RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 155 139 16 0 3000 90 20 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M04:46:111900:48:412902:29:0236.2303:17:436301:28:2800:01:5300:00:59
2 2074ALBERT ESPEJO CAÑELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M06:08:097100:56:3713603:14:3627.7504:11:1313501:56:5600:03:3500:01:21
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. MATAROABF05:02:145400:53:447002:38:5433.9803:32:386601:29:3600:01:1700:00:45
2 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:18:166200:55:229902:50:0831.7403:45:308401:32:4600:01:2800:01:32
3 1960IVET FARRIOLS ARIMOU.C. SANT CUGATABF05:27:484800:53:199602:49:2831.8603:42:4711901:45:0100:01:3500:01:02
4 3588ESTHER VIDAL PAJARECLUB ATLETIC VAL D´ARANABF06:08:2712901:06:5413403:10:0328.4104:16:5712801:51:3000:01:4500:01:44
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1588NACHO VILLARRUEL CLUB ESPORTIU Z5ABM04:21:41300:44:34702:19:0738.8203:03:41601:18:0000:01:3200:00:45
2 5508SERGIO BERNAL GARCIC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:50:00400:45:114202:32:2735.4203:17:388301:32:2200:01:1800:01:26
3 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM04:52:364000:51:085002:34:1235.0203:25:205101:27:1600:01:3500:01:14
4 1128HUGO MENDEZ MARTINEC.E. PICORNELLABM04:54:587800:57:374302:32:5135.3303:30:283601:24:3000:01:0200:00:56
5 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:56:28500:45:258502:44:4432.7803:30:094601:26:1900:01:0400:00:50
6 2911ADAN HIDALGO AGUILATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:58:381600:48:238002:42:5133.1603:31:145301:27:2400:00:0000:00:55
7 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:05:4910101:00:514402:33:0635.2703:33:577901:31:5200:02:3200:01:31
8 1260MIQUEL ALSO SELMACLUB BTT MONTBIKEABM05:17:537700:57:299402:48:4332.0103:46:127801:31:4100:02:4800:01:32
9 2628CÉSAR BARRABÉS REBOCLUB TRITRAININGABM05:17:598100:58:0510802:54:4430.903:52:494101:25:1000:01:5200:01:03
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:05:186300:55:276402:37:3234.2803:32:598201:32:1900:01:2900:00:56
2 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF05:16:337900:57:419502:48:4831.9903:46:296701:30:0400:01:0400:01:27
3 3591LARA GUTIERREZ MORECLUB TRIATLO VALLIRANAABF05:32:224600:51:4811102:55:4130.7403:47:2911701:44:5300:01:3600:01:28
4 112NURIA PUBILL LLEONACERRR IGUALADAABF05:39:593100:49:3413303:09:2928.503:59:0310701:40:5600:01:3200:02:08
5 70NEUS ESTRANY RIERADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:49:228900:58:4713103:07:4628.7604:06:3310901:42:4900:03:4600:01:33
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM04:08:52100:41:45102:13:4340.3802:55:28201:13:2400:00:4700:00:51
2 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM04:14:55900:46:43302:15:4139.803:02:24101:12:3100:00:0000:00:41
3 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM04:25:00800:46:26502:17:3139.2703:03:571901:21:0300:00:5400:00:59
4 2708VICENÇ CASTELLA SERC.N. MATAROABM04:29:121800:48:351102:21:3838.1303:10:13901:18:5900:01:0100:01:06
5 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM04:29:391100:47:361202:21:4838.0803:09:241601:20:1500:00:5400:00:56
6 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 TEAMABM04:32:092500:48:591502:23:2137.6703:12:201301:19:4900:01:1500:01:15
7 2522ANDREU DE JUAN BARDDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:38:313400:49:562002:24:5737.2503:14:533201:23:3800:01:0800:01:04
8 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM04:38:375800:54:511302:22:1637.9603:17:072101:21:3000:01:2800:01:07
9 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:44:594300:51:303402:31:2135.6803:22:512301:22:0800:01:4400:00:54
10 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:44:596900:56:212502:26:2736.8703:22:482401:22:1100:01:2900:01:27
11 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM04:52:024500:51:444602:33:2535.203:25:094801:26:5300:01:0900:01:12
12 2837OCTAVIO CONTE MARTIINDEPENDENTABM04:53:395300:53:434902:33:5635.0803:27:394301:26:0000:02:3700:01:25
13 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM04:54:036500:56:055202:35:0834.8103:31:132701:22:5000:01:4000:01:03
14 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:55:255200:53:426302:37:2134.3203:31:033501:24:2200:01:0700:00:48
15 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM05:01:448500:58:253602:31:2235.6703:29:478001:31:5700:01:2800:01:12
16 2030XAVIER BARGALLO SEVCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:04:203600:50:567202:39:3633.8303:30:329201:33:4800:01:4900:01:13
17 931ALBERT RIBA OCHOACLUB NATACIO MINORISAABM05:05:208800:58:406802:38:1634.1203:36:566201:28:2400:02:1900:01:38
18 1532STEFAN DAUWALDERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM05:05:226800:56:112402:26:1136.9403:22:2211101:43:0000:01:4200:00:56
19 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM05:07:497300:56:577902:42:1133.303:39:086401:28:4100:02:1500:00:55
20 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:11:2810601:01:484702:33:4635.1203:35:349901:35:5400:02:1400:01:21
21 995ROBERT JUANOLA JUANINDEPENDENTABM05:13:199100:59:038202:43:1633.0703:42:197201:31:0000:01:3400:00:48
22 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:22:3412601:06:119302:48:1332.103:54:245901:28:1000:02:5900:00:53
23 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:25:009801:00:4010102:50:4131.6403:51:219101:33:3900:01:2800:01:28
24 1106JAVIER CAVERO SAEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:29:1312701:06:318802:46:2432.4503:52:5510001:36:1800:02:2500:01:25
25 1757LLUIS BORRAS CONTRECLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:30:048000:58:0310402:51:2631.503:49:2910601:40:3500:01:4700:01:32
26 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:55:4910501:01:4313003:06:2028.9804:08:0312101:47:4600:03:0400:01:15
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF05:01:418300:58:146202:37:0834.3703:35:224701:26:1900:01:4100:01:07
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF05:37:476100:55:2112403:04:3829.2503:59:5910301:37:4800:01:1200:01:18
3 5023PATRICIA MONTIEL ADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF05:47:369600:59:5612003:02:3829.5704:02:3412001:45:0200:02:3500:01:17
4 4013BEATRIZ AGUILAR PIQRICHARD CALLE TRIATLO CLUABF05:48:1413501:12:0612203:03:1429.4704:15:208601:32:5400:02:3000:01:31
5 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF06:00:2611901:04:2512503:04:4429.2304:09:0912701:51:1700:02:0500:01:18
6 5093ISA GAVINA TROYTIÑOGOO SPORT CLUBABF06:06:2412201:04:5813203:07:4728.7604:12:4513201:53:3900:02:0200:01:28
7 1870SILVIA MARQUEZ GARCCLUB BTT MONTBIKEABF06:23:2113601:13:5713703:17:1027.3904:31:0712901:52:1400:02:2800:02:04
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 976ALBERT JIMENEZ GARRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:21:522800:49:04402:16:4339.503:05:47301:16:0500:01:1700:01:01
2 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:23:011400:48:06202:14:2640.1703:02:321701:20:2900:00:5500:01:04
3 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:30:523700:50:58602:18:2139.0303:09:192201:21:3300:01:1800:00:56
4 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:34:553800:50:581702:24:0437.4803:15:021401:19:5300:00:5500:00:47
5 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM04:35:083900:50:591802:24:0637.4703:15:051501:20:0300:01:1800:00:54
6 3027ENRIQUE BARAJAS OJEINDEPENDENTABM04:35:222000:48:422202:25:5836.9903:14:401801:20:4200:01:2300:00:52
7 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM04:37:382200:48:51902:21:0938.2603:10:005601:27:3800:01:2800:01:29
8 1098JUAN MANUEL CÁRDENAGAVA TRIATLOABM04:37:485900:55:052102:25:1637.1703:20:21401:17:2700:01:0800:01:02
9 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:38:262900:49:073102:29:5236.0303:18:591101:19:2700:01:0300:01:04
10 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:40:503500:50:483702:31:2635.6603:22:14701:18:3600:01:0800:01:17
11 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNABM04:41:09200:43:015102:34:5834.8503:17:592801:23:1000:01:1200:01:10
12 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM04:42:332100:48:503002:29:5136.0403:18:413401:23:5200:01:0700:01:01
13 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:43:122700:49:022702:28:0436.4703:17:064501:26:0600:01:1900:01:51
14 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM04:48:547600:57:284802:33:5235.103:31:20501:17:3400:01:1200:01:21
15 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM04:52:413200:49:417102:39:1933.8903:29:003301:23:4100:01:1900:01:05
16 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:58:135100:53:403902:31:3135.6403:25:118901:33:0200:01:3200:01:17
17 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:59:585000:53:374002:31:4635.5803:25:239501:34:3500:00:5500:01:03
18 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:00:526700:56:105802:35:4734.6603:31:576501:28:5500:02:1400:01:11
19 2223ORIOL PALAU I FERNAU.C. SANT CUGATABM05:01:204200:51:175602:35:4134.6903:26:589401:34:2200:01:5300:00:54
20 1229JUAN JOSÉ BARROSO RCLUB TRIATLO PROSANABM05:03:019701:00:324102:32:0235.5203:32:346801:30:2700:02:2300:00:59
21 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:05:0111501:03:276102:37:0334.3803:40:303701:24:3100:02:1600:01:03
22 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:06:358600:58:307502:40:2833.6503:38:585501:27:3700:01:3400:00:50
23 3262JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:07:106000:55:188602:44:4432.7803:40:024901:27:0800:01:3800:01:12
24 1754CARLOS DIEZ FERRERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:08:016400:56:056002:36:5834.403:33:039601:34:5800:02:0400:01:15
25 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM05:12:087200:56:388302:43:2333.0503:40:018101:32:0700:01:4300:01:04
26 1678ALBERT ACOSTA VÁZQURICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:13:019200:59:048102:43:1133.0903:42:157001:30:4600:02:5400:02:06
27 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:14:2410001:00:497802:42:0733.3103:42:567401:31:2800:02:5600:01:51
28 3126MANUEL BROTO SALGUECLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:14:3411701:04:055902:36:5134.4303:40:569001:33:3800:01:3500:01:23
29 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉCLUB TRIATLO SABADELLABM05:15:4110801:02:218702:45:4032.603:48:015701:27:4000:01:5300:01:19
30 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:17:195700:54:225302:35:0934.8103:29:3112201:47:4800:01:3200:00:48
31 5497JONATHAN CASTILLO MCLUB NATACIO CALDESABM05:17:2412301:04:599202:47:4532.1903:52:443901:24:4000:03:0700:01:26
32 3670ALEIX ELIAS CENTELLC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:18:55600:45:3610302:51:1831.5203:36:5410801:42:0100:01:1400:00:59
33 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM05:24:4211101:02:3410202:50:5031.6103:53:247301:31:1800:02:3900:01:54
34 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM05:27:0812001:04:329802:49:4431.8103:54:168501:32:5200:02:1000:00:59
35 4358JESUS RODRIGUEZ CHAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:30:0113301:11:4910902:54:5730.8704:06:462901:23:1500:01:5100:01:08
36 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:32:276600:56:0910602:53:2431.1403:49:3311001:42:5400:03:3900:01:20
37 4637ISAAC FONTELLES CODGOO SPORT CLUBABM06:01:1111301:03:0311202:55:5830.6903:59:0113702:02:1000:02:5900:01:58
38 1382ABEL LÓPEZ BOZAC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM06:41:2713801:29:5713503:13:4027.8804:43:3713601:57:5000:04:0100:04:09
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:28:2411001:02:3311402:57:3830.404:00:116001:28:1300:01:5200:01:12
2 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F05:31:0112401:05:5611302:56:5930.5104:02:555801:28:0600:01:3400:00:54
3 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F05:57:4411801:04:1212103:03:0729.4904:07:1912601:50:2500:02:1500:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 458JOAN CAPDEVILA GÓMECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:33:212600:49:011902:24:4937.2903:13:501201:19:3100:01:2600:00:40
2 366JOAQUIM JORDI ITURRC.N. MATAROV1M04:35:291300:47:591002:21:2638.1803:09:254401:26:0400:01:0300:01:01
3 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M04:38:361200:47:582602:28:0036.4903:15:582601:22:3800:01:0200:01:13
4 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:39:302400:48:553502:31:2135.6803:20:161001:19:1400:01:2800:00:36
5 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:42:534900:53:312302:26:0236.9803:19:333001:23:2000:01:1400:01:27
6 1137ALEX CARRERAS FABREC.E. PICORNELLV1M04:43:2210301:01:011602:23:4437.5703:24:45801:18:3700:01:4600:01:24
7 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M04:45:373300:49:492802:28:3836.3303:18:275001:27:1000:01:1600:00:50
8 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAC.E. PICORNELLV1M04:47:3210701:01:521402:23:1937.6803:25:112501:22:2100:01:3800:01:00
9 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M04:52:181700:48:267402:40:1733.6903:28:433101:23:3500:01:1200:00:57
10 1591MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M04:59:424100:51:116502:37:4334.2403:28:547101:30:4800:01:4000:01:02
11 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:59:5610201:00:524502:33:1135.2503:34:034201:25:5300:01:5900:00:49
12 4653JORGE RODRIGUEZ JIMCLUB ATLETIC VAL D´ARANV1M05:00:43000:00:00000:00:00003:30:076901:30:3600:00:0000:01:40
13 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M05:01:225600:54:153802:31:2735.6603:25:429801:35:4000:01:1700:01:09
14 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:04:267400:57:217702:42:0233.3303:39:234001:25:0300:01:3600:01:37
15 5797JUANDE LOPEZ GARCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:06:5811401:03:225402:35:1734.7803:38:396101:28:1900:02:4200:01:21
16 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M05:12:345500:53:528902:47:0632.3203:40:587601:31:3600:02:0200:01:03
17 1185JACINT DINARÉS CLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:19:589901:00:485702:35:4534.6703:36:3311401:43:2500:01:3400:01:13
18 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:21:069400:59:1910702:54:1430.9903:53:335401:27:3300:02:4300:01:38
19 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M05:24:567500:57:229702:49:3131.8603:46:5310401:38:0300:01:5400:01:44
20 1645JOAQUÍN MORENO DURÀESSENCIAL TRIATLOV1M05:28:0113201:08:1411002:55:0930.8304:03:233801:24:3800:05:3500:02:15
21 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M05:28:087000:56:2311702:58:4630.2103:55:098801:32:5900:02:3600:01:51
22 759MIQUEL ALIMBAU REVEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:28:118400:58:2410002:50:3331.6603:48:5710501:39:1400:02:3200:02:22
23 1290EUSEBIO CARASUSAN PRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:29:2910901:02:296902:38:3734.0403:41:0612401:48:2300:04:0400:01:49
24 4187DAVID CARDONA MERCARICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:34:539300:59:1810502:52:2031.3303:51:3811301:43:1500:02:3900:01:08
25 3348RAUL GUARDIOLA ROCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M05:38:0513101:07:249002:47:0832.3103:54:3211601:43:3300:02:2200:00:59
26 1384EDUARDO SESÉ HERNANC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M05:42:2712501:05:5612603:04:5129.2104:10:477701:31:4000:02:2300:01:21
27 3650JOSÉ MIGUEL TERNEROCERRR IGUALADAV1M05:43:179500:59:2011802:59:0330.1603:58:2311801:44:5400:01:5000:01:47
28 2801TONI LUQUE DOMINGUETRIATEV1M05:46:218200:58:0811602:58:1930.2803:56:2712501:49:5400:02:4400:02:01
29 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:51:319000:58:5212303:04:2729.2804:03:1912301:48:1200:02:4100:02:40
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F06:18:4611201:02:3513803:21:4726.7604:24:2213301:54:2400:05:0500:02:18
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4405OSCAR BARTOLOME LAFTRI2WINV1M04:51:391500:48:143302:30:2735.8903:18:418701:32:5800:02:4700:00:00
2 2282JORDI GIMFERRER QUITGCBINNV1M05:02:023000:49:085502:35:3034.7303:24:3810101:37:2400:01:3300:01:45
3 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M05:09:0511601:03:528402:43:5232.9503:47:442001:21:2100:01:5900:01:19
4 1422GUILLERMO TUÑI PICAC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M05:15:044400:51:437302:39:5533.7703:31:3811501:43:2600:01:3400:01:52
5 874JOSEP MARTIN MARTINNATS SPORT SAV1M05:15:18700:45:5411502:57:5530.3503:43:497501:31:2900:01:3900:02:26
6 573AGUSTI TORRES DIOSCLUB TRI5UV1M05:17:1110401:01:307602:40:4233.603:42:129701:34:5900:01:3500:02:05
7 3885JAVIER RASCHE CASTIGAVA TRIATLOV1M05:50:0913001:07:109102:47:1832.2803:54:2813401:55:4100:03:2300:03:01
8 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M06:04:3913401:11:5111903:00:1129.9704:12:0213001:52:3700:02:4700:03:04
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M04:50:291000:46:453202:29:5536.0203:16:409301:33:4900:01:1200:01:28
2 179GUILLEM LLADO GARRIC.E. PICORNELLV2M04:52:462300:48:53802:20:4938.3503:09:4211201:43:0400:00:4900:01:22
3 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M05:03:458700:58:386602:37:4834.2203:36:265201:27:1900:01:2400:01:00
4 4116FRANCESC MARTINEZ MTRIATLO 3MPORDAV2M05:07:254700:51:576702:37:5934.1803:29:5610201:37:2900:01:3100:01:04
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M06:17:4912801:06:4712703:05:4929.0604:12:3613802:05:1300:02:1300:02:09
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M06:03:4012101:04:3512803:06:0829.0104:10:4313101:52:5700:02:5200:02:19
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M06:30:4213701:18:4712903:06:1029.0104:24:5713902:05:4500:03:4500:02:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32