RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
379 318 312 4 2 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:04:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER01:00:44
2493ANDRES EDUARDO DIAZ01:01:21
31997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA01:02:38

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:12:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:00:52
21195JORDI VIDAL MONCUNILL01:05:24
3457AMAND REDONDO BRUNET01:05:44

3. - C.E.T. DISTANCE - 03:17:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:04:18
2363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:05:40
31773DANIEL MARTINEZ VALENTIN01:07:53

4. - C.E. RAYOTEAM - 03:18:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG01:02:40
21772MARC ABULI LLUCH01:06:26
31362DAVID PARRA VILLALOBOS01:09:40

5. - TRICBM-CALELLA - 03:20:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO01:02:57
22337NADIR BOURAS MOUSSAOUI01:03:01
35765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:14:51

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:23:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:04:07
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:07:53
3571NIELS DE GANG01:11:29

7. - C.N. MATARO - 03:24:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14248IVAN ROCA TORRENTE01:04:56
2543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:08:18
3410QUIM NICOLAU JORDA01:10:56

8. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:26:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:08:01
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:08:23
31434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:10:33

9. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:28:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:09:30
22593IAGO RUBIO LUNA01:09:40
31120ISIDRE ALBA OJEDA01:09:45

10. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:28:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:07:52
25341ALBERT MARTINEZ SEDO01:10:11
32863MARC ORELLANA01:10:56

11. - C.N. VIC-ETB - 03:31:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:04:12
2648JOAN ALVAREZ TUBAU01:11:13
32031ENRIC GIL MARÈS01:16:16

12. - C.N. CATALUNYA - 03:36:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1177ELOI MORAGUES PAÑELLA01:04:41
2842JAVIER CATASUS BRISE01:15:10
3970CARLES MATAS JOSE01:16:31

13. - CERDANYOLA CH - 03:45:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:14:44
22448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN01:15:00
33864XAVI MARIA ASIN01:15:23

14. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:47:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:04:44
24110ALEX CATALÁN RAMIREZ01:17:05
31731EDUARD MIGUEL BUIL01:25:55

15. - C.N. SABADELL - 03:53:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13170ARNAU CASTRO GARCIA01:13:45
21013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:16:17
33729LLUIS MUÑOZ LANNES01:23:22

16. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:09:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:11:21
2961ANTONIO PAREJA MOCHALES01:21:06
3890JOSEP MARIA CASAJUANA I VILLADELPRAT01:37:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32