RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
62 62 0 0 2 7 1 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6207CARLA BISBAL BELENGUERC.A. IGUALADACDF00:23:051900:07:05500:11:4835.5900:18:531500:04:1200:00:0000:00:00
2 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:24:182700:07:162600:12:4432.9800:20:002100:04:1800:00:0000:00:00
3 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOCDF00:25:284000:07:493000:13:1031.9000:20:593200:04:2900:00:0000:00:00
4 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:25:564200:07:583600:13:3430.9600:21:322600:04:2400:00:0000:00:00
5 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:27:054800:08:223900:13:4130.6900:22:034800:05:0200:00:0000:00:00
6 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF00:27:464300:08:055500:14:5328.2200:22:583700:04:4800:00:0000:00:00
7 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF00:28:015100:08:285400:14:4228.5700:23:103800:04:5100:00:0000:00:00
8 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:28:125200:08:344700:14:1829.3700:22:525500:05:2000:00:0000:00:00
9 5851CANDELA CASTRILLO PÉREZC.N. TARRACOCDF00:28:405400:08:475300:14:4128.6000:23:285300:05:1200:00:0000:00:00
10 6201RUTH QUELART C.N. MATAROCDF00:29:545500:09:005700:15:5926.2800:24:594300:04:5500:00:0000:00:00
11 6227LAIA FAURA MAGEMCLUB NATACIO MINORISACDF00:30:005700:09:125600:15:3526.9500:24:475400:05:1300:00:0000:00:00
12 5864XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOCDF00:31:295900:09:315800:16:1325.9000:25:445800:05:4500:00:0000:00:00
13 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF00:31:555800:09:176000:17:1424.3700:26:315600:05:2400:00:0000:00:00
14 6203AINHOA PERONA TARRAGÓC.N. MATAROCDF00:32:296000:09:425900:16:2225.6600:26:045900:06:2500:00:0000:00:00
15 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:35:226100:09:52100:09:3343.9800:19:256200:15:5700:00:0000:00:00
16 6206MARIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONACDF00:36:266200:11:476200:17:3523.8900:29:226100:07:0400:00:0000:00:00






NP 7001NURIA ADMETLLA CONTRERASLLICENCIA DE DIACDF
NP 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL´3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAGAVA TRIATLOCDF
NP 6208JÚLIA ARANDA ROMEROC.N. VIC-ETBCDF
NP 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5CDF
NP 4006MARIONA MOLINE I HERREROL´3SCOLA SANT JUSTCDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35