RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
91 91 0 0 500 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33ORIOL ALONSO BERNARDEZC.A. IGUALADAINFM00:10:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:30:2100:41:18
2 60GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:11:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:38:0100:49:02
3 52BIEL COLOMINA RODRÍGUEZINDEPENDIENTECDM00:11:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:36:4100:48:31
4 78BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:11:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:41:0100:52:51
5 51JOEL QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:12:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:36:3100:48:33
6 77NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM00:12:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:40:5100:52:53
7 93TEO PALOMINO RAFFOTRICBM-CALELLACDM00:12:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:43:3100:55:35
8 81ALEX ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:12:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:41:3200:53:38
9 73POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:12:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:40:1100:52:21
10 63MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA KATOACDM00:12:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:38:3100:50:57
11 75ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:12:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:40:3100:52:58
12 46MARC NAVARRO GALANC.E. TRIPLAY PRATINFM00:12:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:32:3100:45:01
13 84CARLOS MEJIA GALLEGOC.N. TARRACOCDM00:12:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:42:0200:54:32
14 91MAX SANCHEZ GONZALEZGAVA TRIATLOCDM00:12:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:43:1100:55:47
15 69POL CARDEÑAS BONJORNC.N. SABADELLCDM00:12:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:39:3100:52:13
16 41ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:12:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:31:4100:44:26
17 39CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:12:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:31:2100:44:10
18 57JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONACDM00:12:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:37:3100:50:22
19 74MARC SANGES PRADASL´3SCOLA KATOACDM00:12:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:40:2100:53:12
20 7ALVARO GALLARDO LARAGAVA TRIATLOINFM00:13:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:26:5100:39:54
21 59ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:37:5100:50:55
22 49JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994CDM00:13:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:36:1100:49:14
23 70PAU ELIAS VIÑASL´3SCOLA KATOACDM00:13:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:39:4100:52:46
24 68PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM00:13:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:39:2100:52:30
25 55ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM00:13:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:37:1100:50:21
26 86NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOCDM00:13:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:42:2200:55:36
27 36MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:30:5100:44:07
28 71MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:13:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:39:5100:53:08
29 48BERTA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF00:13:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:36:0100:49:23
30 76ORIOL ROBADOR I MUÑOZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:13:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:40:4200:54:05
31 56VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:37:2100:50:45
32 53MARTI VAZQUEZ AUGECLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:36:5100:50:17
33 88ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:13:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:42:4100:56:09
34 97FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:44:0100:57:34
35 1UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:13:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:26:0100:39:35
36 3GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADAINFM00:13:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:26:2100:39:56
37 31ALEXANDRA MEJIA GALLEGOC.N. TARRACOINFF00:13:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:30:0100:43:43
38 32ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:30:1100:43:53
39 50MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDM00:13:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:36:2100:50:05
40 40ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:13:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:31:3100:45:17
41 25LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONAINFF00:13:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:29:1100:42:56
42 65ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA KATOACDF00:13:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:38:5100:52:39
43 79BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:41:1100:55:05
44 8ALEJANDRO DIEZ KERSTENSGAVA TRIATLOINFM00:13:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:27:0200:40:57
45 44UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:32:1100:46:07
46 16OSCAR ALTEMIR MOVILLAC.N. BADALONAINFM00:14:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:28:1100:42:10
47 30MARTI GASCH TOLDRÀC.N. SABADELLINFM00:14:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:29:5100:43:56
48 61BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:14:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:38:1100:52:17
49 15JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONAINFM00:14:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:28:0100:42:10
50 9SERGI ANGULO SOCIASL´3SCOLA KATOAINFM00:14:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:27:1200:41:21
51 2BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:26:1100:40:23
52 37NINA ROIG AGEA INDEPENDIENTEINFF00:14:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:31:0100:45:18
53 42ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:14:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:31:5100:46:09
54 4JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:14:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:26:3200:40:59
55 58MAGIN JORDI DE VAL GILCLUB TRIATLO ARENYSCDM00:14:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:37:4100:52:10
56 21GONZALO GARCIA MARTINL´3SCOLA KATOAINFM00:14:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:28:5100:43:25
57 34ROMEO PUCH LLUSÁTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAINFM00:14:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:30:3100:45:07
58 29EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLINFF00:14:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:29:4100:44:21
59 96ARNAU HERNANDEZ GARCIAL´3SCOLA KATOACDM00:14:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:43:5100:58:32
60 67MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:39:1200:53:59
61 80MIREIA GOTZENS VIVESC.N. BADALONACDF00:14:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:41:2100:56:13
62 28AINA MONTASELL ESCRICHEC.N. SABADELLINFF00:15:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:29:3100:44:50
63 89CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOCDF00:15:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:42:5100:58:12
64 38ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:15:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:31:1100:46:33
65 87ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF00:15:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:42:3100:57:53
66 17ABRIL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:15:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:28:2200:43:51
67 72ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:15:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:40:0100:55:31
68 92PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONACDF00:15:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:43:2100:58:57
69 43CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:15:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:32:0100:47:44
70 10LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOINFF00:15:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:27:2100:43:16
71 95MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:15:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:43:4100:59:37
72 98ISAAC ALÓS ESQUERRA-TORREL´3SCOLA KATOACDM00:15:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:44:1101:00:10
73 45CRISTINA ALEJANDRO TABOADC.E. SISTRELLSINFF00:15:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:32:2100:48:20
74 12ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:16:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:27:3100:43:32
75 66ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA KATOACDM00:16:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:39:0200:55:10
76 82LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:41:4100:57:57
77 83CARLA NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDF00:16:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:41:5100:58:07
78 54JÚLIA GONZALEZ NUEZC.N. TARRACOCDF00:16:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:37:0100:53:19
79 20MARTINA YAGÜE MIRAPEIXC.E. SISTRELLSINFF00:16:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:28:4100:45:20
80 35CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:16:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:30:4100:47:25
81 18SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:16:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:28:3100:45:20
82 26IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:16:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:29:2100:46:14
83 62LEO GABARRO AMIGOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:16:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:38:2100:55:18
84 23MIRIAM GARCIA MARTINL´3SCOLA KATOAINFF00:17:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:29:0100:46:14
85 90XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOCDF00:17:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:43:0101:00:52
86 85JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA KATOACDF00:17:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:42:1201:00:10
87 64NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF00:18:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:38:4200:56:55
88 47MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOINFF00:18:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:32:4100:51:07
89 5ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:26:4100:45:26
90 14ORIOL ESCATLLAR CABARROCAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:19:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:27:5100:47:47
91 13MATEO SERRANO CARRANZAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:21:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:27:4100:48:55






NP 6ALEJANDRO LOPEZ GARCIAGAVA TRIATLOINFM
NP 11NIL GARCIA FONTINDEPENDIENTEINFM
NP 19MARC ROSA MIRASGAVA TRIATLOINFM
NP 22ENYA LECHUGA FROUININDEPENDIENTEINFF
NP 24ALESSANDRO TUFANO ITURRALL´3SCOLA KATOAINFM
NP 27POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONAINFM
NP 94SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONACDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35