RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
379 318 312 4 2 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORINDEPENDENTCDF01:08:403100:11:125500:37:4631.7700:48:584200:19:4200:01:0600:01:01
2 2724HELENA MORAGAS MOLIL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:09:403400:11:165000:37:4031.8600:48:567300:20:4400:01:0000:00:53
3 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:13:292000:10:5711600:41:4728.7200:52:447600:20:4500:01:0900:00:59
4 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:14:345200:11:448300:39:0830.6600:50:5215800:23:4200:01:0500:01:05
5 6254JUDIT IBARRA CAZORLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:21:323500:11:1817100:45:1426.5300:56:3219100:25:0000:01:0900:01:05
6 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:23:358100:12:3420000:46:5225.600:59:2617200:24:0900:01:1300:01:10
7 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:058200:12:3414700:43:3027.5900:56:0426200:28:0100:01:1400:01:03
8 2208RUTH TARRES RODRIGUCLUB NATACIO VALLDOREIXCDF01:28:1915700:15:0320500:47:2025.3501:02:2321700:25:5600:01:3200:01:11
9 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:32:508400:12:3625600:52:0123.0701:04:3726600:28:1300:01:5100:01:15
10 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF08:58:5429701:02:3629404:44:464.2105:47:2230703:11:3200:01:4300:00:48
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM01:03:01000:00:00000:00:00000:45:27700:17:3400:00:0000:00:48
2 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:06:341300:10:392500:35:2033.9600:45:597000:20:3500:01:0100:01:03
3 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:08:134600:11:336000:37:5431.6600:49:272300:18:4600:01:0600:01:00
4 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:09:237200:12:293700:37:0932.300:49:384500:19:4500:01:1500:01:02
5 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:09:516700:12:264300:37:1832.1700:49:445500:20:0700:01:2100:01:04
6 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:13:45000:00:00000:00:00000:53:365700:20:0900:00:0000:00:59
7 2528MARC PUJADAS BUJALDGAVA TRIATLOCDM01:13:474900:11:406600:38:0131.5700:49:4117100:24:0600:01:0000:01:00
8 4235ROBERT DE MOYAC.N. MATAROCDM01:17:0816300:15:1112100:41:5728.6100:57:085200:20:0000:01:2700:01:10
9 2709ALONSO GARCIA MARTIL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:17:426500:12:2013400:42:4128.1100:55:0113000:22:4100:01:2600:01:04
10 2714ALVARO VISCARRI PARL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:18:007300:12:3013300:42:3828.1500:55:0813400:22:5200:01:0500:01:13
11 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:39:4425100:17:4125400:51:1723.401:08:5829400:30:4600:01:5200:01:17
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:09:181500:10:426900:38:1231.4100:48:546600:20:2400:01:0700:00:57
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:09:262300:10:596200:37:5731.6200:48:566800:20:3000:01:0300:01:01
3 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:10:375800:12:037000:38:1531.3700:50:186300:20:1900:01:0500:00:56
4 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:13:066600:12:259600:40:2029.7500:52:456400:20:2100:01:0300:01:03
5 27ÈLIA IBARRA CAZORLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:20:073000:11:1014900:43:5427.3300:55:0419300:25:0300:01:0500:01:07
6 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:22:424000:11:2420100:46:5825.5500:58:2217800:24:2000:01:1600:01:11
7 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:27:1617800:15:3218700:46:0326.0601:01:3521400:25:4100:01:5300:01:22
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSSALTOKI DIQUESI TRIKIDEAKJNM01:01:40500:10:24100:33:4135.6300:44:05800:17:3500:00:5200:00:53
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:02:40700:10:261500:35:0034.2900:45:26400:17:1400:00:5500:00:49
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM01:03:481000:10:342400:35:1234.0900:45:461300:18:0200:00:5300:01:05
4 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM01:04:35600:10:241900:35:0634.1900:45:302900:19:0500:00:5200:00:50
5 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:07:53400:10:197500:38:2031.300:48:393200:19:1400:01:0200:00:59
6 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:07:582200:10:597600:38:2831.200:49:271800:18:3100:01:1700:01:01
7 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:08:01000:00:00000:00:00000:49:281900:18:3300:00:0000:00:58
8 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:08:23000:00:00000:00:00000:49:252600:18:5800:00:0000:00:56
9 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:12:297000:12:274100:37:1632.200:49:4313200:22:4600:01:0500:01:03
10 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROCDM01:13:339100:12:526500:38:0131.5700:50:5312900:22:4000:01:1000:01:03
11 7067SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:14:3416600:15:137200:38:1931.3200:53:328400:21:0200:01:2500:01:22
12 4323DANIEL DE LA TORRE ABSOLUT SPORTCDM01:14:558300:12:347900:38:3431.1100:51:0816300:23:4700:01:1700:01:15
13 3864XAVI MARIA ASINCERDANYOLA CHJNM01:15:2314600:14:5018600:46:0226.0701:00:52100:14:3100:02:1600:01:33
14 4110ALEX CATALÁN RAMIREC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:17:0511500:13:3111500:41:4028.800:55:1110500:21:5400:01:2900:01:24
15 329ADRIA NAVARRETE JIMCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:28:0813900:14:3122300:48:1624.8601:02:4720100:25:2100:02:4200:02:10
16 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:29:5421600:16:4017600:45:3226.3501:02:1225600:27:4200:02:4500:01:58
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:07:06000:00:00000:00:00000:47:343700:19:3200:00:0000:01:02
2 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:08:443300:11:144600:37:2632.0600:48:405400:20:0400:00:5800:00:53
3 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F01:19:339300:12:5713900:42:5927.9200:55:5615500:23:3700:01:3900:01:09
4 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:20:309200:12:5714300:43:1027.800:56:0717900:24:2300:01:2100:01:12
5 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:23:3610500:13:1914800:43:3627.5200:56:5523600:26:4100:01:5100:01:24
6 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:28:0423300:17:0520700:47:2625.301:04:3115200:23:3300:01:4400:01:17
7 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTSUB23F01:38:0719100:16:0125900:52:2022.9301:08:2128800:29:4600:01:5200:01:49
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M01:02:571800:10:46900:34:4434.5500:45:30600:17:2700:00:5700:00:48
2 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:292700:11:06200:34:1335.0700:45:191400:18:1000:00:5600:00:48
3 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:04:444700:11:361300:34:4934.4700:46:251500:18:1900:01:0500:01:02
4 8075ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM01:04:481200:10:382700:35:4033.6400:46:181700:18:3000:00:5900:00:56
5 1917OLEGUER BOSCH CARRETGCBINNABM01:04:53900:10:322100:35:0734.1700:45:393300:19:1400:00:5700:00:55
6 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:07:532400:11:042800:35:4233.6100:46:468600:21:0700:00:5700:00:56
7 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M01:09:467600:12:333400:37:0332.3900:49:365800:20:1000:01:0800:01:01
8 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:10:114100:11:255600:37:4731.7600:49:128200:20:5900:01:0600:00:59
9 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:569400:12:575400:37:4431.800:50:416200:20:1500:01:1000:01:03
10 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:10:564300:11:286300:38:0031.5800:49:289400:21:2800:01:1100:01:13
11 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:14:5112800:14:068700:39:4030.2500:53:468500:21:0500:01:1300:01:15
12 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:16:179700:13:0012900:42:2728.2700:55:277800:20:5000:01:2100:01:35
13 7053MARTÍ LLOP SAUQUÉ VLLICENCIA DE DIAABM01:17:0215300:14:579400:40:1629.800:55:1310000:21:4900:02:1000:01:08
14 8032ADRIA BARO BIOSCALLICENCIA DE DIASUB23M01:18:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:18:397800:12:3316200:44:2527.0200:56:589700:21:4100:01:3300:01:20
16 8061SANTIAGO POCH CARTALLICENCIA DE DIASUB23M01:19:1615500:15:0012600:42:1328.4200:57:1311000:22:0300:01:4300:01:28
17 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:23:5313300:14:1310800:41:1329.1100:55:2626900:28:2700:01:2800:01:31
18 8033JOANMIQUEL PUJOL BLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:0627400:18:5022700:48:5424.5401:07:4414400:23:2200:01:5700:01:22
19 7059PAU BARBARÀ MIRLLICENCIA DE DIAABM01:35:3522000:16:4626400:52:4622.7401:09:3221900:26:0300:02:5900:02:15
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3908EVA WUTTITRICBM-CALELLAABF01:05:144200:11:252900:36:0433.2700:47:291000:17:4500:01:0500:01:01
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:08:002100:10:586400:38:0031.5800:48:582800:19:0200:01:0300:01:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:17:3712100:13:5113700:42:4728.0500:56:388100:20:5900:01:2500:01:13
4 51NURIA GARCIA GINJAUT3R TRIATLOABF01:20:3010200:13:1814100:43:0227.8900:56:2017300:24:1000:01:1100:01:20
5 7001AINHOA KAY LUQUELLICENCIA DE DIAABF01:22:097400:12:3119000:46:1425.9600:58:4514700:23:2400:01:4100:01:10
6 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:23:2916400:15:1215500:44:1127.1600:59:2317000:24:0600:01:3400:01:20
7 6158PAULA BALCARCE VARGC.N. MATAROABF01:36:4427900:19:1322900:48:5624.5201:08:0927300:28:3500:02:0200:01:55
8 7051NÚRIA AMARO UMBERTLLICENCIA DE DIAABF01:36:45000:00:00000:00:00001:11:5118900:24:5400:00:0000:01:11
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:21300:09:36400:34:2434.8800:44:00500:17:2100:00:0000:00:56
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:38200:09:352200:35:0834.1600:44:431100:17:5500:00:5800:00:51
3 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:072800:11:071600:35:0234.2500:46:091200:17:5800:00:5800:00:52
4 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:08:186100:12:133100:36:5332.5400:49:063100:19:1200:00:5800:00:59
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:09:466900:12:263500:37:0932.300:49:355900:20:1100:01:0000:01:11
6 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:293800:11:207100:38:1631.3600:49:3610400:21:5300:01:1500:01:10
7 2268GUILLEM ALCALÁ BECEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:19:2611100:13:2910700:41:0829.1700:54:3718700:24:4900:01:1600:01:05
8 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDENTABM01:19:326300:12:1615800:44:1527.1200:56:3113700:23:0100:01:3500:00:57
9 7009EDUARDO LÓPEZ CAMACLLICENCIA DE DIAABM01:24:5020500:16:2612700:42:1528.400:58:4122300:26:0900:02:0000:01:59
10 7034DANI CARRERAS GARCILLICENCIA DE DIAABM01:27:1712900:14:0621600:47:5425.0501:02:0019900:25:1700:02:0100:01:41
11 7056MANUEL JIMENEZ CANSLLICENCIA DE DIAABM01:28:0017900:15:3222100:48:0824.9301:03:4017700:24:2000:01:5900:01:52
12 7048JORDI MUÑOZ CANUTOLLICENCIA DE DIAABM01:28:3222800:16:5820900:47:3425.2301:04:3216600:24:0000:02:1200:01:16
13 8051XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:33:5927000:18:3723600:49:3524.201:08:1221600:25:4700:02:1400:01:39
14 7025MIGUEL YEBRA SANCHELLICENCIA DE DIAABM01:34:1320000:16:1924500:50:2923.7701:06:4825300:27:2500:02:2000:02:01
15 7028PABLO CABRERA LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:42:1823400:17:0627700:56:3521.2101:13:4127700:28:3700:03:2200:01:31
16 7029GONZALO SAHUN MAIRALLICENCIA DE DIAABM01:45:0727100:18:4327900:57:3520.8401:16:1828000:28:4900:02:3000:01:52
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4045IRENE RODRIGUEZ GÚETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:17:1014000:14:3310400:40:4229.4800:55:1510600:21:5500:01:2100:01:10
2 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:19:4614500:14:42000:00:00000:00:00000:00:0000:01:2200:00:00
3 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:23:2318600:15:5414600:43:2627.6300:59:2016800:24:0300:01:4000:01:18
4 1900MARTA CERDÀ LAFONTC.N. CATALUNYAABF01:27:0914800:14:5321300:47:4625.1201:02:3918200:24:3000:01:4200:01:30
5 2237MARTA MIRON MARTINEC.N. MATAROABF01:28:3319500:16:0419500:46:2425.8601:02:2822200:26:0500:01:1400:01:05
6 7063MENTXU JULIALLICENCIA DE DIAABF01:50:2628800:20:0428501:00:3419.8101:20:3829000:29:4800:03:1400:02:18
7 7064ELISABET PRATLLICENCIA DE DIAABF01:50:2628200:19:3828601:00:5919.6801:20:3729100:29:4900:03:3800:02:19
8 7011MAEVA RIVERA MARTÍLLICENCIA DE DIAABF01:56:1728900:20:5028801:02:1519.2801:23:0530200:33:1200:03:0600:01:29
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:44100:09:32300:34:1535.0400:43:47200:16:5700:00:5400:00:48
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERCLUB NATACIO MINORISAABM01:00:52000:00:00000:00:00000:43:47300:17:0500:00:0000:00:48
3 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:56000:00:00000:00:00000:46:13900:17:4300:00:0000:00:51
4 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:04:561900:10:561100:34:4534.5300:45:413400:19:1500:00:5300:00:56
5 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM01:06:262900:11:092600:35:2533.8800:46:344700:19:5200:00:0000:01:05
6 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:17800:10:273000:36:0633.2400:46:337400:20:4400:01:0600:01:02
7 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:09:124800:11:375200:37:4231.8300:49:194800:19:5300:00:5500:01:07
8 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:10:338000:12:343900:37:1132.2700:49:457700:20:4800:01:1400:01:08
9 2522ANDREU DE JUAN BARDDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:4110900:13:273800:37:1132.2700:50:385300:20:0300:01:1300:01:01
10 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:11:243200:11:147400:38:1931.3200:49:3310100:21:5100:00:5700:01:17
11 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:12:116000:12:124900:37:3631.9100:49:4811700:22:2300:01:0400:01:27
12 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. RAYOTEAMABM01:15:3911600:13:328500:39:2930.3900:53:0112800:22:3800:01:3700:01:09
13 3331IGNASI RAVENTOS AIXTRANSTRIATLONABM01:16:3217100:15:209900:40:3729.5400:55:577100:20:3500:01:5600:01:30
14 8074VICTOR PORCAR TREMPLLICENCIA DE DIAABM01:16:5611800:13:338600:39:3730.2900:53:1016100:23:4600:02:0000:01:21
15 1155FELIX MARTÍNEZ CARECLUB TRIATLO BLANESABM01:17:3313600:14:259800:40:3529.5700:55:0012300:22:3300:01:2000:01:30
16 8018ERNESTO PEREZ CATALLLICENCIA DE DIAABM01:20:5015200:14:5612500:42:1228.4400:57:0815900:23:4200:01:2600:01:11
17 8062DANIEL JIMENEZ GARCLLICENCIA DE DIAABM01:21:17000:00:00000:00:00000:59:1011200:22:0700:00:0000:01:36
18 7023JOSEP MIQUEL DE LA LLICENCIA DE DIAABM01:21:4817500:15:2912300:42:0528.5100:57:3417400:24:1400:01:2700:01:42
19 7055MASSIMO TESTONELLICENCIA DE DIAABM01:21:485600:11:5716000:44:2327.0400:56:2020500:25:2800:01:2800:01:17
20 8064GUILLEM ROSADO BATLLLICENCIA DE DIAABM01:22:4817000:15:1716700:44:5626.7101:00:1312500:22:3500:02:1600:01:19
21 7062SAUL TORRESLLICENCIA DE DIAABM01:25:1316900:15:1617200:45:1426.5301:00:3018400:24:4300:02:2900:02:43
22 8060MARC ROIG RADUALLICENCIA DE DIAABM01:26:0318700:15:5518100:45:5226.1601:01:4717500:24:1600:01:3400:01:26
23 7015RUBEN ESLAVA BORRASLLICENCIA DE DIAABM01:26:1311000:13:2723400:49:1724.3501:02:4415100:23:2900:03:1500:01:34
24 7057JORDI MEDICO GONZALLLICENCIA DE DIAABM01:26:3621000:16:3016400:44:4826.7901:01:1820000:25:1800:02:1900:01:46
25 7054DAVID PAREJO BLANCOLLICENCIA DE DIAABM01:28:3223000:16:5920800:47:3325.2401:04:3216500:24:0000:02:1300:01:18
26 8056DAVID RODRIGUEZ ABALLICENCIA DE DIAABM01:34:2528000:19:1723000:48:5724.5101:08:1422500:26:1100:02:4800:01:28
27 8035MARC GARDON RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:40:0524300:17:1526900:54:2922.0301:11:4426700:28:2100:02:1600:01:43
28 7012JAVIER LOZANO TROYALLICENCIA DE DIAABM01:54:1727300:18:4929101:03:1118.9901:22:0030000:32:1700:03:0600:02:24
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8052BEATRIZ ÁLVAREZ COLLICENCIA DE DIAABF01:38:3716500:15:1327500:56:2221.2901:11:3524300:27:0200:02:2700:02:15
2 7042MAITE RUIZ CALVEDLLICENCIA DE DIAABF01:38:5620300:16:2427800:57:082101:13:3220300:25:2400:03:2800:02:43
3 8053MONTSERRAT HOYOS COLLICENCIA DE DIAABF01:41:0124000:17:1427300:56:1021.3601:13:2425500:27:3700:02:1700:02:08
4 7041ALICIA SORIANO FERNLLICENCIA DE DIAABF01:42:5227600:18:5826700:54:0722.1701:13:0528900:29:4700:02:4300:02:26
5 7031ANNA RUBIO COSIALSLLICENCIA DE DIAABF01:45:1924700:17:2428300:58:5120.3901:16:1528400:29:0400:02:2200:01:30
6 2818ROSA MARÍA ABAD SEGCLUB TRIATLO MALGRATABF01:47:5125600:18:0128901:02:3819.1601:20:3925100:27:1200:02:1700:01:49
7 7030CRISTINA LEBRERO SALLICENCIA DE DIAABF01:49:0029100:21:1628200:58:2220.5601:19:3828700:29:2200:02:2400:01:44
8 7003YOLNFA NUNEZ GALLEGLLICENCIA DE DIAABF01:49:0626000:18:1528000:57:4420.7901:15:5930100:33:0700:03:0600:01:57
9 7019MARIA CATALÀ ROVIROLLICENCIA DE DIAABF01:57:3726600:18:3028701:01:0719.6301:19:3730500:38:0000:04:0600:03:28
10 7044ANABEL LINARES VALELLICENCIA DE DIAABF01:59:2629300:21:3129001:02:4819.1101:24:1930400:35:0700:03:3400:03:17
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:04:182500:11:04700:34:3034.7800:45:342200:18:4400:00:5100:00:58
2 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM01:04:415100:11:44800:34:3834.6500:46:221600:18:1900:00:5200:00:57
3 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM01:05:404500:11:301000:34:4534.5300:46:153600:19:2500:01:0000:00:57
4 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM01:08:226400:12:194000:37:1232.2600:49:312400:18:5100:01:0500:01:00
5 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:09:151400:10:408100:38:5230.8700:49:324300:19:4300:01:0800:01:07
6 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:10:309500:12:575900:37:5131.700:50:484100:19:4200:01:0800:01:00
7 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:12:4012400:14:008200:39:0530.700:53:053900:19:3500:01:0700:01:04
8 5516DANIEL VAQUÉ NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAABM01:12:478900:12:458000:38:4430.9800:51:299000:21:1800:01:3400:01:19
9 8049ALEXIS ACERO BAILENLLICENCIA DE DIAABM01:13:1110600:13:199300:40:1229.8500:53:314000:19:4000:02:0500:01:28
10 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:0212500:14:037700:38:2831.200:52:319500:21:3100:01:1900:01:12
11 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:2210800:13:269200:40:1129.8600:53:377500:20:4500:01:3000:01:32
12 8063JULI PEINADO CLAPÉSLLICENCIA DE DIAABM01:15:0117600:15:306800:38:0631.500:53:369200:21:2500:01:5300:01:34
13 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:16:4413000:14:069700:40:2329.7200:54:2911300:22:1500:01:4500:01:04
14 3933JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:16:527100:12:2812000:41:5328.6500:54:2112100:22:3100:01:5500:01:47
15 8059JORDI RÍOS MONTEROLLICENCIA DE DIAABM01:17:3012000:13:4811000:41:2129.0200:55:0911500:22:2100:01:1500:01:09
16 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:5617300:15:259000:39:5730.0400:55:2212400:22:3400:01:0600:00:54
17 8065GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM01:18:349000:12:5112800:42:2028.3500:55:1114600:23:2300:01:4400:01:18
18 3044LUIS DE LA CRUZ TAMC.E.E. SANT GERVASIABM01:19:2316200:15:1111700:41:4828.7100:56:5911800:22:2400:02:0400:01:25
19 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:19:5115900:15:0712200:42:0228.5500:57:0913100:22:4200:02:0200:01:31
20 7052FRAN LUQUE BAROLLICENCIA DE DIAABM01:21:5715800:15:0515100:43:5827.2900:59:0313500:22:5400:01:4200:01:23
21 7026GERARD FEBRER SANGLLLICENCIA DE DIAABM01:22:1411200:13:2916800:44:5926.6800:58:2816200:23:4600:01:5900:01:28
22 7068ALEX SANROMA ROGERLLICENCIA DE DIAABM01:22:3122400:16:5413000:42:3228.2100:59:2613900:23:0500:02:4200:01:53
23 7069ALBERTO FONT DE JUALLICENCIA DE DIAABM01:22:3119200:16:0214500:43:2227.6700:59:2414000:23:0700:03:3100:01:55
24 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:23:2226800:18:3614200:43:0827.8201:01:449600:21:3800:01:2200:01:31
25 8037ALEX GÓMEZ GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM01:24:0725700:18:0615400:44:0827.1901:02:1410300:21:5300:02:2900:01:55
26 7037MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:24:1020200:16:2417500:45:2926.3801:01:5311400:22:1700:01:5600:01:49
27 8048RAFA NAVAS MARINLLICENCIA DE DIAABM01:25:4020700:16:2817900:45:3826.301:02:0615300:23:3400:01:3000:01:36
28 8029RAFA MESA CORRALLLICENCIA DE DIAABM01:25:4626300:18:2621400:47:4625.1201:06:123800:19:3400:02:2200:01:35
29 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM01:25:5716800:15:1523100:48:5824.5101:04:139900:21:4400:02:0600:01:32
30 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM01:27:0419300:16:0318900:46:1025.9901:02:1318800:24:5100:02:1300:01:46
31 8038MANUEL LAMA CAMACHOLLICENCIA DE DIAABM01:27:0818300:15:4817000:45:0526.6201:00:5322600:26:1500:02:2700:01:28
32 8001MANUEL RUIZ RUANO GLLICENCIA DE DIAABM01:27:1415000:14:5418200:45:5326.1501:00:4723100:26:2700:02:2700:02:11
33 7032DANIEL DE LOS COBOSLLICENCIA DE DIAABM01:27:2012200:13:5220600:47:2425.3201:01:1622000:26:0400:02:3500:01:46
34 8047MARCOS LOPEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:28:2017200:15:2221800:47:5625.0301:03:1819200:25:0200:02:3100:01:30
35 8050CARLES RIBE ZAMORALLICENCIA DE DIAABM01:28:2322500:16:5519400:46:2125.8901:03:1619500:25:0700:02:3200:01:54
36 7039CURRO POMARES VALDLLICENCIA DE DIAABM01:31:5024800:17:3219600:46:3125.801:04:0325900:27:4700:02:0700:01:51
37 7047SERGI TEDÓ MURÚALLICENCIA DE DIAABM01:31:5029000:20:5421900:47:5725.0301:08:5113600:22:5900:01:5400:01:20
38 8069BENJAMIN VAUTRINLLICENCIA DE DIAABM01:32:0925500:18:0021100:47:4125.1701:05:4123200:26:2800:02:5000:01:50
39 8068ERIC GIRAUDLLICENCIA DE DIAABM01:32:4221400:16:3721200:47:4325.1501:04:2026800:28:2200:02:0000:01:41
40 8002JAVIER GRANADOS ALCLLICENCIA DE DIAABM01:33:1920900:16:2921700:47:5625.0301:04:2528200:28:5400:02:4300:01:27
41 8025ALEJANDRO MADRID CRLLICENCIA DE DIAABM01:33:3625900:18:1023800:49:4824.101:07:5821000:25:3800:02:2800:01:53
42 8066JOSE M MUÑOZ CUBOLLICENCIA DE DIAABM01:34:4115600:15:0125700:52:0523.0401:07:0625400:27:3500:04:2700:02:53
43 8013JUAN MIGUEL DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:35:2216100:15:1123900:49:5124.0701:05:0229200:30:2000:02:3300:02:27
44 8070XAVIER CARRETERO GLLICENCIA DE DIAABM01:35:5322900:16:5825200:51:0223.5101:08:0026100:27:5300:02:5100:02:07
45 8031TONI CASANOVAS SANCLLICENCIA DE DIAABM01:38:5824900:17:3626800:54:2422.0601:12:0024000:26:5800:03:4800:02:08
46 7027VICTOR GARDON RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:40:0621300:16:3427000:55:2121.6801:11:5526500:28:1100:03:2600:01:51
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:20:1711300:13:3014400:43:1027.800:56:4015400:23:3700:01:1800:01:18
2 113ELISENDA PRACHT MONCERRR IGUALADAV1F01:27:1014700:14:5321500:47:4825.101:02:4118100:24:2900:01:3200:01:19
3 3967MARÍA CASTAÑEDA LÓC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:29:4422300:16:5421000:47:3525.2201:04:2919700:25:1500:02:1100:02:07
4 7061GISELA SANZ ADELLC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1F01:30:4215400:14:5922000:48:002501:02:5925700:27:4300:01:4100:01:30
5 2199MONTSERRAT MALDONADCLUB TRIATLO MALGRATV1F01:31:2625000:17:3820400:47:1525.401:04:5323400:26:3300:02:3000:01:38
6 7018JULIETA VEISER VARELLICENCIA DE DIAV1F02:10:0029500:21:3629301:06:0918.1401:27:4530600:42:1500:03:3200:02:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M01:04:122600:11:06600:34:2834.8200:45:342000:18:3800:00:5300:00:54
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:05:183600:11:181400:34:5934.300:46:172700:19:0100:00:5500:00:57
3 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M01:05:241100:10:371700:35:0334.2400:45:404400:19:4400:00:5200:00:57
4 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:05:423700:11:191800:35:0534.200:46:243500:19:1800:01:0100:01:05
5 204LLIBERT FORTUNY I CCMG FERRER HOTELSV1M01:07:061700:10:452300:35:1034.1200:45:558800:21:1100:01:0100:01:08
6 1011DAVID DE LA CRUZ SAINDEPENDENTV1M01:08:165900:12:093200:36:5732.4800:49:063000:19:1000:01:0100:00:59
7 1551GERARD BAELLA ESPLACLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:09:189900:13:134500:37:2332.100:50:362100:18:4200:01:0200:00:57
8 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:407500:12:323600:37:0932.300:49:415100:19:5900:01:1300:01:02
9 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:457900:12:333300:36:5732.4800:49:306100:20:1500:01:0700:01:01
10 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:10:446800:12:264200:37:1832.1700:49:448300:21:0000:01:1700:01:10
11 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:10:4810100:13:174400:37:2032.1400:50:376000:20:1100:01:2500:01:03
12 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M01:11:1310700:13:245300:37:4231.8300:51:065600:20:0700:01:2000:01:20
13 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:11:386200:12:145100:37:4231.8300:49:569800:21:4200:01:0500:01:10
14 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M01:13:295700:11:586100:37:5431.6600:49:5215600:23:3700:01:1100:01:12
15 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:14:043900:11:238800:39:5330.0900:51:1613300:22:4800:01:1400:01:09
16 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:17:0613500:14:1510500:40:5129.3800:55:0610800:22:0000:01:4300:01:26
17 446ÀLEX GARCIA MARTÍNETRICBM-CALELLAV1M01:19:008800:12:4413100:42:3328.200:55:1716000:23:4300:01:3200:01:39
18 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M01:19:4412300:13:5510900:41:1929.0400:55:1418300:24:3000:01:2500:01:39
19 3871DAVID BARBA MORALTRICBM-CALELLAV1M01:20:2317400:15:27000:00:00000:00:00000:00:0000:01:4500:00:00
20 3877GERMÁN GARCÍA SÁNCHINDEPENDENTV1M01:21:2512700:14:0510600:40:5329.3500:54:5823000:26:2700:01:3500:01:17
21 7040RUBEN RON LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4521800:16:4315300:44:0127.2601:00:4410900:22:0100:02:2000:01:58
22 7014AITOR ARRIETA MONTELLICENCIA DE DIAV1M01:23:0220800:16:2817300:45:2326.4401:01:518700:21:1100:02:3200:01:46
23 3176TONI TORTOSA PEREZTRICBM-CALELLAV1M01:23:21000:00:00000:00:00000:58:0419800:25:1700:00:0000:01:46
24 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:25:5524100:17:1417700:45:3726.3101:02:5113800:23:0400:01:5600:01:41
25 8030JOSEP MIQUEL SANCHELLICENCIA DE DIAV1M01:26:02000:00:00000:00:00001:03:2612600:22:3600:00:0000:02:00
26 7016EDUARDO SILVALLICENCIA DE DIAV1M01:26:1420100:16:2113600:42:4428.0800:59:0524800:27:0900:02:4700:02:06
27 3436ALEX RATERA APARICIINDEPENDENTV1M01:27:1527500:18:5715700:44:1427.1301:03:1116900:24:0400:01:5700:01:29
28 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:29:1319900:16:1819200:46:1625.9401:02:3423500:26:3900:02:1100:01:41
29 8039CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:32:00000:00:00000:00:00001:05:3023300:26:3000:00:0000:01:21
30 8046GERARD MORALES LAGULLICENCIA DE DIAV1M01:32:4626400:18:2822200:48:1324.8901:06:4122100:26:0500:02:0900:01:34
31 8014MOISES PRAT SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:5023100:17:0024300:50:0823.9401:07:0821500:25:4200:02:3200:02:14
32 8028NACHO NADAL PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:33:0021700:16:4023300:49:1124.401:05:5125000:27:0900:02:2200:01:43
33 7046CARLES PORXAS GIBERLLICENCIA DE DIAV1M01:33:2516000:15:0824900:50:5323.5801:06:0125200:27:2400:02:4100:01:45
34 3859VICTOR CUESTA DÍAZ TRICBM-CALELLAV1M01:36:3717700:15:3126200:52:3122.8501:08:0227400:28:3500:02:4400:02:15
35 8024DAVID MARTÍ CAMPMAJLLICENCIA DE DIAV1M01:36:4227800:19:1325300:51:0323.5101:10:1622900:26:2600:03:1900:02:22
36 8072ADRIAN GARCÍA GACÍALLICENCIA DE DIAV1M01:37:5919600:16:0824400:50:2023.8401:06:2829600:31:3100:03:0000:02:33
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:24:1018100:15:3516600:44:5326.7401:00:2815700:23:4200:01:2600:01:17
2 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:34:5224600:17:2122800:48:5524.5301:06:1627500:28:3600:01:3900:01:47
3 5134MONTSERRAT DOMINGUEC.N. CATALUNYAV1F01:35:0520400:16:2624200:50:0723.9401:06:3327200:28:3200:02:1100:01:37
4 8058ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:35:5521200:16:3424000:50:0123.9901:06:3528600:29:2000:01:4800:01:45
5 7060NATALIA FERNANDEZ PGETXO TRIATLOI TALDEAV1F01:37:3414400:14:4227100:55:4621.5201:10:2824500:27:0600:02:4500:02:45
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:06:065400:11:45500:34:2634.8500:46:114900:19:5500:01:0600:00:56
2 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:525300:11:451200:34:4834.4800:46:339100:21:1900:00:5500:01:05
3 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNINDEPENDENTV1M01:08:385000:11:436700:38:0231.5500:49:452500:18:5300:01:1000:01:20
4 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M01:09:404400:11:295800:37:5031.7200:49:196500:20:2100:01:0200:01:04
5 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:10:145500:11:564700:37:2732.0400:49:237900:20:5100:01:0600:01:03
6 1139ALBERT VALLS CALVOTRI2WINV1M01:11:159600:12:585700:37:4931.7300:50:476700:20:2800:01:1500:01:03
7 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:14:1612600:14:048400:39:1930.5200:53:238000:20:5300:01:1500:01:26
8 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M01:15:0013800:14:268900:39:5530.0600:54:217200:20:3900:01:3800:00:58
9 7017JAUME PASSARELL BEYLLICENCIA DE DIAV1M01:15:2510300:13:189500:40:1629.800:53:3410200:21:5100:01:3800:01:20
10 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:17:2213200:14:1210300:40:3929.5200:54:5112200:22:3100:01:4000:01:24
11 2745OSCAR QUERO DE BORJTRICBM-CALELLAV1M01:18:3718200:15:4011200:41:3128.900:57:119300:21:2600:01:5500:01:37
12 8043JOSEP Mª ALMIÑANA MLLICENCIA DE DIAV1M01:19:5711900:13:4513800:42:5927.9200:56:4414300:23:1300:01:1600:01:14
13 2754GUILLERMO ORTIN MORTRICBM-CALELLAV1M01:20:1218900:15:5811800:41:5128.6700:57:4911600:22:2300:02:3800:01:37
14 1951DAVID LLOP ROIGINDEPENDENTV1M01:22:2313100:14:0915200:43:5827.2900:58:0717600:24:1600:01:5200:01:24
15 3267JOSEP MANEL TAPIA OC.A. IGUALADAV1M01:22:539800:13:0715900:44:2027.0700:57:2720400:25:2600:01:4600:01:47
16 4474SVEN KEIMERINDEPENDENTV1M01:23:1318400:15:4915000:43:5627.3100:59:4515000:23:2800:02:2900:01:45
17 8023LLUÍS HOMSLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1624200:17:1516500:44:5126.7601:02:0614200:23:1000:02:0800:01:20
18 8007OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M01:28:2723900:17:1413200:42:3628.1700:59:5027600:28:3700:05:3200:02:34
19 7058ANTONIO ROMERO GUIJLLICENCIA DE DIAV1M01:28:3823700:17:1118400:45:5726.1201:03:0820600:25:3000:03:2700:02:02
20 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:29:3923800:17:1219900:46:4925.6301:04:0121100:25:3800:02:4200:01:51
21 7065DAVID CLAPES LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:5224500:17:1916300:44:3226.9501:01:5126300:28:0100:02:2500:01:55
22 7036DAVID CASADO TEJEDOLLICENCIA DE DIAV1M01:30:3814300:14:4023700:49:3624.1901:04:1622800:26:2200:04:2300:02:19
23 7043XAVIER MIQUEL TARRALLICENCIA DE DIAV1M01:30:4422200:16:5017400:45:2626.4101:02:1627000:28:2800:02:1900:01:58
24 8021DAVID NOGUERALLICENCIA DE DIAV1M01:30:4827200:18:4422500:48:4124.6501:07:2514500:23:2300:04:1800:01:51
25 3280ANTONIO TRIBALDOS C.T. PARETS DEL VALLESV1M01:30:5722100:16:4920200:47:0425.501:03:5324400:27:0400:01:4300:01:43
26 7070XAVIER BASART SANCHLLICENCIA DE DIAV1M01:33:1127700:19:1220300:47:0825.4601:06:2023900:26:5100:02:0800:01:49
27 8003ENRIQUE RODRÍGUEZ RLLICENCIA DE DIAV1M01:33:1619000:15:5926100:52:2922.8601:08:2818500:24:4800:02:0700:01:54
28 8045RAFAEL RODRÍGUEZ OTLLICENCIA DE DIAV1M01:39:0925200:17:4726000:52:2822.8701:10:1528100:28:5400:03:3900:02:19
29 8034MARIO VIÑALS FARRELLICENCIA DE DIAV1M01:39:1716700:15:1527400:56:1321.3501:11:2826000:27:4900:04:0100:01:55
30 8009JORDI GATNAU NAVARRLLICENCIA DE DIAV1M01:46:1222700:16:5728401:00:002001:16:5728500:29:1500:03:5700:01:37
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3511CHARI GONZÁLEZ CORTINDEPENDENTV2F01:26:1414900:14:5418000:45:4726.2101:00:4120700:25:3300:02:3800:01:35
2 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:30:0925800:18:0616900:45:0426.6301:03:1024200:26:5900:02:0600:01:40
3 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:33:2621500:16:3724800:50:5223.5901:07:2921800:25:5700:03:0300:02:09
4 3165MONTSE SUBIRANA COC.N. VIC-ETBV2F01:34:2418000:15:3424100:50:0723.9401:05:4127800:28:4300:02:0000:01:49
5 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:43:3826700:18:3426500:53:4922.301:12:2329500:31:1500:01:5700:02:13
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:441600:10:422000:35:0634.1900:45:485000:19:5600:01:0400:01:01
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:09:30000:00:00000:00:00000:49:404600:19:5000:00:0000:01:03
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:11:2110400:13:194800:37:303200:50:496900:20:3200:01:3100:01:06
4 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M01:16:3910000:13:147300:38:1931.3200:51:3319400:25:0600:01:2000:01:26
5 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:19:3814100:14:3514000:43:0027.9100:57:3511100:22:0300:01:5400:01:18
6 2207SERGI RODRIGUEZ GIMINDEPENDENTV2M01:20:3113400:14:1410000:40:3729.5400:54:5121300:25:4000:01:3200:01:14
7 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:21:0711400:13:3015600:44:1127.1600:57:4114800:23:2600:02:3200:01:33
8 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:26:0814200:14:3716100:44:2427.0300:59:0124600:27:0700:02:1400:01:25
9 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M01:27:5119800:16:1319100:46:1525.9501:02:2820200:25:2300:02:0900:02:02
10 7007CARLOS ADAME SILESLLICENCIA DE DIAV2M01:29:3222600:16:5617800:45:3726.3101:02:3324100:26:5900:02:4100:01:49
11 7049JUAN CARLOS AMAROLLICENCIA DE DIAV2M01:33:1225400:17:5824700:50:4623.6401:08:4418000:24:2800:02:5300:01:58
12 8008LUIS JORDAN FERNANDLLICENCIA DE DIAV2M01:34:0428300:19:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7035CARLOS CARRERAS TEJLLICENCIA DE DIAV2M01:35:3326500:18:2925500:51:2823.3201:09:5720900:25:3600:02:5800:01:31
14 7020LUIS MOLANES NAVARRLLICENCIA DE DIAV2M01:37:5028600:19:4625000:50:5523.5701:10:4124900:27:0900:02:5000:02:38
15 7002RICHARD REILLYLLICENCIA DE DIAV2M01:38:2228400:19:4224600:50:3623.7201:10:1826400:28:0400:02:2700:01:40
16 8054JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV2M01:40:5726100:18:1627200:55:5821.4401:14:1423800:26:4300:03:0500:02:02
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:30:0320600:16:2722400:48:2524.7801:04:5219600:25:1100:02:0200:01:52
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:14:448500:12:399100:40:0729.9100:52:4610700:21:5800:01:4100:01:19
2 842JAVIER CATASUS BRISC.N. CATALUNYAV2M01:15:108600:12:417800:38:2831.200:51:0916700:24:0100:01:3400:01:04
3 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:16:1613700:14:2510200:40:3929.5200:55:048900:21:1200:01:1900:01:23
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:337700:12:3311100:41:3128.900:54:0412000:22:2900:01:3600:01:21
5 3882JUAN GARCÍA GALLEGOCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:19:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:20:1019700:16:0911300:41:3328.8800:57:4211900:22:2800:01:3800:01:45
7 2629LLUÍS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:20:4811700:13:3311400:41:3928.8100:55:1220800:25:3600:01:4500:01:34
8 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:21:1018500:15:5111900:41:5228.6600:57:4314900:23:2700:02:0000:01:34
9 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:25:3121100:16:3213500:42:4328.0900:59:1522700:26:1600:01:3900:01:22
10 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:26:0523600:17:1019300:46:1725.9301:03:2712700:22:3800:03:0200:01:24
11 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:27:3621900:16:4318800:46:0426.0501:02:4718600:24:4900:02:3900:01:35
12 8071JOSE MANUEL JIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M01:28:1718800:15:5719700:46:4125.7101:02:3821200:25:3900:02:0900:02:01
13 7022JESUS BAUTISTA VILCLLICENCIA DE DIAV2M01:31:4626900:18:3718500:46:0126.0801:04:3824700:27:0800:03:0100:02:18
14 8004BIENVENIDO MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:34:0528500:19:4323500:49:2224.3101:09:0519000:25:0000:03:1600:02:27
15 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:35:0119400:16:0325800:52:1522.9701:08:1823700:26:4300:03:1700:02:07
16 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:0123200:17:0125100:50:5923.5401:08:0028300:29:0100:02:2700:02:00
17 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:39:3029600:22:0422600:48:4224.6401:10:4627900:28:4400:02:2600:01:36
18 8044MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:42:3129200:21:2926300:52:3222.8401:14:0127100:28:3000:02:3400:02:03
19 8042ESTEBAN PEÑA PITARCLLICENCIA DE DIAV2M01:49:5829400:21:3227600:56:3421.2101:18:0629800:31:5200:04:0300:02:33
20 7013PACO RIVERA DÍAZ LLICENCIA DE DIAV2M01:54:1728700:19:5029201:04:0018.7501:23:5029300:30:2700:05:2500:02:11
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:16:318700:12:4410100:40:3829.5300:53:2214100:23:0900:01:2700:01:09
2 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:21:0615100:14:5612400:42:1028.4600:57:0616400:24:0000:02:0500:01:29
3 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:29:5825300:17:5518300:45:5426.1401:03:4922400:26:0900:03:0700:01:56
4 7038EUGENI MAJÓ MARTÍNLLICENCIA DE DIAV3M01:41:0726200:18:2023200:49:1124.401:07:3130300:33:3600:03:2700:01:53
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:47:3924400:17:1928100:58:1320.6101:15:3229900:32:0700:03:2400:02:28
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:31:4223500:17:0819800:46:4925.6301:03:5725800:27:4500:01:5900:01:57
2 3115ALBERT GARCÍA DOMÈNC.E. MEDITERRANIV3M01:45:1728100:19:2726600:54:0622.1801:13:3329700:31:4400:03:4800:02:06

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32