RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
558 517 38 3 1900 90 21 12 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8099ÁLVARO CARRETÓN NAVLLICENCIA DE DIAJNM05:25:2244600:41:3835103:10:1028.403:51:488701:33:3400:05:1800:02:31
2 4259XAVIER MORA ORTEGACLUB ESPORTIU DUETTRIJNM05:56:0931300:37:3037103:12:3428.0403:50:0445702:06:0500:06:0000:02:49
3 8069CRISTIAN CABALLERO LLICENCIA DE DIAJNM05:58:4644700:41:4446103:26:5926.0904:08:4332601:50:0300:04:5900:01:43
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F04:35:13900:26:383102:35:3134.7203:02:098401:33:0400:02:4400:01:14
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F04:49:482600:28:3718802:53:2031.1503:21:573501:27:5100:03:1400:01:07
3 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F05:19:248100:30:1631603:06:0329.0203:36:1922101:43:0500:03:3800:01:22
4 5099LAIA FOVED JOHECLUB TRITRAININGABF05:25:4031900:37:3532103:06:142903:43:4919501:41:5100:03:4700:01:47
5 6074ANNA BOFARULL BALLÚCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F05:40:4919500:34:2041503:16:5927.4103:51:1932201:49:3000:03:5100:01:40
6 51NURIA GARCIA GINJAUW3TRIBCNABF05:53:179600:31:2443003:20:3326.9303:51:5742302:01:2000:03:1300:01:44
7 1847JULIA ORTIZ PALETC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F06:21:3043100:41:0747803:33:0925.3304:14:1646202:07:1400:05:2900:02:58
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M04:30:304400:29:231802:32:0035.5303:01:234301:29:0700:03:0000:01:00
2 4241RICARD BOIXCLUB VO2 - SURALSUB23M04:31:216000:29:493502:36:0934.5803:05:581801:25:2300:03:1600:01:11
3 8003JUAN DEL VALLE VELACLUB TRIATLON LAS ROZASSUB23M04:34:261100:27:217102:42:1933.2703:09:401501:24:4600:04:1000:02:06
4 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM04:35:334300:29:224702:38:2334.0903:07:453401:27:4800:03:2200:01:18
5 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M04:37:353700:29:144402:37:3134.2803:06:455701:30:5000:03:3600:01:49
6 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNSUB23M04:39:231200:27:257002:41:5933.3403:09:245001:29:5900:03:0200:01:39
7 3057HECTOR CANOVAS GARCCLUB NATACIO BARCELONASUB23M04:44:151300:27:267702:43:0933.103:10:358901:33:4000:02:5100:02:09
8 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M04:51:1613500:32:319402:44:4932.7603:17:209401:33:5600:03:5200:01:49
9 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M04:53:557900:30:1410602:45:4932.5703:16:0313201:37:5200:03:2200:00:54
10 201AARON PAGES URBANOC.N. TARRACOSUB23M05:00:27400:25:0723802:58:0730.3203:23:1412601:37:1300:02:1100:02:40
11 8072ISAAC ARGELICH MARILLICENCIA DE DIAABM05:02:5412300:32:1011502:46:3432.4203:18:4423201:44:1000:03:0100:01:03
12 8048ROC RODRÍGUEZ VALLSLLICENCIA DE DIASUB23M05:12:5114900:33:2120002:54:3730.9203:27:5824501:44:5300:03:4800:01:08
13 7041POLO GINESTÀ MUJALLLICENCIA DE DIAABM05:21:0530300:37:0618202:52:4631.2603:29:5233601:51:1300:04:3400:02:04
14 7062GERARD MARTINEZ SORLLICENCIA DE DIAABM05:23:0326900:35:4841803:17:3727.3303:53:254601:29:3800:07:4100:03:30
15 3000JOSEP MOLINS ANGULOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23M05:27:407100:30:0923202:57:3930.403:27:4841101:59:5200:05:0300:02:16
16 8010GERARD PERET PINATELLICENCIA DE DIASUB23M05:32:1342600:40:3933903:08:2928.6503:49:0822001:43:0500:08:5400:01:49
17 8032MARC GELONCH VILALLICENCIA DE DIASUB23M05:32:3636200:38:2429903:04:0929.3203:42:3332501:50:0300:05:2800:02:02
18 7078ROGER PLANAS LUMBIALLICENCIA DE DIASUB23M05:32:4633100:37:4630703:04:5029.2203:42:3632701:50:1000:08:0000:04:03
19 7102JORDI VILALTA HORCALLICENCIA DE DIASUB23M05:34:4935600:38:1218502:53:1031.1803:31:2243902:03:2700:05:4500:02:14
20 4600XAVI BRUMOS CARBONECLUB TRIATLO USK TEAMSUB23M05:45:4126600:35:3944203:22:2126.6903:58:0028901:47:4100:04:1700:02:05
21 2641PAU LÓPEZ FRUCTUOSOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M05:55:1932700:37:4135803:11:0728.2503:48:4845902:06:3100:05:1700:01:43
22 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOSUB23M05:58:3412100:32:0735703:10:5928.2703:43:0648702:15:2800:05:1900:02:21
23 8098FRANCESC OLIVARES BLLICENCIA DE DIAABM05:59:0047800:43:4846303:28:1225.9404:12:0028201:47:0000:05:2500:02:42
24 1739VICTOR MORENO MARTICLUB ATLETIC CASTELLARSUB23M06:11:5946000:42:2337403:13:0427.9703:55:2749002:16:3200:05:3600:04:09
25 2694ALEX GUTIERREZ SALVVILADECANS TRIATLOSUB23M06:18:4832000:37:3637303:13:0327.9703:50:3950602:28:0900:05:1300:02:45
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF04:44:098400:30:256602:41:1633.4803:11:417601:32:2800:03:0900:01:22
2 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:00:325700:29:4716702:51:3631.4703:21:2315501:39:0900:03:1000:01:49
3 7092RAHEL SCHNETZLERLLICENCIA DE DIAABF05:06:20600:26:2122502:57:1230.4703:23:3321301:42:4700:03:1200:01:38
4 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF05:15:153000:28:4531803:06:112903:34:5617401:40:1900:03:2500:01:37
5 6076OPAL ROBLES ZENDRERCLUB TRI5UABF05:35:409200:31:1741303:16:4327.4503:48:0028701:47:4000:04:0000:01:40
6 8020SUSAGNA RODRIGUEZ RLLICENCIA DE DIAABF05:38:478600:30:2638503:14:0527.8203:44:3137101:54:1600:03:1000:01:40
7 5031TERESA PASCUAL GODAT-BIKES CLUB TRIATLOABF05:38:5228600:36:2037903:13:5227.8503:50:1230601:48:4000:04:4700:01:12
8 8023MONTSE VELA ROLDÁNLLICENCIA DE DIAABF05:45:2927400:36:0439503:14:5027.7203:50:5437301:54:3500:04:5300:02:57
9 7093NEREA SERRA LIÑANTRIVILAABF06:13:3747900:43:4848203:34:1225.2104:18:0038401:55:3700:04:5100:02:20
10 8044MARINA JULIÀ AMILLLLICENCIA DE DIAABF07:00:2647200:43:2750703:53:3623.1204:37:0349902:23:2300:05:5600:02:01
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM04:00:08800:26:33102:16:2539.5802:42:58101:17:1000:02:1200:01:07
2 2198MARC SADURNÍ DE LA TEAM CALELLA TRIATHLONABM04:25:1122200:34:49302:25:4337.0603:00:321401:24:3900:02:4000:01:00
3 5470FERNANDO MORENO BARCLUB VO2 - SURALABM04:35:037700:30:132602:34:5434.8603:05:074901:29:5600:03:0400:01:48
4 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM04:37:476300:29:545902:40:1733.6903:10:113201:27:3600:03:2900:01:04
5 5722JOSE LOPEZ SALMEROABSOLUT SPORTABM04:37:566800:30:015402:39:4433.8103:09:453701:28:1100:03:1400:02:19
6 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM04:38:2214800:33:193702:36:1734.5503:09:364001:28:4600:03:2000:01:18
7 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM04:40:439800:31:252902:35:1734.7803:06:429501:34:0100:02:5500:01:22
8 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM04:46:41300:24:529202:44:3832.803:09:3012501:37:1100:04:4300:02:29
9 4834GUILLEM FERNANDEZ VT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:48:193200:28:515502:39:5633.7603:08:4715901:39:3200:02:5900:01:38
10 7082POL RAICH FUSTERLLICENCIA DE DIAABM04:51:2116100:33:326002:40:2033.6803:13:5213001:37:2900:04:0700:01:17
11 2644MIQUEL IZQUIERDO DECLUB PROAMABM04:52:194800:29:319002:44:2632.8403:13:5714101:38:2200:02:4200:01:28
12 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:53:473300:28:548702:43:5132.9603:12:4518201:41:0200:03:4600:01:02
13 5529JOAN BASSEDA PERADACLUB VO2 - SURALABM04:54:268200:30:1910302:45:4332.5903:16:0214201:38:2400:02:4200:01:31
14 7086MARKUS SAALWAECHTERLLICENCIA DE DIAABM04:55:1533000:37:4411402:46:2532.4503:24:096101:31:0600:03:1600:01:49
15 2840DANI RIVERA MONGEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:55:472400:28:349502:45:0232.7203:13:3620001:42:1100:03:1800:01:39
16 4761ALBERT MUÑOZ BUENOCLUB NATACIO RUBIABM04:56:283600:28:5813402:48:1732.0903:17:1515601:39:1300:04:0300:01:52
17 298LLUIS MAILLO MAILLOBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM04:56:3111500:32:0115702:50:4531.6303:22:469001:33:4500:04:0400:01:40
18 2892PERE CALDÚ DIEZSBR OPEN TEAMABM04:57:585400:29:4414102:49:1931.8903:19:0315301:38:5500:03:2700:01:42
19 1121RUBÉN DOMÍNGUEZ OBEBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM05:01:597600:30:1213902:48:5131.9803:19:0321501:42:5600:03:5000:01:38
20 4836ROGER ALBALADEJO CAT-BIKES CLUB TRIATLOABM05:02:242300:28:3417802:52:1531.3503:20:4919001:41:3500:02:4200:01:28
21 2050DANIEL BAENA BALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:02:5527100:35:505102:39:2333.8803:15:1329101:47:4200:04:2800:01:22
22 7039CARLOS GARCIA FACICLUB TRIATLON CASPEABM05:03:1435400:38:1116302:51:1731.5303:29:289101:33:4600:06:1400:01:53
23 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:03:325300:29:4223502:57:5630.3503:27:3811501:35:5400:03:2100:01:37
24 8051PABLO SIMARRO BERMELLICENCIA DE DIAABM05:04:0116500:33:3417602:52:0331.3903:25:3714301:38:2400:04:3900:02:02
25 3467ALEIX FERNANDEZ HERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:04:519100:31:1613602:48:3732.0303:19:5324701:44:5800:03:0300:01:42
26 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:05:0331000:37:249802:45:2132.6603:22:4520201:42:1800:05:1800:02:13
27 7026DAVID DEL AMO PERALLLICENCIA DE DIAABM05:05:104100:29:2225703:00:1929.9503:29:4110901:35:2900:04:1300:02:16
28 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 - SURALABM05:12:394600:29:2722102:56:3030.5903:25:5727801:46:4200:03:3700:01:53
29 2548ALEXIS GUILLÉN LERRCLUB VO2 - SURALABM05:12:599500:31:2126503:00:3629.903:31:5718301:41:0200:03:4400:02:11
30 7011RAFAEL BERTOMEU CARLLICENCIA DE DIAABM05:14:0715300:33:24000:00:00000:00:00000:00:0000:04:3600:00:00
31 7044XAVI GRACIA VALDIVILLICENCIA DE DIAABM05:16:5337700:38:4820202:54:4730.903:33:3522501:43:1800:04:3500:01:34
32 2627MANEL PARDO FABREGACLUB NATACIO VALLDOREIXABM05:18:2426400:35:3717702:52:1531.3503:27:5232901:50:3200:07:1400:01:39
33 8006ALBERTO MILLAN MARTX3MABM05:18:4742700:40:4020602:55:0930.8303:35:4921601:42:5800:06:0200:03:14
34 7043MARTI GRACIA LLAURATRICANET DE BERENGUERABM05:22:4317300:33:4929603:03:4029.403:37:2925601:45:1400:04:0900:01:53
35 3034DANIEL LOPEZ BENITET-BIKES CLUB TRIATLOABM05:22:5215700:33:2923402:57:5330.3603:31:2233901:51:3000:04:3000:01:29
36 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2 - SURALABM05:23:0238500:39:0121502:56:0230.6803:35:0329801:47:5900:05:0800:02:33
37 4134SERGI LINARES NOLLAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:24:3443200:41:0824602:58:5930.1703:40:0723701:44:2700:04:1800:01:18
38 2454DAVID DESQUENS PALACLUB NATACIO CALDESABM05:27:3732300:37:3926103:00:2429.9303:38:0332301:49:3400:05:3300:01:50
39 7025EDUARDO CUADROS ORÓTRICANET DE BERENGUERABM05:31:3332200:37:3838003:13:5527.8503:51:3316701:40:0000:06:0800:01:59
40 8115ROGER BORONAT MESTRLLICENCIA DE DIAABM05:31:4548100:43:5121302:56:0030.6803:39:5134201:51:5400:05:0700:02:45
41 5400XAVIER MALDONADO PECLUB TRITRAININGABM05:31:508500:30:2534403:09:1428.5403:39:3934401:52:1100:04:3700:01:43
42 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM05:32:1236400:38:2815302:50:1731.7103:28:4544102:03:2700:04:5000:03:00
43 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM05:35:0538300:38:5825803:00:2029.9403:39:1838601:55:4700:04:3000:01:38
44 8061ORIOL NAVARRO PEREZLLICENCIA DE DIAABM05:40:5446100:42:2633003:07:1928.8303:49:4533501:51:0900:06:2800:02:09
45 2948JONATHAN VEGA SANCHCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:45:2031400:37:3232803:07:0028.8803:44:3242102:00:4800:04:2000:01:35
46 8014LUIS CABALLERO DIAZLLICENCIA DE DIAABM05:46:0344500:41:3635303:10:2128.3703:51:5736501:54:0600:05:1200:02:41
47 4311RUBÉN AZNAR ANDRÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM05:46:1819600:34:2132703:06:4828.9103:41:0944902:05:0900:05:3700:03:08
48 8033JORDI ARCOS GARCIALLICENCIA DE DIAABM05:50:0739500:39:2245603:24:4826.3704:04:1026401:45:5700:08:2000:02:40
49 7057ANDRES LOPEZ BECHLLICENCIA DE DIAABM05:50:1416000:33:3140303:15:5727.5603:49:2842002:00:4600:06:5200:04:35
50 8041MIGUEL ANGEL PEREZ LLICENCIA DE DIAABM05:50:5129100:36:2946003:26:4026.1304:03:0929001:47:4200:07:3400:01:59
51 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 - SURALABM05:51:3629000:36:2832203:06:2328.9703:42:5146702:08:4500:03:5200:02:04
52 157MARC BONSOMS GONZÀLINDEPENDENTABM05:54:4218500:34:0637803:13:5127.8603:47:5746102:06:4500:06:0200:04:03
53 889SERGI RETAMAL NIETOC.T. PARETS DEL VALLESABM05:56:5346800:43:1028603:02:4929.5403:45:5947502:10:5400:05:4100:02:07
54 1009SAMUEL CIFUENTES SECLUB TRITRAININGABM06:01:3140100:39:2746603:28:3425.8904:08:0135801:53:3000:05:1400:02:27
55 8094ÈRIC BADRENA CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM06:01:4544300:41:3547103:30:5025.6104:12:2531901:49:2000:06:0200:02:28
56 7030JOEL ERES RIBESLLICENCIA DE DIAABM06:07:4138400:39:0146803:28:5725.8404:07:5840901:59:4300:07:3000:03:29
57 7038ALBERT FERRÉ PELLEJLLICENCIA DE DIAABM06:15:0138200:38:5745803:25:5926.2204:04:5647102:10:0500:06:4400:03:28
58 8046ALBERTO MELGOSA GARLLICENCIA DE DIAABM06:18:3848300:43:5649803:41:0824.4204:25:0436001:53:3400:06:2300:02:34
59 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM06:31:1447600:43:3949003:38:1524.7404:21:5447002:09:2000:06:4800:02:18
60 4438DANIEL OLMO RAMÍRECLUB NATACIO RUBIABM06:34:0542000:40:2949103:38:1924.7304:18:4848602:15:1700:08:4200:04:14
61 8036XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM06:36:2049900:45:4047003:30:0325.7104:15:4349402:20:3700:05:1900:02:46
62 7061ANDREU MARTINEZ SASLLICENCIA DE DIAABM06:41:0544400:41:3548303:34:4725.1404:16:2250002:24:4300:06:4100:03:34
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF05:05:5314700:33:1719502:54:1630.9903:27:3314001:38:2000:03:3200:01:30
2 7075CLARA PASTOR LLAMASC.D.E. 3STYLE TRIATLONABF05:07:257800:30:1424802:59:0730.1503:29:2113601:38:0400:03:4000:01:36
3 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF05:08:346500:29:5927303:01:4029.7203:31:3912201:36:5500:03:3900:01:11
4 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF05:19:2111100:31:5830403:04:3229.2603:36:3021401:42:5100:03:2000:01:32
5 5RAQUEL DEL AGUILA BW3TRIBCNABF05:21:0621900:34:4622602:57:1930.4503:32:0531501:49:0100:03:2300:01:47
6 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF05:25:1315200:33:2435903:11:0728.2503:44:3118001:40:4200:04:0400:02:01
7 1962LAURA DOMINGUEZ DÍECERDANYOLA CHABF05:26:4027900:36:1036903:12:0128.1203:48:1114601:38:2900:05:3400:03:02
8 5121MARTA BURGUES ROSCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABF05:26:4134000:37:5537703:13:3627.8903:51:3110401:35:1000:04:1000:01:53
9 8005VALENTINA CARRONLLICENCIA DE DIAABF05:30:359700:31:2440503:16:0027.5503:47:2422301:43:1100:04:4500:01:39
10 8008ELISABET GARCIA CRELLICENCIA DE DIAABF05:31:016700:30:0118002:52:1731.3403:22:1846502:08:4300:03:4100:02:24
11 7008SILVIA ARQUERLLICENCIA DE DIAABF05:44:2041200:40:0945103:23:5326.4904:04:0217301:40:1800:05:5500:02:47
12 5112MIREIA ROMERO CRIADC.N. MOLINS DE REIABF05:51:3440900:40:0140603:16:1127.5303:56:1238201:55:2200:04:2000:02:21
13 1950BEA RODRIGUEZ RODRICLUB TRIBANDA TRIATLOABF06:07:2548800:44:1049303:39:0024.6604:23:1023301:44:1500:05:2300:03:03
14 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF06:08:1541000:40:0347603:32:2525.4204:12:2838701:55:4700:06:5000:03:58
15 7036RAQUEL FERNÁNDEZ GOLLICENCIA DE DIAABF06:12:1750300:48:1748403:35:1425.0904:23:3131001:48:4600:05:3700:04:24
16 6088MIREIA LAPEÑA CALABCLUB PROAMABF06:14:4936500:38:2846503:28:2925.904:06:5746302:07:5200:04:1700:01:26
17 8083SONIA VENTOSALLICENCIA DE DIAABF06:16:2537200:38:3548903:37:1724.8504:15:5241802:00:3300:05:0300:01:55
18 7068NATIVIDAD NAVARRO ALLICENCIA DE DIAABF07:03:2947400:43:3151004:09:0321.6804:52:3447602:10:5500:06:0200:04:28
19 5167JUANA TORRES BOSCHCLUB MEDINA TRIATLOABF07:15:0151300:56:2350603:49:5023.504:46:1350702:28:4800:05:2600:02:26
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM04:15:09700:26:32402:26:4336.8102:53:15501:21:5400:02:2100:01:16
2 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM04:16:541500:27:301502:31:0235.7502:58:32201:18:2200:02:3000:01:37
3 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM04:19:102200:28:34502:27:3336.602:56:07801:23:0300:02:5500:00:59
4 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB VO2 - SURALABM04:19:453400:28:55802:28:4636.302:57:41601:22:0400:02:4700:01:15
5 4878ALBERT SALUDES BELLW3TRIBCNABM04:20:454000:29:21702:27:5836.4902:57:191101:23:2600:02:4200:01:31
6 2584DANIEL ROYO TORRESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:23:072700:28:371102:29:2736.1302:58:041701:25:0300:02:3800:01:28
7 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM04:31:5410200:31:372402:34:3434.9403:06:111901:25:4300:03:0400:01:16
8 1557DÍDAC DOMINGO CARRATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:33:035100:29:391902:32:2135.4403:02:005901:31:0300:03:1500:01:18
9 1305JOSE ANTONIO MARTINCLUB MEDINA TRIATLOABM04:33:434700:29:284002:37:0034.3903:06:282901:27:1500:02:5300:01:09
10 5210ALEJANDRO REAL SALAT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:36:3920200:34:282502:34:5234.8703:09:203001:27:1900:03:2200:01:40
11 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:39:531400:27:295602:40:0533.7303:07:347401:32:1900:02:5500:01:44
12 469RUBEN RODRIGUEZ SEGCLUB NATACIO CALDESABM04:40:4625400:35:254202:37:1134.3503:12:363601:28:1000:04:0900:01:35
13 5397JORDI REYES IMBERMÓCLUB TRITRAININGABM04:41:357300:30:107902:43:1333.0803:13:233801:28:1200:04:3000:02:09
14 8080EDUARDO OÑATE MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM04:43:3516700:33:399602:45:0532.7103:18:441601:24:5100:04:4200:02:05
15 2798FRANCESC MOLAS TARRCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:45:5710000:31:329702:45:0932.703:16:414401:29:1600:03:5500:01:13
16 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM04:46:3924600:35:161702:31:5635.5403:07:1215801:39:2700:03:1000:01:33
17 4695JORDI ESCARABAJAL ACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:48:2210600:31:478802:43:5532.9403:15:428101:32:4000:03:4900:02:13
18 8016MARC CORS FINESTRESLLICENCIA DE DIAABM04:49:079300:31:176102:40:4433.603:12:0112301:37:0600:03:5400:01:38
19 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM04:50:1117100:33:478502:43:4832.9703:17:357801:32:3600:03:3800:01:20
20 4597DAVID RUIZ SANTOSCLUB NATACIO CALDESABM04:51:0216600:33:355002:39:1933.8903:12:5413701:38:0800:04:0300:02:00
21 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:52:095000:29:348302:43:4232.9903:13:1615201:38:5300:02:4400:01:24
22 8052ALEXIS ACERO BAILENLLICENCIA DE DIAABM04:52:3611000:31:5715602:50:3431.6603:22:315201:30:0500:04:0300:02:02
23 8053ENRIC GONZÁLEZ MASSLLICENCIA DE DIAABM04:54:3630400:37:0613502:48:2532.0603:25:314201:29:0500:04:2200:01:25
24 8013JORDI SANCHEZ GARCILLICENCIA DE DIAABM04:55:0215900:33:306902:41:5133.3603:15:2116201:39:4100:03:4300:01:32
25 3795VICTOR PEREZ VILLALCLUB VO2 - SURALABM04:56:2117800:33:5811702:46:5632.3503:20:5410701:35:2700:04:0300:02:25
26 2511CARLES DEBÓN UTIELFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:57:2426300:35:357802:43:1033.0903:18:4514801:38:3900:04:0100:01:55
27 4236SERGIO RODRÍGUEZ BECLUB VO2 - SURALABM04:58:0821700:34:4414302:49:3531.8403:24:199301:33:4900:06:0600:02:38
28 8021JAVIER BERTOSLLICENCIA DE DIAABM04:59:4628300:36:1612502:47:4132.203:23:5711401:35:4900:06:0200:02:14
29 4807EDGAR MANZANO PERARCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM05:00:1525900:35:324102:37:0234.3903:12:3428801:47:4100:04:5300:02:01
30 1317DÍDAC GARCIA VILARMCLUB NÀUTIC MASNOUABM05:00:422800:28:3710402:45:4732.5703:14:2427201:46:1800:03:5800:01:51
31 7007CARLOS ARIZA PÉREZLLICENCIA DE DIAABM05:04:086200:29:5414002:49:0631.9303:19:0025201:45:0800:04:1300:01:58
32 696ORIOL DELBLANCH SOLCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM05:04:2923400:34:5611602:46:5632.3503:21:5221101:42:3700:06:1500:02:38
33 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM05:05:1413100:32:2520302:54:5530.8703:27:2013301:37:5400:03:3600:01:34
34 8060BORJA ALVAREZ PALOMLLICENCIA DE DIAABM05:06:3812600:32:1414202:49:3131.8603:21:4524401:44:5300:06:4500:02:34
35 949JUAN CARLOS VICENTEC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM05:08:0512400:32:1120702:55:1630.8103:27:2717901:40:3800:05:5300:02:28
36 8030XAVI PEÑA ROYLLICENCIA DE DIAABM05:08:1022000:34:4712802:47:5532.1603:22:4226001:45:2800:04:3200:01:51
37 327XAVI PERDIGUER ROVIC.A. IGUALADAABM05:08:3322600:34:5124902:59:3930.0603:34:309701:34:0300:03:5500:01:51
38 8055CARLES DURAN OLIVELLICENCIA DE DIAABM05:09:0126200:35:3428203:02:1529.6303:37:496201:31:1200:04:0400:02:11
39 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:10:342100:28:0325402:59:5830.0103:28:0120701:42:3300:04:3600:02:31
40 7063GUILLERMO MARTINEZ C.D.B. TRIATLÓN ALCÁZARABM05:12:0515600:33:2626403:00:3629.903:34:0213501:38:0300:04:4900:02:30
41 8040DIDAC MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM05:14:2023700:34:5824502:58:5930.1703:33:5717801:40:2300:05:5100:02:55
42 2984SANTIAGO CANO MORATC.E. SISTRELLSABM05:15:4911600:32:0112402:47:3832.2103:19:3939101:56:1000:02:4700:02:15
43 7099FRANCISCO VALENZUELTRIATLÓN CLAVERÍA MÓSTOLEABM05:18:2925500:35:2729303:03:1129.4803:38:3816401:39:5100:08:3500:01:45
44 7089FRANCESC SANCHIS ERLLICENCIA DE DIAABM05:19:1112200:32:0917902:52:1631.3503:24:2537501:54:4600:04:3100:01:41
45 5255CHRISTIAN REINA MUÑT3R TRIATLOABM05:19:4818600:34:0922302:56:4830.5403:30:5731201:48:5100:04:2500:01:57
46 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:21:0224700:35:1614802:50:0731.7403:25:2338501:55:3900:03:5800:02:58
47 4585DAVID BALAÑÀ ÀVILACLUB TRIATLO USK TEAMABM05:21:1249000:44:1128903:02:5829.5103:47:099601:34:0300:05:2800:01:44
48 8089JAVIER RUIZ SALVADOLLICENCIA DE DIAABM05:22:5440700:39:5320502:55:0530.8403:34:5829601:47:5600:05:3100:02:47
49 4774DAVID BARRANCO SANINDEPENDENTABM05:23:0340200:39:3317502:52:0031.403:31:3334001:51:3000:04:3200:02:08
50 7066MARC MOLINA ROIGLLICENCIA DE DIAABM05:23:0423200:34:5426703:00:5229.8603:35:4628401:47:1800:04:2700:03:09
51 1409EDUARDO JORDI TEIXEC.N. CASTELLET TRIATLÓABM05:24:0415100:33:2417202:51:5531.4103:25:1940401:58:4500:03:4700:01:52
52 8106ADRIAN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM05:24:3722900:34:5331403:05:4429.0703:40:3723001:44:0000:04:1100:01:32
53 3204ORIOL MERCADE CANALC.E. TRIATHLONBCNABM05:24:5829600:36:3931303:05:4229.0803:42:2121001:42:3700:03:3000:01:40
54 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDENTABM05:25:4738000:38:5326003:00:2429.9303:39:1727601:46:3000:04:2800:01:44
55 2738RICARDO VIÑEGLAS COTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:28:4129700:36:4436403:11:3628.1803:48:2017601:40:2100:06:1300:02:40
56 2876LUIS FELIPE DA GAMACLUB NATACIO RUBIABM05:29:3646900:43:1824202:58:2630.2603:41:4429501:47:5200:07:0400:03:07
57 5401MARC BAIGET GALLEGOCLUB TRITRAININGABM05:30:2429800:36:4534103:08:3528.6303:45:2025101:45:0400:06:4900:02:59
58 7080CEDRIC PRIVATLLICENCIA DE DIAABM05:31:3429200:36:3439803:15:0527.6803:51:3916501:39:5500:05:2900:02:11
59 8038SANTI ALCALA LUQUELLICENCIA DE DIAABM05:31:5933700:37:5134703:09:3728.4803:47:2823801:44:3100:04:5600:02:00
60 2437DANIEL CARRASCO LUQCLUB TRIATLO SABADELLABM05:32:0137300:38:3923702:58:0230.3303:36:4138101:55:2000:04:5400:01:54
61 7071JAVIER PADILLA CRUZTRIATLÓN UNIVERSITARIO DEABM05:35:3126100:35:3426803:00:5429.8503:36:2840701:59:0300:04:5200:02:49
62 8082SERGIO NUNEZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM05:39:4125600:35:3033403:08:0328.7203:43:3339001:56:0800:04:0100:01:57
63 7017SERGI CAMACHO I CASLLICENCIA DE DIAABM05:39:5230900:37:1841203:16:3527.4703:53:5326601:45:5900:05:3700:02:39
64 419LLUIS BORRÁS CONTRECLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:40:1833900:37:5434803:09:4228.4703:47:3635001:52:4200:03:4000:01:12
65 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM05:41:5222500:34:5129103:03:0429.503:37:5544402:03:5700:04:4400:02:27
66 8096ALEX PATINO ACOSTALLICENCIA DE DIAABM05:42:0227600:36:0943503:20:4426.903:56:5325301:45:0900:05:3800:03:56
67 846TEODORO DAVID CARRIC.E. NO TE PARESABM05:44:1245400:42:0541603:17:1327.3803:59:1824601:44:5400:05:0700:02:35
68 1133MARC ESTEVE I GARCIC.E. COR CASTELLDEFELS RUABM05:46:2848000:43:4931203:05:3429.103:49:2339601:57:0500:04:4600:01:57
69 8066ORIOL ARGEMI CAPDEVLLICENCIA DE DIAABM05:47:2237100:38:3436203:11:3428.1903:50:0839801:57:1400:04:5200:02:59
70 8012FRANCISCO JAVIER COLLICENCIA DE DIAABM05:49:3850000:45:5841703:17:3227.3404:03:3026901:46:0800:05:2600:01:55
71 7021MARC CATALA CAMARALLICENCIA DE DIAABM05:51:5435800:38:1930203:04:2829.2703:42:4746802:09:0700:06:0800:03:02
72 7005ALVARO ARANDA MENENLLICENCIA DE DIAABM05:52:4450900:50:4342103:17:5727.2804:08:4023101:44:0400:05:4300:02:29
73 7052MARC JUNYENT LAVADOLLICENCIA DE DIAABM05:54:4742800:40:4540703:16:1227.5203:56:5740301:57:5000:05:2200:02:05
74 8009DAVID CLARAMUNT MATLLICENCIA DE DIAABM05:55:2445100:41:5745303:23:5926.4704:05:5632101:49:2800:04:5600:02:14
75 8116SERGIO GARCIA GILLLICENCIA DE DIAABM05:56:4040500:39:4238903:14:1827.7903:54:0043102:02:4000:06:3500:04:22
76 4735PAU BLASCO CERVERAW3TRIBCNABM06:08:4741400:40:1144903:23:4026.5104:03:5144602:04:5600:07:0900:04:25
77 7083ANTON RAMOS BOSCHLLICENCIA DE DIAABM06:10:5329300:36:3648003:33:3625.2804:10:1241902:00:4100:06:0800:03:43
78 542JOAN MARC RAMON CORCLUB TRITRAININGABM06:15:5317600:33:5443703:20:5126.8903:54:4549702:21:0800:06:0800:02:50
79 8078XAVIER CAPELLAS ARELLICENCIA DE DIAABM06:17:4351000:51:0743403:20:4126.9104:11:4845502:05:5500:05:5300:03:06
80 8102LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM06:18:5751100:51:4645203:23:5826.4704:15:4443802:03:1300:04:0500:03:01
81 2582JAUME TOMÉ CONEJOMTC CABRERA DE MARABM06:32:4445700:42:1347503:31:1525.5604:13:2849102:19:1600:06:1600:03:32
82 8039EDUARD ROMERO GARCILLICENCIA DE DIAABM06:34:2546400:42:4245703:25:0626.3304:07:4850202:26:3700:06:5700:04:18
83 2443HECTOR SUAREZ CASERCLUB NATACIO RUBIABM06:47:0446300:42:4050203:43:5224.1204:26:3249302:20:3200:08:1400:03:04
84 7094EDUARDO SERRES LOPELLICENCIA DE DIAABM07:03:3325800:35:3151104:17:0421.0104:52:3547702:10:5800:14:4400:04:30
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF04:38:473100:28:503902:36:2734.5203:05:178601:33:3000:02:5900:01:00
2 7047GEMMA HERNANDEZ ANDUROLA TRAITLOI KLUBAABF04:56:392500:28:3618102:52:3531.2903:21:1110801:35:2800:02:5600:01:09
3 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF05:34:2118800:34:1028403:02:4029.5603:36:5040101:57:3100:06:1800:03:04
4 6213MONTSE GÓMEZ RAMIRECLUB TRI5UABF05:47:4022300:34:5147203:30:5625.604:05:4719601:41:5300:04:3700:02:01
5 7105QUERALT SOLE SIMONLLICENCIA DE DIAABF05:50:4032500:37:4042203:18:0127.2703:55:4137701:54:5900:04:2700:02:00
6 8077SILVIA MONSERRATELLICENCIA DE DIAABF06:01:3647100:43:2644603:23:1026.5804:06:3637801:55:0000:05:2100:02:27
7 1870SILVIA MARQUEZ GARCCLUB BTT MONTBIKEABF06:15:4336700:38:3049403:39:5124.5604:18:2140001:57:2200:04:2100:02:07
8 4036JUDITH PÉREZ SANSALT3R TRIATLOABF06:56:2139100:39:1150403:47:3723.7204:26:4850802:29:3300:05:2700:03:18
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑTRIATLO 3MPORDAABM04:01:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1617ALBERT REIG FLORENSCLUB TRIATLO PROSANABM04:12:49100:23:551202:30:0835.9702:54:03301:18:4600:02:3300:01:17
3 7065GÖHNER MICHAELLLICENCIA DE DIAABM04:15:16500:26:16202:20:3038.4302:46:463901:28:3000:02:4300:01:18
4 976ALBERT JIMENEZ GARPRAT TRIATLO 1994ABM04:20:484500:29:24602:27:3936.5702:57:031201:23:4500:02:3300:01:20
5 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM04:27:5311700:32:021002:29:1836.1703:01:202601:26:3300:02:4900:00:55
6 589HERMIES BUSQUE CALC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM04:28:255900:29:481602:31:4235.603:01:302701:26:5500:02:3100:01:26
7 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:30:484900:29:324602:37:5734.1903:07:291001:23:1900:02:3800:01:56
8 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTABM04:33:111600:27:312202:34:0935.0303:01:406601:31:3100:02:3800:01:24
9 7031ABEL ESCOBEDO CEBRISPORTPHYSIOLOGYABM04:34:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:36:558000:30:153602:36:1034.5803:06:255601:30:3000:03:2100:01:26
11 2636JORDI FERRE CAPAROTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:38:0114400:33:114802:38:2934.0703:11:402301:26:2100:03:3600:01:54
12 1569SERGI GARCIA RINCONINFINITRIABM04:40:515600:29:475202:39:2833.8603:09:156801:31:3600:03:2300:01:50
13 2895TONI MANCHÓN GONZÁLESSENCIAL TRIATLOABM04:41:379000:31:014902:39:1933.8903:10:206301:31:1700:03:1200:01:55
14 2155EDUARD SADURNI DE LCLUB ESPORTIU DUETTRIABM04:45:2126000:35:323002:35:2334.7503:10:559901:34:2600:03:3100:01:43
15 7097WOLFGANG STUECKLE SPORTPHYSIOLOGYABM04:45:3819000:34:132702:35:0334.8303:09:1611801:36:2200:03:0200:01:27
16 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM04:45:4510300:31:416802:41:3733.4103:13:187501:32:2700:03:0000:01:29
17 4194RUBEN OTERO VIÑALSCLUB TRIATLO USK TEAMABM04:46:4221300:34:4010102:45:3732.6103:20:172401:26:2500:04:2000:01:53
18 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:47:4719900:34:2212202:47:3432.2303:21:562101:25:5100:05:4800:01:51
19 5797JUANDE LOPEZ GARCIACLUB NATACIO CALDESABM04:48:5227300:35:516202:40:4433.603:16:357301:32:1700:04:2300:01:53
20 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM04:49:476900:30:028202:43:2533.0403:13:2711701:36:2000:03:2200:01:46
21 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROTRIATLO PALAFRUGELLABM04:51:1018900:34:118102:43:2533.0403:17:368801:33:3400:03:2200:01:51
22 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:51:2322800:34:526402:40:5333.5603:15:4511001:35:3800:06:0900:01:23
23 8121ALBERT ACOSTALLICENCIA DE DIAABM04:51:4214200:33:0213702:48:4931.9903:21:514801:29:5100:04:2100:01:27
24 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM04:51:4615000:33:2212902:47:5932.1503:21:215501:30:2500:03:5200:01:57
25 8018DAVID DELGADO FERNALLICENCIA DE DIAABM04:52:5415400:33:263302:35:4934.6603:09:1522801:43:3900:03:5600:02:01
26 4639JUAN ANTONIO BERDÚNESSENCIAL TRIATLOABM04:54:0630600:37:1210002:45:2932.6303:22:416501:31:2500:05:1400:01:38
27 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM04:54:2813000:32:225802:40:1033.7103:12:3219801:41:5600:03:4400:02:14
28 213GUILLAUME CAMILLE GCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM04:55:483800:29:1511002:46:1132.4903:15:2617701:40:2200:03:2700:01:34
29 5835DAVID GUERRERO HERNCLUB GASSS TRIATLOABM04:57:2024000:35:038402:43:4632.9703:18:4914701:38:3100:04:3300:02:13
30 3812XAVIER ESPINOSA ORTESSENCIAL TRIATLOABM04:57:4520500:34:3310902:45:5832.5403:20:3112701:37:1400:04:3900:01:45
31 4994XAVIER RIERA MARGARTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM04:57:5918400:34:057602:42:5133.1603:16:5618401:41:0300:04:2000:01:30
32 1441ALBERTO MITJANS AGUCLUB ATLETIC CASTELLARABM04:58:385200:29:4112102:47:1432.2903:16:5519301:41:4300:04:5600:02:46
33 3904JORDI GARCIA IGLESICLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM04:59:014200:29:2212702:47:5332.1703:17:1519401:41:4600:05:1700:03:03
34 5740ELOI PALA RAMOSFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:59:0810800:31:5517002:51:5431.4103:23:4910501:35:1900:04:5800:02:11
35 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM05:00:387000:30:0712002:47:0932.3103:17:1622601:43:2200:03:0600:01:42
36 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM05:01:117200:30:1010202:45:4332.5903:15:5325701:45:1800:03:3700:01:14
37 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:01:3031500:37:3316802:51:4631.4403:29:197001:32:1100:05:5700:02:08
38 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:04:2620700:34:3516102:51:1131.5503:25:4615001:38:4000:04:5400:02:26
39 8114CARLOS OSORIOLLICENCIA DE DIAABM05:04:4612900:32:2218402:53:0431.203:25:2615701:39:2000:03:4400:01:24
40 8088XAVI COMA QUINTANALLICENCIA DE DIAABM05:06:0012500:32:1411202:46:1932.4703:18:3328501:47:2700:03:5800:01:44
41 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM05:07:1831600:37:3313102:48:0932.1103:25:4219101:41:3600:03:4700:02:11
42 2481SERGI HERNANZ NOGUEINDEPENDENTABM05:07:2725200:35:2416902:51:4931.4303:27:1317201:40:1400:07:0900:02:39
43 1240RAÚL SILVESTRE TIENCLUB NATACIO CALDESABM05:07:4323000:34:5321002:55:4330.7303:30:3612401:37:0700:04:4000:02:13
44 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM05:08:2835500:38:1119102:53:5331.0603:32:0411901:36:2400:04:1000:03:30
45 7100DANIEL VAQUE NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM05:09:1016300:33:3316402:51:2031.5203:24:5323401:44:1700:06:0500:02:01
46 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:09:2317500:33:5214902:50:0831.7403:24:0025801:45:2300:03:5900:01:38
47 8087ALBERTO PINTO GAÑANLLICENCIA DE DIAABM05:10:1716400:33:3410802:45:5632.5403:19:3033301:50:4700:04:0200:01:31
48 4844JOAN BONET MARTOSFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:10:543900:29:1912602:47:4332.203:17:0236401:53:5200:03:2200:02:37
49 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM05:10:5519300:34:1614702:49:5231.7903:24:0827901:46:4700:04:0500:02:29
50 3988ENRIQUE PERIAGOW3TRIBCNABM05:11:3435100:38:0816602:51:3231.4803:29:4019701:41:5400:04:1700:01:55
51 1003CARLOS MARTÍNEZ ARECLUB TRITRAININGABM05:12:1524100:35:0623102:57:3630.4103:32:4216001:39:3300:05:4900:02:21
52 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM05:12:3828400:36:1821702:56:1330.6403:32:3117001:40:0700:04:1100:01:50
53 7087RAUL SÁNCHEZ CERVANLLICENCIA DE DIAABM05:12:5317700:33:5621902:56:2530.6103:30:2120601:42:3200:05:4300:02:21
54 875JUAN JOSE BODI FONTCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM05:15:3021400:34:4119202:54:0831.0103:28:4927701:46:4100:04:0200:01:34
55 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM05:15:3413600:32:3311802:47:0532.3203:19:3838901:55:5600:03:0000:02:12
56 7016SERGIO BURGOS URBANLLICENCIA DE DIAABM05:16:0743000:41:0027003:01:2029.7803:42:209201:33:4700:05:5000:02:18
57 8007CHRISTIAN GIMENO SALLICENCIA DE DIAABM05:16:5125700:35:309302:44:4132.7903:20:1139401:56:4000:04:0300:02:57
58 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:17:247400:30:1128303:02:2229.6103:32:3324301:44:5100:04:1300:02:16
59 8118RAÜL GONZÀLEZ PAREDLLICENCIA DE DIAABM05:18:2738800:39:0425102:59:4930.0303:38:5316101:39:3400:06:3500:02:27
60 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 - SURALABM05:19:0913800:32:4924002:58:1930.2803:31:0829901:48:0100:07:2700:01:56
61 7088DEY SANCHEZ GARCÍAC.D.E. 3STYLE TRIATLONABM05:19:1538900:39:0419402:54:133103:33:1726501:45:5800:05:5400:02:24
62 8112SEBASTIA ALBAREDA RLLICENCIA DE DIAABM05:20:3423800:35:0019602:54:1730.9803:29:1733701:51:1700:05:0800:01:41
63 1021JACOBO SAN MIGUELFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:20:5636900:38:3121802:56:1730.6303:34:4826801:46:0800:05:1400:03:25
64 1122MIGUEL ANGEL HERNÁNBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM05:21:3213900:32:5219702:54:2830.9503:27:2036801:54:1200:04:5500:03:27
65 4373ALBERT VALBUENA RODC.N. SABADELLABM05:21:4310100:31:3431003:04:5629.203:36:3025501:45:1300:05:1900:02:21
66 2864ALEXIS MENACHO SALGCERDANYOLA CHABM05:22:1744900:41:5119802:54:3330.9403:36:2426301:45:5300:03:3800:02:26
67 3472BERNAT FERRIOLS COLCERDANYOLA CHABM05:22:2222400:34:517202:42:1933.2703:17:1045102:05:1200:03:5800:02:01
68 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM05:22:5930500:37:0821602:56:1330.6403:33:2132401:49:3800:03:4900:01:27
69 4874RODOLFO ALONSO GARESSENCIAL TRIATLOABM05:23:2420100:34:2823902:58:1630.2903:32:4433001:50:4000:04:1500:02:15
70 4163DANIEL SUAREZ CARMOADDICT BIKES TEAM C.E.ABM05:23:5133600:37:5022802:57:2130.4503:35:1130701:48:4000:05:1400:01:55
71 7010JAVIER BERNARDO DEVC.D.E. 3STYLE TRIATLONABM05:24:3329400:36:3730503:04:4129.2403:41:1822401:43:1500:05:1600:02:11
72 4666JORDI RODRIGUEZ GARVILADECANS TRIATLOABM05:24:5345900:42:2018602:53:1231.1803:35:3232001:49:2100:05:2400:02:06
73 7013XAVI BORONAT VIDALLLICENCIA DE DIAABM05:25:1143300:41:0923002:57:3430.4103:38:4327501:46:2800:06:1800:02:02
74 7006MOISES ARÉVALO CONTTRIVILAABM05:25:3523600:34:5829503:03:3829.4103:38:3628101:46:5900:04:3400:01:29
75 7042IVAN GOMEZ ROMEROC.D.CICLISTA VIBIKEABM05:25:5013300:32:2816202:51:1531.5303:23:4342902:02:0700:05:3800:01:58
76 3955TONI GONZALEZ RODRICLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:26:1528700:36:22000:00:00000:00:00000:00:0000:06:3200:00:00
77 5957JAVIER CASTAN ROMERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM05:27:2945300:41:5926203:00:2829.9203:42:2725001:45:0200:04:3600:02:00
78 2569RUBEN MONMANY PULICLUB VO2 - SURALABM05:27:3427500:36:0836103:11:3028.203:47:3816601:39:5600:04:5800:02:41
79 8104ANGEL MEDINA VENEGALLICENCIA DE DIAABM05:30:0743400:41:0926603:00:4029.8903:41:4930201:48:1800:04:4000:03:25
80 4975EMILIO JOSÉ CORTÉS INDEPENDENTABM05:30:4230800:37:1833703:08:1128.703:45:2925401:45:1300:07:0000:03:21
81 7098CARLOS TUDELA GILLLICENCIA DE DIAABM05:32:3440600:39:4330803:04:5329.2103:44:3629701:47:5800:06:5500:03:35
82 7076CARLOS MANUEL PEREZLLICENCIA DE DIAABM05:32:4628900:36:2438103:13:5927.8403:50:2320501:42:2300:04:5200:04:47
83 8065OSCAR SÁNCHEZ CAMPOLLICENCIA DE DIAABM05:34:2248500:44:0836303:11:3428.1903:55:4214901:38:4000:05:5500:02:36
84 8028JIM MARIN MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM05:37:521000:26:5528103:02:1329.6403:29:0846602:08:4400:03:3500:02:03
85 7040FRANCESC GARCIA MASLLICENCIA DE DIAABM05:37:5443900:41:2128503:02:4529.5503:44:0636301:53:4800:05:3800:03:15
86 8086JOAN GARCIA GILLLICENCIA DE DIAABM05:37:5645800:42:1633103:07:3028.803:49:4630101:48:1000:07:0900:02:55
87 5783JUAN MORENO GARCÍACLUB BTT MONTBIKEABM05:38:1039800:39:2433503:08:0428.7103:47:2833101:50:4200:06:2600:03:15
88 3905NESTOR GINER LLORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM05:38:1022700:34:5227603:01:4929.703:36:4142402:01:2900:03:5200:02:30
89 4160DANIEL CHICO LOPEZCLUB NATACIO SITGESABM05:38:1334800:38:0535003:09:5728.4303:48:0232801:50:1100:05:1800:02:20
90 7051EMILIO JUANES TAHOCLLICENCIA DE DIAABM05:38:3635700:38:1737203:12:4628.0103:51:0328601:47:3300:05:4000:02:28
91 7034JOAN ESTEVE ROLDÁNLLICENCIA DE DIAABM05:39:3736800:38:3039903:15:1627.6503:53:4626201:45:5100:06:5300:02:58
92 7070XABIER OROZCO CORREC.T. A CORRE-CUITAABM05:40:3732100:37:3638803:14:1327.803:51:4931101:48:4800:04:1700:01:35
93 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM05:42:1520900:34:3739703:14:5527.703:49:3235101:52:4300:04:4400:02:07
94 4637ISAAC FONTELLES CODCLUB TRITRAININGABM05:42:5828200:36:1530303:04:2929.2703:40:4443002:02:1400:05:5700:02:38
95 5806DAVID JORQUES BACETFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:44:1050400:49:3829203:03:0529.4903:52:4333801:51:2700:04:2000:03:13
96 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM05:46:0248700:44:0933203:07:3828.7803:51:4737001:54:1500:04:5900:02:46
97 2441LLUIS GARCIA PAREDECLUB NATACIO RUBIABM05:47:2030000:36:5732503:06:3928.9303:43:3644202:03:4400:04:5800:02:54
98 7048STEFAN ILIJEVICLLICENCIA DE DIAABM05:50:3434500:37:5927903:02:0929.6503:40:0847202:10:2600:06:4300:02:23
99 8002NICO CASTRO FERNANDLLICENCIA DE DIAABM05:53:2748400:43:5844803:23:3826.5204:07:3626101:45:5100:06:3800:03:16
100 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAABM05:53:3018300:34:0532903:07:1928.8303:41:2448102:12:0600:04:4900:02:23
101 4299CARLOS GONZALEZ FERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:53:4450200:47:0838403:14:0327.8304:01:1134901:52:3300:05:1800:02:20
102 8034PABLO GARCÍA TORRELLLICENCIA DE DIAABM05:56:2823100:34:5439603:14:5427.7103:49:4846002:06:4000:04:5800:02:20
103 7055FREDRIK LJUNGSTRÖMLLICENCIA DE DIAABM05:57:1318200:34:0433603:08:0628.7103:42:1048402:15:0300:03:4500:02:17
104 7101JAVIER VAREALLICENCIA DE DIAABM05:59:3127800:36:1046403:28:1425.9304:04:2437901:55:0700:05:0800:02:48
105 7015JOSE BRACERO DARNIULLICENCIA DE DIAABM05:59:5337800:38:4943303:20:3826.9103:59:2741602:00:2600:06:0700:04:01
106 1740DAVID BALLESTEROS CC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM06:01:1144000:41:2539403:14:4927.7203:56:1444702:04:5700:06:0000:02:57
107 765ENRIC ELVIRA TORRADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM06:12:1149300:44:2817102:51:5531.4103:36:2350902:35:4800:04:5500:03:03
108 3745JOSEP ORIOL CANALS CLUB VO2 - SURALABM06:15:3135900:38:2044103:22:0426.7204:00:2448502:15:0700:06:4700:04:03
109 7028DAVID DELGADO VEGASLLICENCIA DE DIAABM06:20:2235200:38:0948103:34:0925.2204:12:1846402:08:0400:10:2300:02:48
110 7079EMMANUEL ALEJANDRO LLICENCIA DE DIAABM06:20:4950800:50:0548503:36:022504:26:0737401:54:4200:07:1600:06:15
111 7035VÍCTOR FELIU PEDROSLLICENCIA DE DIAABM06:26:3049600:45:2749703:40:4724.4604:26:1441402:00:1600:06:1500:02:51
112 8110OMAR CASADO TAHIRIC.D.E. 3STYLE TRIATLONABM06:36:0049400:44:4850003:42:0024.3204:26:4846902:09:1200:04:4300:02:15
113 7077RAÚL PINEL PEREZLLICENCIA DE DIAABM06:58:2148900:44:1050303:46:2023.8604:30:3050302:27:5100:07:0600:03:08
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F05:43:0043700:41:1742703:19:2127.0904:00:3820401:42:2200:03:4900:02:03
2 126BLANCA TRENAS HINOJW3TRIBCNV1F05:55:0741700:40:2143203:20:3726.9204:00:5836601:54:0900:04:1700:02:08
3 7001BEATRIZ ACEBAL MARTLLICENCIA DE DIAV1F06:12:1243600:41:1648703:36:4324.9204:17:5936901:54:1300:05:0800:04:15
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M04:22:573500:28:572002:32:2535.4303:01:22401:21:3500:02:5500:01:42
2 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M04:28:401700:27:332102:33:4535.1203:01:183101:27:2200:03:0600:01:11
3 497PAU BUSQUETS GILTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M04:29:492000:27:503402:36:0134.6103:03:512201:25:5800:03:2000:01:47
4 2728SANTI PELLEJERO GACCLUB VO2 - SURALV1M04:31:20200:24:354302:37:2534.303:02:004501:29:2000:03:3500:02:09
5 2649JORDI ALCUBIERRE ROC.N. VIC-ETBV1M04:31:4810700:31:482302:34:173503:06:052001:25:4300:03:2200:01:43
6 8119LLUIS PICAS ZARALLOLLICENCIA DE DIAV1M04:32:198800:30:342802:35:1234.7903:05:462501:26:3300:03:4700:01:26
7 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M04:33:091900:27:473202:35:3734.703:03:244701:29:4500:03:1900:01:05
8 8125ALBERT BANUS SADOLLICENCIA DE DIAV1M04:35:166400:29:561302:30:1335.9503:00:0910201:35:0700:03:2700:01:33
9 1026CARLOS RESTOY SALMEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:38:2920300:34:293802:36:2434.5303:10:533301:27:3600:03:1200:01:31
10 3819JOSE MARIA ESQUINASITRIATLETES SOLIDARISV1M04:41:2214100:33:0110502:45:4832.5703:18:49701:22:3300:05:5500:01:52
11 5937DANIEL RODRIGUEZ GACLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:46:2910900:31:564502:37:5034.2103:09:4612101:36:4300:04:1200:02:16
12 569DAVID ORPI FERNANDEC.E. TRIATLO.CATV1M04:48:388700:30:277302:42:2933.2303:12:5611101:35:4200:03:3100:01:30
13 1377JOAN RAMON VILAR FAC.N. MATAROV1M04:48:491800:27:439902:45:2132.6603:13:0411301:35:4500:04:2600:01:30
14 3991MARCUS PUIGDOLLERSINDEPENDENTV1M04:49:1717200:33:479102:44:2932.8303:18:165801:31:0100:05:1100:01:48
15 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 - SURALV1M04:49:4224500:35:155302:39:4333.8103:14:5810001:34:4400:03:5900:01:44
16 2267ÀNGEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:51:0325000:35:227402:42:3533.2103:17:578501:33:0600:04:4400:01:25
17 5667MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M04:52:315800:29:4715402:50:2731.6803:20:147201:32:1700:05:1400:01:50
18 755ALEJANDRO FRIAS CHIC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:52:5814300:33:0914502:49:4131.8203:22:505301:30:0800:04:2100:01:39
19 1209JORDI MOLINS ROMEROW3TRIBCNV1M04:53:338900:30:4315202:50:1031.7303:20:537901:32:4000:03:5200:02:32
20 4652ANTONIO GARCIA GARCCERDANYOLA CHV1M04:55:2541100:40:058902:44:1732.8703:24:226001:31:0300:04:0300:01:20
21 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M04:55:5613400:32:2815802:50:5631.5903:23:247701:32:3200:04:1800:01:38
22 8123CARLES MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M04:56:229400:31:1911302:46:2032.4603:17:3915101:38:4300:03:4200:02:06
23 7103JOSE LUIS VILLACORTLLICENCIA DE DIAV1M04:56:4721600:34:4410702:45:5332.5503:20:3711601:36:1000:03:5800:01:21
24 1064JORDI PUIGDOLLERS NLA SALLE SPORTV1M04:59:3617000:33:4515502:50:3031.6703:24:1510601:35:2100:03:5300:01:22
25 1236ALBERT OLCINA PUIGDTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M05:00:5318100:34:0411902:47:0732.3103:21:1116301:39:4200:05:0700:01:36
26 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. PICORNELLV1M05:01:406100:29:537502:42:3933.203:12:3231601:49:0800:03:4600:02:03
27 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M05:02:388300:30:2017402:51:5931.403:22:1917501:40:1900:04:5900:01:37
28 8004JOAQUIN LAVADO TRASLLICENCIA DE DIAV1M05:02:5136100:38:2311102:46:1132.4903:24:3413901:38:1700:04:5900:01:50
29 4770CARLES SENDRA MANAUC.E. SISTRELLSV1M05:03:0521800:34:4515002:50:0831.7403:24:5313801:38:1200:04:4400:02:29
30 8029DANIEL LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M05:03:4019400:34:1819902:54:3330.9403:28:5110101:34:4900:04:3300:02:14
31 3132ALBERT FELIX ROSASCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M05:03:4919100:34:1416002:51:0931.5503:25:2314401:38:2600:04:3300:01:55
32 7060ÓSCAR MARTÍNEZ SANZC.D.E. 3STYLE TRIATLONV1M05:04:0324800:35:2124302:58:3430.2403:33:555401:30:0800:05:3800:02:58
33 4513JOAN HERRERA LOPEZW3TRIBCNV1M05:04:107500:30:1217302:51:5831.403:22:1019901:42:0000:03:3200:02:00
34 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M05:04:4914600:33:1520402:54:5830.8603:28:1312001:36:3600:03:5900:02:06
35 1325MARC FERRER DASQUENC.A. LES TORTUGUESV1M05:04:4924200:35:1013302:48:1432.103:23:2418601:41:2500:04:1400:01:43
36 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSIT3R TRIATLOV1M05:04:5627000:35:4916502:51:2531.503:27:1413101:37:4200:03:5100:01:17
37 2967XAVIER ORTIN FONTC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:05:0339700:39:2327103:01:2429.7703:40:471301:24:1600:07:5700:02:49
38 4524HUGO GARCIA TORRESCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M05:06:2534200:37:5521102:55:4830.7203:33:438201:32:4200:04:2200:01:51
39 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M05:06:3121500:34:4315102:50:0831.7403:24:5119201:41:4000:04:0600:01:31
40 3650JOSÉ MIGUEL TERNEROCERRR IGUALADAV1M05:08:2424400:35:1520102:54:4030.9203:29:5514501:38:2900:03:5400:01:57
41 3220ISAAC IDIARTE VALLSINDEPENDENTV1M05:08:3026700:35:4023302:57:4230.3903:33:2210301:35:0800:04:5800:02:14
42 2392DAVID GARCIA MANZANTEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:09:2817400:33:5115902:51:0531.5603:24:5623901:44:3200:04:2200:02:26
43 1628JULIO RAMONET CARRIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:10:0338600:39:0318302:53:0431.203:32:0713401:37:5600:04:1700:01:23
44 8015GIANLEO BOSTICCOLLICENCIA DE DIAV1M05:11:3421000:34:3813202:48:1332.103:22:5130801:48:4300:04:4000:03:27
45 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M05:12:4436600:38:2919302:54:103103:32:3916901:40:0500:04:4700:02:01
46 8091PERE XAMPENYLLICENCIA DE DIAV1M05:13:0528500:36:1921202:55:4830.7203:32:0718101:40:5800:04:1900:01:31
47 7084RAMON ROMERO ALFONSLLICENCIA DE DIAV1M05:13:1535000:38:0714602:49:4331.8203:27:5025901:45:2500:06:0000:02:38
48 991GENIS LEYVA CUEVASC.E. NO TE PARESV1M05:14:3213200:32:2622902:57:2930.4303:29:5524101:44:3700:04:0700:01:47
49 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M05:14:3513700:32:3522702:57:1930.4503:29:5424201:44:4100:03:4300:01:39
50 8122CARLOS BALAGUE JORDLLICENCIA DE DIAV1M05:14:5337400:38:4127703:01:5429.6903:40:359801:34:1800:05:1000:02:19
51 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.N. VIC-ETBV1M05:16:5241800:40:2220802:55:1630.8103:35:3818501:41:1400:06:2800:03:14
52 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:17:0221100:34:3925202:59:5030.0303:34:2920801:42:3300:05:2500:01:31
53 4734CLEMENTE FERNÁNDEZ INDEPENDENTV1M05:17:4119800:34:2214402:49:3931.8303:24:0136101:53:4000:05:1000:02:09
54 8019CARLES GIMENEZ CARBLLICENCIA DE DIAV1M05:18:0734600:37:5922402:57:0530.4903:35:0421901:43:0300:04:5000:02:36
55 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M05:18:1232400:37:4018902:53:3731.103:31:1728001:46:5500:04:1600:01:40
56 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB VO2 - SURALV1M05:19:1320400:34:3027503:01:4129.7203:36:1121801:43:0200:04:2300:02:07
57 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M05:21:0611300:32:0022202:56:4230.5603:28:4234501:52:2400:03:2900:02:21
58 8011SANTIAGO ARGAÑARAZ LLICENCIA DE DIAV1M05:21:3740300:39:3924102:58:2630.2603:38:0522701:43:3200:05:4200:02:55
59 7059JOSÉ LUIS MARTÍN LOLLICENCIA DE DIAV1M05:22:2725100:35:2324402:58:4330.2203:34:0630401:48:2100:05:2200:02:35
60 5721ALBERT BELLMUNT BELC.A. LES TORTUGUESV1M05:23:0041300:40:1122002:56:2530.6103:36:3627401:46:2400:05:4400:01:39
61 4329ANTONIO CABALLERO CC.E. TRIATLO.CATV1M05:25:5542100:40:3225903:00:2129.9403:40:5324801:45:0200:03:5200:02:28
62 440JOSE ANTONIO GOMEZ CLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M05:27:3320600:34:3425603:00:1229.9703:34:4635301:52:4700:05:1300:03:02
63 8073OSCAR FRIGERIOLLICENCIA DE DIAV1M05:28:2011900:32:0436803:11:5628.1303:44:0023601:44:2000:05:4900:02:02
64 550JORDI CANDELA GARRCLUB GASSS TRIATLOV1M05:28:4441500:40:1431503:05:5529.0503:46:0920901:42:3500:06:3800:02:32
65 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M05:29:2930100:36:5829803:03:4729.3803:40:4530901:48:4400:05:0800:03:13
66 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUV1M05:29:5712700:32:1829403:03:2829.4303:35:4636701:54:1100:04:3000:01:49
67 8037XAVI GARCIA GARCIALLICENCIA DE DIAV1M05:30:3126800:35:4034903:09:4928.4503:45:2924901:45:0200:05:2800:02:46
68 8113SALVA CUADRADO CABELLICENCIA DE DIAV1M05:32:1616900:33:4331703:06:0829.0103:39:5134701:52:2500:04:4400:01:40
69 8057JAVIER LOPEZ GALLEGLLICENCIA DE DIAV1M05:33:5439900:39:2525503:00:0229.9903:39:2737201:54:2700:04:5300:02:49
70 238OSCAR FERNANDEZ SALVILADECANS TRIATLOV1M05:34:2647300:43:3034003:08:3528.6303:52:0520301:42:2100:05:3200:03:01
71 7074ALEX PASTÓ SANSLLICENCIA DE DIAV1M05:35:3642300:40:3628803:02:5429.5203:43:3034301:52:0600:06:4500:03:58
72 1191MARCOS SALAZAR SALGCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M05:38:0939200:39:1332003:06:132903:45:2635201:52:4300:05:1700:02:07
73 466JOAN A. FERRI PASTOCLUB ESPORTIU LA CALAV1M05:38:1628100:36:1340403:15:5827.5603:52:1126701:46:0500:07:2600:02:40
74 266JORDI ARRIBAS VALENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M05:38:5742400:40:3842403:18:0927.2503:58:4717101:40:1000:07:2300:03:04
75 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M05:39:1840400:39:4029703:03:4429.3903:43:2438801:55:5400:04:2900:02:42
76 8043MIGUEL ÁNGEL GÓMEZ LLICENCIA DE DIAV1M05:39:5727700:36:0934203:08:5128.5903:45:0037601:54:5700:05:0000:03:47
77 866FRANCISCO BAENA GOMSBR OPEN TEAMV1M05:43:1630700:37:1731903:06:122903:43:2941001:59:4700:04:4000:02:29
78 8085RAFA ALVAREZ ALVARELLICENCIA DE DIAV1M05:43:5239000:39:0540903:16:2827.4903:55:3330301:48:1900:06:1500:02:21
79 8056MARC CASATORRES VALLLICENCIA DE DIAV1M05:44:555500:29:4534603:09:2928.503:39:1445402:05:4100:05:1000:03:17
80 7032CARLES ESPORRÍN MOLLLICENCIA DE DIAV1M05:45:1734300:37:5638303:14:0127.8303:51:5735701:53:2000:06:0000:02:55
81 7067DAVID MORENO PEINADLLICENCIA DE DIAV1M05:45:2237900:38:5030603:04:4329.2303:43:3342702:01:4900:04:1700:02:15
82 8068JOAN TRILLA HUGUETLLICENCIA DE DIAV1M05:45:2331100:37:2842903:20:1126.9803:57:3929201:47:4400:04:3300:01:28
83 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M05:45:4545000:41:5527803:02:0329.6603:43:5842602:01:4700:04:4900:03:08
84 2248RAMON ROIG NAVARROU.C. SANT CUGATV1M05:46:0245500:42:0829003:02:5929.5103:45:0742202:00:5500:05:4800:03:32
85 2991ORIOL MULET BORRASINDEPENDENTV1M05:51:2243800:41:2041003:16:2927.4803:57:4935901:53:3300:04:1600:02:01
86 8001JESÚS NAVARRO HERENLLICENCIA DE DIAV1M05:53:5211400:32:0044503:23:0526.5903:55:0540501:58:4700:06:0900:02:52
87 8108CARLOS CABELLO LLORLLICENCIA DE DIAV1M05:54:0649200:44:2142603:19:0327.1304:03:2433201:50:4200:05:2400:02:39
88 3781ARTUR VALBUENA RODRC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M05:54:2339400:39:2144303:22:3726.6504:01:5834601:52:2500:05:4400:02:18
89 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M05:54:5534700:38:0038203:13:5927.8403:51:5943302:02:5600:04:5200:02:39
90 4739RAÚL ESTÉVEZ QUEVEDCLUB VO2 - SURALV1M05:55:0647500:43:3345403:24:2026.4304:07:5328301:47:1300:06:3000:03:29
91 3173DAVID NEIRA PLAW3TRIBCNV1M05:57:3551200:55:5240103:15:3127.6204:11:2327101:46:1200:05:2900:02:05
92 1478VICTORIANO CARRASCOC.E. RAYOTEAMV1M05:57:5028800:36:2340803:16:1527.5203:52:3845002:05:1200:06:5400:03:28
93 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 - SURALV1M05:59:4842500:40:3937503:13:1127.9503:53:5045602:05:5800:05:5400:02:54
94 8079ANGEL SOLORES GIRONLLICENCIA DE DIAV1M06:00:1335300:38:1035603:10:5628.2803:49:0647802:11:0700:05:0500:02:27
95 7049GUSTAVO ARIEL IMPERLLICENCIA DE DIAV1M06:00:5417900:33:5946903:29:4925.7404:03:4839701:57:0600:08:3600:03:03
96 4328DANIEL HIDALGO LOPEINDEPENDENTV1M06:03:0140000:39:2642803:19:3327.0603:58:5944502:04:0200:07:2600:04:22
97 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M06:06:2345600:42:1043803:21:0226.8604:03:1243702:03:1100:05:1300:02:10
98 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M06:12:5646600:42:5545003:23:4526.504:06:4045802:06:1600:06:4200:02:21
99 4573JORGE MAS VELASCOC.E. TRIATHLONBCNV1M06:14:1831700:37:3349903:41:1924.404:18:5238301:55:2600:09:0600:04:24
100 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M06:14:3846700:43:0845903:26:2826.1504:09:3644802:05:0200:05:1800:03:13
101 7022JOSÉ MANUEL CISNEROC.D. AXARLONV1M06:29:1327200:35:5047303:30:5825.604:06:4849802:22:2500:07:2300:03:27
102 7020ADRIÀ CARCASSONA GALLICENCIA DE DIAV1M06:40:0837600:38:4747903:33:2925.2904:12:1650402:27:5200:08:0100:04:17
103 7072EMILIO PALOMARES GILLICENCIA DE DIAV1M06:42:3250500:49:5447703:32:3425.404:22:2849202:20:0400:05:1200:04:13
104 7096VERNON SMUTSLLICENCIA DE DIAV1M07:11:1447000:43:2349503:39:5824.5504:23:2151102:47:5300:06:4200:02:20
105 4753LLUIS CASANOVAS MUÑFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M07:12:2449500:45:1850503:48:4023.6204:33:5851002:38:2600:05:2500:02:30
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 39REGINA ANNA MOLA GIC.N. MATAROV1F05:04:2515500:33:2623602:57:5630.3503:31:228301:33:0300:04:2100:01:22
2 8090MARIBEL MORILLAS FELLICENCIA DE DIAV1F05:21:2110500:31:4718702:53:1931.1603:25:0639201:56:1500:04:4800:01:35
3 4084INMA ENRIQUEZCLUB TRI5UV1F06:01:2533800:37:5242303:18:0227.2703:55:5445202:05:3100:04:0300:02:18
4 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F06:03:2838100:38:5446203:27:5725.9704:06:5139301:56:3700:07:0300:02:11
5 4014MARIBEL GOMEZ GARCIFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F06:18:5336000:38:2248603:36:3624.9304:14:5844302:03:5500:05:3700:02:13
6 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F06:36:3246500:42:5350103:42:5024.2304:25:4347302:10:4900:06:0500:02:24
7 7090ANA SANTIAGO DIAZLLICENCIA DE DIAV1F07:17:5250700:50:0350904:06:5921.8604:57:0249602:20:5000:07:0600:03:17
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4864JORDI GUZMAN PASCUACERRR IGUALADAV1M04:25:3810400:31:451402:30:3935.8403:02:24901:23:1400:03:3700:01:48
2 1152RAMON FARGUES GIMENC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:28:1211200:31:59902:29:0436.2303:01:032801:27:0900:03:3300:01:13
3 212JESUS VALLADARES GOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M04:42:166600:30:008002:43:1633.0703:13:164101:29:0000:03:1600:01:20
4 268DAVID VILANNA RIERAC.N. MATAROV1M04:45:3718000:34:036702:41:3333.4303:15:365101:30:0100:03:5900:01:52
5 4783FRANCISCO GARCÍA-MOINDEPENDENTV1M04:48:5912800:32:216502:40:5633.5503:13:1711201:35:4200:04:0100:02:56
6 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M04:49:3933200:37:465702:40:0533.7303:17:516901:31:4800:04:4200:02:11
7 7085CARSTEN RUEGERLLICENCIA DE DIAV1M04:59:4115800:33:2913802:48:5031.9803:22:1912901:37:2200:04:3700:01:17
8 4601J. MOISES GONZALEZ CLUB TRIATLO BERGAV1M05:01:1618700:34:096302:40:4633.5903:14:5527301:46:2100:03:2700:02:15
9 8031JOSEP PLANASLLICENCIA DE DIAV1M05:02:289900:31:2613002:48:0132.1403:19:2721701:43:0100:05:1200:03:27
10 2549JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M05:05:2322100:34:4824702:59:0330.1603:33:516701:31:3200:03:5200:02:00
11 4839CARLES MARCÉ PUIGCLUB NATACIO RUBIV1M05:05:4416200:33:3212302:47:3732.2203:21:0924001:44:3500:04:5000:01:44
12 3069SALVADOR GALLOFRÉ FCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M05:08:3319700:34:2127203:01:3229.7503:35:538001:32:4000:06:0100:04:06
13 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV1M05:09:4032900:37:448602:43:4932.9603:21:3330001:48:0700:05:3500:02:02
14 5871ALVARO LECHUGA SAPIW3TRIBCNV1M05:10:5014500:33:1521402:56:0130.6803:29:1618901:41:3400:04:2800:02:02
15 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M05:12:1816800:33:4232303:06:2328.9703:40:057101:32:1300:04:5000:03:48
16 3361JORDI MARTI HORCAJAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M05:15:1829500:36:3920902:55:3330.7603:32:1222201:43:0600:04:3200:02:24
17 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV1M05:15:482900:28:3928703:02:5129.5303:31:3023501:44:1800:03:0600:02:09
18 8101ISMAEL TAPIA VALLEJLLICENCIA DE DIAV1M05:22:0620800:34:3625002:59:4630.0403:34:2229301:47:4400:06:0700:02:28
19 7037XAVI FERNANDEZ PALLLLICENCIA DE DIAV1M05:23:3439300:39:1730003:04:1429.3103:43:3116801:40:0300:06:5900:02:21
20 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV1M05:24:0141900:40:2328003:02:0929.6503:42:3218701:41:2900:05:3000:03:01
21 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M05:24:4044100:41:2727403:01:4129.7203:43:0818801:41:3200:03:4300:01:29
22 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 - SURALV1M05:26:2041600:40:1539203:14:4727.7203:55:026401:31:1800:05:3800:02:11
23 8105TONI FERRÉS RUSINÉSLLICENCIA DE DIAV1M05:28:0732600:37:4132403:06:3128.9503:44:1222901:43:5500:05:4100:02:44
24 5506HUGO FERRÁNDIZ SANRCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M05:28:3134400:37:5736003:11:2628.2103:49:2315401:39:0800:06:4700:02:41
25 4519JORDI MASDENPINOS MCLUB NATACIO MINORISAV1M05:32:2023500:34:5730903:04:5629.203:39:5334801:52:2700:05:1700:03:26
26 845JOSUE FERNANDEZ ARICERDANYOLA CHV1M05:34:1340800:39:5841403:16:5827.4203:56:5612801:37:1700:05:3400:03:02
27 7029ANDREW DODDLLICENCIA DE DIAV1M05:38:5714000:32:5634303:09:1328.5403:42:0939501:56:4800:05:0100:03:22
28 4784MAURO BRAVO DOMÍNGUCLUB TRI5UV1M05:39:5324300:35:1326903:01:1329.803:36:2644002:03:2700:04:3200:02:49
29 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M05:39:5911800:32:0335403:10:3828.3303:42:4139901:57:1800:04:1400:02:02
30 8027ALBERT LAHOZ CASTELLLICENCIA DE DIAV1M05:40:1632800:37:4234503:09:1628.5303:46:5835601:53:1800:05:4500:02:46
31 8024FERRAN MORENO QUIÑOLLICENCIA DE DIAV1M05:41:2838700:39:0335503:10:4128.3203:49:4434101:51:4400:05:4400:02:20
32 256JORDI VILARDAGA PRAC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M05:41:3312000:32:0543103:20:3626.9203:52:4131301:48:5200:04:3000:02:05
33 1332JOSE ANTONIO LOPEZ W3TRIBCNV1M05:41:5336300:38:2538703:14:1027.8103:52:3531701:49:1800:04:5900:02:12
34 4676JOSEP MANUEL CALVO INDEPENDENTV1M05:42:2942200:40:3338603:14:0727.8203:54:4029401:47:4900:07:3300:02:47
35 2231JAVIER MONTILLA BELINDEPENDENTV1M05:43:5334900:38:0641103:16:2927.4803:54:3531801:49:1800:08:2100:04:01
36 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDENTV1M05:44:2323900:35:0144703:23:1326.5703:58:1427001:46:0900:06:4000:02:57
37 415CONRAD PLANELLAS BAINDEPENDENTV1M05:45:0933400:37:4930103:04:2429.2803:42:1343402:02:5600:06:0900:04:30
38 8111ÒSCAR ROSET DE ANDRLLICENCIA DE DIAV1M05:46:4744200:41:3237003:12:1728.0803:53:4935401:52:5800:05:4200:03:10
39 7069GORKA ORAA MARTINEZBULLETBIKEV1M05:47:0530200:37:0535203:10:1728.3803:47:2240801:59:4300:06:2300:02:51
40 2128CARLES MORENO ANDREC. TRIATLO MONTORNESV1M05:47:2146200:42:3936503:11:3828.1803:54:1735501:53:0400:07:0400:03:12
41 3099CARLOS GRIMAL SANCW3TRIBCNV1M05:47:2425300:35:2526303:00:3029.9203:35:5547902:11:2900:03:1400:02:24
42 8059SEBASTIÀ FONT RIFÀLLICENCIA DE DIAV1M05:48:3537500:38:4532603:06:4628.9103:45:3143602:03:0400:05:1400:02:19
43 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV1M05:52:2131800:37:3439003:14:3227.7603:52:0641302:00:1500:04:2100:02:54
44 7019MANULE CAÑETE CARMOLLICENCIA DE DIAV1M06:06:5133500:37:5046703:28:3825.8804:06:2841502:00:2300:06:2400:03:57
45 4148GUILLEM DOMINGO PERFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M06:12:5729900:36:4843903:21:4226.7703:58:3048302:14:2700:05:1500:03:24
46 8071BENI DURAN MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M06:13:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 1322MANEL ALCANTARA MORT3R TRIATLOV1M06:13:3339600:39:2342003:17:5427.2903:57:1748802:16:1600:05:4000:02:33
48 8063FCO. JAVIER AMADOZ LLICENCIA DE DIAV1M06:15:0637000:38:3247403:31:0125.5904:09:3345302:05:3300:06:5600:04:35
49 3259TONI FLORIACH I PUIC.N. MATAROV1M06:17:1220000:34:2539303:14:4827.7203:49:1350502:27:5900:04:5900:02:55
50 7012DOMÈNEC BOIX MARTÍNLLICENCIA DE DIAV1M06:17:3145200:41:5745503:24:4126.3804:06:3847402:10:5300:07:2300:04:08
51 1661MARC PUJALS BERTRANCLUB TRIATLO BERGAV1M06:27:5742900:40:5543603:20:5026.8904:01:4550102:26:1200:04:2500:03:16
52 7046DAVID GUTIERREZ MALLLICENCIA DE DIAV1M06:42:4650100:46:0149603:40:2724.504:26:2848902:16:1800:07:5000:06:25
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7053ANA KURTY GONZALEZLLICENCIA DE DIAV2F07:01:2350600:50:0350803:59:5122.5104:49:5448002:11:2900:07:5400:03:45
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M05:21:4749700:45:3019002:53:4031.0903:39:1021201:42:3700:07:5800:03:47
2 3810JUAN MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M05:35:1333300:37:4933803:08:2528.6603:46:1431401:48:5900:05:5200:01:51
3 915JOSEP MARIA MORENO C.N. VIC-ETBV2M05:44:3321200:34:3939103:14:4127.7403:49:2038001:55:1300:05:2800:02:12
4 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M05:47:2434100:37:5542503:18:3927.1803:56:3433401:50:5000:03:5500:01:55
5 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M05:49:1826500:35:3836603:11:5128.1503:47:2942802:01:4900:04:1000:04:04
6 8074JOSEP MAURI SALALLICENCIA DE DIAV2M05:50:4944800:41:4540003:15:2227.6403:57:0736201:53:4200:06:5800:04:19
7 3088JOSEP MIQUEL OLIVERTEAM CALELLA TRIATHLONV2M05:52:1419200:34:1441903:17:5127.2903:52:0541202:00:0900:06:1200:03:08
8 5864ANTONIO SERRANO MOYC.N. MATAROV2M05:52:2231200:37:2836703:11:5328.1403:49:2143502:03:0100:04:0100:02:08
9 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M06:06:2028000:36:1240203:15:4127.603:51:5348202:14:2700:05:3200:03:47
10 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M06:08:3348200:43:5444003:21:5226.7504:05:4643202:02:4700:06:1800:02:57
11 4740TONI CASASSAS MOLISINDEPENDENTV2M06:22:5849800:45:3049203:38:4124.6904:24:1140601:58:4700:09:1400:06:52
12 7104THOMAS FUHRMANNLLICENCIA DE DIAV2M06:27:3748600:44:0844403:22:4426.6404:06:5249502:20:4500:04:4800:04:11
13 8084CRISTÓBAL ORELLANALLICENCIA DE DIAV2M06:43:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F05:37:2024900:35:2237603:13:2227.9303:48:4430501:48:3600:04:1500:02:08
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROV2M05:37:3323300:34:5531103:05:0229.1803:39:5740201:57:3600:04:3000:02:27
2 2240JAUME GUBERN BOIXCLUB TRI5UV2M05:52:3049100:44:1533303:07:4828.7503:52:0341702:00:2700:05:4300:02:28
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4970JOSE MARIN SOSPEDRATRIATLO JOVENT 79V3M05:25:5047700:43:4225302:59:5530.0103:43:3720101:42:1300:05:5300:02:49
2 4750MANEL DE LA VARGA VINDEPENDENTV3M06:19:5443500:41:1348803:36:5924.8904:18:1242502:01:4200:08:1900:02:53

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32