RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 155 139 16 0 3000 90 20 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. RAYOTEAM - 13:31:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER04:25:00
22024JORDI MATOS PARDO04:30:52
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ04:35:08

2. - C.N. MATARO - 13:34:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA04:29:12
24690ORIOL GILI RICO04:29:39
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER04:35:29

3. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 14:03:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA04:39:30
22612ABEL ALMODOVAR MORALES04:40:50
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:42:53

4. - C.E. PICORNELL - 14:13:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13492CARLOS GIMENEZ HOYAS04:42:33
21137ALEX CARRERAS FABREGAT04:43:22
33839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZ04:47:32

5. - TGCBINN - 14:21:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1497PAU BUSQUETS GIL04:38:36
22830SERGI LASHERAS RABIONET04:41:09
32282JORDI GIMFERRER QUINTANA05:02:02

6. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 14:42:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES04:21:52
23262JOAQUIN GIL GARCIA05:07:10
31678ALBERT ACOSTA VÁZQUEX05:13:01

7. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 14:46:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15508SERGIO BERNAL GARCIA04:50:00
2406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS04:56:28
31591MARC FERNÀNDEZ SOLÉ04:59:42

8. - C.A. IGUALADA - 14:52:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA04:48:54
24428JOAN RIERA BALCELLS04:58:13
34343JOAN MONTANER SOLÀ05:05:49

9. - CLUB NATACIO SITGES - 15:17:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRA05:01:22
24131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE05:03:45
34858RAFAEL LLAMAS URBANO05:12:08

10. - CLUB TRI5U - 15:17:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12514JORDI MARTIN TARRÉS04:52:36
24146SERGI VILA PIJOAN05:07:49
3573AGUSTI TORRES DIOS05:17:11

11. - CLUB TRIATLO PROSAN - 15:25:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14286JOSEP BONET OLIVART04:59:56
21229JUAN JOSÉ BARROSO RACERO05:03:01
35631MARC BERGÉS PEIRÓ05:22:34

12. - CLUB TRIATLÓ SERRADELLS ANDORRA - 15:35:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12030XAVIER BARGALLO SEVE05:04:20
22410SERGI MEDINA GARCIA05:11:28
31185JACINT DINARÉS 05:19:58

13. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 15:37:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12025JORDI UREÑA LARA05:04:26
21754CARLOS DIEZ FERRER05:08:01
31686CARLOS MOLINA ROBLES05:25:00

14. - CERRR IGUALADA - 15:42:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA04:52:41
2872MARCOS RASTRILLA05:06:35
33650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILLA05:43:17

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 15:43:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN05:05:01
25896SALVADOR GRAN ESTEVE05:17:19
32946NARCÍS DOMINGO MAS05:21:06

16. - CLUB ATLETIC VAL D´ARAN - 15:44:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14653JORGE RODRIGUEZ JIMENEZ05:00:43
23126MANUEL BROTO SALGUEIRO05:14:34
31106JAVIER CAVERO SAEZ05:29:13

17. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 15:46:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS04:59:58
21430GOYO JURADO NAVAS05:14:24
32526JORDI LOBATO TORREÑO05:32:27

18. - GAVA TRIATLO - 15:52:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESTRE04:37:48
25518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIZ05:24:42
33885JAVIER RASCHE CASTILLO05:50:09

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32