RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
300 485 475 7 3 750 20 5 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:07:3115200:19:1626300:37:5531.6500:57:1113700:10:2000:01:0100:00:54
2 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:08:2120900:20:0124400:37:303200:57:3119900:10:5000:01:0000:00:51
3 27ÈLIA IBARRA CAZORLC.A. IGUALADACDF01:14:0725400:20:3834100:40:1229.8501:00:5040800:13:1700:01:0300:01:01
4 6035IRENE PEREZ TORRESINDEPENDENTCDF01:15:5235800:22:3036800:41:0929.1601:03:3933700:12:1300:01:0500:01:13
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:05:438200:17:5827200:38:0331.5400:56:016600:09:4200:00:5400:00:49
2 5080PAULA BATLLE I PLANCERDANYOLA CHJNF01:07:5534100:22:1319300:35:5033.4900:58:039000:09:5200:00:5500:00:52
3 6093PATRICIA PÉREZ NAVATG TRIATLO SITGESJNF01:15:4732500:21:4738100:41:5028.6901:03:3733500:12:1000:01:1600:01:13
4 1878PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994JNF01:16:1831100:21:3841000:43:1427.7601:04:5226600:11:2600:01:3400:01:15
5 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:16:2738200:23:0236400:40:5729.301:03:5936000:12:2800:02:0200:01:06
6 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:21:4045600:26:1035800:40:4329.4701:06:5345600:14:4700:01:1600:01:13
7 5101ANNA MACIÀ SOLERTG TRIATLO SITGESCDF01:21:4044900:25:4037000:41:1429.101:06:5445500:14:4600:01:2300:01:15
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:03:249800:18:2015300:35:0034.2900:53:2011000:10:0400:00:5200:00:52
2 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:11:0127000:20:5330900:39:0130.7600:59:5422800:11:0700:01:1700:00:57
3 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:11:3421000:20:0235200:40:3229.6101:00:3421400:11:0000:01:2300:01:04
4 3576PAULA LOPEZ CASTILLPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:12:5327100:20:5335300:40:3329.5901:01:2626800:11:2700:01:0300:01:00
5 6123SILVIA TOSCAS FRADECLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:2337100:22:5340300:42:5627.9501:05:4936600:12:3400:01:5800:01:26
6 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:18:4341800:24:1738000:41:4728.7201:06:0437100:12:3900:01:2600:01:41
7 6108CRISTINA ALDEHUELA CLUB NATACIO SITGESSUB23F01:21:0441900:24:1840200:42:5227.9901:07:1043600:13:5400:01:2200:01:29
8 3535CARLA DE SÁRRAGA PUC.E. RAYOTEAMSUB23F01:31:3246300:26:4646600:49:4624.1101:16:3246000:15:0000:01:3800:02:10
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5171CRISTINA CLERIES VICLUB TRIATLO BLANESABF01:09:5927700:20:5823700:37:2132.1300:58:1929400:11:4000:01:0700:01:07
2 5194ANNA YMBERN JIMENECLUB VGABF01:13:0935500:22:2730700:38:5830.801:01:2530100:11:4400:01:2200:01:12
3 3582MARTA MARIMON CASTECERRR IGUALADAABF01:13:5432800:21:4932900:39:4930.1401:01:3834400:12:1600:01:2000:01:13
4 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:14:1638000:23:0130100:38:5030.901:01:5135400:12:2500:01:1800:01:06
5 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:16:4631900:21:4340400:42:5727.9401:04:4032900:12:0600:01:2800:01:09
6 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF01:17:1140900:23:5234200:40:1629.801:04:0839800:13:0300:01:3800:01:12
7 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:18:3943600:24:5435700:40:4229.4801:05:3639900:13:0300:01:2700:01:12
8 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:18:4439500:23:2739100:42:2728.2701:05:5438100:12:5000:01:1600:01:21
9 6003MARI CARMEN GÓMEZ RGAVA TRIATLOABF01:18:4531200:21:3942400:44:3026.9701:06:0936700:12:3600:01:5300:01:26
10 1882JENNIFER RAMIREZ MOCLUB NATACIO SITGESABF01:19:5043100:24:4637300:41:2728.9501:06:1343100:13:3700:01:1200:01:32
11 1941CRISTINA MARTINEZ RC.N. VIC-ETBABF01:19:5841400:23:5939700:42:4728.0501:06:4640600:13:1200:01:2700:01:21
12 8027SERENA SERRA MASÓLLICENCIA DE DIAABF01:22:1845000:25:4640000:42:512801:08:3743300:13:4100:01:4000:01:21
13 5186CRISTINA SÁNCHEZ FEC.E. SISTRELLSABF01:26:4844400:25:0942600:44:3126.9601:09:4046900:17:0800:02:0600:02:06
14 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:27:0946800:27:2143000:45:0726.601:12:2845200:14:4100:00:0000:01:41
15 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF01:27:3542300:24:2246500:49:3824.1801:14:0042600:13:3500:01:5600:01:28
16 6126NATALIA LARA ADAMSC.E. RAYOTEAMABF01:28:0545100:25:4646000:48:0924.9201:13:5544400:14:1000:01:2100:01:23
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6033MARIA JOSÉ MUÑOZ SAINDEPENDENTABF01:10:2930400:21:3526500:37:5631.6300:59:3121000:10:5800:01:2100:01:10
2 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:13:4035200:22:2630800:39:0030.7701:01:2633800:12:1400:01:2000:01:20
3 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:14:2230700:21:3636100:40:4629.4401:02:2232300:12:0000:01:1900:01:11
4 6084NÚRIA ANDUCAS SANTII3 TRIATHLONABF01:16:2139700:23:2935900:40:4329.4701:04:1233300:12:0900:01:3800:01:20
5 7039MARIA TENA PEÑAMAYENCOS BRICO-JACA TRIATABF01:18:5738800:23:1341200:43:1827.7101:06:3135500:12:2600:01:2100:01:08
6 4068CRISTINA LOBACO VALCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:1442500:24:2837500:41:2828.9401:05:5641100:13:1800:01:2200:01:06
7 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:20:4341300:23:5840700:43:1127.7901:07:0942300:13:3400:01:3900:01:24
8 6030CRISTINA GARCIA ARACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:23:5445500:26:0541600:43:3727.5101:09:4244500:14:1200:01:1200:01:24
9 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:23:5842200:24:2244300:46:4825.6401:11:1037900:12:4800:01:2800:01:29
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF01:13:2533000:21:5232500:39:4530.1901:01:3730700:11:4800:01:4500:01:31
2 6215SUSANA MARTINEZ SANCLUB NATACIO SITGESABF01:13:3127800:20:5836500:40:5829.2901:01:5628600:11:3500:01:2900:01:54
3 6031ROCIO DELGADO GARRIVILADECANS TRIATLOABF01:15:3430800:21:3638200:41:5128.6701:03:2733000:12:0700:01:4000:01:32
4 4095EMANUELA VENTURELLIBARCELONA DRAGONS TRIATHLABF01:15:4837400:22:5933500:39:5930.0101:02:5838200:12:5000:01:3700:01:50
5 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:15:4834800:22:2336600:40:5929.2801:03:2235700:12:2600:01:2800:01:18
6 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:16:0930500:21:3539000:42:2628.2801:04:0133100:12:0800:01:2400:01:07
7 6099LORENA CARREÑO NAVAADDICT BIKES TEAM C.E.ABF01:17:4235700:22:2941400:43:2427.6501:05:5330900:11:4900:01:5300:01:48
8 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:18:2737900:23:0140500:43:0427.8601:06:0535100:12:2200:01:2400:01:18
9 6056MÒNICA MOLINA MORANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:1441000:23:5239200:42:2828.2601:06:2039000:12:5400:01:3900:01:27
10 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:5241100:23:5345900:48:0824.9301:12:0138300:12:5100:01:5800:01:40
11 5126MYRNA ROMERO VILLÁNCLUB ESPORTIU DUETTRIABF01:25:1543400:24:4844900:47:0925.4501:11:5741300:13:1800:02:1900:01:38
12 6092MEERITXELL NOGUERA TG TRIATLO SITGESABF01:26:5344200:25:0346100:48:2024.8301:13:2342100:13:3000:01:4600:01:38
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5154EVA LAMELA IZQUIERDTG TRIATLO SITGESV1F01:10:5227600:20:5729800:38:4730.9400:59:4423500:11:0800:01:1100:01:12
2 4094MYRIAM DE LAFFORESTCLUB NATACIO SITGESV1F01:11:5626600:20:4732200:39:3330.3401:00:2028800:11:3600:01:1600:01:26
3 1902Mª ANGELS MARZO GOMCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:3038400:23:0727300:38:0531.5101:01:1234600:12:1800:01:1100:01:11
4 5187MARTA COLODRÓN BELÍC.E. SISTRELLSV1F01:17:2335900:22:3038700:42:0528.5101:04:3538000:12:4800:01:3900:01:22
5 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F01:19:0936500:22:3942000:44:0627.2101:06:4535300:12:2400:01:3700:01:19
6 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F01:20:1343500:24:5438800:42:1728.3801:07:1139700:13:0200:00:0000:01:29
7 6107SANDRA MOSQUERA PAZCLUB TRITRAININGV1F01:24:0743300:24:4743700:45:4626.2201:10:3342400:13:3400:01:4000:01:34
8 8024HELENA DE FELIPELLICENCIA DE DIAV1F01:25:1744300:25:0844700:46:5725.5601:12:0540700:13:1200:01:3100:01:26
9 6116ESTER MATEOS PEDREÑVILADECANS TRIATLOV1F01:25:2542100:24:2245600:47:2825.2801:11:5042700:13:3500:01:4500:01:39
10 1802ESTER GONZALEZ MELEVILADECANS TRIATLOV1F01:26:3542900:24:4446200:48:3324.7201:13:1740900:13:1800:02:2100:02:14
11 7040LOURDES FERNÁNDEZ MLLICENCIA DE DIAV1F01:28:4445900:26:2645400:47:1825.3701:13:4446100:15:0000:01:2900:01:21
12 5074ARACELI DE LA VEGA CLUB NATACIO SITGESV1F01:29:0646900:27:2144400:46:5125.6101:14:1245800:14:5400:01:1400:01:32
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3568MAITE MARZO GOMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:13:3034700:22:1831200:39:0730.6801:01:2532800:12:0500:01:2100:01:21
2 6059DOLORS HERNANDEZ GACERRR IGUALADAV1F01:13:4136600:22:4030200:38:5230.8701:01:3233400:12:0900:01:3300:01:31
3 6068MONICA MINGUET ADROTG TRIATLO SITGESV1F01:13:5435300:22:2631500:39:1330.601:01:3934100:12:1500:01:3700:01:34
4 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:15:1539600:23:2827700:38:1031.4401:01:3843000:13:3700:01:3500:01:38
5 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:15:2337800:23:0133100:39:5630.0501:02:5735600:12:2600:01:1000:01:08
6 3538NELA LOZANO TARRIÑOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:19:0037600:23:0041800:43:4527.4301:06:4534200:12:1500:01:5500:01:53
7 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV1F01:19:3240700:23:5139800:42:4928.0301:06:4038700:12:5200:01:3500:01:17
8 3593MARA MONTOYA NAVARRVILADECANS TRIATLOV1F01:20:0537700:23:0042700:44:4426.8301:07:4435000:12:2100:02:0600:01:38
9 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:20:5038700:23:1342300:44:272701:07:4040500:13:1000:01:3500:01:41
10 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑECERRR IGUALADAV1F01:23:3835600:22:2846400:48:5324.5501:11:2134500:12:1700:01:3700:01:35
11 6091MARIA JESUS SERRANOTG TRIATLO SITGESV1F01:26:3946100:26:3843200:45:1226.5501:11:5045700:14:4900:01:3200:01:39
12 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV1F01:28:0046700:27:1844200:46:3425.7701:13:5244300:14:0800:01:5200:01:37
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUECAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:11:0530600:21:3526900:38:0031.5800:59:3527200:11:3000:01:1000:01:03
2 8022NURIA CAPELLAS PILLICENCIA DE DIAV2F01:19:0636100:22:3242100:44:1527.1201:06:4734700:12:1900:01:4600:01:28
3 5163MARTINA ROTHE OBREGCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:20:4042800:24:4340100:42:512801:07:3440000:13:0600:01:3600:01:45
4 1966INES ENSEÑAT BESOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2F01:22:1745700:26:1137700:41:4028.801:07:5144800:14:2600:02:0400:02:08
5 5132MARÍA DEL SEÑOR VILCLUB TRITRAININGV2F01:24:3442700:24:3444800:47:0725.4701:11:4138800:12:5300:02:2500:02:10
6 6211BEATRIZ ROSÓN HERNATG TRIATLO SITGESV2F01:31:0747100:29:2843500:45:2626.4101:14:5446800:16:1300:01:3500:01:52
7 3583MARIA DOLORS LOPEZ CLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:33:1146400:27:0046700:50:1523.8801:17:1546700:15:5600:01:4700:01:44
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F01:15:3731000:21:3639300:42:3028.2401:04:0627600:11:3100:01:3200:01:20
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:32:0847200:29:2945200:47:1425.4101:16:4346500:15:2500:01:5800:01:50
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM00:57:162400:16:401900:31:2238.2600:48:022900:09:1400:30:3600:00:47
2 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM00:57:303100:16:56800:31:0738.5600:48:034300:09:2700:30:2200:00:46
3 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:01:5310300:18:247100:33:3935.6600:52:038200:09:5000:00:5400:00:49
4 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:02:148400:18:0011900:34:3334.7300:52:336400:09:4100:33:4200:00:51
5 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:02:586200:17:4415600:35:0134.2700:52:4512500:10:1300:34:0700:00:55
6 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:3612100:18:505900:33:1536.0900:52:0527700:11:3100:00:5300:00:56
7 1591FRANCISCO JAVIER GRC.N. TARRACOCDM01:04:386800:17:5021200:36:223300:54:1214600:10:2600:00:5600:00:53
8 3768VICTOR GARCÍA CASTRGAVA TRIATLOCDM01:04:4914100:19:0716100:35:1134.1100:54:1815900:10:3100:34:0100:01:10
9 428NICOLAS BREMON STEPINDEPENDENTCDM01:06:1719100:19:4720100:36:0033.3300:55:4715500:10:3000:00:5800:00:51
10 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:06:2219000:19:4619100:35:4833.5200:55:3419400:10:4800:34:5300:00:55
11 1475RAFAEL FORCADELL FAC.E. RAYOTEAMCDM01:08:2511900:18:4430500:38:5330.8600:57:3719300:10:4800:37:5200:01:02
12 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANINDEPENDENTCDM01:21:0444000:25:0038500:41:5728.6101:06:5744200:14:0700:01:1200:01:13
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMCDM00:57:011300:16:372300:31:2538.200:48:021900:08:5900:30:4000:00:46
2 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM00:57:543200:16:581400:31:1938.3200:48:176100:09:3700:30:2600:00:54
3 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM00:58:453700:17:125000:32:0837.3400:49:204000:09:2500:31:2100:00:48
4 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM00:58:534900:17:274100:31:5037.700:49:176000:09:3600:30:5800:00:53
5 8005ANGEL GARCÍA-CASILLC.N. SABADELLJNM00:58:545000:17:274700:31:5737.5600:49:244800:09:3000:31:0400:00:54
6 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRAPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:043300:17:058300:33:5035.4700:50:552500:09:0900:00:5200:00:53
7 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:414100:17:175600:33:0636.2500:50:2313400:10:1800:32:2200:00:46
8 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:01:576900:17:5113000:34:3934.6300:52:304200:09:2700:33:5300:00:48
9 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB NATACIO BARCELONACDM01:02:575900:17:4116200:35:1234.0900:52:5311300:10:0400:34:1400:00:58
10 3390ARNAU BUHIGAS TORRECLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:129400:18:1418500:35:4433.5800:53:5812600:10:1400:01:1500:01:13
11 203CRISTÓBAL AÑEZ DE MC.N. TARRACOCDM01:04:3110000:18:2119900:35:5833.3600:54:1912400:10:1200:00:5700:00:46
12 4387ARNAU BLANCH LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOJNM01:06:3316600:19:2517100:35:2133.9500:54:4630400:11:4700:01:2700:01:01
13 2906ROGER MUÑOZ I ALEJACLUB GASSS TRIATLOJNM01:06:4119800:19:5620000:35:5833.3600:55:5418900:10:4700:00:0000:01:10
14 5536JANKEL PARADA CINTAU.C. SANT CUGATCDM01:07:2520200:19:5719800:35:5633.400:55:5328000:11:3200:01:2200:01:10
15 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMCDM01:08:3623500:20:2016800:35:1833.9900:55:3839200:12:5800:34:1600:01:02
16 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:0119400:19:5226800:38:0031.5800:57:5223700:11:0900:01:2000:00:56
17 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:09:1627900:21:0022500:36:4732.6200:57:4727100:11:2900:35:3000:01:18
18 1104HÉCTOR HINOJOSA IRAINDEPENDENTJNM01:09:2919600:19:5627900:38:1531.3700:58:1124900:11:1800:01:0700:01:00
19 2474GABRIEL DE LA MATTATG TRIATLO SITGESJNM01:10:0029300:21:1723100:37:0232.400:58:1929700:11:4100:35:5300:01:10
20 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESJNM01:10:0025300:20:3824100:37:2532.0700:58:0331600:11:5700:36:2500:01:01
21 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTCDM01:10:0221300:20:0326000:37:5031.7200:57:5333200:12:0900:01:0600:01:02
22 2504BERNAT MARCILLA JIMC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:11:2424400:20:2531300:39:0930.6500:59:3431000:11:5000:01:0300:01:12
23 3941TONI RUS FERNÁNDEZC.E. SISTRELLSJNM01:11:4717700:19:3037600:41:3528.8601:01:0517800:10:4200:40:2500:01:11
24 4948JAVIER IGLESIAS LÓPABSOLUT SPORTJNM01:14:4929900:21:2936200:40:4929.401:02:1836300:12:3100:39:3500:01:15
25 7020VICTOR DE LA MATTA LLICENCIA DE DIACDM01:15:4536900:22:4535000:40:2829.6501:03:1336400:12:3200:01:5400:01:23
26 2475POL MONTANER MINGUETG TRIATLO SITGESCDM01:16:5437300:22:5833900:40:1129.8601:03:0943400:13:4500:38:4500:01:26
27 7012SERGIO SUEIRAS CAMPLLICENCIA DE DIACDM01:19:0838900:23:1439500:42:3628.1701:05:5041000:13:1800:01:5400:01:25
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:42400:15:36300:30:3239.300:46:08700:08:3400:29:5100:00:43
2 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M00:56:291600:16:382900:31:3038.100:48:08500:08:2100:30:4200:00:49
3 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. VIC-ETBSUB23M00:56:321400:16:371800:31:2238.2600:47:59600:08:3300:30:3700:00:47
4 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:56:33700:15:375400:32:3536.8300:48:12400:08:2100:31:4500:00:51
5 344ALEX LLAVERIA JIMENPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:361000:16:034600:31:5637.5800:47:59800:08:3700:31:1500:00:42
6 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M00:56:461700:16:382200:31:2338.2400:48:011200:08:4500:30:3700:00:48
7 4391PEDRO BALDANTONIPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:56:552200:16:392600:31:2738.1600:48:061400:08:4900:30:3700:00:51
9 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M00:57:282900:16:561100:31:1638.3800:48:123300:09:1600:30:2500:00:51
10 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:262700:16:554800:31:5937.5200:48:545300:09:3200:30:3500:01:25
11 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M00:58:526400:17:453000:31:3038.100:49:156200:09:3700:30:4300:00:48
12 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:00:443900:17:1511500:34:3034.7800:51:452000:08:5900:33:4000:00:51
13 993LUIS ARIAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:01:264700:17:2611400:34:2834.8200:51:545100:09:3200:33:3000:00:59
14 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:02:059500:18:149200:34:0535.2100:52:197700:09:4600:01:1900:00:57
15 3996CARLES SALA PIQUÉCERRR IGUALADASUB23M01:03:3715000:19:1610900:34:2334.900:53:399900:09:5800:01:0200:00:53
16 4903CARLOS JIMENEZ VEGACLUB ESPORTIU DUETTRISUB23M01:03:466700:17:4918400:35:4333.600:53:3212800:10:1400:01:0200:01:01
17 2202ORIOL DEOSDAD CARRECERDANYOLA CHSUB23M01:06:3421600:20:03000:00:00000:00:00000:00:0000:01:2200:00:00
18 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:06:5812400:18:5322300:36:4632.6400:55:3925200:11:1900:01:0400:01:07
19 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:1615700:19:1720800:36:1633.0900:55:3329800:11:4300:01:3400:00:54
20 2586GERARD JUAREZ ALMENC.E. RAYOTEAMSUB23M01:08:0423900:20:2321100:36:1833.0600:56:4125800:11:2300:35:1500:01:04
21 7041JON SANCHEZ VILLABALLICENCIA DE DIAABM01:09:4630200:21:3122200:36:4432.6700:58:1527400:11:3100:00:0001:12:49
22 7028MARIO FERNÁNDEZ RODLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:4628100:21:0332400:39:4330.2101:00:4621500:11:0000:02:1400:01:13
23 7033PEDRO DEOBARRO MARTLLICENCIA DE DIASUB23M01:12:4125000:20:3434300:40:1929.7601:00:5330800:11:4800:01:1600:01:15
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:19300:15:35100:30:3039.3400:46:05100:08:1400:29:5000:00:40
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM00:54:50100:15:35000:00:00000:00:00000:00:0000:29:4900:00:00
3 214ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:56:51900:15:415100:32:1937.1300:48:001500:08:5100:31:3100:00:48
4 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:56:521100:16:124500:31:5637.5800:48:081100:08:4400:31:0200:00:54
5 3649ORIOL MARIMON CASTECERRR IGUALADAABM00:57:062100:16:393200:31:3338.0300:48:121600:08:5400:30:4400:00:49
6 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:57:513800:17:15600:30:5038.9200:48:057600:09:4600:30:0100:00:50
7 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:471500:16:383300:31:3338.0300:48:1117000:10:3600:30:3900:00:54
8 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM00:58:524500:17:264200:31:5037.700:49:165800:09:3600:30:5900:00:51
9 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM00:58:597000:17:533400:31:3438.0100:49:275200:09:3200:30:4100:00:54
10 2310ALEX SAURA BENAZETCLUB TRIATLO ANDORRAABM00:59:016100:17:433600:31:3637.9700:49:196700:09:4200:30:4700:00:50
11 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM00:59:256600:17:453500:31:3537.9900:49:2011500:10:0500:30:4400:00:52
12 8035ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM01:00:215500:17:296400:33:2435.9300:50:534400:09:2800:00:5000:00:47
13 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:01:025800:17:406200:33:2335.9500:51:0310300:09:5900:32:3000:00:54
14 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM01:01:108700:18:035700:33:0636.2500:51:0910500:10:0100:32:1200:00:55
15 513JONATHAN LÓPEZ GARCCLUB NATACIO SALLENTABM01:02:055600:17:2914100:34:4934.4700:52:187800:09:4700:01:0300:00:54
16 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:087700:17:5513700:34:4434.5500:52:394600:09:2900:33:4600:00:59
17 4509JOSE FERNÁNDEZ ARANCLUB NATACIO SITGESABM01:02:154400:17:2519600:35:5433.4300:53:191800:08:5600:34:5100:01:04
18 2409MARC CUADRENCH FRANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:02:167900:17:5511700:34:3134.7700:52:268300:09:5000:33:4300:00:49
19 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:2012000:18:496100:33:203600:52:0912200:10:1100:01:0300:00:50
20 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:02:4310800:18:259800:34:1435.0500:52:3911400:10:0400:33:2600:00:50
21 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:03:3614500:19:1312900:34:3934.6300:53:527000:09:4400:00:5900:01:06
22 4437MARC ARACILCERRR IGUALADAABM01:03:4117200:19:277900:33:4535.5600:53:1215300:10:2900:32:4000:01:06
23 2304SAMUEL DELGADO NIETCERRR IGUALADAABM01:03:4815100:19:1610800:34:2334.900:53:3911800:10:0900:00:5400:00:54
24 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:04:3011500:18:399500:34:1235.0900:52:5129300:11:3900:33:1500:00:58
25 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM01:04:3214000:19:0715000:34:5634.3500:54:0315200:10:2900:34:0100:00:57
26 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM01:04:3822700:20:118100:33:4835.500:53:5917500:10:3900:32:5500:00:55
27 7046JESUS VICIOSO BUENOTRIATLÓN CLAVERÍA MÓSTOLEABM01:04:5314600:19:1315900:35:0934.1400:54:2216100:10:3100:01:0300:00:59
28 8020JOAN CARLES BLANCHLLICENCIA DE DIAABM01:04:5510700:18:2420900:36:1633.0900:54:4012900:10:1500:01:3700:01:13
29 7034ALEJANDRO MONTAÑES LLICENCIA DE DIAABM01:05:1320800:20:0110300:34:1934.9700:54:2020100:10:5300:01:0500:01:06
30 3633RUBEN ARIAS MUÑOZCLUB TRIATLO BERGAABM01:06:0218700:19:4116300:35:1334.0700:54:5423400:11:0800:01:0700:01:08
31 3340FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:06:1922400:20:0519000:35:4733.5400:55:5214700:10:2700:34:4800:00:59
32 2948JONATHAN VEGA SANCHCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:06:3715800:19:1822100:36:4432.6700:56:0216700:10:3500:01:3100:01:12
33 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:5826100:20:4414600:34:5434.3800:55:3825500:11:2000:33:4900:01:06
34 4989ANTONIO ALARCÓN BELCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:07:0717400:19:2721800:36:3532.800:56:0222400:11:0500:35:1200:01:23
35 1670DANIEL ANTUNEZ TIRACERDANYOLA CHABM01:07:5634200:22:1319400:35:5033.4900:58:039100:09:5300:00:5500:00:54
36 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:08:0415500:19:1725900:37:4931.7300:57:0621100:10:5800:01:0100:01:02
37 4384SERGI SANCHEZ CARPC.E. RAYOTEAMABM01:08:4719900:19:5727400:38:0631.500:58:0318100:10:4400:01:4600:01:04
38 1444DANI ALBACETE GAVILC.E. RAYOTEAMABM01:09:4521200:20:0230600:38:5530.8400:58:5719200:10:4800:37:2900:01:26
39 4365PABLO SIEGRIST GABACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:5219700:19:5628000:38:1931.3200:58:1529100:11:3700:01:1200:01:10
40 4884JAVIER NAVARRO GUILTRIATLO PALLEJAABM01:10:1518400:19:3833800:40:1029.8800:59:4814800:10:2700:02:1100:01:37
41 574ARTURO SEPULVEDA BRGAVA TRIATLOABM01:10:1822900:20:1228600:38:2531.2400:58:3729600:11:4100:37:1300:01:13
42 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:10:4628000:21:0028300:38:2231.2800:59:2226000:11:2400:37:0100:01:22
43 2189OSCAR PAUNER RAMIRECLUB VGABM01:10:5226700:20:5029900:38:4830.9300:59:3824200:11:1400:37:5100:00:58
44 8021ENEAS GARCÍA MUÑIZ LLICENCIA DE DIAABM01:11:3819300:19:5134400:40:2229.7301:00:1326300:11:2500:01:5500:01:16
45 7005SINA GUILLAUMINLLICENCIA DE DIAABM01:11:3822300:20:0534700:40:2629.6801:00:3122900:11:0700:38:4200:01:45
46 859ORIOL TOMAS ALDAC.T. ATENEU LES BASESABM01:14:3436700:22:4323800:37:2232.1101:00:0545000:14:2900:36:1600:01:07
47 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM01:15:3133200:21:5537100:41:1629.0801:03:1134900:12:2000:40:0900:01:08
48 3820EMILIO LINCOLN VILAINDEPENDENTABM01:15:4327500:20:5541300:43:2127.6801:04:1626900:11:2700:01:0000:01:08
49 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:15:5234600:22:1833700:40:0329.9601:02:2142200:13:3100:38:3900:01:25
50 3095XAVI SANCHEZ PONSTG TRIATLO SITGESABM01:15:5336300:22:3837400:41:2828.9401:04:0630600:11:4700:40:2400:01:05
51 7023CARLOS GONZALEZ JUALLICENCIA DE DIAABM01:16:5038100:23:0232800:39:4730.1601:02:4943800:14:0100:01:2400:01:12
52 8014TONI NAVARRO BOULLICENCIA DE DIAABM01:18:0329000:21:1543400:45:2426.4301:06:3926100:11:2400:01:5200:02:00
53 1059ENRIQUE CASAS GALLECLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:21:0442400:24:2638400:41:5628.6201:06:2245300:14:4200:40:2700:01:30
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM00:54:22200:15:35200:30:3039.3400:46:05300:08:1700:29:5000:00:41
2 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM00:55:02500:15:36400:30:4539.0200:46:21900:08:4100:29:5100:00:55
3 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:112000:16:393100:31:3238.0500:48:112100:09:0000:30:4100:00:52
4 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM00:57:221800:16:382800:31:2838.1400:48:063200:09:1600:30:4100:00:48
5 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM00:57:23000:00:00000:00:00000:48:192300:09:0400:00:0000:00:59
6 5411JORDI ALBA SANTAMARW3TRIBCNABM00:57:243400:17:06700:31:0338.6500:48:093100:09:1500:30:1300:00:51
7 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:57:332300:16:391600:31:2138.2800:48:005600:09:3300:30:3200:00:50
8 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:57:332800:16:551000:31:1438.4200:48:093700:09:2400:30:2100:00:54
9 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:57:413500:17:06000:00:00000:00:00000:00:0000:30:1500:00:00
10 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM00:57:473000:16:562100:31:2238.2600:48:184500:09:2900:30:2700:00:56
11 2391CARLOS GALINDO ROONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:18800:15:387000:33:3835.6800:49:162200:09:0200:31:4100:01:57
12 3089IVAN SANCHEZ ALCARATG TRIATLO SITGESABM01:01:218600:18:028000:33:4635.5400:51:485400:09:3300:32:5200:00:55
13 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM01:01:385700:17:3113600:34:4234.5800:52:133900:09:2500:01:0600:00:53
14 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM01:02:0813300:19:025200:32:2936.9400:51:3117200:10:3700:31:3300:00:57
15 1471ORIOL PAREJA CARRILCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:2213700:19:046600:33:3235.7900:52:367500:09:4600:32:4300:00:51
16 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:3212600:18:577600:33:4335.5900:52:408800:09:5200:32:5200:00:52
17 2294BERNAT VALLS MATEUINDEPENDENTABM01:02:4712700:18:586000:33:1836.0400:52:1616000:10:3100:00:5900:00:58
18 2620MARTÍ BOSCH VILAMALC.N. VIC-ETBABM01:02:5910900:18:2512800:34:3834.6500:53:039400:09:5600:33:3300:01:06
19 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM01:03:0714200:19:098700:33:5635.3600:53:0510700:10:0200:32:5500:01:02
20 3681JOAN MARC GRUART BICLUB VGABM01:03:1412300:18:5311100:34:2534.8700:53:189600:09:5600:33:1600:01:09
21 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:2613900:19:077700:33:4435.5700:52:5116800:10:3500:32:4600:00:59
22 4436GERARD GUAL GRADOCERRR IGUALADAABM01:03:2717600:19:276900:33:3735.700:53:0414200:10:2300:32:3300:01:04
23 4180ALEX BUITRAGO FIGOLCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:03:3813100:18:5912400:34:3634.6800:53:3510800:10:0300:01:0400:00:53
24 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:03:429600:18:1814900:34:5534.3700:53:1315400:10:2900:33:4300:01:13
25 2601JAVIER IZQUIERDO DEW3TRIBCNABM01:03:5111600:18:4010500:34:2134.9300:53:0119600:10:5000:33:1900:01:03
26 4374JOSE MIGUEL TOME NUPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:5915400:19:1710100:34:1635.0200:53:3314500:10:2600:01:1200:00:52
27 3856RUBÉN GALAN NEIRAC.E. PICORNELLABM01:04:1518300:19:3811000:34:2334.900:54:0112700:10:1400:33:2000:01:04
28 7009PABLO ESCRIBANO MARTRANSPORTES SOLA TARAZONAABM01:04:2414400:19:108900:34:0135.2800:53:1124000:11:1300:32:5800:01:04
29 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:4113400:19:0310200:34:173500:53:2025600:11:2100:33:0900:01:09
30 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:04:5520000:19:579600:34:1235.0900:54:0918700:10:4600:33:0800:01:04
31 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDENTABM01:05:0616500:19:2215100:34:5734.3300:54:1918800:10:4700:33:4400:01:14
32 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:05:2217300:19:2714300:34:5134.4300:54:1822300:11:0400:33:4000:01:12
33 3442NARCÍS PILLAO FIGUEC.N. CATALUNYAABM01:05:2717800:19:3417000:35:2033.9600:54:5416500:10:3300:01:0800:01:04
34 684GERARD FRANCH MARGACERRR IGUALADAABM01:06:0623000:20:1317200:35:2133.9500:55:3416200:10:3200:34:2400:00:57
35 4632JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM01:06:3224000:20:2316900:35:1933.9800:55:4219800:10:5000:34:1200:01:07
36 5813MARC MAJORAL ANTICHC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:06:4221800:20:0318600:35:4533.5700:55:4820500:10:5400:01:1800:01:07
37 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:07:0925100:20:3517800:35:3233.7700:56:0722000:11:0200:01:1300:01:05
38 8016XAVIER PEÑA ROYLLICENCIA DE DIAABM01:07:1724500:20:2816600:35:1534.0400:55:4328300:11:3400:01:0900:01:08
39 7007HECTOR COLOMA CRESPTRANSPORTES SOLA TARAZONAABM01:07:4818600:19:4022800:36:4932.5900:56:2925100:11:1900:35:1500:01:35
40 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:09:1218000:19:3530400:38:5330.8600:58:2818300:10:4400:37:4700:01:07
41 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:3326000:20:4326100:37:5031.7200:58:3321600:11:0000:36:3900:01:12
42 2984SANTIAGO CANO MORATC.E. SISTRELLSABM01:09:4131600:21:4221900:36:4232.700:58:2424700:11:1700:35:2700:01:16
43 8029FREDERIC DE LA CALLLLICENCIA DE DIAABM01:09:4828400:21:0723000:36:5532.5100:58:0230300:11:4600:01:2000:01:07
44 4625JORDI SURANELL ARAGVILADECANS TRIATLOABM01:11:3629400:21:1729300:38:3631.0900:59:5330000:11:4300:37:0900:01:28
45 2878RUBEN BENITEZ PEREZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:1033500:22:0127600:38:1031.4401:00:1132100:11:5900:37:1000:01:01
46 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM01:12:3726400:20:4534800:40:2729.6701:01:1226400:11:2500:39:2400:01:04
47 7019ALBERT RAMIRO LOZADLLICENCIA DE DIAABM01:15:2433700:22:0426400:37:5631.6301:00:0046400:15:2400:01:3300:01:29
48 4361SAÚL GONZÁLEZ DE LAINDEPENDENTABM01:16:1231300:21:3937900:41:4128.7901:03:2038600:12:5200:39:4400:01:58
49 4747ROBERT MOZOS AGUILEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:16:1632300:21:4539400:42:3228.2101:04:1732000:11:5900:01:1700:01:24
50 2726ALBERTO MESTRE CARRCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:17:0838300:23:0334500:40:2529.6901:03:2843200:13:4000:01:4300:01:33
51 3732PEDRO CANALES MUÑOZGAVA TRIATLOABM01:17:1339000:23:1437200:41:2628.9601:04:4036500:12:3300:39:5200:01:35
52 2179ALEIX CAMINAL BOBETCLUB TRITRAININGABM01:17:1840400:23:4933600:40:0329.9601:03:5241800:13:2600:01:3900:01:19
53 7043ROGER SAN GIL BETRILLICENCIA DE DIAABM01:17:3441500:24:0735500:40:3429.5801:04:4138900:12:5300:00:0001:21:53
54 8010DAVID MARTINEZ BERTLLICENCIA DE DIAABM01:19:5136400:22:3943300:45:2126.4601:08:0031200:11:5100:01:3500:01:52
55 4855JOAN SALADA RUBIÓC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:23:4546500:27:0536900:41:1129.1401:08:1646600:15:2900:39:2600:01:47
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:19600:15:365300:32:2936.9400:48:05200:08:1400:31:4300:00:47
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM00:56:491900:16:382000:31:2238.2600:48:001300:08:4900:30:3500:00:47
3 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM00:57:282600:16:551200:31:1838.3400:48:133000:09:1500:30:2300:00:55
4 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM00:57:374300:17:25500:30:4938.9400:48:143600:09:2300:29:5800:00:52
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:486000:17:423800:31:3737.9500:49:194700:09:2900:30:4600:00:52
6 2860ROMAN DEL OLMO MUÑOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:505200:17:284300:31:5237.6600:49:204900:09:3000:31:0200:00:51
7 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:128500:18:011700:31:2238.2600:49:238000:09:4900:30:2900:00:55
8 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM00:59:187400:17:543700:31:3637.9700:49:307900:09:4800:30:3900:00:59
9 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM00:59:539100:18:062700:31:2738.1600:49:3313600:10:2000:30:2600:01:03
10 1204VICTOR ESTEPA FONTACLUB NATACIO SALLENTABM01:00:162500:16:4312700:34:3834.6500:51:211700:08:5500:01:0200:01:06
11 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:00:265400:17:296300:33:2435.9300:50:535700:09:3300:00:5000:00:49
12 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:00:595300:17:286700:33:3335.7700:51:0110100:09:5800:32:3600:00:58
13 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:01:258100:17:5810000:34:1535.0400:52:132700:09:1200:00:5800:00:58
14 2640CARLES GARCIA DELGACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:005100:17:2813300:34:4134.600:52:098700:09:5100:00:5800:00:50
15 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:034800:17:2614000:34:4734.500:52:138400:09:5000:33:4600:01:01
16 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:1911200:18:368800:34:0135.2800:52:376500:09:4200:33:1300:00:48
17 5809ALBERT GARCIA BERTRC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:02:1913600:19:046500:33:3135.800:52:357100:09:4400:32:4500:00:47
18 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM01:02:293600:17:0720600:36:1133.1600:53:182600:09:1100:35:0900:01:04
19 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM01:02:426300:17:4416500:35:1534.0400:52:596800:09:4300:34:1500:01:01
20 4372EUSEBI PUJOL TORRACLUB NATACIO MINORISAABM01:02:5210600:18:2411800:34:3134.7700:52:559700:09:5700:33:2900:01:03
21 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:527600:17:5415700:35:0234.2500:52:569300:09:5600:34:0100:01:02
22 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:02:5411100:18:3612000:34:3334.7300:53:097300:09:4500:33:2500:01:09
23 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:03:0311000:18:3410700:34:2134.9300:52:5511700:10:0800:33:2400:00:58
24 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM01:03:0813500:19:038500:33:5535.3800:52:5812000:10:1000:32:5400:01:01
25 3472BERNAT FERRIOLS COLCERDANYOLA CHABM01:03:1012200:18:508600:33:5635.3600:52:4614300:10:2400:01:0200:01:07
26 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAABM01:03:2611800:18:4015400:35:0034.2900:53:407400:09:4600:01:0700:00:53
27 2733JOSE ALEJANDRIA AYAC.E. TRIATHLONBCNABM01:03:3510500:18:2417600:35:2833.8300:53:526900:09:4300:01:1400:01:05
28 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM01:03:3910400:18:2411600:34:3034.7800:52:5418400:10:4500:33:3200:00:58
29 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:5114700:19:1312200:34:3434.7200:53:4710900:10:0400:01:0200:01:03
30 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:04:0615600:19:177300:33:3935.6600:52:5623800:11:1000:32:4000:01:00
31 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:04:1413000:18:5815500:35:0134.2700:53:5913000:10:1500:34:0400:00:57
32 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:2517900:19:3512100:34:3434.7200:54:0913100:10:1600:33:3200:01:03
33 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM01:04:2814800:19:1414800:34:5534.3700:54:0913500:10:1900:33:5500:01:00
34 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:3317100:19:2612500:34:3734.6700:54:0315600:10:3000:33:3500:01:03
35 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:04:4711700:18:4017700:35:2833.8300:54:0817600:10:3900:34:2900:01:00
36 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:04:5617500:19:2712300:34:3634.6800:54:0320200:10:5300:33:4000:00:58
37 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM01:05:4022200:20:0510400:34:1934.9700:54:2424400:11:1600:33:1800:01:01
38 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:05:5523100:20:1513900:34:4634.5200:55:0120400:10:5400:01:0200:01:13
39 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM01:06:2614300:19:0923400:37:1332.2400:56:2211200:10:0400:35:4300:01:31
40 8012ENRIC ALVAREZ VILARLLICENCIA DE DIAABM01:06:2818500:19:3921500:36:2732.9200:56:0614000:10:2200:01:1200:01:07
41 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM01:06:5216300:19:2122700:36:4932.5900:56:1017900:10:4200:35:2300:01:27
42 2223ORIOL PALAU I FERNAU.C. SANT CUGATABM01:07:0021100:20:0220500:36:0933.200:56:1119500:10:4900:01:1200:01:32
43 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:2828300:21:0514400:34:5134.4300:55:5627800:11:3200:01:1100:01:07
44 2012FREDERIC DESUTTERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:07:2923200:20:1820200:36:0433.2700:56:2223200:11:0700:01:1500:01:21
45 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:07:3923300:20:1818700:35:4533.5700:56:0328900:11:3600:34:3700:01:09
46 5612ROGER CASTILLO GARCCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:4725700:20:4220700:36:1533.100:56:5719700:10:5000:01:2500:01:07
47 3161MANUEL LAGO VAZQUEZINDEPENDENTABM01:07:5824200:20:2421700:36:3532.800:56:5921200:10:5900:01:0700:01:02
48 8017SERGI ÁLVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:08:299900:18:2133400:39:5730.0400:58:1812300:10:1100:01:1800:01:11
49 4656MARIO SOLA GUTIERREVILADECANS TRIATLOABM01:08:4322100:20:0523200:37:0432.3700:57:0928500:11:3400:35:5900:01:06
50 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM01:08:5527200:20:5422000:36:4232.700:57:3625300:11:1900:35:3500:01:09
51 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM01:09:0418900:19:4530000:38:4930.9100:58:3415800:10:3000:37:3700:01:13
52 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:09:2218800:19:4531000:39:0130.7600:58:4616900:10:3600:37:3200:01:30
53 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:4529700:21:2822900:36:5232.5500:58:2026200:11:2500:35:3400:01:18
54 8009JOSE COLLAZO ABDELKLLICENCIA DE DIAABM01:10:2633300:21:5524500:37:303200:59:2521700:11:0100:01:1000:01:06
55 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:2932000:21:4422600:36:4832.6100:58:3231800:11:5700:35:3700:01:12
56 465AUGUSTO CILENTOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:10:5431500:21:4126600:37:5931.5900:59:4024300:11:1400:00:0000:01:20
57 4265SERGIO BARTOLOME LOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:11:3529600:21:2529100:38:3231.1400:59:5729200:11:3800:37:1500:01:19
58 2458OSCAR DIAZ FERNANDECLUB GASSS TRIATLOABM01:11:4832200:21:4528200:38:2031.301:00:0529900:11:4300:37:0900:01:12
59 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:5429800:21:2829700:38:4630.9501:00:1429500:11:4000:37:2200:01:25
60 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM01:12:1729500:21:2228800:38:2831.200:59:5035800:12:2700:37:2100:01:08
61 7003REMI COMBEROUSSELLICENCIA DE DIAABM01:12:2628900:21:1031700:39:2330.4701:00:3331400:11:5300:38:0200:01:21
62 2626ORIOL SICART CASAINC.N. MOLINS DE REIABM01:12:4826900:20:5033200:39:5630.0501:00:4632500:12:0200:00:5700:01:12
63 2741DANIEL BRUGUERA TOCCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:13:0016800:19:2540600:43:0527.8501:02:3015700:10:3000:41:5400:01:12
64 8031DAVID COLOM VIVESLLICENCIA DE DIAABM01:13:2032900:21:5132300:39:4230.2301:01:3330500:11:4700:01:3400:01:53
65 3431JUAN MIGUEL ALBA ROCLUB NATACIO SITGESABM01:14:0035000:22:2530300:38:5230.8701:01:1737500:12:4300:01:0700:01:13
66 7017IGNASI GIMENO FIGUELLICENCIA DE DIAABM01:14:1132600:21:4733000:39:5330.0901:01:4036200:12:3100:01:4900:01:14
67 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM01:15:0131400:21:4036000:40:4429.4601:02:2437000:12:3700:39:1400:01:31
68 7026ALBERT PALACIOS POCLLICENCIA DE DIAABM01:16:0236800:22:4335400:40:3429.5801:03:1737700:12:4500:02:1800:01:20
69 8018TOM BOWERLLICENCIA DE DIAABM01:16:3030300:21:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:01:33
70 8025CARLOS GÓMEZ GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:17:3934000:22:1340800:43:1227.7801:05:2533900:12:1400:02:0000:01:56
71 781ALBERTO ALEO CORONAPRAT TRIATLO 1994ABM01:18:0034400:22:1639600:42:4428.0801:05:0039500:13:0000:40:5300:01:52
72 4935FERRAN ARNALDO MAROINDEPENDENTABM01:19:4339300:23:2141700:43:3927.4901:07:0037400:12:4300:42:2900:01:11
73 7037CARLOS CORREA PALACLLICENCIA DE DIAABM01:19:5840100:23:3338900:42:2428.301:05:5743900:14:0100:01:3200:01:54
74 7015MARIO DE FELIPE DIALLICENCIA DE DIAABM01:20:1739900:23:3242200:44:1627.1101:07:4836100:12:2900:02:0900:01:52
75 4417MANUEL DÍAZ TIRADOINDEPENDENTABM01:24:1943200:24:4642800:44:5926.6801:09:4545100:14:3400:43:3600:01:24
76 5808JORDI VIDAL VAZQUEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:25:1543000:24:4545000:47:1225.4201:11:5741200:13:1800:02:2100:01:38
77 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM01:28:0846200:26:3945300:47:1625.3901:13:5544600:14:1300:45:3600:01:41
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:56:461200:16:372500:31:2738.1600:48:041000:08:4200:30:3800:00:50
2 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLV1M00:58:334600:17:264400:31:5437.6200:49:202800:09:1300:31:0500:00:50
3 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M00:58:354200:17:244900:32:0737.3600:49:312400:09:0400:31:1000:00:58
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:58:579300:18:11900:31:0738.5600:49:186300:09:3900:30:1600:00:53
5 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M00:59:067100:17:534000:31:4237.8500:49:355000:09:3100:30:4200:01:00
6 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M00:59:287300:17:543900:31:3837.9300:49:329500:09:5600:30:4100:00:57
7 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:324000:17:177200:33:3935.6600:50:565900:09:3600:00:5000:00:49
8 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:01:319700:18:208400:33:5535.3800:52:153400:09:1600:00:5800:00:55
9 2649JORDI ALCUBIERRE ROC.N. VIC-ETBV1M01:01:5613200:18:595500:33:0536.2700:52:048900:09:5200:00:5200:00:48
10 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:02:0212900:18:585800:33:0736.2400:52:059800:09:5700:00:5200:00:47
11 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:157200:17:5315200:34:5734.3300:52:503800:09:2500:33:5900:00:58
12 4770CARLES SENDRA MANAUC.E. SISTRELLSV1M01:02:5012500:18:569100:34:0435.2300:53:008100:09:5000:32:5800:01:07
13 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:02:518300:17:5915800:35:0734.1700:53:067200:09:4500:34:0500:01:03
14 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:03:009000:18:0514700:34:5434.3800:52:5910600:10:0100:33:3500:01:20
15 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:0216200:19:217500:33:4335.5900:53:0410000:09:5800:32:5000:00:54
16 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:03:0313800:19:057400:33:4035.6400:52:4513200:10:1800:32:4600:00:56
17 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M01:03:118900:18:0413100:34:3934.6300:52:4315100:10:2800:33:3500:01:05
18 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:1210200:18:2313800:34:4534.5300:53:0811100:10:0400:33:3500:01:11
19 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M01:03:1316400:19:217800:33:4535.5600:53:0611600:10:0700:32:4700:00:59
20 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:4516100:19:208200:33:4835.500:53:0817100:10:3700:32:4900:01:00
21 5752TONI LAGO VAZQUEZINDEPENDENTV1M01:04:0915300:19:1611200:34:2534.8700:53:4115000:10:2800:00:5700:00:53
22 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:04:1017000:19:269400:34:1135.100:53:3716400:10:3300:32:4400:01:27
23 4843JOAN VILLARREAL CINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:1518200:19:3610600:34:2134.9300:53:5713300:10:1800:33:2100:01:01
24 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:04:1611400:18:3719200:35:4833.5200:54:258600:09:5100:34:4500:01:04
25 4595ANTONIO JOSE GOMEZ CLUB NATACIO SITGESV1M01:04:1616900:19:2513500:34:4234.5800:54:0711900:10:0900:33:4000:01:04
26 1781CARLES ESCARRE ROMEC.N. VIC-ETBV1M01:04:2516700:19:2511300:34:2634.8500:53:5116600:10:3400:00:5800:01:08
27 4997SERGI POMÉS CENTELLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:05:0821700:20:039000:34:0335.2400:54:0622100:11:0200:32:5700:01:07
28 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:1420300:19:589900:34:1535.0400:54:1321900:11:0100:33:0600:01:10
29 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:05:2710100:18:2321300:36:2432.9700:54:4717700:10:4000:01:0100:01:05
30 5667MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:05:4814900:19:1518800:35:4533.5700:55:0019000:10:4800:01:1400:01:11
31 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:06:0619200:19:4716400:35:1334.0700:55:0022700:11:0600:33:5800:01:17
32 4651RICARDO GÓMEZ HERREVILADECANS TRIATLOV1M01:06:1622500:20:0618300:35:4233.6100:55:4814900:10:2800:34:3300:01:10
33 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:06:2522600:20:109700:34:1335.0700:54:2332400:12:0200:32:5300:01:20
34 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:3926200:20:4414500:34:5434.3800:55:3821800:11:0100:33:5100:01:04
35 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:06:4321400:20:0317900:35:3333.7600:55:3623000:11:0700:34:3900:00:55
36 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:4422000:20:0418000:35:3533.7200:55:3922500:11:0500:34:3000:01:06
37 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:06:5224300:20:2417300:35:2233.9300:55:4622600:11:0600:34:1400:01:09
38 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M01:06:5524600:20:3117400:35:2533.8800:55:5621300:10:5900:01:0600:00:53
39 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:07:0523700:20:2218900:35:4533.5700:56:0720900:10:5800:01:0300:01:07
40 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M01:08:2923400:20:2023500:37:1732.1900:57:3720000:10:5200:36:1900:01:00
41 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M01:09:1120600:20:0025100:37:4031.8600:57:4027500:11:3100:36:3800:01:03
42 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTV1M01:09:2023600:20:2225500:37:4531.7900:58:0724100:11:1300:01:0700:01:23
43 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M01:09:2331700:21:4321000:36:1733.0700:58:0025900:11:2300:01:0400:01:04
44 450QUIM BASSOLS DACHSINDEPENDENTV1M01:09:4223800:20:2324200:37:2832.0300:57:5131100:11:5100:01:2000:01:05
45 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:10:0829200:21:1723900:37:2332.100:58:4027000:11:2800:36:0600:01:18
46 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:10:1533600:22:0324300:37:2832.0300:59:3118200:10:4400:00:0001:16:35
47 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:10:2420400:19:5932000:39:3030.3800:59:2920600:10:5500:37:0900:02:22
48 1200EDUARDO POLO CASTROINDEPENDENTV1M01:10:2728200:21:0429400:38:3831.0600:59:4218500:10:4500:01:3400:01:18
49 3865JORDI VENDRELL AUMTG TRIATLO SITGESV1M01:10:3234500:22:1622400:36:4632.6400:59:0227300:11:3000:35:4600:01:01
50 8019ARNAU RUEDA SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:11:0431800:21:4325600:37:4531.7900:59:2829000:11:3600:01:3100:01:11
51 607RAMON RICARD COMELLC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:11:0425900:20:4327500:38:0631.500:58:4934300:12:1500:36:5100:01:16
52 4767CARLOS MALDONADO ESTG TRIATLO SITGESV1M01:11:1228600:21:0831100:39:0630.6901:00:1420800:10:5800:37:4300:01:24
53 4324TONI GARCIA CORONADITRIATLETES SOLIDARISV1M01:11:2933400:21:5828400:38:2231.2801:00:2023600:11:0900:36:5800:01:25
54 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M01:11:3632700:21:4925400:37:4231.8300:59:3132700:12:0500:01:1800:01:05
55 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:12:3036000:22:3225000:37:3931.8701:00:1134800:12:1900:36:2600:01:14
56 4702SERGIO OLEAGA PÉREZINDEPENDENTV1M01:13:0235400:22:2626700:38:0031.5801:00:2636800:12:3600:36:4300:01:19
57 3863CARLES MOLINA ESCRTG TRIATLO SITGESV1M01:13:2330000:21:3033300:39:5630.0501:01:2631700:11:5700:38:4800:01:09
58 3330JOSE DOMINGUEZ CUÑEVILADECANS TRIATLOV1M01:14:2139400:23:2427100:38:0231.5501:01:2639100:12:5500:01:2700:01:25
59 7042MARC ROSELL RICARTLLICENCIA DE DIAV1M01:14:2128500:21:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:02:50
60 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:3638500:23:0731600:39:1830.5301:02:2533600:12:1100:37:4500:01:35
61 2710MIQUEL DEL PASO VICLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:14:3937200:22:5332700:39:4730.1601:02:4032200:11:5900:01:4300:01:34
62 7038EDU FIGUERAS MUNDOLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4130900:21:3636700:41:0929.1601:02:4531500:11:5600:01:4000:01:35
63 1520VICENÇ CLARENA RIERC.N. SABADELLV1M01:16:1945300:25:5121400:36:2532.9501:02:1644100:14:0300:34:5600:01:30
64 7029DAVID RIBE MASDEULLICENCIA DE DIAV1M01:16:3840600:23:5131900:39:2630.4301:03:1741400:13:2100:01:2400:01:29
65 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:17:3041600:24:1234000:40:1129.8601:04:2340100:13:0700:38:5500:01:17
66 5873SERGIO CONESA NAVARVILADECANS TRIATLOV1M01:17:3141700:24:1334600:40:2629.6801:04:3938500:12:5200:38:5500:01:32
67 7014ISMAEL PUENTES DEL LLICENCIA DE DIAV1M01:20:5928700:21:0845500:47:2725.2901:08:3535200:12:2400:01:2400:01:40
68 8030ALBERTO PUENTESLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5937000:22:5143100:45:0926.5801:08:0039300:12:5900:01:1800:01:07
69 7018TON ALSINA SIMALLLICENCIA DE DIAV1M01:22:5340500:23:5044100:46:2425.8601:10:1437300:12:3900:01:5700:02:01
70 873JUAN ANTONIO ORTEGAINDEPENDENTV1M01:24:2040300:23:3844500:46:5125.6101:10:2943500:13:5100:45:2700:01:24
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M00:59:369200:18:061500:31:2038.300:49:2612100:10:1000:30:2700:00:54
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:02:118000:17:5813200:34:4034.6200:52:385500:09:3300:33:3900:01:02
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:52000:00:00000:00:00000:52:5210400:10:0000:00:0000:01:01
4 5320MANUEL TORTOSA MARC.N. TARRACOV1M01:04:3416000:19:2014200:34:5134.4300:54:1114100:10:2300:33:4200:01:10
5 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M01:04:5320700:20:019300:34:0735.1700:54:0818600:10:4500:33:0300:01:04
6 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M01:06:0624100:20:2316700:35:1833.9900:55:4114400:10:2500:34:1300:01:06
7 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV1M01:06:3025200:20:3716000:35:1034.1200:55:4718000:10:4300:34:0900:01:02
8 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M01:06:4920100:19:5719700:35:5633.400:55:5320700:10:5600:01:0400:00:59
9 2149JORDI ALSINA APARICC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:07:3411300:18:3728100:38:1931.3200:56:5617300:10:3800:01:3400:01:31
10 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:08:4420500:19:5923600:37:1832.1700:57:1726700:11:2700:00:5500:00:55
11 5683CARLES MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:09:1927400:20:5423300:37:1232.2600:58:0623900:11:1300:01:1000:01:08
12 241MIGUEL RODRIGUEZ NIVILADECANS TRIATLOV1M01:09:3819500:19:5229500:38:4231.0100:58:3422200:11:0400:01:1000:01:33
13 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M01:09:4021900:20:0428900:38:2831.200:58:3223300:11:0800:37:1600:01:13
14 2204ALEXANDRE CATALA I CLUB NATACIO SITGESV1M01:09:4426500:20:4524700:37:3331.9600:58:1826500:11:2600:36:2800:01:05
15 896JOSEP MARIA CASANOVINDEPENDENTV1M01:09:4624800:20:3225300:37:4131.8400:58:1328100:11:3300:01:2200:01:05
16 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV1M01:09:4828800:21:0824000:37:2332.100:58:3124600:11:1700:36:1000:01:14
17 7021XAVIER GONZALVO BRELLICENCIA DE DIAV1M01:10:0626800:20:5025200:37:4131.8400:58:3128700:11:3500:01:3900:01:29
18 2814CARLOS PEREZ BARRALGAVA TRIATLOV1M01:10:1621500:20:0331800:39:2530.4400:59:2819100:10:4800:38:0400:01:22
19 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M01:10:3226300:20:4529000:38:2931.1800:59:1424800:11:1800:37:2000:01:10
20 4958MANUEL GUTIERREZ DECLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:4725500:20:4131400:39:1330.600:59:5420300:10:5300:38:0000:01:13
21 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:12:3639800:23:2920400:36:0733.2300:59:3639400:13:0000:01:1600:01:06
22 2968PEDRO LUIS BLAYA GIFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:14:1837500:22:5929200:38:3331.1301:01:3237800:12:4600:01:3500:01:25
23 2951ANTONIO TRIBALDOS HVILADECANS TRIATLOV1M01:16:4640000:23:3235100:40:3029.6301:04:0237600:12:4400:01:3400:01:11
24 8011CARLES SERRA CAMPAMLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4132400:21:4641100:43:1627.7301:05:0237200:12:3900:01:5600:01:58
25 1648MIGUEL ANGEL ESTEBC.T. ATENEU LES BASESV1M01:19:1940800:23:5239900:42:512801:06:4336900:12:3600:41:3100:01:20
26 8026JAVIER ALONSO GARCÍLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2041200:23:5340900:43:1227.7801:07:0534000:12:1500:02:0000:01:27
27 4946ÁLVARO GRANDAL RAMOINDEPENDENTV1M01:19:5642600:24:2938300:41:5128.6701:06:2042900:13:3600:40:3300:01:19
28 509LLUIS REMON CASTELLC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:5643900:25:0041900:43:4927.3901:08:4940200:13:0700:01:2900:01:15
29 3105JOSEP CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M01:22:1639200:23:2043800:45:4726.2101:09:0740300:13:0900:44:1400:01:34
30 456JOSE VERDU LINARESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:23:0544700:25:3241500:43:3127.5801:09:0344000:14:0200:02:0100:01:43
31 7011MANUEL VICEDOMINILLICENCIA DE DIAV1M01:26:1844800:25:3343900:46:0226.0701:11:3545400:14:4300:01:5100:01:21
32 577JORDI LLAURADO I ALINDEPENDENTV1M01:26:1945200:25:4944600:46:5525.5801:12:4442800:13:3500:45:1800:01:38
33 8013ANTONIO FIZ ISRAELLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3243800:24:5846300:48:4224.6401:13:4038400:12:5200:02:1400:01:20
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:58:458800:18:041300:31:1938.3200:49:233500:09:2200:30:3000:00:50
2 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M00:58:467500:17:542400:31:2538.200:49:194100:09:2700:30:3400:00:53
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:02:367800:17:5513400:34:4234.5800:52:3710200:09:5900:33:4900:00:54
4 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:03:166500:17:4518100:35:3633.7100:53:219200:09:5500:34:1700:01:20
5 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:03:3418100:19:366800:33:3635.7100:53:1213900:10:2200:32:3500:01:01
6 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:04:1612800:18:5817500:35:2733.8500:54:258500:09:5100:34:0900:01:19
7 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:04:3015900:19:2012600:34:3834.6500:53:5816300:10:3200:32:5100:01:49
8 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:06:3524700:20:3218200:35:4233.6100:56:1413800:10:2100:01:0900:00:59
9 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M01:07:4324900:20:3319500:35:5333.4400:56:2624500:11:1700:01:1000:01:28
10 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:09:2029100:21:1521600:36:3132.8600:57:4628200:11:3400:35:1900:01:13
11 284RICARD SOLE FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:09:3727300:20:5424900:37:3631.9100:58:3023100:11:0700:36:1600:01:21
12 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV2M01:10:1022800:20:1228500:38:2431.2500:58:3628400:11:3400:37:0500:01:20
13 2170MARCELO KRASNOV STOCLUB NATACIO SITGESV2M01:10:3832100:21:4424800:37:3531.9300:59:1925400:11:1900:36:2300:01:13
14 966POL BREMON FERNANDEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:11:3325600:20:4132100:39:3030.3801:00:1125700:11:2200:00:0001:17:29
15 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:11:3933800:22:0827800:38:1331.401:00:2125000:11:1800:36:5600:01:18
16 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:11:4233900:22:1220300:36:0433.2700:58:1641900:13:2600:34:4900:01:16
17 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:1134300:22:1627000:38:0231.5501:00:1831300:11:5300:36:2700:01:35
18 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M01:12:1535100:22:2526200:37:5131.701:00:1631900:11:5900:36:3600:01:17
19 1042JOAN RECASENS ROSELC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV2M01:12:5236200:22:3625800:37:4931.7301:00:2535900:12:2700:36:3600:01:14
20 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:1034900:22:2429600:38:4330.9901:01:0732600:12:0300:01:1900:01:27
21 4580JORGE VON JESS SANCTG TRIATLO SITGESV2M01:16:0339100:23:1632600:39:4630.1801:03:0239600:13:0100:38:2500:01:23
22 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:19:2644100:25:0134900:40:2829.6501:05:2943700:13:5700:39:1100:01:18
23 8033TONI URIBE HERNANDELLICENCIA DE DIAV2M01:21:3838600:23:1242900:45:0326.6401:08:1541500:13:2300:01:4500:02:01
24 7044LLUÍS I. BALLARÀ GALLICENCIA DE DIAV2M01:22:1444600:25:3037800:41:4128.7901:07:1146200:15:0300:01:4000:02:09
25 3476ESTEVE GRANADA I SACLUB TRITRAININGV2M01:22:5944500:25:2042500:44:3026.9701:09:5040400:13:0900:43:2100:01:10
26 7045JAN FREYMUTHLLICENCIA DE DIAV2M01:26:2945800:26:2043600:45:4026.2801:12:0044900:14:2900:01:1000:01:21
27 7001ROLAND SEITZLLICENCIA DE DIAV2M01:27:1845400:26:0545800:47:4525.1301:13:5042000:13:2800:45:4600:01:59
28 1289JUAN SALVADOR VILLACLUB TRITRAININGV2M01:28:0846000:26:3545100:47:1425.4101:13:4944700:14:1900:45:5500:01:20
29 8008JAVIER AYORALLICENCIA DE DIAV2M01:31:3247000:28:3845700:47:4225.1601:16:2046300:15:1200:02:2300:02:38
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:09:0925800:20:4325700:37:4831.7500:58:3117400:10:3800:36:4700:01:02
2 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV2M01:11:5033100:21:5328700:38:2531.2401:00:1827900:11:3200:37:1400:01:12
3 5242JAUME SANZ MIRALLEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:17:3640200:23:3435600:40:3829.5301:04:1241600:13:2400:01:3000:01:33
4 581ALBERT ABULI NUÑEZINDEPENDENTV2M01:28:2746600:27:1344000:46:1825.9201:13:3145900:14:5600:44:4700:01:32
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:10:4730100:21:3024600:37:3231.9700:59:0230200:11:4500:36:3800:00:55
2 2220MARIO MESTRE MARTINCLUB TRIATLO BLANESV3M01:19:1843700:24:5536300:40:4929.401:05:4442500:13:3400:01:4100:01:55
3 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:19:4542000:24:2038600:42:0028.5701:06:2041700:13:2500:01:4800:01:05

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32