RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
91 91 0 0 500 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 48BERTA RUIZ SEBASTIAC.N. SABADELLCDF00:13:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:36:0100:49:23
2 31ALEXANDRA MEJIA GALC.N. TARRACOINFF00:13:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:30:0100:43:43
3 40ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:13:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:31:3100:45:17
4 25LUCIA MALHOTRA MALLCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:13:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:29:1100:42:56
5 65ABRIL ESTRADE MORAGL´3SCOLA KATOACDF00:13:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:38:5100:52:39
6 37NINA ROIG AGEA INDEPENDIENTEINFF00:14:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:31:0100:45:18
7 42ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:14:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:31:5100:46:09
8 29EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLINFF00:14:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:29:4100:44:21
9 80MIREIA GOTZENS VIVEC.N. BADALONACDF00:14:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:41:2100:56:13
10 28AINA MONTASELL ESCRC.N. SABADELLINFF00:15:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:29:3100:44:50
11 89CANDELA CASTRILLO PC.N. TARRACOCDF00:15:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:42:5100:58:12
12 38ANDREA ROVIRA DE RUCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:15:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:31:1100:46:33
13 87ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF00:15:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:42:3100:57:53
14 17ABRIL FERNANDEZ HERC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:15:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:28:2200:43:51
15 92PAULA DE LA CRUZ BAC.N. BADALONACDF00:15:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:43:2100:58:57
16 43CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:15:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:32:0100:47:44
17 10LUCIA CABALLERO TRUVILADECANS TRIATLOINFF00:15:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:27:2100:43:16
18 95MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:15:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:43:4100:59:37
19 45CRISTINA ALEJANDRO C.E. SISTRELLSINFF00:15:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:32:2100:48:20
20 82LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF00:16:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:41:4100:57:57
21 83CARLA NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDF00:16:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:41:5100:58:07
22 54JÚLIA GONZALEZ NUEZC.N. TARRACOCDF00:16:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:37:0100:53:19
23 20MARTINA YAGÜE MIRAPC.E. SISTRELLSINFF00:16:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:28:4100:45:20
24 35CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:16:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:30:4100:47:25
25 18SIRA MARTIN CILLEROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:16:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:28:3100:45:20
26 26IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:16:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:29:2100:46:14
27 23MIRIAM GARCIA MARTIL´3SCOLA KATOAINFF00:17:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:29:0100:46:14
28 90XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOCDF00:17:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:43:0101:00:52
29 85JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA KATOACDF00:17:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:42:1201:00:10
30 47MARÍA SÁNCHEZ MARTÍC.N. TARRACOINFF00:18:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:32:4100:51:07
31 5ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:26:4100:45:26
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33ORIOL ALONSO BERNARC.A. IGUALADAINFM00:10:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:30:2100:41:18
2 52BIEL COLOMINA RODRÍINDEPENDIENTECDM00:11:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:36:4100:48:31
3 78BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESCDM00:11:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:41:0100:52:51
4 77NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM00:12:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:40:5100:52:53
5 93TEO PALOMINO RAFFOTRICBM-CALELLACDM00:12:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:43:3100:55:35
6 81ALEX ESPINOSA VALERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:12:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:41:3200:53:38
7 73POL FERNANDEZ HERNAC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:12:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:40:1100:52:21
8 63MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA KATOACDM00:12:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:38:3100:50:57
9 75ANDREU ESCATLLAR CAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:12:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:40:3100:52:58
10 84CARLOS MEJIA GALLEGC.N. TARRACOCDM00:12:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:42:0200:54:32
11 46MARC NAVARRO GALANC.E. TRIPLAY PRATINFM00:12:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:32:3100:45:01
12 91MAX SANCHEZ GONZALEGAVA TRIATLOCDM00:12:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:43:1100:55:47
13 41ADRIA CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:12:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:31:4100:44:26
14 39CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:12:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:31:2100:44:10
15 57JAN LLOPIS I ARAGONCLUB NATACIO BARCELONACDM00:12:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:37:3100:50:22
16 74MARC SANGES PRADASL´3SCOLA KATOACDM00:12:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:40:2100:53:12
17 7ALVARO GALLARDO LARGAVA TRIATLOINFM00:13:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:26:5100:39:54
18 49JOAN SALOMON PAGESPPRAT TRIATLO 1994CDM00:13:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:36:1100:49:14
19 68PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM00:13:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:39:2100:52:30
20 55ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONACDM00:13:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:37:1100:50:21
21 86NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOCDM00:13:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:42:2200:55:36
22 36MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:30:5100:44:07
23 71MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:13:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:39:5100:53:08
24 76ORIOL ROBADOR I MUÑG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:13:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:40:4200:54:05
25 53MARTI VAZQUEZ AUGECLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:36:5100:50:17
26 88ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:13:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:42:4100:56:09
27 97FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:44:0100:57:34
28 1UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:13:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:26:0100:39:35
29 3GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADAINFM00:13:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:26:2100:39:56
30 32ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:30:1100:43:53
31 50MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDM00:13:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:36:2100:50:05
32 79BERNAT XIQUES ALVARCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:41:1100:55:05
33 8ALEJANDRO DIEZ KERSGAVA TRIATLOINFM00:13:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:27:0200:40:57
34 44UNAI MIRAPEIX CAPARCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:13:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:32:1100:46:07
35 16OSCAR ALTEMIR MOVILC.N. BADALONAINFM00:14:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:28:1100:42:10
36 30MARTI GASCH TOLDRÀC.N. SABADELLINFM00:14:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:29:5100:43:56
37 15JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONAINFM00:14:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:28:0100:42:10
38 9SERGI ANGULO SOCIASL´3SCOLA KATOAINFM00:14:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:27:1200:41:21
39 2BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:26:1100:40:23
40 4JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:14:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:26:3200:40:59
41 58MAGIN JORDI DE VAL CLUB TRIATLO ARENYSCDM00:14:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:37:4100:52:10
42 21GONZALO GARCIA MARTL´3SCOLA KATOAINFM00:14:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:28:5100:43:25
43 34ROMEO PUCH LLUSÁTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAINFM00:14:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:30:3100:45:07
44 96ARNAU HERNANDEZ GARL´3SCOLA KATOACDM00:14:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:43:5100:58:32
45 67MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:39:1200:53:59
46 72ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:15:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:40:0100:55:31
47 98ISAAC ALÓS ESQUERRAL´3SCOLA KATOACDM00:15:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:44:1101:00:10
48 12ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:16:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:27:3100:43:32
49 14ORIOL ESCATLLAR CABG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:19:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:27:5100:47:47
50 13MATEO SERRANO CARRAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:21:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:27:4100:48:55
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 61BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF00:14:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:38:1100:52:17
2 64NATALIA MINGORANCE C.N. TARRACOCDF00:18:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:38:4200:56:55
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60GERARD AGUSTINA RIBCLUB NATACIO BARCELONACDM00:11:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:38:0100:49:02
2 51JOEL QUINTANO VILOG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:12:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:36:3100:48:33
3 69POL CARDEÑAS BONJORC.N. SABADELLCDM00:12:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:39:3100:52:13
4 59ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:37:5100:50:55
5 70PAU ELIAS VIÑASL´3SCOLA KATOACDM00:13:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:39:4100:52:46
6 56VICTOR ANGLADA ROBECLUB NATACIO BARCELONACDM00:13:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:37:2100:50:45
7 66ALONSO GARCIA MARTIL´3SCOLA KATOACDM00:16:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:39:0200:55:10
8 62LEO GABARRO AMIGOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:16:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:38:2100:55:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35