RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
245 222 219 1 2 2 1000 2 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:34:512900:09:121800:15:313866.8100:24:433600:10:0800:00:0000:00:00
2 2724HELENA MORAGAS MOLIL´3SCOLA SANT JUSTCDF00:35:144000:09:332100:15:403829.7900:25:133100:10:0100:00:0000:00:00
3 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF00:39:4910900:10:515900:17:383402.6500:28:2910900:11:2000:00:0000:00:00
4 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:40:1111900:11:003400:16:313632.6900:27:3116800:12:4000:00:0000:00:00
5 3952JÚLIA GARCIA SERRAC.N. BADALONACDF00:42:4017000:12:295100:17:243448.2800:29:5317200:12:4700:00:0000:00:00
6 475PAULA MALLADO DIÉGUC.N. SABADELLCDF00:44:1617900:12:546000:17:393399.4300:30:3318700:13:4300:00:0000:00:00
7 3949MAR FONT DEL POZOC.N. SABADELLCDF00:46:3914600:11:3814300:22:112704.7300:33:4917300:12:5000:00:0000:00:00
8 3019MARTA GAGO GONZÁLEZC.N. BADALONACDF00:48:1220000:14:157900:18:233263.8300:32:3820900:15:3400:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM00:32:09400:08:19900:14:284147.4700:22:471100:09:2200:00:0000:00:00
2 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM00:35:053600:09:251400:15:143938.7300:24:395300:10:2600:00:0000:00:00
3 2311PAU TORRES BOCHC.E. KATOA BARCELONACDM00:35:583400:09:242900:16:063726.7100:25:305500:10:2800:00:0000:00:00
4 8026ROGER TATJÉ RAMOSLLICENCIA DE DIACDM00:39:1411700:10:573200:16:283643.7200:27:2513900:11:4900:00:0000:00:00
5 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:39:194700:09:469500:19:013155.1300:28:476300:10:3200:00:0000:00:00
6 8035FERRAN GARROCHO FLOLLICENCIA DE DIACDM00:41:3915400:11:516500:17:463377.1100:29:3714800:12:0200:00:0000:00:00
7 3438JOSEP SALOMON PAGESINDEPENDENTCDM00:42:203700:09:2615000:22:242678.5700:31:505900:10:3000:00:0000:00:00
8 3532VICTOR CALVO FRÍASINDEPENDENTCDM00:50:5720400:14:2415800:22:452637.3600:37:0919100:13:4800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:35:075200:09:511000:14:394095.5600:24:306500:10:3700:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:38:388100:10:253500:16:343621.7300:26:5912600:11:3900:00:0000:00:00
3 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF00:45:5515600:11:5213500:21:212810.300:33:1317000:12:4200:00:0000:00:00
4 1830MARIONA ESCAÑO FERRC.N. REUS PLOMSCDF00:47:2516700:12:2612300:20:462889.2500:33:1219900:14:1300:00:0000:00:00
5 6239BLANCA REVUELTA LOC.N. REUS PLOMSJNF00:47:5116900:12:2813200:21:182816.900:33:4619500:14:0500:00:0000:00:00
6 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:52:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:31:11700:08:21400:13:514332.1300:22:12400:08:5900:00:0000:00:00
2 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:56900:08:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3018ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONACDM00:33:11600:08:211700:15:283879.3100:23:491200:09:2200:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM00:34:021500:08:401600:15:263887.6900:24:062800:09:5600:00:0000:00:00
5 8009JAUME LOPEZ ALABAULLICENCIA DE DIACDM00:35:077000:10:15700:14:154210.5300:24:306600:10:3700:00:0000:00:00
6 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:35:212600:09:013100:16:253654.8200:25:262700:09:5500:00:0000:00:00
7 3173MARC DÓNIGA MARTINEC.N. SABADELLCDM00:38:015900:09:595300:17:253444.9800:27:246700:10:3700:00:0000:00:00
8 2567XAVIER CASAJOANA SAC.N. SABADELLCDM00:39:435800:09:598200:18:323237.4100:28:319800:11:1200:00:0000:00:00
9 3801ANDREU BATALLA LAPCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:43:439600:10:3713100:21:152823.5300:31:5214300:11:5100:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:234600:09:451300:15:103956.0400:24:555600:10:2800:00:0000:00:00
2 6148LAURA FABREGAS CUADCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:39:3114200:11:332300:15:543773.5800:27:2715000:12:0400:00:0000:00:00
3 7043NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:39:319300:10:365200:17:243448.2800:28:0012100:11:3100:00:0000:00:00
4 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F00:41:2412500:11:058100:18:313240.3200:29:3613600:11:4800:00:0000:00:00
5 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:44:0312300:11:0515900:22:492629.6600:33:543700:10:0900:00:0000:00:00
6 7035HELENA NEBOT GARCIALLICENCIA DE DIASUB23F01:02:2921200:15:0821000:30:081991.1500:45:1621200:17:1300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM00:32:181100:08:261100:14:574013.3800:23:23300:08:5500:00:0000:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:482200:08:571500:15:193917.300:24:166200:10:3200:00:0000:00:00
3 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:35:101200:08:264800:17:113491.7600:25:371800:09:3300:00:0000:00:00
4 8017ROGER FARRÚS MORELLLLICENCIA DE DIASUB23M00:36:221000:08:249300:18:553171.8100:27:19500:09:0300:00:0000:00:00
5 8027ALBERT MAS MONTAÑÉSLLICENCIA DE DIASUB23M00:36:541800:08:456800:17:563345.7200:26:414300:10:1300:00:0000:00:00
6 4398JORDI ASENS MORESOC.N. REUS PLOMSSUB23M00:36:572500:09:007300:18:203272.7300:27:202000:09:3700:00:0000:00:00
7 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM00:38:557900:10:247600:18:213269.7500:28:454000:10:1000:00:0000:00:00
8 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZABSOLUT SPORTSUB23M00:39:014400:09:428400:18:363225.8100:28:187200:10:4300:00:0000:00:00
9 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:267600:10:228600:18:383220.0400:29:0011500:11:2600:00:0000:00:00
10 3950FERNANDO SANCHEZ REC.N. SABADELLABM00:41:3913000:11:108500:18:383220.0400:29:4814100:11:5100:00:0000:00:00
11 2657ADRIÀ VALVERDE MOLIC.N. BADALONASUB23M00:41:399700:10:3710000:19:213100.7800:29:5812900:11:4100:00:0000:00:00
12 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M00:41:482000:08:4916100:22:522623.9100:31:413400:10:0700:00:0000:00:00
13 1522ENRIC RIVERA PEREGRTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:43:317400:10:2113600:21:422764.9800:32:0311700:11:2800:00:0000:00:00
14 2615ADRIÀ MATEOS RIBERACLUB NATACIO RUBISUB23M00:44:4015900:12:0611300:20:042990.0300:32:1016400:12:3000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:38:2010400:10:423900:16:413596.400:27:238700:10:5700:00:0000:00:00
2 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:138900:10:334400:16:563543.3100:27:2913300:11:4400:00:0000:00:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:40:007700:10:239000:18:503185.8400:29:137500:10:4700:00:0000:00:00
4 6277ARANZAZU DE LAMO VAGAVA TRIATLOABF00:42:1013100:11:1610600:19:413048.2600:30:579900:11:1300:00:0000:00:00
5 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:2810700:10:4515100:22:262674.5900:33:1110300:11:1700:00:0000:00:00
6 3793CLARA FONTGIVELL VICAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:44:4917200:12:3011200:19:583005.0100:32:2815900:12:2100:00:0000:00:00
7 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:44:587300:10:1917500:23:422531.6500:34:018500:10:5700:00:0000:00:00
8 3898ADRIANA QUINTANILLAPRAT TRIATLO 1994ABF00:50:3619100:13:4013800:21:492750.1900:35:2920600:15:0700:00:0000:00:00
9 1306MARTA GUILLÉN CAMPOGOO SPORT CLUBABF00:52:3720100:14:1615700:22:442639.300:37:0021100:15:3700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:29:27100:07:43300:13:164522.6100:20:59100:08:2800:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:49200:08:18100:13:074574.3300:21:251400:09:2400:00:0000:00:00
3 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:38:356500:10:106700:17:553348.8400:28:056000:10:3000:00:0000:00:00
4 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:38:485500:09:546600:17:553348.8400:27:498900:10:5900:00:0000:00:00
5 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM00:39:1710500:10:435400:17:273438.400:28:109600:11:0700:00:0000:00:00
6 7047ALBERT PRADAS SÁNCHLLICENCIA DE DIAABM00:41:089800:10:384300:16:523557.3100:27:3018400:13:3800:00:0000:00:00
7 7049ALBERT REVERTÉ PRUNLLICENCIA DE DIAABM00:41:496800:10:1212400:20:492882.3100:31:017600:10:4800:00:0000:00:00
8 8038JAVIER SOLDADO PRESLLICENCIA DE DIAABM00:42:0211800:10:5710700:19:453037.9700:30:4210800:11:2000:00:0000:00:00
9 8023MIGUEL ÁNGEL CANO MLLICENCIA DE DIAABM00:45:2414100:11:3115200:22:342658.7900:34:0510600:11:1900:00:0000:00:00
10 8034CARLES TEIXIDO VIVELLICENCIA DE DIAABM00:49:4119400:13:5214200:22:052716.9800:35:5718900:13:4400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3872GEORGINA DELGADO NOCERDANYOLA CHABF00:42:2614000:11:2810400:19:273084.8300:30:5512000:11:3100:00:0000:00:00
2 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:43:3013400:11:2011400:20:072982.600:31:2714900:12:0300:00:0000:00:00
3 6086PATRICIA TORRES MILCERDANYOLA CHABF00:48:4819000:13:3713700:21:452758.6200:35:2218200:13:2600:00:0000:00:00
4 3487MERITXELL LARRED FECERDANYOLA CHABF00:51:5518800:13:2618100:24:012498.2700:37:2720200:14:2800:00:0000:00:00
5 8037ALBA NAVASQUILLO LÓLLICENCIA DE DIAABF00:52:0919500:13:5819100:25:132379.3800:39:1117500:12:5800:00:0000:00:00
6 8019MONTSE PERDIGUERO FLLICENCIA DE DIAABF00:52:1020600:14:2816500:23:072595.5300:37:3520400:14:3500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:49300:08:18200:13:154528.300:21:33900:09:1600:00:0000:00:00
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:22500:08:20800:14:214181.1800:22:41200:08:4100:00:0000:00:00
3 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM00:31:30800:08:22500:13:554311.3800:22:17600:09:1300:00:0000:00:00
4 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:34:522700:09:042500:15:573761.7600:25:012400:09:5100:00:0000:00:00
5 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM00:39:056600:10:116100:17:413393.0300:27:5210000:11:1300:00:0000:00:00
6 8022SERGI ALMAR I GRAUPLLICENCIA DE DIAABM00:39:252800:09:1112500:20:50288000:30:011300:09:2400:00:0000:00:00
7 3486MIGUEL DE PABLO MADC.E.T. DISTANCEABM00:39:588000:10:248800:18:403214.2900:29:048300:10:5400:00:0000:00:00
8 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:2011300:10:548700:18:403214.2900:29:3413400:11:4600:00:0000:00:00
9 1757LLUIS BORRAS CONTREGOO SPORT CLUBABM00:43:0112800:11:0811700:20:152962.9600:31:2312400:11:3800:00:0000:00:00
10 3853JONATHAN QUESADA GATRANSTRIATLONABM00:45:2912000:11:0015500:22:402647.0600:33:4013800:11:4900:00:0000:00:00
11 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM00:46:1914500:11:3616200:22:552618.1800:34:3113700:11:4800:00:0000:00:00
12 7037DANI PALACIOS ALCARLLICENCIA DE DIAABM00:47:0511600:10:5518400:24:292450.6500:35:2413000:11:4100:00:0000:00:00
13 8039ARAN LLAQUET BAYOLLICENCIA DE DIAABM00:52:0919800:14:0917600:23:422531.6500:37:5120100:14:1800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:485000:09:496300:17:443383.4600:27:334700:10:1500:00:0000:00:00
2 409NAIARA GONZALEZ HIPRAT TRIATLO 1994ABF00:38:497200:10:174900:17:13348500:27:3010400:11:1900:00:0000:00:00
3 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:574300:09:4210300:19:273084.8300:29:097900:10:4800:00:0000:00:00
4 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF00:42:0410300:10:4210900:19:563010.0300:30:3811300:11:2600:00:0000:00:00
5 7052CARMEN BUENO PUERTALLICENCIA DE DIAABF00:46:3315200:11:4418000:23:502517.4800:35:348800:10:5900:00:0000:00:00
6 7042BLANCA SANROMA DALMLLICENCIA DE DIAABF00:47:4217700:12:4414700:22:202686.5700:35:0416700:12:3800:00:0000:00:00
7 8024VERÒNICA MELEROLLICENCIA DE DIAABF00:47:5916100:12:0817300:23:382538.7900:35:4615400:12:1300:00:0000:00:00
8 8032JESSICA BELTRAN RODLLICENCIA DE DIAABF00:51:0418700:13:1917200:23:352544.1700:36:5419700:14:1000:00:0000:00:00
9 8018PILAR LUNAROLLICENCIA DE DIAABF00:56:4020700:14:3120500:28:062135.2300:42:3719400:14:0300:00:0000:00:00
10 7036JASMINA ZVERLLICENCIA DE DIAABF00:59:5618500:13:1621400:32:071868.1900:45:2320300:14:3300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM00:33:531400:08:392700:15:583757.8300:24:37800:09:1600:00:0000:00:00
2 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:34:361300:08:353800:16:40360000:25:151000:09:2100:00:0000:00:00
3 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM00:37:403000:09:189100:18:513183.0200:28:091700:09:3100:00:0000:00:00
4 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:37:497100:10:155000:17:173471.5500:27:324800:10:1700:00:0000:00:00
5 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM00:37:563300:09:247800:18:223266.7900:27:464100:10:1000:00:0000:00:00
6 4500FREDERIC CORDERAS ICLUB NATACIO SITGESABM00:38:037500:10:214100:16:483571.4300:27:098000:10:5400:00:0000:00:00
7 863JOAN CALABUIG I GASC.N. SABADELLABM00:38:088200:10:254500:16:593532.8800:27:247300:10:4400:00:0000:00:00
8 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM00:38:421900:08:4910100:19:233095.4400:28:126100:10:3000:00:0000:00:00
9 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM00:39:529000:10:337200:18:093305.7900:28:429700:11:1000:00:0000:00:00
10 2619JORDI SERRANO MOLERTRI2WINABM00:39:5511000:10:515800:17:343415.5600:28:2511900:11:3000:00:0000:00:00
11 4394SERGI VILCHES MUDARC.N. CASTELLET TRIATLOABM00:41:468500:10:2712100:20:252938.7800:30:528100:10:5400:00:0000:00:00
12 1539RUBÉN CORPAS EXPÓSIC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:42:0510100:10:3912800:21:012854.8800:31:405200:10:2500:00:0000:00:00
13 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:208600:10:3013400:21:212810.300:31:515700:10:2900:00:0000:00:00
14 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM00:43:128300:10:2614100:21:582731.4100:32:247800:10:4800:00:0000:00:00
15 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM00:43:419400:10:3613300:21:192814.700:31:5513500:11:4600:00:0000:00:00
16 945JUAN JOSÉ ROBLES SATRI2WINABM00:43:479500:10:3614500:22:142698.6500:32:508600:10:5700:00:0000:00:00
17 8013MIGUEL CAMACHO LARALLICENCIA DE DIAABM00:44:2210000:10:3916800:23:212569.5900:34:005000:10:2200:00:0000:00:00
18 4467JAVI FERNANDEZ VALVTRIATLO L´HOSPITALETABM00:44:5817100:12:3012200:20:372910.2700:33:0714200:11:5100:00:0000:00:00
19 8011AGUSTÍN RODRÍGUEZ FLLICENCIA DE DIAABM00:45:015600:09:5518900:24:492417.7300:34:444900:10:1700:00:0000:00:00
20 3943JOSÉ MARÍA BEA GONZTRANSTRIATLONABM00:45:0812100:11:0116900:23:222567.7600:34:237400:10:4500:00:0000:00:00
21 1460JORDI LOPEZ RODRIGUCLUB ATLETIC CASTELLARABM00:46:0714900:11:4115400:22:352656.8300:34:1614000:11:5100:00:0000:00:00
22 8004XAVI MAS SOLÉLLICENCIA DE DIAABM00:46:2716800:12:2715300:22:342658.7900:35:0111400:11:2600:00:0000:00:00
23 3179SALVADOR MAS CAPDEVINDEPENDENTABM00:49:2014400:11:3619000:24:512414.4900:36:2717400:12:5300:00:0000:00:00
24 7041AITOR CABREJAS VIZCLLICENCIA DE DIAABM01:00:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1923CAROL MALDONADO BASCERRR IGUALADAV1F00:42:2615100:11:448900:18:413211.4200:30:2514700:12:0100:00:0000:00:00
2 8007BERTA ROMERA VAZQUELLICENCIA DE DIAV1F00:42:5013900:11:269900:19:163114.1900:30:4215300:12:0800:00:0000:00:00
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:43:0911200:10:5412600:20:532873.100:31:4711100:11:2200:00:0000:00:00
4 8003LAURA ESTHER RÍOS TLLICENCIA DE DIAV1F00:47:5815800:12:0317100:23:342545.9700:35:3716000:12:2100:00:0000:00:00
5 3893RAQUEL SANTAMARIA GC.N. BADALONAV1F00:48:4417600:12:4116300:22:582612.4800:35:3917600:13:0500:00:0000:00:00
6 8005MIRIAM JUÁREZLLICENCIA DE DIAV1F00:50:1614800:11:4020100:26:572226.3500:38:3712500:11:3900:00:0000:00:00
7 2887MÓNICA DOMINGUEZ HECLUB ESPORTIU Z5V1F00:50:3018200:12:5918300:24:212464.0700:37:2017800:13:1000:00:0000:00:00
8 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:51:3719700:14:0717900:23:482521.0100:37:5518600:13:4200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994V1M00:32:251700:08:42600:14:084245.2800:22:501900:09:3500:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAV1M00:33:292100:08:521200:15:093960.400:24:011600:09:2800:00:0000:00:00
3 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:34:232400:09:001900:15:383837.9500:24:382200:09:4500:00:0000:00:00
4 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M00:36:204200:09:364000:16:453582.0900:26:213000:09:5900:00:0000:00:00
5 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M00:36:293100:09:184600:17:013525.9500:26:193800:10:1000:00:0000:00:00
6 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAV1M00:37:055700:09:573700:16:383607.2100:26:355800:10:3000:00:0000:00:00
7 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:356100:10:054200:16:513560.8300:26:566900:10:3900:00:0000:00:00
8 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M00:38:494100:09:3410200:19:243092.7800:28:582500:09:5100:00:0000:00:00
9 879ALEIX CARBONELL GARC.A. IGUALADAV1M00:38:544900:09:489600:19:043146.8500:28:523200:10:0200:00:0000:00:00
10 1449ALBERT GISBERT BRULASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:39:006900:10:157100:18:073311.8700:28:226800:10:3800:00:0000:00:00
11 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M00:39:359200:10:356900:17:583339.5200:28:339300:11:0200:00:0000:00:00
12 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:516700:10:1111500:20:082980.1300:30:196400:10:3200:00:0000:00:00
13 2201ANTONI BALAGUER BAU.C. SANT CUGATV1M00:41:055400:09:5212900:21:062843.600:30:583500:10:0700:00:0000:00:00
14 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:41:2113200:11:178000:18:303243.2400:29:4712300:11:3400:00:0000:00:00
15 7053GIL LOPEZ DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M00:41:234800:09:4713900:21:492750.1900:31:362300:09:4700:00:0000:00:00
16 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M00:41:476000:10:0014000:21:542739.7300:31:542600:09:5300:00:0000:00:00
17 8021VICTOR CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M00:41:503200:09:1914800:22:212684.5600:31:403900:10:1000:00:0000:00:00
18 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M00:42:379900:10:3912700:20:572863.9600:31:369100:11:0100:00:0000:00:00
19 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M00:42:3913500:11:2110800:19:563010.0300:31:1711000:11:2200:00:0000:00:00
20 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M00:45:5212600:11:0617800:23:442528.0900:34:509200:11:0200:00:0000:00:00
21 3340MARC URIARTE CULLERU.C. SANT CUGATV1M00:46:0413700:11:2517400:23:382538.7900:35:039000:11:0100:00:0000:00:00
22 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M00:46:2014700:11:4014900:22:232680.5700:34:0315600:12:1700:00:0000:00:00
23 1681JAVIER LOSADA CARBAPRAT TRIATLO 1994V1M00:48:5515300:11:4918600:24:362439.0200:36:2516500:12:3000:00:0000:00:00
24 3436ALEX RATERA APARICIINDEPENDENTV1M00:49:5014300:11:3519700:25:572312.1400:37:3215700:12:1800:00:0000:00:00
25 8029SERGIO HUERTAS DE LLLICENCIA DE DIAV1M00:53:1517400:12:3720200:27:042216.7500:39:4118300:13:3400:00:0000:00:00
26 7051JORDI PAÜLS GIMENOLLICENCIA DE DIAV1M00:53:5120800:14:3618200:24:182469.1400:38:5420500:14:5700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3869MARIA JESUS SANTOS INDEPENDENTV1F00:40:2715500:11:513600:16:353618.0900:28:2614600:12:0100:00:0000:00:00
2 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F00:45:0316600:12:2611000:19:563010.0300:32:2216900:12:4100:00:0000:00:00
3 3938YOLANDA VALLE MORENC.N. BADALONAV1F00:50:0616000:12:0719300:25:352345.2800:37:4216300:12:2400:00:0000:00:00
4 3263MARI CARMEN CAPARROITRIATLETES SOLIDARISV1F00:50:5716400:12:2319800:26:132288.6200:38:3615800:12:2100:00:0000:00:00
5 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F00:52:0518900:13:3518500:24:342442.3300:38:0919300:13:5600:00:0000:00:00
6 3332VERÓNICA OLLÉ SESÉTRANSTRIATLONV1F00:53:0418600:13:1920000:26:372254.2300:39:5617700:13:0800:00:0000:00:00
7 7038NURIA SOMELLICENCIA DE DIAV1F00:56:1521500:16:032400:15:553769.6300:31:5821500:24:1700:00:0000:00:00
8 7046ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F00:57:5816500:12:2521300:31:281906.7800:43:5319600:14:0500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNINDEPENDENTV1M00:34:051600:08:402800:15:593753.9100:24:391500:09:2600:00:0000:00:00
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:402300:08:593300:16:283643.7200:25:27700:09:1300:00:0000:00:00
3 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M00:36:116300:10:072600:15:573761.7600:26:043300:10:0700:00:0000:00:00
4 8030JORDI SANCHIS I DOMLLICENCIA DE DIAV1M00:37:279100:10:342200:15:503789.4700:26:249400:11:0300:00:0000:00:00
5 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:38:455100:09:509400:18:563169.0100:28:462900:09:5900:00:0000:00:00
6 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M00:38:498400:10:265600:17:293431.8400:27:558200:10:5400:00:0000:00:00
7 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLO LLEIDA V1M00:39:023900:09:319800:19:073138.6200:28:385100:10:2400:00:0000:00:00
8 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:105300:09:519700:19:043146.8500:28:554600:10:1500:00:0000:00:00
9 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M00:40:0210800:10:504700:17:073505.3600:27:5715200:12:0500:00:0000:00:00
10 8001VICTOR OLIVÉ VIVANCLLICENCIA DE DIAV1M00:40:2512200:11:025700:17:313425.3100:28:3314400:11:5200:00:0000:00:00
11 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M00:41:3711100:10:5212000:20:182955.6700:31:105400:10:2700:00:0000:00:00
12 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M00:41:4115700:11:556200:17:413393.0300:29:3615100:12:0500:00:0000:00:00
13 7040JOSE MARIA ALMIÑANALLICENCIA DE DIAV1M00:42:5111500:10:5511800:20:152962.9600:31:1013100:11:4100:00:0000:00:00
14 2149JORDI ALSINA APARICTRANSTRIATLONV1M00:43:124500:09:4516700:23:132584.3500:32:584500:10:1400:00:0000:00:00
15 8002JAVI GONZALEZ RODRILLICENCIA DE DIAV1M00:43:5812400:11:0513000:21:102834.6500:32:1513200:11:4300:00:0000:00:00
16 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M00:44:3818100:12:5711900:20:172958.0900:33:1411200:11:2400:00:0000:00:00
17 3698MIGUEL ANGEL MALLADC.N. SABADELLV1M00:45:5813600:11:2414600:22:192688.5700:33:4315500:12:1500:00:0000:00:00
18 3917XAVIER YAGÜE GONZÁCLUB ESPORTIU Z5T2M00:47:4813800:11:2519500:25:432333.1200:37:087000:10:4000:00:0000:00:00
19 8036MICHEL DEL RIO LACOLLICENCIA DE DIAV1M00:47:5411400:10:5519200:25:312351.400:36:2611800:11:2800:00:0000:00:00
20 8012JUAN FERNANDEZ RUILLICENCIA DE DIAV1M00:49:3416300:12:2018700:24:382435.7200:36:5816600:12:3600:00:0000:00:00
21 7039SERGI SOMELLICENCIA DE DIAV1M00:56:1521600:16:0419900:26:312262.7300:42:3518500:13:4000:00:0000:00:00
22 7044JUAN ROPERO ALBALLICENCIA DE DIAV1M01:00:1019300:13:4921200:31:121923.0800:45:0120700:15:0900:00:0000:00:00
23 7045DAVID NIETO MATEOLLICENCIA DE DIAV1M01:00:1121000:14:4521100:31:081927.1900:45:5320000:14:1800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F00:44:3216200:12:1111100:19:573007.5200:32:0816200:12:2400:00:0000:00:00
2 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F00:50:2417300:12:3519600:25:532318.0900:38:2814500:11:5600:00:0000:00:00
3 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV2F00:56:1620500:14:2520600:28:252111.4400:42:5018100:13:2600:00:0000:00:00
4 8020MONTSERRAT SAFONT LLICENCIA DE DIAV2F00:56:4421300:15:587500:18:213269.7500:34:1921300:22:2500:00:0000:00:00
5 8031MONTSERRAT GALLARDLLICENCIA DE DIAV2F01:02:2820200:14:2221500:32:301846.1500:46:5221000:15:3600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M00:35:203800:09:272000:15:393833.8700:25:064400:10:1400:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M00:37:433500:09:258300:18:353228.700:28:002100:09:4300:00:0000:00:00
3 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:38:036200:10:066400:17:453380.2800:27:514200:10:1200:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:39:188800:10:317000:18:043321.0300:28:357100:10:4300:00:0000:00:00
5 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:4112700:11:067400:18:203272.7300:29:2610200:11:1500:00:0000:00:00
6 7048ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M00:41:336400:10:0811600:20:122970.300:30:2010100:11:1300:00:0000:00:00
7 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:42:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8008CESAR GARCIA SAEZLLICENCIA DE DIAV2M00:44:0610600:10:4514400:22:142698.6500:32:599500:11:0700:00:0000:00:00
9 3921FRANCISCO CASTILLO C.E. RAYOTEAMV2M00:44:278700:10:3016600:23:092591.7900:33:397700:10:4800:00:0000:00:00
10 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M00:49:3218000:12:5616000:22:512625.8200:35:4719000:13:4500:00:0000:00:00
11 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLOV2M00:50:0519200:13:4717000:23:322549.5800:37:1917100:12:4600:00:0000:00:00
12 3269JUAN RAMÓN ÁLAMOS RITRIATLETES SOLIDARISV2M00:51:5012900:11:0920700:29:092058.3200:40:1812200:11:3200:00:0000:00:00
13 8025ALBERT TATJE MASRAMLLICENCIA DE DIAV2M00:52:1118300:13:0820300:27:242189.7800:40:3212700:11:3900:00:0000:00:00
14 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M00:55:3119600:14:0120400:27:472159.5700:41:4818800:13:4300:00:0000:00:00
15 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M00:56:5221400:15:587700:18:223266.7900:34:2021400:22:3200:00:0000:00:00
16 8006OSCAR24 MARTÍNEZ ARLLICENCIA DE DIAV2M00:57:3020300:14:2320900:29:482013.4200:44:1118000:13:1900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F00:42:0115000:11:419200:18:523180.2100:30:3311600:11:2800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:38:027800:10:233000:16:203673.4700:26:4310500:11:1900:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:39:0710200:10:425500:17:293431.8400:28:118400:10:5600:00:0000:00:00
3 8014ESTEVE LLITRA VIRGILLICENCIA DE DIAV2M00:49:2818400:13:1018800:24:382435.7200:37:4812800:11:4000:00:0000:00:00
4 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M00:49:3717500:12:3917700:23:442528.0900:36:2317900:13:1400:00:0000:00:00
5 1938JAUME MORGADES VIDAINDEPENDENTV2M00:51:5121100:14:5515600:22:442639.300:37:3919800:14:1200:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:51:1019900:14:1216400:23:052599.2800:37:1719200:13:5300:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:42:1513300:11:1810500:19:383056.0300:30:5610700:11:1900:00:0000:00:00
2 3951JURGEN DEPKENINDEPENDENTV3M00:59:0820900:14:4420800:29:152051.2800:43:5920800:15:0900:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:50:5417800:12:5019400:25:422334.6300:38:3216100:12:2200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32