RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
309 257 252 5 0 5 20 2 10 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:4114500:20:2313400:39:4130.2401:00:0410500:09:3700:00:2600:00:25
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:11:4315600:21:0114700:40:3829.5301:01:3914100:10:0400:00:2200:00:30
3 5199ANNA CARRIÓN I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:18:4418900:22:1820300:44:2627.0101:06:4421800:12:0000:00:4600:00:42
4 6210IRINA ANGLADA GARCICLUB NATACIO BANYOLESCDF01:21:1119800:22:3322500:47:2525.3101:09:5819200:11:1300:00:5400:00:42
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:07:2611200:19:2211300:38:2131.2900:57:4311000:09:4300:00:2600:00:25
2 6064LORENA RODRIGUEZ ESC. TRIATLO MONTORNESCDF01:33:5324700:29:0923900:50:2923.7701:19:3824400:14:1500:00:3100:00:34
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERACIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:04:165300:18:069400:37:2632.0600:55:324700:08:4400:00:2200:00:31
2 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:06:378300:18:2812700:39:1430.5900:57:426000:08:5500:00:2400:00:24
3 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:07:045800:18:0713600:39:4430.200:57:517700:09:1300:00:3200:00:31
4 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:14:5916900:21:1619400:43:4027.4801:04:5614000:10:0300:00:4400:00:31
5 8001CARLA PALOMAR RIVASLLICENCIA DE DIASUB23F01:17:3618100:22:0120900:44:4026.8701:06:4117600:10:5500:00:5400:00:44
6 6021ANNA BONET ORDÉRIZTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:21:2620500:22:4922300:47:2025.3501:10:0919400:11:1700:01:0500:00:54
7 5158MIREIA JOANPERE SALTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF01:23:0321800:23:4522100:46:2625.8401:10:1123400:12:5200:00:4700:00:57
8 6065ZAIDA JURADO SANCHEC. TRIATLO MONTORNESABF01:23:5121200:23:1723000:48:3524.701:11:5221700:11:5900:01:0500:00:45
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:09:4712800:19:5114500:40:2429.701:00:159800:09:3200:00:3200:00:32
2 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:10:0613300:20:0313500:39:4330.2100:59:4615500:10:2000:00:2600:00:35
3 4050ANNA OLIVÉ MARTÍTRI2WINABF01:15:3120700:22:5417500:42:0128.5601:04:5516800:10:3600:00:3100:00:35
4 7010CRISTINS DOMINGUEZ LLICENCIA DE DIAABF01:16:1218500:22:1318600:43:0127.901:05:1417900:10:5800:01:1300:00:50
5 6003MARI CARMEN GÓMEZ RGAVA TRIATLOABF01:21:5920400:22:4322600:47:3325.2401:10:1621000:11:4300:00:5900:01:02
6 4001MONTSE ROJAS PIEDADC.N. SWIMFASTER TRIATLOABF01:33:5223900:26:2824400:52:5422.6801:19:2224600:14:3000:00:5800:00:44
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7030PAULINA KOTFICALLICENCIA DE DIAABF01:06:0410400:19:059900:37:5231.6900:56:577000:09:0700:00:2700:00:28
2 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:4918700:22:1720100:44:2027.0701:06:3719100:11:1200:00:5500:00:43
3 4015VANESA VAZQUEZ RIVATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:25:3322200:23:4923400:49:2024.3201:13:0922500:12:2400:00:4100:00:44
4 7011CRISTINA ROIG ANTONLLICENCIA DE DIAABF01:29:1723100:24:4924000:51:0423.501:15:5323700:13:2400:00:0000:00:00
5 6014ELISABET SANCHEZ EXC.A. LES TORTUGUESABF01:38:0025000:30:0624500:52:5822.6601:23:0425000:14:5600:00:5500:00:47
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:08:215400:18:0617300:41:5028.6900:59:562300:08:2500:00:4100:00:44
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:1414900:20:4316200:41:2129.0201:02:0414900:10:1000:00:2900:00:49
3 6013LÍDIA PÉREZ RAMOSC.A. LES TORTUGUESABF01:24:1823500:25:2522000:46:2325.8701:11:4822800:12:3000:00:3000:00:40
4 7031MAITE MIR PONSLLICENCIA DE DIAABF01:26:2923400:25:1322900:48:1824.8401:13:3123500:12:5800:00:5000:00:53
5 108MARTA LARA JOHERC.N. SWIMFASTER TRIATLOABF01:29:3023700:25:4224200:51:1223.4401:16:5423000:12:3600:01:2300:00:53
6 3565RAQUEL SANTANO CARRC.A. LES TORTUGUESABF01:31:1624000:26:3024100:51:0623.4801:17:3624000:13:4000:01:0900:00:55
7 6067MERITXELL LÓPEZ CONC. TRIATLO MONTORNESABF01:33:5324800:29:1023800:50:2923.7701:19:3924300:14:1400:00:3200:00:34
8 6023VERONICA PEREZ CARRC. TRIATLO MONTORNESABF01:39:1124100:26:3525000:58:1320.6101:24:4824500:14:2300:01:0100:00:43
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:17:3221000:23:1018800:43:1527.7501:06:2518800:11:0700:00:2800:00:32
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:20:4221600:23:4020600:44:3526.9201:08:1522600:12:2700:00:5600:00:56
2 5077MERCE COSTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESV1F01:21:3123600:25:3919600:44:0227.2501:09:4121300:11:5000:01:0100:01:02
3 7008NICOLA BALLLLICENCIA DE DIAV1F01:26:0123200:24:5723200:49:0624.4401:14:0321600:11:5800:00:3000:00:35
4 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV1F01:38:0024900:30:0524300:52:5022.7101:22:5525100:15:0500:00:4900:00:56
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8006JULIANA FERNÁNDEZ FLLICENCIA DE DIAV2F01:23:0321700:23:4122400:47:2125.3401:11:0222000:12:0100:01:0400:00:58
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:25:4322000:23:4623700:50:1623.8701:14:0220800:11:4100:01:0100:00:58
3 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:35:1624500:27:4824900:53:5322.2701:21:4123900:13:3500:01:1900:00:56
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:38:2425100:30:2624600:53:0222.6301:23:2824900:14:5600:01:2900:01:15
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:01:162600:17:244200:35:3233.7700:52:561700:08:2000:00:2800:00:33
2 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:01:233500:17:423200:35:0634.1900:52:483100:08:3500:00:2200:00:24
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:03:013600:17:437200:36:3432.8200:54:174600:08:4400:00:2800:00:30
4 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:06:077600:18:2210000:37:5231.6900:56:1412700:09:5300:00:3100:00:25
5 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:06:4113100:19:548200:36:5932.4500:56:5312200:09:4800:00:3300:00:29
6 176SALVADOR GRAU GASCÓCLUB NATACIO BARCELONACDM01:10:258100:18:2718000:42:1728.3801:00:4410700:09:4100:00:2600:00:25
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3890ERNEST LOPEZ PUIGVECLUB NATACIO OLOTJNM00:57:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM00:58:08200:15:592000:34:1535.0400:50:14500:07:5400:00:2200:00:24
3 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM00:58:421800:17:00700:33:4435.5700:50:44600:07:5800:00:3300:00:24
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:58:531400:16:421200:34:0035.2900:50:421200:08:1100:00:2100:00:23
5 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISAJNM00:59:342000:17:02800:33:5135.4500:50:534200:08:4100:00:3000:00:31
6 5884ROGER MIRABET BULLICLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:59:461900:17:001300:34:0535.2100:51:054300:08:4100:00:2500:00:32
7 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:356000:18:072800:34:4934.4700:52:563800:08:3900:00:2700:00:25
8 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:413000:17:254000:35:2833.8300:52:535200:08:4800:00:2200:00:27
9 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:02:443300:17:385500:36:0033.3300:53:386900:09:0600:00:3400:00:46
10 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:02:544300:17:506900:36:2832.9100:54:183300:08:3600:00:2700:00:33
11 7022BARTLOMIEJ BUCZEKLLICENCIA DE DIAJNM01:02:566500:18:174300:35:3433.7400:53:516800:09:0500:00:2800:00:31
12 2534MARC GARCIA MEDINACLUB ATLETIC PALAFRUGELLJNM01:03:465900:18:077600:36:4232.700:54:496100:08:5700:00:2300:00:24
13 2429GIL SALVANS TORRASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:05:3110700:19:117800:36:5132.5600:56:029400:09:2900:00:4100:00:48
14 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:589300:18:4412900:39:2530.4400:58:0912400:09:4900:00:3800:00:31
15 2978PAU QUINTANA CASANOCLUB TRI-BUCDM01:08:2614200:20:1511600:38:2831.200:58:4311100:09:4300:00:3300:00:48
16 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:2414000:20:1411800:38:4131.0200:58:5516300:10:2900:00:5400:00:31
17 7032MORGAN BALLLLICENCIA DE DIAJNM01:10:1016400:21:1013200:39:3830.2801:00:488700:09:2200:00:3400:00:25
18 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:12:0819000:22:1911400:38:2431.2501:00:4320200:11:2500:00:3900:00:31
19 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMCDM01:13:0617000:21:1914900:40:5029.3901:02:0917800:10:5700:00:4000:00:31
20 7014PERE VENTURA AVELLÍLLICENCIA DE DIAJNM01:14:3416300:21:0919000:43:2327.6601:04:3213800:10:0200:00:5200:00:37
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:55:07100:15:11100:32:0937.3300:47:20400:07:4700:00:1800:00:25
2 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M00:58:40600:16:162300:34:2434.8800:50:40700:08:0000:00:1800:00:23
3 277ORIOL BARBANY BOFILCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:04800:16:322100:34:1635.0200:50:481500:08:1600:00:2300:00:26
4 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:59:08700:16:172400:34:3034.7800:50:471800:08:2100:00:2000:00:29
5 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:59:191500:16:421100:33:5935.3100:50:413700:08:3800:00:2400:00:26
6 8005FRANCESC ESCOLÀ RUILLICENCIA DE DIASUB23M01:01:213800:17:483000:35:0234.2500:52:502900:08:3100:00:3200:00:27
7 2533HERIBERT CUBELLS I G EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:01:432700:17:244400:35:3633.7100:53:004400:08:4300:00:3100:00:34
8 4903CARLOS JIMENEZ VEGACLUB ESPORTIU DUETTRISUB23M01:07:125100:17:5913300:39:4030.2500:57:3910100:09:3300:00:3200:00:36
9 8008ALFRED CASTILLEJO BLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:284600:17:5416100:41:1929.0400:59:138200:09:1500:01:1100:00:51
10 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:09:4611800:19:3414600:40:3029.6301:00:0410800:09:4200:00:2800:00:32
11 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:10:5510300:19:0314800:40:4929.400:59:5218600:11:0300:00:2200:00:34
12 2598JOSEP FERRER ISERNCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:12:3119100:22:199700:37:4131.8401:00:0022900:12:3100:00:3200:00:30
13 2694ALEX GUTIERREZ SALVVILADECANS TRIATLOSUB23M01:12:5515400:20:5716400:41:2728.9501:02:2416600:10:3100:00:3700:00:48
14 7012SALVA IBAÑEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:1815300:20:5619900:44:1427.1301:05:1014700:10:0800:00:5200:00:48
15 8009ALBERTO GÁMEZ MARTÍLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:0417700:21:4721600:45:5726.1201:07:4419600:11:2000:01:0700:00:54
16 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM01:21:3022900:24:3821100:44:5526.7201:09:3321500:11:5700:00:5000:00:46
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3174PAU CASTELLVELL BELCLUB NATACIO BANYOLESABM00:57:43300:15:591700:34:1035.1200:50:09100:07:3400:00:2000:00:24
2 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:122900:17:254100:35:3233.7700:52:571300:08:1500:00:2600:00:31
3 4834GUILLEM FERNANDEZ VT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:01:346300:18:162600:34:3834.6500:52:543900:08:4000:00:2700:00:31
4 4836ROGER ALBALADEJO CAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:056900:18:195100:35:4833.5200:54:076300:08:5800:00:2700:00:32
5 3427ROBERT MONTALVO CUMCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:063700:17:467100:36:3032.8800:54:165300:08:5000:00:2300:00:27
6 2409MARC CUADRENCH FRANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:427900:18:264900:35:4633.5500:54:129500:09:3000:00:2600:00:28
7 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:027100:18:198100:36:5832.4600:55:174900:08:4500:00:3800:00:36
8 2665FRANCESC VIDAL RODRCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:045200:18:018700:37:1232.2600:55:135400:08:5100:00:4500:00:37
9 7018GERARD MOLIST PALOMLLICENCIA DE DIAABM01:04:237800:18:257700:36:4732.6200:55:127500:09:1100:00:4400:00:37
10 3685VICTOR RODRIGUEZ ORCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:378500:18:317500:36:4232.700:55:139100:09:2400:00:2800:00:35
11 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:1411400:19:246600:36:2332.9800:55:479200:09:2700:00:5900:00:32
12 2072ALBERTO DÍAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:4610200:19:0110500:37:5731.6200:56:5811800:09:4800:00:2900:00:30
13 4962ANDREU JAILE ANDRESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:07:159200:18:4310700:38:1731.3500:57:0015200:10:1500:00:4700:00:28
14 2627MANEL PARDO FABREGACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:07:489900:18:5712400:39:0630.6900:58:0311300:09:4500:00:4500:00:27
15 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:5010600:19:0912600:39:0930.6500:58:189900:09:3200:00:2800:00:27
16 2948JONATHAN VEGA SANCHCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:08:1712600:19:4811200:38:2131.2900:58:0914600:10:0800:00:4800:00:37
17 2564SERGI VIDAL MARQUÈSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:08:5211600:19:3113100:39:3230.3500:59:0312600:09:4900:00:5100:00:40
18 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM01:09:3115900:21:0410400:37:5731.6200:59:0116400:10:3000:00:2700:00:37
19 8004QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:10:1911300:19:2215200:40:5729.301:00:1913500:10:0000:00:5500:00:44
20 7019CRISTIAN MARQUEZ SELLICENCIA DE DIAABM01:15:5319700:22:3117200:41:4928.701:04:2020400:11:3300:01:0800:01:01
21 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:17:2918300:22:0618700:43:0727.8301:05:1322300:12:1600:00:3900:01:08
22 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:17:3522800:24:3814300:40:1829.7801:04:5623100:12:3900:00:3800:00:33
23 8002OSCAR TORRUELLALLICENCIA DE DIAABM01:17:4919600:22:2920000:44:2027.0701:06:4918100:11:0000:01:0100:00:42
24 3693FRANCISCO PEREZ LOPC.N. SABADELLABM01:34:0824300:26:4924800:53:5122.2801:20:4023800:13:2800:01:3800:01:35
25 7003ORIOL BLANCH RODRIGLLICENCIA DE DIAABM01:36:1022600:24:2025100:59:4920.0601:24:0922100:12:0100:00:3300:00:48
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:52500:16:041400:34:0735.1700:50:11200:07:4100:00:2400:00:22
2 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:57:55400:16:021800:34:1035.1200:50:12300:07:4300:00:2100:00:24
3 639ALBERT FERNANDEZ CACERDANYOLA CHABM00:58:461300:16:381500:34:0735.1700:50:45800:08:0100:00:2500:00:27
4 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:171000:16:352200:34:2134.9300:50:561900:08:2100:00:2600:00:25
5 2522ANDREU DE JUAN BARDINDEPENDENTABM00:59:325000:17:58200:33:0236.3300:51:003000:08:3200:00:2800:00:32
6 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM00:59:443100:17:35500:33:2235.9600:50:575100:08:4700:00:2700:00:27
7 7021MICHAL NAWRACAJLLICENCIA DE DIAABM00:59:573900:17:49400:33:1636.0700:51:055600:08:5200:00:4100:00:36
8 7029ZBIGNIEW GUCWALLICENCIA DE DIAABM01:00:224500:17:53300:33:0936.200:51:028500:09:2000:00:4300:00:30
9 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:01:231700:16:536200:36:0733.2300:53:002200:08:2300:00:2500:00:32
10 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:01:264100:17:503400:35:1134.1100:53:012400:08:2500:00:2500:00:32
11 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:314400:17:513100:35:0434.2200:52:553400:08:3600:00:2800:00:25
12 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:564200:17:502900:34:5734.3300:52:477300:09:0900:00:2600:00:26
13 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:006800:18:185200:35:5033.4900:54:085500:08:5200:00:2600:00:29
14 7016MARCELUS FARANILLICENCIA DE DIAABM01:03:206200:18:145800:36:0433.2700:54:186500:09:0200:00:4800:00:37
15 5371ROBERT JUANOLA JUANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:03:258200:18:284800:35:4133.6300:54:098300:09:1600:00:2500:00:29
16 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:379400:18:444700:35:4033.6400:54:247900:09:1300:00:4900:00:35
17 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:4110000:18:587000:36:3032.8800:55:287800:09:1300:00:2200:00:27
18 4869GUNTHER ELOY BLEY CPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:478400:18:298900:37:1332.2400:55:426700:09:0500:00:3900:00:32
19 7002ANDRATX BRUNET DEL LLICENCIA DE DIAABM01:05:0711100:19:216400:36:1433.1200:55:3510000:09:3200:00:2700:00:29
20 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM01:05:1213600:20:083500:35:1734.0100:55:2511700:09:4700:00:2700:00:24
21 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:05:448800:18:339300:37:2532.0700:55:5811600:09:4600:00:3400:00:41
22 8010ALBERT CAMPI RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM01:06:549500:18:5010600:38:1631.3600:57:0611900:09:4800:00:3400:00:34
23 3628DAVID CASTILLO TAMAC.A. LES TORTUGUESABM01:07:2212100:19:449100:37:2032.1400:57:0415300:10:1800:00:2900:00:35
24 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:2613500:20:0511000:38:2031.300:58:2513600:10:0100:00:3400:00:31
25 2319LLUÍS VILA TORREBADCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:08:5511900:19:3912200:38:5630.8200:58:3515400:10:2000:00:2900:00:34
26 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:10:1713000:19:5215400:41:0429.2201:00:568600:09:2100:00:4000:00:39
27 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:11:2915500:20:5914100:40:0729.9101:01:0615800:10:2300:00:3800:00:48
28 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:13:1114400:20:1718500:42:4728.0501:03:0414500:10:0700:01:0000:00:42
29 2525EDUARDO SANTAMARÍA CLUB TRIATLO MALGRATABM01:13:5117600:21:4317100:41:4728.7201:03:3015600:10:2100:00:5000:00:42
30 419LLUIS BORRÁS CONTRECLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:13:5317200:21:2617400:41:5928.5801:03:2516100:10:2800:00:2800:00:41
31 2316FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:15:1712000:19:4021500:45:3126.3601:05:1114400:10:0600:01:0600:01:11
32 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:16:3017300:21:3819100:43:2527.6401:05:0320300:11:2700:00:5700:01:04
33 7005IGOR VIVANCOS RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:18:4618600:22:1621000:44:4326.8401:06:5921200:11:4700:00:4800:00:48
34 8003ANGEL RODRIGUEZ GUILLICENCIA DE DIAABM01:27:3923000:24:4523600:50:1223.901:14:5723300:12:4200:01:4700:01:33
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:58:51900:16:351900:34:1135.100:50:46900:08:0500:00:2900:00:26
2 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:062100:17:051000:33:5635.3600:51:011000:08:0500:00:2500:00:28
3 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑTRIATLO 3MPORDAABM00:59:081100:16:361600:34:0935.1400:50:452000:08:2300:00:2400:00:25
4 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:59:092300:17:06900:33:5535.3800:51:011100:08:0800:00:2600:00:27
5 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM00:59:311200:16:362500:34:3234.7500:51:082100:08:2300:00:2500:00:47
6 5463RUBEN MORACHO FERNAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:01:112500:17:204500:35:3633.7100:52:561400:08:1500:00:2300:00:29
7 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:182400:17:124600:35:3833.6800:52:502700:08:2800:00:2200:00:28
8 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:01:192800:17:253900:35:2833.8300:52:532500:08:2600:00:2500:00:28
9 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:334000:17:493300:35:0934.1400:52:583200:08:3500:00:2700:00:30
10 2118JORDI PUIGDOLLERS TC.N. VIC-ETBABM01:01:426700:18:182700:34:4134.600:52:594500:08:4300:00:3300:00:30
11 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:287300:18:215300:35:5533.4100:54:167600:09:1200:00:3300:00:30
12 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:346400:18:165900:36:0433.2700:54:208100:09:1400:00:4100:00:35
13 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:03:485600:18:076500:36:2133.0100:54:288400:09:2000:00:2500:00:38
14 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:004700:17:549200:37:2132.1300:55:154800:08:4500:00:3900:00:35
15 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:073400:17:429600:37:303200:55:125700:08:5500:00:2800:00:38
16 541FRANCESC PRAT VICENCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:098000:18:267300:36:3632.7900:55:027100:09:0700:00:3800:00:30
17 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:04:138900:18:346800:36:2532.9500:54:598000:09:1400:00:2900:00:27
18 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:269100:18:396700:36:2532.9500:55:048900:09:2200:00:3100:00:37
19 2360DANIEL ALTABELLA AGPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:028700:18:328500:37:0832.3200:55:408800:09:2200:00:3100:00:30
20 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:05:2812200:19:455000:35:4733.5400:55:3213100:09:5600:00:3500:00:28
21 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAABM01:07:2210100:19:0010900:38:1831.3300:57:1814200:10:0400:00:5200:00:47
22 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:2911500:19:2912300:39:0530.700:58:3413000:09:5500:00:4500:00:34
23 7020LUKASZ WAGEMANLLICENCIA DE DIAABM01:09:0415200:20:4810800:38:1831.3300:59:0613200:09:5800:01:0400:00:47
24 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:10:4712500:19:4815900:41:1429.101:01:0211400:09:4500:01:0700:00:40
25 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:11:3016000:21:0513800:39:5630.0501:01:0116200:10:2900:00:3100:00:37
26 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:11:5014800:20:3716900:41:3928.8101:02:1610200:09:3400:00:5300:00:51
27 3817MARC CORDOBA CASANOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:14:1420300:22:4215000:40:5229.3601:03:3417000:10:4000:00:3100:00:44
28 2742ROGER PAGES BARGALLINDEPENDENTABM01:14:3217500:21:4217600:42:0628.501:03:4817200:10:4400:00:5400:00:50
29 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:5520600:22:5215100:40:5429.3401:03:4618900:11:0900:00:5000:00:50
30 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:0420200:22:4215300:40:5829.2901:03:4020100:11:2400:01:1000:00:49
31 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:16:3419400:22:2418300:42:3028.2401:04:5420700:11:4000:00:5000:00:45
32 2347RICARD SARGATAL SORG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:17:5018000:22:0021200:44:5826.6901:06:5817500:10:5200:00:4800:00:47
33 3256ALBERT SANZ GALLARDTRI2WINABM01:19:3922300:23:5120400:44:2627.0101:08:1719700:11:2200:01:2400:00:58
34 7024PAWEL GREHLLLICENCIA DE DIAABM01:24:2323800:25:4521700:46:1825.9201:12:0322400:12:2000:01:1700:01:14
35 7001CARLOS ANGEL TENA DLLICENCIA DE DIAABM01:27:0823300:25:0223100:48:5824.5101:14:0023600:13:0800:02:4900:01:43
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M00:59:132200:17:05600:33:4235.6100:50:472600:08:2600:00:3300:00:29
2 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:01:273200:17:363600:35:2133.9500:52:572800:08:3000:00:3200:00:28
3 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:129800:18:523700:35:2333.9100:54:156200:08:5700:00:2300:00:27
4 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:03:225700:18:076100:36:0633.2400:54:137200:09:0900:00:3000:00:34
5 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:337200:18:205700:36:0333.2900:54:237400:09:1000:00:2800:00:34
6 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:04:294800:17:5710100:37:5431.6600:55:513600:08:3800:01:0800:00:39
7 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:05:2211000:19:177400:36:3632.7900:55:539300:09:2900:00:3900:00:36
8 1646RAFEL PLANAS MAYOLACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:06:4112400:19:478300:37:0632.3500:56:5312000:09:4800:00:4500:00:28
9 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:07:519600:18:5113000:39:2930.3900:58:209700:09:3100:00:4400:00:43
10 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:08:0412300:19:4611100:38:2031.300:58:0613300:09:5800:00:3200:00:33
11 7026REMI CICHOSZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:0815700:21:0112500:39:0730.6801:00:0813400:10:0000:01:0600:00:38
12 5677RAUL ALMENDROS SALACLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:10:2414700:20:3213900:40:0329.9601:00:3512500:09:4900:00:3300:00:38
13 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:2913400:20:0415800:41:1229.1301:01:1615100:10:1300:00:4500:00:53
14 7027OLEK LAKOMSKILLICENCIA DE DIAV1M01:11:5816600:21:1114400:40:2329.7201:01:3415900:10:2400:01:0500:00:35
15 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:13:1516800:21:1316500:41:2928.9301:02:4216700:10:3300:00:5900:00:39
16 7007ÒSCAR ARJONA SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:14:2118400:22:1316300:41:232901:03:3617300:10:4500:01:0900:00:50
17 4507DAVID GARRIDO VALENG EXC ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:15:3320000:22:4115500:41:0729.1901:03:4821100:11:4500:01:0100:00:53
18 7028GRZEGORZ KALINOWSKILLICENCIA DE DIAV1M01:15:4920800:22:5715600:41:1029.1501:04:0720900:11:4200:01:1100:01:19
19 3837FRANCESC DE MONTELLCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:16:4717800:21:4919300:43:3627.5201:05:2519800:11:2200:00:4100:00:52
20 200IGNASI VILLAMAYOR RCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:18:2220100:22:4120800:44:3826.8901:07:1918500:11:0300:01:3200:01:14
21 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:18:2419300:22:2221400:45:0226.6501:07:2418200:11:0000:00:3000:00:42
22 3838RAMON SERRA BADOSACLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:19:0521900:23:4620500:44:2926.9801:08:1517400:10:5000:01:0100:00:53
23 7004JOAN BARBANY BUFÍLLICENCIA DE DIAV1M01:20:0720900:23:0221300:44:5826.6901:08:0022200:12:0700:00:3900:00:37
24 7006RUBÉN CABRERA GALLÉLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3617900:21:5622200:47:0325.501:08:5920600:11:3700:01:0500:01:07
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANC.N. TARRACOV1M01:01:191600:16:526300:36:1033.1800:53:021600:08:1700:00:2800:00:31
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:596600:18:175600:36:0233.300:54:194100:08:4000:00:3500:00:36
3 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:04:357500:18:228800:37:1232.2600:55:346400:09:0100:00:3300:00:26
4 2916ANGEL MARIN TARIFACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:04:484900:17:5810200:37:5531.6500:55:535800:08:5500:00:5000:00:37
5 7015JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:05:5110900:19:157900:36:5332.5400:56:0810900:09:4300:01:1200:00:53
6 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:3311700:19:329500:37:303200:57:029600:09:3100:00:4300:00:32
7 5320MANUEL TORTOSA MARC.N. TARRACOV1M01:08:2113700:20:1111500:38:2631.2200:58:3711200:09:4400:00:4100:00:38
8 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:08:2514300:20:1611700:38:3031.1700:58:4610600:09:3900:01:0800:00:42
9 1405ALBERTO MARTÍN COSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:11:0513800:20:1216000:41:1829.0601:01:3010300:09:3500:01:0100:00:32
10 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:12:3414600:20:2617700:42:0728.4901:02:3313700:10:0100:00:5500:00:41
11 8007MARC TORT MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:596100:18:1019800:44:0527.2201:02:1517100:10:4400:01:2000:01:48
12 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:13:5316100:21:0918400:42:4228.101:03:5113900:10:0200:01:1100:00:52
13 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:14:1716200:21:0916700:41:3528.8601:02:4420500:11:3300:01:0300:00:44
14 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:14:5317100:21:2018200:42:2728.2701:03:4718700:11:0600:00:5800:00:50
15 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PECLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:18:2719500:22:2820700:44:3626.9101:07:0419900:11:2300:01:2300:00:50
16 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:18:5421300:23:3019200:43:3127.5801:07:0121400:11:5300:00:4400:00:34
17 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV1M01:19:1822500:24:0619700:44:0227.2501:08:0819000:11:1000:00:3200:00:47
18 3457MANEL GÓMEZ LÓPEZ CLUB TRIATLO MALGRATV1M01:21:5022400:24:0421900:46:2225.8801:10:2620000:11:2400:01:2300:00:51
19 2896PEDRO PLANAS CAMPSTRITEAM GIRONAV1M01:27:3222700:24:2923300:49:1124.401:13:4024200:13:5200:01:0800:01:22
20 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M01:30:3924600:28:3522800:48:1524.8701:16:5024100:13:4900:00:4700:00:52
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:549700:18:523800:35:2533.8800:54:173500:08:3700:00:2000:00:31
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:037000:18:196000:36:0433.2700:54:234000:08:4000:00:3800:00:35
3 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:03:057400:18:215400:35:5733.3800:54:185000:08:4700:00:4500:00:31
4 1197FRANCISCO JAVIER SAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:04:175500:18:068600:37:0832.3200:55:146600:09:0300:00:4400:00:41
5 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:06:027700:18:2312000:38:4430.9800:57:075900:08:5500:00:4800:00:38
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:1012900:19:519000:37:1432.2300:57:0514300:10:0500:00:5900:00:35
7 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:07:2213200:20:008000:36:5532.5100:56:5516000:10:2700:00:2900:00:28
8 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:08:5013900:20:1411900:38:4231.0100:58:5612900:09:5400:00:3700:00:35
9 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:4414100:20:1512100:38:4930.9100:59:0416900:10:4000:00:5200:00:44
10 3260JOAN JOSEP ALBALADECLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:11:1710800:19:1517900:42:1628.3901:01:3111500:09:4600:01:2300:00:51
11 308JORDI COROMINAS PAGCLUB TRI-BUV2M01:11:2312700:19:4917000:41:4028.801:01:2912800:09:5400:01:3500:01:00
12 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:1517400:21:4014200:40:1329.8401:01:5315700:10:2200:01:0000:00:57
13 2207SERGI RODRIGUEZ GIMCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M01:14:3018800:22:1815700:41:1129.1401:03:2918400:11:0100:00:3900:00:44
14 7023ARTUR PUPKALLICENCIA DE DIAV2M01:16:2521100:23:1217800:42:1228.4401:05:2418300:11:0100:01:1200:01:00
15 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:20:0722100:23:4819500:43:4027.4801:07:2823200:12:3900:00:4500:00:47
16 284RICARD SOLE FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:20:3919200:22:2021800:46:1825.9201:08:3821900:12:0100:01:1100:01:20
17 7025TOMASZ KLUCZYNSKILLICENCIA DE DIAV2M01:31:5324400:27:1523500:49:5524.0401:17:1024700:14:4300:02:5300:02:04
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2486ALFONS ESQUIUS MIQUCLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:018600:18:318400:37:0632.3500:55:379000:09:2400:00:2600:00:25
2 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:06:4710500:19:089800:37:5131.700:56:5912100:09:4800:00:2600:00:26
3 3746XAVIER RICO CALDEROINDEPENDENTV2M01:07:309000:18:3512800:39:1830.5300:57:5310400:09:3700:00:4100:00:35
4 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:11:4716700:21:1214000:40:0529.9401:01:1716500:10:3000:00:5200:00:43
5 4961ANTONI LINARES TORRCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:11:5415800:21:0413700:39:5430.0801:00:5817700:10:5600:00:3900:00:38
6 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:12:3215000:20:4616800:41:3728.8301:02:2314800:10:0900:01:0100:00:42
7 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:12:5315100:20:4718100:42:1828.3701:03:0512300:09:4800:01:2400:00:55
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:12:5716500:21:1116600:41:3328.8801:02:4415000:10:1300:00:5100:00:39
2 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M01:16:2318200:22:0618900:43:1827.7101:05:2418000:10:5900:00:5600:00:52
3 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:18:2019900:22:3720200:44:2427.0301:07:0119500:11:1900:00:5600:00:51
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:4521500:23:3210300:37:5631.6301:01:2819300:11:1700:00:5000:00:51
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:4521400:23:3222700:47:4325.1501:11:1522700:12:3000:01:0300:01:17
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:34:4724200:26:4724700:53:1022.5701:19:5724800:14:5000:01:3700:01:57

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32