RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
62 62 0 0 2 7 1 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6207CARLA BISBAL BELENGC.A. IGUALADACDF00:23:051900:07:05500:11:4835.5900:18:531500:04:1200:00:0000:00:00
2 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:24:182700:07:162600:12:4432.9800:20:002100:04:1800:00:0000:00:00
3 6022CARLA CIRUELOS DE LGAVA TRIATLOCDF00:25:284000:07:493000:13:1031.900:20:593200:04:2900:00:0000:00:00
4 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:27:054800:08:223900:13:4130.6900:22:034800:05:0200:00:0000:00:00
5 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOCDF00:27:464300:08:055500:14:5328.2200:22:583700:04:4800:00:0000:00:00
6 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF00:28:015100:08:285400:14:4228.5700:23:103800:04:5100:00:0000:00:00
7 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:28:125200:08:344700:14:1829.3700:22:525500:05:2000:00:0000:00:00
8 5851CANDELA CASTRILLO PC.N. TARRACOCDF00:28:405400:08:475300:14:4128.600:23:285300:05:1200:00:0000:00:00
9 6227LAIA FAURA MAGEMCLUB NATACIO MANRESACDF00:30:005700:09:125600:15:3526.9500:24:475400:05:1300:00:0000:00:00
10 5864XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOCDF00:31:295900:09:315800:16:1325.900:25:445800:05:4500:00:0000:00:00
11 4014CARLOTA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:35:226100:09:52100:09:3343.9800:19:256200:15:5700:00:0000:00:00
12 6206MARIA CEBALLOS PEREC.N. BADALONACDF00:36:266200:11:476200:17:3523.8900:29:226100:07:0400:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM00:22:06300:06:33200:11:3336.3600:18:06800:04:0000:00:0000:00:00
2 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:22:24500:06:37400:11:4535.7400:18:221100:04:0200:00:0000:00:00
3 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MANRESACDM00:22:381600:07:03600:11:4935.5400:18:52200:03:4600:00:0000:00:00
4 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM00:22:39400:06:371600:12:1834.1500:18:55100:03:4400:00:0000:00:00
5 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:22:401400:06:55700:11:4935.5400:18:44700:03:5600:00:0000:00:00
6 88ALEX ESPINOSA VALERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:22:43700:06:391500:12:1334.3800:18:52400:03:5100:00:0000:00:00
7 2594JAN LLOPIS I ARAGONCLUB NATACIO BARCELONACDM00:22:471100:06:54800:11:5835.100:18:52600:03:5500:00:0000:00:00
8 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM00:22:49800:06:391300:12:0934.5700:18:48900:04:0100:00:0000:00:00
9 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM00:23:021200:06:541100:12:0634.7100:19:001000:04:0200:00:0000:00:00
10 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:23:10900:06:481200:12:0634.7100:18:541800:04:1600:00:0000:00:00
11 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:23:161300:06:55900:12:0534.7600:19:001900:04:1600:00:0000:00:00
12 6243MAX VIOLA ORONICHINDEPENDIENTECDM00:23:271500:06:581000:12:0534.7600:19:032500:04:2400:00:0000:00:00
13 4551VICTOR FERRANDO SALGAVA TRIATLOCDM00:23:422600:07:151800:12:2333.9200:19:381200:04:0400:00:0000:00:00
14 301IAN MOLINA GARCIAC.E. RAYOTEAMCDM00:23:472100:07:121700:12:2233.9600:19:341600:04:1300:00:0000:00:00
15 5532CARLOS MEJIA GALLEGC.N. TARRACOCDM00:23:511000:06:512700:12:4532.9400:19:361700:04:1500:00:0000:00:00
16 5849JOAN SALOMON PAGESPPRAT TRIATLO 1994CDM00:24:05200:06:333800:13:4030.7300:20:13500:03:5200:00:0000:00:00
17 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:072900:07:182100:12:2933.6400:19:472200:04:2000:00:0000:00:00
18 4100LUCAS ARJONA HERNAL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:24:112500:07:151900:12:2533.8300:19:403300:04:3100:00:0000:00:00
19 6245PAU BARRERA TAPIACLUB NATACIO MANRESACDM00:24:232000:07:072300:12:3533.3800:19:423500:04:4100:00:0000:00:00
20 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESCDM00:24:303800:07:472000:12:2633.7800:20:132000:04:1700:00:0000:00:00
21 6239NIL LLORENS CALDESC.N. MATAROCDM00:25:083400:07:303100:13:1131.8600:20:413000:04:2700:00:0000:00:00
22 4563KILIAN ZURERA VIZUEGAVA TRIATLOCDM00:25:123900:07:492800:12:4732.8600:20:363400:04:3600:00:0000:00:00
23 4083GUILLEM MERCADE PUJCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM00:25:143200:07:273300:13:2431.3400:20:512400:04:2300:00:0000:00:00
24 6247DAVID OLIVERAS LÓPECLUB NATACIO MANRESACDM00:25:412200:07:123400:13:2531.300:20:375000:05:0400:00:0000:00:00
25 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOCDM00:25:523300:07:273500:13:3131.0700:20:584200:04:5400:00:0000:00:00
26 6053PABLO LOPEZ LUENGOC. TRIATLO MONTORNESCDM00:26:032400:07:155000:14:2229.2300:21:372900:04:2600:00:0000:00:00
27 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM00:26:084700:08:223200:13:2131.4600:21:432700:04:2500:00:0000:00:00
28 7002PAU SANTANA PILLICENCIA DE DIACDM00:26:093700:07:444200:13:5830.0700:21:423100:04:2700:00:0000:00:00
29 6202ARNAU HERNANDEZ GARL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:26:483500:07:324600:14:1729.400:21:494400:04:5900:00:0000:00:00
30 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYCDM00:26:503600:07:394800:14:2029.300:21:593900:04:5100:00:0000:00:00
31 6238NICOLAS TORELLÓ BARC.N. MATAROCDM00:26:544500:08:223700:13:3930.7700:22:014100:04:5300:00:0000:00:00
32 5672MÀRIUS FABRA BOLAÑOTRICBM-CALELLACDM00:27:034400:08:074100:13:5430.2200:22:014600:05:0200:00:0000:00:00
33 2692MAGIN JORDI DE VAL CLUB TRIATLO ARENYSCDM00:27:321700:07:044000:13:4330.6200:20:476000:06:4500:00:0000:00:00
34 4011ALEJANDRO GARCIA ROTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:27:344900:08:234400:14:0429.8600:22:275100:05:0700:00:0000:00:00
35 6241FRAN MARTORELL MENDTEAM TRIRELAYCDM00:27:465000:08:234900:14:2129.2700:22:444700:05:0200:00:0000:00:00
36 5705OSCAR SOLER ANDRADEL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:27:564600:08:225100:14:3128.9300:22:534900:05:0300:00:0000:00:00
37 6240ALEX GARCIA SALVADOCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:28:275300:08:414500:14:0829.7200:22:495700:05:3800:00:0000:00:00
38 5310ALEX MORALES MATAVILADECANS TRIATLOCDM00:31:015600:09:026100:17:1624.3200:26:183600:04:4300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF00:25:564200:07:583600:13:3430.9600:21:322600:04:2400:00:0000:00:00
2 6201RUTH QUELART C.N. MATAROCDF00:29:545500:09:005700:15:5926.2800:24:594300:04:5500:00:0000:00:00
3 4009NATALIA MINGORANCE C.N. TARRACOCDF00:31:555800:09:176000:17:1424.3700:26:315600:05:2400:00:0000:00:00
4 6203AINHOA PERONA TARRAC.N. MATAROCDF00:32:296000:09:425900:16:2225.6600:26:045900:06:2500:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6257JAN BISBAL BELENGUEC.A. IGUALADACDM00:21:55100:06:33300:11:3536.2600:18:08300:03:4700:00:0000:00:00
2 2714ALVARO VISCARRI PARL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:23:441800:07:042200:12:3133.5600:19:351400:04:0900:00:0000:00:00
3 3605ALBERT OLIVER RIBETEAM TRIRELAYCDM00:23:49600:06:381400:12:1134.4700:18:494500:05:0000:00:0000:00:00
4 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM00:24:022300:07:132400:12:4233.0700:19:551300:04:0700:00:0000:00:00
5 2709ALONSO GARCIA MARTIL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:24:413100:07:222900:12:5332.600:20:152800:04:2600:00:0000:00:00
6 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM00:25:254100:07:502500:12:4333.0300:20:334000:04:5200:00:0000:00:00
7 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM00:25:402800:07:174300:14:0129.9600:21:182300:04:2200:00:0000:00:00
8 3804ALEIX PALMA AUBANELTRICBM-CALELLACDM00:27:073000:07:225200:14:3828.700:22:005200:05:0700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35