RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
309 257 252 5 0 5 20 2 10 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:55:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13174PAU CASTELLVELL BELLA00:57:43
25858POL ESPINOSA VALERO00:58:53
32256JAKUB CHARA00:59:08

2. - C.N. MATARO - 02:57:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:58:40
23481EDU LOPEZ BARRANCO00:59:09
32599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA00:59:13

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:00:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:58:08
25682ARNAU MONTIEL MORENO00:59:34
3457AMAND REDONDO BRUNET01:02:54

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:02:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13304MANEL VACA LÓPEZ00:57:55
24834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA01:01:34
34836ROGER ALBALADEJO CASTANY01:03:05

5. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:03:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ00:59:17
2989ROGER SEGUI SARDA01:01:18
32283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT01:03:00

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:04:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:57:52
22760EDMON MARTINEZ MARTI01:01:56
34869GUNTHER ELOY BLEY CERERO01:04:47

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:06:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO01:01:12
25795CLARET ROSSET HIDALGO01:01:33
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:03:28

8. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:08:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:01:26
21707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:01:35
31686CARLOS MOLINA ROBLES01:05:14

9. - C.N. VIC-ETB - 03:08:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:01:23
22118JORDI PUIGDOLLERS TONDO01:01:42
32221XEVI CREUS ORRA01:05:22

10. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:08:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:59:04
23924GERARD CAPELLADES MARZO01:01:41
33709FRANCESC BATLLO SIMO01:07:58

11. - CLUB NATACIO OLOT - 03:10:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1710ALEIX DOMENECH GUIX00:55:07
23890ERNEST LOPEZ PUIGVERT00:57:50
32286ADRIA ESCAPA MASO01:17:35

12. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:12:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11621OMAR PALMA BASTERO01:04:00
22665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZ01:04:04
34953PAU PLANAS MARQUES01:04:13

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:15:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:03:03
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:04:02
33979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:08:29

14. - CERRR IGUALADA - 03:18:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12339JESUS ALVAREZ HERMS00:58:51
23395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:07:22
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ01:12:32

15. - CERDANYOLA CH - 03:19:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1639ALBERT FERNANDEZ CANO00:58:46
24126JAVIER BUISÁN GUARGA01:07:51
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:12:53

16. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:20:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15463RUBEN MORACHO FERNANDEZ01:01:11
23809ENRIQUE MIR FUERTES01:07:50
31405ALBERTO MARTÍN COSTA01:11:05

17. - CLUB NATACIO RUBI - 03:22:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:01:19
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:01:27
32126JOSE LUIS LOPEZ PINEDO01:19:18

18. - C.N. TARRACO - 03:22:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15203JORGE DE ANDRES SANCHEZ01:01:19
25320MANUEL TORTOSA MARTINEZ01:08:21
33241ARTURO GIL JOHANSSON01:13:15

19. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:26:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14903CARLOS JIMENEZ VEGA01:07:12
22948JONATHAN VEGA SANCHEZ01:08:17
35323LUIS ROMERO PORTA01:10:47

20. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:26:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14850ALEIX BIEL BOLAÑO00:58:42
22573ADRIAN VERA ORTIZ01:11:29
33837FRANCESC DE MONTELLA VILARDELL01:16:47

21. - C.A. LES TORTUGUES - 03:29:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12361XAVIER DIAZ BADIA01:05:44
23628DAVID CASTILLO TAMAYO01:07:22
3452IVAN MORALES01:16:34

22. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:32:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13427ROBERT MONTALVO CUMI01:03:06
23817MARC CORDOBA CASANOVAS01:14:14
3288DAVID FERNANDEZ FUGAROLES01:15:04

23. - G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:35:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12533HERIBERT CUBELLS I CUBELLS01:01:43
24507DAVID GARRIDO VALENTÍ01:15:33
32347RICARD SARGATAL SORIANO01:17:50

24. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:38:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13260JOAN JOSEP ALBALADEJO CABRE01:11:17
22498JUAN MANUEL BORRAS VIDAL01:12:45
32578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTAS01:14:17

25. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:41:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12081IGNASI PIÑEIRO ADELL01:13:11
22525EDUARDO SANTAMARÍA JUAN01:13:51
31282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORAGO 01:14:55

26. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 03:42:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12319LLUÍS VILA TORREBADELLA01:08:55
22316FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPEZ01:15:17
35697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍ01:18:27

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32