RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
127 149 144 5 0 6 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CERRR IGUALADA - 04:44:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1147JOAN FREIXA MARCELÓ01:29:51
22455XAVIER JOVE RIART01:34:24
3741FRANCESC JOVE RIART01:39:47

2. - C.N. REUS PLOMS - 05:00:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:38:25
25872ALBERT TORRES CARLES 01:40:09
33647PAU MARZÁ BEDÓS01:41:26

3. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:00:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:33:01
21265ALBERT CAMPS SERRA01:38:55
35898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:48:22

4. - C.N. VIC-ETB - 05:02:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:36:55
2835RAMON SALVANS ISERN01:41:06
32053EDUARD RODELLAS PLA01:44:33

5. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:04:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1826OMAR MARTINEZ OSUNA01:36:42
23835ERNEST PALAU VILA01:39:35
33240JOAN VILA VILA01:48:39

6. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:23:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:42:17
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:48:58
32332TONI AZOR ALVAREZ01:52:10

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:25:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13293GENÍS MATEU SALARICH01:45:22
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:48:06
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:52:01

8. - CLUB TRI-BU - 05:26:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11299ROGER GOMEZ PIEDRA01:45:07
23919SERGI ESCRIU MATEU01:48:28
33494DANI RUBIO PEDRAZA01:53:05

9. - VEC CYCLING & RUN - 05:30:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11530OSCAR CARRASCO ORRIOLS01:43:04
21550RICARD VALL MALET01:48:56
31535MANEL HIDALGO ÁLVAREZ01:58:39

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:46:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13418SERGIO GALISTEO CABANILLAS01:47:16
23368MARC GARCIA VILLODRES01:57:10
33606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTA02:01:46

11. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:57:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:55:57
21159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:58:15
33733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZ02:03:39

12. - TRI2WIN - 05:59:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12982XAVI MARÍN MORA01:45:23
22750ALBERT SALVANY PINEDA02:03:04
32427JORDI GONZALEZ BARO02:10:42

13. - CLUB TRI5U - 06:20:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14905FRANCESC TORRES01:58:05
22018PAU CAPDEVILA VERA02:00:47
32746ANDRES ALVARADO SERFATY02:21:27

14. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:22:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:57:27
23253ÒSCAR FERNÁNDEZ02:04:20
31258ALBERT JIMENEZ ESTRADA02:20:26

15. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:22:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:57:24
23028JAVIER PRETEL MESA02:10:53
35995FRANCESC ALBUERA REVERTÉ02:14:28

16. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:27:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12946NARCÍS DOMINGO MAS01:58:59
25436DAVID SEGURA ALCOLETGE02:01:22
33348RAUL GUARDIOLA ROCA02:27:28

17. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:37:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15891JAUME MESQUIDA FEBRER02:03:43
25975TONI PAREJA CARDEAL02:04:11
31304ALBERTO OLIVERAS FERNANDEZ02:30:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32