RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
296 281 266 14 1 5 20 3 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF01:58:1020300:30:0815401:17:0715.5601:47:1521500:10:5500:01:2500:01:11
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1806ARANTXA SALVADO VERPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:11:1725700:33:4721201:26:1913.902:00:0622500:11:1100:01:2200:01:15
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:51:0314100:27:4712301:13:3916.2901:41:2613100:09:3700:01:1200:00:57
2 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:52:5716600:28:3413501:14:5016.0401:43:2412700:09:3300:01:0800:00:56
3 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:08:2225100:33:0820101:23:1214.4201:56:2025100:12:0200:01:1600:00:51
4 8021IRATI TAPIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABF02:16:5622500:31:0824701:35:0912.6102:06:1719700:10:3900:01:3600:01:16
5 1821SILVIA BIELSA RUIZT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:27:1925000:32:5825601:43:2711.602:16:2521200:10:5400:01:4600:01:43
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5146NURIA FERRER CRUSELC.N. REUS PLOMSABF01:48:3416200:28:189801:10:1717.0701:38:3515800:09:5900:01:1700:01:05
2 7121ANNA BELLO RECASENSLLICENCIA DE DIAABF01:53:1319000:29:3411901:13:0816.4101:42:4219100:10:3100:01:1900:00:56
3 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:02:4820800:30:1619401:22:0014.6301:52:1619300:10:3200:01:1100:00:55
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:47:2913900:27:439501:10:0017.1401:37:4314500:09:4600:00:5900:01:06
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:52:2610400:26:1715701:17:1515.5301:43:327200:08:5400:01:0300:01:15
3 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:12:0415600:28:1224201:33:3912.8102:01:5117400:10:1300:01:1700:01:43
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:11:1123500:31:4922001:27:3013.7101:59:1924800:11:5200:01:4000:01:22
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8028CHARI GONZALEZ CORTLLICENCIA DE DIAV2F02:02:0919600:29:4919801:22:3714.5201:52:2614100:09:4300:03:1800:01:22
2 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:43:5226000:35:2526201:54:2910.4802:29:5426000:13:5800:01:3700:01:19
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLECLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:24:01100:20:46900:55:5221.4801:16:38300:07:2300:00:4000:00:52
2 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:28:05800:21:372000:58:2720.5301:20:041500:08:0100:00:4000:00:35
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:34:281600:22:514901:03:2018.9501:26:112900:08:1700:00:4400:00:39
4 7140ALEIX VILARDELL PINLLICENCIA DE DIAJNM01:35:357600:25:253001:01:0719.6301:26:328100:09:0300:01:0800:01:00
5 2518JACOB SANCHEZ PAREJCLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:37:133200:23:445801:04:5318.4901:28:374800:08:3600:01:0600:00:47
6 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:44:068600:25:378601:08:5117.4301:34:2813300:09:3800:00:4900:00:48
7 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM01:46:378700:25:3810701:11:3216.7801:37:1011600:09:2700:00:5700:00:56
8 7138VLADI DE MIER GONZALLICENCIA DE DIAJNM02:32:5224400:32:3825901:46:0311.3202:18:4126100:14:1100:01:3500:01:29
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:30:472200:23:172400:59:2220.2101:22:392300:08:0800:00:4700:00:43
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:32:092300:23:202801:00:4919.7301:24:091300:08:0000:00:5400:00:43
3 3322JOAN QUINTANA CASANCLUB TRI-BUABM01:35:056200:24:573401:01:4619.4301:26:433700:08:2200:00:5400:00:45
4 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:37:308000:25:273801:02:0719.3201:27:3415500:09:5600:01:0300:01:10
5 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:37:575000:24:295401:03:5318.7801:28:2213000:09:3500:00:5900:00:46
6 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:165300:24:365901:04:5718.4801:29:336000:08:4300:00:5000:00:46
7 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:39:375800:24:516701:06:0318.1701:30:546100:08:4300:01:1800:00:45
8 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:41:3710000:26:156901:06:1618.1101:32:318200:09:0600:01:0900:01:11
9 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:41:425100:24:298301:08:4217.4701:33:114300:08:3100:01:0000:00:56
10 8050GUILLEM GRIMAU BELLLICENCIA DE DIASUB23M01:46:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7125JOSE LUIS ABUELO ENLLICENCIA DE DIASUB23M01:55:427400:25:1918601:20:0814.9801:45:2717700:10:1500:01:1400:01:15
12 7120XAVI BONILLA GONGORLLICENCIA DE DIASUB23M02:03:4623600:31:5518101:19:4115.0601:51:3625500:12:1000:01:5700:01:22
13 3143AITOR FERNÁNDEZ GART3R TRIATLOSUB23M02:15:2118600:29:3224401:34:1112.7402:03:4324100:11:3800:01:0600:00:57
14 7127CARLOS PÉREZ MAROTOLLICENCIA DE DIASUB23M02:39:0826200:36:1026101:47:1811.1802:23:2826200:15:4000:01:4900:01:31
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:38400:21:31400:52:5422.6801:14:252500:08:1300:00:4000:00:43
2 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:26500:21:31800:55:0821.7701:16:39700:07:4700:00:4000:00:41
3 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:111400:22:23700:54:5721.8401:17:20800:07:5100:00:4200:00:44
4 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:26:491300:22:071100:56:5621.0801:19:03600:07:4600:00:4600:00:48
5 3647PAU MARZÁ BEDÓSC.N. REUS PLOMSABM01:28:572500:23:311200:57:092101:20:403000:08:1700:00:5900:00:47
6 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:29:364200:24:071000:56:3421.2101:20:417300:08:5500:01:0100:00:48
7 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:30:403600:23:541900:58:0720.6501:22:015700:08:3900:00:4300:00:40
8 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM01:32:291000:21:544101:02:3519.1701:24:291400:08:0000:00:4000:00:45
9 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:32:341700:22:523501:01:4819.4201:24:401000:07:5400:00:4600:00:40
10 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉINDEPENDENTABM01:34:104000:24:043101:01:1719.5801:25:216700:08:4900:00:4800:00:56
11 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:436400:25:006401:05:4618.2501:30:467700:08:5700:00:5700:00:51
12 2136KIRIAN MARTORELL CAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:40:237900:25:276301:05:4218.2601:31:099500:09:1400:00:5200:00:48
13 7137ANDREA DA CORTÀ FUMLLICENCIA DE DIAABM01:43:189800:26:147501:07:1417.8501:33:2814900:09:5000:01:2400:01:03
14 3925CARLOS MOLINA GUISAABSOLUT SPORTABM01:44:4613300:27:278501:08:4717.4501:36:144400:08:3200:01:0200:00:52
15 7128ALEX BELTRAN PERARNLLICENCIA DE DIAABM01:45:139000:25:5110301:11:0116.901:36:523500:08:2100:01:2000:01:05
16 8017ADRIÀ FORTE MARTINELLICENCIA DE DIAABM01:45:149600:26:109601:10:1117.101:36:217000:08:5300:01:5600:01:12
17 7102JOAQUIN GONZALEZ NELLICENCIA DE DIAABM01:47:285400:24:3613001:14:2516.1301:39:013900:08:2700:01:0000:00:51
18 4283CARLES SOLE PIZARROCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:48:116800:25:1212901:14:2116.1401:39:335500:08:3800:01:1300:00:49
19 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:3815200:28:0710901:11:4716.7201:39:5414200:09:4400:01:1200:00:47
20 1796JAVIER SANCHEZ AMIGJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:52:1413500:27:3014001:15:3315.8801:43:038800:09:1100:01:0800:00:52
21 7115CARLOS BURGOS LEONLLICENCIA DE DIAABM01:52:5818400:29:2611001:12:0016.6701:41:2623800:11:3200:01:1900:01:05
22 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:54:3217000:28:4214901:16:2915.6901:45:1110400:09:2100:01:2500:01:09
23 898JORDI FERRERAS JEREC.E. TRIATHLONBCNABM01:54:5813700:27:3316101:17:4715.4301:45:2013400:09:3800:01:3000:01:02
24 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:57:3214700:27:5818001:19:3315.0801:47:3116200:10:0100:01:1000:01:32
25 3667BIEL ANDREU TORRENTCLUB NATACIO RUBIABM01:57:5118700:29:3316001:17:4615.4301:47:1919200:10:3200:01:1400:01:15
26 8012MIQUEL BARRERA LOPLLICENCIA DE DIAABM01:57:5821600:30:3015601:17:1415.5401:47:4417600:10:1400:02:0000:01:39
27 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:58:0419200:29:4416301:18:1115.3501:47:5517200:10:0900:01:1600:01:09
28 3947ARNAU FADÓ ANRICLUB TRIATLO SABADELLABM01:58:5217300:28:4818401:19:591501:48:4716600:10:0500:01:1500:00:56
29 8057ORIOL MELERO AMBLÀSLLICENCIA DE DIAABM02:02:5018200:29:1819701:22:3414.5301:51:5221900:10:5800:01:3300:01:40
30 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:03:4523700:31:5518801:20:3214.901:52:2723100:11:1800:01:0500:01:07
31 8031PAU BORRÀS I DÍAZLLICENCIA DE DIAABM02:11:1119700:29:5322901:29:1613.4401:59:0925200:12:0200:01:0500:00:53
32 8058ALBERT JUANICO BARDLLICENCIA DE DIAABM02:12:0522200:31:0523001:29:2213.4302:00:2724200:11:3800:02:0100:02:03
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5997ISMAEL VENTURA SANCC. TRIATLO MONTORNESABM01:21:201200:22:06100:51:1823.3901:13:241200:07:5600:00:4200:00:40
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:101500:22:26600:54:4121.9401:17:071800:08:0300:00:4300:00:40
3 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:27:36900:21:411800:57:5220.7401:19:331700:08:0300:00:4000:00:51
4 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:32:074400:24:162300:59:1320.2601:23:295400:08:3800:00:5600:00:58
5 4957FABIÁN HUERTAS JUDECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:253300:23:462901:01:0119.6701:24:475200:08:3800:00:4900:00:48
6 631CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:36:563100:23:445701:04:4518.5301:28:293800:08:2700:01:0100:00:48
7 8023XAVI CLUA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:41:099400:26:046201:05:3518.301:31:3912200:09:3000:01:3100:01:15
8 2294BERNAT VALLS MATEUINDEPENDENTABM01:41:416000:24:568101:08:2717.5301:33:233100:08:1800:01:0300:00:53
9 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:44:157700:25:259301:09:3717.2401:35:029200:09:1300:00:5900:00:50
10 8014FRANCESC TORRES ANDLLICENCIA DE DIAABM01:44:247500:25:2010101:10:5516.9201:36:152400:08:0900:00:5800:01:04
11 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:45:4811000:26:279901:10:3117.0201:36:586800:08:5000:00:5800:00:45
12 8047MARC RIGUILLO BUTJOLLICENCIA DE DIAABM01:48:1613400:27:2810501:11:2316.8101:38:5111200:09:2500:01:2800:01:18
13 3660CARLES MITJÀ PUIGDECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:369700:26:1111201:12:2816.5601:38:3921700:10:5700:01:1800:01:11
14 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:49:4812900:27:1912101:13:2116.3601:40:408400:09:0800:01:1500:00:55
15 2437DANIEL CARRASCO LUQCLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:4915400:28:1110601:11:3016.7801:39:4117100:10:0800:00:4400:00:41
16 7117JESUS SAMPERE POMARLLICENCIA DE DIAABM01:49:5010900:26:2712401:13:4416.2701:40:1113600:09:3900:01:2500:00:57
17 8060JUANMA RODRIGUEZ MELLICENCIA DE DIAABM01:52:4512400:27:0714601:16:1615.7301:43:2310700:09:2200:01:2600:01:03
18 7106CARLOS BLANES ARROYLLICENCIA DE DIAABM01:54:2114200:27:5014501:16:1015.7501:44:0018200:10:2100:01:1400:00:58
19 7105DAVID BORRELLA GRACLLICENCIA DE DIAABM01:54:349300:26:0118201:19:4115.0601:45:426900:08:5200:02:0700:01:45
20 1603FRANCISCO MARTÍNEZ INDEPENDENTABM01:55:1510700:26:2417901:19:1915.1301:45:4312600:09:3200:01:3900:01:36
21 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:55:578100:25:2819301:21:5314.6501:47:215100:08:3600:01:3500:01:02
22 3314MIQUEL SOLÉ AIXÁSC. TRIATLO MONTORNESABM01:56:1515300:28:0917301:18:5815.201:47:078500:09:0800:01:3900:01:29
23 8002TOMAS ZUÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:57:2114000:27:4617101:18:4915.2301:46:3520400:10:4600:01:4400:01:51
24 8054FRANCESC LOZANO CAÑLLICENCIA DE DIAABM01:59:3018500:29:2716501:18:1415.3401:47:4124700:11:4900:01:4300:01:37
25 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:59:5915100:28:0419901:22:4214.5101:50:469400:09:1300:01:3300:01:18
26 7129SERGI BELTRAN PERARLLICENCIA DE DIAABM02:01:0818300:29:2519601:22:2814.5501:51:539600:09:1500:01:4200:01:13
27 3315JOAQUIM VIURA BERECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:01:2824200:32:3315901:17:4215.4401:50:1522700:11:1300:01:0800:00:51
28 3462KARLOS VIANA CATALATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:04:1919100:29:3920701:25:0114.1101:54:4013500:09:3900:02:2300:01:02
29 8041CRISTIAN DONATE RUBLLICENCIA DE DIAABM02:05:5517900:28:5821501:27:0413.7801:56:0215200:09:5300:01:5400:01:17
30 2438ALBERT COLLADO VOLTCLUB ATLETISME OLESAABM02:10:3214300:27:5424301:33:4212.8102:01:367600:08:5600:02:0200:01:53
31 7118CARLES CHIVITE SANLLICENCIA DE DIAABM02:11:0624000:32:0722201:27:4413.6801:59:5122900:11:1500:01:4000:01:39
32 8025JORDI ALBA PEINADOLLICENCIA DE DIAABM02:19:3925900:34:4924001:32:4412.9402:07:3325300:12:0600:02:2100:01:18
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:21:32300:21:27200:52:2122.9201:13:48500:07:4400:00:4000:00:40
2 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:21:38600:21:33300:52:4822.7301:14:21100:07:1700:00:4000:00:38
3 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:27:221100:22:031300:57:1320.9701:19:162000:08:0600:00:4000:00:38
4 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM01:32:362100:23:173301:01:2419.5401:24:411100:07:5500:00:5100:00:46
5 3418SERGIO GALISTEO CABC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:4710300:26:171600:57:2820.8801:23:458000:09:0200:01:0000:00:42
6 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:514300:24:102701:00:2819.8501:24:389300:09:1300:01:0400:00:55
7 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:36:375600:24:414701:03:1718.9601:27:585800:08:3900:00:5900:00:50
8 382FERNANDO FERNANDEZ CLUB ATLETISME OLESAABM01:37:077300:25:184601:03:1418.9801:28:324600:08:3500:00:5600:00:48
9 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:37:323000:23:396501:05:5018.2301:29:291900:08:0300:00:5900:00:54
10 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:37:517100:25:155001:03:2518.9201:28:408700:09:1100:01:1200:00:50
11 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:38:506700:25:114301:02:5419.0801:28:0520300:10:4500:01:1200:02:15
12 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:39:205500:24:386801:06:1418.1201:30:524000:08:2800:00:5300:00:51
13 8011ALEX AURELL BIOSCALLICENCIA DE DIAABM01:43:5713000:27:217001:06:2118.0901:33:4217900:10:1500:01:1200:00:54
14 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:0312100:27:057601:07:3017.7801:34:3511800:09:2800:01:1200:01:00
15 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:44:5211800:26:557901:08:1917.5701:35:1413200:09:3800:01:0400:00:47
16 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:45:0110500:26:198201:08:2917.5201:34:4817300:10:1300:01:3100:01:04
17 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM01:46:295900:24:5511501:12:3916.5201:37:347400:08:5500:00:5600:00:57
18 3450CESAR CLARIANA BLANINDEPENDENTABM01:46:4012000:26:569401:09:4217.2201:36:3816300:10:0200:00:5200:00:50
19 5579ROBERTO NICOLÁS FERTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:47:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:406600:25:1112001:13:1416.3901:38:2517800:10:1500:01:0600:01:16
21 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT TRIATLO 1994ABM01:48:5717800:28:579701:10:1117.101:39:0814700:09:4900:01:0000:00:59
22 1415KILIAN GARCIA JAMINCLUB TRIATLO SABADELLABM01:50:3012700:27:1712601:13:5116.2501:41:0810900:09:2200:01:1100:01:19
23 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:51:264900:24:2617001:18:4415.2401:43:102700:08:1600:01:1200:01:02
24 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:51:438900:25:4315001:16:3015.6901:42:1312300:09:3000:01:4300:01:13
25 7133JOEL MOYANO HERREROLLICENCIA DE DIAABM01:52:5521200:30:2310401:11:2016.8201:41:4322600:11:1200:01:3400:01:10
26 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM01:54:0216900:28:3613401:14:4416.0601:43:2019900:10:4200:01:0400:01:02
27 7109JORDI TELLO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:55:1219500:29:4614301:16:0015.7901:45:4611300:09:2600:01:3100:01:23
28 3383JOSE LUIS GARZON LACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:56:2212300:27:0718301:19:5815.0101:47:059900:09:1700:01:2100:01:20
29 7108JUAN CARLOS RODRIGULLICENCIA DE DIAABM01:56:4119400:29:4615301:16:5715.5901:46:4315700:09:5800:01:1400:01:06
30 8009JOSÉ ANTONIO CALVACLLICENCIA DE DIAABM01:56:5014600:27:5817201:18:5215.2201:46:5016000:10:0000:01:3300:01:54
31 8001ALBERT SOLSONA APARFEECABM01:57:4020000:29:5715801:17:1715.5301:47:1418500:10:2600:01:0700:01:06
32 7104ELOI MASSÓ FONTFEECABM01:58:5110800:26:2520001:22:4414.501:49:0913900:09:4200:01:2600:01:13
33 7123JORDI MELÉNDEZ CARRLLICENCIA DE DIAABM01:59:4314500:27:5719501:22:0214.6301:49:5914300:09:4400:01:5900:01:13
34 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:00:1819800:29:5418701:20:1014.9701:50:0417500:10:1400:01:0800:01:02
35 8049DAVID GARCIA SANCHELLICENCIA DE DIAABM02:00:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 5308CHRISTIAN GOMEZ MUÑC.E. RAYOTEAMABM02:02:4421100:30:1819001:21:1214.7801:51:3022800:11:1400:01:3700:01:32
37 8059RUBEN DE LA PEÑA GALLICENCIA DE DIAABM02:03:2122800:31:1219201:21:2614.7401:52:3820100:10:4300:01:5700:01:40
38 8055SERGIO MARIN GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:1022600:31:0821701:27:1313.7601:58:2114800:09:4900:02:2300:01:57
39 8063ROBERTO ROSA DE VICLLICENCIA DE DIAABM02:09:1215700:28:1323501:30:1613.2901:58:2920000:10:4300:01:3400:01:52
40 7107JONATAN CARRILLO MOLLICENCIA DE DIAABM02:09:4524100:32:2821001:25:441401:58:1223900:11:3300:02:1100:01:50
41 8042AARON GARCIA RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:09:5920900:30:1722801:28:5413.501:59:1120700:10:4800:01:5700:01:33
42 8006GERARD LOPEZ GONZALLLICENCIA DE DIAABM02:10:5217200:28:4823801:31:3813.102:00:2618400:10:2600:02:4800:02:06
43 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM02:13:2624900:32:5123101:29:2613.4202:02:1722300:11:0900:01:5000:01:33
44 4298JONATAN MACIAS ARANCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:13:3622900:31:1323701:31:3713.102:02:5020500:10:4600:01:2800:01:03
45 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:14:0211700:26:5225101:37:4312.2802:04:3511700:09:2700:01:1200:01:04
46 8034RAÜL ALBARRAL MARTÍLLICENCIA DE DIAABM02:20:5224500:32:4124801:36:0512.4902:08:4625400:12:0600:01:4500:01:55
47 8008IVAN MAURI COSTALLICENCIA DE DIAABM02:25:1425200:33:1225401:40:1811.9602:13:3024500:11:4400:01:4500:01:31
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:22:28700:21:34500:53:0122.6301:14:35900:07:5300:00:4000:01:04
2 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:28:591800:22:561500:57:1820.9401:20:146500:08:4500:00:5100:00:48
3 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M01:29:282600:23:331400:57:1720.9501:20:505600:08:3800:00:5900:00:43
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:30:242800:23:362100:58:2820.5201:22:043400:08:2000:00:3800:00:42
5 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:31:173800:24:022200:58:3520.4801:22:375900:08:4000:00:4300:00:42
6 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:31:583500:23:502500:59:3020.1701:23:205300:08:3800:00:5000:00:56
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:31:591900:22:573201:01:2219.5501:24:19400:07:4000:01:0300:00:48
8 7136DAVID PÁRRAGA VITALLICENCIA DE DIAV1M01:32:374500:24:172601:00:002001:24:173300:08:2000:01:1600:01:12
9 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:34:162700:23:353601:01:5719.3701:25:326200:08:4400:00:5400:00:43
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:35:072400:23:215201:03:2818.9101:26:493200:08:1800:00:5500:00:54
11 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:35:253900:24:034201:02:4619.1201:26:495000:08:3600:00:5700:00:50
12 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:306100:24:563701:02:0019.3501:26:5612900:09:3400:00:5300:00:49
13 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:36:332000:23:156001:05:1118.4101:28:262100:08:0700:00:4600:00:47
14 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:413700:23:585601:04:1418.6801:28:124200:08:2900:01:0300:00:52
15 7126ARTURO MARTÍNEZ RODLLICENCIA DE DIAV1M01:38:3910600:26:204401:03:0619.0201:29:269000:09:1300:01:3000:01:09
16 8033ORIOL CARRERAS MONRLLICENCIA DE DIAV1M01:39:2611200:26:295301:03:4018.8501:30:099800:09:1700:01:4500:00:56
17 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M01:39:534600:24:177701:07:3517.7601:31:521600:08:0100:01:1000:01:33
18 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:504700:24:228801:09:1417.3301:33:362600:08:1400:00:5500:00:52
19 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:42:189900:26:157201:06:3418.0301:32:4912000:09:2900:01:0300:00:57
20 3288JOSÉ ANTONIO MALLENCERRR IGUALADAV1M01:42:3111400:26:387101:06:3218.0401:33:1010500:09:2100:01:2000:01:01
21 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M01:42:406300:24:588701:09:0917.3501:34:074500:08:3300:01:1600:01:18
22 3269ABEL BLANQUE PARCERINDEPENDENTV1M01:43:1119300:29:464801:03:1918.9501:33:0516900:10:0600:01:3000:01:18
23 7141SERGI ACEDO RAMANOTFEECV1M01:43:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:45:4013100:27:238001:08:2117.5601:35:4415600:09:5600:00:5500:00:45
25 8007CARLOS ESTEBAN GUZMLLICENCIA DE DIAV1M01:47:278300:25:3211401:12:3316.5401:38:0510600:09:2200:01:2500:01:33
26 8030ERNESTO CIRERA LOPELLICENCIA DE DIAV1M01:47:498400:25:3512201:13:3016.3301:39:056300:08:4400:01:1200:01:32
27 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:47:518800:25:3811801:12:5416.4601:38:3210000:09:1900:01:1700:01:52
28 3606RAMON SANCHEZ FONTCC. TRIATLO MONTORNESV1M01:47:579100:25:5511601:12:4216.5101:38:3710200:09:2000:01:0100:01:31
29 8018JORGE PANADES FERRELLICENCIA DE DIAV1M01:49:0616100:28:1710201:10:5716.9101:39:1415100:09:5200:01:1600:00:59
30 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M01:51:2912500:27:0913901:15:3115.8901:42:406600:08:4900:01:5300:00:45
31 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:52:0717400:28:5012701:13:5516.2301:42:4510800:09:2200:01:1000:01:12
32 4679TONY SAYAGO RODRÍGINDEPENDENTV1M01:52:0815500:28:1113201:14:3416.0901:42:4511000:09:2300:01:5000:01:30
33 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:52:2211300:26:3614201:15:4215.8501:42:1816500:10:0400:01:0600:00:58
34 8022OSWALD CARRERAS CABLLICENCIA DE DIAV1M01:53:0116300:28:2313101:14:3316.101:42:5616800:10:0500:01:1900:01:05
35 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:54:2716000:28:1614401:16:0615.7701:44:2216700:10:0500:01:0800:01:01
36 8048ISMAEL SOLA ORTIGOSLLICENCIA DE DIAV1M01:55:1012800:27:1716401:18:1215.3501:45:2913700:09:4100:01:1900:01:19
37 8005TONI MARTÍNEZ ALONSLLICENCIA DE DIAV1M01:56:4416800:28:3616201:18:0715.3601:46:4316100:10:0100:01:4100:01:40
38 8026ALBERT SATORRAS RAMFEECV1M01:57:0714400:27:5417601:19:1415.1501:47:0815900:09:5900:01:2200:01:31
39 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:57:3616400:28:3016601:18:1715.3301:46:4720800:10:4900:01:1400:01:09
40 4271JAVIER VILLAR VILLAINDEPENDENTV1M01:57:4718100:29:1616701:18:2815.2901:47:4416400:10:0300:01:2100:01:32
41 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M01:58:4118000:29:1117401:19:0115.1901:48:1218700:10:2900:01:0800:00:58
42 8051RAUL CIRERA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:00:4222000:30:5317801:19:1815.1301:50:1119000:10:3100:01:2700:01:12
43 8003JORDI CARRILLO DEL LLICENCIA DE DIAV1M02:01:0617700:28:5519101:21:1614.7701:50:1121400:10:5500:01:2700:00:46
44 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUV1M02:04:0420600:30:1320501:24:2214.2201:54:3512100:09:2900:01:1600:00:54
45 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:04:0915900:28:1521401:26:3813.8501:54:539700:09:1600:02:2800:01:37
46 320ALEX MEROÑO SALVATIABSOLUT SPORTV1M02:04:5615000:28:0321901:27:2213.7401:55:2512400:09:3100:01:0300:01:03
47 8020ESTEVE UTSET BADIELLLICENCIA DE DIAV1M02:06:0619900:29:5620601:25:0114.1101:54:5722400:11:0900:01:5600:01:28
48 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:09:3220500:30:1122501:28:3313.5501:58:4420600:10:4800:01:1900:00:58
49 8064ISAAC PEREZ SOBREBALLICENCIA DE DIAV1M02:12:1422700:31:1223301:30:0413.3202:01:1621800:10:5800:01:5900:01:28
50 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:15:1621400:30:2724501:34:2412.7102:04:5118300:10:2500:01:2300:01:22
51 7110SERGIO RUIZ RESTOYLLICENCIA DE DIAV1M02:16:1625600:33:4522701:28:4913.5102:02:3425900:13:4200:02:0200:01:21
52 3907CINTO TORTAJADACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:16:1726100:36:0722601:28:3813.5402:04:4523700:11:3200:01:3400:01:35
53 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:17:3717500:28:5124901:37:1912.3302:06:1023600:11:2700:01:1500:03:38
54 7101ALEJANDRO HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:24:1925400:33:2625301:38:5612.1302:12:2224900:11:5700:01:4900:01:47
55 8052JUAN JOSE FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:28:3522100:31:0526001:47:1311.1902:18:1818000:10:1700:01:5700:01:59
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3656AGUSTI ROC AMADORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:26:02200:21:021700:57:3820.8201:18:40200:07:2200:00:4000:00:48
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:35:154100:24:054001:02:3419.1801:26:394900:08:3600:00:4600:00:47
3 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:36:223400:23:475501:04:1318.6901:28:003600:08:2200:00:5400:00:54
4 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:37:487000:25:145101:03:2518.9201:28:398600:09:0900:01:1400:00:55
5 7119XAVI AVELLANEDA JURLLICENCIA DE DIAV1M01:40:104800:24:227301:06:5017.9601:31:127800:08:5800:01:3400:01:17
6 619OSCAR PUNTI FIESTASCLUB NATACIO RUBIV1M01:41:309500:26:076601:06:0018.1801:32:0711100:09:2300:01:0400:01:01
7 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:43:166900:25:128401:08:4417.4601:33:5610300:09:2000:01:0900:00:44
8 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:44:267200:25:1710001:10:3417.0101:35:514700:08:3500:01:0800:00:50
9 2496VICTOR SANCHO GARRICLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:45:079200:25:588901:09:1917.3101:35:1715000:09:5000:01:0700:01:01
10 8027MANUEL FERNANDEZ COLLICENCIA DE DIAV1M01:45:0811100:26:279201:09:3517.2501:36:028300:09:0600:00:5900:00:54
11 8062BIEL SECALL ROCAFEECV1M01:45:085700:24:5111101:12:0916.6301:37:002200:08:0800:01:0300:01:15
12 8036JUANJO GALLARDO GONFEECV1M01:49:2313800:27:4210801:11:3416.7701:39:1617000:10:0700:01:3300:01:09
13 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:50:4716700:28:3511301:12:2816.5601:41:0314400:09:4400:01:2400:01:12
14 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:3312600:27:1012501:13:4916.2601:40:5919500:10:3400:01:3400:01:05
15 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:52:3113200:27:2514101:15:3915.8601:43:0411500:09:2700:01:1600:00:49
16 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:53:4812200:27:0715201:16:5415.601:44:0114600:09:4700:01:1300:01:36
17 1766EMILIO BLANCO NEBREPRAT TRIATLO 1994V1M01:54:1210100:26:1616801:18:3715.2601:44:5310100:09:1900:01:0500:01:09
18 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:54:4817100:28:4514701:16:2115.7201:45:0613800:09:4200:01:1600:01:05
19 7112OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:55:0614900:28:0214801:16:2515.701:44:2719600:10:3900:01:2600:01:24
20 7113PEPE VALLS PETCHAMEFEECV1M01:56:4322400:31:0713301:14:4316.0601:45:5021100:10:5300:01:5500:01:36
21 8037JORDI CODINAS FORTFEECV1M01:56:4721900:30:5113701:15:1515.9501:46:0619800:10:4100:02:0300:01:22
22 1405ALBERTO MARTÍN COSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:57:1214800:27:5918501:20:001501:47:599100:09:1300:00:5700:00:52
23 3948MARIO LOBERA VIZCAISOC ATLETICA CORBERAV1M01:58:468500:25:3620401:24:0814.2601:49:447900:09:0200:01:1400:01:03
24 8044JOAN ROIG PUIGFEECV1M01:59:2720700:30:1516901:18:4315.2401:48:5818600:10:2900:01:3800:02:02
25 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M02:00:1220200:30:0517501:19:1115.1501:49:1621600:10:5600:01:1800:01:11
26 3643ESTEBAN MARIN PERISVILADECANS TRIATLOV1M02:03:3317600:28:5320301:24:0714.2701:53:0019400:10:3300:01:2800:01:09
27 8039FRANCIS ORTIZ BERMULLICENCIA DE DIAV1M02:05:3718900:29:3421101:25:4513.9901:55:1918100:10:1800:01:5600:01:25
28 2006SEBASTIAN SALMERON INDEPENDENTV1M02:07:0121300:30:2420901:25:1914.0701:55:4323200:11:1800:01:0800:00:56
29 8035JOSE ALBERTO MAILLOLLICENCIA DE DIAV1M02:07:5211500:26:4123201:29:4713.3701:56:2823300:11:2400:02:3200:01:50
30 8038XAVIER PONS MUNILLLLICENCIA DE DIAV1M02:08:1815800:28:1522301:28:0313.6301:56:1825000:12:0000:01:4400:01:47
31 8029ALEX UTSET BADIELLALLICENCIA DE DIAV1M02:09:1523400:31:4921301:26:2413.8901:58:1322000:11:0200:01:4900:01:34
32 3316JOSEP ANTON CARDOSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:09:1824700:32:4220801:25:1114.0901:57:5323500:11:2500:01:3600:01:17
33 7135CARLES CASAS GIMENELLICENCIA DE DIAV1M02:09:4223200:31:3421801:27:1613.7501:58:5021000:10:5200:01:5900:02:12
34 8013XAVIER MORLIUS AIZALLICENCIA DE DIAV1M02:10:1423000:31:2122101:27:3813.6901:58:5923000:11:1500:01:1800:01:10
35 8019JOSE ESCUDERO FERNALLICENCIA DE DIAV1M02:14:3723300:31:4723901:31:4613.0802:03:3322100:11:0400:01:1300:01:43
36 8040JORDI SUÑÉLLICENCIA DE DIAV1M02:17:1724600:32:4124101:32:4912.9302:05:3024600:11:4700:02:2600:02:02
37 8004JORDI UROZ MALLOLFEECV1M02:20:4823800:31:5925001:37:4112.2802:09:4022200:11:0800:01:3800:01:33
38 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M02:29:4024800:32:5025801:45:0811.4102:17:5824300:11:4200:01:3700:02:09
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:34:592900:23:374501:03:0619.0201:26:432800:08:1600:00:5700:00:52
2 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:40:546500:25:017401:07:0817.8701:32:096400:08:4500:00:5100:00:48
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:41:3711600:26:446101:05:2718.3301:32:1111400:09:2600:00:5900:00:53
4 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:43:4810200:26:167801:07:5017.6901:34:0614000:09:4200:01:0500:00:57
5 1128BERNARDO GONZALEZ MVILADECANS TRIATLOV2M01:48:027800:25:2512801:14:0816.1901:39:334100:08:2900:01:1500:01:04
6 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:55:1716500:28:3415101:16:4715.6301:45:2115400:09:5600:01:2900:01:17
7 8010JORDI LUCIA OLIVERALLICENCIA DE DIAV2M02:08:1621700:30:3322401:28:0913.6101:58:4212800:09:3400:01:0400:00:50
8 8032RAFAEL MESTRE JUNCOLLICENCIA DE DIAV2M02:17:2825500:33:3923601:31:2813.1202:05:0725600:12:2100:02:0600:01:35
9 8024JOSEP CASASOLA FRASLLICENCIA DE DIAV2M02:28:2624300:32:3425501:43:2411.6102:15:5825800:12:2800:03:0400:01:40
10 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:29:1125300:33:1825701:44:0911.5202:17:2724400:11:4400:01:4200:02:02
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:35:375200:24:333901:02:1019.301:26:437100:08:5400:00:5200:00:49
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:45:3311900:26:559001:09:2617.2801:36:218900:09:1200:00:5700:00:50
3 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:48:2818800:29:349101:09:2617.2801:39:0011900:09:2800:01:2900:01:00
4 7139ENRIQUE ALBUIN MINGLLICENCIA DE DIAV2M01:56:2221000:30:1713801:15:2115.9301:45:3820200:10:4400:01:4500:01:33
5 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:57:3813600:27:3118901:20:3614.8901:48:0712500:09:3100:01:2700:00:55
6 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:05:3120100:30:0020201:23:5714.2901:53:5724000:11:3400:01:2800:01:20
7 2174RAMON PICAS FARRIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:15:2225800:33:5223401:30:0513.3202:03:5723400:11:2500:01:3700:01:29
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:47:188200:25:2911701:12:5416.4601:38:237500:08:5500:01:2000:01:08
2 7131FRANCESC XAVIER SUBFEECV3M01:57:2923100:31:2413601:15:1015.9601:46:3421300:10:5500:01:1200:01:53
3 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:58:0921500:30:2715501:17:1215.5401:47:3918900:10:3000:01:3300:01:29
4 1452JOSÉ RUIZ REYESC.E. SISTRELLSV3M01:59:1920400:30:0917701:19:1515.1401:49:2415300:09:5500:01:4000:01:38
5 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M02:10:3922300:31:0521601:27:0913.7701:58:1425700:12:2500:01:0300:01:39
6 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:15:5621800:30:4224601:34:4512.6602:05:2718800:10:2900:01:1600:01:17
7 8015MIQUEL DINARES FONTLLICENCIA DE DIAV3M02:21:1923900:32:0525201:38:2212.202:10:2720900:10:5200:03:0800:01:50

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32