RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
143 138 132 3 3 2 1000 2 28 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:34:561800:08:271000:17:213458.2100:25:481300:09:0800:00:0000:00:00
2 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:39:388100:09:532400:18:473194.3200:28:408100:10:5800:00:0000:00:00
3 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:43:179000:10:108500:21:532741.8100:32:039000:11:1400:00:0000:00:00
4 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF00:46:4112000:11:528600:22:002727.2700:33:5211600:12:4900:00:0000:00:00
5 475PAULA MALLADO DIÉGUC.N. SABADELLCDF00:48:4812500:12:179300:22:342658.7900:34:5112700:13:5700:00:0000:00:00
6 4247EMMA COTONAT DONATFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:49:4810900:11:0510800:25:312351.400:36:3612200:13:1200:00:0000:00:00
7 3868ARIADNA COLOM I VIÑCERDANYOLA CHCDF00:55:2712800:12:4612300:29:002068.9700:41:4612400:13:4100:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:36:101300:08:073100:19:113127.7200:27:18900:08:5200:00:0000:00:00
2 3188XAVIER ESPIA BLAZQUCLUB NATACIO BARCELONACDM00:38:074600:09:072700:18:533177.4100:28:004300:10:0700:00:0000:00:00
3 2528MARC PUJADAS BUJALDGAVA TRIATLOCDM00:38:323500:08:583800:19:273084.8300:28:254500:10:0700:00:0000:00:00
4 2709ALONSO GARCIA MARTIL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:40:567800:09:514400:19:523020.1300:29:438800:11:1300:00:0000:00:00
5 7089VICTOR GARCIA-MUNTÉLLICENCIA DE DIACDM00:53:098900:10:0612400:30:181980.200:40:2411400:12:4500:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:37:524700:09:102000:18:343231.600:27:444900:10:0800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:39500:07:41400:16:123703.700:23:53700:08:4600:00:0000:00:00
2 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:24300:07:401100:17:293431.8400:25:09300:08:1500:00:0000:00:00
3 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:34:381700:08:18800:17:13348500:25:311200:09:0700:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM00:36:091500:08:171900:18:323237.4100:26:491900:09:2000:00:0000:00:00
5 3173MARC DÓNIGA MARTINEC.N. SABADELLCDM00:40:126000:09:206100:20:412900.8900:30:015200:10:1100:00:0000:00:00
6 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:42:273400:08:589100:22:332660.7500:31:317900:10:5600:00:0000:00:00
7 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESCDM00:43:433700:09:0010300:24:042493.0700:33:047000:10:3900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:37:132700:08:451700:18:253257.9200:27:103900:10:0300:00:0000:00:00
2 3753MARIA JOSÉ MOJICA BCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:38:078000:09:531200:17:313425.3100:27:247200:10:4300:00:0000:00:00
3 7086PRAGNYA MOHANLLICENCIA DE DIAABF00:39:566400:09:275500:20:212948.400:29:484800:10:0800:00:0000:00:00
4 6148LAURA FABREGAS CUADCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:2010000:10:301600:18:173281.6800:28:479600:11:3300:00:0000:00:00
5 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F00:43:019100:10:138100:21:392771.3600:31:528600:11:0900:00:0000:00:00
6 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:43:419800:10:287700:21:242803.7400:31:5210000:11:4900:00:0000:00:00
7 8006SARA LATORRE NAVARRLLICENCIA DE DIASUB23F00:45:2311600:11:366500:20:472886.9300:32:2311900:13:0000:00:0000:00:00
8 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:51:515300:09:1212900:30:511944.8900:40:039900:11:4800:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:21400:07:401400:17:393399.4300:25:191000:09:0200:00:0000:00:00
2 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:34:37100:07:392100:18:373222.9200:26:16400:08:2100:00:0000:00:00
3 937EDUARDO CAMPANARIOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:38:571400:08:137400:21:192814.700:29:322000:09:2500:00:0000:00:00
4 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:365500:09:147000:21:002857.1400:30:145700:10:2200:00:0000:00:00
5 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM00:41:445000:09:117900:21:342782.0700:30:458200:10:5900:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:35:252000:08:35900:17:203461.5400:25:552200:09:3000:00:0000:00:00
2 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:38:336800:09:372600:18:513183.0200:28:284100:10:0500:00:0000:00:00
3 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF00:41:158500:09:595100:20:052987.5500:30:048700:11:1100:00:0000:00:00
4 7091ESTHER MARTÍNEZ GARLLICENCIA DE DIAABF00:44:4511700:11:475000:20:052987.5500:31:5211800:12:5300:00:0000:00:00
5 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF00:45:477600:09:4810900:25:392339.1800:35:275600:10:2000:00:0000:00:00
6 3898ADRIANA QUINTANILLAPRAT TRIATLO 1994ABF00:50:5112900:12:4810100:23:39253700:36:2712800:14:2400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:23800:07:54200:15:183921.5700:23:12200:08:1100:00:0000:00:00
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:26600:07:41300:15:423821.6600:23:23100:08:0300:00:0000:00:00
3 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDENTABM00:38:032500:08:434700:20:032992.5200:28:461700:09:1700:00:0000:00:00
4 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM00:39:024300:09:063900:19:283082.1900:28:346000:10:2800:00:0000:00:00
5 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM00:39:042100:08:366900:20:572863.9600:29:332300:09:3100:00:0000:00:00
6 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:40:005400:09:136400:20:462889.2500:29:593800:10:0100:00:0000:00:00
7 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM00:40:153300:08:547200:21:162821.3200:30:104000:10:0500:00:0000:00:00
8 8002LINA MARIA BALLESTELLICENCIA DE DIAABM00:49:5412600:12:2710200:23:39253700:36:0612500:13:4800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1894SARA CARMONA HERNANCLUB ESPORTIU Z5ABF00:40:398800:10:043700:19:223098.1100:29:268900:11:1300:00:0000:00:00
2 3872GEORGINA DELGADO NOCERDANYOLA CHABF00:43:1010300:10:348300:21:472754.400:32:217600:10:4900:00:0000:00:00
3 7083SANDRA FARO MOLINALLICENCIA DE DIAABF00:44:3311000:11:107100:21:122830.1900:32:2210700:12:1100:00:0000:00:00
4 3913ALBA MARÍA RODRIGUECLUB ESPORTIU Z5ABF00:50:2411500:11:2511800:26:392251.4100:38:0410900:12:2000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:31900:07:55100:15:143938.7300:23:09500:08:2200:00:0000:00:00
2 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM00:33:19700:07:44500:16:453582.0900:24:29800:08:5000:00:0000:00:00
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:33:41200:07:391300:17:343415.5600:25:13600:08:2800:00:0000:00:00
4 7090ORLANDO AGUILERA MALLICENCIA DE DIAABM00:38:184200:09:053200:19:133122.2900:28:183500:10:0000:00:0000:00:00
5 2304SAMUEL DELGADO NIETC.A. IGUALADAABM00:39:095900:09:193000:19:073138.6200:28:267100:10:4300:00:0000:00:00
6 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM00:41:166600:09:286600:20:512877.700:30:198000:10:5700:00:0000:00:00
7 3283DAVID MARTÍNEZ FERNCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:363100:08:519600:22:442639.300:31:353700:10:0100:00:0000:00:00
8 283TONI MARTÍNEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:45:418300:09:5710600:24:492417.7300:34:467800:10:5500:00:0000:00:00
9 2429MIGUEL DOMINGUEZ CATRI+9 EL MASNOUABM00:46:2310200:10:3210400:24:232460.700:34:559300:11:2800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:584500:09:075200:20:102975.2100:29:172700:09:4100:00:0000:00:00
2 409NAIARA GONZALEZ HIPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:466100:09:234200:19:373058.6200:29:007400:10:4600:00:0000:00:00
3 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:41:519600:10:205600:20:232943.5800:30:438500:11:0800:00:0000:00:00
4 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF00:42:355700:09:169200:22:332660.7500:31:497500:10:4600:00:0000:00:00
5 7084BLANCA SANROMA DALMLLICENCIA DE DIAABF00:50:1411300:11:2111300:26:222275.600:37:4311000:12:3100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2145FAUSTINO LORENZO ZAPRAT TRIATLO 1994ABM00:38:377000:09:392800:18:583163.4400:28:373600:10:0000:00:0000:00:00
2 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM00:38:404900:09:114000:19:313074.300:28:423300:09:5800:00:0000:00:00
3 4500FREDERIC CORDERAS ICLUB NATACIO SITGESABM00:38:414800:09:113600:19:213100.7800:28:325000:10:0900:00:0000:00:00
4 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM00:38:482200:08:425400:20:192953.2400:29:012900:09:4700:00:0000:00:00
5 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM00:39:554400:09:065300:20:172958.0900:29:236500:10:3200:00:0000:00:00
6 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:39:596700:09:294800:20:042990.0300:29:335800:10:2600:00:0000:00:00
7 2260EDUARDO LOPEZ LAZCACLUB TRIATLO PROSANABM00:40:175200:09:126700:20:532873.100:30:055400:10:1200:00:0000:00:00
8 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:40:447200:09:462900:19:053144.100:28:5110300:11:5300:00:0000:00:00
9 3826ANTONI JANDULA NOGUCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM00:40:456900:09:375900:20:332919.7100:30:106700:10:3500:00:0000:00:00
10 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:41:012400:08:439900:22:53262200:31:362100:09:2500:00:0000:00:00
11 8007FRANCESC SÒRIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:42:187500:09:488700:22:042719.0300:31:525900:10:2600:00:0000:00:00
12 8005GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM00:42:378600:10:017500:21:222808.1100:31:239100:11:1400:00:0000:00:00
13 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM00:43:348200:09:579000:22:302666.6700:32:278400:11:0700:00:0000:00:00
14 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM00:43:391100:08:055700:20:242941.1800:28:2913000:15:1000:00:0000:00:00
15 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:45:277100:09:4510700:25:092385.6900:34:546600:10:3300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8008BERTA ROMERALLICENCIA DE DIAV1F00:44:089700:10:208800:22:162694.6100:32:369500:11:3200:00:0000:00:00
2 1923CAROL MALDONADO BASCERRR IGUALADAV1F00:45:2410500:10:449700:22:482631.5800:33:3210200:11:5200:00:0000:00:00
3 8003LAURA ESTHER RÍOS TLLICENCIA DE DIAV1F00:49:5110800:11:0311500:26:332259.8900:37:3610800:12:1500:00:0000:00:00
4 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAV1F00:51:1011800:11:4811700:26:392251.4100:38:2711200:12:4300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:061000:08:04600:17:003529.4100:25:041100:09:0200:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAV1M00:35:121600:08:181500:17:463377.1100:26:041400:09:0800:00:0000:00:00
3 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M00:35:402600:08:45700:17:053512.200:25:503100:09:5000:00:0000:00:00
4 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:543000:08:484100:19:313074.300:28:192400:09:3500:00:0000:00:00
5 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M00:38:304100:09:043500:19:203103.4500:28:244200:10:0600:00:0000:00:00
6 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:313900:09:043300:19:173111.500:28:215100:10:1000:00:0000:00:00
7 5956MARIÀ GALVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:39:045600:09:154300:19:413048.2600:28:564700:10:0800:00:0000:00:00
8 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:253200:08:537600:21:232805.9200:30:161500:09:0900:00:0000:00:00
9 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M00:39:382900:08:476200:20:432896.2200:29:304600:10:0800:00:0000:00:00
10 4253FRANCISCO JAVIER GAPRAT TRIATLO 1994V1M00:40:049200:10:141800:18:293246.1700:28:439200:11:2100:00:0000:00:00
11 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:42:198400:09:587800:21:292792.8600:31:277700:10:5200:00:0000:00:00
12 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:42:215800:09:179800:22:522623.9100:32:095300:10:1200:00:0000:00:00
13 4706ALEX LECEA LOPEZTRIATLO JOVENT 79V1M00:47:127900:09:5211000:25:442331.6100:35:369700:11:3600:00:0000:00:00
14 8001SERGIO HUERTAS DE LLLICENCIA DE DIAV1M00:54:1910700:10:5012500:30:211976.9400:41:1112000:13:0800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:39:298700:10:022300:18:433205.700:28:457300:10:4400:00:0000:00:00
2 3332VERÓNICA OLLÉ SESÉTRANSTRIATLONV1F00:54:2811400:11:2212800:30:281969.3700:41:5011100:12:3800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNINDEPENDENTV1M00:37:181200:08:054900:20:042990.0300:28:091600:09:0900:00:0000:00:00
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:37:391900:08:274500:19:533017.600:28:201800:09:1900:00:0000:00:00
3 2168JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M00:37:456200:09:262200:18:423208.5600:28:082500:09:3700:00:0000:00:00
4 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:40:294000:09:048000:21:382773.500:30:422800:09:4700:00:0000:00:00
5 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M00:40:426500:09:286300:20:442893.8900:30:126300:10:3000:00:0000:00:00
6 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:40:445100:09:128200:21:442760.7400:30:563000:09:4800:00:0000:00:00
7 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLO LLEIDA V1M00:41:413800:09:019500:22:422643.1700:31:433400:09:5800:00:0000:00:00
8 8004JOSEP Mª ALMIÑANA MLLICENCIA DE DIAV1M00:42:286300:09:268900:22:242678.5700:31:506900:10:3800:00:0000:00:00
9 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M00:43:049300:10:149400:22:372652.9100:32:515500:10:1300:00:0000:00:00
10 2430JUAN PEDRO GROULT RTRI+9 EL MASNOUV1M00:47:133600:08:5912100:28:232113.9200:37:223200:09:5100:00:0000:00:00
11 3401DAVID VERGES MARTÍNC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:48:1611900:11:5010000:23:39253700:35:2911500:12:4700:00:0000:00:00
12 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M00:49:1410600:10:4711600:26:362255.6400:37:2310100:11:5100:00:0000:00:00
13 3310ISMAEL GUZMAN BENITC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:49:2311100:11:1211200:26:082295.9200:37:2010500:12:0300:00:0000:00:00
14 7082VICTOR TRILLO LOZANLLICENCIA DE DIAV1M00:57:0613100:14:2011900:27:082211.300:41:2813100:15:3800:00:0000:00:00
15 7088JUAN ROPERO ALBALLICENCIA DE DIAV1M01:01:0612400:12:1013200:34:171750.1200:46:2712900:14:3900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F00:53:3911200:11:1812700:30:271970.4400:41:4510400:11:5400:00:0000:00:00
2 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV2F00:57:5612700:12:4413000:31:401894.7400:44:2412300:13:3200:00:0000:00:00
3 1920ESTER LAFITA SANCHECERDANYOLA CHV2F01:00:0313200:15:2112200:28:492082.1300:44:1013200:15:5300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M00:38:122800:08:463400:19:193106.1300:28:054400:10:0700:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M00:39:162300:08:426800:20:542870.8100:29:362600:09:4000:00:0000:00:00
3 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV2M00:41:189400:10:156000:20:342917.3400:30:496100:10:2900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F00:42:439500:10:168400:21:51274600:32:076800:10:3600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:39:077300:09:472500:18:493188.6600:28:366400:10:3100:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:40:227700:09:504600:20:022995.0100:29:526200:10:3000:00:0000:00:00
3 968JOAN JOFRESA BARBANCLUB NATACIO CALDESV2M00:41:127400:09:475800:20:262936.3800:30:138300:10:5900:00:0000:00:00
4 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:43:3010400:10:437300:21:182816.900:32:019400:11:2900:00:0000:00:00
5 8009JOAQUIN OLIVA ARMISINDEPENDENTV2M00:48:199900:10:2911100:26:052300.3200:36:349800:11:4500:00:0000:00:00
6 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:50:5410100:10:3012000:28:192118.8900:38:4910600:12:0500:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:51:3912300:11:5911400:26:312262.7300:38:3012100:13:0900:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:49:0412100:11:5610500:24:232460.700:36:1911300:12:4500:00:0000:00:00
2 3951JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:58:5613000:13:1413100:31:471887.7800:45:0112600:13:5500:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:55:1012200:11:5712600:30:211976.9400:42:1811700:12:5200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32