RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 196 5 0 6 34 3 14 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSAJNM01:34:35900:24:301100:59:3534.2401:24:051500:10:3000:00:3000:00:33
2 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:42:044700:26:145301:04:4531.5101:30:593500:11:0500:00:5500:00:50
3 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM01:42:042600:25:236501:06:2030.7501:31:431200:10:2100:00:3900:00:39
4 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM01:46:004600:26:138801:08:4229.6901:34:553600:11:0500:00:3900:00:43
5 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROJNM01:48:56000:00:00000:00:00001:37:365300:11:2000:00:0000:00:43
6 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:54:467300:27:1214801:15:5926.8501:43:116600:11:3500:01:2800:01:14
7 424PABLO GUTIERREZ BUEC.E. CERDANYOLA A.T.JNM02:03:2516700:31:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2943MARIA HERNANDEZ CONCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:58:3916500:31:1714101:14:5527.2301:46:1211200:12:2700:00:4600:00:45
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:01100:23:16700:59:2034.3801:22:36100:09:2500:00:3000:00:31
2 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:10200:23:21600:59:1634.4201:22:37200:09:3300:00:3700:00:32
3 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M01:32:21400:23:22500:59:1634.4201:22:38400:09:4300:00:3300:00:32
4 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:35:262700:25:25200:58:5534.6301:24:203700:11:0600:00:3800:00:41
5 5959ARNAU NAJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M01:36:532800:25:261901:00:3633.6601:26:022900:10:5100:00:5000:00:40
6 7013ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:41:336900:27:033701:02:2932.6501:29:329000:12:0100:00:5300:00:57
7 1746BERNAT RAMON CASTELC.A. LES TORTUGUESABM01:41:564100:26:035401:04:4531.5101:30:484000:11:0800:00:4600:00:44
8 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:45:504000:26:028301:08:1729.8801:34:195900:11:3100:00:3800:00:39
9 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:45:585900:26:427301:07:4530.1101:34:275800:11:3100:00:4500:00:42
10 2403MARC VALLS I JULIÀCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:47:2411200:28:336401:06:1730.7801:34:5012000:12:3400:00:4600:00:43
11 5553FRAN TORVISCO EREÑAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:53:3511400:28:3912901:12:2428.1801:41:0311700:12:3200:01:0400:00:53
12 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:00:0013100:29:3314901:16:1126.7801:45:4417400:14:1600:01:0800:01:08
13 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:4416400:31:1715601:17:4326.2501:49:0016000:13:4400:01:0200:01:07
14 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:11:256300:26:4619201:32:3422.0401:59:209400:12:0500:00:5300:00:56
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:50:5413400:29:409901:09:5629.1701:39:365000:11:1800:00:5100:00:43
2 4709PAULA LOPEZ CASTILLCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:00:3115100:30:2615501:17:1926.3801:47:4513500:12:4600:00:5200:00:49
3 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF02:16:1319000:35:3818601:25:3023.8602:01:0818700:15:0500:01:4400:01:17
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:07300:23:22100:56:3636.0401:19:58800:10:0900:00:3300:00:36
2 971ALEIX SELLARES GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:34:19800:24:121301:00:0433.9601:24:16700:10:0300:00:3400:00:36
3 3998CRISTIAN COFINE GAC.E.T. DISTANCEABM01:35:362900:25:26300:58:5634.6201:24:224400:11:1400:00:5600:00:00
4 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:36:021200:24:392201:01:0633.3901:25:451000:10:1700:00:3300:00:35
5 5778JAVIER RODRIGUEZ MIFLOR DE TRIATLOABM01:36:231800:24:542001:00:5333.5101:25:471700:10:3600:00:3300:00:38
6 4436FRANCESC MARTINEZ RCLUB NATACIO RUBIABM01:51:4010100:28:0711701:11:1828.6101:39:2510300:12:1500:00:5300:00:47
7 7011EDUARD HERRADOR FERLLICENCIA DE DIAABM01:53:3110300:28:1312001:11:3628.4901:39:4915900:13:4200:01:0200:01:30
8 7001ANASS BAALLLICENCIA DE DIAABM02:09:5413000:29:3317201:21:5624.901:51:2919500:18:2500:01:2100:01:28
9 7010CRISTIAN FIGUEROA MLLICENCIA DE DIAABM02:14:5717600:32:2718101:24:1124.2301:56:3819400:18:1900:01:2600:01:45
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:51:3114400:30:109501:09:2129.4201:39:318900:12:0000:00:4400:00:40
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:1815800:31:0211901:11:3028.5301:42:3213400:12:4600:00:5500:00:52
3 4033NIKNAZ FAZELI HOKMACLUB TRIATLO SABADELLABF02:08:4218400:34:0616601:20:0625.4701:54:1217700:14:3000:01:0000:01:04
4 4823LAURA FRAILE MARTINCLUB TRIATLO ARENYSABF02:18:2219100:35:5718901:27:3823.2802:03:3518500:14:4700:01:3600:01:23
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:34:261000:24:311200:59:3934.201:24:10900:10:1600:00:3500:00:34
2 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:35:31700:23:243501:02:2532.6801:25:49300:09:4200:00:3600:00:40
3 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:37:002500:25:221601:00:2433.7701:25:464600:11:1400:00:3800:00:34
4 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:38:071900:24:563601:02:2932.6501:27:252100:10:4200:00:3600:00:37
5 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:39:257000:27:051701:00:2833.7401:27:338100:11:5200:00:4400:00:40
6 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:351300:24:405801:05:1331.2801:29:532000:10:4200:00:3400:00:41
7 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDIENTEABM01:42:105400:26:275101:04:2931.6401:30:564700:11:1400:00:4900:00:44
8 4340SERGI MILLARUELO ANTRICBM-CALELLAABM01:42:304200:26:055901:05:1431.2701:31:194300:11:1100:00:4800:00:52
9 2949CARLES SOLE PIZARROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:42:444400:26:096001:05:1731.2501:31:265200:11:1800:01:0400:01:16
10 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM01:44:227400:27:125601:04:5131.4601:32:0310700:12:1900:00:4100:00:52
11 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:44:3910000:28:065001:04:1631.7401:32:2210500:12:1700:01:0000:00:51
12 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM01:44:591100:24:399301:09:0429.5401:33:434900:11:1600:00:4100:00:47
13 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:328200:27:336301:06:0830.8501:33:418000:11:5100:01:0000:00:56
14 5470FERNANDO MORENO BARCLUB VO2 TEAMABM01:45:399200:27:505201:04:3531.5901:32:2514700:13:1400:01:0300:00:55
15 4195PEDRO AGUILERACLUB PROAMABM01:45:395800:26:377801:08:0229.9901:34:393400:11:0000:01:0100:00:50
16 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:47:318800:27:467201:07:4330.1301:35:299100:12:0200:01:0600:01:02
17 4153EDUARD CAPDEVILA GUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:528100:27:327601:07:4830.0901:35:2011900:12:3200:01:0100:00:53
18 8002ORIOL DIEZ CUNÍLLICENCIA DE DIAABM01:50:085500:26:3010301:10:2328.9801:36:5314900:13:1500:01:2100:01:00
19 4938VICTOR FONT JORDANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:53:26000:00:00000:00:00001:41:288600:11:5800:00:0000:01:00
20 7002JORDI SAÑÉ BLANCAFOLLICENCIA DE DIAABM01:53:5613700:29:4310701:10:3728.8901:40:2015500:13:3600:01:1600:01:19
21 7003MANEL ALBA PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:53:5713600:29:4310601:10:3428.9101:40:1715600:13:4000:01:2100:01:16
22 7009PERE FRANCH RODRIGULLICENCIA DE DIAABM01:54:2914700:30:1610901:10:5128.7901:41:0715200:13:2200:01:1600:01:13
23 3756RAUL BUIL VALENZUELCLUB TRITRAININGABM01:55:5614900:30:1712301:11:4928.4101:42:0616300:13:5000:00:5700:00:57
24 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:59:2214500:30:1014201:15:0327.1801:45:1317200:14:0900:00:5900:01:10
25 5566CARLOS REGUEIRA DE INDEPENDIENTEABM02:02:2113900:29:5614501:15:2427.0601:45:2019200:17:0100:00:5400:01:17
26 4942JOAQUIM MARTI RECODC.N. MATAROABM02:08:2617700:32:4316901:20:4325.2701:53:2618600:15:0000:01:1600:01:37
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYABF01:46:1610600:28:246601:06:3630.6301:35:004800:11:1600:00:4600:00:49
2 4928YOLANDA CASTILLEJO CLUB TRIATLO ANDORRAABF01:54:4910900:28:2914401:15:2327.0601:43:523100:10:5700:01:1600:01:10
3 4932SABINA ORTEGA COSCUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:55:1415900:31:0712201:11:3928.4701:42:4611400:12:2800:01:0000:01:02
4 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF02:06:4917000:31:3217301:22:1024.8301:53:4214600:13:0700:01:0800:01:12
5 7006EROLA MADRIGALLLICENCIA DE DIAABF02:16:4118900:35:3018701:26:5623.4702:02:2617300:14:1500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABCLUB NATACIO MINORISAABM01:32:45500:23:23900:59:2134.3701:22:44600:10:0100:00:3200:00:36
2 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:35:041600:24:451000:59:3434.2501:24:192400:10:4500:00:3400:00:39
3 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM01:36:133000:25:331401:00:0633.9401:25:391600:10:3400:00:3400:00:32
4 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM01:36:362400:25:201801:00:3033.7201:25:502500:10:4600:00:4600:00:39
5 4529JOSEP MARÍA NOVELLACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:37:103300:25:411501:00:2133.801:26:024200:11:0800:00:3700:00:46
6 4926RAUL SAYAGO VILLARRCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:38:213600:25:462701:01:4633.0301:27:322700:10:4900:00:4900:00:42
7 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM TRIRELAYABM01:38:351700:24:514101:02:4732.4901:27:383200:10:5700:00:4200:00:41
8 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM01:38:553100:25:342901:02:0132.8901:27:355400:11:2000:00:3500:00:40
9 8018JUANMA MARTINEZ SIMLLICENCIA DE DIAABM01:40:022300:25:104301:03:4432.0101:28:544100:11:0800:00:5500:01:53
10 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:41:085700:26:363901:02:4232.5401:29:187800:11:5000:00:4200:00:47
11 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM01:42:014800:26:155501:04:4731.4901:31:023300:10:5900:00:5600:00:45
12 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:42:406700:26:564601:04:0231.8601:30:587300:11:4200:00:4700:00:49
13 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:44:148500:27:454801:04:0731.8201:31:5211000:12:2200:00:3900:00:46
14 4959JOSE MANUEL MONTIJAC. TRIATLO MONTORNESABM01:46:456100:26:448701:08:3929.7201:35:235600:11:2200:01:0500:00:58
15 8001TOMEU GOMILALLICENCIA DE DIAABM01:46:528400:27:357501:07:4730.101:35:225700:11:3000:01:2300:00:55
16 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:47:017500:27:137401:07:4530.1101:34:589200:12:0300:00:4500:00:40
17 5334CHRISTIAN TELLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:47:1515300:30:536101:06:0230.8901:36:551100:10:2000:00:5700:00:49
18 4500FREDERIC CORDERAS ICLUB NATACIO SITGESABM01:48:519300:27:508201:08:1729.8801:36:0713100:12:4400:00:4800:00:42
19 3795VICTOR PEREZ VILLALCLUB VO2 TEAMABM01:48:5311300:28:357701:07:5730.0201:36:3210900:12:2100:01:1100:01:04
20 3306FRANK LINARES DIAZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:50:229700:28:0210201:10:1429.0501:38:169600:12:0600:01:0500:00:51
21 5957JAVIER CASTAN ROMERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:51:079500:28:0011501:11:1428.6401:39:148200:11:5300:01:1000:01:50
22 4209CHRISTIAN LOPEZ GOMCLUB VO2 TEAMABM01:51:2210400:28:1810501:10:2928.9401:38:4712100:12:3500:01:0600:01:00
23 8008JORDI GARCIA IGLESILLICENCIA DE DIAABM01:51:518900:27:4712601:12:1028.2701:39:578300:11:5400:01:2100:00:57
24 684GERARD FRANCH MARGAINDEPENDIENTEABM01:54:2612900:29:3012801:12:2128.201:41:5112300:12:3500:00:5500:00:44
25 4936CARLES JUNCÀ MIRCLUB TRIATLO ARENYSABM01:54:5111500:28:4313701:13:5827.5801:42:4110100:12:1000:01:1500:01:09
26 5255CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM01:56:2515600:30:5813001:12:4728.0301:43:4512500:12:4000:01:0700:00:56
27 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:56:3012700:29:2513401:13:2527.7901:42:5015800:13:4000:00:4500:00:58
28 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:05:0811800:29:0718301:24:2924.1501:53:366100:11:3200:01:1200:01:16
29 4762SERGI IGUALADA ARROINDEPENDIENTEABM02:08:0017800:33:1016501:19:3525.6301:52:4518800:15:1500:01:1100:01:08
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:02:1818800:35:1713301:13:1627.8401:48:3316100:13:4500:01:0600:00:58
2 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESV1F02:07:2018300:33:5916401:19:2925.6701:53:2816500:13:5200:00:5200:00:58
3 3967MARIA CASTAÑEDA LOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:12:3518600:34:1217801:23:4624.3501:57:5818300:14:3700:01:2400:01:08
4 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F02:16:2119200:36:2618201:24:2724.1602:00:5319000:15:2800:01:1300:01:18
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:34:562000:24:57800:59:2134.3701:24:181900:10:3800:00:3800:00:38
2 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:36:321400:24:432301:01:1233.3301:25:551800:10:3700:00:3800:00:42
3 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:38:193800:25:522601:01:4333.0501:27:352300:10:4400:00:4000:00:56
4 8009JORDI GARCIA LASHERCLUB INFERNO TRIATLONV1M01:38:232200:24:583801:02:4232.5401:27:402200:10:4300:00:5200:00:39
5 4841SANTI MILLAN MANSILC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:38:413400:25:433101:02:1032.8201:27:532600:10:4800:01:0700:00:51
6 1980SERGIO GONZALEZ CAÑC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M01:39:023500:25:433301:02:1332.7901:27:563800:11:0600:00:4500:00:53
7 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSAV1M01:39:045300:26:202401:01:2333.2301:27:435500:11:2100:00:4300:00:44
8 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:075600:26:312101:00:5733.4701:27:287000:11:3900:00:3900:00:38
9 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:313900:26:022801:01:4733.0201:27:497100:11:4200:00:4500:00:50
10 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M01:39:535100:26:202501:01:3433.1301:27:548800:11:5900:00:4100:00:54
11 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 TEAMV1M01:40:044500:26:103401:02:2032.7301:28:306500:11:3400:00:4700:01:28
12 4725SALVADOR MARTINEZ GCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:415200:26:209201:08:5629.5901:35:161300:10:2500:01:4200:00:50
13 3059RUBEN MORENTE ROBLEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:47:039600:28:008101:08:1429.901:36:142800:10:4900:01:1100:00:46
14 3985RAFAEL SAMPEDRO BARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:47:099400:27:517001:07:2930.2301:35:207700:11:4900:01:1500:00:56
15 2327PEDRO MONTES NAVARRC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:47:176000:26:438401:08:2629.8101:35:099800:12:0800:00:4100:00:46
16 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSAV1M01:47:438600:27:457101:07:3830.1601:35:2310800:12:2000:01:0400:01:00
17 8004ALBERT MARINA PERARLLICENCIA DE DIAV1M01:49:376400:26:4611401:11:0728.6901:37:537400:11:4400:01:0800:01:02
18 3119RAUL HINOJOSA GONZÁINDEPENDIENTEV1M01:50:147600:27:1511101:11:0228.7201:38:178500:11:5700:00:4100:00:49
19 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M01:50:417100:27:1012101:11:3728.4801:38:478400:11:5400:01:3400:01:13
20 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:51:088300:27:3411301:11:0528.701:38:3911500:12:2900:00:4900:00:48
21 264GONZALO MARCHENA MACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:51:3012000:29:099801:09:3629.3101:38:4513300:12:4500:00:4700:01:04
22 2562DAVID QUIRANT RECORRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:52:069800:28:0411801:11:2128.5901:39:2512700:12:4100:00:5300:00:52
23 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M01:52:249100:27:4913101:12:5327.9901:40:427200:11:4200:01:3600:01:19
24 4210GONZALO CADILLAC BECLUB VO2 TEAMV1M01:52:5310500:28:2312701:12:1628.2301:40:3910200:12:1400:01:0600:01:23
25 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 TEAMV1M01:53:4712100:29:1012401:11:5428.3701:41:0413000:12:4300:01:0400:01:02
26 8006JORDI ORDOÑEZ GALLELLICENCIA DE DIAV1M01:53:4811700:29:0412501:11:5628.3601:41:0013700:12:4800:01:1600:00:57
27 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:54:0814800:30:1610801:10:4828.8101:41:0414400:13:0400:01:1100:01:00
28 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:54:379900:28:0513801:14:0327.5501:42:0811600:12:2900:01:0800:00:59
29 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESV1M01:54:5415200:30:4211601:11:1528.6301:41:5714100:12:5700:00:4900:00:50
30 2555JAIME CUEVAS LABRADINDEPENDIENTEV1M01:55:5812300:29:2014001:14:3327.3601:43:539500:12:0500:01:0700:01:07
31 4211JORDI SOLA LOPEZCLUB VO2 TEAMV1M01:56:4914200:30:0613501:13:4227.6801:43:4814300:13:0100:01:1400:01:04
32 8013JUAN LUIS VICENTE OLLICENCIA DE DIAV1M01:57:4612800:29:2914601:15:3227.0101:45:0113200:12:4500:01:0800:00:57
33 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:58:202100:24:5817001:21:1325.1201:46:1110000:12:0900:00:4500:01:11
34 2118FERNANDO HOYAS GILINDEPENDIENTEV1M01:59:2812500:29:2315401:17:1426.4101:46:3713800:12:5100:01:2100:01:04
35 8007RUBÈN MANAU CASASLLICENCIA DE DIAV1M02:01:0213500:29:4215701:18:2326.0301:48:0514000:12:5700:01:2400:01:26
36 3752JAVIER GONZALEZ SOTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:01:3816300:31:1614701:15:4926.9101:47:0517900:14:3300:00:5000:00:51
37 8015MANEL MOLINA CAROLLICENCIA DE DIAV1M02:03:1310700:28:2417601:22:4524.6501:51:099300:12:0400:01:4800:01:43
38 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M02:03:5316600:31:1815801:18:4225.9201:50:0016600:13:5300:00:5000:00:48
39 4930PEP TORRAS MASC.A. IGUALADAV1M02:05:3316900:31:2116701:20:0625.4701:51:2716900:14:0600:01:1200:01:21
40 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M02:06:0913800:29:4717501:22:3324.7101:52:2016200:13:4900:00:5900:00:58
41 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:08:0418000:33:1916101:19:0825.7801:52:2719100:15:3700:01:3700:01:34
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3206NURIA DUCH TURMOCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F02:03:2217200:31:4615901:18:5425.8601:50:4012900:12:4200:00:5500:00:50
2 7005LETICIA MENENDEZ LOINDEPENDENTV1F02:12:3318200:33:4618401:24:5724.0101:58:4316400:13:5000:01:1100:01:09
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 565SERGI RODRIGUEZ JIMINDEPENDIENTEV1M01:32:24600:23:23400:59:1634.4201:22:39500:09:4500:00:3300:00:32
2 3416XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:37:521500:24:434001:02:4432.5201:27:271400:10:2500:00:3400:00:39
3 7007JAVI GALAN JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M01:42:326600:26:544501:04:0231.8601:30:566700:11:3600:00:5200:00:50
4 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:43:478700:27:464701:04:0331.8501:31:498700:11:5800:00:5000:00:42
5 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:44:006800:26:574201:03:0732.3201:30:0416800:13:5600:00:4000:00:42
6 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:44:303700:25:516201:06:0730.8501:31:5811800:12:3200:00:4000:00:49
7 8017DAVID RIBAS MASIP LLICENCIA DE DIAV1M01:44:374900:26:176701:06:4230.5801:32:596900:11:3800:02:1100:01:25
8 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:46:425000:26:179101:08:5329.6201:35:106000:11:3200:01:0100:00:45
9 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:46:436200:26:448501:08:2729.801:35:116200:11:3200:01:0400:00:52
10 8003ALEX SERRANO ROGERLLICENCIA DE DIAV1M01:47:037700:27:178601:08:3229.7701:35:494500:11:1400:01:1300:01:21
11 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:47:217800:27:278001:08:0629.9601:35:337600:11:4800:00:5400:01:08
12 4408MIQUEL LLEVAT MATALCLUB VO2 TEAMV1M01:49:5510200:28:1110001:09:5929.1501:38:107500:11:4500:01:0500:00:47
13 8014CARLES AGUADO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:50:1810800:28:259601:09:3029.3501:37:5511100:12:2300:00:5800:01:09
14 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:50:5316800:31:205701:05:0431.3501:36:2417500:14:2900:00:5100:01:17
15 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:52:0311100:28:3111001:10:5728.7501:39:2812200:12:3500:00:5500:00:51
16 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDIENTEV1M01:52:1414300:30:0810101:09:5929.1501:40:079700:12:0700:01:0000:01:10
17 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:52:158000:27:3113201:12:5427.9801:40:257900:11:5000:01:0000:01:04
18 7004OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:52:4615700:31:019001:08:5229.6201:39:5313900:12:5300:00:5300:00:56
19 3246FRANCESC XAVIER MILCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:59:3616200:31:1213601:13:4827.6401:45:0018200:14:3600:01:4000:01:18
20 3983JAVIER BAQUEDANO LOPRAT TRIATLO 1994V1M02:00:0414100:30:0515001:16:3926.6101:46:4415000:13:2000:02:0700:01:22
21 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDIENTEV1M02:05:4715500:30:5717101:21:2825.0401:52:2515100:13:2200:00:5600:01:01
22 8010XAVI PIERNAU FIGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:05:5713300:29:3618001:24:0424.2701:53:4010400:12:1700:01:5500:01:13
23 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M02:07:2515400:30:5417401:22:2224.7701:53:1617100:14:0900:01:1600:01:17
24 3280ANTONIO TRIBALDOS C.T. PARETS DEL VALLESV1M02:13:2518700:34:3217701:23:2924.4401:58:0118900:15:2400:01:2300:01:22
25 7012LUIS FRANCISCO JARITRIATLON LA VALV1M02:13:5817300:32:1718801:27:0223.4401:59:1918400:14:3900:00:0000:00:00
26 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:15:5816000:31:0919001:30:1522.602:01:2418000:14:3400:01:3300:01:22
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F02:16:5919300:37:0218501:25:2123.902:02:2318100:14:3600:00:5700:00:37
2 4457ISABEL SANSA ALCANTW3TRIBCNV2F02:18:5918500:34:1219101:30:3922.502:04:5117000:14:0800:01:1100:00:55
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:433200:25:353201:02:1232.801:27:473000:10:5600:00:4700:00:46
2 2756FRAN ALCAIDE CARMONRIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:39:14000:00:00000:00:00001:27:416300:11:3300:00:0000:00:45
3 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:41:517900:27:313001:02:0232.8901:29:3310600:12:1800:00:3800:01:01
4 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:42:097200:27:104401:03:5231.9401:31:023900:11:0700:00:4700:00:49
5 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:42:196500:26:534901:04:0831.8101:31:015100:11:1800:00:4200:00:46
6 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:45:044300:26:066901:07:2530.2601:33:316400:11:3300:00:3800:00:45
7 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M01:49:549000:27:4810401:10:2828.9501:38:166800:11:3800:00:4900:00:58
8 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV2M01:50:3812600:29:238901:08:4829.6501:38:1111300:12:2700:01:1200:01:06
9 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV2M01:58:4014600:30:1114301:15:0527.1701:45:1615400:13:2400:01:0500:01:15
10 8011JOSEP LLUIS SALA MALLICENCIA DE DIAV2M01:59:3213200:29:3415201:16:5326.5301:46:2714500:13:0500:01:0400:01:02
11 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M02:00:2715000:30:2515301:17:0426.4701:47:2914200:12:5800:01:0400:01:05
12 8016SEBASTIÀ ROMAN I SALLICENCIA DE DIAV2M02:06:1917400:32:1716801:20:3925.2901:52:5615300:13:2300:01:5500:01:33
13 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:07:5317100:31:4516001:19:0525.801:50:5019300:17:0300:01:3100:00:00
14 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:10:4417500:32:1817901:23:5624.3101:56:1417800:14:3000:01:1000:00:54
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:48:5911600:28:596801:07:1930.301:36:1812800:12:4100:01:0600:00:52
2 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:50:3211000:28:309401:09:2129.4201:37:5112600:12:4100:00:5700:01:12
3 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:54:4714000:30:0211201:11:0528.701:41:0715700:13:4000:00:5100:01:01
4 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM TRIRELAYV2M01:58:1912400:29:2015101:16:5126.5501:46:119900:12:0800:01:2300:01:11
5 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:58:3316100:31:1113901:14:0727.5201:45:1814800:13:1500:00:4700:00:57
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:49:5111900:29:097901:08:0229.9901:37:1112400:12:4000:01:0600:01:02
2 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:51:3712200:29:189701:09:3329.3301:38:5113600:12:4600:00:5100:01:03
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M02:06:3617900:33:1216301:19:2925.6701:52:4116700:13:5500:00:5800:01:09
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M02:07:1518100:33:3516201:19:1125.7601:52:4617600:14:2900:01:2900:01:11

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32