RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
216 201 196 5 0 6 34 3 14 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 04:47:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14362ALBERT RUZ QUADRADA01:32:21
24248IVAN ROCA TORRENTE01:37:00
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:38:07

2. - C.E.T. DISTANCE - 04:48:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13998CRISTIAN COFINE GARCIA 01:35:36
2363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:36:13
32312JOSEBA ARANA ESCALADA01:36:36

3. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 04:50:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12518JACOB SANCHEZ PAREJA01:35:26
24529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLADO01:37:10
34926RAUL SAYAGO VILLARRAZO01:38:21

4. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:01:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:34:56
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:39:07
33985RAFAEL SAMPEDRO BAREA01:47:09

5. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:01:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS01:34:35
2687JORDI FABRA  PARDO01:39:04
32348JAUME GRACIA ALCACER01:47:43

6. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:04:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:38:35
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:41:51
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:44:14

7. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:06:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETO01:35:04
23046DAVID JURADO GUILLEN01:44:59
34959JOSE MANUEL MONTIJANO ROMERO01:46:45

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:06:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS01:30:07
24153EDUARD CAPDEVILA GUINART01:47:52
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:48:59

9. - C.A. IGUALADA - 05:07:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS01:41:08
25223ORIOL CASTELLS MILLET01:42:19
32194SERGIO BURON DE LA TORRE01:44:22

10. - C.E. RAYOTEAM - 05:08:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11627JAVIER CARVAJAL PICHEL01:38:55
22742ROGER PAGES BARGALLO01:42:01
35334CHRISTIAN TELLEZ MARCO01:47:15

11. - CLUB VO2 TEAM - 05:12:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRES01:40:04
25470FERNANDO MORENO BARRANTES01:45:39
33971JORDI MAÑE CRUZ01:46:42

12. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:15:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:39:31
21142FRANCESC MENOR DURAN01:44:39
32231JOSE REY GIMENEZ01:51:08

13. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:16:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA01:32:45
24725SALVADOR MARTINEZ GUTIERREZ01:45:41
32685MIQUEL RIBERA CODINA01:58:33

14. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:21:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12949CARLES SOLE PIZARRO01:42:44
22327PEDRO MONTES NAVARRO01:47:17
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:51:37

15. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:22:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:38:43
2686SERGI MIRO PUIGVENTOS01:44:00
33983JAVIER BAQUEDANO LOPEZ02:00:04

16. - C.A. LES TORTUGUES - 05:37:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11746BERNAT RAMON CASTELLA01:41:56
24766ROGER ANGLADA BUSQUETS01:54:54
35850FRANCISCO SALA MARTINEZ02:00:27

17. - C.N. SABADELL - 05:44:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13173MARC DONIGA MARTINEZ01:46:00
25381CARLOS MORENO TIERNO01:52:15
3984JOSEP COLOME SOMOZA02:06:36

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32