RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
176 166 10 0 750 20 5 25 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:04:475200:13:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:06:375300:13:342000:35:0234.2500:48:361700:18:0100:00:0000:00:00
3 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:07:445900:13:501800:34:4034.6200:48:303500:19:1400:00:0000:00:00
4 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:08:242500:12:154500:37:0332.3900:49:183300:19:0600:00:0000:00:00
5 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM01:10:074100:13:076300:38:1331.4000:51:202600:18:4700:00:0000:00:00
6 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:10:353200:12:285400:37:3731.9000:50:055500:20:3000:00:0000:00:00
7 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:10:492100:12:034700:37:1532.2100:49:187800:21:3100:00:0000:00:00
8 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:13:1610000:15:524800:37:3032.0000:53:224400:19:5400:00:0000:00:00
9 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM01:14:045800:13:509700:41:4828.7100:55:382100:18:2600:00:0000:00:00
10 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:14:352700:12:198000:39:5930.0100:52:189100:22:1700:00:0000:00:00
11 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:15:008000:14:464900:37:3032.0000:52:1610200:22:4400:00:0000:00:00
12 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:15:109400:15:378300:40:0929.8900:55:463700:19:2400:00:0000:00:00
13 7014EUDALD RIU CASALSLLICENCIA DE DIACDM01:16:2112200:16:247400:39:3530.3200:55:595300:20:2200:00:0000:00:00
14 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM01:16:5910300:15:599300:40:5929.2800:56:584600:20:0100:00:0000:00:00
15 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:18:0911900:16:183700:36:3332.8300:52:5113900:25:1800:00:0000:00:00
16 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:18:273900:12:5010900:43:1027.8000:56:009600:22:2700:00:0000:00:00
17 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:22:524400:13:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:26:177800:14:3413900:46:1325.9601:00:4714100:25:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:59:56400:10:57100:32:4736.6000:43:44300:16:1200:00:0000:00:00
2 4388EUDALD BOSCH CARREIRASTGCBINNJNM01:02:581300:11:321000:34:0735.1700:45:39500:17:1900:00:0000:00:00
3 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:08:57700:11:043600:36:3332.8300:47:377500:21:2000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:59:41300:10:55200:32:4736.6000:43:42200:15:5900:00:0000:00:00
2 8012ANTONIO LARA CASADOLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:546800:14:095500:37:4131.8400:51:505000:20:0400:00:0000:00:00
3 7004MOHAMED LBACHIRI TAADOULLICENCIA DE DIASUB23M01:29:1715200:19:2411900:44:3526.9201:03:5914000:25:1800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:02:24500:10:58800:33:5335.4200:44:51800:17:3300:00:0000:00:00
2 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:04:514600:13:25700:33:4935.4900:47:141000:17:3700:00:0000:00:00
3 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:05:47600:11:033200:36:1833.0600:47:212200:18:2600:00:0000:00:00
4 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:06:205000:13:27900:34:0535.2100:47:322700:18:4800:00:0000:00:00
5 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:252000:12:022500:35:3633.7100:47:384100:19:4700:00:0000:00:00
6 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:07:544500:13:242400:35:2233.9300:48:463400:19:0800:00:0000:00:00
7 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:08:093100:12:273400:36:2332.9800:48:503600:19:1900:00:0000:00:00
8 1018FILIPPO FACCIC.E.T. DISTANCEV1M01:08:516200:13:513000:36:0933.2000:50:003000:18:5100:00:0000:00:00
9 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:08:566100:13:513100:36:1633.0900:50:072800:18:4900:00:0000:00:00
10 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:09:321600:11:395000:37:3131.9900:49:105200:20:2200:00:0000:00:00
11 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:10:027500:14:305700:37:5031.7200:52:201300:17:4200:00:0000:00:00
12 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:10:382400:12:085800:37:5231.6900:50:005800:20:3800:00:0000:00:00
13 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MANRESAV1M01:10:443800:12:496100:38:0331.5400:50:524300:19:5200:00:0000:00:00
14 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:573000:12:265900:37:5531.6500:50:215700:20:3600:00:0000:00:00
15 8001JAUME PASSARELL BEYALLICENCIA DE DIAV1M01:11:593400:12:376900:38:5630.8200:51:335400:20:2600:00:0000:00:00
16 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:12:1610600:16:033900:36:4632.6400:52:493800:19:2700:00:0000:00:00
17 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:12:527100:14:186800:38:5230.8700:53:104000:19:4200:00:0000:00:00
18 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV1M01:13:1310100:15:545100:37:3131.9900:53:254200:19:4800:00:0000:00:00
19 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDIENTEV1M01:13:277000:14:186400:38:1431.3900:52:326400:20:5500:00:0000:00:00
20 8013DAVID MONTAÑÉS HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:567400:14:266700:38:3331.1300:52:596700:20:5700:00:0000:00:00
21 3877GERMÁN GARCÍA SÁNCHEZINDEPENDIENTEV1M01:14:137700:14:327700:39:4730.1600:54:194500:19:5400:00:0000:00:00
22 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:14:159500:15:385200:37:3331.9600:53:116800:21:0400:00:0000:00:00
23 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:14:1611100:16:084100:36:4832.6100:52:567400:21:2000:00:0000:00:00
24 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:171700:11:407000:39:0530.7000:50:4511400:23:3200:00:0000:00:00
25 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:15:074300:13:228700:40:3529.5700:53:576900:21:1000:00:0000:00:00
26 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:15:4311700:16:164400:37:0232.4000:53:189500:22:2500:00:0000:00:00
27 4126JAVIER BUISAN GUARGAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:16:209600:15:398400:40:1029.8800:55:495600:20:3100:00:0000:00:00
28 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:16:5212500:16:417100:39:2130.5000:56:026200:20:5000:00:0000:00:00
29 3672XAVIER GAVARRÓ TORRESCLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:4212800:17:027200:39:2730.4200:56:297100:21:1300:00:0000:00:00
30 5510IGNASI LLOVET ROCAINDEPENDIENTEV1M01:17:477900:14:3810100:42:1228.4400:56:506600:20:5700:00:0000:00:00
31 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:019100:15:329100:40:4529.4500:56:177900:21:4400:00:0000:00:00
32 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:18:272300:12:0610700:42:5427.9700:55:0011300:23:2700:00:0000:00:00
33 8006ISRAEL ROZAS ESTORLLICENCIA DE DIAV1M01:18:478800:15:059500:41:1329.1100:56:189800:22:2900:00:0000:00:00
34 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:19:2712100:16:208900:40:3929.5200:56:599700:22:2800:00:0000:00:00
35 2988ROMA OLIVER SUSTTEAM TRIRELAYV1M01:19:3713000:17:079600:41:3328.8800:58:406500:20:5700:00:0000:00:00
36 8004TONI MARTINEZ DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:20:348900:15:1610500:42:4728.0500:58:039900:22:3100:00:0000:00:00
37 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:21:111900:11:421600:34:2834.8200:46:1016400:35:0100:00:0000:00:00
38 8015JOSEP MARCE AJORDALLICENCIA DE DIAV1M01:23:1212900:17:0314900:48:0524.9601:05:081800:18:0400:00:0000:00:00
39 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:23:5613200:17:0811200:43:3127.5801:00:3911100:23:1700:00:0000:00:00
40 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZABINDEPENDIENTEV1M01:24:0913300:17:1810200:42:3028.2400:59:4812500:24:2100:00:0000:00:00
41 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:24:3510700:16:0411600:44:0027.2701:00:0412600:24:3100:00:0000:00:00
42 8014JESÚS MUÑOZ VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:25:0511800:16:1813600:45:5426.1401:02:1210300:22:5300:00:0000:00:00
43 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:25:0613400:17:2711400:43:5227.3601:01:1911700:23:4700:00:0000:00:00
44 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:25:1412300:16:3412600:44:4926.7801:01:2311800:23:5100:00:0000:00:00
45 7009MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAV1M01:25:4115000:18:3212800:45:0526.6201:03:378500:22:0400:00:0000:00:00
46 8007SERGI VARET BAUSELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5510800:16:0615200:48:3624.6901:04:4212300:24:1300:00:0000:00:00
47 7010IVAN VIDAL GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:29:2814700:18:2114600:47:0125.5201:05:2212100:24:0600:00:0000:00:00
48 8005POL SALA PARRALLICENCIA DE DIAV1M01:31:2013600:17:4015100:48:1024.9101:05:5014200:25:3000:00:0000:00:00
49 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M01:32:1612400:16:3914500:46:5425.5901:03:3315700:28:4300:00:0000:00:00
50 7017ISAIAS PERETLLICENCIA DE DIAV1M01:36:3013800:17:4114300:46:4825.6401:04:2916200:32:0100:00:0000:00:00
51 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM TRIRELAYV1M01:37:4116500:24:0214400:46:5125.6101:10:5314900:26:4800:00:0000:00:00
52 7019JOSE MANUEL FERNANDEZ ALALLICENCIA DE DIAV1M01:38:4616400:23:3214200:46:4525.6701:10:1715500:28:2900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M01:04:411500:11:351400:34:1035.1200:45:453200:18:5600:00:0000:00:00
2 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:08:272600:12:195300:37:3331.9600:49:522300:18:3500:00:0000:00:00
3 5468KERNAN HEINZC.A. XALOCV2M01:09:162800:12:194200:36:5632.4900:49:154700:20:0100:00:0000:00:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:09:235100:13:334600:37:1332.2400:50:462400:18:3700:00:0000:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:11:085600:13:412300:35:1734.0100:48:588700:22:1000:00:0000:00:00
6 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:395500:13:373500:36:3232.8500:50:097600:21:3000:00:0000:00:00
7 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:263700:12:486200:38:0831.4700:50:567700:21:3000:00:0000:00:00
8 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:13:1512000:16:194000:36:4732.6200:53:065100:20:0900:00:0000:00:00
9 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M01:17:368200:14:487900:39:5230.1000:54:4010500:22:5600:00:0000:00:00
10 8002CARLES VENTURA BERTRALLLICENCIA DE DIAV2M01:21:388500:14:5610600:42:4928.0300:57:4511900:23:5300:00:0000:00:00
11 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MANRESAV2M01:21:5910500:16:0111500:43:5727.3000:59:588200:22:0100:00:0000:00:00
12 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:22:4812600:16:5210800:42:5627.9500:59:4810700:23:0000:00:0000:00:00
13 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:23:099800:15:4110400:42:4328.0900:58:2413000:24:4500:00:0000:00:00
14 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M01:24:5414800:18:259400:41:1229.1300:59:3713800:25:1700:00:0000:00:00
15 8020JUAN CARLOS AMAROLLICENCIA DE DIAV2M01:27:0215400:19:4412000:44:3526.9201:04:1910000:22:4300:00:0000:00:00
16 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:35:4215100:18:5415300:48:4424.6201:07:3815300:28:0400:00:0000:00:00
17 7018SALVADOR ROS AGUSTILLICENCIA DE DIAV2M01:45:0216600:27:3915600:49:4924.0901:17:2815100:27:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:14:243300:12:347800:39:5030.1300:52:248100:22:0000:00:0000:00:00
2 2629LLUIS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV3M01:18:186300:13:537600:39:4630.1800:53:3912700:24:3900:00:0000:00:00
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:3011300:16:108100:39:5930.0100:56:0911200:23:2100:00:0000:00:00
4 5711JAVIER BEDIA BRIASINDEPENDIENTEV3M01:24:507200:14:2313300:45:3326.3400:59:5613200:24:5400:00:0000:00:00
5 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M01:25:039200:15:349200:40:5029.3900:56:2415600:28:3900:00:0000:00:00
6 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:28:3814900:18:2712900:45:1126.5601:03:3813400:25:0000:00:0000:00:00
7 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:30:0515600:20:1612500:44:4926.7801:05:0513300:25:0000:00:0000:00:00
8 7003MIQUEL FORTUNY CARRILLOLLICENCIA DE DIAV3M01:42:3915900:21:4316100:52:5522.6801:14:3815200:28:0100:00:0000:00:00
9 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV3M01:46:0215800:20:3016400:55:2421.6601:15:5415900:30:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:05:381000:11:131500:34:2134.9300:45:344900:20:0400:00:0000:00:00
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:13:003500:12:456000:37:5931.5900:50:449000:22:1600:00:0000:00:00
3 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROCDF01:22:019000:15:2112100:44:3726.9000:59:588300:22:0300:00:0000:00:00
4 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:23:474900:13:2711300:43:3527.5300:57:0214800:26:4500:00:0000:00:00
5 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:24:108600:14:5713000:45:1726.5001:00:1412000:23:5600:00:0000:00:00
6 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:32:3212700:16:5413400:45:3526.3301:02:2915800:30:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:20:492900:12:2311000:43:1027.8000:55:3313700:25:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5033MIREIA PEREZ GARCIAC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:29:4710900:16:0714700:47:0425.5001:03:1114600:26:3600:00:0000:00:00
2 7011LIDIA CORDOBA LOPEZLLICENCIA DE DIASUB23F01:32:428100:14:4715500:49:4624.1101:04:3315400:28:0900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:18:5511500:16:148600:40:3029.6300:56:448800:22:1100:00:0000:00:00
2 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:22:196000:13:5111100:43:2427.6500:57:1513600:25:0400:00:0000:00:00
3 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:258400:14:5011700:44:2826.9900:59:1811000:23:0700:00:0000:00:00
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:25:207600:14:3113500:45:4826.2001:00:1913500:25:0100:00:0000:00:00
5 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:29:5615300:19:2913800:46:1225.9701:05:4112400:24:1500:00:0000:00:00
6 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:29:5914200:18:0512200:44:3826.8901:02:4315000:27:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV2F01:21:017300:14:2310300:42:3028.2400:56:5312200:24:0800:00:0000:00:00
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:24:5914000:17:4912400:44:4826.7901:02:379400:22:2200:00:0000:00:00
3 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:27:0214100:18:0013100:45:2526.4201:03:2511600:23:3700:00:0000:00:00
4 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:28:1814300:18:0713200:45:2926.3801:03:3612900:24:4200:00:0000:00:00
5 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:29:4215500:19:5912700:45:0326.6401:05:0212800:24:4000:00:0000:00:00
6 7012PILAR RODRIGUEZ FERRERLLICENCIA DE DIAV2F01:43:0713900:17:4816000:52:4822.7301:10:3616300:32:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:01:52100:10:52500:33:4635.5400:44:38400:17:1400:00:0000:00:00
2 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:02:11900:11:12300:33:1836.0400:44:301200:17:4100:00:0000:00:00
3 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM01:03:12800:11:04400:33:4235.6100:44:462000:18:2600:00:0000:00:00
4 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:271200:11:311200:34:0835.1600:45:391400:17:4800:00:0000:00:00
5 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:03:361400:11:341100:34:0735.1700:45:411600:17:5500:00:0000:00:00
6 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:04:141100:11:281300:34:0835.1600:45:362500:18:3800:00:0000:00:00
7 2396JOAN GRAS SOLERTEAM TRIRELAYABM01:04:334800:13:26600:33:4735.5200:47:13600:17:2000:00:0000:00:00
8 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:04:362200:12:052100:35:0934.1400:47:14700:17:2200:00:0000:00:00
9 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:04:39200:10:521900:34:5334.4000:45:453100:18:5400:00:0000:00:00
10 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:515400:13:352200:35:1134.1100:48:461900:18:0500:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:07:204000:13:053800:36:3432.8200:49:391100:17:4100:00:0000:00:00
12 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:08:033600:12:461700:34:3834.6500:47:245900:20:3900:00:0000:00:00
13 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:08:056900:14:142700:35:5933.3500:50:131500:17:5200:00:0000:00:00
14 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:09:271800:11:412800:36:0033.3300:47:418000:21:4600:00:0000:00:00
15 8018MARC SERRA MASDEULLICENCIA DE DIAABM01:09:586700:14:062600:35:5033.4900:49:564800:20:0200:00:0000:00:00
16 7016GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:10:4711400:16:124300:37:0032.4300:53:12900:17:3500:00:0000:00:00
17 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:11:226600:14:052900:36:0233.3000:50:077200:21:1500:00:0000:00:00
18 3118AMIN EL AISSATI TAADOUC.E. MEDITERRANIABM01:11:2811600:16:167300:39:2830.4100:55:44100:15:4400:00:0000:00:00
19 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:459700:15:403300:36:2332.9800:52:036000:20:4200:00:0000:00:00
20 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:13:076400:13:566500:38:1831.3300:52:146300:20:5300:00:0000:00:00
21 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:13:505700:13:455600:37:4431.8000:51:299300:22:2100:00:0000:00:00
22 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:14:104700:13:259800:41:5528.6300:55:202900:18:5000:00:0000:00:00
23 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:14:226500:13:566600:38:2331.2600:52:198400:22:0300:00:0000:00:00
24 8019DANIEL JIMENEZ GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:17:079900:15:478200:40:0129.9900:55:487300:21:1900:00:0000:00:00
25 2713JOSE LUIS URIBE MARCOSC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:17:389300:15:357500:39:4230.2300:55:179200:22:2100:00:0000:00:00
26 8003DOMENEC PERET MAROTOLLICENCIA DE DIAABM01:19:0411200:16:108500:40:1129.8600:56:2110100:22:4300:00:0000:00:00
27 8010RUBEN ESLAVA BORRASLLICENCIA DE DIAABM01:20:554200:13:1912300:44:3926.8800:57:5810600:22:5700:00:0000:00:00
28 8016DAVID PÉREZ REYES LLICENCIA DE DIAABM01:22:2714400:18:1211800:44:3526.9201:02:473900:19:4000:00:0000:00:00
29 3123DAVID ESPINOLA SIRUELAC.E. MEDITERRANIABM01:25:3014500:18:158800:40:3729.5400:58:5214700:26:3800:00:0000:00:00
30 7015KIRIAN ANGLES GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:3713700:17:4014800:47:2225.3301:05:0211500:23:3500:00:0000:00:00
31 7006ORIOL CASACUBERTA AROLALLICENCIA DE DIAABM01:30:4315700:20:1815000:48:0924.9201:08:278900:22:1600:00:0000:00:00
32 7007PEPE ESPINOSA MORALLICENCIA DE DIAABM01:31:2213500:17:3215400:48:5824.5101:06:3013100:24:5200:00:0000:00:00
33 7005SERGI ESCALÉ PARÉSLLICENCIA DE DIAABM01:34:0713100:17:0715900:51:1923.3801:08:2614300:25:4100:00:0000:00:00
34 7001FLORIAN SIEGELLLICENCIA DE DIAABM01:36:5816300:23:0915700:50:4423.6501:13:5310900:23:0500:00:0000:00:00
35 7002THOMAS SIEGELLLICENCIA DE DIAABM01:36:5816200:23:0715800:50:4623.6401:13:5310800:23:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:3010200:15:599000:40:4429.4600:56:436100:20:4700:00:0000:00:00
2 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:19:048300:14:4810000:42:1028.4600:56:588600:22:0600:00:0000:00:00
3 5252ESTEL MORERA ROSELLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:19:1911000:16:089900:41:5828.5900:58:067000:21:1300:00:0000:00:00
4 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF01:24:048700:15:0113700:46:0826.0101:01:0910400:22:5500:00:0000:00:00
5 8009NURIA BENAVIDES ROJASLLICENCIA DE DIAABF01:28:2710400:16:0014000:46:3125.8001:02:3114400:25:5600:00:0000:00:00
6 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:31:0114600:18:1814100:46:3625.7501:04:5414500:26:0700:00:0000:00:00
7 8008IVETTE AGELL LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:47:1216100:22:0116200:53:2122.4901:15:2216000:31:5000:00:0000:00:00
8 7013VANESA MORENO ANTONLLICENCIA DE DIAABF01:47:1316000:21:5816300:53:2422.4701:15:2216100:31:5100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35