RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
245 222 219 1 2 2 1000 2 26 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 01:31:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:29:27
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:30:49
31997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:30:49

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:36:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:31:22
23673MARC CUNYAT CARBALLAL00:32:18
31301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:32:25

3. - C.A. IGUALADA - 01:41:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:31:30
24623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:33:53
32070DAVID SEVILLA CASTILLO00:36:20

4. - C.N. BADALONA - 01:43:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13018ÀLEX PÉREZ GÓMEZ00:33:11
2667JORDI GARCIA BERCIAL00:33:29
33087FR. XAVIER PI HEREDIA00:37:05

5. - C.N. REUS PLOMS - 01:45:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15594MARC SANCHO ESPASA00:34:02
2618RAUL LORENZO MASEDA00:34:52
34398JORDI ASENS MORESO00:36:57

6. - C.N. SABADELL - 01:49:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:35:20
22566JOAN CARLES GARCIA CARPENA00:36:11
33173MARC DÓNIGA MARTINEZ00:38:01

7. - CLUB NATACIO SITGES - 01:53:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:37:35
24858RAFAEL LLAMAS URBANO00:37:56
34500FREDERIC CORDERAS IBARZ00:38:03

8. - CLUB ESPORTIU Z5 - 01:57:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15687PACO GÓMEZ00:37:49
22865TONI SOLA SANCHEZ00:38:48
32635JAVIER VERA00:40:51

9. - CLUB TRIATLO SABADELL - 02:04:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14985PAU ARENAS PUJOL00:40:26
23230ANTONIO RUIZ ROMAN00:41:20
3592ROBERT SOPENA BERT00:42:24

10. - TRANSTRIATLON - 02:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13335JOAN FERRE BALMON00:38:49
22149JORDI ALSINA APARICIO00:43:12
33943JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZ00:45:08

11. - CLUB NATACIO RUBI - 02:08:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA00:41:41
22618EDUARD GONZALEZ GARCIA00:41:48
32615ADRIÀ MATEOS RIBERA00:44:40

12. - U.C. SANT CUGAT - 02:08:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12201ANTONI BALAGUER BARCELÓ00:41:05
22210MARC LLOVERA SUBIRATS00:41:47
33340MARC URIARTE CULLERÉ00:46:04

13. - CERRR IGUALADA - 02:13:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:38:49
24711ANTONIO ROMERO BELTRAN00:44:38
32335SALVADOR PONCE ZAMUDIO00:49:37

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32