RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
143 138 132 3 3 2 1000 2 28 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 01:34:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:31:23
2493ANDRES EDUARDO DIAZ00:31:26
3300ALBERT PARREÑO SAMPER00:31:31

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:42:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:33:41
21301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:34:06
3806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:34:21

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:44:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:32:39
24559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:33:24
33188XAVIER ESPIA BLAZQUEZ00:38:07

4. - CLUB NATACIO SITGES - 01:54:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12168JUAN CARLOS SERRAT GURRERA00:37:45
2385ENRIC BUCH RIPOLL00:37:54
34453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:38:31

5. - C.N. BADALONA - 01:54:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:35:12
23087FR. XAVIER PI HEREDIA00:38:30
34410ANGEL VALERA MUÑOZ00:40:29

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:55:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:34:38
21287JORDI MIRO I PEREZ00:40:22
3239JOSEP MARTI COROMINAS00:40:44

7. - C.A. IGUALADA - 01:56:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:33:19
22304SAMUEL DELGADO NIETO00:39:09
34623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:43:39

8. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:57:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11195JORDI VIDAL MONCUNILL00:35:40
2519JOAN FELIU BADAL00:40:44
35452MIGUEL BEJARANO PAEZ00:41:16

9. - GAVA TRIATLO - 01:57:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12528MARC PUJADAS BUJALDÓN00:38:32
21061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ00:39:02
35825JESÚS NIÑO PRUANO00:40:15

10. - CLUB TRIATLO SABADELL - 01:58:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO00:39:04
25956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMA00:39:04
34985PAU ARENAS PUJOL00:40:36

11. - CERRR IGUALADA - 02:03:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA00:39:59
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:40:42
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN00:43:04

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 02:03:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12865TONI SOLA SANCHEZ00:40:00
23283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ 00:41:36
32635JAVIER VERA00:42:21

13. - TRI+9 EL MASNOU - 02:13:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12183GERMAN GARROTE BORRULL00:39:38
22429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIO00:46:23
32430JUAN PEDRO GROULT ROCA00:47:13

14. - C.N. SABADELL - 02:13:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:38:12
23173MARC DÓNIGA MARTINEZ00:40:12
3984JOSEP COLOME SOMOZA00:55:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32