RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
87 270 266 3 1 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040ABRIL ESTRADE MORAGL3SCOLA SANT JUSTCDF01:14:3520200:21:2618400:43:3827.501:05:0418700:09:3100:00:3300:00:40
2 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:35:2225700:27:4624800:53:4222.3501:21:2826400:13:5400:00:4600:00:47
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4235ROBERT DE MOYA DALMC.N. MATAROCDM00:59:43000:00:00000:00:00000:52:062800:07:3700:00:0000:00:42
2 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:01:281300:16:098200:37:2132.1300:53:305000:07:5800:00:3500:00:34
3 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:02:075400:17:076000:36:3532.800:53:428700:08:2500:00:3500:00:43
4 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:02:5310000:18:066100:36:3632.7900:54:427200:08:1100:00:3700:00:36
5 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:5912200:18:304200:36:1133.1600:54:4117000:09:1800:00:3600:00:45
6 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:07:1514100:18:5511300:38:5830.800:57:5317600:09:2200:00:3300:00:41
7 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:519900:18:0613400:39:4830.1500:57:5420100:09:5700:00:4200:00:41
8 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM01:10:3815200:19:0816700:42:2028.3501:01:2815600:09:1000:00:4000:00:49
9 4733ANDREU ESCATLLAR CAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:18:0519800:21:1321500:47:5225.0701:09:0514000:09:0000:00:5100:00:41
10 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYCLUB ESPORTIU Z5CDM01:18:1419900:21:1520600:46:1525.9501:07:3022300:10:4400:00:3700:00:45
11 4885BERNAT XIQUES ALVARCLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:4020700:21:3822500:49:0124.4801:10:3923900:11:0100:00:5500:00:54
12 4737ORIOL ROBADOR I MUÑG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:25:3119200:20:4224400:52:5922.6501:13:4125300:11:5000:00:4200:00:47
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:06:5610900:18:2313600:40:1329.8400:58:368200:08:2000:00:4000:00:38
2 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:24:5721100:21:5124300:52:5522.6801:14:4620800:10:1100:00:3900:00:51
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:58:09800:15:571500:34:2534.8700:50:223900:07:4700:00:3300:00:37
2 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:523000:16:263700:35:4433.5800:52:103400:07:4200:00:3900:00:49
3 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:04:046800:17:168500:37:3231.9700:54:4816700:09:1600:00:4000:00:44
4 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:05:4312100:18:3010600:38:2931.1800:56:5911600:08:4400:00:4100:00:45
5 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:06:109600:18:0410800:38:3731.0700:56:4118400:09:2900:00:3500:00:49
6 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:06:359800:18:0612900:39:3930.2600:57:4512900:08:5000:00:5300:01:05
7 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:07:2810800:18:2213800:40:2129.7400:58:4312000:08:4500:00:3900:00:45
8 4464MARC TEIXIDOR VILARCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:08:0713700:18:4611200:38:5330.8600:57:3921700:10:2800:00:3700:00:44
9 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROJNM01:09:5311600:18:2717000:42:3128.2201:00:5813600:08:5500:00:3600:00:46
10 4583JOAQUIN GABRIEL QUIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:12:037100:17:2920400:46:0826.0101:03:379100:08:2600:00:5200:00:50
11 820ROGER ARIBAU GISBERCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:12:0816700:19:3318200:43:1727.7201:02:5017200:09:1800:01:0700:00:58
12 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESJNM01:13:0714800:19:0419400:44:5426.7301:03:5815200:09:0900:01:0600:00:53
13 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:13:2416100:19:2418700:44:0127.2601:03:2520200:09:5900:00:4000:00:46
14 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:14:3318300:20:0618500:43:3827.501:03:4422700:10:4900:00:5900:01:06
15 424PABLO GUTIERREZ BUEC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:15:4317600:20:0120700:46:2225.8801:06:2317400:09:2000:00:5700:00:54
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:4214400:18:5712800:39:3930.2600:58:3614700:09:0600:00:3700:00:39
2 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:11:5618100:20:0517400:42:3828.1501:02:4316300:09:1300:00:4100:00:42
3 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:22:3221900:22:3422700:49:1324.3801:11:4722400:10:4500:00:5700:00:48
4 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:29:1424500:24:5524200:52:5422.6801:17:4924600:11:2500:00:5800:00:51
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM00:57:14600:15:451300:34:2434.8800:50:09300:07:0500:00:4000:00:39
2 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:57:26400:15:331700:34:3534.700:50:08700:07:1800:00:3200:00:39
3 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:57:523600:16:33400:33:5235.4300:50:251200:07:2700:00:3400:00:36
4 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:58:02700:15:572500:34:5134.4300:50:48600:07:1400:00:3200:00:35
5 926DANI BLANCHART LOPETRICBM-CALELLASUB23M00:58:232000:16:141900:34:4034.6200:50:541400:07:2900:00:3500:00:38
6 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:58:291400:16:102100:34:4434.5500:50:542300:07:3500:00:3400:00:39
7 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:41500:15:432800:35:1234.0900:50:553700:07:4600:00:3300:00:42
8 785ROGER MANYA VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:59:252900:16:231000:34:1934.9700:50:4211300:08:4300:00:3600:00:39
9 2761CARLES BLANCO CONDECLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M00:59:362800:16:233300:35:3233.7700:51:553100:07:4100:00:3800:00:39
10 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:40000:00:00000:00:00000:52:003000:07:4000:00:0000:00:39
11 8002ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:363800:16:412900:35:2033.9600:52:0110400:08:3500:00:3400:00:40
12 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:481500:16:113600:35:4433.5800:51:5513200:08:5300:00:4200:00:39
13 3992MARÇAL GRATACOS MACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:00:574000:16:426400:36:4232.700:53:241900:07:3300:00:3600:00:34
14 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:296700:17:164500:36:1733.0700:53:334800:07:5600:00:3200:00:39
15 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:01:577600:17:364900:36:2133.0100:53:575700:08:0000:00:4200:00:41
16 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M01:02:326500:17:156600:36:4532.6500:54:009600:08:3200:00:3700:00:46
17 937EDUARDO CAMPANARIOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:02:525500:17:088700:37:3331.9600:54:417300:08:1100:00:5400:00:37
18 1707RUBEN JIMENEZ PICAZASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:2111100:18:234600:36:1933.0400:54:4211000:08:3900:00:3700:00:44
19 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:04:1811900:18:307600:37:1032.2900:55:4010900:08:3800:00:4400:00:43
20 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:06:1012000:18:3010500:38:2631.2200:56:5616400:09:1400:00:3800:00:41
21 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:1815300:19:0810100:38:1531.3700:57:2313500:08:5500:00:3600:00:39
22 5012DAVID PADILLA FERRECLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:07:0815500:19:1212000:39:0730.6800:58:1912700:08:4900:00:3800:00:53
23 4866FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M01:08:0114700:19:0114300:40:2729.6700:59:289900:08:3300:01:1500:01:09
24 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:08:5111700:18:2914800:41:0229.2400:59:3117500:09:2000:00:3700:00:49
25 7001GUILLEM COSTA PARADLLICENCIA DE DIASUB23M01:24:0623900:24:1721800:48:0124.9901:12:1825200:11:4800:01:2100:01:18
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:08:3613400:18:4315700:41:3128.901:00:148300:08:2200:00:4200:00:40
2 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:08:4815900:19:2114700:40:5429.3401:00:1510100:08:3300:00:4400:00:41
3 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:08:5115100:19:0715200:41:1229.1301:00:199500:08:3200:00:4800:00:46
4 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. KATOA BARCELONAABF01:08:52000:00:00000:00:00001:00:1610700:08:3600:00:0000:00:45
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:10:1015000:19:0716800:42:2428.301:01:3111100:08:3900:00:5000:00:53
6 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:13:3417200:19:4319100:44:4026.8701:04:2315800:09:1100:00:4000:00:48
7 7004JENNY ARASIL GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:14:2818000:20:0319000:44:3926.8801:04:4219400:09:4600:00:0000:00:00
8 51NURIA GARCIA GINJAUC.E. KATOA BARCELONAABF01:14:4018800:20:3019300:44:4426.8301:05:1418100:09:2600:00:4700:00:48
9 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:5620600:21:3520000:45:3426.3401:07:0919600:09:4700:00:4800:00:55
10 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF01:18:2821400:22:0321200:46:3925.7201:08:4219500:09:4600:01:1000:00:57
11 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:19:4622600:22:5921000:46:3625.7501:09:3520900:10:1100:00:5100:00:55
12 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:21:4320900:21:4423200:50:3223.7501:12:1618200:09:2700:01:0100:00:53
13 4992LAURA BENEJAM BOUTITGCBINNABF01:22:3523100:23:1822600:49:0224.4701:12:2021200:10:1500:00:5500:00:52
14 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF01:23:2522200:22:3923000:49:5024.0801:12:2923500:10:5600:00:5600:01:01
15 5003IVETTE ABASCAL CAMBTGCBINNABF01:25:1523200:23:2223400:50:5923.5401:14:2123100:10:5400:00:5800:01:10
16 4991MARTA LOZANO CALVOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:35:1923500:23:3825701:01:1819.5801:24:5621500:10:2300:01:1900:01:10
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM00:55:42000:00:00000:00:00000:48:56100:06:4600:00:0000:00:33
2 5954ARNAU TURONNAN OLIVERAS TEAMABM00:56:12000:00:00000:00:00000:48:54800:07:1800:00:0000:00:33
3 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:28200:15:19200:33:4035.6400:48:591600:07:2900:00:3000:00:35
4 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:56100:15:192700:35:1134.1100:50:301100:07:2600:00:3400:00:57
5 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:58900:15:571200:34:2334.900:50:202900:07:3800:00:3500:00:36
6 971ALEIX SELLARES GONZCLUB NATACIO SALLENTABM00:58:243100:16:26600:33:5935.3100:50:255200:07:5900:00:3600:00:37
7 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM00:58:323900:16:42500:33:5335.4200:50:354900:07:5700:00:3300:00:43
8 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM00:58:363500:16:321100:34:2034.9500:50:523600:07:4400:00:3300:00:36
9 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:392200:16:162000:34:4234.5800:50:583200:07:4100:00:3900:00:45
10 4813ALEJANDRO DELGADO VCLUB NATACIO RUBIABM01:00:112700:16:233900:35:4933.500:52:125300:07:5900:00:3800:00:51
11 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTABM01:00:174700:16:473000:35:2533.8800:52:126600:08:0500:00:3600:00:52
12 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:094400:16:454800:36:2133.0100:53:066300:08:0300:00:3800:00:45
13 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:01:204100:16:436500:36:4532.6500:53:284100:07:5200:00:3300:00:36
14 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:01:486600:17:156300:36:4132.7100:53:564200:07:5200:00:3700:00:38
15 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM01:01:511900:16:136800:36:4732.6200:53:0013100:08:5100:00:3200:00:35
16 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:522400:16:189800:38:1131.4300:54:29900:07:2300:00:3700:00:37
17 5778JAVIER RODRIGUEZ MIFLOR DE TRIATLOABM01:01:546300:17:145200:36:2332.9800:53:377900:08:1700:00:3600:00:46
18 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:208800:17:504300:36:1433.1200:54:047800:08:1600:00:3600:00:44
19 2497VICTOR HERNANDEZ ROC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:547200:17:298000:37:2032.1400:54:496700:08:0500:00:4300:00:43
20 4921MARC VELLETRANI GONNAN OLIVERAS TEAMABM01:03:145300:17:059500:37:5831.6100:55:037400:08:1100:00:3900:00:56
21 1403JORDI FORTIA BATALLTGCBINNABM01:04:218000:17:3710200:38:1931.3200:55:568600:08:2500:00:4200:00:43
22 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:527000:17:2812500:39:2430.4600:56:525600:08:0000:00:4500:00:42
23 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:05:179300:17:5410000:38:1331.400:56:0715300:09:1000:00:4000:00:46
24 4193MARTI LLOP SAUQUE VCLUB PROAMABM01:06:3212500:18:3210900:38:4330.9900:57:1516800:09:1700:00:4500:00:48
25 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:06:3212700:18:3711400:39:0030.7700:57:3713700:08:5500:00:4300:00:47
26 4996DANIEL LUQUE TENEDOCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:06:398900:17:5013900:40:2329.7200:58:138900:08:2600:00:5200:00:56
27 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:09:3515800:19:1813700:40:1529.8100:59:3320400:10:0200:00:5300:01:04
28 5009ARNAU SACOT BISBETGCBINNABM01:10:3017400:19:4515900:41:3528.8601:01:2015400:09:1000:00:5000:00:48
29 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB NATACIO OLOTABM01:11:4513600:18:4518600:43:4527.4301:02:3016600:09:1500:00:3800:00:39
30 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:4319100:20:3420100:45:5626.1201:06:3024300:11:1300:01:2100:00:56
31 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO BANYOLESABM01:24:5122500:22:4523500:51:0823.4701:13:5323800:10:5800:01:1100:01:09
32 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:29:4624200:24:2624500:53:0422.6101:17:3026000:12:1600:00:4600:00:52
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1894SARA CARMONA HERNANCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:0516600:19:3214500:40:3929.5201:00:1113300:08:5400:00:3700:00:39
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:10:1717300:19:4516000:41:3728.8301:01:2213400:08:5500:00:4000:00:45
3 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:4218200:20:0518300:43:2527.6401:03:3016100:09:1200:00:4900:00:48
4 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. MATAROABF01:13:0920100:21:2215500:41:2628.9601:02:4821400:10:2100:00:4100:00:48
5 3045JASMINA LOPEZ CARMOC.E. KATOA BARCELONAABF01:16:0018900:20:3020200:46:0426.0501:06:3418000:09:2600:00:4200:00:44
6 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:20:5821700:22:3221400:47:3525.2201:10:0722900:10:5100:00:5700:01:05
7 6284OLGA PORRO MARTORELTGCBINNABF01:24:0824100:24:2322400:48:4824.5901:13:1123700:10:5700:01:0200:00:56
8 4399CARMEN PEÑA SALCEDOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:32:1325000:25:4025100:54:3721.9701:20:1725600:11:5600:01:1900:01:21
9 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:32:3822000:22:3425600:59:0120.3301:21:3524000:11:0300:01:0700:01:03
10 6158PAULA BALCARCE VARGC.N. MATAROABF01:33:2724900:25:3725300:55:4521.5201:21:2225900:12:0500:01:2300:01:20
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:53000:00:00000:00:00000:50:47400:07:0600:00:0000:00:37
2 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:58:231800:16:131800:34:4034.6200:50:531700:07:3000:00:3600:00:38
3 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:281000:16:012600:34:5534.3700:50:561800:07:3200:00:3300:00:41
4 2426IÑAKI BALDELLOU VERCLUB NATACIO MINORISAABM00:58:431200:16:082400:34:5134.4300:50:593500:07:4400:00:3100:00:40
5 1580ANTOLI FAURIA TORREC.E.T. DISTANCEABM00:58:523700:16:40900:34:1635.0200:50:564600:07:5600:00:3100:00:40
6 4859CIPRIAN BALANESCUC.E.T. DISTANCEABM00:59:313300:16:273200:35:3033.800:51:572000:07:3400:00:3600:00:39
7 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFLOR DE TRIATLOABM00:59:421700:16:134000:35:5333.4400:52:062600:07:3600:00:3400:00:44
8 5635RICARD ALVAREZ HERMC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:52000:00:00000:00:00000:52:162500:07:3600:00:0000:00:53
9 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM01:01:025100:17:005900:36:3432.8200:53:341300:07:2800:00:3400:00:43
10 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:01:286400:17:145000:36:2133.0100:53:354400:07:5300:00:3600:00:38
11 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:565200:17:027500:37:0632.3500:54:084000:07:4800:00:4400:00:44
12 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:02:157500:17:355600:36:3032.8800:54:057100:08:1000:00:4300:00:45
13 4340SERGI MILLARUELO ANTRICBM-CALELLAABM01:02:519200:17:537100:36:5532.5100:54:486200:08:0300:00:4400:00:51
14 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:03:417900:17:377800:37:1732.1900:54:5412100:08:4700:00:3900:00:44
15 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM01:04:047400:17:329900:38:1331.400:55:458000:08:1900:00:4800:00:42
16 4216CARLES SIERRA NOGUTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:04:4710100:18:079400:37:5731.6200:56:0411500:08:4300:00:5100:00:48
17 1351JACINT HITOS CARMONTRI+9 EL MASNOUABM01:05:0013300:18:437400:37:0632.3500:55:4915700:09:1100:00:3700:00:44
18 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:495800:17:1012600:39:2730.4200:56:3716200:09:1200:00:3900:00:56
19 4415DAVID PALACIOS PIQUCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:1610400:18:1011800:39:0530.700:57:1514200:09:0100:00:4400:00:46
20 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:06:429400:17:5414000:40:2629.6800:58:208400:08:2200:00:4900:00:52
21 4283IVAN GARCIA FERNANDVILADECANS TRIATLOABM01:06:5512400:18:3112700:39:3330.3400:58:0413000:08:5100:00:5000:00:54
22 4911JOAN AMETLLER SERRAC.N. MATAROABM01:07:1013500:18:4313000:39:4030.2500:58:2312200:08:4700:00:4700:00:47
23 4615FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:08:4114500:18:5814100:40:2629.6800:59:2416900:09:1700:00:4500:00:48
24 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:09:1411400:18:2615000:41:0829.1700:59:3419100:09:4000:00:5300:00:48
25 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:10:2717100:19:4215400:41:1529.0901:00:5718500:09:3000:00:3800:00:40
26 4451DAVID MARTINEZ FERRTGCBINNABM01:10:5114600:19:0016600:42:1928.3601:01:1918800:09:3200:00:4500:00:45
27 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:12:2218700:20:2716900:42:3128.2201:02:5817900:09:2400:00:3700:00:46
28 4942JOAQUIM MARTI RECODC.N. MATAROABM01:22:1322100:22:3822200:48:2324.801:11:0124200:11:1200:01:0100:01:38
29 3254PEDRO NIETO GUIJARRC.E. NO TE PARESABM01:25:2024600:24:5522300:48:4424.6201:13:3924900:11:4100:01:0500:01:23
30 4995ALEX BRULL FERNANDEPRAT TRIATLO 1994ABM01:27:1424000:24:2023800:51:3623.2601:15:5624500:11:1800:01:1700:01:31
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:05:5010700:18:1812200:39:1230.6100:57:308100:08:2000:00:4200:00:45
2 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF01:08:4714900:19:0715100:41:1029.1501:00:179200:08:3000:00:3900:00:43
3 4284LAURA GARCIA VILACLUB NATACIO BANYOLESABF01:15:2319600:20:5918800:44:2227.0501:05:2120500:10:0200:00:5800:00:56
4 2376ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:17:1621500:22:1819200:44:4026.8701:06:5821300:10:1800:00:3800:00:49
5 4050YASMINA ZVERC.E.E. SANT GERVASIABF01:31:1624800:25:2224900:54:0822.1701:19:3025000:11:4600:01:2400:01:28
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:10300:15:202300:34:4834.4800:50:08200:07:0200:00:3000:00:37
2 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. MATAROABM00:58:032100:16:151400:34:2434.8800:50:391000:07:2400:00:3700:00:49
3 640MANUEL LLORET ZARAGC.E.T. DISTANCEABM00:58:164200:16:44100:33:3035.8200:50:145900:08:0200:00:3600:00:43
4 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:134600:16:47800:34:1035.1200:50:577700:08:1600:00:3500:00:41
5 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:00:495600:17:093500:35:4133.6300:52:505400:07:5900:00:3100:00:39
6 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:01:005000:17:005700:36:3132.8600:53:311500:07:2900:00:3300:00:40
7 3691ARTUR CUÑAT PELLICECLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:242500:16:197900:37:1832.1700:53:373800:07:4700:00:3600:00:40
8 4450JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM01:01:356100:17:124400:36:1733.0700:53:296800:08:0600:00:3600:00:40
9 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:056900:17:216200:36:4032.7300:54:016400:08:0400:00:3600:00:38
10 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:337300:17:315400:36:2732.9200:53:5810300:08:3500:00:3500:00:43
11 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:02:439100:17:536700:36:4632.6400:54:396500:08:0400:00:3700:00:40
12 3362LLUIS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:484500:16:459600:38:0431.5200:54:495500:07:5900:00:3600:00:39
13 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM01:02:5510300:18:095800:36:3232.8500:54:417500:08:1400:00:4600:00:47
14 5334CHRISTIAN TELLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:02:554800:16:479700:38:0731.4800:54:545800:08:0100:01:0400:00:53
15 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:1211300:18:238400:37:2332.100:55:468800:08:2600:00:4900:00:45
16 3283DAVID MARTINEZ FERNCLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:3811800:18:298100:37:2032.1400:55:4912800:08:4900:00:4000:00:43
17 2445VICTOR ARGUEDAS RODCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:04:479000:17:5110300:38:2131.2900:56:1210500:08:3500:00:4700:00:50
18 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:05:2811000:18:239300:37:5431.6600:56:1715900:09:1100:00:4400:01:13
19 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:06:1910500:18:1211500:39:0230.7400:57:1414600:09:0500:00:4500:00:49
20 5002ALBERT CAMPANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:06:3513200:18:4211700:39:0430.7200:57:4612400:08:4900:00:4500:00:58
21 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:06:4112300:18:3111100:38:5130.8900:57:2217300:09:1900:00:3900:00:42
22 2675DANIEL RODRIGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:07:4916400:19:3012400:39:1730.5500:58:4714400:09:0200:00:5800:00:46
23 5989ALBERT SOLA COLOMERTGCBINNABM01:08:1412800:18:3813500:40:003000:58:3819000:09:3600:00:4000:00:57
24 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:08:4013900:18:5014600:40:4229.4800:59:3215100:09:0800:00:4600:00:51
25 3306FRANK LINARES DIAZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:09:2015600:19:1414400:40:3629.5600:59:5018600:09:3000:00:5300:00:52
26 1036XAVIER BUSQUETS DUACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:0112900:18:3817100:42:3428.1901:01:1212600:08:4900:00:5400:00:45
27 1502JOAN VILA SOTOCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM01:10:2516300:19:3015800:41:3228.8901:01:0217800:09:2300:00:4100:00:56
28 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:11:5518500:20:0717600:42:5927.9201:03:0612500:08:4900:00:3800:00:43
29 2939DANIEL JAVIER MARTICLUB PROAMABM01:12:1517700:20:0117900:43:0627.8401:03:0715000:09:0800:01:0100:01:02
30 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:4313800:18:4818900:44:2627.0101:03:1418300:09:2900:00:3900:00:49
31 593SERGI MENDOZA MARTIC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:12:5017900:20:0218100:43:1427.7601:03:1618900:09:3400:00:4900:00:45
32 605HECTOR MEDRANO MARTTRI+9 EL MASNOUABM01:13:3519300:20:4517800:43:0527.8501:03:5019300:09:4500:00:3800:01:02
33 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:2221600:22:3116300:41:5528.6301:04:2623600:10:5600:00:4400:01:01
34 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:2221800:22:3216100:41:5528.6301:04:2723400:10:5500:00:4900:00:56
35 3060JOAN ANTONI GARCIA CLUB NATACIO OLOTABM01:19:2522700:23:0417700:43:0227.8901:06:0626300:13:1900:00:5000:01:05
36 4119CARLOS REYES NAVARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:20:0522300:22:4220900:46:3525.7601:09:1722600:10:4800:01:1100:01:06
37 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM01:29:1923300:23:2725200:55:0021.8201:18:2723000:10:5200:01:2500:01:49
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1984NATALIA RODRIGUEZ GC.N. MATAROV1F01:10:0416000:19:2116500:42:0028.5701:01:2111400:08:4300:00:3900:00:46
2 4660QURALT PINYOL BROSC.N. VIC-ETBV1F01:25:5523800:24:1222900:49:4124.1501:13:5325700:12:0200:00:5900:00:49
3 5008CRISTINA MAS ARRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:30:3624700:25:0024700:53:4022.3601:18:4025500:11:5600:01:3000:01:37
4 4267SANDRA PARRA PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:32:0025600:26:5824100:52:1422.9701:19:1226200:12:4800:01:0900:01:35
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMV1M00:58:393400:16:311600:34:3134.7700:51:022700:07:3700:00:3700:00:40
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M00:58:544900:16:53700:34:0335.2400:50:565100:07:5800:00:3300:00:41
3 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:59:032300:16:172200:34:4434.5500:51:016000:08:0200:00:3500:00:43
4 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M00:59:331600:16:113800:35:4833.5200:51:592100:07:3400:00:3000:00:39
5 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:00:406000:17:113400:35:3733.6900:52:484300:07:5200:00:3500:00:39
6 4115XAVI QUERAL FORCADEC.N. MATAROV1M01:00:461100:16:058600:37:3231.9700:53:37500:07:0900:01:2500:00:42
7 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M01:01:125900:17:104700:36:2033.0300:53:303300:07:4200:00:4000:00:36
8 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:157700:17:363100:35:2933.8200:53:057000:08:1000:00:4500:00:48
9 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:294300:16:446900:36:4932.5900:53:334700:07:5600:00:4000:00:40
10 4776IGNACIO ORTIZ MARTIFLOR DE TRIATLOV1M01:02:095700:17:095500:36:2832.9100:53:379700:08:3200:00:3800:00:41
11 4321MIGUEL ANGEL PEREZ TRICBM-CALELLAV1M01:02:118500:17:467000:36:5032.5800:54:362200:07:3500:00:5200:00:41
12 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESV1M01:02:118100:17:384100:36:0233.300:53:409400:08:3100:00:3800:00:43
13 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M01:02:258300:17:405100:36:223300:54:028500:08:2300:00:4100:00:44
14 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:02:398200:17:397200:36:5732.4800:54:366100:08:0300:00:3600:00:36
15 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAV1M01:02:462600:16:229100:37:5131.700:54:1310000:08:3300:00:3600:00:41
16 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:3310600:18:155300:36:2332.9800:54:3813800:08:5500:00:3400:00:44
17 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:147800:17:3610400:38:2431.2500:56:007600:08:1400:00:4000:00:48
18 3395JOSE MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:04:5612600:18:338800:37:4531.7900:56:1810800:08:3800:00:4000:00:44
19 425SERGIO SANCHEZ PEDRC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:3011200:18:2314200:40:2629.6800:58:4911200:08:4100:01:1500:01:15
20 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:07:4015700:19:1611900:39:0630.6900:58:2217100:09:1800:00:5300:00:46
21 4566ALEJANDRO RAHALI VIOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:5916500:19:3212100:39:1230.6100:58:4416500:09:1500:00:5200:00:55
22 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:10:2716200:19:2916400:41:5828.5901:01:2714100:09:0000:01:0400:00:56
23 4418RAÚL SALGUERO IGLESC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:3117500:19:5615600:41:2828.9401:01:2414900:09:0700:00:5200:00:49
24 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:5923000:23:1017200:42:3428.1901:05:4421100:10:1500:00:5600:01:01
25 7002MANEL CASTELLANO ALLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4819400:20:5420800:46:2925.8201:07:2321600:10:2500:00:4900:01:18
26 3436ALEX RATERA APARICIC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:19:2221300:22:0221300:46:4525.6701:08:4721900:10:3500:01:0100:01:03
27 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M01:21:1420000:21:2122800:49:1624.3601:10:3722000:10:3700:00:5800:00:59
28 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:23:1022900:23:0921700:47:5825.0201:11:0725800:12:0300:01:1600:01:12
29 8001CHRISTIAN ANDRÉ VILLICENCIA DE DIAV1M01:31:0525300:26:2224600:53:3422.401:19:5624100:11:0900:01:5900:01:29
30 7003IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3225100:26:1925400:57:2520.901:23:4425100:11:4800:01:0900:01:38
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1866ANTONIA CANO ALARCOC.E. RAYOTEAMV1F01:21:3922400:22:4422000:48:1624.8601:11:0022200:10:3900:01:0200:01:02
2 6151CLARA RUIZ RADIGALEC.A. IGUALADAV1F01:38:0325200:26:2125500:57:4620.7701:24:0726500:13:5600:01:1200:01:19
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M00:58:103200:16:26300:33:4935.4900:50:154500:07:5500:00:3700:00:35
2 941ALVARO RANCE GIMENEC.N. MATAROV1M00:58:28000:00:00000:00:00000:50:522400:07:3600:00:0000:00:40
3 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:03:076200:17:148900:37:4531.7900:54:596900:08:0800:00:3900:00:57
4 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:04:239500:17:599000:37:5031.7200:55:4910200:08:3400:00:4300:00:45
5 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:04:309700:18:059200:37:5431.6600:55:599300:08:3100:00:4300:00:45
6 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:4113100:18:407700:37:1732.1900:55:5711800:08:4400:00:4100:00:45
7 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:048600:17:4910700:38:3131.1600:56:2011700:08:4400:00:4300:00:52
8 777ANTONIO M. ARCO TORC.E.E. SANT GERVASIV1M01:06:0813000:18:3911600:39:0330.7300:57:429000:08:2600:01:0000:00:53
9 7006JORDI MIAS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:07:0011500:18:2713200:39:4530.1900:58:1212300:08:4800:01:2000:01:27
10 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:09:2314200:18:5514900:41:0629.201:00:0117700:09:2200:00:4400:00:48
11 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:10:3316800:19:3416200:41:5528.6301:01:2914500:09:0400:00:4700:00:53
12 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:10:4218600:20:1915300:41:1229.1301:01:3116000:09:1100:00:3800:00:55
13 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:11:1714300:18:5617300:42:3728.1601:01:3319200:09:4400:00:5100:01:03
14 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M01:15:4919500:20:5819500:44:5526.7201:05:5320000:09:5600:00:5000:00:45
15 4576JUAN MANUEL HERRERAC.E. NO TE PARESV1M01:19:5820300:21:3221900:48:1224.901:09:4421000:10:1400:01:2100:01:09
16 4409SANTI GÜELL HERNÁNDTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:26:1124400:24:4023100:49:5524.0401:14:3524800:11:3600:01:0800:01:10
17 5772JORDI DUART CASTELLCLUB ESPORTIU Z5V1M01:27:0424300:24:2923900:51:4023.2301:16:0923300:10:5500:01:0200:01:11
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULALIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:15:4719000:20:3020500:46:1125.9801:06:4114800:09:0600:00:5900:01:00
2 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:20:0822800:23:0820300:46:0626.0301:09:1423200:10:5400:00:4300:00:57
3 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:2423600:23:4923700:51:2023.3801:15:0924400:11:1500:01:1800:01:24
4 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:28:5623400:23:3625000:54:3122.0101:18:0722800:10:4900:01:0900:02:31
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M01:03:3810200:18:087300:36:5732.4800:55:059800:08:3300:00:3300:00:39
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:038400:17:458300:37:2232.1100:55:0713900:08:5600:00:3900:00:46
3 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:05:398700:17:4912300:39:1530.5700:57:0410600:08:3500:00:4500:00:43
4 2430JUAN PEDRO GROULT RTRI+9 EL MASNOUV2M01:07:5915400:19:1013300:39:4830.1500:58:5814300:09:0100:00:5300:00:52
5 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV2M01:12:3317800:20:0217500:42:4328.0901:02:4519700:09:4800:01:0400:01:07
6 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:14:3920400:21:3218000:43:0727.8301:04:3920300:10:0000:00:5500:01:06
7 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:14:4717000:19:3919600:45:1726.501:04:5619900:09:5100:01:2300:00:54
8 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:16:3419700:21:0319800:45:2526.4201:06:2820700:10:0600:01:0200:01:02
9 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:4320500:21:3519700:45:2126.4601:06:5622500:10:4700:01:1600:01:30
10 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ CLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:20:5421200:21:5822100:48:1724.8501:10:1522100:10:3900:00:5700:01:03
11 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:27:2023700:23:5224000:51:5523.1101:15:4724700:11:3300:01:0600:01:01
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:19:3021000:21:4721600:47:5425.0501:09:4119800:09:4900:01:0600:01:00
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:30:5125500:26:5323600:51:1623.4101:18:0926100:12:4200:01:1500:01:19
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:06:2014000:18:5111000:38:4530.9700:57:3611900:08:4400:00:4300:00:49
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:2716900:19:3513100:39:4230.2300:59:1715500:09:1000:00:5700:00:53
3 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:3718400:20:0619900:45:2626.4101:05:3220600:10:0500:00:5900:01:14
4 4961ANTONI LINARES TORRC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:18:4620800:21:3921100:46:3625.7501:08:1521800:10:3100:00:4600:00:53
5 7005FRANCESC MUSTÉ ROIGLLICENCIA DE DIAV2M01:29:1725400:26:5023300:50:3323.7401:17:2325400:11:5400:01:2500:01:30
GRUP: G75-99
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:54:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32