RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
558 517 38 3 1900 90 21 12 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 13:15:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS04:00:08
21138SERGI BERMEJO BARNILS04:28:40
33903MARC CIRERA CASELLAS04:46:39

2. - W3TRIBCN - 13:19:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12378JON ANDER URIBARRI ORMAZA04:19:10
24878ALBERT SALUDES BELLÉS04:20:45
34849SERGI LIZ MADRID04:39:23

3. - CLUB VO2 - SURAL - 13:22:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO04:19:45
22728SANTI PELLEJERO GACIA04:31:20
34241RICARD BOIX04:31:21

4. - CLUB TRI5U - 13:40:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA04:30:30
24146SERGI VILA PIJOAN04:31:54
32630CARLES PONS PEREZ04:37:47

5. - C.N. MATARO - 13:44:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13481EDU LOPEZ BARRANCO04:27:53
2313DAVID ROVIRA DOÑATE04:30:48
3268DAVID VILANNA RIERA04:45:37

6. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 13:59:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA04:28:25
21026CARLOS RESTOY SALMERON04:38:29
3755ALEJANDRO FRIAS CHICA04:52:58

7. - CLUB NATACIO CALDES - 14:05:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15798IGNASI BASSAS BUJ04:38:22
2469RUBEN RODRIGUEZ SEGURA04:40:46
3623PEDRO ROLDÁN VILLAR04:46:41

8. - CLUB NATACIO RUBI - 14:21:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA04:33:09
21589ENOC NAVARRO VALLES04:51:46
34761ALBERT MUÑOZ BUENO04:56:28

9. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 14:26:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11152RAMON FARGUES GIMENO04:28:12
24128PERE BIFET VERGE04:47:47
31628JULIO RAMONET CARRILLO05:10:03

10. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 14:27:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15210ALEJANDRO REAL SALANOVA04:36:39
24834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA04:48:19
34836ROGER ALBALADEJO CASTANY05:02:24

11. - C.E. SISTRELLS - 14:29:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12987MARC ARMENGOD RUIZ04:40:43
24906NOEL MUÑOZ NADAL04:45:45
34770CARLES SENDRA MANAUT05:03:05

12. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 14:33:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15726JONATHAN GALÁN CARRACEDO04:39:53
22840DANI RIVERA MONGE04:55:47
32511CARLES DEBÓN UTIEL04:57:24

13. - ESSENCIAL TRIATLO - 14:33:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12895TONI MANCHÓN GONZÁLEZ04:41:37
24639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZ04:54:06
33812XAVIER ESPINOSA ORTIZ04:57:45

14. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 14:35:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12198MARC SADURNÍ DE LA TORRE04:25:11
23052JORDI ROYES YUBERO05:01:11
32392DAVID GARCIA MANZANERA05:09:28

15. - CERRR IGUALADA - 14:46:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14864JORDI GUZMAN PASCUAL04:25:38
23650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILLA05:08:24
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN05:12:18

16. - CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM - 14:52:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1212JESUS VALLADARES GOMEZ04:42:16
23132ALBERT FELIX ROSAS05:03:49
34524HUGO GARCIA TORRES05:06:25

17. - CLUB TRITRAINING - 15:06:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15397JORDI REYES IMBERMÓN04:41:35
21003CARLOS MARTÍNEZ ARETXABALA05:12:15
34642SERGI MARZO VENTURA05:12:44

18. - CERDANYOLA CH - 15:07:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA04:55:25
2368MIQUEL MORALES ROLDAN05:02:38
33798JORDI GIL NAVAS05:09:40

19. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 15:11:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14695JORDI ESCARABAJAL ARJONA04:48:22
2278ROMAIN MONTAGARD04:53:47
33902EDUARD SEGURA FLIX05:29:29

20. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 15:16:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE04:45:21
22549JAUME TELL ROCABERT05:05:23
33955TONI GONZALEZ RODRIGUEZ05:26:15

21. - BARCELONA DRAGONS TRIATHLON CLUB - 15:20:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1298LLUIS MAILLO MAILLO04:56:31
21121RUBÉN DOMÍNGUEZ OBERST05:01:59
31122MIGUEL ANGEL HERNÁNDEZ ARTEAGA05:21:32

22. - T3R TRIATLO - 15:20:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1264GONZALO MARCHENA MARSET04:55:56
24273NICOLÁS DIAZ EXPOSITO05:04:56
35255CHRISTIAN REINA MUÑOZ05:19:48

23. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 15:32:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ05:04:26
22764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA05:10:34
31198ALBERT BARRACHINA MORENO05:17:24

24. - C.N. VIC-ETB - 15:33:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12649JORDI ALCUBIERRE ROCA 04:31:48
22097RAFAEL CEREZUELA LORENZO05:16:52
3915JOSEP MARIA MORENO FURNER05:44:33

25. - C.E. NO TE PARES - 15:34:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA04:35:33
2991GENIS LEYVA CUEVAS05:14:32
3846TEODORO DAVID CARRION CAMAYO05:44:12

26. - CLUB TRIATLÓ TARRAGONA - 15:37:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12489ALBERT RANDÉ PUIG05:01:30
23069SALVADOR GALLOFRÉ FIGUEROLA05:08:33
3440JOSE ANTONIO GOMEZ VIGARA05:27:33

27. - C.A. LES TORTUGUES - 15:38:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11325MARC FERRER DASQUENS05:04:49
22364XAVIER GARCIA NARANJO 05:10:55
34766ROGER ANGLADA BUSQUETS05:22:59

28. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 15:42:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14807EDGAR MANZANO PERARNAU05:00:15
22485DANIEL ALGUÉ GODOY05:14:35
33000JOSEP MOLINS ANGULO05:27:40

29. - C.E. RAYOTEAM - 15:43:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ04:37:35
2215MARC ROURA GONELL05:08:28
31478VICTORIANO CARRASCO PRIETO05:57:50

30. - C.D.E. 3STYLE TRIATLON - 15:47:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
17060ÓSCAR MARTÍNEZ SANZ05:04:03
27088DEY SANCHEZ GARCÍA05:19:15
37010JAVIER BERNARDO DEVESA05:24:33

31. - CLUB TRIATLO USK TEAM - 15:53:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14194RUBEN OTERO VIÑALS04:46:42
24585DAVID BALAÑÀ ÀVILA05:21:12
34600XAVI BRUMOS CARBONELL05:45:41

32. - C.E. TRIATHLONBCN - 15:56:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA04:16:54
23204ORIOL MERCADE CANALS05:24:58
34573JORGE MAS VELASCO06:14:18

33. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 15:57:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15937DANIEL RODRIGUEZ GARCIA04:46:29
21441ALBERTO MITJANS AGUILAR04:58:38
31739VICTOR MORENO MARTINEZ06:11:59

34. - C.A. IGUALADA - 16:07:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14343JOAN MONTANER SOLÀ05:05:03
2327XAVI PERDIGUER ROVIRA05:08:33
31284JOSEP TORRAS MAS05:53:30

35. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 16:20:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO05:03:32
24495ORIOL BAYOD GASOL05:04:49
3765ENRIC ELVIRA TORRADO06:12:11

36. - CLUB TRIATLO SABADELL - 16:21:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12720XAVI MATAS CARRERAS05:17:02
22437DANIEL CARRASCO LUQUE05:32:01
31142FRANCESC MENOR DURAN05:32:12

37. - VILADECANS TRIATLO - 16:41:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14666JORDI RODRIGUEZ GARCIA05:24:53
2238OSCAR FERNANDEZ SALMERON05:34:26
32675DANIEL RODRÍGUEZ MATA05:41:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32