RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
182 182 0 0 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:54:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12321VICTOR AGUILERA REVUELTA00:56:42
22791DANIEL RATERA RAMOS00:58:52
35281POL JIMENEZ CALULL00:58:59

2. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 02:54:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14851EMILIO TIZÓN VALVERDE00:57:07
23930DIEGO MORAL MARTEL00:58:51
31090RICARD MARI FERRER00:58:55

3. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 02:58:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15647FERRAN COLL ARXER00:58:48
25203JORGE DE ANDRES SANCHEZ00:59:42
3989ROGER SEGUI SARDA01:00:26

4. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:00:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
16140JORDI LLORDÉS MORELL00:59:19
22311PAU TORRES BOSCH01:00:03
33765RUBÉN MARTIN PEINADO01:01:04

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:03:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11493JOAN ALARCON VILA01:00:19
2666ALBERT TORRES CARLES 01:01:17
33073ARNAU MONZONIS ADAME01:01:24

6. - C.A. IGUALADA - 03:05:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
16289JOSEP MARIA CUERVO ROVIRA 01:00:21
26257JAN BISBAL BELENGUER 01:00:34
35229PABLO CARIDE ALONSO01:04:46

7. - CLUB NATACIO MANRESA - 03:11:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
16102PAU GUITERAS I PAIXAU01:00:32
21195JORDI VIDAL MONCUNILL01:04:15
3457AMAND REDONDO BRUNET01:06:29

8. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:12:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ00:59:16
25670GONZALO MARTIN LOPEZ01:03:18
36261RAMON COLOM I SALLA01:10:16

9. - TRANSTRIATLON - 03:13:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15816LUCAS SAENZ DIAZ01:03:53
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:04:44
34257SALVADOR PEREZ MARTI01:05:11

10. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:16:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:02:57
2365JERO FERRER MARQUEZ01:06:39
31142FRANCESC MENOR DURAN01:06:46

11. - C.N. TERRASSA - 03:16:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:02:50
26269BRU ROSET GALÍ01:03:14
34621CARLOS HITA MARTOS01:10:39

12. - C.N. SABADELL - 03:17:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15930OSCAR BERTRAN AGUILAR01:00:51
24801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREZ01:03:27
34081ERNEST AGUILAR SORIANO01:13:10

13. - TRICBM-CALELLA - 03:20:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14246DAVID RAMIREZ GUILLAMON01:03:14
24234JOAN JIMENEZ FLORES01:06:06
33803ORIOL JUHE SERRANO01:10:59

14. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:27:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12464KAY ECKELT01:00:37
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:06:25
36000IÑAKI CUSCO01:20:51

15. - CLUB ESPORTIU TRIKIDS - 03:44:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14091ALBERT MAJO RODRIGO01:03:00
24083GUILLEM MERCADE PUJADAS01:18:09
31680CARLES MAJÓ CASAS01:23:07

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35