RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 448 407 41 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:37:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:52:07
25249JORDI RELATS MORENO00:52:20
31997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:52:53

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:39:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:52:15
25682ARNAU MONTIEL MORENO00:52:46
32495PAU NOGUERA SALMERON00:54:20

3. - FLOR DE TRIATLÓ - 02:45:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390JUAN GONZALEZ GARCIA00:54:48
22462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 00:55:05
34667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:55:13

4. - C.N. MATARO - 02:45:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1503DANIEL GONZALEZ JIMENEZ00:54:10
25741GUILLERMO CORTIJO ROMEU00:55:25
3315JORDI FERNANDEZ JIMENEZ00:56:19

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:47:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:53:52
24795POL CLEMENTE GONZALEZ00:55:29
35877JOAQUIN MOJICA BAQUERO00:58:33

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:48:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:53:54
23609MIQUEL ANTUNEZ TIRADO00:56:27
3354VICTOR DOBAÑO LAZARO00:58:02

7. - C.E. RAYOTEAM - 02:48:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET00:55:16
23236ENRIC BOLDU ROIG00:55:58
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ00:57:12

8. - ABSOLUT SPORT - 02:50:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1851ALBERT BERROCAL CABALLERO00:54:03
2383DANIEL VELASCO GARCIA00:57:00
33130MARC CANET00:59:38

9. - TRICBM-CALELLA - 02:51:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:55:14
22337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:55:35
3620MARC MARTIN CLOTA01:01:10

10. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:52:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:54:17
21218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS00:57:44
32089ROGER TORRES BOSCH01:00:27

11. - C.E.T. DISTANCE - 02:53:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1353JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:57:37
21773DANIEL MARTINEZ VALENTIN00:57:39
3363ALEXANDRE ZANUY FANALS00:57:58

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:54:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA00:56:14
24836ROGER ALBALADEJO CASTANY00:58:48
31037SERGI RUBIO GARRIDO00:59:49

13. - AD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOBENDAS - 02:55:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
18102MOUNIR BEJAOUI RAMOS00:57:23
28101VICTOR VELASCO GARCIA00:57:34
38103BORJA REDONDO BETANZOS01:00:35

14. - C.N. VIC-ETB - 02:58:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:56:45
24539JOAN SOLER GÜELL00:59:54
35935RAÚL CEJUDO ALBA01:01:25

15. - C.A. IGUALADA - 02:58:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:55:50
22070DAVID SEVILLA CASTILLO00:59:44
32194SERGIO BURON DE LA TORRE01:02:39

16. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:00:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ00:58:45
24342JAUME GONZALEZ INSENSE00:59:56
33217JONATAN ALCARAZ CLUA01:01:58

17. - C.N. BADALONA - 03:01:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:57:17
23087FR. XAVIER PI HEREDIA01:01:50
32694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ01:02:31

18. - C.N. REUS PLOMS - 03:01:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1618RAUL LORENZO MASEDA00:57:49
25872ALBERT TORRES CARLES 00:58:24
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:05:31

19. - C.N. CATALUNYA - 03:04:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1177ELOI MORAGUES PAÑELLA00:57:05
21078SERGI PI BOLTA01:01:02
3842JAVIER CATASUS BRISE01:06:01

20. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:04:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12306PAU CAROL ADROHER00:58:03
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:00:56
31785GABRIEL CAMPISTOL PRUJA01:05:22

21. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:05:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:01:11
21120ISIDRE ALBA OJEDA01:01:46
32593IAGO RUBIO LUNA01:02:03

22. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:05:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA00:56:39
24102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 01:03:17
33024FRANCISCO JAVIER VEGA GUEDES01:05:18

23. - CLUB NATACIO SITGES - 03:05:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:00:48
24858RAFAEL LLAMAS URBANO01:02:33
32759MARC GASPAR GUARDIOLA01:02:36

24. - C.E. NO TE PARES - 03:06:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:56:17
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU01:01:20
35476DAVID MOLINA SANCHEZ01:09:10

25. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:08:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:01:12
25888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:03:32
32815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:03:32

26. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:09:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11517POL PUEYO SOLÀ00:57:57
22991ANTONI CAPELL BUENDIA01:00:24
33801ANDREU BATALLA LAPEYRA01:10:57

27. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:11:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA00:57:06
22635JAVIER VERA01:06:51
35692JAVIER MARCO LOPEZ01:07:22

28. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:11:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE00:58:55
25637ANDREU MARSAL FORTUNY01:04:20
33026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REY01:08:15

29. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:11:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:02:20
21834ORIOL MELERO AMBLÀS01:02:47
33432ADAM GOLDTHORP01:06:38

30. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:13:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13306FRANK LINARES DIAZ 01:03:19
22786RAUL GONZALEZ LOPEZ01:03:35
31685ANIOL FONT SALA01:06:17

31. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 03:13:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12424MARC CARRERAS SALINAS01:04:26
21324OSCAR AYBAR TOLDRÀ01:04:39
31328VICTOR BERMUDEZ MELLADO01:04:39

32. - GAVA TRIATLO - 03:18:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12528MARC PUJADAS BUJALDÓN01:02:29
25825JESÚS NIÑO PRUANO01:02:42
31061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ01:13:19

33. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 03:19:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12954MARC LLONCH BLANQUE01:03:36
2344PAU CHICHARRO LOPEZ01:07:27
33478JACOB ROMAN DURAN01:08:38

34. - C.N. SABADELL - 03:20:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
13170ARNAU CASTRO GARCIA01:05:57
23173MARC DÓNIGA MARTINEZ01:06:19
33470IGNASI BARBARROJA CLARAMUNT01:08:24

35. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:23:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1105BERNAT MATEU POU01:04:00
22074ALBERT ESPEJO CAÑELLAS01:09:55
33235ALBERT PERXACHS PLANAS01:09:55

36. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:27:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO01:02:57
23090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:04:21
35990SERGIO FERRER HERNANDEZ01:20:35

37. - CLUB NATACIO RUBI - 03:29:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:07:03
22958ORIOL OLIVAN JORBA01:07:12
32616DANIEL JIMENEZ MARTIN01:15:20

38. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:30:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON01:05:03
2451ALFONS BLAS SÁNCHEZ01:12:24
32365CARLES LOMBARTE PEREZ01:12:52

39. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 03:31:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13750RAMON MONTEJANO MORESO01:04:51
23610MARCOS PALOMERO HERNÁNDEZ01:05:53
31445FRANCESC PEREZ LUQUE01:21:11

40. - CLUB TRI5U - 03:32:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHS01:06:53
23701ALBERT ASENSIO PUGET01:07:59
31424TONI CABRERA GALLEGO01:17:19

41. - C.E. MEDITERRANI - 03:42:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13124IÑAKI ERAZO MARTÍNEZ01:04:39
23718PEDRO NOFRE ROMERA01:15:02
33390JOAN RUIZ MURES01:22:41

42. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:47:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12087IBAN CONESA LARA01:10:06
23461NOÉ JIMÉNEZ ZARAGÜETA01:14:26
32054PATRICIO COBO LEON01:22:41

43. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:48:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11241GERMAN MARQUEZ CARRASCO01:11:02
22180JOAN CONESA BALAGUÉ01:16:09
32603JORDI PEREZ OLIVARES01:21:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32