RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
300 485 475 7 3 750 20 5 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 02:45:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:54:22
22426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:54:50
33627JORDI TRAPÉ PÈREZ00:56:32

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:48:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL00:54:42
2344ALEX LLAVERIA JIMENEZ00:56:36
34391PEDRO BALDANTONI00:56:47

3. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:48:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:54:19
2493ANDRES EDUARDO DIAZ00:56:55
35726JONATHAN GALÁN CARRACEDO00:57:11

4. - ABSOLUT SPORT - 02:51:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:56:51
2838DANIEL VELASCO GARCIA00:56:52
3851ALBERT BERROCAL CABALLERO00:57:54

5. - C.E. RAYOTEAM - 02:53:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG00:57:01
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ00:57:37
32902DAVID FORN FRIAS00:58:35

6. - GAVA TRIATLO - 02:53:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:56:46
23336JORDI GARCIA BERMÚDEZ00:57:28
33328JORDI ARANDA GONZALEZ 00:59:28

7. - C.N. SABADELL - 02:54:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:56:33
2739JORDI AGRAMUNT LUZON00:58:33
38005ANGEL GARCÍA-CASILLAS DEL RIEGO00:58:54

8. - C.A. IGUALADA - 02:54:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:55:02
2717DANIEL SEGURA ELVIRA00:57:22
34623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS01:02:29

9. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:55:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE00:57:33
25896SALVADOR GRAN ESTEVE00:58:48
32860ROMAN DEL OLMO MUÑOZ00:58:50

10. - C.E. SISTRELLS - 02:57:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12987MARC ARMENGOD RUIZ00:58:59
2233JUAN ANTONIO CRESPO00:59:06
34906NOEL MUÑOZ NADAL00:59:18

11. - CERRR IGUALADA - 02:58:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:57:06
24289LLUIS SIMÓN BENET00:57:41
33987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS01:03:13

12. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:59:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1876MARC COMELLAS GONZALEZ00:57:47
2457AMAND REDONDO BRUNET00:58:45
34372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOT01:02:52

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:59:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:56:19
2993LUIS ARIAS GARCIA01:01:26
32640CARLES GARCIA DELGADO01:02:00

14. - W3TRIBCN - 03:00:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA00:57:24
25976ALEX MATESANZ SALVADO00:58:52
32601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCO01:03:51

15. - CLUB NATACIO SITGES - 03:00:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA00:57:28
2362RODRIGO CARRIL MORALES01:00:59
32456JEREMIE CLEMENT01:02:08

16. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:02:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA00:57:33
25265JESUS JIMENEZ LUIS01:02:15
34947ALBERTO MONTES OLIVA01:02:20

17. - CLUB NATACIO SALLENT - 03:04:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11204VICTOR ESTEPA FONTANA01:00:16
25836ADRIÀ COMA RIBOT01:02:05
3513JONATHAN LÓPEZ GARCIA01:02:05

18. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:05:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14209ERIC MEYA CARRETERO00:58:26
23709FRANCESC BATLLO SIMO01:02:57
33390ARNAU BUHIGAS TORRENTS01:04:12

19. - C.N. TARRACO - 03:05:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO00:56:46
2203CRISTÓBAL AÑEZ DE MOLINA01:04:31
35320MANUEL TORTOSA MARTINEZ01:04:34

20. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:06:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSE00:59:12
23217JONATAN ALCARAZ CLUA01:02:52
31479DANIEL ALARCON VILA01:04:33

21. - TG TRIATLO SITGES - 03:06:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST01:01:10
23089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:01:21
33218SERGI RIBA MASSANA01:04:14

22. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:08:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14327MIQUEL GRAU PLANA00:58:53
25364SERGI SOTILLO COSTA01:02:14
33658ALBERT ALQUEZAR PRAT01:06:58

23. - C.N. VILAFRANCA VBSPORTS - 03:08:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12011ALBERT SARDA GIMENO01:01:02
25809ALBERT GARCIA BERTRAN01:02:19
34997SERGI POMÉS CENTELLA01:05:08

24. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:08:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11490CARLES SUMARROCA BOIX00:56:29
25708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:02:54
33352TOMAS CORREDOR PEREZ01:09:20

25. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:14:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12409MARC CUADRENCH FRANCO01:02:16
24843JOAN VILLARREAL CINTAS01:04:15
31488RAUL REY GEMAR01:07:39

26. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:14:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:02:08
2886ALVARO CLERICO RODES01:02:36
35311PAU BERGADA CUDOS01:09:33

27. - VILADECANS TRIATLO - 03:14:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:03:42
22675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:04:55
33920JESUS AGUADO SAN MILLAN01:05:40

28. - CERDANYOLA CH - 03:15:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13472BERNAT FERRIOLS COLOMAR01:03:10
24126JAVIER BUISÁN GUARGA01:05:27
32202ORIOL DEOSDAD CARRETERO01:06:34

29. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:15:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN01:01:25
25813MARC MAJORAL ANTICH01:06:42
34546SERGI MOLERO CALVO01:07:05

30. - U.C. SANT CUGAT - 03:15:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14778RICARD PÉREZ BISBAL01:01:38
21578FRANCESC OTEO MARTÍN01:06:49
32223ORIOL PALAU I FERNANDEZ01:07:00

31. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:15:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13102JAUME WÄGER PONS00:57:16
22906ROGER MUÑOZ I ALEJANDRO01:06:41
32458OSCAR DIAZ FERNANDEZ01:11:48

32. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:16:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO01:01:53
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:03:36
32504BERNAT MARCILLA JIMENEZ01:11:24

33. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:21:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14903CARLOS JIMENEZ VEGA01:03:46
22948JONATHAN VEGA SANCHEZ01:06:37
34265SERGIO BARTOLOME LOPEZ01:11:35

34. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:26:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14180ALEX BUITRAGO FIGOLS01:03:38
24365PABLO SIEGRIST GABAS01:09:52
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:12:36

35. - C.N. MOLINS DE REI - 03:40:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12182SERGIO PINO REYES01:05:55
22626ORIOL SICART CASAIN01:12:48
3509LLUIS REMON CASTELLANOS01:21:56

36. - C.T. ATENEU LES BASES - 03:43:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1429MIQUEL ESTEBAN SAEZ01:09:16
2859ORIOL TOMAS ALDA01:14:34
31648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUIZ01:19:19

37. - CLUB TRITRAINING - 03:46:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1386RAFAEL RUIZ DELGADO01:06:06
22179ALEIX CAMINAL BOBET01:17:18
33476ESTEVE GRANADA I SALES01:22:59

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32