RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
87 270 266 3 1 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.A. IGUALADA - 02:52:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS00:55:42
25233ALBERT SOLE SALCEDO00:58:29
336CARLOS LARIOS JIMÉNEZ00:58:32

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:52:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:57:10
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:53
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:57:56

3. - C.N. MATARO - 02:53:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14362ALBERT RUZ QUADRADA00:57:26
2976ALBERT JIMENEZ GARCES00:58:03
3941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS00:58:28

4. - C.E.T. DISTANCE - 02:55:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12606JOSEP VILADOMS BELLART00:58:10
2640MANUEL LLORET ZARAGOZI00:58:16
31580ANTOLI FAURIA TORRENT00:58:52

5. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:56:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:58:28
21218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS00:58:36
35635RICARD ALVAREZ HERMS00:59:52

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:57:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA00:58:09
25509ROGER CAMPRUBI GALLET00:58:41
33992MARÇAL GRATACOS MARZO01:00:57

7. - FLOR DE TRIATLO - 02:58:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO00:58:23
25593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALL00:59:42
38002ALBERT SABATER MOLL01:00:36

8. - C.E. RAYOTEAM - 02:58:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ00:58:39
23785MARC MARIN GINESTA00:59:33
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:00:40

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:00:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:58:39
23244JORDI TRUYOLS MORETO00:59:13
34342JAUME GONZALEZ INSENSE01:02:11

10. - TRICBM-CALELLA - 03:02:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1926DANI BLANCHART LOPEZ00:58:23
2620MARC MARTIN CLOTA01:01:57
34321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO01:02:11

11. - NAN OLIVERAS TEAM - 03:03:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15954ARNAU TURON00:56:12
24921MARC VELLETRANI GONZALEZ01:03:14
3460IHOR PRISSIAJNYI01:04:04

12. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:04:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:59:03
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:02:33
32946NARCIS DOMINGO MAS01:03:07

13. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:05:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYA VALENZUELA00:59:25
2422OSCAR BARRIENTOS PELLICER01:02:39
31707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:03:21

14. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:06:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12761CARLES BLANCO CONDE00:59:36
22086ISIDRE OT PADILLA01:02:20
32445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZ01:04:47

15. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:07:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER01:01:24
22929ANDREU HUIZINGA POL01:02:05
3886ALVARO CLERICO RODES01:04:03

16. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:08:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLA RUIZ01:01:09
2937EDUARDO CAMPANARIO GALAN01:02:52
35770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:04:04

17. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:08:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:59:40
24201BRU CALPE CAPELLADES01:01:29
35012DAVID PADILLA FERRER01:07:08

18. - CLUB NATACIO RUBI - 03:09:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14813ALEJANDRO DELGADO VALLEJO01:00:11
22618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:02:32
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:06:20

19. - CLUB NATACIO OLOT - 03:09:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13311MARC MALLARACH GUINART01:00:17
25886JOEL VILA FARRE01:02:15
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:06:32

20. - TGCBINN - 03:09:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:01:12
22828XEVI GALLART GARANGOU01:03:41
31403JORDI FORTIA BATALLE01:04:21

21. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:10:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:01:15
2705DAVID RIVERO PEREZ01:01:56
33073ARNAU MONZONIS ADAME01:07:15

22. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:12:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:03:33
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:04:12
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:04:23

23. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:14:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14400JOAN MENGUAL BORDAS01:01:02
2777ANTONIO M. ARCO TORRES01:06:08
3425SERGIO SANCHEZ PEDROSA01:07:30

24. - TRI+9 EL MASNOU - 03:15:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12183GERMAN GARROTE BORRULL01:02:25
21351JACINT HITOS CARMONA01:05:00
32430JUAN PEDRO GROULT ROCA01:07:59

25. - C.N. VIC-ETB - 03:15:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:58:54
23182PAU MOLIST PUJADAS01:06:18
32274CARLES FUENTE CORRETGER01:10:42

26. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:15:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:04:30
24216CARLES SIERRA NOGUERAS01:04:47
34269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:06:42

27. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:17:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:00:48
23326SERGI SAEZ DAMAS01:01:52
33915MARC PARERA CORNEY01:14:33

28. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:20:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:01:29
24566ALEJANDRO RAHALI VICENTE01:07:59
33844FEDE HABA MARTINEZ01:10:33

29. - VILADECANS TRIATLO - 03:21:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:06:19
24283IVAN GARCIA FERNANDEZ01:06:55
32675DANIEL RODRIGUEZ MATA01:07:49

30. - CLUB NATACIO SITGES - 03:23:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE01:03:38
24858RAFAEL LLAMAS URBANO01:06:41
33300ASIER PARDO IGLESIAS01:13:07

31. - CLUB PROAM - 03:28:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14193MARTI LLOP SAUQUE VILA01:06:32
24195PEDRO AGUILERA01:09:14
32939DANIEL JAVIER MARTIN TORRES01:12:15

32. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:28:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL00:56:28
2686SERGI MIRO PUIGVENTOS01:04:41
34995ALEX BRULL FERNANDEZ01:27:14

33. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:30:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14110ALEX CATALAN RAMIREZ01:07:28
22348JAUME GRACIA ALCACER01:10:27
3593SERGI MENDOZA MARTIN01:12:50

34. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:32:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN01:02:43
24418RAÚL SALGUERO IGLESIAS01:10:31
33436ALEX RATERA APARICIO01:19:22

35. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:38:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:01:00
23108SERGI CATALÁN YÁÑEZ01:10:27
35312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZ01:27:20

36. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:52:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13306FRANK LINARES DIAZ 01:09:20
24733ANDREU ESCATLLAR CABARROCAS01:18:05
34737ORIOL ROBADOR I MUÑOZ01:25:31

37. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 04:10:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUE01:02:48
2989ROGER SEGUI SARDA01:12:43
35600GUILLERMO MORALES BERMUDO01:54:36

38. - C.E. NO TE PARES - 04:14:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14576JUAN MANUEL HERRERA JIMENEZ01:19:58
23254PEDRO NIETO GUIJARRO01:25:20
34999OSCAR NIETO RUIZ01:29:19

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32