RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
188 176 166 10 0 750 20 5 25 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:59:41300:10:55200:32:4736.6000:43:42200:15:5900:00:0000:00:00
2 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:59:56400:10:57100:32:4736.6000:43:44300:16:1200:00:0000:00:00
3 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:01:52100:10:52500:33:4635.5400:44:38400:17:1400:00:0000:00:00
4 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:02:11900:11:12300:33:1836.0400:44:301200:17:4100:00:0000:00:00
5 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:02:24500:10:58800:33:5335.4200:44:51800:17:3300:00:0000:00:00
6 4388EUDALD BOSCH CARREIRASTGCBINNJNM01:02:581300:11:321000:34:0735.1700:45:39500:17:1900:00:0000:00:00
7 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM01:03:12800:11:04400:33:4235.6100:44:462000:18:2600:00:0000:00:00
8 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:271200:11:311200:34:0835.1600:45:391400:17:4800:00:0000:00:00
9 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:03:361400:11:341100:34:0735.1700:45:411600:17:5500:00:0000:00:00
10 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:04:141100:11:281300:34:0835.1600:45:362500:18:3800:00:0000:00:00
11 2396JOAN GRAS SOLERTEAM TRIRELAYABM01:04:334800:13:26600:33:4735.5200:47:13600:17:2000:00:0000:00:00
12 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:04:362200:12:052100:35:0934.1400:47:14700:17:2200:00:0000:00:00
13 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:04:39200:10:521900:34:5334.4000:45:453100:18:5400:00:0000:00:00
14 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M01:04:411500:11:351400:34:1035.1200:45:453200:18:5600:00:0000:00:00
15 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:04:475200:13:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:04:514600:13:25700:33:4935.4900:47:141000:17:3700:00:0000:00:00
17 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:05:381000:11:131500:34:2134.9300:45:344900:20:0400:00:0000:00:00
18 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:05:47600:11:033200:36:1833.0600:47:212200:18:2600:00:0000:00:00
19 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:06:205000:13:27900:34:0535.2100:47:322700:18:4800:00:0000:00:00
20 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:06:375300:13:342000:35:0234.2500:48:361700:18:0100:00:0000:00:00
21 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:515400:13:352200:35:1134.1100:48:461900:18:0500:00:0000:00:00
22 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:07:204000:13:053800:36:3432.8200:49:391100:17:4100:00:0000:00:00
23 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:252000:12:022500:35:3633.7100:47:384100:19:4700:00:0000:00:00
24 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:07:445900:13:501800:34:4034.6200:48:303500:19:1400:00:0000:00:00
25 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:07:544500:13:242400:35:2233.9300:48:463400:19:0800:00:0000:00:00
26 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:08:033600:12:461700:34:3834.6500:47:245900:20:3900:00:0000:00:00
27 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:08:056900:14:142700:35:5933.3500:50:131500:17:5200:00:0000:00:00
28 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:093100:12:273400:36:2332.9800:48:503600:19:1900:00:0000:00:00
29 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:08:242500:12:154500:37:0332.3900:49:183300:19:0600:00:0000:00:00
30 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:08:272600:12:195300:37:3331.9600:49:522300:18:3500:00:0000:00:00
31 1018FILIPPO FACCIC.E.T. DISTANCEV1M01:08:516200:13:513000:36:0933.2000:50:003000:18:5100:00:0000:00:00
32 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:08:566100:13:513100:36:1633.0900:50:072800:18:4900:00:0000:00:00
33 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:08:57700:11:043600:36:3332.8300:47:377500:21:2000:00:0000:00:00
34 5468KERNAN HEINZC.A. XALOCV2M01:09:162800:12:194200:36:5632.4900:49:154700:20:0100:00:0000:00:00
35 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:09:235100:13:334600:37:1332.2400:50:462400:18:3700:00:0000:00:00
36 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:09:271800:11:412800:36:0033.3300:47:418000:21:4600:00:0000:00:00
37 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:09:321600:11:395000:37:3131.9900:49:105200:20:2200:00:0000:00:00
38 8018MARC SERRA MASDEULLICENCIA DE DIAABM01:09:586700:14:062600:35:5033.4900:49:564800:20:0200:00:0000:00:00
39 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:10:027500:14:305700:37:5031.7200:52:201300:17:4200:00:0000:00:00
40 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM01:10:074100:13:076300:38:1331.4000:51:202600:18:4700:00:0000:00:00
41 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:10:353200:12:285400:37:3731.9000:50:055500:20:3000:00:0000:00:00
42 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:10:382400:12:085800:37:5231.6900:50:005800:20:3800:00:0000:00:00
43 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MANRESAV1M01:10:443800:12:496100:38:0331.5400:50:524300:19:5200:00:0000:00:00
44 7016GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:10:4711400:16:124300:37:0032.4300:53:12900:17:3500:00:0000:00:00
45 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:10:492100:12:034700:37:1532.2100:49:187800:21:3100:00:0000:00:00
46 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:573000:12:265900:37:5531.6500:50:215700:20:3600:00:0000:00:00
47 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:11:085600:13:412300:35:1734.0100:48:588700:22:1000:00:0000:00:00
48 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:11:226600:14:052900:36:0233.3000:50:077200:21:1500:00:0000:00:00
49 3118AMIN EL AISSATI TAADOUC.E. MEDITERRANIABM01:11:2811600:16:167300:39:2830.4100:55:44100:15:4400:00:0000:00:00
50 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:395500:13:373500:36:3232.8500:50:097600:21:3000:00:0000:00:00
51 8012ANTONIO LARA CASADOLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:546800:14:095500:37:4131.8400:51:505000:20:0400:00:0000:00:00
52 8001JAUME PASSARELL BEYALLICENCIA DE DIAV1M01:11:593400:12:376900:38:5630.8200:51:335400:20:2600:00:0000:00:00
53 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:12:1610600:16:033900:36:4632.6400:52:493800:19:2700:00:0000:00:00
54 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:263700:12:486200:38:0831.4700:50:567700:21:3000:00:0000:00:00
55 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:459700:15:403300:36:2332.9800:52:036000:20:4200:00:0000:00:00
56 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:12:527100:14:186800:38:5230.8700:53:104000:19:4200:00:0000:00:00
57 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:13:003500:12:456000:37:5931.5900:50:449000:22:1600:00:0000:00:00
58 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:13:076400:13:566500:38:1831.3300:52:146300:20:5300:00:0000:00:00
59 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV1M01:13:1310100:15:545100:37:3131.9900:53:254200:19:4800:00:0000:00:00
60 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:13:1512000:16:194000:36:4732.6200:53:065100:20:0900:00:0000:00:00
61 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:13:1610000:15:524800:37:3032.0000:53:224400:19:5400:00:0000:00:00
62 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDIENTEV1M01:13:277000:14:186400:38:1431.3900:52:326400:20:5500:00:0000:00:00
63 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:13:505700:13:455600:37:4431.8000:51:299300:22:2100:00:0000:00:00
64 8013DAVID MONTAÑÉS HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:567400:14:266700:38:3331.1300:52:596700:20:5700:00:0000:00:00
65 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM01:14:045800:13:509700:41:4828.7100:55:382100:18:2600:00:0000:00:00
66 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:14:104700:13:259800:41:5528.6300:55:202900:18:5000:00:0000:00:00
67 3877GERMÁN GARCÍA SÁNCHEZINDEPENDIENTEV1M01:14:137700:14:327700:39:4730.1600:54:194500:19:5400:00:0000:00:00
68 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:14:159500:15:385200:37:3331.9600:53:116800:21:0400:00:0000:00:00
69 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:14:1611100:16:084100:36:4832.6100:52:567400:21:2000:00:0000:00:00
70 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:171700:11:407000:39:0530.7000:50:4511400:23:3200:00:0000:00:00
71 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:14:226500:13:566600:38:2331.2600:52:198400:22:0300:00:0000:00:00
72 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:14:243300:12:347800:39:5030.1300:52:248100:22:0000:00:0000:00:00
73 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:14:352700:12:198000:39:5930.0100:52:189100:22:1700:00:0000:00:00
74 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:15:008000:14:464900:37:3032.0000:52:1610200:22:4400:00:0000:00:00
75 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:15:074300:13:228700:40:3529.5700:53:576900:21:1000:00:0000:00:00
76 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:15:109400:15:378300:40:0929.8900:55:463700:19:2400:00:0000:00:00
77 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:15:4311700:16:164400:37:0232.4000:53:189500:22:2500:00:0000:00:00
78 4126JAVIER BUISAN GUARGAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:16:209600:15:398400:40:1029.8800:55:495600:20:3100:00:0000:00:00
79 7014EUDALD RIU CASALSLLICENCIA DE DIACDM01:16:2112200:16:247400:39:3530.3200:55:595300:20:2200:00:0000:00:00
80 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:16:5212500:16:417100:39:2130.5000:56:026200:20:5000:00:0000:00:00
81 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:16:5910300:15:599300:40:5929.2800:56:584600:20:0100:00:0000:00:00
82 8019DANIEL JIMENEZ GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:17:079900:15:478200:40:0129.9900:55:487300:21:1900:00:0000:00:00
83 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:3010200:15:599000:40:4429.4600:56:436100:20:4700:00:0000:00:00
84 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M01:17:368200:14:487900:39:5230.1000:54:4010500:22:5600:00:0000:00:00
85 2713JOSE LUIS URIBE MARCOSC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:17:389300:15:357500:39:4230.2300:55:179200:22:2100:00:0000:00:00
86 3672XAVIER GAVARRÓ TORRESCLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:4212800:17:027200:39:2730.4200:56:297100:21:1300:00:0000:00:00
87 5510IGNASI LLOVET ROCAINDEPENDIENTEV1M01:17:477900:14:3810100:42:1228.4400:56:506600:20:5700:00:0000:00:00
88 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:019100:15:329100:40:4529.4500:56:177900:21:4400:00:0000:00:00
89 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:18:0911900:16:183700:36:3332.8300:52:5113900:25:1800:00:0000:00:00
90 2629LLUIS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV3M01:18:186300:13:537600:39:4630.1800:53:3912700:24:3900:00:0000:00:00
91 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:18:273900:12:5010900:43:1027.8000:56:009600:22:2700:00:0000:00:00
92 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:18:272300:12:0610700:42:5427.9700:55:0011300:23:2700:00:0000:00:00
93 8006ISRAEL ROZAS ESTORLLICENCIA DE DIAV1M01:18:478800:15:059500:41:1329.1100:56:189800:22:2900:00:0000:00:00
94 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:18:5511500:16:148600:40:3029.6300:56:448800:22:1100:00:0000:00:00
95 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:19:048300:14:4810000:42:1028.4600:56:588600:22:0600:00:0000:00:00
96 8003DOMENEC PERET MAROTOLLICENCIA DE DIAABM01:19:0411200:16:108500:40:1129.8600:56:2110100:22:4300:00:0000:00:00
97 5252ESTEL MORERA ROSELLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:19:1911000:16:089900:41:5828.5900:58:067000:21:1300:00:0000:00:00
98 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:19:2712100:16:208900:40:3929.5200:56:599700:22:2800:00:0000:00:00
99 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:3011300:16:108100:39:5930.0100:56:0911200:23:2100:00:0000:00:00
100 2988ROMA OLIVER SUSTTEAM TRIRELAYV1M01:19:3713000:17:079600:41:3328.8800:58:406500:20:5700:00:0000:00:00
101 8004TONI MARTINEZ DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:20:348900:15:1610500:42:4728.0500:58:039900:22:3100:00:0000:00:00
102 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:20:492900:12:2311000:43:1027.8000:55:3313700:25:1600:00:0000:00:00
103 8010RUBEN ESLAVA BORRASLLICENCIA DE DIAABM01:20:554200:13:1912300:44:3926.8800:57:5810600:22:5700:00:0000:00:00
104 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F01:21:017300:14:2310300:42:3028.2400:56:5312200:24:0800:00:0000:00:00
105 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:21:111900:11:421600:34:2834.8200:46:1016400:35:0100:00:0000:00:00
106 8002CARLES VENTURA BERTRALLLICENCIA DE DIAV2M01:21:388500:14:5610600:42:4928.0300:57:4511900:23:5300:00:0000:00:00
107 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MANRESAV2M01:21:5910500:16:0111500:43:5727.3000:59:588200:22:0100:00:0000:00:00
108 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROCDF01:22:019000:15:2112100:44:3726.9000:59:588300:22:0300:00:0000:00:00
109 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:22:196000:13:5111100:43:2427.6500:57:1513600:25:0400:00:0000:00:00
110 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:258400:14:5011700:44:2826.9900:59:1811000:23:0700:00:0000:00:00
111 8016DAVID PÉREZ REYES LLICENCIA DE DIAABM01:22:2714400:18:1211800:44:3526.9201:02:473900:19:4000:00:0000:00:00
112 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:22:4812600:16:5210800:42:5627.9500:59:4810700:23:0000:00:0000:00:00
113 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:22:524400:13:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
114 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:23:099800:15:4110400:42:4328.0900:58:2413000:24:4500:00:0000:00:00
115 8015JOSEP MARCE AJORDALLICENCIA DE DIAV1M01:23:1212900:17:0314900:48:0524.9601:05:081800:18:0400:00:0000:00:00
116 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:23:474900:13:2711300:43:3527.5300:57:0214800:26:4500:00:0000:00:00
117 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:23:5613200:17:0811200:43:3127.5801:00:3911100:23:1700:00:0000:00:00
118 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF01:24:048700:15:0113700:46:0826.0101:01:0910400:22:5500:00:0000:00:00
119 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZABINDEPENDIENTEV1M01:24:0913300:17:1810200:42:3028.2400:59:4812500:24:2100:00:0000:00:00
120 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:24:108600:14:5713000:45:1726.5001:00:1412000:23:5600:00:0000:00:00
121 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:24:3510700:16:0411600:44:0027.2701:00:0412600:24:3100:00:0000:00:00
122 5711JAVIER BEDIA BRIASINDEPENDIENTEV3M01:24:507200:14:2313300:45:3326.3400:59:5613200:24:5400:00:0000:00:00
123 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M01:24:5414800:18:259400:41:1229.1300:59:3713800:25:1700:00:0000:00:00
124 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:24:5914000:17:4912400:44:4826.7901:02:379400:22:2200:00:0000:00:00
125 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M01:25:039200:15:349200:40:5029.3900:56:2415600:28:3900:00:0000:00:00
126 8014JESÚS MUÑOZ VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:25:0511800:16:1813600:45:5426.1401:02:1210300:22:5300:00:0000:00:00
127 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:25:0613400:17:2711400:43:5227.3601:01:1911700:23:4700:00:0000:00:00
128 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:25:1412300:16:3412600:44:4926.7801:01:2311800:23:5100:00:0000:00:00
129 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:25:207600:14:3113500:45:4826.2001:00:1913500:25:0100:00:0000:00:00
130 3123DAVID ESPINOLA SIRUELAC.E. MEDITERRANIABM01:25:3014500:18:158800:40:3729.5400:58:5214700:26:3800:00:0000:00:00
131 7009MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAV1M01:25:4115000:18:3212800:45:0526.6201:03:378500:22:0400:00:0000:00:00
132 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:26:177800:14:3413900:46:1325.9601:00:4714100:25:3000:00:0000:00:00
133 8020JUAN CARLOS AMAROLLICENCIA DE DIAV2M01:27:0215400:19:4412000:44:3526.9201:04:1910000:22:4300:00:0000:00:00
134 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:27:0214100:18:0013100:45:2526.4201:03:2511600:23:3700:00:0000:00:00
135 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:28:1814300:18:0713200:45:2926.3801:03:3612900:24:4200:00:0000:00:00
136 8009NURIA BENAVIDES ROJASLLICENCIA DE DIAABF01:28:2710400:16:0014000:46:3125.8001:02:3114400:25:5600:00:0000:00:00
137 7015KIRIAN ANGLES GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:3713700:17:4014800:47:2225.3301:05:0211500:23:3500:00:0000:00:00
138 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:28:3814900:18:2712900:45:1126.5601:03:3813400:25:0000:00:0000:00:00
139 8007SERGI VARET BAUSELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5510800:16:0615200:48:3624.6901:04:4212300:24:1300:00:0000:00:00
140 7004MOHAMED LBACHIRI TAADOULLICENCIA DE DIASUB23M01:29:1715200:19:2411900:44:3526.9201:03:5914000:25:1800:00:0000:00:00
141 7010IVAN VIDAL GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:29:2814700:18:2114600:47:0125.5201:05:2212100:24:0600:00:0000:00:00
142 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:29:4215500:19:5912700:45:0326.6401:05:0212800:24:4000:00:0000:00:00
143 5033MIREIA PEREZ GARCIAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:29:4710900:16:0714700:47:0425.5001:03:1114600:26:3600:00:0000:00:00
144 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:29:5615300:19:2913800:46:1225.9701:05:4112400:24:1500:00:0000:00:00
145 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:29:5914200:18:0512200:44:3826.8901:02:4315000:27:1600:00:0000:00:00
146 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:30:0515600:20:1612500:44:4926.7801:05:0513300:25:0000:00:0000:00:00
147 7006ORIOL CASACUBERTA AROLALLICENCIA DE DIAABM01:30:4315700:20:1815000:48:0924.9201:08:278900:22:1600:00:0000:00:00
148 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:31:0114600:18:1814100:46:3625.7501:04:5414500:26:0700:00:0000:00:00
149 8005POL SALA PARRALLICENCIA DE DIAV1M01:31:2013600:17:4015100:48:1024.9101:05:5014200:25:3000:00:0000:00:00
150 7007PEPE ESPINOSA MORALLICENCIA DE DIAABM01:31:2213500:17:3215400:48:5824.5101:06:3013100:24:5200:00:0000:00:00
151 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M01:32:1612400:16:3914500:46:5425.5901:03:3315700:28:4300:00:0000:00:00
152 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:32:3212700:16:5413400:45:3526.3301:02:2915800:30:0300:00:0000:00:00
153 7011LIDIA CORDOBA LOPEZLLICENCIA DE DIASUB23F01:32:428100:14:4715500:49:4624.1101:04:3315400:28:0900:00:0000:00:00
154 7005SERGI ESCALÉ PARÉSLLICENCIA DE DIAABM01:34:0713100:17:0715900:51:1923.3801:08:2614300:25:4100:00:0000:00:00
155 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:35:4215100:18:5415300:48:4424.6201:07:3815300:28:0400:00:0000:00:00
156 7017ISAIAS PERETLLICENCIA DE DIAV1M01:36:3013800:17:4114300:46:4825.6401:04:2916200:32:0100:00:0000:00:00
157 7001FLORIAN SIEGELLLICENCIA DE DIAABM01:36:5816300:23:0915700:50:4423.6501:13:5310900:23:0500:00:0000:00:00
158 7002THOMAS SIEGELLLICENCIA DE DIAABM01:36:5816200:23:0715800:50:4623.6401:13:5310800:23:0500:00:0000:00:00
159 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M01:37:4116500:24:0214400:46:5125.6101:10:5314900:26:4800:00:0000:00:00
160 7019JOSE MANUEL FERNANDEZ ALALLICENCIA DE DIAV1M01:38:4616400:23:3214200:46:4525.6701:10:1715500:28:2900:00:0000:00:00
161 7003MIQUEL FORTUNY CARRILLOLLICENCIA DE DIAV3M01:42:3915900:21:4316100:52:5522.6801:14:3815200:28:0100:00:0000:00:00
162 7012PILAR RODRIGUEZ FERRERLLICENCIA DE DIAV2F01:43:0713900:17:4816000:52:4822.7301:10:3616300:32:3100:00:0000:00:00
163 7018SALVADOR ROS AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M01:45:0216600:27:3915600:49:4924.0901:17:2815100:27:3400:00:0000:00:00
164 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV3M01:46:0215800:20:3016400:55:2421.6601:15:5415900:30:0800:00:0000:00:00
165 8008IVETTE AGELL LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:47:1216100:22:0116200:53:2122.4901:15:2216000:31:5000:00:0000:00:00
166 7013VANESA MORENO ANTONLLICENCIA DE DIAABF01:47:1316000:21:5816300:53:2422.4701:15:2216100:31:5100:00:0000:00:00


NF 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:00:00000:15:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:12:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MANRESACDM00:00:00000:13:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4250DANIELA BURGUETE PIQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:00:00000:11:45000:24:3748.7500:36:22000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7008MANEL MARTINEZ GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV2M00:00:00000:15:07000:39:1130.6300:54:18000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:00:00000:11:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8017JORDI HERNÁNDEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:13:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:00:00000:12:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM00:00:00000:12:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSAJNM
NP 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M
NP 3125IVAN ROJO PEREZC.E. MEDITERRANIABM
NP 3172JAVIER GUTIERREZ MARTINEZC.N. VIC-ETBABM
NP 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M
NP 8011ANA ENGUIX PERALESCLUB TRIATLO OLIVAABF
NP 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF
NP 4423ISAAC ILLESCAS COPADOC.E.E. SANT GERVASIABM
NP 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF
NP 4806ANTONIO ORMAETXEA HIDALGOINDEPENDIENTEABM
NP 5085ARNAU COMAJUAN PLANELLSTEAM TRIRELAYCDM
NP 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35