RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
230 214 203 11 0 7 20 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM01:35:37800:26:564100:54:5121.8801:21:47200:13:5000:00:5000:00:38
2 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:36:404500:29:082200:52:4022.7801:21:482400:14:5200:00:3700:00:36
3 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:39:474100:29:003000:53:4622.3201:22:469300:17:0100:00:5500:00:56
4 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:40:525500:29:374200:55:0421.7901:24:416500:16:1100:01:0600:01:08
5 924ORIOL MARTÍNEZ MACIPRAT TRIATLO 1994JNM01:49:481600:27:3812401:04:0718.7201:31:4511900:18:0300:00:5200:01:08
6 135MARTÍ PUJOL CASTELLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:51:1511000:32:329801:00:3219.8201:33:0412500:18:1100:00:5400:01:01
7 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:54:148600:31:1113301:05:0818.4201:36:1911600:17:5500:00:5800:00:47
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONINDEPENDENTABF01:46:368300:31:088400:58:5420.3701:30:027800:16:3400:01:0300:00:48
2 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADASUB23F01:52:3613300:33:489501:00:1719.9101:34:0514000:18:3100:00:5900:01:00
3 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F02:03:0417100:37:0212901:04:3218.601:41:3419000:21:3000:01:0800:00:57
4 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF02:07:2016000:36:1216701:12:1016.6301:48:2215500:18:5800:01:3400:01:03
5 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:28:5720000:42:5519001:22:1114.602:05:0620100:23:5100:01:0700:01:29
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:29:25500:26:31500:49:0624.4401:15:37100:13:4800:00:4600:00:38
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:32:341000:27:001600:51:1423.4201:18:141100:14:2000:00:4100:00:36
3 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:38:194300:29:032700:53:3322.4101:22:364700:15:4300:01:0300:01:04
4 5608ARNAU PAGES LOPEZFLOR DE TRIATLÓSUB23M01:38:551100:27:017100:57:4420.7901:24:45600:14:1000:00:4400:00:54
5 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:41:004600:29:085900:56:4121.1701:25:493400:15:1100:00:5300:00:43
6 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:45:036600:30:206300:56:5621.0801:27:1611300:17:4700:00:5100:00:41
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:50:3213500:33:587700:58:1720.5901:32:1512800:18:1700:00:4900:00:51
2 6115MARINA MARTÍNEZ RASCERDANYOLA CHABF02:11:5516600:36:4017201:15:2715.901:52:0716900:19:4800:01:0800:00:54
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 143JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:37000:00:00000:00:00001:17:071600:14:3000:00:0000:00:51
2 321PAU BOTELLA TARRESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:33:092900:28:34900:49:5024.0801:18:242100:14:4500:01:0000:00:49
3 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:33:441900:28:091400:50:5223.5901:19:012000:14:4300:00:4300:00:54
4 139GERARD SABATÉ AYMET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:33:492300:28:181200:50:1923.8501:18:373500:15:1200:01:1100:00:52
5 130IVAN MENCHÓN VELASCC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:34:111300:27:182100:52:3322.8401:19:511200:14:2000:01:0100:00:53
6 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:572800:28:281500:51:0123.5201:19:294200:15:2800:00:5200:00:43
7 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:35:431400:27:243200:53:5022.2901:21:141500:14:2900:00:5200:00:49
8 290JOSEP RAMON MONTANEC.A. IGUALADAABM01:36:012000:28:131900:52:2522.8901:20:383900:15:2300:01:0400:00:52
9 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:453100:28:384000:54:4021.9501:23:184100:15:2700:00:5300:00:55
10 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:566800:30:293500:54:1122.1501:24:407100:16:1600:01:0000:00:54
11 2487DAVIS SERAROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:42:328900:31:212900:53:4022.3601:25:0110700:17:3100:01:0700:00:52
12 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:245100:29:257200:57:4820.7601:27:136700:16:1100:00:4300:00:41
13 115JOAN PARÉS ITOIZC. TRIATLO MONTORNESABM01:43:3910200:31:572500:53:1122.5601:25:0813900:18:3100:01:0600:00:59
14 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:44:416500:30:187900:58:1920.5801:28:376000:16:0400:00:5200:00:46
15 144MARTÍ PUIG SÁNCHEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:47:256200:29:5910301:00:5919.6801:30:587500:16:2700:00:5900:00:43
16 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:47:299600:31:368500:59:0520.3101:30:418900:16:4800:00:5600:01:15
17 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:51:5910600:32:1311601:02:3719.1601:34:509700:17:0900:00:5400:00:46
18 7003JUAN JOSÉ PALOS TOMLLICENCIA DE DIAABM01:57:0516300:36:2610801:01:3919.4601:38:0515600:19:0000:01:0500:01:03
19 32PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESABM01:57:1912500:33:2312601:04:1718.6701:37:4016500:19:3900:00:5100:00:49
20 159JHON MARIO BARCO CACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:00:3812600:33:2714701:07:0317.901:40:3017400:20:0800:01:1200:01:12
21 2497VICTOR HERNANDEZ ROASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:00:589700:31:3816501:11:1416.8501:42:5212000:18:0600:01:0500:00:56
22 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM02:03:529300:31:3217401:16:0515.7701:47:377000:16:1500:02:0700:01:19
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:57:1613900:34:1613001:04:3418.5901:38:5013600:18:2600:01:0700:01:02
2 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:58:1712800:33:3314301:06:3518.0201:40:0812400:18:0900:01:0000:00:59
3 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:12:0313000:33:3918601:20:5714.8201:54:3610300:17:2700:01:0700:00:49
4 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:14:4818700:38:1417501:16:2715.701:54:4117300:20:0700:01:2200:00:59
5 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:27:4517300:37:0419801:31:1913.1402:08:2316300:19:2200:01:4300:00:53
6 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF02:28:1619600:41:2519201:24:3214.202:05:5719500:22:1900:01:2700:01:09
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:53900:26:59200:48:3924.6701:15:38800:14:1500:00:4100:00:41
2 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:31:181500:27:31800:49:2924.2501:17:00900:14:1800:00:4700:00:40
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:451800:27:59400:49:0024.4901:16:592200:14:4600:00:4400:00:45
4 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:32:271700:27:59700:49:2224.3101:17:213000:15:0600:00:4600:00:43
5 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:34:51600:26:323600:54:2322.0701:20:55300:13:5600:00:4600:00:48
6 5305DÍDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:103000:28:351700:51:5223.1401:20:274900:15:4300:00:4900:00:44
7 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:556100:29:463100:53:4722.3101:23:333700:15:2200:00:5000:00:44
8 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:39:383200:28:394900:55:5221.4801:24:313100:15:0700:00:5800:00:00
9 1564ISMAEL CHARRO RODRC. TRIATLO MONTORNESABM01:40:352200:28:166400:56:5621.0801:25:123800:15:2300:01:0600:00:54
10 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:354000:28:583900:54:3721.9701:23:359200:17:0000:00:5800:00:51
11 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:41:092100:28:156100:56:4421.1501:24:596400:16:1000:01:0100:00:51
12 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:44:047900:31:026200:56:5121.1101:27:536600:16:1100:01:1000:00:48
13 2820DIEGO CAMPOS MEDRANTGCBINNABM01:44:123300:28:429901:00:3519.8101:29:172600:14:5500:00:5400:00:47
14 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:44:467100:30:338200:58:3820.4701:29:114500:15:3500:01:2300:00:53
15 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:45:4610400:32:055300:56:0521.401:28:1011000:17:3600:01:0300:01:01
16 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM01:45:476300:30:158900:59:4120.1101:29:565400:15:5100:01:0400:01:04
17 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:45:583900:28:5711001:02:1019.301:31:072300:14:5100:01:0100:00:52
18 5235RICARD JORDÀ AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:47:3012100:33:165700:56:3821.1901:29:5410900:17:3600:01:1300:01:11
19 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:52:3210900:32:3110701:01:2019.5701:33:5114700:18:4100:01:1000:00:59
20 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:4511900:33:0611801:02:4219.1401:35:489000:16:5700:01:0900:00:58
21 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM02:06:3917000:36:5815901:09:0517.3701:46:0318100:20:3600:01:3300:01:08
22 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM02:08:4612700:33:2817701:17:1015.5501:50:3812100:18:0800:12:2400:01:33
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:14:5616400:36:3518001:17:5415.401:54:2917900:20:2700:01:3700:01:27
2 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:16:0314900:35:0418401:20:1514.9501:55:1918400:20:4400:01:0100:00:54
3 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:18:1419800:41:5017001:14:3316.101:56:2319400:21:5100:00:5500:00:51
4 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:21:4019100:39:4218501:20:3014.9102:00:1218900:21:2800:01:1700:01:10
5 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF02:24:1117400:37:0619601:27:4613.6702:04:5216200:19:1900:01:4200:01:15
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:30:18300:26:22600:49:1724.3501:15:391800:14:3900:00:4200:00:39
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:132700:28:231000:49:5424.0501:18:172700:14:5600:00:4400:00:43
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:36:54200:26:125600:56:2721.2601:22:39700:14:1500:00:5000:01:08
4 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM01:37:033400:28:422800:53:3822.3701:22:201900:14:4300:01:0800:00:51
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:37:232600:28:223300:53:5622.2501:22:182900:15:0500:00:5200:00:46
6 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:37:395800:29:451800:52:0823.0201:21:535100:15:4600:01:0300:00:45
7 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:353600:28:503400:54:0222.2101:22:524800:15:4300:00:5900:00:55
8 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVABM01:41:206400:30:173700:54:2522.0501:24:428300:16:3800:01:1500:01:00
9 4186ALEIX CHUECOS TORRACLUB TRIATLO SABADELLABM01:42:0510100:31:562000:52:2922.8601:24:2511200:17:4000:01:0600:00:53
10 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:457700:30:574700:55:3521.5901:26:326900:16:1300:00:5400:00:50
11 3717ROMÁN IGLESIAS VERNC.N. REUS PLOMSABM01:43:085200:29:276500:57:0521.0201:26:327900:16:3600:00:5900:00:52
12 205MARC TOSAS TOUSA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:44:115900:29:455000:55:5821.4401:25:4313800:18:2800:00:5700:00:52
13 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:359200:31:305200:56:0021.4301:27:309400:17:0500:01:0100:00:55
14 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:1410300:31:585800:56:3921.1801:28:378100:16:3700:00:4300:00:40
15 2650JONATHAN MENDEZ LÓPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:46:558100:31:079301:00:0719.9601:31:144600:15:4100:01:0000:01:22
16 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:47:268500:31:119701:00:2719.8501:31:385300:15:4800:00:5100:00:41
17 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:48:148800:31:179000:59:5220.0401:31:099500:17:0500:01:2900:01:10
18 7008OSCAR YANEZ ORPILLICENCIA DE DIAABM01:49:1911200:32:357500:58:1220.6201:30:4714200:18:3200:01:0000:01:05
19 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:4715300:35:256700:57:082101:32:3312700:18:1400:01:2600:01:22
20 1304JOFRE CIURANS I MALT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:5313800:34:137600:58:1620.5901:32:2913400:18:2400:00:5600:00:47
21 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTABM01:53:4810500:32:0612801:04:2918.6101:36:359900:17:1300:00:5400:01:14
22 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:54:3413100:33:4111101:02:1419.2801:35:5514400:18:3900:01:0900:01:23
23 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:56:3111100:32:3315401:08:1417.5901:40:475000:15:4400:01:3500:00:55
24 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:59:5815700:35:5913101:04:4418.5401:40:4316100:19:1500:00:5900:01:05
25 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:01:5617600:37:1214001:05:5718.201:43:0915000:18:4700:01:2400:01:01
26 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:5914400:34:3514401:06:4217.9901:41:1718300:20:4200:01:0900:01:05
27 2405CARLOS ESPAÑA GADEATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:05:2514200:34:3116401:11:1116.8601:45:4216700:19:4300:01:1600:00:48
28 8001JORDI ROJAS I POCHLLICENCIA DE DIAABM02:06:2018600:38:0015201:07:3017.7801:45:3018500:20:5000:01:0500:01:55
29 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:07:427800:31:0018101:18:5315.2101:49:5311400:17:4900:01:0700:02:06
30 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM02:11:1418400:37:5116901:13:3916.2901:51:3016800:19:4400:01:2100:01:08
31 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM02:15:2215500:35:3918301:20:1114.9701:55:5016400:19:3200:01:1500:01:03
32 4130XAVI SIBINA MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:15:4118900:39:0117101:15:0815.9701:54:0919100:21:3200:01:2100:01:06
33 7007J. LUIS DORADO MORILLICENCIA DE DIAABM02:28:3518800:38:1619701:30:1913.2902:08:3517000:20:0000:02:2400:01:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAV1F01:51:3413600:34:078600:59:0620.301:33:1313100:18:2100:01:0600:00:51
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:55:0314500:34:3611301:02:1819.2601:36:5412300:18:0900:01:0400:01:03
3 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:56:099900:31:4015301:07:4217.7301:39:228800:16:4700:00:5400:00:48
4 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:06:3917500:37:1015801:08:4917.4401:45:5918200:20:4000:00:5800:00:50
5 6145SANDRA DENISE JONESTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1F02:07:0917800:37:2115701:08:4717.4501:46:0818600:21:0100:01:0600:00:52
6 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1F02:14:4618100:37:2317601:17:0815.5601:54:3117700:20:1500:01:3900:01:18
7 2199MONTSERRAT MALDONADCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:25:3819500:41:2418901:21:5214.6602:03:1619600:22:2200:01:3300:01:06
8 2483ANA CASTELLVI GUILLTG TRIATLO SITGESV1F02:29:0019300:41:0819301:26:0913.9302:07:1719300:21:4300:01:2900:01:21
9 2913BEGOÑA GUILLEN BORBTG TRIATLO SITGESV1F02:39:5119400:41:2119901:34:1312.7402:15:3420200:24:1700:01:3000:01:55
10 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAV1F02:59:3819000:39:35000:00:00000:00:00000:00:0000:01:4700:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:28:14400:26:25100:47:4825.101:14:13500:14:0100:00:3800:00:41
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:29:32700:26:35300:48:5924.501:15:34400:13:5800:00:4500:00:41
3 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M01:30:25000:00:00000:00:00001:15:511700:14:3400:00:0000:00:43
4 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:31:521200:27:031300:50:3023.7601:17:331000:14:1900:00:4600:00:40
5 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:312500:28:221100:49:5924.0101:18:213300:15:1000:00:4900:00:50
6 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:38:533500:28:504500:55:1021.7501:24:002500:14:5300:01:0300:00:48
7 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:40:112400:28:196900:57:2420.9101:25:431400:14:2800:00:5400:00:57
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:433700:28:526000:56:4321.1601:25:353200:15:0800:00:5200:00:47
9 5937DANIEL RODRIGUEZ GACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:42:196700:30:214800:55:5221.4801:26:136200:16:0600:01:0900:01:07
10 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M01:42:454200:29:018300:58:4020.4501:27:412800:15:0400:01:0200:00:57
11 4652ANTONIO GARCIA GARCCERDANYOLA CHV1M01:43:334800:29:217000:57:3620.8301:26:578000:16:3600:01:1100:01:10
12 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTV1M01:43:558400:31:105400:56:1421.3401:27:247600:16:3100:01:0500:00:53
13 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:43:578200:31:074600:55:1821.701:26:2510800:17:3200:00:5900:00:48
14 5944JORDI ROSSELLÓ GONZC.N. REUS PLOMSV1M01:44:507400:30:387300:58:0720.6501:28:456100:16:0500:00:5900:01:03
15 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:45:174900:29:228700:59:0820.2901:28:308700:16:4700:01:0600:00:56
16 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:47:107000:30:329601:00:2519.8601:30:576800:16:1300:01:0200:00:53
17 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESV1M01:47:289400:31:328800:59:1620.2501:30:488400:16:4000:00:5600:00:55
18 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:489500:31:349101:00:0219.9901:31:369800:17:1200:01:0200:00:52
19 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:49:307500:30:4111401:02:2919.2101:33:107300:16:2000:00:5900:00:48
20 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:51:418700:31:1211901:03:2218.9401:34:349600:17:0700:01:1700:00:59
21 5515JOSEP MIQUEL SALVADC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:51:4213200:33:4210001:00:3619.801:34:1810200:17:2400:01:2200:01:20
22 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:52:4211800:32:5912001:03:2718.9101:36:267200:16:1600:00:5800:00:46
23 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:53:238000:31:0413701:05:3518.301:36:398600:16:4400:01:2100:01:04
24 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:54:2111400:32:4312501:04:0818.7101:36:5110500:17:3000:01:1000:01:08
25 124DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAV1M01:55:2615400:35:3110601:01:1819.5801:36:4914300:18:3700:01:0700:00:48
26 3380MIGUEL ANGEL RIOS OVEC CYCLING & RUNV1M01:56:0610000:31:4313501:05:1818.3801:37:0115700:19:0500:01:0700:00:56
27 5713SERGIO GARCIA MANZAC.A. LES TORTUGUESV1M01:58:2415800:36:0510401:01:1119.6101:37:1618700:21:0800:01:0300:01:19
28 2101FRANCESC RECASENS ECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:59:4612900:33:3715601:08:3817.4801:42:1510600:17:3100:00:5000:00:48
29 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESV1M02:00:3114300:34:3315001:07:1717.8401:41:5014600:18:4100:01:1300:01:03
30 7002PACO LOPEZ RAMOS LLICENCIA DE DIAV1M02:01:0816100:36:1713901:05:5418.2101:42:1115400:18:5700:01:2700:01:58
31 3817MARC CORDOBA CASANOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M02:01:2416900:36:5414101:06:0918.1401:43:0313200:18:2100:01:2100:01:13
32 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:01:5515600:35:5614901:07:1117.8601:43:0715100:18:4800:01:4200:01:19
33 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:02:5512400:33:2014501:06:5017.9601:40:1019900:22:4500:01:0200:00:58
34 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M02:14:0417900:37:2217301:15:3115.8901:52:5318800:21:1100:01:2300:01:13
35 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M02:14:5116700:36:4717901:17:5215.4101:54:3917500:20:1200:01:0700:01:05
36 2535MARCEL PIÑOL GROSC.A. LES TORTUGUESV1M02:24:3118000:37:2219501:26:5313.8102:04:1517800:20:1600:01:5300:01:40
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:04:1815200:35:2316201:10:3117.0201:45:5413500:18:2400:01:0300:00:53
2 6038MONTSERRAT ARAÚZ RETG TRIATLO SITGESV1F02:09:4718200:37:2816801:12:1316.6201:49:4117200:20:0600:01:1100:01:11
3 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:21:4519900:41:5717801:17:1515.5301:59:1219800:22:3300:01:0900:01:16
4 1992MONTSE GALBANY FUSTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:23:4316800:36:5319401:26:4713.8302:03:4017100:20:0300:01:5000:01:26
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 565SERGI RODRIGUEZ JIMC.N. REUS PLOMSV1M01:34:01100:26:122600:53:2722.4501:19:391300:14:2200:00:5800:00:00
2 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:40:007600:30:412300:52:4122.7801:23:228200:16:3800:01:0100:00:46
3 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:419100:31:262400:53:0122.6301:24:2710000:17:1400:01:0100:00:51
4 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:505600:29:395500:56:1521.3301:25:545600:15:5600:00:4100:00:44
5 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:42:134700:29:086800:57:1920.9401:26:275200:15:4600:00:5200:00:56
6 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:42:404400:29:047400:58:0920.6401:27:134000:15:2700:00:5000:00:45
7 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:42:519000:31:223800:54:322201:25:549100:16:5700:00:5100:00:45
8 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:43:103800:28:568100:58:2220.5601:27:185500:15:5200:01:0700:00:57
9 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:45:155700:29:409401:00:1519.9201:29:553600:15:2000:01:1300:01:09
10 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:45:257200:30:347800:58:1820.5801:28:527700:16:3300:01:1100:01:00
11 1792DIEGO CUADRADO GAYTTGCBINNV1M01:48:275000:29:2312101:03:2918.901:32:524400:15:3500:01:0800:00:55
12 5448LLUIS SALA CASELLAST-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:48:59000:00:00000:00:00001:33:035700:15:5600:00:0000:01:11
13 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L`AMETLLA DEL VV1M01:49:106900:30:2911201:02:1419.2801:32:437400:16:2700:00:5400:00:49
14 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:52:4613400:33:5710201:00:5119.7201:34:4811700:17:5800:01:1200:01:18
15 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:52:4911500:32:4710901:01:4319.4401:34:3013000:18:1900:01:3200:00:56
16 8004EDUARD TARREFEECV1M01:54:1110800:32:2912201:03:3418.8801:36:0312200:18:0800:01:3200:01:19
17 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:56:1314000:34:2411701:02:4119.1401:37:0515800:19:0800:01:1100:01:10
18 7005FRANCESC PELLICER VFEECV1M01:58:1714100:34:2713201:05:0718.4301:39:3414800:18:4300:01:1800:01:53
19 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:4012200:33:1614601:07:0317.901:40:1913300:18:2100:01:3000:01:23
20 4212MIGUEL MORILLO POLECERDANYOLA CHV1M01:58:5111300:32:3616001:09:3317.2501:42:098500:16:4200:01:2700:01:16
21 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:59:0814800:34:5713601:05:2718.3301:40:2414900:18:4400:01:2100:01:15
22 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:00:4817700:37:1612701:04:1818.6601:41:3415900:19:1400:01:2200:01:06
23 5312FEDE MARTÍNEZ RODRÍCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:08:0016500:36:3616101:09:4717.201:46:2319200:21:3700:01:2400:00:55
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYCERDANYOLA CHV2F02:19:1018300:37:4119101:22:1414.5901:59:5516000:19:1500:01:4600:01:27
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:075400:29:304400:55:0721.7701:24:374300:15:3000:01:0300:00:47
2 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:40:385300:29:304300:55:0521.7901:24:355900:16:0300:00:4400:00:46
3 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:546000:29:465100:56:0021.4301:25:466300:16:0800:01:0000:00:55
4 1197JAVI SANCHEZ DOMINGA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:47:477300:30:3710501:01:1419.601:31:515800:15:5600:00:5700:00:56
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:48:0711600:32:496600:57:0621.0201:29:5512600:18:1200:00:5800:00:56
6 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:59:5914600:34:3814201:06:3318.0301:41:1115200:18:4800:01:1600:01:12
7 7001IGNACIO DOMINGO VIELLICENCIA DE DIAV2M02:01:0716200:36:1913801:05:5118.2201:42:1015300:18:5700:01:2800:01:59
8 5360XAVIER ALVAREZ HERRINDEPENDENTV2M02:04:5415100:35:0816301:11:0616.8801:46:1414500:18:4000:01:0600:00:51
9 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M02:19:0717200:37:0318801:21:3314.7101:58:3618000:20:3100:02:0100:01:16
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:47:199800:31:398000:58:2120.5701:30:0010100:17:1900:01:0000:00:59
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:2111700:32:509201:00:0219.9901:32:5210400:17:2900:01:0200:01:01
3 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:51:3612300:33:1910101:00:3919.7901:33:5811100:17:3800:00:5700:00:57
4 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:52:4710700:32:2011501:02:2919.2101:34:4911800:17:5800:01:4500:01:31
5 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:56:0613700:34:1212301:03:3618.8701:37:4812900:18:1800:01:0000:00:58
6 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:00:1814700:34:5515101:07:2917.7801:42:2411500:17:5400:01:2200:01:02
7 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:00:4215000:35:0514801:07:0617.8801:42:1114100:18:3100:01:3900:01:31
8 5357PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:07:4315900:36:0816601:11:2216.8101:47:3017600:20:1300:01:1600:01:14
9 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M02:24:2019200:39:5018701:21:2814.7302:01:1820000:23:0200:01:1600:01:22
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:0212000:33:0915501:08:2617.5401:41:3513700:18:2700:01:1100:00:59
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:02:5118500:37:5513401:05:1518.3901:43:1016600:19:4100:01:0300:01:07
3 145RAMON PICAS FARRIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:23:1319700:41:2918201:19:1415.1502:00:4319700:22:3000:01:2200:01:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32