RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
396 550 537 12 1 750 20 5 22 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:07:2121900:14:2430900:33:2635.8900:47:5015500:19:3100:01:2900:00:43
2 6167MARTINA MORENO MONTC.N. VIC-ETBCDF01:07:5912000:12:5033400:34:0335.2400:46:5326400:21:0600:01:5100:00:59
3 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:12:5113500:13:0236400:34:5934.300:48:0145200:24:5000:01:4600:00:53
4 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:14:1610200:12:2444200:37:2032.1400:49:4444100:24:3200:01:4200:00:52
5 2214POLINA KUZYAKINA AFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:17:4314600:13:0945000:37:4231.8300:50:5150400:26:5200:02:0500:01:10
6 1821MIREIA CAVERO SIBERFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:20:2417400:13:4150700:40:5729.300:54:3848200:25:4600:02:1400:01:03
7 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:21:5042100:17:3542900:36:4232.700:54:1751100:27:3300:02:3500:01:07
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:04:172500:10:5832600:33:5335.4200:44:5115000:19:2600:01:2800:00:48
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:05:3910000:12:2326400:32:2537.0200:44:4824800:20:5100:01:2200:00:40
3 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:05:4418800:13:5025000:32:1637.1900:46:0616700:19:3800:01:2900:00:41
4 6238PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLJNF01:06:589300:12:2127200:32:3236.8900:44:5331600:22:0500:01:3400:00:48
5 649ANNA MORALES VILAMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:08:0617000:13:3930200:33:1336.1300:46:5227200:21:1400:01:5600:00:55
6 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:08:3915700:13:2731300:33:3035.8200:46:5729600:21:4200:01:3600:00:59
7 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:09:1711800:12:4633800:34:0535.2100:46:5133400:22:2600:01:4000:00:53
8 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:11:3320300:14:0733100:34:0135.2800:48:0839200:23:2500:01:3800:01:02
9 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:13:1223300:14:4037400:35:1134.1100:49:5138500:23:2100:02:1300:01:03
10 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:13:2018600:13:4840300:36:0333.2900:49:5139600:23:2900:02:0000:01:00
11 6275GEMMA OLIVERAS GARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:20:5038400:16:5247700:38:3631.0900:55:2847000:25:2200:02:3100:01:29
12 6024MIRIAM NAVARRO RAMOL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:27:1541300:17:2248600:39:0430.7200:56:2652800:30:4900:03:0100:01:31
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:02:5112900:13:0022300:31:3737.9500:44:379100:18:1400:01:2000:00:39
2 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:04:229600:12:2325800:32:2237.0800:44:4516600:19:3700:01:2000:00:44
3 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:06:1222400:14:2924800:32:1137.2900:46:4015600:19:3200:02:0000:00:47
4 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:06:4610500:12:2726000:32:2337.0600:44:5031100:21:5600:01:3500:00:48
5 17JESSICA BRILLAS FERC.N. MATAROSUB23F01:09:4812800:12:5730800:33:2435.9300:46:2139500:23:2700:01:3500:00:50
6 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:0312400:12:5437200:35:0834.1600:48:0236000:23:0100:01:5000:00:53
7 6195AGATA SAFONT ESPINOC.E. RAYOTEAMSUB23F01:11:1028400:15:3034100:34:1335.0700:49:4328700:21:2700:02:1100:00:56
8 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:11:2731700:15:5724200:32:0537.400:48:0239100:23:2500:01:4900:00:50
9 6119MARIA LLUELLES SANCMARLINS TRIATLON MADRIDSUB23F01:12:5729600:15:4827400:32:3536.8300:48:2344300:24:3400:01:5500:01:12
10 8088JULIE PICHARD VINI VIDI BICI BY SCOTTSUB23F01:14:0839200:16:5633600:34:0435.2300:51:0036600:23:0800:02:1300:00:49
11 8086NURIA FEMENIAS TALTCLUB NATACIO JAMMAABF01:14:5118700:13:4940500:36:0733.2300:49:5645700:24:5500:02:3100:01:10
12 1847JULIA ORTIZ PALETC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:21:2443400:18:0148000:38:4231.0100:56:4344600:24:4100:02:5200:01:48
13 6271JÚLIA BENITO COBEÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:31:2537300:16:4352500:44:2027.0701:01:0352700:30:2200:02:4900:01:41
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1283EVA WUTTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:58:5610800:12:3512700:29:3940.4700:42:142100:16:4200:01:1700:00:50
2 1894SARA CARMONA HERNANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:07:3511500:12:4131900:33:3835.6800:46:1927600:21:1600:01:4300:00:49
3 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:0116700:13:3730300:33:1336.1300:46:5027000:21:1100:02:0300:00:55
4 51NURIA GARCIA GINJAUW3TRIBCNABF01:08:0922200:14:2829900:33:0936.200:47:3722400:20:3200:01:2700:00:53
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:08:4321800:14:2331800:33:3535.7300:47:5823900:20:4500:01:4400:00:56
6 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:08:4624000:14:4629100:32:5336.4900:47:3926500:21:0700:02:0000:00:00
7 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:09:1943500:18:0328300:32:4436.6600:50:4711300:18:3200:01:3900:00:39
8 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:09:3420200:14:0732000:33:4035.6400:47:4730300:21:4700:01:5900:00:57
9 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:10:0125400:15:0228700:32:4836.5900:47:5032600:22:1100:01:3700:01:00
10 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF01:11:4834800:16:2824100:32:0537.400:48:3337200:23:1500:01:4800:00:53
11 96LAURA ALAMINOS ZARRFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:12:0940800:17:2025100:32:1637.1900:49:3634400:22:3300:01:4700:00:54
12 3CARMINA CANDELLERO C.E. VILA OLIMPICAABF01:13:1239400:17:0036600:35:0234.2500:52:0226800:21:1000:02:1900:00:57
13 5031TERESA PASCUAL GODAC.A. LES TORTUGUESABF01:13:4933800:16:1935200:34:2834.8200:50:4736200:23:0200:02:0100:00:59
14 1820ELI COLOMER GALLARDTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:14:3425100:14:5943700:37:0632.3500:52:0533900:22:2900:02:1800:01:04
15 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:14:3939300:16:5835300:34:2934.800:51:2736800:23:1200:02:3100:01:04
16 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:17:1349900:20:2239100:35:3733.6900:55:5927300:21:1400:00:0000:00:00
17 8073MIRIAM SANCHEZ RIBALLICENCIA DE DIAABF01:18:1533300:16:1340800:36:1133.1600:52:2448500:25:5100:03:0200:01:20
18 701MARTA FONT BELMONTETRIATLO L´HOSPITALETABF01:19:2043600:18:0441100:36:1233.1500:54:1646200:25:0400:02:3100:01:38
19 6236JORDINA ESTEVE ESTECLUB TRIATLO PROSANABF01:19:2935000:16:2946700:38:2331.2600:54:5244400:24:3700:03:0800:01:14
20 8060LAIA RAMOS AROCALLICENCIA DE DIAABF01:19:3448100:19:1643800:37:0632.3500:56:2237000:23:1200:02:4100:01:11
21 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF01:20:0643200:17:5743500:37:0332.3900:55:0046300:25:0600:02:4600:01:26
22 6150MIRIAM PASCUAL FERNABSOLUT SPORTABF01:22:1849100:19:4343000:36:4532.6500:56:2848400:25:5000:02:3000:01:25
23 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:22:5452300:21:4436800:35:0534.200:56:4948800:26:0500:02:0400:01:07
24 2990ANNA MARIA SALUDES C.N. SABADELLABF01:26:5845200:18:3152300:43:1227.7801:01:4346700:25:1500:02:2700:01:43
25 1758TANIA ANSON CARRASCCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF01:27:3945000:18:2851600:42:3828.1501:01:0649500:26:3300:02:4900:01:16
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:05:3725600:15:0322000:31:3438.0100:46:3712700:19:0000:01:2900:00:45
2 5RAQUEL DEL AGUILA BW3TRIBCNABF01:07:0124700:14:4923100:31:4937.7200:46:3821500:20:2300:01:3900:00:47
3 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:1628500:15:3127000:32:3136.900:48:0221000:20:1400:01:5300:00:47
4 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:11:2833900:16:2022500:31:4137.8700:48:0139400:23:2700:01:3800:00:48
5 6146ANNA HERREROS ANGRICERRR IGUALADAABF01:13:1932200:16:0332300:33:4735.5200:49:5039700:23:2900:02:0400:01:03
6 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:1136200:16:3646300:38:1231.4100:54:4828300:21:2300:02:2300:01:08
7 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF01:17:0929100:15:4430400:33:1436.1100:48:5851800:28:1100:02:3100:01:15
8 1941CRISTINA MARTINEZ RC.N. VIC-ETBABF01:17:3933700:16:1939300:35:3933.6600:51:5848000:25:4100:01:4700:01:03
9 8038IRIS ALCAÑIZ GARCÍALLICENCIA DE DIAABF01:22:1051500:21:0141700:36:2332.9800:57:2444900:24:4600:02:3600:01:45
10 8080MARIONA CASANOVASLLICENCIA DE DIAABF01:24:2548600:19:2942700:36:4132.7100:56:1052000:28:1500:02:3000:01:11
11 7028CRISTINA AUBESO PARLLICENCIA DE DIAABF01:27:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8036IRENE DIAZ ARRABALLLICENCIA DE DIAABF01:28:0624200:14:4751000:41:2928.9300:56:1653200:31:5000:03:1900:01:08
13 679MARTA ASSENS GONZÁLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:28:3451200:20:5151400:42:1328.4201:03:0447500:25:3000:03:4300:01:22
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:00:0811000:12:3612000:29:3140.6500:42:078000:18:0100:01:2000:00:42
2 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:05:0616800:13:3829700:33:0436.2900:46:4210300:18:2400:01:5500:00:50
3 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF01:09:2124100:14:4729500:32:5636.4400:47:4329300:21:3800:01:5800:00:55
4 5093ISA GAVINA TROYTIÑOGOO SPORT CLUBABF01:13:1438900:16:5532500:33:4935.4900:50:4434100:22:3000:02:0000:01:17
5 6099LORENA CARREÑO NAVAC. TRIATLO MONTORNESABF01:14:1642700:17:4835600:34:3834.6500:52:2630500:21:5000:02:3200:01:29
6 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF01:18:3543300:17:5842500:36:3432.8200:54:3242400:24:0300:02:3000:00:58
7 6276VERÓNICA CORRAL FIEC.E. RAYOTEAMABF01:19:4143000:17:5741400:36:1533.100:54:1247400:25:2900:03:1600:01:53
8 6185IDOIA VILA ROCATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:26:1251100:20:4148500:39:0330.7300:59:4449300:26:2800:03:1000:01:37
9 7007RAQUEL DOPICO FERNÁLLICENCIA DE DIAABF01:27:5150100:20:2750500:40:4229.4801:01:0950000:26:4200:03:1700:01:20
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6164CRISTINA AGUILERA PCLUB NATACIO RUBIV1F01:10:2133200:16:1327700:32:3936.7500:48:5228800:21:2900:02:0200:01:08
2 8093LAIA TORRES GUIBERNASOCIACION DEPORTIVA IBIZV1F01:13:0527800:15:2134900:34:2734.8300:49:4837700:23:1700:01:5500:00:58
3 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F01:19:3141900:17:3447900:38:3931.0500:56:1338200:23:1800:03:1400:01:06
4 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:20:4745900:18:4748100:38:4430.9800:57:3137500:23:1600:02:3800:01:22
5 8058ALICIA RODRIGUEZ MALLICENCIA DE DIAV1F01:21:0344800:18:2645700:37:5631.6300:56:2244700:24:4100:02:3400:01:10
6 6235LIDIA MORA FUENTESCLUB TRIATLO PROSANV1F01:24:4953200:24:1446000:38:0731.4801:02:2133800:22:2800:02:1500:01:24
7 8006ELISABET JUAN BADIALLICENCIA DE DIAV1F01:25:2443900:18:0851500:42:2128.3401:00:2945600:24:5500:03:1300:01:20
8 7004GALA DE LOS SANTOS LLICENCIA DE DIAV1F01:26:1436900:16:4050900:41:2928.9300:58:0951700:28:0500:02:2600:01:23
9 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESV1F01:26:5651300:20:5347600:38:3531.100:59:2851000:27:2800:02:4000:01:18
10 15MYRIAM GARCIA MARTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:27:3149000:19:4050800:40:5929.2801:00:3950300:26:5200:03:1300:01:26
11 6257LIS BRUSA ACUÑAC.E. PICORNELLV1F01:34:4449300:19:5452400:43:5627.3101:03:5052900:30:5400:02:1700:01:46
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:13:1032900:16:0741000:36:1233.1500:52:1924900:20:5100:02:3700:01:23
2 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F01:13:3435300:16:3139800:35:4333.600:52:1427900:21:2000:02:1100:01:15
3 6287TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:15:0142900:17:5734400:34:2034.9500:52:1735300:22:4400:01:5100:01:17
4 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F01:15:1731100:15:5538900:35:3433.7400:51:2941200:23:4800:02:5700:02:01
5 6116ESTER MATEOS PEDREÑVILADECANS TRIATLOV1F01:15:3022500:14:3137900:35:2233.9300:49:5347800:25:3700:02:3600:01:04
6 6151CLARA RUIZ RADIGALEC.A. IGUALADAV1F01:17:5841200:17:2240600:36:0733.2300:53:2943800:24:2900:02:2100:01:00
7 6162ROSA CASADO MIRALLEC.E.E. SANT GERVASIV1F01:20:4947600:19:1344500:37:2732.0400:56:4042800:24:0900:02:5000:01:41
8 6296MONTSE CORONA SANTMTRIATLO JOVENT 79V1F01:21:2150500:20:3042400:36:2932.8900:56:5943500:24:2200:03:3000:01:26
9 8090ROSAR RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:22:2244900:18:2743900:37:0832.3200:55:3550100:26:4700:02:4300:01:01
10 3538NELA LOZANO TARRIÑOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:23:1348700:19:3650100:40:1529.8100:59:5138800:23:2200:02:5600:01:58
11 1809PAOLA CAPPATOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:23:5148000:19:1648300:38:5030.900:58:0648100:25:4500:03:0000:01:16
12 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:25:0049700:20:1545100:37:4531.7900:58:0050600:27:0000:02:3400:01:45
13 4089GEMA SEVILLANO ORDÓCLUB VO2 TEAMT1F01:27:0951600:21:1049600:39:4430.201:00:5449000:26:1500:04:2500:01:49
14 8076ARIADNA MARIN LLORELLICENCIA DE DIAV1F01:33:2240700:17:1853000:51:4923.1601:09:0743000:24:1500:02:3100:01:47
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1966INES ENSEÑAT BESOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2F01:21:2847300:19:0938500:35:3233.7700:54:4150200:26:4700:03:1000:01:43
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:22:2146700:18:5448200:38:4830.9300:57:4244500:24:3900:03:1500:01:58
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:13:4123100:14:3940200:36:0333.2900:50:4235800:22:5900:02:1200:01:07
2 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:28:3346300:18:5046800:38:2331.2600:57:1353100:31:2000:03:0000:02:07
3 7027MARGARITA PARELLADALLICENCIA DE DIAV2F01:43:0053300:24:2052800:49:2524.2801:13:4552500:29:1500:05:3800:01:29
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:27:0647000:19:0448800:39:0930.6500:58:1352300:28:5300:03:4200:01:50
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:073000:11:085500:27:4343.300:38:514100:17:1600:00:0000:00:44
2 1132EDGAR RUESCAS URBINFLOR DE TRIATLOCDM00:56:425200:11:283400:27:3243.5800:39:006100:17:4200:01:3600:00:46
3 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:573100:11:096300:27:5343.0400:39:027500:17:5500:01:1600:00:45
4 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM00:57:094200:11:174200:27:3643.4800:38:539500:18:1600:01:2100:00:42
5 1390JUAN GONZALEZ GARCIFLOR DE TRIATLOCDM00:57:341300:10:278200:28:3741.9300:39:0411000:18:3000:01:2900:00:45
6 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM00:57:363300:11:147100:28:0842.6500:39:229200:18:1400:01:3300:00:43
7 1475RAFAEL FORCADELL FACLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:258900:12:20000:00:00000:00:00000:00:0000:01:1900:00:00
8 5000MARCEL CUADROS BROCCLUB TRIATLO CERVERACDM01:00:569700:12:2320100:30:5438.8300:43:175900:17:3900:02:2900:00:46
9 5908MARIO HUGUET SAN AGCLUB NATACIO BARCELONACDM01:02:305500:11:3317900:30:2939.3700:42:0222000:20:2800:01:5600:00:53
10 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:03:057900:12:0910100:29:0041.3800:41:0931000:21:5600:01:2700:00:44
11 1730ERNEST SERRED MARTIC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:5919900:14:0313300:29:4640.3100:43:4920600:20:1000:01:3100:00:47
12 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:04:5318400:13:4720900:31:0638.5900:44:5319300:20:0000:02:2000:00:48
13 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:05:3822000:14:2719000:30:4139.1100:45:0822200:20:3000:01:5700:01:00
14 5926DAVID GALOBARDES ESC.N. VIC-ETBCDM01:06:3924800:14:5020500:31:0138.6900:45:5124400:20:4800:01:3500:01:00
15 5921JULEN CABAÑERO RODRC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:11:3740500:17:1525400:32:1737.1700:49:3231700:22:0500:01:4800:01:13
16 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOC.E. RAYOTEAMCDM01:16:3747100:19:0838600:35:3233.7700:54:4031200:21:5700:01:5900:00:48
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTJNM00:54:532700:11:016100:27:5043.1100:38:51500:16:0200:01:2200:00:40
2 5884ROGER MIRABET BULLICLUB TRIATLO PROSANJNM00:55:071000:10:225000:27:4243.3200:38:043500:17:0300:01:1000:00:39
3 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM00:55:141400:10:273300:27:3143.6100:37:584200:17:1600:01:1300:00:36
4 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:55:298800:12:19800:26:5244.6700:39:11900:16:1800:01:2200:00:36
5 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:55:342600:10:595700:27:4443.2700:38:432700:16:5100:01:1300:00:37
6 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM00:55:344600:11:242400:27:2543.7700:38:492200:16:4500:01:1400:00:42
7 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:56:212300:10:456700:28:0142.8300:38:465700:17:3500:01:2000:00:38
8 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:56:302800:11:075800:27:4443.2700:38:515800:17:3900:01:1500:00:38
9 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:56:468200:12:131600:27:1244.1200:39:254600:17:2100:01:1800:00:46
10 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:57:163600:11:155600:27:4443.2700:38:599700:18:1700:01:2000:00:43
11 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:57:318000:12:121900:27:2143.8800:39:337600:17:5800:01:1800:00:48
12 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:58:2112300:12:537000:28:0642.700:40:594700:17:2200:01:2100:00:37
13 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM00:58:369400:12:228700:28:4641.7100:41:085200:17:2800:01:3600:00:38
14 4667ENRIC JOAN TEJEDOR C.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:58:383900:11:1714500:29:5540.1100:41:124900:17:2600:01:2600:00:44
15 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM00:58:4710100:12:249000:28:4941.6400:41:135600:17:3400:01:3800:00:44
16 2023PEDRO AVELLO GOROSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:59:1812200:12:539400:28:5241.5700:41:455500:17:3300:01:3600:00:41
17 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM00:59:206100:11:424700:27:4143.3500:39:2318900:19:5700:01:2800:00:42
18 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:59:449200:12:219800:28:5441.5200:41:1510800:18:2900:01:2200:00:58
19 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:59:528600:12:179700:28:5441.5200:41:1111700:18:4100:01:3800:00:46
20 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:211800:10:297900:28:3142.0800:39:0028000:21:2100:01:2400:00:40
21 588RUBÉN NOGALES LEIROCAMBRILS CLUB TRIATLOJNM01:00:257200:12:0215900:30:1139.7600:42:138800:18:1200:02:0700:01:04
22 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:415000:11:276800:28:0342.7800:39:3026900:21:1100:01:4300:00:45
23 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB NATACIO CORNELLACDM01:01:172100:10:3425200:32:1737.1700:42:5110500:18:2600:01:2500:00:44
24 5840JOAN SOLER MARTÍC.E. RAYOTEAMCDM01:01:3211900:12:4710500:29:0541.2600:41:5217200:19:4000:01:4100:00:46
25 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESJNM01:02:3421100:14:1513700:29:4940.2500:44:0411100:18:3000:01:3200:01:03
26 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:03:0114100:13:0710800:29:0941.1700:42:1623800:20:4500:00:0000:00:50
27 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:03:0411600:12:4211400:29:2240.8600:42:0425800:21:0000:01:4600:00:43
28 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:03:1015200:13:1716300:30:1439.6900:43:3117100:19:3900:01:3800:00:46
29 8048SERGI ALIAGALLICENCIA DE DIAJNM01:03:2313400:13:0213900:29:5040.2200:42:5222300:20:3100:01:3600:00:51
30 2963NIL MARTINEZ CASTELCLUB TRIATLO PREMIAJNM01:03:2413700:13:0520700:31:0138.6900:44:0614300:19:1800:01:4900:01:01
31 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:04:2214400:13:0927600:32:3836.7700:45:4711500:18:3500:01:2900:00:44
32 2003ALBERT MORALES FAURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:05:0423400:14:4216500:30:1739.6300:44:5920000:20:0500:01:3900:00:57
33 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:07:3935900:16:3421200:31:1238.4600:47:4618200:19:5300:01:4100:01:05
34 2872PAU BERNABÉ CONSTANTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:08:2719500:13:5821000:31:0938.5200:45:0738400:23:2000:02:2500:00:50
35 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:10:0528000:15:2132700:33:5435.400:49:1524700:20:5000:02:3400:01:37
36 1014AARON VENEGAS LARAC.N. SABADELLCDM01:10:0929200:15:4426300:32:2437.0400:48:0831300:22:0100:02:0700:01:17
37 7041RUBÉN GONZÁLEZ MARTLLICENCIA DE DIAJNM01:10:3826700:15:1037700:35:2033.9600:50:3020200:20:0800:04:0800:00:57
38 2014RAFAEL BEAUS IRANZFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:11:289500:12:2249100:39:2830.4100:51:5016800:19:3800:01:4400:01:22
39 3629EUDALD CURCO FILELLCLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM01:17:2144100:18:0934200:34:1834.9900:52:2745500:24:5400:01:4200:01:30
40 1896RODRIGO GUERRERO JICERCLE SABADELLES 1856CDM01:43:2847200:19:0952900:51:2123.3701:10:3053300:32:5800:04:5800:01:25
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:52:13500:09:30200:26:3145.2500:36:01700:16:1200:01:0300:00:31
2 2490FERNANDO LÓPEZ DE SPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:24900:10:122500:27:2543.7700:37:37300:15:4700:01:0000:00:36
3 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:53:45700:10:023700:27:3343.5600:37:35600:16:1000:01:0700:00:35
4 8085ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:54:221500:10:283900:27:3443.5300:38:021000:16:2000:01:0800:00:37
5 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M00:55:163500:11:153000:27:2843.6900:38:431500:16:3300:01:1300:00:37
6 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M00:55:212400:10:476500:27:5742.9300:38:441700:16:3700:01:1400:00:36
7 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:225800:11:381200:27:0644.2800:38:441800:16:3800:01:1800:00:39
8 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:55:273400:11:145300:27:4343.300:38:571200:16:3000:01:2300:00:49
9 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:55:335300:11:302000:27:2343.8200:38:531900:16:4000:01:1800:00:46
10 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:55:493200:11:104600:27:3943.400:38:493000:17:0000:01:2100:00:39
11 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M00:56:357400:12:052100:27:2343.8200:39:283900:17:0700:01:2300:00:45
12 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M00:56:416400:11:451500:27:1044.1700:38:556600:17:4600:01:1700:00:42
13 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:56:446600:11:495200:27:4343.300:39:324000:17:1200:01:2800:00:44
14 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.E. SANT GERVASISUB23M00:57:034400:11:205400:27:4343.300:39:037800:18:0000:01:2400:00:45
15 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M00:57:335900:11:395100:27:4243.3200:39:218700:18:1200:01:2100:01:09
16 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:149000:12:201000:27:0644.2800:39:2612300:18:4800:01:0900:00:46
17 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:58:3915600:13:248500:28:4041.8600:42:041600:16:3500:01:2700:00:42
18 5814GABRIEL PONS MOJENAC.E. VILA OLIMPICASUB23M00:59:229800:12:2314800:29:5940.0200:42:223100:17:0000:01:5100:01:17
19 5959ARNAU NÁJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M00:59:326300:11:4513000:29:4140.4300:41:268200:18:0600:01:5600:00:48
20 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:3914300:13:098400:28:3941.8800:41:486800:17:5100:01:2600:00:47
21 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:00:158400:12:152800:27:2643.7400:39:4122500:20:3400:01:1800:00:59
22 441DAVID BAELL OLIVERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:4516200:13:347700:28:2342.2800:41:5712400:18:4800:01:2100:00:41
23 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M01:00:4819300:13:5611300:29:2140.8900:43:175400:17:3100:01:3200:00:44
24 2038ÒSCAR VICENS ARTÉSINDEPENDENTSUB23M01:01:2417200:13:4012600:29:3840.4900:43:188300:18:0600:01:4700:00:47
25 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:02:3215500:13:2415400:30:0539.8900:43:2912900:19:0300:01:4200:00:57
26 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:02:5728900:15:4410300:29:0141.3600:44:458600:18:1200:01:2900:00:48
27 8077JAVIER GIL LIANESLLICENCIA DE DIASUB23M01:03:1223800:14:4515800:30:1039.7800:44:559800:18:1700:00:0000:00:48
28 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:3620900:14:1319200:30:4439.0500:44:5711600:18:3900:02:1000:00:46
29 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:03:4014800:13:1217400:30:2439.4700:43:3619900:20:0400:01:5900:00:51
30 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:04:3119700:14:0224500:32:0737.3600:46:0910000:18:2200:02:0900:01:13
31 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:05:0824600:14:4914200:29:5440.1300:44:4321800:20:2500:01:3600:00:44
32 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:05:1917100:13:3917300:30:2339.500:44:0227700:21:1700:02:0000:01:04
33 5781MARC RIBERA I TRAVEINDEPENDENTSUB23M01:06:2825300:15:0116600:30:1839.600:45:1926600:21:0900:01:4100:01:17
34 7017JOEL GARCÍA MACHADOLLICENCIA DE DIASUB23M01:06:4927600:15:1920000:30:5338.8600:46:1222800:20:3700:01:4200:00:54
35 8053SERGI BOU GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:07:3426800:15:1129400:32:5636.4400:48:0715100:19:2700:00:0000:01:18
36 2980MARC CABISTAÑ BARRIINDEPENDENTABM01:09:1619000:13:5329800:33:0436.2900:46:5732800:22:1900:02:1500:01:23
37 8044ARNAU MARTÍNEZ ESCALLICENCIA DE DIASUB23M01:09:5231200:15:5633000:33:5935.3100:49:5518800:19:5700:02:2000:01:05
38 8041ADRIÀ LEÓN GALLARTLLICENCIA DE DIASUB23M01:10:2423500:14:4440700:36:1033.1800:50:5415400:19:3000:02:1300:00:59
39 8056JORDI CASASAYAS COSLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:0031300:15:5635100:34:2834.8200:50:2422700:20:3600:02:4000:01:34
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:16300:09:287800:28:2442.2500:37:521100:16:2400:01:1200:00:45
2 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:54:43000:00:00000:00:00000:38:42400:16:0100:00:0000:00:36
3 383DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:54:441900:10:303500:27:3243.5800:38:022000:16:4200:01:1400:00:39
4 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:251600:10:296200:27:5143.0900:38:203700:17:0500:01:1600:00:46
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:55:435600:11:341700:27:2043.900:38:542400:16:4900:01:2400:00:40
6 388ELOY SERRANO RODRIGFLOR DE TRIATLOABM00:56:486200:11:44900:27:0544.3100:38:497700:17:5900:01:2000:00:39
7 1179ALBERT BONILLA SOLEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:464500:11:224400:27:3743.4500:38:5912000:18:4700:01:1600:00:43
8 2304SAMUEL DELGADO NIETC.A. IGUALADAABM00:58:066500:11:463800:27:3343.5600:39:1912200:18:4700:01:2800:00:38
9 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM00:59:077000:11:5910900:29:164100:41:157100:17:5200:01:3800:00:47
10 8087ADRIÁN FERRER DESTRCLUB TRIATLON EUROPAABM01:00:129100:12:2113100:29:4340.3800:42:048500:18:0800:01:5400:00:56
11 2548ALEXIS GUILLÉN LERRCLUB VO2 TEAMABM01:00:2413300:13:019600:28:5341.5500:41:5410900:18:3000:01:3600:00:48
12 962KEVIN GÓMEZ MARTINTRICBMABM01:00:488100:12:1310200:29:0141.3600:41:1416000:19:3400:01:3000:00:47
13 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 TEAMABM01:00:557800:12:0811500:29:2740.7500:41:3514500:19:2000:01:3400:01:06
14 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:01:0111300:12:388100:28:3741.9300:41:1518000:19:4600:01:3500:00:53
15 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:01:1815300:13:189900:28:5541.500:42:1313000:19:0500:01:2700:00:45
16 1228JOAN CARLES BLANCH TG TRIATLO SITGESABM01:01:1818500:13:4713200:29:4440.3600:43:316700:17:4700:01:5100:00:44
17 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBABM01:01:4316300:13:3612100:29:3240.6300:43:0811400:18:3500:01:1800:00:40
18 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRINDEPENDENTABM01:01:5718900:13:5314100:29:5040.2200:43:439000:18:1400:01:4600:00:50
19 5996MARC PANEDAS SUBIRAC.N. VIC-ETBABM01:03:0321000:14:1417500:30:2539.4500:44:3910200:18:2400:01:5300:00:00
20 4229OSCAR TORRADES LOPECLUB TRIASME TRIATLOABM01:03:3224300:14:4815100:30:0139.9800:44:4911800:18:4300:01:4700:00:49
21 5889MARC VILAMANYA LOPECLUB NATACIO OLOTABM01:03:3420000:14:0514400:29:5440.1300:43:5916300:19:3500:01:4400:01:00
22 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:03:5513000:13:0018600:30:3739.1900:43:3721200:20:1800:02:3300:00:51
23 1476XAVIER NAVARRO CIURC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:1821600:14:1920400:30:5738.7700:45:1612800:19:0200:02:3000:01:00
24 1143JÉRÔME G.R. SEGUINBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:05:1532700:16:0612800:29:3940.4700:45:4515300:19:3000:02:0500:01:11
25 708MARC ANDRÉS CABREROITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:326700:11:5511800:29:3040.6800:41:2542700:24:0700:02:0500:00:54
26 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:07:1127400:15:1518800:30:3839.1700:45:5327800:21:1800:01:3700:01:09
27 8066RUBEN ARIAS MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:07:2031400:15:5622400:31:3937.9100:47:3517800:19:4500:01:4900:00:53
28 7005ALEIX JORBA ROSELLÓLLICENCIA DE DIAABM01:07:4523700:14:4531200:33:2835.8600:48:1315700:19:3200:02:5400:01:17
29 8068POL MARTÍNEZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:09:1739500:17:01000:00:00000:00:00000:00:0000:02:2300:00:00
30 8032ERNESTO PEREZ CATALLLICENCIA DE DIAABM01:10:2733400:16:1321800:31:3338.0300:47:4635000:22:4100:01:4700:00:00
31 2052XAVIER SERRANO BELLDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:5431800:15:5923000:31:4837.7400:47:4736500:23:0700:02:1400:01:00
32 8040DAVID CALVET AGUSTILLICENCIA DE DIAABM01:11:5136400:16:3628800:32:4936.5700:49:2533500:22:2600:02:1000:00:59
33 8039XAVI PAREJO PALLARELLICENCIA DE DIAABM01:12:0843100:17:5731400:33:3135.800:51:2823500:20:4000:03:0800:01:49
34 8014JORDI BACH ROBERTLLICENCIA DE DIAABM01:14:2141400:17:2439700:35:4233.6100:53:0627500:21:1500:02:5300:01:06
35 7037ORIOL BARNET PIZARRLLICENCIA DE DIAABM01:15:0822300:14:2943300:36:5732.4800:51:2641000:23:4200:03:0300:01:32
36 8015SERGI TORRES BAQUEDLLICENCIA DE DIAABM01:15:1039800:17:0541500:36:223300:53:2729700:21:4300:02:4200:01:29
37 7016IVAN GALVAN FEMENILLICENCIA DE DIAABM01:19:1538000:16:5144400:37:2732.0400:54:1845900:24:5700:02:5600:02:50
38 8092XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:19:4751000:20:3537000:35:0734.1700:55:4242600:24:0500:02:1400:00:59
39 5979ALEJANDRO CAROL CAMW3TRIBCNABM01:22:1645600:18:4541200:36:1333.1300:54:5850800:27:1800:02:3800:01:31
40 7023JAUME SOLANS PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:26:4731600:15:5751300:42:0828.4800:58:0552200:28:4200:04:4600:01:53
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:50:53200:09:26300:26:3545.1400:36:01100:14:5200:01:0200:00:31
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:22400:09:29600:26:4144.9700:36:10800:16:1200:01:0400:00:38
3 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:55:545400:11:311800:27:2043.900:38:513400:17:0300:01:1100:00:38
4 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:583800:11:164100:27:3643.4800:38:523800:17:0600:01:1600:00:43
5 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:06600:09:517600:28:2142.3300:38:127300:17:5400:01:2000:00:41
6 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:56:123700:11:154900:27:4143.3500:38:564300:17:1600:01:2200:00:49
7 1247GUILLEM SAMANIEGO MFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:332000:10:306000:27:4843.1700:38:189300:18:1500:01:1300:00:45
8 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:12000:00:00000:00:00000:39:048400:18:0800:00:0000:00:52
9 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM00:57:258500:12:161100:27:0644.2800:39:228100:18:0300:01:1600:00:00
10 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:58:3413200:13:018600:28:4241.8100:41:432500:16:5100:01:1800:00:42
11 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:494000:11:177500:28:2142.3300:39:3813800:19:1100:01:4000:00:50
12 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM00:58:4916400:13:367200:28:1442.500:41:502900:16:5900:01:2700:00:37
13 685ROMEN MEDINA GONZALABSOLUT SPORTABM00:58:552900:11:087300:28:1442.500:39:2215800:19:3300:01:2800:00:58
14 3841JORDI MIRANDA ALFRAINDEPENDENTABM00:59:1514000:13:0610600:29:0541.2600:42:113600:17:0400:01:5200:00:50
15 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM00:59:252200:10:427400:28:1842.400:39:0021700:20:2500:01:2900:00:00
16 4374JOSE MIGUEL TOME NUC.E. RAYOTEAMABM00:59:267100:11:592900:27:2743.7200:39:2619400:20:0000:01:2800:00:42
17 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. VILA OLIMPICAABM00:59:5910400:12:268900:28:4741.6900:41:1311900:18:4600:01:3900:00:48
18 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:00:004900:11:266400:27:5742.9300:39:2322900:20:3700:01:3500:00:58
19 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:0826400:15:0712300:29:3540.5600:44:425000:17:2600:01:4100:00:43
20 8081MARCOS BLANCO FARIÑCORREDORES DO MIÑOABM01:02:2225800:15:0413600:29:4840.2700:44:525300:17:3000:01:5100:00:52
21 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:02:5920100:14:0612400:29:3640.5400:43:4214200:19:1700:01:4100:00:55
22 5481ERNEST ROURA PUIGDECLUB TRIATLO MALGRATABM01:03:1018200:13:4615700:30:0839.8200:43:5414100:19:1600:02:0300:00:58
23 1524DAVID GARCIA JIMENEVILADECANS TRIATLOABM01:03:1126100:15:0518900:30:4039.1300:45:454800:17:2600:02:1700:01:09
24 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:2911400:12:4013400:29:4640.3100:42:2626100:21:0300:02:0600:01:02
25 898JORDI FERRERAS JERECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:04:4819600:14:0019900:30:5338.8600:44:5318600:19:5500:01:4200:00:52
26 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:04:5924500:14:4819400:30:4539.0200:45:3314800:19:2600:02:2900:00:43
27 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:05:1227500:15:1615200:30:0339.9300:45:1918300:19:5300:01:5100:00:40
28 5454JONATHAN BERROCAL LA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:06:1533500:16:1410400:29:0241.3300:45:1625500:20:5900:01:3100:00:44
29 1999PABLO RODRIGUEZ PAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:3120400:14:0821700:31:2838.1400:45:3625200:20:5500:02:1100:01:14
30 1470ORIOL PUIG BRUFAUC.E. RAYOTEAMABM01:07:1023600:14:4520600:31:0138.6900:45:4628500:21:2400:02:2700:01:02
31 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:07:2524400:14:4820800:31:0438.6300:45:5229000:21:3300:02:0700:00:57
32 7040IBRAHIM TAJLIATLLICENCIA DE DIAABM01:07:3228100:15:2332100:33:4335.5900:49:0610400:18:2600:02:1000:01:18
33 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:07:4226300:15:0618500:30:3539.2400:45:4131500:22:0100:01:5300:01:02
34 8023XAVIER PORTA FORTLLICENCIA DE DIAABM01:09:2422800:14:3737100:35:0834.1600:49:4516900:19:3900:02:5400:01:50
35 4452DANIEL ZALBA ESTRADTG TRIATLO SITGESABM01:09:5630600:15:5325300:32:1737.1700:48:1030000:21:4600:02:5800:00:46
36 8063GIOVANNI JURADOLLICENCIA DE DIAABM01:09:5928800:15:3834000:34:1235.0900:49:5020300:20:0900:02:3700:01:01
37 1682SERGIO GARCIA GILABSOLUT SPORTABM01:10:0636800:16:3927800:32:3936.7500:49:1824500:20:4800:02:0500:00:59
38 8008DAVID MARTÍNEZ FERNLLICENCIA DE DIAABM01:10:1329400:15:4624600:32:0837.3400:47:5432900:22:1900:02:0900:01:01
39 7019VICTOR FONT JORDANALLICENCIA DE DIAABM01:10:5230800:15:5432800:33:5435.400:49:4826300:21:0400:02:4200:01:24
40 7008ÀNGEL PIZARRO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:10:5332300:16:0336700:35:0534.200:51:0817900:19:4500:03:0600:01:12
41 7013EVA RODRIGUEZ MOLINLLICENCIA DE DIAABM01:12:10100:06:5750400:40:4229.4800:47:3943900:24:3100:03:5800:01:20
42 7034GONZALO SANZ PINOLLICENCIA DE DIAABM01:13:0240300:17:1330600:33:203600:50:3334000:22:2900:02:4400:01:05
43 8091LLUIS MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:13:2844300:18:1136100:34:4334.5700:52:5422600:20:3400:02:0900:01:05
44 8035TONI CASTRO MAESTRELLICENCIA DE DIAABM01:13:4238100:16:5134300:34:1934.9700:51:1034300:22:3200:03:1000:00:54
45 2179ALEIX CAMINAL BOBETTG TRIATLO SITGESABM01:13:5242600:17:4629200:32:5436.4700:50:4036900:23:1200:02:1300:01:17
46 1957FERNANDO GOMEZ RODRTG TRIATLO SITGESABM01:13:5644500:18:1331600:33:3335.7700:51:4632500:22:1000:02:2100:01:00
47 4448XAVIER TORRES BENETCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:14:0242300:17:4438200:35:2333.9100:53:0725100:20:5500:02:5900:01:34
48 7021JAVIER NAVARRO MONLLICENCIA DE DIAABM01:14:0836100:16:3638300:35:2333.9100:51:5932400:22:0900:02:5800:01:39
49 534VICTOR VALVERDE RIVTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:15:5046400:18:5028000:32:4036.7300:51:3043400:24:2000:02:1700:01:07
50 8013MARCOS JARA BURGOSLLICENCIA DE DIAABM01:16:1348300:19:2039200:35:3933.6600:54:5927400:21:1400:02:5200:01:22
51 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM01:16:5820800:14:1252100:43:0427.8600:57:1617500:19:4200:01:4800:01:19
52 8061OSCAR MASO FERRERESLLICENCIA DE DIAABM01:17:4138300:16:5238700:35:3233.7700:52:2446800:25:1700:03:0000:00:59
53 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:18:4346200:18:4949200:39:3230.3500:58:2121300:20:2200:04:3000:01:40
54 2152ENRIQUE FONTOBA ESPC.E. NO TE PARESABM01:19:0245300:18:3844000:37:0932.300:55:4737300:23:1500:03:4000:01:40
55 2287JOSE FRANCISCO RUBICLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:22:3451800:21:1343600:37:0432.3700:58:1743200:24:1700:03:3300:01:29
56 8027JORDI PEREZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:29:0450700:20:3150600:40:4429.4601:01:1551500:27:4900:03:1500:01:25
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:53:11800:10:044000:27:3443.5300:37:38200:15:3300:01:0800:00:34
2 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:55:134100:11:172600:27:2543.7700:38:421300:16:3100:01:1000:00:36
3 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM00:55:446000:11:401400:27:1044.1700:38:502800:16:5400:01:1400:00:37
4 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM00:56:138700:12:17400:26:3745.0800:38:544500:17:1900:01:0800:00:39
5 780CRISTIAN GUILLAMOT C.E.T. DISTANCEABM00:56:381700:10:294300:27:3743.4500:38:0611200:18:3200:01:2700:00:42
6 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM00:56:539900:12:23700:26:5044.7200:39:136000:17:4000:01:1600:00:38
7 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM00:57:294300:11:194800:27:4143.3500:39:0010700:18:2900:01:3100:00:50
8 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:5213100:13:016600:28:0042.8600:41:016900:17:5100:01:1500:00:41
9 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM00:59:0514500:13:098300:28:3841.9100:41:474400:17:1800:01:2800:00:47
10 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:4916100:13:328000:28:3142.0800:42:036500:17:4600:01:2400:00:43
11 4206JOSE ANGEL NAVARRO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:5412600:12:558800:28:4641.7100:41:418900:18:1300:01:2200:00:39
12 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:00:047300:12:0410700:29:0941.1700:41:1312500:18:5100:01:3100:00:45
13 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:1817900:13:4512200:29:3340.6100:43:187900:18:0000:01:3800:00:49
14 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:2310700:12:3211700:29:2940.700:42:0114600:19:2200:01:4500:00:56
15 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:01:2423000:14:3914700:29:5840.0400:44:372300:16:4700:01:3400:00:40
16 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM01:01:2726200:15:0611900:29:3040.6800:44:362600:16:5100:01:3300:00:43
17 531XAVIER HERENCIA SANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:02:2613900:13:0616400:30:1539.6700:43:2113100:19:0500:01:4400:00:46
18 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:02:4214200:13:0817000:30:2139.5400:43:2914000:19:1300:02:0000:00:54
19 465AUGUSTO CILENTOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:03:2812100:12:5119600:30:5238.8800:43:4317700:19:4500:02:1100:00:59
20 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:03:4913600:13:0416900:30:2139.5400:43:2521600:20:2400:01:4900:00:48
21 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:04:1022900:14:3917200:30:2339.500:45:0213400:19:0800:01:5800:00:56
22 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:1011200:12:3725900:32:2337.0600:45:0013700:19:1000:01:4000:00:53
23 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM01:04:2918300:13:4714300:29:5440.1300:43:4124300:20:4800:01:4400:00:49
24 1714ORIOL VILAREGUT PRAC.N. VIC-ETBABM01:05:0535700:16:349100:28:5041.6200:45:2417300:19:4100:01:4000:00:56
25 3888NACHO PARERA RUIZC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:05:0717600:13:4321100:31:1238.4600:44:5520700:20:1200:02:0700:00:45
26 2083PERE MALLAFRE GARCIC.N. TARRACOABM01:05:2615100:13:1518400:30:3439.2600:43:4929100:21:3700:01:5200:01:05
27 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:4120700:14:1115600:30:0639.8700:44:1728400:21:2400:01:4200:01:21
28 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:4519800:14:0327300:32:3336.8700:46:3613600:19:0900:02:5300:01:39
29 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:05:5621500:14:1719500:30:5238.8800:45:0924100:20:4700:01:3400:00:51
30 5592AGUSTÍ OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIABM01:06:2014700:13:1224400:32:0637.3800:45:1826000:21:0200:02:5200:01:10
31 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:5515900:13:3019100:30:4239.0900:44:1235100:22:4300:01:5400:01:13
32 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:07:2240200:17:1226800:32:2736.9800:49:396300:17:4300:03:1400:00:49
33 8055SERGI ANDRES DURANLLICENCIA DE DIAABM01:07:3430300:15:5130700:33:2235.9600:49:139900:18:2100:02:5800:00:55
34 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:08:0032400:16:0523200:31:5237.6600:47:5719700:20:0300:02:1100:01:06
35 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:08:1230000:15:5128200:32:4236.700:48:3317000:19:3900:02:0600:01:07
36 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:08:3730100:15:5115300:30:0339.9300:45:5435200:22:4300:01:4700:01:05
37 4637ISAAC FONTELLES CODGOO SPORT CLUBABM01:09:1027200:15:1418200:30:3439.2600:45:4838700:23:2200:02:0100:01:09
38 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM01:09:1337000:16:4122100:31:3637.9700:48:1725400:20:5600:02:4000:00:50
39 2569RUBEN MONMANY PULICLUB VO2 TEAMABM01:09:1329800:15:4926500:32:2537.0200:48:1425700:20:5900:02:2000:01:21
40 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:10:3918100:13:4622600:31:4237.8500:45:2846500:25:1100:02:4800:01:24
41 7025DANI MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:11:3327900:15:2141300:36:1533.100:51:3618700:19:5700:04:2400:01:28
42 794JOFRE JOVELLAR ORTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:11:3535600:16:3329000:32:5336.4900:49:2632300:22:0900:02:1300:01:00
43 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:11:3637700:16:4833900:34:1135.100:50:5923000:20:3700:02:2400:01:08
44 5679DAVID CARRION GARCIC.A. LES TORTUGUESABM01:11:3936700:16:3824000:32:0437.4200:48:4235700:22:5700:02:1200:01:16
45 8030ALBERTO GOMEZ SANCHLLICENCIA DE DIAABM01:11:4340400:17:1427500:32:3836.7700:49:5230700:21:5100:02:2800:01:15
46 4402SERGIO FUENTES ROSACLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:0645800:18:4726900:32:2936.9400:51:1624600:20:5000:02:1600:00:52
47 8042LEE MARK EVANSLLICENCIA DE DIAABM01:12:0944600:18:1834600:34:2534.8700:52:4314900:19:2600:02:5900:01:10
48 8019SERGIO SOTO RIVERALLICENCIA DE DIAABM01:12:1010600:12:2837300:35:1134.1100:47:3944000:24:3100:03:2400:01:19
49 2939DANIEL JAVIER MARTIINDEPENDENTABM01:12:2028600:15:3237800:35:2233.9300:50:5428600:21:2600:03:0500:01:47
50 8017LUIS DAUNIS MENDAÑALLICENCIA DE DIAABM01:12:3919400:13:5734800:34:2734.8300:48:2443100:24:1500:03:1200:01:59
51 8089JOSE PELAEZ SALASLLICENCIA DE DIAABM01:12:4639900:17:0640900:36:1133.1600:53:1715200:19:2900:02:4100:01:23
52 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:13:1445500:18:4433200:34:0135.2800:52:4522100:20:2900:03:5900:01:14
53 7003OSCAR GARCIA GAMIZLLICENCIA DE DIAABM01:13:1438200:16:5133700:34:0535.2100:50:5632700:22:1800:02:5800:01:29
54 8074FRANC GOMEZ COLACIOLLICENCIA DE DIAABM01:13:4634500:16:2736300:34:5234.4200:51:1933700:22:2700:03:4500:01:08
55 4467JAVI FERNANDEZ VALVTRIATLO L´HOSPITALETABM01:13:4832100:16:0239400:35:4033.6400:51:4232200:22:0600:03:2700:01:21
56 1242ALBERT PEY FACIC.E.E. SANT GERVASIABM01:13:5141800:17:3135500:34:3334.7300:52:0430100:21:4700:02:5600:01:18
57 706DAVID RODRIGUEZ VIDTRIATLO L´HOSPITALETABM01:13:5717300:13:4046200:38:1231.4100:51:5231800:22:0500:00:0000:01:51
58 8043JOSEP MARIA RIBAS CLLICENCIA DE DIAABM01:15:1332600:16:0636900:35:0534.200:51:1142300:24:0200:03:1400:01:08
59 8024MIGUEL BERENGÜÍ LÓPLLICENCIA DE DIAABM01:15:4344700:18:1938100:35:2333.9100:53:4231400:22:0100:02:5500:02:05
60 4747ROBERT MOZOS AGUILEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:16:0328200:15:2343400:37:0232.400:52:2540500:23:3800:02:1100:01:19
61 7031ANDRE FAURELLICENCIA DE DIAABM01:16:3722700:14:3446100:38:0931.4500:52:4341700:23:5400:02:4600:00:49
62 8070JOSÉ MANUEL PIRIS ALLICENCIA DE DIAABM01:16:5340900:17:2039600:35:4133.6300:53:0141600:23:5200:03:1000:01:00
63 8018SERGI RIERA DURANLLICENCIA DE DIAABM01:17:3052000:21:1542600:36:4132.7100:57:5615900:19:3400:02:3400:01:12
64 2623MARC PURULL DURANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:18:1242000:17:3528600:32:4836.5900:50:2351400:27:4900:02:0000:01:35
65 7018MARC BRONCHAL MORENLLICENCIA DE DIAABM01:18:1534000:16:2045600:37:5531.6500:54:1542100:24:0000:03:1500:02:48
66 7011GIRAUD ERICLLICENCIA DE DIAABM01:18:2740000:17:0735800:34:3934.6300:51:4649800:26:4100:02:3800:01:21
67 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VCLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:4250300:20:2742200:36:2832.9100:56:5530200:21:4700:02:4300:01:24
68 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:19:1348400:19:2340100:35:5833.3600:55:2141500:23:5200:03:1500:01:21
69 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAABM01:19:3229500:15:4749800:40:0529.9400:55:5240600:23:4000:02:4600:01:49
70 8049ANTONIO JOSÉ FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM01:20:1544200:18:0947200:38:3031.1700:56:3940300:23:3600:04:3000:01:51
71 681DAVID MASFERRER MONTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:20:3446900:18:5945200:37:4631.7700:56:4541400:23:4900:03:0200:01:35
72 7042IVAN MARTIN MARTINELLICENCIA DE DIAABM01:21:3150800:20:3244900:37:4131.8400:58:1337800:23:1800:02:3800:00:57
73 8012AGUSTIN BARBERIS ABLLICENCIA DE DIAABM01:23:2249400:20:0946600:38:2031.300:58:2945400:24:5300:03:4900:01:13
74 8067ISMAEL HERRERA GARCLLICENCIA DE DIAABM01:27:1248900:19:3749900:40:0929.8900:59:4650900:27:2600:04:5800:02:26
75 7029MARCOS AUBESO PARELLLICENCIA DE DIAABM01:30:2752900:23:3551200:42:0228.5501:05:3745300:24:5000:05:1500:01:06
76 8004MARCOS POZO NEVADOLLICENCIA DE DIAABM01:32:1650400:20:2952600:45:1726.501:05:4649400:26:3000:04:1300:02:19
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2728SANTI PELLEJERO GACCLUB VO2 TEAMV1M00:54:411100:10:235900:27:4543.2400:38:081400:16:3300:01:1200:00:43
2 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M00:55:571200:10:274500:27:3843.4300:38:057000:17:5200:01:1900:00:41
3 331DAVID MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAV1M00:56:266900:11:572700:27:2643.7400:39:233300:17:0300:01:2100:00:38
4 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M00:56:394800:11:263100:27:3043.6400:38:566200:17:4300:01:2900:00:41
5 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:58:018300:12:14500:26:3945.0300:38:5313500:19:0800:01:1100:00:42
6 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M00:58:377600:12:073600:27:3243.5800:39:3912600:18:5800:01:2900:00:49
7 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M00:59:047500:12:052300:27:2443.800:39:2916400:19:3500:01:1800:00:47
8 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M00:59:1312500:12:559500:28:5241.5700:41:475100:17:2600:01:3000:00:44
9 5634ALVARO ESPEJO GARRITRI2WINV1M00:59:305100:11:286900:28:0342.7800:39:3119100:19:5900:01:4600:00:49
10 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:3415000:13:1315500:30:0539.8900:43:189600:18:1600:02:0200:00:00
11 239JOSEP MARTI COROMINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:4116600:13:3616700:30:1939.5800:43:556400:17:4600:02:0400:00:56
12 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:02:4819100:13:5411000:29:1940.9300:43:1316200:19:3500:01:3600:00:44
13 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:03:4021700:14:1918300:30:3439.2600:44:5312100:18:4700:01:4200:00:56
14 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:04:0023200:14:4016200:30:1339.7100:44:5313300:19:0700:01:4500:00:51
15 320ALEX MEROÑO SALVATIABSOLUT SPORTV1M01:05:1625700:15:0313800:29:5040.2200:44:5321400:20:2300:01:4200:00:55
16 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:2327100:15:1419300:30:4439.0500:45:5814700:19:2500:02:3500:01:06
17 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:05:3727000:15:1318000:30:3039.3400:45:4318400:19:5400:02:0300:00:57
18 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:4227300:15:1417600:30:2539.4500:45:3919600:20:0300:01:5400:00:46
19 5416DAVID ADELL GÁZQUEZC.N. VIC-ETBV1M01:05:49000:00:00000:00:00000:46:1416100:19:3500:00:0000:00:00
20 1520VICENÇ CLARENA RIERC.N. SABADELLV1M01:06:0222600:14:3219700:30:5238.8800:45:2423100:20:3800:02:3500:01:10
21 2266JOAN GONZALEZ CAPARCERDANYOLA CHV1M01:06:1616500:13:3622200:31:3637.9700:45:1226200:21:0400:02:2900:01:01
22 2661JESUS VICENTE BALBAINDEPENDENTV1M01:06:1716000:13:3117700:30:2739.4100:43:5833000:22:1900:02:1300:01:04
23 2989ALFONSO PLAZA GIMENCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:06:2924900:14:5220300:30:5738.7700:45:4923400:20:4000:02:1200:01:00
24 8050JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:07:0015800:13:2923600:31:5837.5400:45:2728900:21:3300:02:2400:01:17
25 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:07:0321200:14:1623700:32:0037.500:46:1624200:20:4700:02:3500:01:33
26 1217FRANCISCO JAVIER MOC.E. NO TE PARESV1M01:08:0725500:15:0221400:31:1538.400:46:1730600:21:5000:02:0500:01:22
27 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 TEAMV1M01:08:0731500:15:5623800:32:0237.4600:47:5820400:20:0900:02:3100:01:07
28 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:4726600:15:1018700:30:3739.1900:45:4735900:23:0000:01:3300:01:00
29 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:09:4132000:16:0127100:32:3136.900:48:3226700:21:0900:02:0800:01:03
30 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:09:5330700:15:5314600:29:5640.0900:45:4942500:24:0400:01:5100:00:58
31 790MARCOS PÉREZ REDONDCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:09:5626900:15:1229600:33:0036.3600:48:1229800:21:4400:03:1300:01:26
32 866FRANCISCO BAENA GOMSBR OPEN TEAMV1M01:10:4329900:15:5026700:32:263700:48:1633600:22:2700:02:1600:01:15
33 7012JAIME CUEVAS LABRADLLICENCIA DE DIAV1M01:11:3739600:17:0332400:33:4835.500:50:5124000:20:4600:02:5500:01:02
34 8026SERGIO LOPEZ BARRERLLICENCIA DE DIAV1M01:11:3843800:18:0529300:32:5436.4700:50:5923300:20:3900:02:3600:00:54
35 1246RICART GARCIA SANCHC.N. VIC-ETBV1M01:11:4735800:16:3431100:33:2735.8700:50:0129900:21:4600:02:5400:01:03
36 5375JUAN LUIS VICENTE ODIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:12:1537100:16:4232900:33:5535.3800:50:3729400:21:3800:03:2100:01:02
37 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:12:3137400:16:4428100:32:4236.700:49:2636300:23:0500:02:1800:01:10
38 8057JORDI FAMADASLLICENCIA DE DIAV1M01:12:4444400:18:1336000:34:4334.5700:52:5618100:19:4800:03:1100:01:23
39 4447DAVID MAYOL BUXASASCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:14:0242500:17:4538000:35:2233.9300:53:0725000:20:5500:02:5600:01:31
40 8046JOSEP MARIA CERCOSLLICENCIA DE DIAV1M01:14:3233600:16:1839500:35:4033.6400:51:5834700:22:3400:03:4700:01:41
41 8003MANEL HERMOSO DEL PLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4232800:16:0631700:33:3535.7300:49:4146100:25:0100:02:3300:01:09
42 8064GONZALO CADILLAC BELLICENCIA DE DIAV1M01:15:0529300:15:4644700:37:3131.9900:53:1730400:21:4800:04:2000:01:17
43 1511MANUEL ALLER LLAMAZCLUB NATACIO SITGESV1M01:15:1839700:17:0321900:31:3338.0300:48:3649900:26:4200:01:5700:01:19
44 8072DAVID MONJE MILLALLICENCIA DE DIAV1M01:15:3634100:16:2136200:34:5034.4500:51:1143600:24:2500:02:3000:01:10
45 8084JOSE MANUEL ACOSTA INDEPENDENTV1M01:16:2525900:15:0542100:36:2432.9700:51:2945800:24:5600:03:0700:01:27
46 555TONI ROMERO BRUGUERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:17:4538800:16:5438800:35:3333.7600:52:2746900:25:1800:03:0100:01:31
47 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:18:0023900:14:4647000:38:2931.1800:53:1544800:24:4500:03:1400:02:12
48 1424TONI CABRERA GALLEGCLUB TRI5UV1M01:18:2846600:18:5337600:35:1833.9900:54:1143300:24:1700:02:4000:01:49
49 8065RUBEN RODRIGUEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:18:5245700:18:4743200:36:5432.5200:55:4136700:23:1100:02:2000:00:55
50 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:18:5650200:20:2741900:36:2332.9800:56:5032100:22:0600:02:5500:01:22
51 7001GENÍS BAYARRI SARDÀLLICENCIA DE DIAV1M01:19:0046800:18:5744600:37:2932.0100:56:2634600:22:3400:02:1400:01:34
52 7015SANDRO DE VAZEILLESLLICENCIA DE DIAV1M01:19:0948800:19:3640400:36:0733.2300:55:4339300:23:2600:02:2100:01:10
53 7044SERGIO MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2736300:16:3650000:40:1329.8400:56:4934900:22:3800:04:4500:02:08
54 8010JORDI SOLA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2944000:18:0844300:37:2232.1100:55:3042000:23:5900:02:4600:01:07
55 8062CHRISTIAN ANDRÉ VIGLLICENCIA DE DIAV1M01:20:2841100:17:2249700:39:4830.1500:57:1038100:23:1800:03:3100:01:16
56 8029RAFEL COLOMÉ HERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0248500:19:2947500:38:3531.100:58:0441900:23:5800:03:1900:01:43
57 7020MARC ROCASALBAS ARGLLICENCIA DE DIAV1M01:23:3930500:15:5242300:36:2832.9100:52:2053000:31:1900:03:2500:01:34
58 7038JUAN F MELERO UTRERLLICENCIA DE DIAV1M01:25:4246100:18:4847800:38:3831.0600:57:2652100:28:1600:03:1700:01:17
59 4668GUILLERMO DE LA IGLINDEPENDENTV1M01:25:4747700:19:1451900:42:5327.9801:02:0740700:23:4000:04:0100:01:50
60 8082FERRAN CHOPO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:31:0049600:20:1252200:43:0927.8101:03:2151300:27:3900:03:5100:02:21
61 7035ANTONIO FRANCISCO ZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:4352600:23:2251800:42:4828.0401:06:1049600:26:3300:03:4800:02:12
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 282LLUIS LOPEZ CUADRADC.N. MATAROV1M00:57:154700:11:252200:27:2443.800:38:4910600:18:2600:01:2600:00:39
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:226800:11:563200:27:3143.6100:39:277400:17:5500:01:2500:00:45
3 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:01:5212700:12:5710000:29:0041.3800:41:5718500:19:5500:01:4300:00:51
4 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:02:1219200:13:5515000:30:0139.9800:43:569400:18:1600:01:3700:00:53
5 3416XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:02:1734200:16:249300:28:5241.5700:45:163200:17:0100:01:2600:00:41
6 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:02:2711700:12:4611600:29:2840.7200:42:1420800:20:1300:01:5200:00:49
7 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M01:02:5214900:13:1217800:30:2839.3900:43:4013900:19:1200:02:0200:00:59
8 5776JOAN FRANCESC CAMPOC.N. CATALUNYAV1M01:03:0322100:14:2816100:30:1339.7100:44:4110100:18:2200:01:3000:00:46
9 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:04:2810900:12:3519800:30:5338.8600:43:2825900:21:0000:02:0800:00:51
10 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:05:5529700:15:4812900:29:4140.4300:45:2921900:20:2600:01:5100:00:57
11 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:06:3830900:15:5413500:29:4840.2700:45:4225300:20:5600:02:0000:00:58
12 7039LUIS BEGUER FRANCOLLICENCIA DE DIAV1M01:06:4350000:20:25100:22:3353.2200:42:5841100:23:4500:02:4000:01:46
13 2258ÓSCAR SABATER ARMENTRI2WINV1M01:06:4727700:15:2025600:32:2037.1100:47:4013200:19:0700:02:3900:00:55
14 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:07:5332500:16:0622700:31:4237.8500:47:4820100:20:0500:01:3000:00:57
15 5841DAVID SOLER ESCOLÁC.E. RAYOTEAMV1M01:07:575700:11:3514900:30:0139.9800:41:3649100:26:2100:01:5300:01:06
16 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:4625000:14:5816000:30:1339.7100:45:1140100:23:3500:01:3800:01:02
17 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:09:0017500:13:4118100:30:3239.300:44:1345100:24:4700:01:4800:01:13
18 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV1M01:09:0836000:16:3523300:31:5237.6600:48:2723700:20:4100:02:0100:01:00
19 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M01:10:0625200:15:0030100:33:1136.1600:48:1130900:21:5500:02:2900:01:21
20 2157JOSE DAVID FERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1M01:10:3138700:16:5426200:32:2337.0600:49:1727100:21:1400:02:2300:01:02
21 8021JOSEP TRULLS VILALLICENCIA DE DIAV1M01:10:3636500:16:3733300:34:0235.2600:50:3919000:19:5700:02:1700:01:00
22 3318ÒSCAR CUBILLO ALONSTRI2WINV1M01:10:4439100:16:5626600:32:263700:49:2228100:21:2200:02:0400:00:59
23 1252GERMÁN CARAVIA SUÁRC.N. VIC-ETBV1M01:11:1420500:14:0836500:35:0034.2900:49:0832000:22:0600:02:2300:00:54
24 8025MANEL ROYO VENTURALLICENCIA DE DIAV1M01:11:1434300:16:2521500:31:1938.3200:47:4439800:23:3000:02:0700:00:56
25 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:11:3430400:15:5230000:33:0936.200:49:0134500:22:3300:02:2300:01:30
26 2006SEBASTIAN SALMERON INDEPENDENTV1M01:11:3641600:17:2625500:32:1937.1300:49:4530800:21:5100:02:5100:00:54
27 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:11:4446000:18:4828400:32:4636.6200:51:3420500:20:1000:02:2000:01:09
28 8051JOSE DIEGO PARRADO LLICENCIA DE DIAV1M01:12:2941000:17:2126100:32:2337.0600:49:4435400:22:4500:02:1400:01:06
29 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:3734400:16:2730500:33:1736.0500:49:4435600:22:5300:02:3000:01:12
30 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ CLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:14:1735200:16:3135000:34:2734.8300:50:5838300:23:1900:02:2700:01:11
31 7032IÑIGO GURREALLICENCIA DE DIAV1M01:14:3540100:17:1135400:34:3134.7700:51:4235500:22:5300:02:2000:01:24
32 8034JUAN FERNÁNDEZ RODRLLICENCIA DE DIAV1M01:15:4435100:16:3040000:35:5033.4900:52:2039000:23:2400:02:5200:01:30
33 1648MIGUEL ANGEL ESTEBCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:4828300:15:2743100:36:5032.5800:52:1740000:23:3100:01:5400:01:23
34 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:15:5937600:16:4734700:34:2634.8500:51:1345000:24:4600:02:3300:01:19
35 2952DAVID XUCLÀ MARTÍNEINDEPENDENTV1M01:16:4817800:13:4449400:39:3430.3300:53:1839900:23:3000:04:0600:03:38
36 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:2637800:16:4831000:33:2635.8900:50:1450700:27:1200:02:4900:01:16
37 2659ANDREU VALENZUELA GABSOLUT SPORTV1M01:17:2715400:13:2346400:38:1531.3700:51:3848300:25:4900:03:2300:02:10
38 8078ANTONIO TRIBALDOS HLLICENCIA DE DIAV1M01:17:2742800:17:5038400:35:2733.8500:53:1742900:24:1000:02:4100:01:13
39 8020SERGIO OLIVAS MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:18:2347500:19:1239900:35:4833.5200:55:0038900:23:2300:02:3200:01:20
40 688DAVID ARTIGAS PEREZINDEPENDENTV1M01:18:2442200:17:3844800:37:3431.9400:55:1237100:23:1200:03:3900:02:18
41 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV1M01:18:3430200:15:5144100:37:1632.200:53:0747200:25:2700:02:4500:01:37
42 8005DAVID VILLELLASLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4935400:16:3248900:39:1030.6400:55:4236400:23:0700:03:3000:01:33
43 8031RAFA BERMEJO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:20:2349800:20:2049000:39:2530.4400:59:4523200:20:3800:03:5600:01:29
44 8022JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5741500:17:2645500:37:5331.6800:55:1947900:25:3800:02:5000:01:34
45 700RUDIE GALU.C. SANT CUGATV1M01:22:3042400:17:4445400:37:4931.7300:55:3350500:26:5700:03:0700:01:31
46 8054OSCAR RODRIGUEZ LOPLLICENCIA DE DIAV1M01:22:3851400:20:5746900:38:2531.2400:59:2237600:23:1600:02:2200:01:27
47 8075JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3047900:19:1649500:39:4330.2100:58:5947600:25:3100:03:2500:01:33
48 7010RAFA FLOR GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:25:5141700:17:3052000:42:5727.9401:00:2747100:25:2400:03:4600:03:01
49 7036ANTONIO MANUEL OTS LLICENCIA DE DIAV1M01:32:4352700:23:2351700:42:4628.0601:06:0949700:26:3400:03:5500:02:09
50 8071CARLOS HERAS GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:35:1649500:20:10000:00:00000:00:00000:00:0000:02:4700:00:00
51 7024EDUARDO JAVIER FUENLLICENCIA DE DIAV1M01:38:1752100:21:2252700:47:0925.4501:08:3152600:29:4600:05:3600:03:43
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M00:57:087700:12:081300:27:0844.2300:39:167200:17:5200:01:1200:00:41
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:01:3913800:13:069200:28:5141.5900:41:5717400:19:4200:01:3800:00:50
3 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:01:4610300:12:2512500:29:3740.5200:42:0217600:19:4400:01:5600:00:49
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:02:1011100:12:3711100:29:2040.9100:41:5720900:20:1300:01:4700:00:54
5 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M01:04:1516900:13:3817100:30:2139.5400:43:5921100:20:1600:01:4700:01:09
6 8083ZACARIAS ALVES BRANC.T. A CORRE-CUITAV2M01:05:0118000:13:4521300:31:1438.4200:44:5919500:20:0200:02:0800:01:00
7 2715ANDREU IZQUIERDO VIINDEPENDENTV2M01:06:1033100:16:0911200:29:2140.8900:45:3023600:20:4000:01:4900:01:01
8 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:07:2031000:15:5524300:32:0537.400:48:0014400:19:2000:01:5700:01:03
9 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:07:4921400:14:1724700:32:1037.3100:46:2728200:21:2200:02:2800:01:05
10 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:07:5439000:16:5620200:30:5538.8100:47:5119800:20:0300:01:4500:01:05
11 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDENTV2M01:08:0936600:16:3723500:31:5637.5800:48:3316500:19:3600:02:5100:01:10
12 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:08:1626500:15:0814000:29:5040.2200:44:5838000:23:1800:01:5400:00:54
13 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:11:0637900:16:5027900:32:3936.7500:49:2929200:21:3700:02:2200:01:04
14 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV2M01:11:3320600:14:1021600:31:2438.2200:45:3448600:25:5900:02:1800:01:22
15 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:0433000:16:0825700:32:2037.1100:48:2840200:23:3600:02:1600:00:59
16 7043ANTONI CAMPELO RODRLLICENCIA DE DIAV2M01:12:4528700:15:3435700:34:3934.6300:50:1334200:22:3200:03:0000:01:34
17 8045FRANCSICO JAVIER LALLICENCIA DE DIAV2M01:13:1334600:16:2835900:34:4034.6200:51:0831900:22:0500:02:1800:01:11
18 443AMADOR OLIVARES DE C.E. NO TE PARESV2M01:15:5345100:18:3134500:34:2134.9300:52:5236100:23:0100:03:0000:01:14
19 8002FERRAN GASSOL DUBRULLICENCIA DE DIAV2M01:16:5337500:16:4742000:36:2432.9700:53:1140900:23:4200:03:3100:00:53
20 8001ANTONIO BENADUCELLICENCIA DE DIAV2M01:18:4143700:18:0442800:36:4232.700:54:4641800:23:5500:02:5100:01:10
21 8047PEDRO HINAREJOS GOMLLICENCIA DE DIAV2M01:20:4751700:21:1139000:35:3533.7200:56:4642200:24:0100:02:5300:01:18
22 8028EMILIO BARTA PASTORLLICENCIA DE DIAV2M01:21:2950900:20:3446500:38:2031.300:58:5434800:22:3500:04:0200:01:33
23 7002ANTONIO BERMUDO MORLLICENCIA DE DIAV2M01:22:0750600:20:3145300:37:4831.7500:58:1941300:23:4800:02:3800:01:41
24 8037JOSE LUCAS SENDER ALLICENCIA DE DIAV2M01:22:5334900:16:2951100:41:5128.6700:58:2044200:24:3300:03:0700:00:53
25 8079LLUIS COLOM ARMENGOLLICENCIA DE DIAV2M01:23:2646500:18:5047400:38:3431.1100:57:2448700:26:0200:02:3100:01:41
26 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV2M01:26:2348200:19:1850300:40:4229.4801:00:0049200:26:2300:02:4700:01:23
27 697ANTONIO REYES GALVECLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:27:2253000:23:4745800:38:0231.5501:01:4947700:25:3300:03:2600:01:33
28 8052MIGUEL ANGEL RIBAU LLICENCIA DE DIAV2M01:28:4053100:23:5547300:38:3331.1301:02:2848900:26:1200:03:2100:01:32
29 3743JAVIER NICOLAS GARCCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:30:0652800:23:2547100:38:3031.1701:01:5551900:28:1100:03:1000:01:41
30 1289JUAN SALVADOR VILLACLUB TRITRAININGV2M01:31:3752400:21:5950200:40:2729.6701:02:2652400:29:1100:02:5200:01:19
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:04:0217700:13:4316800:30:2039.5600:44:0319200:19:5900:02:0200:01:05
2 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:11:3831900:16:0023900:32:0237.4600:48:0240400:23:3600:02:2300:01:13
3 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:12:5729000:15:4424900:32:1437.2300:47:5846000:24:5900:01:5400:01:10
4 5242JAUME SANZ MIRALLEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:15:2247800:19:1528900:32:5136.5300:52:0637400:23:1600:02:0800:01:28
5 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:15:3338500:16:5331500:33:3235.7900:50:2546400:25:0800:03:0000:01:34
6 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:19:0645400:18:3937500:35:1234.0900:53:5146600:25:1500:02:3100:01:51
7 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:20:1140600:17:1749300:39:3330.3400:56:5038600:23:2100:03:4400:01:59