RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
182 182 0 0 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:42200:17:49100:30:3835.2600:48:27100:08:1500:00:0000:00:00
2 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM00:56:49100:17:49200:30:3935.2400:48:28200:08:2100:00:0000:00:00
3 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:56:55300:17:49300:30:4035.2200:48:29300:08:2600:00:0000:00:00
4 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:07400:17:50700:30:5035.0300:48:40400:08:2700:00:0000:00:00
5 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:58:341000:18:391600:31:2034.4700:49:59600:08:3500:00:0000:00:00
6 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:48900:18:393000:31:3534.2000:50:14500:08:3400:00:0000:00:00
7 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:511300:18:521400:31:1534.5600:50:071100:08:4400:00:0000:00:00
8 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:52700:18:292200:31:2934.3000:49:581700:08:5400:00:0000:00:00
9 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:551800:19:09900:30:5634.9100:50:051300:08:5000:00:0000:00:00
10 8012MIKEL OCERIN VAZQUEZTRIATLON ARTEIXOABM00:58:57800:18:313100:31:3534.2000:50:061400:08:5100:00:0000:00:00
11 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:59000:00:00000:00:000.0000:50:141200:08:4500:00:0000:00:00
12 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:021600:19:051300:31:1434.5800:50:191000:08:4300:00:0000:00:00
13 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:59:04500:17:514400:32:3133.2100:50:22900:08:4200:00:0000:00:00
14 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:59:071100:18:392900:31:3434.2100:50:131600:08:5400:00:0000:00:00
15 3866ALBERT CODINA URGELESINDEPENDIENTESUB23M00:59:152200:19:24500:30:4635.1000:50:102100:09:0500:00:0000:00:00
16 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:161900:19:20600:30:4935.0500:50:092300:09:0700:00:0000:00:00
17 6140JORDI LLORDÉS MORELLCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:19600:18:203800:32:0833.6100:50:281500:08:5100:00:0000:00:00
18 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:59:332700:19:27800:30:5135.0100:50:183000:09:1500:00:0000:00:00
19 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:421400:18:542600:31:3134.2700:50:253400:09:1700:00:0000:00:00
20 2634OLIVER GARRIDO LUQUECLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M00:59:512000:19:211000:30:5834.8800:50:194700:09:3200:00:0000:00:00
21 8015JAVIER GARCÍA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:59:552800:19:27400:30:4335.1600:50:105400:09:4500:00:0000:00:00
22 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:561200:18:403600:32:0633.6400:50:462600:09:1000:00:0000:00:00
23 4894ROC BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:59:562300:19:251200:31:0434.7600:50:294200:09:2700:00:0000:00:00
24 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:00:032600:19:263500:31:5733.8000:51:23800:08:4000:00:0000:00:00
25 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:00:102900:19:433300:31:4733.9800:51:30700:08:4000:00:0000:00:00
26 3839RAUL SANCHEZ ALCARAZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:00:171700:19:064000:32:1733.4500:51:231800:08:5400:00:0000:00:00
27 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:191500:19:024100:32:2133.3800:51:231900:08:5600:00:0000:00:00
28 6289JOSEP MARIA CUERVO ROVIRAC.A. IGUALADACDM01:00:212400:19:253400:31:5133.9100:51:162200:09:0500:00:0000:00:00
29 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:00:264600:20:121100:31:0234.8000:51:142800:09:1200:00:0000:00:00
30 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY PRATV1M01:00:302100:19:213900:32:0933.5900:51:302000:09:0000:00:0000:00:00
31 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM01:00:323800:19:581900:31:2334.4100:51:212700:09:1100:00:0000:00:00
32 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MANRESACDM01:00:323300:19:561700:31:2034.4700:51:163300:09:1600:00:0000:00:00
33 6257JAN BISBAL BELENGUER C.A. IGUALADACDM01:00:343500:19:561800:31:2034.4700:51:163500:09:1800:00:0000:00:00
34 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:00:363700:19:572400:31:2934.3000:51:262500:09:1000:00:0000:00:00
35 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM01:00:363600:19:562100:31:2734.3400:51:232900:09:1300:00:0000:00:00
36 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:00:373000:19:492800:31:3334.2300:51:223100:09:1500:00:0000:00:00
37 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM01:00:473200:19:552300:31:2934.3000:51:243800:09:2300:00:0000:00:00
38 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M01:00:513400:19:562500:31:3034.2900:51:263900:09:2500:00:0000:00:00
39 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 TEAMV1M01:01:004400:20:042000:31:2734.3400:51:314400:09:2900:00:0000:00:00
40 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:01:04000:00:00000:00:000.0000:51:384000:09:2600:00:0000:00:00
41 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:174100:20:003200:31:4034.1100:51:405200:09:3700:00:0000:00:00
42 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:01:244000:20:001500:31:1534.5600:51:157000:10:0900:00:0000:00:00
43 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:534300:20:022700:31:3234.2500:51:347800:10:1900:00:0000:00:00
44 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERTRI+9 EL MASNOUV1M01:02:296100:20:404500:32:4133.0400:53:212400:09:0800:00:0000:00:00
45 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:02:315100:20:265000:32:5032.8900:53:163200:09:1500:00:0000:00:00
46 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:454800:20:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:02:475200:20:294700:32:4432.9900:53:134800:09:3400:00:0000:00:00
48 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM01:02:505300:20:315100:32:5232.8600:53:234100:09:2700:00:0000:00:00
49 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:02:546200:20:533700:32:0733.6300:53:006100:09:5400:00:0000:00:00
50 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:02:575500:20:324800:32:4932.9100:53:214900:09:3600:00:0000:00:00
51 6262JORGE BLEDA SAHUQUILLOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:584200:20:016700:33:3532.1600:53:363700:09:2200:00:0000:00:00
52 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:03:005000:20:265500:32:5832.7600:53:245100:09:3600:00:0000:00:00
53 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY PRATABM01:03:015700:20:334600:32:4333.0100:53:165300:09:4500:00:0000:00:00
54 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:03:116800:21:004200:32:2133.3800:53:215800:09:5000:00:0000:00:00
55 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:03:133100:19:546800:33:4332.0300:53:375000:09:3600:00:0000:00:00
56 6269BRU ROSET GALÍC.N. TERRASSACDM01:03:144900:20:226500:33:2232.3700:53:444500:09:3000:00:0000:00:00
57 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLAJNM01:03:146500:20:594300:32:2333.3500:53:226000:09:5200:00:0000:00:00
58 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:03:184700:20:155300:32:5232.8600:53:077300:10:1100:00:0000:00:00
59 8004ADRIA COMA RIBOTLLICENCIA DE DIAABM01:03:215800:20:345600:33:0032.7300:53:345600:09:4700:00:0000:00:00
60 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:03:275600:20:325900:33:0432.6600:53:365900:09:5100:00:0000:00:00
61 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:03:375400:20:316300:33:1932.4200:53:505500:09:4700:00:0000:00:00
62 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:03:535900:20:354900:32:5032.8900:53:258200:10:2800:00:0000:00:00
63 8013BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:03:564500:20:067700:34:2231.4300:54:284300:09:2800:00:0000:00:00
64 2069RUBEN AGUILAR MARTIINDEPENDIENTEABM01:04:113900:19:588000:34:5230.9800:54:503600:09:2100:00:0000:00:00
65 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M01:04:157000:21:175800:33:0132.7100:54:186200:09:5700:00:0000:00:00
66 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:04:296700:21:006200:33:1932.4200:54:197200:10:1000:00:0000:00:00
67 6121FERRAN RUSIÑOL BIGASC.A. LES TORTUGUESCDM01:04:296900:21:166000:33:0732.6100:54:236900:10:0600:00:0000:00:00
68 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOJNM01:04:29000:00:00000:00:000.0000:54:197100:10:1000:00:0000:00:00
69 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:04:326600:21:006400:33:1932.4200:54:197400:10:1300:00:0000:00:00
70 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:366400:20:566600:33:3432.1700:54:306600:10:0600:00:0000:00:00
71 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:04:448100:21:465200:32:5232.8600:54:386700:10:0600:00:0000:00:00
72 5229PABLO CARIDE ALONSOC.A. IGUALADASUB23M01:04:467800:21:316100:33:0932.5800:54:406800:10:0600:00:0000:00:00
73 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:05:078300:21:475700:33:0032.7300:54:477900:10:2000:00:0000:00:00
74 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:05:118000:21:455400:32:5532.8100:54:408500:10:3100:00:0000:00:00
75 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:05:157100:21:186900:33:5131.9100:55:096500:10:0600:00:0000:00:00
76 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:05:226000:20:378100:34:5630.9200:55:335700:09:4900:00:0000:00:00
77 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:05:417600:21:287000:33:5531.8400:55:237700:10:1800:00:0000:00:00
78 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:06:066300:20:547900:34:3031.3000:55:249200:10:4200:00:0000:00:00
79 8014JUAN CARLOS RIVERA JIMENEC.T. AL-FANADICABM01:06:177400:21:257400:34:1731.5000:55:428900:10:3500:00:0000:00:00
80 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:06:257200:21:207300:34:1531.5300:55:359900:10:5000:00:0000:00:00
81 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M01:06:298900:22:097500:34:1731.5000:56:266300:10:0300:00:0000:00:00
82 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM01:06:327700:21:297100:34:0231.7300:55:3110400:11:0100:00:0000:00:00
83 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:397300:21:207200:34:1231.5800:55:3210600:11:0700:00:0000:00:00
84 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:468600:22:037800:34:2631.3600:56:297600:10:1700:00:0000:00:00
85 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:189100:22:137600:34:2031.4600:56:339600:10:4500:00:0000:00:00
86 6034ANNA VALLVERDU CORTADAPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:407500:21:279000:36:0929.8800:57:366400:10:0400:00:0000:00:00
87 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:08:508800:22:099100:36:1529.7900:58:248100:10:2600:00:0000:00:00
88 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:08:518500:21:589200:36:2029.7200:58:188700:10:3300:00:0000:00:00
89 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:08:518200:21:479900:36:3829.4800:58:258000:10:2600:00:0000:00:00
90 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:08:529200:22:168800:36:0729.9000:58:238300:10:2900:00:0000:00:00
91 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:249800:22:348400:35:4130.2700:58:1510800:11:0900:00:0000:00:00
92 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:288700:22:0810200:36:4529.3900:58:539000:10:3500:00:0000:00:00
93 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:09:289000:22:1110100:36:4129.4400:58:529100:10:3600:00:0000:00:00
94 5747AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:09:588400:21:5211000:37:2328.8900:59:159400:10:4300:00:0000:00:00
95 8005DAVID QUIRANT RECORTLLICENCIA DE DIAV1M01:10:109400:22:2410700:37:0129.1800:59:259500:10:4500:00:0000:00:00
96 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:10:1210100:22:589500:36:3129.5800:59:299300:10:4300:00:0000:00:00
97 6261RAMON COLOM I SALLAC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:10:169500:22:2710900:37:1728.9700:59:448600:10:3200:00:0000:00:00
98 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MANRESAV3M01:10:1811000:23:278700:35:5930.0100:59:2610000:10:5200:00:0000:00:00
99 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:10:3510000:22:509800:36:3429.5400:59:2411000:11:1100:00:0000:00:00
100 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:10:399700:22:3310300:36:4629.3700:59:1911600:11:2000:00:0000:00:00
101 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:10:4310900:23:279400:36:2729.6300:59:549800:10:4900:00:0000:00:00
102 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:10:4510500:23:169600:36:3129.5800:59:4710300:10:5800:00:0000:00:00
103 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:10:577900:21:3412400:39:0727.6101:00:417500:10:1600:00:0000:00:00
104 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:10:5911700:23:438200:35:2330.5200:59:0613000:11:5300:00:0000:00:00
105 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:11:0412500:24:108300:35:3130.4100:59:4111900:11:2300:00:0000:00:00
106 8001MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0911100:23:289300:36:2629.6400:59:5411300:11:1500:00:0000:00:00
107 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:11:2511200:23:288900:36:0829.8900:59:3612800:11:4900:00:0000:00:00
108 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM01:11:382500:19:2614800:42:4125.3001:02:074600:09:3100:00:0000:00:00
109 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:11:4312200:24:018600:35:4530.2100:59:4613300:11:5700:00:0000:00:00
110 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:11:4811400:23:3211300:37:3028.8001:01:029700:10:4600:00:0000:00:00
111 6143EMMA CARRERAS BOLADERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:12:0210600:23:1711200:37:2828.8301:00:4511400:11:1700:00:0000:00:00
112 8010EDU ALARCÓN FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAABM01:12:0510700:23:2410000:36:4029.4501:00:0413600:12:0100:00:0000:00:00
113 8009XAVIER FUENTES BLANCO LLICENCIA DE DIAV1M01:12:1010300:23:1211600:37:5328.5101:01:0510500:11:0500:00:0000:00:00
114 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:12:1610400:23:1511500:37:5328.5101:01:0810700:11:0800:00:0000:00:00
115 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:12:2611600:23:3611100:37:2428.8801:01:0012000:11:2600:00:0000:00:00
116 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:12:2813400:25:028500:35:4530.2101:00:4712500:11:4100:00:0000:00:00
117 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:12:3810800:23:2711900:38:1528.2401:01:4210200:10:5600:00:0000:00:00
118 8008SERGIO MARIN IPASLLICENCIA DE DIAV1M01:12:449900:22:4412800:39:2927.3501:02:138400:10:3100:00:0000:00:00
119 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:12:479600:22:3213100:39:4127.2201:02:138800:10:3400:00:0000:00:00
120 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. TERRASSACDM01:12:4712600:24:279700:36:3129.5801:00:5812900:11:4900:00:0000:00:00
121 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:12:5913200:24:5110600:36:5429.2701:01:4511200:11:1400:00:0000:00:00
122 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:13:1013300:24:5910400:36:4929.3301:01:4811800:11:2200:00:0000:00:00
123 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:1211800:23:4711800:38:1228.2701:01:5911100:11:1300:00:0000:00:00
124 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:13:3110200:23:0012300:39:0427.6501:02:0412100:11:2700:00:0000:00:00
125 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F01:13:3613100:24:4710500:36:5229.2901:01:3913200:11:5700:00:0000:00:00
126 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:13:439300:22:2212200:38:5727.7301:01:1914600:12:2400:00:0000:00:00
127 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:0311300:23:2813000:39:4127.2201:03:0910100:10:5400:00:0000:00:00
128 5575PATRICK MAUSSL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:14:1512400:24:0911700:38:1128.2801:02:2013100:11:5500:00:0000:00:00
129 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M01:14:3013600:25:2111400:37:4828.5701:03:0911700:11:2100:00:0000:00:00
130 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MANRESAV3M01:14:3913000:24:3812000:38:2628.1001:03:0412200:11:3500:00:0000:00:00
131 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:15:0911900:23:5312900:39:3827.2501:03:3112300:11:3800:00:0000:00:00
132 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:16:0312900:24:3412500:39:1427.5301:03:4814300:12:1500:00:0000:00:00
133 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:16:1614000:25:5210800:37:1429.0101:03:0616100:13:1000:00:0000:00:00
134 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:16:5712100:23:5613800:41:4225.9001:05:3811500:11:1900:00:0000:00:00
135 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MANRESAV1M01:17:1211500:23:3513700:41:3725.9501:05:1213400:12:0000:00:0000:00:00
136 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:17:2413500:25:1213200:40:2626.7101:05:3812700:11:4600:00:0000:00:00
137 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABM01:17:3014700:26:2312100:38:3028.0501:04:5314800:12:3700:00:0000:00:00
138 5050RICARD SOLÉ FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:17:5612000:23:5414200:42:2225.4901:06:1612400:11:4000:00:0000:00:00
139 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:18:0214800:26:4312600:39:1827.4801:06:0113500:12:0100:00:0000:00:00
140 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:18:0912700:24:2914600:42:3025.4101:06:5910900:11:1000:00:0000:00:00
141 5027ELISABET BRU CLOTETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:18:3614100:25:5413300:40:2926.6801:06:2314100:12:1300:00:0000:00:00
142 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAFLOR DE TRIATLOABF01:18:3713700:25:2213400:41:1026.2301:06:3213700:12:0500:00:0000:00:00
143 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:19:1614900:26:4412700:39:2527.4001:06:0915800:13:0700:00:0000:00:00
144 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:20:0612300:24:0714100:42:0325.6801:06:1016900:13:5600:00:0000:00:00
145 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.A. IGUALADASUB23F01:20:4114400:26:1014300:42:2525.4601:08:3513900:12:0600:00:0000:00:00
146 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:20:5114300:26:0913600:41:3325.9901:07:4216000:13:0900:00:0000:00:00
147 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:20:5313900:25:3715100:43:1025.0201:08:4713800:12:0600:00:0000:00:00
148 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:20:5413800:25:2215500:43:5024.6401:09:1212600:11:4200:00:0000:00:00
149 4006MARIONA MOLINE I HERREROL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:21:1512800:24:3016000:44:2824.2901:08:5814400:12:1700:00:0000:00:00
150 5523MARLENE OVEJERO LAINC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:21:2015200:27:2114000:41:4625.8601:09:0714200:12:1300:00:0000:00:00
151 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV2F01:21:5014600:26:1715000:42:4825.2301:09:0515000:12:4500:00:0000:00:00
152 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:22:4115500:27:3213500:41:3126.0101:09:0316800:13:3800:00:0000:00:00
153 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:0016000:27:4013900:41:4425.8801:09:2416600:13:3600:00:0000:00:00
154 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M01:23:0714500:26:1515400:43:4724.6701:10:0215700:13:0500:00:0000:00:00
155 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:23:1115900:27:4014700:42:3925.3201:10:1915400:12:5200:00:0000:00:00
156 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:4515400:27:2915800:44:0524.5001:11:3414000:12:1100:00:0000:00:00
157 4457ISABEL SANSA ALCANTARACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:5214200:26:0916400:45:2123.8101:11:3014500:12:2200:00:0000:00:00
158 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBINDEPENDIENTEV2M01:24:0915000:26:5316100:44:3624.2201:11:2914900:12:4000:00:0000:00:00
159 8016RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:24:1716800:29:0214500:42:2925.4201:11:3115100:12:4600:00:0000:00:00
160 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:24:2415600:27:3315300:43:4424.7001:11:1715900:13:0700:00:0000:00:00
161 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:24:3716100:27:4315700:44:0324.5201:11:4615300:12:5100:00:0000:00:00
162 8011IOLANDA ALMENARA MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:24:4115800:27:3615900:44:1824.3801:11:5415200:12:4700:00:0000:00:00
163 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:24:4616300:28:1115200:43:4024.7301:11:5115500:12:5500:00:0000:00:00
164 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:5316200:27:5415600:43:5624.5801:11:5015600:13:0300:00:0000:00:00
165 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:24:5917100:29:2014400:42:2725.4401:11:4716200:13:1200:00:0000:00:00
166 8006LUIS JOSÉ SARRION VILLANLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5916900:29:0914900:42:4525.2601:11:5417200:14:0500:00:0000:00:00
167 535LUCAS CANELO INFANTESINDEPENDIENTEV3M01:26:5216400:28:2116200:45:1023.9101:13:3116300:13:2100:00:0000:00:00
168 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:27:5116600:29:0116300:45:1223.8901:14:1316700:13:3800:00:0000:00:00
169 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:1415700:27:3416600:46:2323.2801:13:5717300:14:1700:00:0000:00:00
170 8003DANIEL LOPEZ AMOROSLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5815100:27:0817100:49:1821.9101:16:2614700:12:3200:00:0000:00:00
171 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:0015300:27:2716800:47:2822.7501:14:5517100:14:0500:00:0000:00:00
172 5025ROCIO TORRE RUIZC.E. TRIATLO PICORNELLV2F01:29:4116500:28:3516900:47:3022.7401:16:0516500:13:3600:00:0000:00:00
173 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:30:3616700:29:0117000:48:0022.5001:17:0116400:13:3500:00:0000:00:00
174 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:31:5117000:29:1916700:46:5223.0401:16:1117600:15:4000:00:0000:00:00
175 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:33:0617400:31:0216500:46:0623.4301:17:0817900:15:5800:00:0000:00:00
176 6135JUDIT TOLEDANO MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:36:0117200:29:2317500:52:3820.5201:22:0117000:14:0000:00:0000:00:00
177 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F01:36:2917600:32:1417300:49:3621.7701:21:5017400:14:3900:00:0000:00:00
178 6263YAIZA LÓPEZ BARRICLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:39:3617300:30:3417600:53:0720.3301:23:4117700:15:5500:00:0000:00:00
179 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:41:5717900:34:2217400:51:3720.9201:25:5917800:15:5800:00:0000:00:00
180 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCV3M01:41:5917800:34:2217200:49:3321.8001:23:5518100:18:0400:00:0000:00:00
181 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF01:43:3017500:31:0217700:55:5619.3101:26:5818000:16:3200:00:0000:00:00
182 7001ESTHER MARÉS SUBIRÀLLICENCIA DE DIAV1F01:46:0917700:32:4917800:57:4118.7201:30:3017500:15:3900:00:0000:00:00






NP 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M
NP 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCLUB TRIATLO SABADELLV1F
NP 8002JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8007JOSE ANTONIO TAMAYO GUTIELLICENCIA DE DIAV1M
NP 6177JOSE MANUEL LÓPEZ OLAYAC.E. CERDANYOLA A.T.V2M
NP 6197JOAN ICART FITOU.C. SANT CUGATABM
NP 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM
NP 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M
NP 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M
NP 4560SHANIA LOPEZ JIMENEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF
NP 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM
NP 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35