RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 448 407 41 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:05:0711000:10:1612900:34:1934.9700:44:3520800:20:3200:00:0000:00:00
2 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:05:5816000:10:5517000:35:3333.7600:46:2815800:19:3000:00:0000:00:00
3 2346CARLA ALEMANY PÉREZC.A. IGUALADACDF01:15:1619600:11:2633000:41:5628.6200:53:2227700:21:5400:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1390JUAN GONZALEZ GARCIFLOR DE TRIATLÓCDM00:54:481400:07:581800:30:3539.2400:38:332400:16:1500:00:0000:00:00
2 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM00:55:352900:08:291300:30:1539.6700:38:444700:16:5100:00:0000:00:00
3 558MARC FERNANDEZ SERRCLUB NATACIO MINORISACDM00:56:41200:01:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2306PAU CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:038400:09:466200:31:5937.5200:41:452500:16:1800:00:0000:00:00
5 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:335800:09:177600:32:4036.7300:41:573500:16:3600:00:0000:00:00
6 2528MARC PUJADAS BUJALDGAVA TRIATLOCDM01:02:295200:09:119400:33:0636.2500:42:1719500:20:1200:00:0000:00:00
7 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:05:5718000:11:1117700:35:4033.6400:46:5113100:19:0600:00:0000:00:00
8 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:06:1717200:11:0616500:35:1833.9900:46:2417900:19:5300:00:0000:00:00
9 3121ORIOL MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISACDM01:08:4316100:10:5526400:38:2031.300:49:1515200:19:2800:00:0000:00:00
10 1652JOAN RODRIGUEZ GOMECERDANYOLA CHCDM01:11:1926000:12:4124200:37:2732.0400:50:0824300:21:1100:00:0000:00:00
11 8122SIMON CHIDAINELLICENCIA DE DIACDM01:32:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:01:106400:09:2211400:33:4635.5400:43:089200:18:0200:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:03:468000:09:4114400:34:4934.4700:44:3014600:19:1600:00:0000:00:00
3 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:04:2611100:10:1712400:34:0735.1700:44:2418600:20:0200:00:0000:00:00
4 3652ANGELLA RODRIGUEZ RFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:06:1412500:10:3519400:36:0433.2700:46:3916100:19:3500:00:0000:00:00
5 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:08:1813500:10:4218800:35:5533.4100:46:3726900:21:4100:00:0000:00:00
6 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:11:0311400:10:2226100:38:1931.3200:48:4130500:22:2200:00:0000:00:00
7 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:13:3914000:10:4425400:38:0231.5500:48:4635800:24:5300:00:0000:00:00
8 3739CLAUDIA BALLESTE FECLUB NATACIO VALLDOREIXJNF01:14:3217300:11:0728500:39:1930.5200:50:2634900:24:0600:00:0000:00:00
9 1821MIREIA CAVERO SIBERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:17:2911900:10:2534600:42:5028.0200:53:1535300:24:1400:00:0000:00:00
10 6064LORENA RODRIGUEZ ESC. TRIATLO MONTORNESJNF01:24:1832900:14:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISAJNM00:52:15400:07:31600:29:4440.3600:37:15200:15:0000:00:0000:00:00
2 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:53:521100:07:541600:30:2639.4300:38:20800:15:3200:00:0000:00:00
3 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTJNM00:54:031200:07:561700:30:2839.3900:38:241100:15:3900:00:0000:00:00
4 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISAJNM00:54:202400:08:242500:30:5638.7900:39:20300:15:0000:00:0000:00:00
5 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM00:54:372300:08:24900:30:0839.8200:38:321900:16:0500:00:0000:00:00
6 4667ENRIC JOAN TEJEDOR FLOR DE TRIATLÓJNM00:55:132100:08:213700:31:1438.4200:39:351000:15:3800:00:0000:00:00
7 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:55:291800:08:164100:31:2038.300:39:361700:15:5300:00:0000:00:00
8 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:55:583500:08:342800:31:0138.6900:39:352800:16:2300:00:0000:00:00
9 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:56:396100:09:203500:31:1338.4400:40:332000:16:0600:00:0000:00:00
10 8101VICTOR VELASCO GARCAD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOJNM00:57:344100:08:512300:30:5038.9200:39:418500:17:5300:00:0000:00:00
11 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:00:271300:07:5811300:33:4535.5600:41:4311800:18:4400:00:0000:00:00
12 600SERGI MARTINEZ VALC.E.E. SANT GERVASICDM01:00:378500:09:466000:31:5337.6400:41:3912300:18:5800:00:0000:00:00
13 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:02:3024500:12:138300:32:5036.5500:45:036900:17:2700:00:0000:00:00
14 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:02:446800:09:309200:33:0236.3300:42:3219300:20:1200:00:0000:00:00
15 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:02:575100:09:0817800:35:4133.6300:44:499700:18:0800:00:0000:00:00
16 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMJNM01:03:0515600:10:5312700:34:0935.1400:45:029300:18:0300:00:0000:00:00
17 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTJNM01:03:0510800:10:126600:32:0437.4200:42:1622500:20:4900:00:0000:00:00
18 7215SALVADOR LLOBET MARLLICENCIA DE DIAJNM01:03:2723000:12:0512500:34:0835.1600:46:135800:17:1400:00:0000:00:00
19 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESCDM01:05:219500:09:5819900:36:1433.1200:46:1213400:19:0900:00:0000:00:00
20 3173MARC DÓNIGA MARTINEC.N. SABADELLCDM01:06:199700:10:0219800:36:1233.1500:46:1419000:20:0500:00:0000:00:00
21 8146TONI BOSCH LLONCHLLICENCIA DE DIAJNM01:10:0730100:13:3221800:36:3632.7900:50:0818400:19:5900:00:0000:00:00
22 2242JOAN POL IVORRA IDACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:0729800:13:3024600:37:3331.9600:51:0312900:19:0400:00:0000:00:00
23 2567XAVIER CASAJOANA SAC.N. SABADELLCDM01:10:1115100:10:5123900:37:1532.2100:48:0629000:22:0500:00:0000:00:00
24 3801ANDREU BATALLA LAPCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:10:5723100:12:0523100:36:5732.4800:49:0227900:21:5500:00:0000:00:00
25 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMJNM01:11:5914600:10:4717200:35:3533.7200:46:2237300:25:3700:00:0000:00:00
26 7190NICO ADELL TOMASC.T. JIJI-JAJA VINARÒSCDM01:13:2728300:13:1531100:40:2129.7400:53:3617800:19:5100:00:0000:00:00
27 3713ALEJANDRO ROPERO DOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:18:2934200:14:3835600:43:3727.5100:58:1519700:20:1400:00:0000:00:00
28 7201VICTORIA CHIDAINELLICENCIA DE DIACDM01:48:0140200:19:5139000:54:0722.1701:13:5838900:34:0300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:02:0114800:10:4810900:33:3535.7300:44:237300:17:3800:00:0000:00:00
2 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:03:437500:09:3711000:33:3535.7300:43:1220600:20:3100:00:0000:00:00
3 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTSUB23F01:05:2421900:11:5514800:34:5234.4200:46:4710900:18:3700:00:0000:00:00
4 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:07:1616700:10:5916700:35:3033.800:46:2922100:20:4700:00:0000:00:00
5 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:07:1920400:11:3815600:35:0334.2400:46:4121500:20:3800:00:0000:00:00
6 3753MARIA JOSÉ MOJICA BCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:08:108800:09:5022800:36:5232.5500:46:4226000:21:2800:00:0000:00:00
7 2943MARIA HERNÁNDEZ CONC.E. RAYOTEAMSUB23F01:08:3026200:12:5116400:35:1634.0300:48:0720100:20:2300:00:0000:00:00
8 17JESSICA BRILLAS FERC.N. MATAROSUB23F01:08:3414300:10:4618400:35:4433.5800:46:3028800:22:0400:00:0000:00:00
9 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:09:3919000:11:2019300:36:0333.2900:47:2329900:22:1600:00:0000:00:00
10 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:09:3925300:12:3318300:35:4433.5800:48:1725200:21:2200:00:0000:00:00
11 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:1715200:10:5226600:38:2331.2600:49:1528500:22:0200:00:0000:00:00
12 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:11:2828400:13:1822400:36:4832.6100:50:0624900:21:2200:00:0000:00:00
13 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:12:3323600:12:0723500:37:0732.3300:49:1433400:23:1900:00:0000:00:00
14 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:16:4035200:14:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 3611MARIONA AVILA TINTOCLUB TRIATLÓ ATLESSUB23F01:20:0436400:15:1534400:42:4528.0700:58:0028900:22:0400:00:0000:00:00
16 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTSUB23F01:21:1531000:13:4634200:42:3828.1500:56:2435700:24:5100:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:52:46700:07:49300:29:1740.9800:37:061200:15:4000:00:0000:00:00
2 3890ERNEST LOPEZ PUIGVEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:53:163200:08:30700:29:4640.3100:38:16100:15:0000:00:0000:00:00
3 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:542200:08:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 503DANIEL GONZALEZ JIMC.N. MATAROABM00:54:101600:08:131200:30:1439.6900:38:271300:15:4300:00:0000:00:00
5 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVFLOR DE TRIATLÓSUB23M00:55:051500:08:121100:30:1439.6900:38:263800:16:3900:00:0000:00:00
6 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M00:55:144300:08:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M00:55:163800:08:452100:30:4738.9800:39:321400:15:4400:00:0000:00:00
8 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROSUB23M00:55:251700:08:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8105ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM00:55:413400:08:332900:31:0238.6700:39:352100:16:0600:00:0000:00:00
10 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:273300:08:313400:31:1138.4800:39:424500:16:4500:00:0000:00:00
11 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M00:57:065700:09:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5976ALEX MATESANZ SALVAT3R TRIATLOSUB23M00:57:107800:09:402200:30:5038.9200:40:303900:16:4000:00:0000:00:00
13 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M00:57:395300:09:124800:31:2938.1200:40:415000:16:5800:00:0000:00:00
14 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:574200:08:528100:32:4736.600:41:392600:16:1800:00:0000:00:00
15 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:2210700:10:126700:32:0537.400:42:179400:18:0500:00:0000:00:00
16 8103BORJA REDONDO BETANAD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOABM01:00:3518700:11:195700:31:5137.6800:43:106700:17:2500:00:0000:00:00
17 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:01:1019500:11:258000:32:4536.6400:44:105100:17:0000:00:0000:00:00
18 5959ARNAU NÁJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M01:01:2010300:10:1013100:34:2234.9200:44:324600:16:4800:00:0000:00:00
19 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:01:556000:09:1810300:33:2635.8900:42:4413800:19:1100:00:0000:00:00
20 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:119800:10:0510100:33:2435.9300:43:2911500:18:4200:00:0000:00:00
21 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:02:3617700:11:099700:33:1236.1400:44:219900:18:1500:00:0000:00:00
22 3185ORIOL CASULLERAS CHC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:4118900:11:208900:32:5536.4600:44:1510300:18:2600:00:0000:00:00
23 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:5712700:10:358600:32:5336.4900:43:2815400:19:2900:00:0000:00:00
24 4102SALVADOR IBAÑEZ VARCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:1722100:11:558700:32:5336.4900:44:4810400:18:2900:00:0000:00:00
25 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:03:2312400:10:3312300:34:0735.1700:44:4011700:18:4300:00:0000:00:00
26 2954MARC LLONCH BLANQUECLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:03:3611800:10:2513800:34:4034.6200:45:0510700:18:3100:00:0000:00:00
27 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM01:03:5417500:11:0810400:33:3135.800:44:3914300:19:1500:00:0000:00:00
28 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:04:0019400:11:2416100:35:0834.1600:46:327100:17:2800:00:0000:00:00
29 2344ALEJANDRO SANCHEZ LC.E. VILA OLIMPICAABM01:05:0317800:11:1013600:34:3534.700:45:4514900:19:1800:00:0000:00:00
30 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOSUB23M01:05:1515800:10:5514600:34:5134.4300:45:4615300:19:2900:00:0000:00:00
31 8137ALBERT MAS MONTAÑÉSLLICENCIA DE DIASUB23M01:07:0023700:12:0819700:36:1133.1600:48:1911200:18:4100:00:0000:00:00
32 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M01:07:0324600:12:1422900:36:5632.4900:49:108400:17:5300:00:0000:00:00
33 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:07:279200:09:5323400:37:0432.3700:46:5720400:20:3000:00:0000:00:00
34 2657ADRIÀ VALVERDE MOLIC.N. BADALONASUB23M01:08:1914400:10:4723300:36:5932.4500:47:4621100:20:3300:00:0000:00:00
35 2074ALBERT ESPEJO CAÑELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:09:5519200:11:2114900:34:5634.3500:46:1734200:23:3800:00:0000:00:00
36 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:11:3122300:11:5925200:37:4831.7500:49:4727200:21:4400:00:0000:00:00
37 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:14:0125100:12:2929900:39:4830.1500:52:1727100:21:4400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:01:097200:09:3610500:33:3235.7900:43:089100:18:0100:00:0000:00:00
2 3320ALEXANDRA CASSAN-FEC.N. MATAROABF01:06:1515300:10:5217900:35:4133.6300:46:3316400:19:4200:00:0000:00:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:06:2520200:11:3617300:35:3633.7100:47:1214200:19:1300:00:0000:00:00
4 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF01:07:4716400:10:5817500:35:3933.6600:46:3724200:21:1000:00:0000:00:00
5 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:08:5713400:10:4224300:37:2932.0100:48:1122000:20:4600:00:0000:00:00
6 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:1213100:10:3825500:38:0231.5500:48:4020900:20:3200:00:0000:00:00
7 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:10:0923500:12:0623000:36:5632.4900:49:0224100:21:0700:00:0000:00:00
8 8135XÈNIA MOURELO VELASLLICENCIA DE DIAABF01:10:3924900:12:1824900:37:4531.7900:50:0321400:20:3600:00:0000:00:00
9 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:11:1026600:12:5819500:36:0433.2700:49:0229400:22:0800:00:0000:00:00
10 3731MARIA BOIX FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:3922200:11:5824700:37:4131.8400:49:3932800:23:0000:00:0000:00:00
11 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:4422400:11:5925700:38:0531.5100:50:0431600:22:4000:00:0000:00:00
12 6065ZAIDA JURADO SANCHEC. TRIATLO MONTORNESABF01:13:1824800:12:1626300:38:1931.3200:50:3531800:22:4300:00:0000:00:00
13 3644TAMARA CORDOBA LUNAC.E. RAYOTEAMABF01:18:0733500:14:2732100:40:5529.3300:55:2231900:22:4500:00:0000:00:00
14 3491KATHARINE JEFFERIEC.E. KATOA BARCELONAABF01:19:3728200:13:1434800:42:5527.9600:56:0934100:23:2800:00:0000:00:00
15 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:20:2228700:13:2230500:40:0329.9600:53:2538100:26:5700:00:0000:00:00
16 7217CRISTINA PRADOS RUILLICENCIA DE DIAABF01:43:0240400:20:3238900:49:5924.0101:10:3138800:32:3100:00:0000:00:00
17 2212RAQUEL LLOP RÁFALESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:58:2230800:13:4235100:43:1327.7700:56:5539101:01:2700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:07800:07:49100:29:1241.100:37:01400:15:0600:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:53500:07:34500:29:4440.3600:37:18900:15:3500:00:0000:00:00
3 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:33600:07:48400:29:2440.8200:37:122700:16:2100:00:0000:00:00
4 8100GUILLERMO CUCHILLO INDEPENDENTABM00:53:482600:08:26800:29:5440.1300:38:20700:15:2800:00:0000:00:00
5 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:171900:08:171400:30:1639.6500:38:331500:15:4400:00:0000:00:00
6 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:144000:08:495200:31:3837.9300:40:271600:15:4700:00:0000:00:00
7 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:56:177100:09:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:57:002700:08:273900:31:1838.3400:39:455900:17:1500:00:0000:00:00
9 8102MOUNIR BEJAOUI RAMOAD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOABM00:57:234900:09:055000:31:3637.9700:40:414100:16:4200:00:0000:00:00
10 2911ADAN HIDALGO AGUILAFLOR DE TRIATLÓABM00:57:266600:09:293100:31:0638.5900:40:354800:16:5100:00:0000:00:00
11 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM00:57:4410200:10:094200:31:2138.2800:41:302300:16:1400:00:0000:00:00
12 4836ROGER ALBALADEJO CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:486300:09:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 971ALEIX SELLARÉS GONZCLUB NATACIO SALLENTABM00:58:5714900:10:494600:31:2638.1800:42:154200:16:4200:00:0000:00:00
14 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:59:483900:08:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:4911500:10:238800:32:5436.4700:43:173200:16:3200:00:0000:00:00
16 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM00:59:546700:09:306900:32:1737.1700:41:479500:18:0700:00:0000:00:00
17 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:5614200:10:457100:32:2337.0600:43:087800:17:4800:00:0000:00:00
18 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:01:028900:09:517700:32:4036.7300:42:3110600:18:3100:00:0000:00:00
19 8104MIGUEL ANGEL FERNANTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:01:2510600:10:126500:32:0337.4400:42:1513500:19:1000:00:0000:00:00
20 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:01:2519100:11:219000:32:5836.400:44:195400:17:0600:00:0000:00:00
21 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:2010400:10:1114100:34:4334.5700:44:546800:17:2600:00:0000:00:00
22 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:02:4217400:11:0811500:33:4635.5400:44:548000:17:4800:00:0000:00:00
23 3124IÑAKI ERAZO MARTÍNEC.E. MEDITERRANIABM01:04:3920300:11:379600:33:0836.2200:44:4518000:19:5400:00:0000:00:00
24 3750RAMON MONTEJANO MORITRIATLETES SOLIDARISABM01:04:5116200:10:5612000:34:0535.2100:45:0117500:19:5000:00:0000:00:00
25 8147ADRIAN PEULA ALLOZALLICENCIA DE DIAABM01:06:0611600:10:2421600:36:3332.8300:46:5713300:19:0900:00:0000:00:00
26 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM01:07:128200:09:4427300:38:4730.9400:48:3111300:18:4100:00:0000:00:00
27 2294JOSE RUIZ NIETOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:1616800:11:0014300:34:4834.4800:45:4825900:21:2800:00:0000:00:00
28 3062BORJA LOPEZ VILACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:08:1024400:12:1220400:36:1933.0400:48:3116300:19:3900:00:0000:00:00
29 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:08:2420600:11:4519000:36:0033.3300:47:4521600:20:3900:00:0000:00:00
30 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:5612900:10:3716800:35:3033.800:46:0732400:22:4900:00:0000:00:00
31 8129VICTOR PEREZ GRAULLICENCIA DE DIAABM01:08:5718100:11:1118200:35:4333.600:46:5428700:22:0300:00:0000:00:00
32 7208PAU LOPEZ ROIGLLICENCIA DE DIAABM01:09:5827700:13:1223700:37:1032.2900:50:2216200:19:3600:00:0000:00:00
33 3840CARLOS CENTELLA CARCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:10:4620100:11:3426700:38:2431.2500:49:5822300:20:4800:00:0000:00:00
34 8148JAVIER SOLDADO PRESLLICENCIA DE DIAABM01:11:0722500:12:0025800:38:0531.5100:50:0523700:21:0200:00:0000:00:00
35 8132ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM01:11:2420000:11:3327900:39:0330.7300:50:3622200:20:4800:00:0000:00:00
36 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:11:2729000:13:2418700:35:5433.4300:49:1829500:22:0900:00:0000:00:00
37 3257MARC CALDINO MARTINC.E. NO TE PARESABM01:11:3522900:12:0429200:39:4130.2400:51:4517600:19:5000:00:0000:00:00
38 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM01:13:1929900:13:3027600:38:5830.800:52:2822700:20:5100:00:0000:00:00
39 7213ANTONI LORENZO LLAMLLICENCIA DE DIAABM01:13:2732400:14:0727800:39:0030.7700:53:0720000:20:2000:00:0000:00:00
40 7209GUILLERMO MARCET SELLICENCIA DE DIAABM01:15:2534100:14:3728600:39:2530.4400:54:0225600:21:2300:00:0000:00:00
41 7193LUIS HUERTAS SANTIALLICENCIA DE DIAABM01:17:5831100:13:5331800:40:4529.4500:54:3833600:23:2000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2927IVANA PERALTA LUCCHC.N. MATAROABF01:05:2823400:12:0612200:34:0635.1900:46:1214700:19:1600:00:0000:00:00
2 2376ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:11:4329600:13:2920800:36:2432.9700:49:5327500:21:5000:00:0000:00:00
3 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF01:12:0826500:12:5521100:36:2732.9200:49:2232000:22:4600:00:0000:00:00
4 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:12:5223200:12:0527200:38:3731.0700:50:4229600:22:1000:00:0000:00:00
5 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:14:4836300:15:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:15:4936800:15:2428000:39:0630.6900:54:3024600:21:1900:00:0000:00:00
7 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:16:2538800:16:3626900:38:3231.1400:55:0824400:21:1700:00:0000:00:00
8 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:17:4532100:14:0332700:41:2528.9700:55:2830000:22:1700:00:0000:00:00
9 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:22:2437900:16:0232000:40:4929.400:56:5137100:25:3300:00:0000:00:00
10 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:23:5336900:15:2637400:45:4626.2201:01:1231700:22:4100:00:0000:00:00
11 1454PILAR SAVALL GARCIACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:1838500:16:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEFLOR DE TRIATLÓABM00:55:231000:07:531900:30:3939.1500:38:324900:16:5100:00:0000:00:00
2 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM00:55:503000:08:303800:31:1838.3400:39:481800:16:0200:00:0000:00:00
3 315JORDI FERNANDEZ JIMC.N. MATAROABM00:56:193600:08:372700:30:5938.7300:39:364400:16:4300:00:0000:00:00
4 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:56:472800:08:283200:31:0938.5200:39:375700:17:1000:00:0000:00:00
5 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:323100:08:304300:31:2138.2800:39:517400:17:4100:00:0000:00:00
6 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:57:376500:09:243300:31:1138.4800:40:355200:17:0200:00:0000:00:00
7 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:57:493700:08:396400:32:0137.4800:40:405600:17:0900:00:0000:00:00
8 5726JONATHAN GALAN CARRFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:185600:09:164000:31:1938.3200:40:357600:17:4300:00:0000:00:00
9 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:59:388700:09:475800:31:5237.6600:41:398800:17:5900:00:0000:00:00
10 1038PAU NUALART NIETOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:154400:08:556300:32:0037.500:40:5515000:19:2000:00:0000:00:00
11 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM01:00:399100:09:538400:32:5036.5500:42:438700:17:5600:00:0000:00:00
12 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:122500:08:2511100:33:3635.7100:42:0113900:19:1100:00:0000:00:00
13 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM01:01:4119800:11:3210600:33:3235.7900:45:043600:16:3700:00:0000:00:00
14 1547ALBERTO GONZALEZ RACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:02:144600:09:0110200:33:2435.9300:42:2517100:19:4900:00:0000:00:00
15 2694JAVIER BERTOS GONZÁC.N. BADALONAABM01:02:3121200:11:499100:33:0136.3500:44:507500:17:4100:00:0000:00:00
16 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM01:02:398600:09:4715700:35:0434.2200:44:517900:17:4800:00:0000:00:00
17 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:475400:09:1413000:34:2034.9500:43:3414100:19:1300:00:0000:00:00
18 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:03:3518200:11:1115500:35:0134.2700:46:126000:17:2300:00:0000:00:00
19 3486MIGUEL DE PABLO MADC.E.T. DISTANCEABM01:04:1613800:10:4313200:34:2334.900:45:0613600:19:1000:00:0000:00:00
20 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:04:2716300:10:5713400:34:2734.8300:45:2412800:19:0300:00:0000:00:00
21 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:05:0620900:11:4713500:34:2934.800:46:1612100:18:5000:00:0000:00:00
22 3024FRANCISCO JAVIER VECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:1817600:11:0910800:33:3435.7500:44:4321300:20:3500:00:0000:00:00
23 1785GABRIEL CAMPISTOL PCLUB NATACIO BANYOLESABM01:05:2219900:11:3314500:34:5034.4500:46:2312400:18:5900:00:0000:00:00
24 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:07:2216600:10:5922700:36:5132.5600:47:5016000:19:3200:00:0000:00:00
25 7214GABRIEL GREGORI MANLLICENCIA DE DIAABM01:07:2529400:13:2714000:34:4134.600:48:0814800:19:1700:00:0000:00:00
26 3701ALBERT ASENSIO PUGECLUB TRI5UABM01:07:5913200:10:4026000:38:1831.3300:48:5812500:19:0100:00:0000:00:00
27 7199ATHOS PAGNAMENTALLICENCIA DE DIAABM01:08:1728000:13:1415300:35:0034.2900:48:1418800:20:0300:00:0000:00:00
28 7210ÀNGEL PIZARRO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:09:5429100:13:2523600:37:0932.300:50:3415100:19:2000:00:0000:00:00
29 3235ALBERT PERXACHS PLACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:09:5527800:13:1321500:36:3232.8500:49:4519200:20:1000:00:0000:00:00
30 5566JOSE CARLOS REGUEIRINDEPENDENTABM01:11:3934300:14:4118900:35:5633.400:50:3723600:21:0200:00:0000:00:00
31 8127MARCOS COLOMA MENGULLICENCIA DE DIAABM01:12:1037000:15:3016200:35:0834.1600:50:3826400:21:3200:00:0000:00:00
32 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM01:12:3532700:14:0920000:36:1533.100:50:2429700:22:1100:00:0000:00:00
33 7221RICARDO ANDRES NUNOLLICENCIA DE DIAABM01:12:4227100:13:0825300:37:5231.6900:51:0027000:21:4200:00:0000:00:00
34 3718PEDRO NOFRE ROMERAC.E. MEDITERRANIABM01:15:0225400:12:3329400:39:4330.2100:52:1632100:22:4600:00:0000:00:00
35 1694JOSEPH GUILLEN GONZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:4033100:14:1632400:40:5929.2800:55:1534000:23:2500:00:0000:00:00
36 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM01:20:3635400:14:5735200:43:1927.700:58:1630200:22:2000:00:0000:00:00
37 3498JORDI MASCARELL MARCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:20:5838000:16:0433500:42:0328.5400:58:0732600:22:5100:00:0000:00:00
38 2603JORDI PEREZ OLIVARECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:21:0033600:14:2935000:43:0727.8300:57:3633900:23:2400:00:0000:00:00
39 8123DANIEL CAPARRÓS ARELLICENCIA DE DIAABM01:23:2939200:17:3137500:45:4626.2201:03:1719400:20:1200:00:0000:00:00
40 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:25:3020700:11:4538800:49:5024.0801:01:3534700:23:5500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1410SARAH FURLAN AMARANC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:0031200:13:5423800:37:1132.2700:51:0527800:21:5500:00:0000:00:00
2 3642CARLA DELGADO GONZÁCLUB NATACIO SITGESABF01:16:3034700:14:4727500:38:5430.8500:53:4132500:22:4900:00:0000:00:00
3 7205FRANCISCA PONS BENELLICENCIA DE DIAABF01:22:0036000:15:0737200:45:2726.401:00:3425800:21:2600:00:0000:00:00
4 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLÓ ATLESABF01:24:0434900:14:5035700:43:4427.4400:58:3436900:25:3000:00:0000:00:00
5 3741MARIA ANGUITA BENETCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABF01:28:5239500:18:1138400:48:2724.7701:06:3829800:22:1400:00:0000:00:00
6 7223ANGÉLICA SOTOLLICENCIA DE DIAABF01:29:0434800:14:4838100:47:4125.1701:02:2937800:26:3500:00:0000:00:00
7 7212IULUIANA TUDOSELLICENCIA DE DIAABF01:30:4239600:18:2637600:46:0626.0301:04:3237700:26:1000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:20900:07:52200:29:164100:37:08500:15:1200:00:0000:00:00
2 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM00:57:035900:09:174400:31:2338.2400:40:402900:16:2300:00:0000:00:00
3 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM00:57:058100:09:432000:30:4738.9800:40:303400:16:3500:00:0000:00:00
4 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM00:57:129000:09:522400:30:5038.9200:40:423100:16:3000:00:0000:00:00
5 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM00:57:587300:09:362600:30:5838.7500:40:346500:17:2400:00:0000:00:00
6 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:178300:09:455900:31:5237.6600:41:374000:16:4000:00:0000:00:00
7 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:4310900:10:154700:31:2638.1800:41:415300:17:0200:00:0000:00:00
8 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:459300:09:556800:32:1237.2700:42:073700:16:3800:00:0000:00:00
9 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:559400:09:574900:31:3537.9900:41:326200:17:2300:00:0000:00:00
10 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:5612000:10:285500:31:4237.8500:42:107700:17:4600:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:00:0013000:10:387800:32:4036.7300:43:184300:16:4200:00:0000:00:00
12 2991ANTONI CAPELL BUENDCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:2413600:10:427400:32:3436.8500:43:165500:17:0800:00:0000:00:00
13 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:5311300:10:229500:33:0736.2400:43:296600:17:2400:00:0000:00:00
14 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:5812300:10:3211900:34:0235.2600:44:346400:17:2400:00:0000:00:00
15 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:02:3322000:11:559300:33:0436.2900:44:597200:17:3400:00:0000:00:00
16 4500FREDERIC CORDERAS ICLUB NATACIO SITGESABM01:02:399900:10:0610000:33:2335.9500:43:2913700:19:1000:00:0000:00:00
17 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:137600:09:3815200:35:0034.2900:44:3810800:18:3500:00:0000:00:00
18 3306FRANK LINARES DIAZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:03:1914700:10:4812600:34:0835.1600:44:5610200:18:2300:00:0000:00:00
19 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:3213300:10:418500:32:5136.5300:43:3218500:20:0000:00:0000:00:00
20 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:2121100:11:4913900:34:4134.600:46:308100:17:5100:00:0000:00:00
21 2424MARC CARRERAS SALINCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:04:2618300:11:1215900:35:0634.1900:46:189800:18:0800:00:0000:00:00
22 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:04:3922600:12:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1328VICTOR BERMUDEZ MELCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:04:3915700:10:5415000:34:5734.3300:45:5112000:18:4800:00:0000:00:00
24 2975IVAN RODENAS GONZAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:05:1029300:13:261000:30:1439.6900:43:4026100:21:3000:00:0000:00:00
25 3610MARCOS PALOMERO HERITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:5321800:11:5415100:34:5834.3200:46:5212600:19:0100:00:0000:00:00
26 3749ORIOL GONZÁLEZ MISECLUB TRI5UABM01:06:5316500:10:5822300:36:4432.6700:47:4214000:19:1100:00:0000:00:00
27 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM01:07:0212100:10:3017100:35:3433.7400:46:0423500:20:5800:00:0000:00:00
28 3109RICARDO GALINDO PINTRANSTRIATLONABM01:07:0718400:11:139900:33:1936.0200:44:3231200:22:3500:00:0000:00:00
29 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:07:4918500:11:1419200:36:0233.300:47:1621000:20:3300:00:0000:00:00
30 3581ROGER GALVANY GALOBC.N. VIC-ETBABM01:07:5024200:12:1020900:36:2532.9500:48:3514500:19:1500:00:0000:00:00
31 1349ALBERT GARCIA BORRÀTGCBINNABM01:07:5025200:12:3120200:36:1733.0700:48:4812700:19:0200:00:0000:00:00
32 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:09:1028100:13:1415800:35:0534.200:48:1922800:20:5100:00:0000:00:00
33 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:09:2621600:11:5326800:38:2831.200:50:2113000:19:0500:00:0000:00:00
34 7219SERGIO HERNÁN LUNALLICENCIA DE DIAABM01:09:5331500:13:5518000:35:4233.6100:49:3719800:20:1600:00:0000:00:00
35 7218MARC SALA FARGASLLICENCIA DE DIAABM01:10:3734600:14:4622000:36:4332.6800:51:2913200:19:0800:00:0000:00:00
36 3711JESÚS PABLO GONZALEC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:0619300:11:2225000:37:4831.7500:49:1028000:21:5600:00:0000:00:00
37 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:12:2424300:12:1121200:36:2932.8900:48:4034600:23:4400:00:0000:00:00
38 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:13:1027200:13:0828900:39:3030.3800:52:3820700:20:3200:00:0000:00:00
39 2226JURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:13:3421500:11:5226500:38:2031.300:50:1233700:23:2200:00:0000:00:00
40 8115CARLOS APARICIO FERLLICENCIA DE DIAABM01:13:5933700:14:3220100:36:1633.0900:50:4833200:23:1100:00:0000:00:00
41 7196ALBERT ALONSO TELLOLLICENCIA DE DIAABM01:14:2634500:14:4420600:36:2033.0300:51:0433800:23:2200:00:0000:00:00
42 3179SALVADOR MAS CAPDEVINDEPENDENTABM01:15:0627000:13:0731400:40:3729.5400:53:4425000:21:2200:00:0000:00:00
43 7197MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:15:1235900:15:0629700:39:4730.1600:54:5319900:20:1900:00:0000:00:00
44 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:15:1231700:13:5728100:39:0930.6500:53:0629300:22:0600:00:0000:00:00
45 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:15:1333400:14:2428700:39:2630.4300:53:5025500:21:2300:00:0000:00:00
46 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4512200:10:3124800:37:4431.800:48:1538300:27:3000:00:0000:00:00
47 2521JUAN JOSÉ PALMERO TGAVA TRIATLOABM01:16:0030700:13:4030400:39:5630.0500:53:3630600:22:2400:00:0000:00:00
48 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:16:0930400:13:3631300:40:3029.6300:54:0628600:22:0300:00:0000:00:00
49 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VCLUB ESPORTIU Z5ABM01:16:4435300:14:5532300:40:5729.300:55:5222900:20:5200:00:0000:00:00
50 8145MARC FERNÁNDEZ I COLLICENCIA DE DIAABM01:16:5338900:16:3629600:39:4630.1800:56:2220500:20:3100:00:0000:00:00
51 8134JUAN JOSÉ JIMÉNEZ BLLICENCIA DE DIAABM01:17:5639000:17:1531600:40:4329.4700:57:5818300:19:5800:00:0000:00:00
52 8118BENJAMIN VAUTRINLLICENCIA DE DIAABM01:18:0336700:15:2131200:40:2229.7300:55:4330300:22:2000:00:0000:00:00
53 2611ALFONSO MARTINEZ EZCLUB NATACIO RUBIABM01:18:2022800:12:0335900:43:5927.2800:56:0230100:22:1800:00:0000:00:00
54 8119ERIC GIRAUDLLICENCIA DE DIAABM01:18:3830300:13:3431000:40:1629.800:53:5035600:24:4800:00:0000:00:00
55 7194PABLO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:21:2234000:14:3737100:45:2426.4301:00:0124800:21:2100:00:0000:00:00
56 7195SERGIO DIAZ JUBERALLICENCIA DE DIAABM01:21:2237600:15:5236300:44:0827.1901:00:0025300:21:2200:00:0000:00:00
57 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIABM01:22:4137800:16:0036000:44:0327.2401:00:0331500:22:3800:00:0000:00:00
58 8108ALBERTO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:3932000:14:0137300:45:3226.3500:59:3334800:24:0600:00:0000:00:00
59 8111SERGIO FERNANDEZ GALLICENCIA DE DIAABM01:25:3038100:16:0837700:46:0626.0301:02:1433300:23:1600:00:0000:00:00
60 8113DAVID QUIRÓS VALLEJLLICENCIA DE DIAABM01:30:3740000:19:0736700:44:4726.801:03:5437900:26:4300:00:0000:00:00
61 7224RAMIRO OLIVEIRA ARALLICENCIA DE DIAABM01:31:0036500:15:1738000:46:2925.8201:01:4638700:29:1400:00:0000:00:00
62 8139ORIOL MONTSERRAT JULLICENCIA DE DIAABM01:32:5339800:19:0538500:48:4324.6301:07:4836200:25:0500:00:0000:00:00
63 7220GUILLAUME WEMELLELLICENCIA DE DIAABM01:32:5838700:16:2638300:48:2524.7801:04:5138500:28:0700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLÓ ATLESV1F01:14:3721700:11:5327100:38:3631.0900:50:2935200:24:0800:00:0000:00:00
2 7206ESPE BERNAT COSTALLICENCIA DE DIAV1F01:14:5335600:14:5929300:39:4230.2300:54:4119600:20:1200:00:0000:00:00
3 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:16:1430900:13:4629000:39:3630.300:53:2232700:22:5200:00:0000:00:00
4 2887MÓNICA DOMINGUEZ HECLUB ESPORTIU Z5V1F01:18:4132500:14:0733300:41:5828.5900:56:0531300:22:3600:00:0000:00:00
5 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F01:19:3837200:15:4033100:41:5828.5900:57:3828300:22:0000:00:0000:00:00
6 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:4632800:14:1034000:42:2928.2500:56:3936300:25:0700:00:0000:00:00
7 1802ESTER GONZALEZ MELECLUB TRIATLO SANT FELIUV1F01:29:0539300:17:4237900:46:2925.8201:04:1135900:24:5400:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNC.N. MATAROV1M00:56:434500:08:555100:31:3737.9500:40:322200:16:1100:00:0000:00:00
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M00:56:455000:09:073600:31:1438.4200:40:213000:16:2400:00:0000:00:00
3 8106IVAN MUÑOZ TEBARCMG FERRER HOTELSV1M00:56:49100:01:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAV1M00:57:174800:09:035400:31:4137.8700:40:443300:16:3300:00:0000:00:00
5 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M00:57:302000:08:175600:31:4637.7800:40:037000:17:2700:00:0000:00:00
6 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:58:247400:09:374500:31:2438.2200:41:016100:17:2300:00:0000:00:00
7 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M00:59:445500:09:157200:32:2936.9400:41:449000:18:0000:00:0000:00:00
8 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:00:007000:09:357000:32:1837.1500:41:539600:18:0700:00:0000:00:00
9 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:00:409600:10:008200:32:4836.5900:42:488300:17:5200:00:0000:00:00
10 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:4810100:10:086100:31:5737.5600:42:0511600:18:4300:00:0000:00:00
11 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:4615500:10:537300:32:3236.8900:43:2510000:18:2100:00:0000:00:00
12 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M01:01:507900:09:4011200:33:4135.6300:43:2110500:18:2900:00:0000:00:00
13 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:0314100:10:447500:32:3736.7900:43:2111400:18:4200:00:0000:00:00
14 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:02:066200:09:2112100:34:0635.1900:43:2711000:18:3900:00:0000:00:00
15 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:04:1911200:10:2013300:34:2734.8300:44:4715900:19:3200:00:0000:00:00
16 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:204700:09:0213700:34:3834.6500:43:4021800:20:4000:00:0000:00:00
17 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:05:3315400:10:5314700:34:5234.4200:45:4517000:19:4800:00:0000:00:00
18 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDENTV1M01:05:3710500:10:1117400:35:3633.7100:45:4717400:19:5000:00:0000:00:00
19 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:5813900:10:4411700:33:5235.4300:44:3625100:21:2200:00:0000:00:00
20 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:3820500:11:3916300:35:0934.1400:46:4817700:19:5000:00:0000:00:00
21 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:06:5127500:13:1115400:35:0034.2900:48:1111100:18:4000:00:0000:00:00
22 3129ORIOL RUBIO CARBOINDEPENDENTV1M01:07:5020800:11:4520500:36:1933.0400:48:0416800:19:4600:00:0000:00:00
23 3710JOSE IGNACIO TEJEDOINDEPENDENTV1M01:07:5111700:10:2421400:36:3232.8500:46:5623000:20:5500:00:0000:00:00
24 419ANDRÉS GARCÍA RODRC.E.E. SANT GERVASIV1M01:08:0626700:13:0122200:36:4432.6700:49:4510100:18:2100:00:0000:00:00
25 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:1524000:12:0920700:36:2332.9800:48:3216600:19:4300:00:0000:00:00
26 3478JACOB ROMAN DURANCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:08:3817100:11:0524400:37:2932.0100:48:3418900:20:0400:00:0000:00:00
27 1630CRISTOBAL DOMINGUEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:0528500:13:1818600:35:4933.500:49:0718200:19:5800:00:0000:00:00
28 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:10:0629700:13:3021700:36:3332.8300:50:0318700:20:0300:00:0000:00:00
29 3147ISMAEL MARTINEZ ADAINDEPENDENTV1M01:10:1825700:12:3819100:36:0233.300:48:4026800:21:3800:00:0000:00:00
30 3292VICENT PASCUAL COLOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:3726300:12:5325100:37:4831.7500:50:4118100:19:5600:00:0000:00:00
31 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:10:4226100:12:5019600:36:0433.2700:48:5427400:21:4800:00:0000:00:00
32 1092JOSEP SALMORAL GONZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:1625600:12:3720300:36:1833.0600:48:5530400:22:2100:00:0000:00:00
33 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M01:11:3528800:13:2216600:35:2433.900:48:4632300:22:4900:00:0000:00:00
34 7207KOEN VAN GOUBERGENLLICENCIA DE DIAV1M01:12:0832300:14:0522100:36:4432.6700:50:4924700:21:1900:00:0000:00:00
35 4767CARLOS MALDONADO ESCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:1725000:12:1928800:39:2930.3900:51:4820200:20:2900:00:0000:00:00
36 8114CARLOS CLOSA BOXOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:5328600:13:2229500:39:4430.200:53:0616900:19:4700:00:0000:00:00
37 7198SANDRO FERNÁNDEZ FELLICENCIA DE DIAV1M01:13:2927900:13:1327400:38:5330.8600:52:0625400:21:2300:00:0000:00:00
38 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:14:1331900:13:5928400:39:1830.5300:53:1723300:20:5600:00:0000:00:00
39 3461NOÉ JIMÉNEZ ZARAGÜECLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:14:2629200:13:2527000:38:3231.1400:51:5730800:22:2900:00:0000:00:00
40 2616DANIEL JIMENEZ MARCLUB NATACIO RUBIV1M01:15:2026900:13:0430700:40:1029.8800:53:1429200:22:0600:00:0000:00:00
41 3705WALTER QUINTERO ROSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:15:2832200:14:0330000:39:4930.1400:53:5226700:21:3600:00:0000:00:00
42 8130DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:5431300:13:5433700:42:1128.4500:56:0517300:19:4900:00:0000:00:00
43 1424TONI CABRERA GALLEGCLUB TRI5UV1M01:17:1931400:13:5532600:41:232900:55:1828400:22:0100:00:0000:00:00
44 8117PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4022700:12:0231700:40:4429.4600:52:4636000:24:5400:00:0000:00:00
45 7222RUBÉN LÓPEZ LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:17:4538200:16:0830900:40:1329.8400:56:2125700:21:2400:00:0000:00:00
46 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:20:3537700:16:0033600:42:0528.5100:58:0530900:22:3000:00:0000:00:00
47 7192LUIS BERNAL SÁNCHELLICENCIA DE DIAV1M01:22:3036600:15:1736200:44:0627.2100:59:2333100:23:0700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:04:2517000:11:0210700:33:3435.7500:44:3617200:19:4900:00:0000:00:00
2 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F01:14:1428900:13:2430300:39:5430.0800:53:1823200:20:5600:00:0000:00:00
3 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:16:5535500:14:5930100:39:5130.1100:54:5029100:22:0500:00:0000:00:00
4 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:1633300:14:2428300:39:1730.5500:53:4135500:24:3500:00:0000:00:00
5 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:18:5038300:16:1229100:39:3830.2800:55:5032900:23:0000:00:0000:00:00
6 3735LIDIA PANIELLO GALLC. TRIATLO MONTORNESV1F01:19:3837400:15:4133200:41:5828.5900:57:3928200:21:5900:00:0000:00:00
7 5134MONTSERRAT DOMINGUEC.N. CATALUNYAV1F01:20:1232600:14:0932900:41:5528.6300:56:0435100:24:0800:00:0000:00:00
8 6116ESTER MATEOS PEDREÑT3R TRIATLOV1F01:21:4525900:12:4135300:43:2027.6900:56:0137500:25:4400:00:0000:00:00
9 8149ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:24:5933800:14:3433900:42:2828.2600:57:0238400:27:5700:00:0000:00:00
10 7200NATHALIE CHIDAINELLICENCIA DE DIAV1F01:45:0539900:19:0739100:56:5721.0701:16:0438600:29:0100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:58:026900:09:343000:31:0438.6300:40:386300:17:2400:00:0000:00:00
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:03:3218800:11:209800:33:1836.0400:44:3812200:18:5400:00:0000:00:00
3 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:04:2013700:10:4311800:33:5435.400:44:3716500:19:4300:00:0000:00:00
4 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:04:2615900:10:5516900:35:3233.7700:46:278900:17:5900:00:0000:00:00
5 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:05:4410000:10:0716000:35:0734.1700:45:1420300:20:3000:00:0000:00:00
6 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:58300:01:3035400:43:2327.6600:44:5324000:21:0500:00:0000:00:00
7 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:07:0421400:11:5118100:35:4333.600:47:3415500:19:3000:00:0000:00:00
8 1286SIXTO RODRIGO GARCIINDEPENDENTV1M01:07:3634400:14:431500:30:1639.6500:44:5931400:22:3700:00:0000:00:00
9 1023JUAN DOMINGO TRINIDINDEPENDENTV1M01:08:0823900:12:0921300:36:2932.8900:48:3815700:19:3000:00:0000:00:00
10 3281JOAN TARRATS BAGETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:4512600:10:3524500:37:3131.9900:48:0621700:20:3900:00:0000:00:00
11 8131JUAN CARLOS MOJICA LLICENCIA DE DIAV1M01:10:2119700:11:3225600:38:0431.5200:49:3621900:20:4500:00:0000:00:00
12 8143MANUEL LOPEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0337100:15:3630600:40:0929.8900:55:4524500:21:1800:00:0000:00:00
13 1314MARIO FERNÁNDEZ GONCLUB TRIATLÓ ATLESV1M01:17:3921000:11:4830800:40:1229.8500:52:0037400:25:3900:00:0000:00:00
14 8116XAVIER MARTINEZ PERLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4835700:15:0033400:42:0128.5600:57:0127300:21:4700:00:0000:00:00
15 2162EDUARDO MUÑOZ ANDRACLUB TRIATLO TARRAGONAV1M01:20:4730600:13:4035500:43:2927.600:57:0934300:23:3800:00:0000:00:00
16 3698MIGUEL ANGEL MALLADC.N. SABADELLV1M01:21:4626400:12:5437000:45:0926.5800:58:0334400:23:4300:00:0000:00:00
17 8112VICTOR BOAN FERNANDLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0540300:19:5133800:42:1828.3701:02:0923100:20:5600:00:0000:00:00
18 7204JEAN CHRISTOPHE COULLICENCIA DE DIAV1M01:25:2337300:15:4036600:44:3426.9301:00:1436400:25:0900:00:0000:00:00
19 8124CYRIL LESCURELLICENCIA DE DIAV1M01:27:2539400:18:0036100:44:0327.2401:02:0336700:25:2200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLÓ ATLESV2F01:17:3027300:13:0834700:42:512800:55:5926200:21:3100:00:0000:00:00
2 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:20:1437500:15:4228200:39:1130.6300:54:5336600:25:2100:00:0000:00:00
3 3165MONTSE SUBIRANA COC.N. VIC-ETBV2F01:23:2235000:14:5032800:41:4828.7100:56:3838000:26:4400:00:0000:00:00
4 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:24:1435800:15:0536400:44:1027.1700:59:1536100:24:5900:00:0000:00:00
5 8144VIVIANA IGLESIAS SALLICENCIA DE DIAV2F01:28:3038600:16:1836800:44:5526.7201:01:1338200:27:1700:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:59:117700:09:395300:31:3837.9300:41:178600:17:5400:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:01:1112800:10:367900:32:4436.6600:43:208200:17:5100:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:05:3114500:10:4711600:33:4735.5200:44:3423400:20:5700:00:0000:00:00
4 552JUAN CARLOS GARCIA INDEPENDENTV2M01:05:5318600:11:1918500:35:4633.5500:47:0511900:18:4800:00:0000:00:00
5 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV2M01:07:5523300:12:0617600:35:4033.6400:47:4619100:20:0900:00:0000:00:00
6 2114PERE FRANCITORRA FEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:10:5515000:10:5025900:38:1331.400:49:0327600:21:5200:00:0000:00:00
7 1241GERMAN MARQUEZ CARRCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:11:0230500:13:4022500:36:4932.5900:50:2921200:20:3300:00:0000:00:00
8 7189ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M01:11:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 598PEDRO JOSÉ PRADA SAINDEPENDENTV2M01:11:1025800:12:4027700:39:0030.7700:51:4015600:19:3000:00:0000:00:00
10 408ANTONIO RUIZ CATALACLUB TRIATLO BLANESV2M01:11:3126800:13:0424000:37:2332.100:50:2723900:21:0400:00:0000:00:00
11 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDENTV2M01:11:3724700:12:1622600:36:4932.5900:49:0531100:22:3200:00:0000:00:00
12 8136POL BREMONLLICENCIA DE DIAV2M01:12:2723800:12:0926200:38:1931.3200:50:2828100:21:5900:00:0000:00:00
13 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:12:4721300:11:5030200:39:5330.0900:51:4323800:21:0400:00:0000:00:00
14 7216EDUARD VILA CARALLLICENCIA DE DIAV2M01:12:5531600:13:5624100:37:2332.100:51:1926600:21:3600:00:0000:00:00
15 2270JUAN CARLOS ALCABUZINDEPENDENTV2M01:17:4533900:14:3531500:40:4329.4700:55:1830700:22:2700:00:0000:00:00
16 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV2M01:18:0724100:12:0931900:40:4829.4100:52:5736500:25:1000:00:0000:00:00
17 8140IGNACIO MARTÍNEZ DELLICENCIA DE DIAV2M01:19:0931800:13:5729800:39:4730.1600:53:4436800:25:2500:00:0000:00:00
18 8141FIDEL RODRIGUEZ REYLLICENCIA DE DIAV2M01:19:3930200:13:3334500:42:4728.0500:56:2033500:23:1900:00:0000:00:00
19 1445FRANCESC PEREZ LUQUITRIATLETES SOLIDARISV2M01:21:1133000:14:1234100:42:3228.2100:56:4435400:24:2700:00:0000:00:00
20 8128JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M01:21:2839100:17:2736500:44:1627.1101:01:4316700:19:4500:00:0000:00:00
21 2054PATRICIO COBO LEONCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:22:4133200:14:1934300:42:4528.0700:57:0437200:25:3700:00:0000:00:00
22 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M01:30:0236100:15:0838700:49:2224.3101:04:3037000:25:3200:00:0000:00:00
23 5821XAVIER MALTAS MERCAITRIATLETES SOLIDARISV2M01:47:4840100:19:3738600:49:1524.3701:08:5239000:38:5600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:18:4135100:14:5132500:41:2029.0300:56:1131000:22:3000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 842JAVIER CATASUS BRISC.N. CATALUNYAV2M01:06:0116900:11:0212800:34:1135.100:45:1322400:20:4800:00:0000:00:00
2 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:11:1629500:13:2823200:36:5932.4500:50:2722600:20:4900:00:0000:00:00
3 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:12:5227400:13:1021900:36:3832.7600:49:4833000:23:0400:00:0000:00:00
4 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M01:13:2327600:13:1232200:40:5629.3200:54:0814400:19:1500:00:0000:00:00
5 5915MIGUEL DEL AMO LOZATRIATLO L´HOSPITALETV2M01:22:4240500:21:1737800:46:0826.0101:07:25600:15:1700:00:0000:00:00
6 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:25:3030000:13:3138200:48:1624.8601:01:4734500:23:4300:00:0000:00:00
7 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:0039700:18:4436900:45:0826.5901:03:5237600:26:0800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F01:23:0936200:15:1235800:43:5127.3700:59:0335000:24:0600:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V3M01:07:2617900:11:1114200:34:4434.5500:45:5526300:21:3100:00:0000:00:00
2 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:10:3125500:12:3321000:36:2632.9400:48:5926500:21:3200:00:0000:00:00
3 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:22:0538400:16:1334900:43:0527.8500:59:1832200:22:4700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32