RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
396 550 537 12 1 750 20 5 22 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:37:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1160FRANCESC GODOY CONTRERAS00:50:53
25249JORDI RELATS MORENO00:53:11
3710ALEIX DOMENECH GUIX00:53:45

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:42:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:52:22
22490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDO XICOTA00:53:24
35341ALBERT MARTINEZ SEDO00:56:21

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:43:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:52:13
25364SERGI SOTILLO COSTA00:55:34
31195JORDI VIDAL MONCUNILL00:55:57

4. - ABSOLUT SPORT - 02:46:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1383DANIEL VELASCO GARCIA00:54:44
2851ALBERT BERROCAL CABALLERO00:54:53
3384ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:56:35

5. - C.N. MATARO - 02:46:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO00:55:13
25741GUILLERMO CORTIJO ROMEU00:55:14
34690ORIOL GILI RICO00:55:54

6. - FLOR DE TRIATLO - 02:46:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
18085ANTONI LLULL AMER00:54:22
24475POL GIMENO FONQUERNIE00:55:22
31132EDGAR RUESCAS URBINA00:56:42

7. - C.E. RAYOTEAM - 02:47:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET00:55:21
23236ENRIC BOLDU ROIG00:55:34
33639PABLO DURAN URBAN00:56:41

8. - C.N. CATALUNYA - 02:48:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO00:55:44
2177ELOI MORAGUES PAÑELLA00:56:13
3331DAVID MARTINEZ MERODIO00:56:26

9. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:49:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:56:07
23924GERARD CAPELLADES MARZO00:56:30
34569PAUL LUCAS MAURUS MAYORAL00:56:57

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:50:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA00:54:43
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:57:16
34880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO00:58:49

11. - C.N. VIC-ETB - 02:51:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH00:55:16
21528TONI MANZANEQUE GUITART00:57:29
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:59:05

12. - W3TRIBCN - 02:52:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID00:55:33
2809ORIOL PADRÓS VERA00:58:34
35411JORDI ALBA SANTAMARIA00:58:49

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:53:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12855ANTONIO ROLDAN GOMEZ00:56:06
22124IÑAKI MORET MARTINEZ00:57:09
31493JOAN ALARCÓN VILA00:59:49

14. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 02:53:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:55:29
25496ADRIAN ARRUFAT PEÑA00:58:14
31367JAVIER BONNIN JORDI00:59:44

15. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:55:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11710MARTI SENDER PRADOS00:57:31
22503ABEL SERRA SUCARRATS00:58:21
32791DANIEL RATERA RAMOS00:59:52

16. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 02:55:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX00:55:49
21517POL PUEYO SOLÀ00:56:46
33866ALBERT CODINA URGELÉS01:03:10

17. - CLUB VO2 TEAM - 02:56:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12728SANTI PELLEJERO GACIA00:54:41
22548ALEXIS GUILLÉN LERROUX01:00:24
34917POL BADIA CASALS01:00:55

18. - C.E. NO TE PARES - 02:59:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:55:43
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU00:59:32
33339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO01:03:55

19. - C.A. IGUALADA - 03:00:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12304SAMUEL DELGADO NIETO00:58:06
2754JOSEP MARTINEZ CORTES01:01:24
3717DANIEL SEGURA ELVIRA01:01:27

20. - C.N. SABADELL - 03:02:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15928PAU CASAS SERRATS00:57:36
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:58:39
31520VICENÇ CLARENA RIERA01:06:02

21. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:02:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ01:00:04
2588RUBÉN NOGALES LEIRO01:00:25
31813DAVID RODRIGUEZ PEREZ01:02:08

22. - CLUB NATACIO OLOT - 03:03:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13311MARC MALLARACH GUINART00:56:44
21027JOAN REIXACH ABRIL01:03:05
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:03:34

23. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:03:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
15814GABRIEL PONS MOJENA00:59:22
21270MARC MONTALBAN ESPAÑOL00:59:59
31476XAVIER NAVARRO CIURANA01:04:18

24. - TG TRIATLO SITGES - 03:06:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11228JOAN CARLES BLANCH CABAU01:01:18
22863MARC ORELLANA01:02:32
33141BORJA PARRA ALBARES01:02:59

25. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:09:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:02:26
2566RUBÉN RIBERA MOYA01:03:40
3528JOSE MARIA CUADRADO CABELLO01:03:40

26. - TRI2WIN - 03:16:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15634ALVARO ESPEJO GARRIDO00:59:30
22258ÓSCAR SABATER ARMENGOL01:06:47
32427JORDI GONZALEZ BARO01:10:06

27. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:16:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ00:59:54
25870NOEL CELMA BERNUS01:05:23
34790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVA BEUTER01:11:34

28. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:17:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11834ORIOL MELERO AMBLÀS01:03:29
23432ADAM GOLDTHORP01:05:42
32520ANTONIO MARTOS GARCIA01:07:49

29. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:17:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11773DANIEL MARTINEZ VALENTIN00:57:03
25592AGUSTÍ OLIVERA01:06:20
31242ALBERT PEY FACI01:13:51

30. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:18:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14770CARLES SENDRA MANAUT01:04:00
25687PACO GÓMEZ01:04:10
32157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTINEZ01:10:31

31. - CLUB NATACIO SITGES - 03:26:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12759MARC GASPAR GUARDIOLA01:02:34
21005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCIA01:08:16
31511MANUEL ALLER LLAMAZARES01:15:18

32. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:27:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZ01:03:36
22872PAU BERNABÉ CONSTANS01:08:27
3534VICTOR VALVERDE RIVAS01:15:50

33. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:33:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13923ALBERT SABATER RUSCALLEDA01:08:47
25267JOSE UTGES MENDOZA01:11:42
3911VADO BALAGUE VILABELLA01:12:57

34. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:34:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1790MARCOS PÉREZ REDONDO01:09:56
2794JOFRE JOVELLAR ORTEGA01:11:35
3288DAVID FERNANDEZ FUGAROLAS01:12:31

35. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:34:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1557DAVID GARCIA CRUZ01:07:03
24467JAVI FERNANDEZ VALVERDE01:13:48
3706DAVID RODRIGUEZ VIDAL01:13:57

36. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:45:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12989ALFONSO PLAZA GIMENEZ01:06:29
22087IBAN CONESA LARA01:11:36
3697ANTONIO REYES GALVEZ01:27:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32