RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
84 84 0 0 0 1000 5000 19 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7017Sergi Fina MagliuloLLICENCIA DE DIAJNM00:40:344200:17:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7002Marc Morera JiménezLLICENCIA DE DIAJNM00:43:166100:20:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:30:21400:13:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8025Àlex Roman PerezU.C. SANT CUGATSUB23M00:51:287100:26:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 873JUAN ANTONIO ORTEGA BATALINDEPENDENTV1M00:33:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7006Omar Palma BasteroLLICENCIA DE DIAV1M00:33:492600:16:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M00:34:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M00:34:552000:16:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2935DAVID LARA MARGALEFCLUB TRIATLO BLANESV1M00:35:03700:13:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M00:36:062400:16:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M00:36:424300:17:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8031ERNEST AGUILAR SORIANOCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1M00:37:561400:14:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:101600:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M00:38:164700:18:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:243100:16:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSV1M00:38:545300:20:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M00:39:254600:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:42:464900:19:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8006CAMILO ALBERTO PLAZA VELAINDEPENDENTV1M00:43:125200:20:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7005WILLIAM ALEJANDRO GAMBOALLICENCIA DE DIAV1M00:49:057400:26:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8030SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M00:49:386600:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7022Mutscheller Ulitritime women team/VfL SiV2M00:31:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLOV2M00:36:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M00:39:335700:20:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:40:503600:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M00:44:155000:19:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8026TOMAS TESTOR SCHNELLLLICENCIA DE DIAV2M00:44:194500:18:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF00:35:16600:13:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:36:481000:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F00:54:156500:22:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7003Mutscheller Sigridruhepuls40.de/VfL SindelfV1F00:35:262100:16:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:42:465100:20:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8010LAURA PAYA RINCONCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1F00:43:543400:17:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8023Eva Castro RodriguezLLICENCIA DE DIAV1F00:46:225500:20:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7019VIVIANA TRAVAGLINITENNIS SALOU H2OV1F00:50:297000:24:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7023TERESA BONETLLICENCIA DE DIAV1F00:51:336400:21:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8019Mari Caballero PérezLLICENCIA DE DIAV1F00:52:267700:27:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F00:52:546900:24:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7024Leticia Jimenez GuerreroSAC Corbera de LlobregatV1F00:56:016800:24:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7009estella salvado sanchezvilla olimpicaV1F00:56:017200:26:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:29:55100:12:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:32:25300:12:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 809ORIOL PRADOSW3TRIBCNABM00:33:231100:14:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5795CLARET ROSELL HIDALGOINDEPENDENTABM00:33:361300:14:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:34:352200:16:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7007Martí PuigTRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERABM00:35:391900:15:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8020Isaac Argelich marin LLICENCIA DE DIAABM00:35:453700:17:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7008RUBÉN MOLLÁ NAVARROS.D.CORRECAMINOSABM00:36:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7001Markus SaalwaechterTeam sailfishABM00:36:101800:15:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM00:36:233300:17:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:36:271700:15:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8033oriol bonastre caballéEsports QuerolABM00:36:284100:17:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7013FREDY GIOVANNY ROCUTS MARLLICENCIA DE DIAABM00:37:461500:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8027JORDI PRAT CANADELLLLICENCIA DE DIAABM00:37:59800:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8035Jose Carrera HenríquezLLICENCIA DE DIAABM00:38:393900:17:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 286SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:38:57900:14:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:39:003800:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM00:39:053000:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8005Josep Avellana BusquetsCE SANTS TROPICALABM00:39:10500:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 927EDUARD COLLADO ALSINATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:39:212500:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:40:283500:17:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM00:41:033200:16:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:41:202300:16:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:41:422900:16:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8038Max Marco BruguesLLICENCIA DE DIAABM00:44:035800:20:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7028cristian boj lacruzLLICENCIA DE DIAABM00:45:255900:20:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 8022Luis Jaime de Antonio RodPenya ChacaritaABM00:46:324400:17:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8012Jordi BellaLLICENCIA DE DIAABM00:46:544800:18:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8002Jesús de Antonio RodriguPeña ChacaritaABM00:47:026200:20:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNABM00:52:465400:20:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:55:117500:27:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:31:39200:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:33:401200:14:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7004GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAABF00:36:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:37:172800:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:37:302700:16:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8036Andrea CarroggioLLICENCIA DE DIAABF00:39:174000:17:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7016Marta Puig SanchezLLICENCIA DE DIAABF00:43:496000:20:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8021OLGA SIERRA BERNATC.E. MEDITERRANIABF00:45:055600:20:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7014Cristina Rey ReñonesLLICENCIA DE DIAABF00:53:186700:23:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8017miriam rodriguez martinezcentre AFITABF00:53:566300:21:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8003LORENA GONZALEZ CONTRERASCN CALDESABF00:55:127600:27:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7012Rebeca Martínez CastroLLICENCIA DE DIAABF00:56:027300:26:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32