RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
230 214 203 11 0 7 20 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:34:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:29:53
2436JORDI BONET NIETO01:30:18
3139GERARD SABATÉ AYMERICH01:33:49

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:37:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:29:32
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:33:13
33471CARLOS DELGADO GARCIA01:34:57

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:39:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1143JOSEP CASAS CASANOVA01:31:37
23895XAVIER MADRONA VILA01:31:45
35305DÍDAC VILARDAGA SOLER01:36:10

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:44:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:32:27
2565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:34:01
33903MARC CIRERA CASELLAS01:37:39

5. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 04:44:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:29:25
2130IVAN MENCHÓN VELASCO01:34:11
3128RAUL BARRIOS BRUFAU01:40:52

6. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 04:44:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1321PAU BOTELLA TARRES01:33:09
22028DEHEZ AMAURY01:34:51
35249JORDI RELATS MORENO01:36:54

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:50:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:33:31
23363DAN COSTA CAPDEVILA01:38:35
31484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:38:45

8. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:58:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:32:34
2707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:42:40
35262AITOR ESPINOSA VALERO01:43:24

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:01:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:38:19
2867SANTI BARRERA MARTINEZ01:40:07
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:42:51

10. - C.N. VIC-ETB - 05:01:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1831ALBERT TARTER BRAVO01:30:25
22119PAU GONZALEZ TOR01:31:18
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:59:59

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:02:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:38:53
2175JAUME SOLER SERRANO01:41:54
34186ALEIX CHUECOS TORRAS01:42:05

12. - TGCBINN - 05:04:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:37:03
2497PAU BUSQUETS GIL01:42:45
32820DIEGO CAMPOS MEDRANO01:44:12

13. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:07:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:40:43
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:41:41
34472MARC BATLLE BASART01:44:41

14. - CERRR IGUALADA - 05:10:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:31:52
2223MARC RELAÑO GUILLEN01:45:46
33395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:52:42

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:10:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:37:23
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:40:11
32946NARCÍS DOMINGO MAS01:53:23

16. - C.A. IGUALADA - 05:13:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀ01:36:01
22487DAVIS SERAROLS TORRAS01:42:32
3124DAVID SEGURA CHECA01:55:26

17. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:15:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1233JUAN ANTONIO CRESPO01:43:10
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:44:46
34906NOEL MUÑOZ NADAL01:47:10

18. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 05:21:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1407JOAN WAGER PONS01:35:37
22016ALBERTO GÓMEZ MOTA01:45:15
3159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDA02:00:38

19. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 05:24:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO01:35:43
22650JONATHAN MENDEZ LÓPEZ01:46:55
35870NOEL CELMA BERNUS02:01:55

20. - CERDANYOLA CH - 05:27:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA01:43:33
22447GREGORY FIERENS01:45:25
34212MIGUEL MORILLO POLEY01:58:51

21. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:30:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ01:40:35
2115JOAN PARÉS ITOIZ01:43:39
33314MIQUEL SOLÉ AIXÀS02:06:39

22. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:31:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:40:38
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:51:36
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:59:08

23. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 05:41:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:47:26
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:54:14
35251SERGIO CARMONA MAGAÑA01:59:58

24. - C.E. RAYOTEAM - 05:45:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1709GERMÀ BARROSO I PUJOL01:43:57
22644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO01:45:58
3507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERA02:15:22

25. - C.A. LES TORTUGUES - 05:46:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15719OSCAR FERNANDEZ CARRO01:47:28
25713SERGIO GARCIA MANZANO 01:58:24
34766ROGER ANGLADA BUSQUETS02:00:31

26. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 06:00:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:52:49
23196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZ01:56:13
31282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORAGO 02:11:14

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32