RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
224 197 181 16 0 7 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:48:359400:32:084200:59:1118.2501:31:199300:17:1600:00:4500:59:11
2 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:53:429500:32:097601:04:1016.8301:36:199700:17:2300:00:5301:04:10
3 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:458500:31:519101:06:1516.3001:38:0610600:17:3900:01:0301:06:15
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:4912200:33:279601:06:5116.1601:40:1810200:17:3100:01:0101:06:51
5 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:00:5410700:32:3113301:11:0015.2101:43:319800:17:2300:00:4901:11:01
6 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:05:2310300:32:2615101:16:1414.1701:48:407400:16:4300:01:3401:16:15
7 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:05:3916100:36:0912301:10:1115.3901:46:2014200:19:1900:01:1001:10:12
8 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:05:3915800:36:0412101:10:0615.4101:46:1014600:19:2900:01:1701:10:07
9 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:10:3316200:36:1014601:15:2914.3101:51:3913300:18:5400:01:2401:15:29
10 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:11:1216600:36:4914501:15:2814.3101:52:1713400:18:5500:01:0001:15:28
11 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:11:1914500:34:4415701:18:0813.8201:52:5212300:18:2700:01:2001:18:08
12 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:15:4416500:36:4615801:18:4813.7101:55:3415800:20:1000:00:5901:18:49
13 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:17:0615900:36:0516801:22:4013.0601:58:4512200:18:2100:01:2101:22:40
14 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:18:0117900:42:0414001:13:2814.7001:55:3217200:22:2900:01:3301:13:28
15 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:18:3317500:39:0215901:19:1713.6201:58:1915900:20:1400:02:2801:19:18
16 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:21:0914300:34:3517501:26:5412.4302:01:2915000:19:4000:01:2201:26:54
17 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:24:2117600:40:0117101:22:5813.0202:02:5916300:21:2200:02:3901:22:58
18 3997MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:25:2617700:40:2417001:22:4813.0402:03:1217000:22:1400:01:1601:22:48
19 7011ADRIANA FERNÁNDEZ LÓPEZ FEECABF02:30:0413700:34:1317901:37:1111.1102:11:2412700:18:4000:01:0901:37:11
20 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:30:3018000:43:5716901:22:4213.0602:06:3917600:23:5100:00:5801:22:43


NF 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF00:00:00000:39:46001:34:4011.4102:14:26000:00:0000:01:4601:34:40
NF 4267SANDRA PARRA PÉREZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:00:00000:45:44001:36:2811.2002:22:12000:00:0000:01:3401:36:29
NF 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM TRIRELAYABF00:00:00000:38:38001:46:0810.1802:24:46000:00:0000:01:1101:46:08
NF 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF00:00:00000:41:16001:32:0811.7202:13:24000:00:0000:01:0601:32:08
NF 7013BLANCA CALVERAS SANTASUSALLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:37:57001:37:5711.0302:15:54000:00:0000:01:1801:37:58




NP 1921MONTSERRAT PEREZ AYALAC.E. CERDANYOLA A.T.V2F
NP 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F
NP 6034ANNA VALLVERDU CORTADAPRAT TRIATLO 1994SUB23F
NP 8002NÚRIA GARCIA PÀRRAGALLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35