RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
197 181 16 0 7 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSAJNM01:37:401700:27:461800:55:4419.3801:23:301000:14:1000:00:4400:55:44
2 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:45:104300:29:193800:58:4518.3801:28:048800:17:0600:01:1200:58:45
3 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:46:479100:31:583600:58:2218.5001:30:206800:16:2700:00:4800:58:23
4 7006QUIM GARZON AGUILALLICENCIA DE DIAJNM01:46:515500:29:524800:59:5818.0101:29:508500:17:0100:00:5100:59:59
5 4299JORDI BARTRONS CIRERACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:48:088900:31:573500:58:1518.5401:30:1211400:17:5600:00:5200:58:15
6 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:50:589000:31:584700:59:5618.0201:31:5413600:19:0400:00:4700:59:57
7 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:55:097800:31:269701:07:0116.1201:38:277200:16:4200:01:1201:07:01
8 2124IÑAKI MORET MARTINEZASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:57:2911200:32:518701:05:4716.4201:38:3813200:18:5100:01:0601:05:47
9 7001ARNAU PLAFEECJNM02:04:4114400:34:3711501:09:3515.5201:44:1216000:20:2900:00:5001:09:35
10 7005ELOI MATASLLICENCIA DE DIAJNM02:10:3114000:34:2212701:10:3215.3101:44:5417900:25:3700:01:0401:10:33
11 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMJNM02:20:107200:31:0717801:28:5412.1502:00:0115700:20:0900:00:5201:28:54
12 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:24:4316400:36:3117401:26:2912.4902:03:0016600:21:4300:01:4901:26:29
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:34:03600:26:45900:53:1020.3101:19:55900:14:0800:00:4100:53:11
2 4169NIL RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:36:37200:26:122500:56:2719.1301:22:39600:13:5800:00:4400:56:27
3 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:44:254900:29:314400:59:3818.1101:29:093500:15:1600:01:0300:59:39
4 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:47:103500:28:517501:03:5016.9201:32:411500:14:2900:00:4901:03:51
5 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:58:276900:30:5513101:10:5615.2301:41:516900:16:3600:00:5401:10:57
6 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:58:437900:31:4012001:10:0215.4201:41:428600:17:0100:01:0701:10:03
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:30:03500:26:44200:49:4121.7401:16:25200:13:3800:00:3500:49:42
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:32:08300:26:14400:52:1020.7001:18:24300:13:4400:00:4200:52:10
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:35:24700:26:481100:54:2819.8301:21:16800:14:0800:00:4100:54:28
4 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:182600:28:26600:52:5320.4201:21:192600:14:5900:00:4500:52:53
5 4259DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:37:091000:27:031900:55:4819.3501:22:511300:14:1800:01:0000:55:49
6 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:38:001300:27:092700:56:3519.0901:23:441200:14:1600:00:5200:56:36
7 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:093600:29:011400:54:4019.7601:23:414300:15:2800:00:4500:54:40
8 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:151900:28:002800:56:3919.0601:24:391900:14:3600:00:5100:56:40
9 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:40:102100:28:063300:57:4518.7001:25:511400:14:1900:00:5000:57:46
10 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:40:133000:28:382100:55:5919.2901:24:374800:15:3600:00:4700:55:59
11 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:40:223300:28:462600:56:3319.1001:25:192900:15:0300:00:5500:56:33
12 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:382200:28:073200:57:4318.7101:25:502300:14:4800:00:5400:57:44
13 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:42:565200:29:472900:56:5618.9701:26:436300:16:1300:00:5200:56:56
14 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:44:062300:28:085601:00:5717.7201:29:052700:15:0100:00:5001:00:58
15 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:44:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:46:013900:29:035301:00:3517.8301:29:386600:16:2300:00:3901:00:36
17 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:46:163700:29:026301:01:4417.4901:30:464500:15:3000:00:5301:01:44
18 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:47:265100:29:416601:02:2917.2801:32:103400:15:1600:01:0101:02:29
19 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:47:462900:28:337801:04:3016.7401:33:032200:14:4300:00:5101:04:30
20 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:47:597400:31:114500:59:5418.0301:31:058000:16:5400:01:0200:59:54
21 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:48:235000:29:377201:03:2617.0301:33:033600:15:2000:00:5001:03:26
22 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:49:002400:28:139401:06:3516.2201:34:481100:14:1200:00:5201:06:35
23 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:49:157700:31:226101:01:4217.5001:33:046200:16:1100:01:0101:01:43
24 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:52:0810100:32:256201:01:4317.5001:34:0811600:18:0000:00:5501:01:44
25 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:52:143400:28:4610701:08:3615.7401:37:222400:14:5200:03:1401:08:36
26 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:53:179900:32:247101:03:1717.0701:35:4110400:17:3600:00:5201:03:17
27 2608SAMUEL MADRID GIMENEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:53:478300:31:477701:04:1716.8001:36:0411000:17:4300:00:5801:04:18
28 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:54:006800:30:529801:07:1916.0401:38:115300:15:4900:00:5801:07:20
29 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:54:5511000:32:408101:05:0516.5901:37:459200:17:1000:00:4601:05:05
30 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:56:189600:32:0910301:08:0615.8601:40:155900:16:0300:01:0301:08:06
31 8007RAFAEL GOMEZ SOLERLLICENCIA DE DIAV1M01:57:406700:30:5012401:10:1415.3801:41:047000:16:3600:01:0201:10:15
32 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:57:4112500:33:458401:05:1416.5601:38:5912800:18:4200:01:1701:05:14
33 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:57:5510400:32:2710201:08:0315.8701:40:3010000:17:2500:01:2901:08:04
34 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV1M01:58:268000:31:4012901:10:4815.2501:42:285700:15:5800:01:3401:10:48
35 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:59:0811100:32:4611301:09:3115.5401:42:177700:16:5100:01:0801:09:31
36 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:59:1310500:32:2812501:10:1815.3601:42:466700:16:2700:01:1601:10:18
37 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:59:2014100:34:329901:07:3016.0001:42:029400:17:1800:01:0701:07:31
38 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:59:278200:31:4612601:10:3115.3201:42:179000:17:1000:01:0201:10:31
39 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:59:5311600:33:1111401:09:3215.5301:42:439100:17:1000:01:0501:09:33
40 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:01:4110800:32:3211901:10:0115.4201:42:3313700:19:0800:01:0701:10:01
41 4370CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:02:1312400:33:4213001:10:5615.2301:44:3810300:17:3500:01:1001:10:57
42 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNV1M02:03:1114600:35:2310901:09:1315.6001:44:3612500:18:3500:01:2001:09:13
43 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:08:0112800:33:5113801:12:1414.9501:46:0516800:21:5600:01:0301:12:14
44 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M02:08:0313600:34:0914901:15:4814.2501:49:5711700:18:0600:01:2701:15:49
45 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M02:10:3916900:37:0413601:11:4715.0501:48:5116700:21:4800:01:2201:11:48
46 4123SANDRO FERNANDEZ FERNANDECCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:11:3416300:36:1114801:15:4714.2501:51:5814800:19:3600:01:4001:15:48
47 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTV1M02:12:0713400:34:0615301:17:1413.9801:51:2016100:20:4700:00:5201:17:15
48 4212MIGUEL MORILLO POLEYC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:12:2313000:33:5416001:19:4013.5601:53:3413100:18:4900:01:2301:19:41
49 8006ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:13:3213800:34:1416401:20:0113.5001:54:1514000:19:1700:01:2101:20:02
50 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:13:3514800:35:2715601:18:0513.8301:53:3215500:20:0300:01:4701:18:05
51 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:14:5515500:35:4615201:16:4514.0701:52:3117100:22:2400:00:5701:16:46
52 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M02:15:2015700:35:5716201:19:5713.5101:55:5414500:19:2600:01:2501:19:57
53 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:15:3215400:35:3916301:20:0013.5001:55:3915300:19:5300:01:5701:20:00
54 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLO LLEIDA V1M02:15:4912100:33:2515401:18:0113.8401:51:2617800:24:2300:01:3801:18:01
55 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:30:1517200:38:0117701:28:4012.1802:06:4117400:23:3400:01:1801:28:41
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:41:282500:28:163100:57:4118.7201:25:574600:15:3100:00:5300:57:41
2 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:42:347300:31:101200:54:3019.8201:25:407900:16:5400:00:4600:54:31
3 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:44:394000:29:044901:00:1517.9301:29:193700:15:2000:00:5001:00:15
4 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:49:386300:30:316501:02:2517.3001:32:567300:16:4200:01:0301:02:25
5 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:50:253200:28:428801:06:0616.3401:34:484900:15:3700:01:0501:06:06
6 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:3610900:32:359001:06:1316.3101:38:487500:16:4800:00:5401:06:13
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:0511700:33:168201:05:0816.5801:38:2410900:17:4100:00:5201:05:08
8 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:2211500:33:118301:05:1216.5601:38:2311500:17:5900:01:0201:05:12
9 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:57:1211800:33:219301:06:3016.2401:39:519500:17:2100:01:2001:06:30
10 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:02:0811900:33:2313201:10:5815.2201:44:2111300:17:4700:01:0301:10:58
11 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:02:5215100:35:3010401:08:1015.8401:43:4013900:19:1200:01:3901:08:10
12 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:02:5513200:34:0212801:10:4315.2701:44:4511900:18:1000:01:3901:10:44
13 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:03:1315000:35:3010801:09:0015.6501:44:3012900:18:4300:01:1001:09:00
14 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:03:379800:32:2014301:13:5214.6201:46:1210100:17:2500:01:0301:13:53
15 7003ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:04:3312300:33:3413501:11:2815.1101:45:0214700:19:3100:01:5001:11:28
16 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:04:4114700:35:2411601:09:3915.5101:45:0314900:19:3800:01:2301:09:39
17 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:05:1613300:34:0514101:13:3014.6901:47:3510700:17:4100:01:0001:13:30
18 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:05:5416800:37:0012201:10:0615.4101:47:0613000:18:4800:02:0101:10:06
19 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:06:0212700:33:5114201:13:5214.6201:47:4312100:18:1900:01:1701:13:53
20 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:06:0614200:34:3213701:12:1014.9701:46:4214300:19:2400:01:1101:12:10
21 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:14:2716700:36:5615001:16:0114.2101:52:5716400:21:3000:01:0601:16:01
22 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M02:14:4913500:34:0816601:20:5213.3601:55:0015200:19:4900:01:1601:20:52
23 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:21:5217300:38:2016701:21:2713.2601:59:4716900:22:0500:01:0001:21:27
24 7002XAVI DEVESA JAUMOTFEECV2M02:31:1717800:41:2517301:26:0112.5602:07:2617700:23:5100:02:4101:26:02
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:54:026600:30:448901:06:1116.3201:36:558900:17:0700:01:0601:06:12
2 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:54:2310200:32:268001:04:5516.6401:37:218700:17:0200:01:0401:04:55
3 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:54:419700:32:198501:05:3316.4801:37:527600:16:4900:01:0101:05:34
4 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:05:0117100:37:2610001:07:4615.9401:45:1215100:19:4900:01:0801:07:47
5 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:11:3315600:35:5314701:15:4314.2601:51:3615400:19:5700:01:4801:15:43
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:53:429500:32:097601:04:1016.8301:36:199700:17:2300:00:5301:04:10
2 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:11:1216600:36:4914501:15:2814.3101:52:1713400:18:5500:01:0001:15:28
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:4912200:33:279601:06:5116.1601:40:1810200:17:3100:01:0101:06:51
2 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:05:3916100:36:0912301:10:1115.3901:46:2014200:19:1900:01:1001:10:12
3 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:17:0615900:36:0516801:22:4013.0601:58:4512200:18:2100:01:2101:22:40
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:21:0914300:34:3517501:26:5412.4302:01:2915000:19:4000:01:2201:26:54
2 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:24:2117600:40:0117101:22:5813.0202:02:5916300:21:2200:02:3901:22:58
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:18:3317500:39:0215901:19:1713.6201:58:1915900:20:1400:02:2801:19:18
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:531100:27:05100:49:1721.9101:16:221800:14:3100:00:4000:49:17
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:16400:26:15300:52:0720.7201:18:22400:13:5400:00:5100:52:07
3 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:171200:27:06700:53:0620.3401:20:12700:14:0500:00:4100:53:07
4 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:34:51800:26:50800:53:0620.3401:19:562500:14:5500:00:4000:53:06
5 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:51900:27:011000:53:2520.2201:20:264000:15:2500:00:4100:53:25
6 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:36:08100:26:102400:56:2719.1301:22:37100:13:3100:00:4200:56:28
7 3998CRISTIAN COFINE GARCIA C.E.T. DISTANCEABM01:36:463100:28:40500:52:1720.6601:20:575200:15:4900:01:0100:52:17
8 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:211400:27:101600:55:2819.4701:22:382100:14:4300:00:4900:55:28
9 7007GERARD COLOMER MOLISTFEECABM01:37:401800:27:481500:54:5119.6901:22:392800:15:0100:01:0900:54:51
10 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:38:001600:27:382000:55:5319.3301:23:311600:14:2900:00:4400:55:53
11 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:134100:29:111300:54:3319.8001:23:444400:15:2900:00:4200:54:33
12 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM01:39:541500:27:213700:58:3618.4301:25:57500:13:5700:00:5600:58:36
13 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:022700:28:291700:55:4219.3901:24:115400:15:5100:01:0300:55:43
14 4340SERGI MILLARUELO ANGULOTRICBM-CALELLAABM01:40:293800:29:032300:56:1619.1901:25:193100:15:1000:00:5400:56:17
15 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:40:524800:29:292200:56:1419.2101:25:433000:15:0900:00:5300:56:14
16 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:452000:28:034000:59:0318.2901:27:062000:14:3900:00:5600:59:04
17 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:43:204400:29:223000:57:0218.9401:26:248100:16:5600:00:5300:57:03
18 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:45:096400:30:333900:58:5118.3501:29:245100:15:4500:00:5300:58:52
19 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:45:094600:29:273400:58:0518.5901:27:3210500:17:3700:01:0300:58:05
20 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:305800:30:074300:59:2718.1701:29:345600:15:5600:00:5000:59:28
21 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:355400:29:515101:00:2217.8901:30:133900:15:2200:01:1901:00:23
22 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM01:45:375700:29:595001:00:1617.9201:30:153800:15:2200:01:0201:00:16
23 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:46:065600:29:545501:00:4617.7701:30:404100:15:2600:01:0201:00:46
24 8003GERARD CIURANS TIRADO-MIGLLICENCIA DE DIAABM01:46:095300:29:495201:00:2417.8801:30:135500:15:5600:01:0601:00:24
25 3331IGNASI RAVENTOS AIXALATRANSTRIATLONABM01:46:366200:30:274600:59:5518.0301:30:226400:16:1400:00:5200:59:55
26 7008JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:46:544700:29:286401:02:0017.4201:31:284200:15:2600:00:4801:02:01
27 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:46:556000:30:215901:01:1917.6101:31:403200:15:1500:00:5101:01:20
28 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:47:234200:29:196701:02:4917.1901:32:083300:15:1500:01:0601:02:50
29 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:47:535900:30:145701:00:5817.7101:31:127100:16:4100:00:4901:00:58
30 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:067600:31:144100:59:0618.2701:30:2011200:17:4600:01:0000:59:07
31 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM01:48:304500:29:247001:03:0417.1201:32:285800:16:0200:00:5901:03:04
32 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:508600:31:535801:01:0117.7001:32:548200:16:5600:01:0701:01:02
33 4330XAVIER RELATS MOLINAC.N. VIC-ETBABM01:50:227500:31:137401:03:3716.9801:34:504700:15:3200:01:0601:03:38
34 8005MARC VILA VALLSLLICENCIA DE DIAABM01:50:306500:30:425401:00:3717.8201:31:1913800:19:1100:01:2901:00:38
35 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:50:568800:31:556801:02:5517.1701:34:506000:16:0600:01:0901:02:55
36 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:51:098700:31:536001:01:3517.5401:33:2810800:17:4100:00:4301:01:35
37 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:51:322800:28:3110501:08:3015.7701:37:011700:14:3100:01:0101:08:31
38 3697JORDI GIMENEZ BELLOBIC.E. RAYOTEAMABM01:51:4110600:32:306901:03:0017.1401:35:306100:16:1100:00:5201:03:01
39 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:52:4810000:32:257301:03:3117.0001:35:567800:16:5200:01:0401:03:31
40 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATRICBM-CALELLAABM01:53:228400:31:507901:04:3316.7301:36:238400:16:5900:00:5601:04:34
41 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:53:538100:31:429201:06:2616.2601:38:085000:15:4500:00:5901:06:26
42 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:55:179200:32:088601:05:4716.4201:37:559600:17:2200:00:5701:05:48
43 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:57:237100:30:5811101:09:2715.5501:40:258300:16:5800:01:0001:09:27
44 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:57:536100:30:2610101:08:0215.8701:38:2814400:19:2500:01:1101:08:02
45 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:58:2613100:33:599501:06:4216.1901:40:4111100:17:4500:01:0101:06:42
46 3051POL MESTRE LUCASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:01:2812900:33:5311201:09:2815.5501:43:2111800:18:0700:01:2201:09:28
47 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:01:3012000:33:2411001:09:2715.5501:42:5112600:18:3900:01:0601:09:28
48 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM02:02:0611400:33:0611701:09:4215.4901:42:4814100:19:1800:01:1401:09:42
49 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM02:03:0811300:33:0211801:09:5915.4301:43:0115600:20:0700:00:5101:10:00
50 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:05:3016000:36:0813401:11:0415.2001:47:1212000:18:1800:02:0501:11:05
51 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994ABM02:08:569300:32:0810601:08:3115.7601:40:3918000:28:1700:01:1101:08:31
52 794JOFRE JOVELLAR ORTEGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:5614900:35:2915501:18:0313.8401:53:329900:17:2400:01:3101:18:03
53 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM02:12:2115300:35:3414401:15:1414.3601:50:4816500:21:3300:01:1901:15:14
54 7012SERGI COSTA DORCAFEECABM02:12:3712600:33:4616101:19:5013.5301:53:3613500:19:0100:00:5801:19:50
55 3832JORDI ROJAS POCHTEAM TRIRELAYABM02:13:1617000:37:1513901:13:0514.7801:50:2017300:22:5600:01:0201:13:05
56 8001ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM02:17:0713900:34:1417201:24:1812.8101:58:3212400:18:3500:01:3901:24:18
57 32PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:3215200:35:3116501:20:2613.4301:55:5717500:23:3500:00:5401:20:27
58 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM02:26:567000:30:5618001:39:3810.8402:10:346500:16:2200:01:1401:39:39
59 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:28:0317400:38:4117601:28:2312.2202:07:0416200:20:5900:01:2001:28:23
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:48:359400:32:084200:59:1118.2501:31:199300:17:1600:00:4500:59:11
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:458500:31:519101:06:1516.3001:38:0610600:17:3900:01:0301:06:15
3 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:00:5410700:32:3113301:11:0015.2101:43:319800:17:2300:00:4901:11:01
4 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:05:2310300:32:2615101:16:1414.1701:48:407400:16:4300:01:3401:16:15
5 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:05:3915800:36:0412101:10:0615.4101:46:1014600:19:2900:01:1701:10:07
6 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:10:3316200:36:1014601:15:2914.3101:51:3913300:18:5400:01:2401:15:29
7 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:11:1914500:34:4415701:18:0813.8201:52:5212300:18:2700:01:2001:18:08
8 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:15:4416500:36:4615801:18:4813.7101:55:3415800:20:1000:00:5901:18:49
9 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:18:0117900:42:0414001:13:2814.7001:55:3217200:22:2900:01:3301:13:28
10 3997MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:25:2617700:40:2417001:22:4813.0402:03:1217000:22:1400:01:1601:22:48
11 7011ADRIANA FERNÁNDEZ LÓPEZ FEECABF02:30:0413700:34:1317901:37:1111.1102:11:2412700:18:4000:01:0901:37:11
12 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:30:3018000:43:5716901:22:4213.0602:06:3917600:23:5100:00:5801:22:43

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35