RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
84 84 0 0 0 1000 5000 19 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF00:35:16600:13:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:36:481000:14:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7018Uwe BeateLLICENCIA DE DIAMENM00:43:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7017Sergi Fina MagliuloLLICENCIA DE DIAJNM00:40:344200:17:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7002Marc Morera JiménezLLICENCIA DE DIAJNM00:43:166100:20:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:31:39200:12:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6105AFRICA AYLLON GARROCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:54:156500:22:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M00:30:21400:13:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7007Martí PuigTRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERABM00:35:391900:15:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8035Jose Carrera HenríqLLICENCIA DE DIAABM00:38:393900:17:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8025Àlex Roman PerezU.C. SANT CUGATSUB23M00:51:287100:26:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:37:302700:16:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8036Andrea CarroggioLLICENCIA DE DIAABF00:39:174000:17:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7016Marta Puig SanchezLLICENCIA DE DIAABF00:43:496000:20:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8020Isaac Argelich mariLLICENCIA DE DIAABM00:35:453700:17:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7001Markus SaalwaechterTeam sailfishABM00:36:101800:15:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGC.N. REUS PLOMSABF00:33:401200:14:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8003LORENA GONZALEZ CONCN CALDESABF00:55:127600:27:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7012Rebeca Martínez CasLLICENCIA DE DIAABF00:56:027300:26:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM00:29:55100:12:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 809ORIOL PRADOSW3TRIBCNABM00:33:231100:14:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7008RUBÉN MOLLÁ NAVARROS.D.CORRECAMINOSABM00:36:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8033oriol bonastre cabaEsports QuerolABM00:36:284100:17:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 286SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:38:57900:14:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 898JORDI FERRERAS JERECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:41:033200:16:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2671MAURICI SAMPONS MIRCLUB NATACIO RUBIABM00:41:422900:16:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7028cristian boj lacruzLLICENCIA DE DIAABM00:45:255900:20:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8022Luis Jaime de AntonPenya ChacaritaABM00:46:324400:17:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:117500:27:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7004GEMMA HERNANDEZ ANDUROLA TRAITLOI KLUBAABF00:36:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:37:172800:16:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8021OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:45:055600:20:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7014Cristina Rey ReñoneLLICENCIA DE DIAABF00:53:186700:23:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8017miriam rodriguez macentre AFITABF00:53:566300:21:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:32:25300:12:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5795CLARET ROSELL HIDALINDEPENDENTABM00:33:361300:14:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:34:352200:16:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM00:36:233300:17:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM00:36:271700:15:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7013FREDY GIOVANNY ROCULLICENCIA DE DIAABM00:37:461500:15:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8027JORDI PRAT CANADELLLLICENCIA DE DIAABM00:37:59800:13:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:39:003800:17:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1477ANTONI PAREJA CARRICLUB TRIATLO BLANESABM00:39:053000:16:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8005Josep Avellana BusCE SANTS TROPICALABM00:39:10500:13:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 927EDUARD COLLADO ALSITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:39:212500:16:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:40:283500:17:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:41:202300:16:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8038Max Marco BruguesLLICENCIA DE DIAABM00:44:035800:20:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8012Jordi BellaLLICENCIA DE DIAABM00:46:544800:18:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8002Jesús de Antonio RPeña ChacaritaABM00:47:026200:20:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 3807AARON GONZALEZ CANATGCBINNABM00:52:465400:20:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7003Mutscheller Sigridruhepuls40.de/VfL SindelfV1F00:35:262100:16:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6164CRISTINA AGUILERA PCLUB NATACIO RUBIV1F00:42:465100:20:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8010LAURA PAYA RINCONCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1F00:43:543400:17:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8023Eva Castro RodrigueLLICENCIA DE DIAV1F00:46:225500:20:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7019VIVIANA TRAVAGLINITENNIS SALOU H2OV1F00:50:297000:24:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8019Mari Caballero PéreLLICENCIA DE DIAV1F00:52:267700:27:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7024Leticia Jimenez GueSAC Corbera de LlobregatV1F00:56:016800:24:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7009estella salvado sanvilla olimpicaV1F00:56:017200:26:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 873JUAN ANTONIO ORTEGAINDEPENDENTV1M00:33:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7006Omar Palma BasteroLLICENCIA DE DIAV1M00:33:492600:16:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M00:34:552000:16:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2935DAVID LARA MARGALEFCLUB TRIATLO BLANESV1M00:35:03700:13:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2077JORDI IZQUIERDO MARG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M00:36:424300:17:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8031ERNEST AGUILAR SORICLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1M00:37:561400:14:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M00:38:164700:18:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:243100:16:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 454JORDI SANCHEZ PADILC.N. REUS PLOMSV1M00:38:545300:20:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2201ANTONI BALAGUER BAU.C. SANT CUGATV1M00:39:254600:18:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M00:42:464900:19:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8006CAMILO ALBERTO PLAZINDEPENDENTV1M00:43:125200:20:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7005WILLIAM ALEJANDRO LLICENCIA DE DIAV1M00:49:057400:26:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8030SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M00:49:386600:23:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7023TERESA BONETLLICENCIA DE DIAV1F00:51:336400:21:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F00:52:546900:24:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 874JOSEP MARTIN MARTINNATS SPORT SAV1M00:34:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M00:36:062400:16:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:101600:15:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7022Mutscheller Ulitritime women team/VfL SiV2M00:31:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M00:39:335700:20:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M00:40:503600:17:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M00:44:155000:19:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8026TOMAS TESTOR SCHNELLLICENCIA DE DIAV2M00:44:194500:18:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLOV2M00:36:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32