RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
127 149 144 5 0 6 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADAJNF02:04:1110100:31:527601:18:0016.1501:49:5211300:14:1900:01:0100:00:38
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:46:232500:26:153501:09:3218.1201:35:471500:10:3600:00:4300:00:27
2 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:46:291900:25:274201:10:4417.8101:36:111000:10:1800:00:2500:00:20
3 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM01:57:104400:27:396901:16:1716.5201:43:569600:13:1400:00:4000:00:28
4 3629EUDALD CURCO FILELLCLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:58:0814400:43:0113701:51:5611.2602:34:5714400:23:1100:00:4100:00:51
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:14:2211900:33:5311301:27:3314.3902:01:268600:12:5600:01:0200:00:59
2 1806ARANTXA SALVADO VERPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:17:1213400:36:2910201:25:0314.8102:01:3212500:15:4000:00:5100:00:33
3 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:58:5314200:40:4913902:00:0810.4902:40:5713800:17:5600:01:0000:00:58
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:34:24500:23:51501:00:2420.8601:24:15700:10:0900:00:2600:00:28
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:44:591800:25:243401:09:1518.1901:34:391100:10:2000:00:3800:00:31
3 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:223300:27:052701:07:2818.6801:34:332500:10:4900:00:4000:00:31
4 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:48:144000:27:313701:10:1017.9601:37:411300:10:3300:00:4800:00:36
5 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:48:396300:28:523001:07:3518.6401:36:276300:12:1200:00:4200:00:31
6 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M02:00:472900:26:519401:23:0315.1701:49:542800:10:5300:00:4200:00:32
7 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M02:06:374100:27:3511201:27:1214.4501:54:474700:11:5000:00:3600:01:01
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF02:40:1113600:37:5413301:46:3411.8202:24:2812600:15:4300:00:4400:00:37
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8009ARNAU SUGRAÑES MATELLICENCIA DE DIAABM01:33:28200:23:06401:00:1220.9301:23:18800:10:1000:00:3300:00:25
2 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:421000:24:37801:01:5320.3601:26:30900:10:1200:00:3600:00:30
3 321PAU BOTELLA TARRESGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:37:371600:25:23601:01:3020.4901:26:532100:10:4400:00:4500:00:28
4 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:38:25800:24:361301:03:1219.9401:27:481700:10:3700:00:3400:00:30
5 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:41:062300:26:141501:04:1119.6301:30:252000:10:4100:00:4200:00:23
6 3647PAU MARZÁ BEDÓSC.N. REUS PLOMSABM01:41:264200:27:37901:02:1520.2401:29:524300:11:3400:00:5100:00:33
7 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:43:261700:25:242501:07:0318.7901:32:273300:10:5900:00:3800:00:27
8 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:44:333400:27:191801:05:2219.2801:32:414800:11:5200:00:3300:00:33
9 2750ALBERT SALVANY PINTRI2WINABM02:03:045900:28:419701:23:3515.0701:52:162400:10:4800:01:0900:00:44
10 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:04:446800:29:029601:23:2015.1201:52:227200:12:2200:00:4400:00:40
11 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:10:0210600:32:2510001:24:3114.9101:56:569300:13:0600:00:5200:00:40
12 7111JORDI CAMPRUBI RABILLICENCIA DE DIAABM03:01:5313700:37:5714402:08:069.8402:46:0312800:15:5000:02:0300:02:13
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:51:295200:28:225101:11:5117.5401:40:133700:11:1600:00:4700:00:38
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:02:479800:31:387801:18:1816.0901:49:568500:12:5100:00:5700:00:41
3 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:20:5013200:36:1111601:28:1314.2802:04:2413300:16:2600:00:5200:00:46
4 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF02:29:1212200:34:1212701:39:0812.7102:13:2012900:15:5200:00:3800:00:38
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:36:55600:24:131001:02:4320.0901:26:56500:09:5900:00:3900:00:29
2 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:39:471200:24:461601:04:2419.5701:29:101600:10:3700:00:3600:00:28
3 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:351100:24:392201:06:1119.0401:30:502200:10:4500:00:4100:00:31
4 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:45:072100:25:453101:08:0518.5101:33:503800:11:1700:00:4500:00:28
5 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:45:124600:27:471901:05:4319.1701:33:304500:11:4200:00:4500:00:31
6 8010SERGI PESARRODONA RLLICENCIA DE DIAABM01:45:543800:27:282101:06:0719.0601:33:356900:12:1900:00:4800:00:38
7 8004EDUARD PASCAL ROVIRFEECABM01:47:361500:25:224901:11:3417.6101:36:561900:10:4000:00:5000:00:43
8 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:48:225300:28:252901:07:3318.6501:35:587400:12:2400:00:4300:00:37
9 8006JEREMY MARTINEZ GARLLICENCIA DE DIAABM01:50:124900:27:594301:10:5017.7901:38:494100:11:2300:00:4300:00:41
10 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:52:246000:28:474001:10:3817.8401:39:258800:12:5900:00:4500:00:34
11 7101JAUME VILARO CARDONLLICENCIA DE DIAABM01:52:594800:27:565401:12:4417.3201:40:406800:12:1900:00:4900:00:48
12 3494DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRI-BUABM01:53:055100:28:075301:12:3017.3801:40:377600:12:2800:00:5600:00:34
13 2294BERNAT VALLS MATEUINDEPENDENTABM01:53:215000:28:025701:13:1517.201:41:175700:12:0400:00:5100:00:40
14 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:57:247900:29:536401:14:4616.8501:44:398300:12:4500:00:4000:00:29
15 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:58:057400:29:187501:17:5716.1601:47:152700:10:5000:00:4900:01:06
16 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM02:01:046100:28:518601:20:1815.6901:49:094900:11:5500:01:0200:00:47
17 5436DAVID SEGURA ALCOLECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:01:227100:29:088401:19:5815.7601:49:066600:12:1600:00:5200:01:00
18 3285MIQUEL TEJERO ORDASINDEPENDENTABM02:03:228100:30:118901:20:4815.5901:50:597300:12:2300:01:1200:00:54
19 7106JAVIER JIMÉNEZ PÉRELLICENCIA DE DIAABM02:08:128600:30:289901:24:1814.9501:54:4610200:13:2600:00:0000:00:00
20 1603FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM02:08:2910000:31:439801:23:4515.0401:55:289000:13:0100:01:1700:01:20
21 3462KARLOS VIANA CATALATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:09:338400:30:2311001:26:2614.5801:56:498200:12:4400:01:0100:00:39
22 7108MICHAEL MARTINEZ GALLICENCIA DE DIAABM02:13:4710900:32:3511101:26:3414.5601:59:0911700:14:3800:01:0300:00:43
23 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:14:288700:30:3512001:30:3913.902:01:149700:13:1400:00:4700:00:42
24 2684JORDI HEREDIA POVEDINDEPENDENTABM02:28:5611700:33:3013001:41:2012.4302:14:5010800:14:0600:01:2300:01:07
25 7107ARNAU GRANDE MONFORLLICENCIA DE DIAABM02:34:5113900:38:1612601:38:3112.7902:16:4714000:18:0400:00:0000:00:00
26 7103ORIOL CAMPRUBÍ RABILLICENCIA DE DIAABM03:01:5413800:37:5914302:08:039.8402:46:0213000:15:5200:02:1200:02:19
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAABF01:57:428300:30:206501:15:1216.7601:45:325900:12:1000:00:5100:00:34
2 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:13:4410300:32:1311401:27:5414.3302:00:0710300:13:3700:00:5700:00:44
3 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:14:1113000:35:369501:23:1615.1301:58:5212300:15:1900:00:5400:00:38
4 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:14:5312100:34:0810901:26:2214.5902:00:3011400:14:2300:00:5200:00:45
5 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF02:15:1111400:33:2111501:28:0814.302:01:2910400:13:4200:00:3800:00:31
6 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:19:1712800:35:1811901:29:5014.0302:05:0810900:14:0900:00:5600:00:50
7 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF02:35:4413100:35:4513201:43:5712.1202:19:4213100:16:0200:00:5100:00:40
8 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:39:0812400:34:1613501:50:5311.3602:25:0910600:13:5900:01:0300:00:42
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:29:51100:22:41100:57:3621.8801:20:17100:09:3400:00:3400:00:27
2 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:32:38300:23:48200:59:0621.3201:22:54300:09:4400:00:2700:00:27
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:01400:23:50300:59:1521.2701:23:05400:09:5600:00:3200:00:30
4 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:12700:24:14701:01:5120.3701:26:05600:10:0700:00:3100:00:30
5 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:351300:24:481701:04:2619.5601:29:141200:10:2100:00:4200:00:33
6 1530OSCAR CARRASCO ORRIVEC CYCLING & RUNABM01:43:042000:25:432401:06:4318.8901:32:261800:10:3800:00:5900:00:52
7 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:45:234500:27:392301:06:2218.9901:34:013900:11:2200:00:4800:00:33
8 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTABM01:46:213700:27:272801:07:3018.6701:34:574200:11:2400:00:3600:00:33
9 3418SERGIO GALISTEO CABC. TRIATLO MONTORNESABM01:47:167600:29:302001:05:4819.1501:35:185200:11:5800:00:5400:00:31
10 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:47:485600:28:342601:07:0618.7801:35:405800:12:0800:00:5400:00:30
11 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:52:103200:27:045601:12:5617.2801:40:006000:12:1000:00:4000:00:34
12 7112DAVID MUÑOZ TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:52:198200:30:153601:09:4618.0601:40:016700:12:1800:00:5100:00:54
13 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:55:296400:28:576101:14:3716.8901:43:345000:11:5500:00:4400:00:38
14 8002XAVIER TARTER HOMSFEECABM01:59:399400:31:236601:15:1916.7301:46:428700:12:5700:01:0500:00:58
15 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM02:02:489900:31:407701:18:0216.1501:49:429400:13:0600:00:4300:00:49
16 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT TRIATLO 1994ABM02:03:3910500:32:237301:17:5416.1701:50:1710000:13:2200:00:5100:00:46
17 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM02:04:118800:30:588201:19:5015.7801:50:4810100:13:2300:00:5100:00:49
18 1733FERRAN BONÀS VEGACLUB ATLETIC CASTELLARABM02:04:219000:31:019001:21:0115.5501:52:027100:12:1900:00:5300:00:44
19 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:09:108500:30:2410801:26:0414.6401:56:288100:12:4200:00:5200:00:48
20 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:10:539300:31:0810401:25:1614.7801:56:2411600:14:2900:01:0800:00:53
21 2746ANDRES ALVARADO SERCLUB TRI5UABM02:21:2711600:33:2812301:33:5413.4202:07:2210700:14:0500:01:1900:01:06
22 3934FAUSTINO LORENZO ZAPRAT TRIATLO 1994ABM02:22:3112700:34:5712401:34:1313.3702:09:109900:13:2100:01:0800:01:13
23 1304ALBERTO OLIVERAS FECLUB TRIATLO SABADELLABM02:30:0110800:32:3312801:40:2412.5502:12:5713600:17:0400:01:1200:00:57
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:58:149200:31:056001:14:2816.9201:45:337900:12:4100:00:4200:00:39
2 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F02:12:409500:31:2411701:28:3514.2201:59:598000:12:4100:01:1500:01:34
3 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:51:0512300:34:1414202:02:2410.2902:36:3811500:14:2700:01:1400:00:57
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:551400:24:561401:03:2619.8601:28:221400:10:3300:00:3600:00:31
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:40:092200:26:131101:02:5820.0101:29:113200:10:5800:00:2800:00:31
3 3214DANI CUARTERO PASTOT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:44:40900:24:363801:10:2517.8901:35:01200:09:3900:01:1300:01:10
4 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:48:283100:27:023901:10:2617.8901:37:283400:11:0000:00:5800:00:33
5 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:48:472800:26:374801:11:2417.6501:38:012300:10:4600:00:4100:00:46
6 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:48:564700:27:543301:09:0018.2601:36:545600:12:0200:00:4700:00:39
7 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:48:582700:26:284701:11:2317.6501:37:513600:11:0700:00:3700:00:31
8 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M01:51:204300:27:385501:12:5317.2901:40:312600:10:4900:00:5800:00:49
9 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESV1M01:52:316600:29:004501:11:0117.7401:40:017700:12:3000:01:0400:00:44
10 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M01:55:152600:26:217401:17:5716.1601:44:183100:10:5700:01:1700:00:51
11 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:58:003000:26:588301:19:5615.7601:46:543500:11:0600:00:4400:00:37
12 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M01:58:395500:28:337001:17:2016.2901:45:538400:12:4600:00:5200:00:49
13 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:597200:29:097901:18:2716.0601:47:364000:11:2300:00:5400:00:53
14 743JORDI ABAD GIMENEZINDEPENDENTV1M01:59:365400:28:318001:19:0515.9301:47:365500:12:0000:00:3300:00:34
15 3380MIGUEL ANGEL RIOS OVEC CYCLING & RUNV1M02:01:416200:28:528101:19:4915.7901:48:418900:13:0000:01:0100:01:00
16 3606RAMON SANCHEZ FONTCC. TRIATLO MONTORNESV1M02:01:466900:29:058701:20:2915.6601:49:346200:12:1200:00:5000:00:44
17 8007JOSEP Mª CLOSA FUSTLLICENCIA DE DIAV1M02:03:1111000:32:447201:17:2216.2901:50:069200:13:0500:01:0100:01:00
18 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:03:437500:29:299101:22:1815.3101:51:475100:11:5600:01:1300:01:04
19 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:578000:30:009201:22:4015.2401:52:4012200:15:1700:00:5100:00:48
20 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M02:10:4210200:31:5710501:25:2614.7501:57:239800:13:1900:01:0800:00:47
21 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:21:2612600:34:5212201:31:4113.7402:06:3311900:14:5300:01:0200:00:59
22 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:27:2811100:33:1312501:38:3012.7902:11:4312700:15:4500:00:5000:00:46
23 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M02:29:1611500:33:2512901:40:5112.4902:14:1612100:15:0000:01:3800:00:56
24 7105DAVID VASQUEZ BLONDLLICENCIA DE DIAV1M03:01:4814300:42:1114002:01:3710.3602:43:4813900:18:0000:01:4200:01:34
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:42:173900:27:301201:03:0419.9801:30:344600:11:4300:00:2800:00:31
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:063600:27:233201:08:3118.3901:35:546100:12:1200:00:3000:00:29
3 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:53:032400:26:146801:15:5516.601:42:092900:10:5400:00:4200:00:41
4 619OSCAR PUNTI FIESTASCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:357700:29:335001:11:4917.5401:41:229500:13:1300:00:4800:00:44
5 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:576500:28:596201:14:3916.8801:43:387000:12:1900:00:5300:00:44
6 8008JAUME ESTEBANELL PILLICENCIA DE DIAV1M02:00:1911200:33:135901:13:2117.1801:46:3410500:13:4500:01:4300:01:03
7 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M02:04:209100:31:038501:20:1415.701:51:179100:13:0300:01:0600:00:51
8 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M02:17:4613500:37:189301:22:5715.1902:00:1513700:17:3100:00:5500:00:55
9 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M02:20:2611800:33:4510601:25:3214.7301:59:1714300:21:0900:01:0500:00:54
10 4634ALBERT AGUIRRE RIAC.A. IGUALADAV1M02:42:3012000:33:5913601:51:4411.2802:25:4313500:16:4700:01:0400:01:03
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2470XAVIER DURAN JUVINYC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:50:595800:28:404101:10:4017.8301:39:204400:11:3900:00:4700:00:38
2 1197FRANCISCO JAVIER SAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:51:363500:27:205801:13:2117.1801:40:413000:10:5500:00:4100:00:42
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:52:017000:29:074401:10:5517.7701:40:025400:11:5900:00:4900:00:34
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:52:396700:29:014601:11:1017.701:40:117500:12:2800:00:4600:00:37
5 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:53:407300:29:135201:12:2917.3801:41:425300:11:5800:00:4100:00:39
6 2207SERGI RODRIGUEZ GIMCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M02:14:2711300:33:1910101:24:5714.8301:58:1613200:16:1100:00:4200:00:54
7 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:35:1013300:36:2613101:43:5512.1302:20:2111800:14:4900:01:4300:01:23
8 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:42:3010400:32:1913801:53:3211.102:25:5113400:16:3900:02:4500:01:16
9 2516JORDI DE LA FUENTE CLUB NATACIO MINORISAV2M02:46:4014000:38:5913401:48:5911.5602:27:5814200:18:4200:02:0600:01:18
10 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M02:59:1914100:39:1414102:01:4810.3402:41:0214100:18:1700:00:4100:01:08
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1935ISABEL GANDIA MARTÍC.E. SISTRELLSV2F02:21:0312900:35:3411801:29:5014.0302:05:2412400:15:3900:01:5000:01:35
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:57:277800:29:506701:15:2216.7201:45:126400:12:1500:00:4500:00:37
2 7110ESTEVE ROCA TEIXIDOLLICENCIA DE DIAV2M01:59:548900:30:596301:14:4216.8701:45:4111000:14:1300:00:0000:00:00
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:10:099700:31:3810701:25:5414.6701:57:327800:12:3700:01:0600:00:45
4 4961ANTONI LINARES TORRCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M02:17:329600:31:3612101:30:5613.8602:02:3212000:15:0000:00:5800:01:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:58:155700:28:387101:17:2116.2901:45:596500:12:1600:00:5500:00:50
2 7102FRANCESC XAVIER SUBFEECV3M02:09:3412500:34:398801:20:4015.6201:55:1911100:14:1500:01:0500:01:11
3 1452JOSÉ RUIZ REYESC.E. SISTRELLSV3M02:12:0610700:32:3210301:25:1514.7801:57:4711200:14:1900:01:2300:01:32

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32