RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
296 281 266 14 1 5 20 3 17 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:06:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:21:32
21265ALBERT CAMPS SERRA01:22:28
31389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:22:38

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:13:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12033JAN MARGARIT SOLE01:24:01
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:24:26
33895XAVIER MADRONA VILA01:25:10

3. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:23:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13656AGUSTI ROC AMADOR01:26:02
2436JORDI BONET NIETO01:27:22
35409PEP TATCHÉ LLONCH01:30:24

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:25:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:26:49
23647PAU MARZÁ BEDÓS01:28:57
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:29:36

5. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:31:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
15997ISMAEL VENTURA SANCHEZ01:21:20
23418SERGIO GALISTEO CABANILLAS01:32:47
33244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:37:32

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:37:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:28:59
24957FABIÁN HUERTAS JUDERIAS01:33:25
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:35:15

7. - C.N. VIC-ETB - 04:39:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12053EDUARD RODELLAS PLA01:30:40
2391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:32:36
31154TONI CASALS CASTELLAR01:36:22

8. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 04:43:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14738LUIS BIELSA ALLOZA01:27:36
23458JESUS TORRES PEREZ01:36:37
32153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:38:50

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:49:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:34:59
2631CARLOS LUIS PERELLO01:36:56
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:37:48

10. - CLUB NATACIO RUBI - 05:19:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1619OSCAR PUNTI FIESTAS01:41:30
22477RAFAEL HIERRO PEREZ01:45:40
33880CARLOS PARDOS MARIN01:52:07

11. - C.E. SISTRELLS - 05:21:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:39:20
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:42:40
31452JOSÉ RUIZ REYES01:59:19

12. - ABSOLUT SPORT - 05:22:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR01:32:29
23925CARLOS MOLINA GUISADO01:44:46
3320ALEX MEROÑO SALVATIERRA02:04:56

13. - CLUB TRIATLO I RUN WITH LEIVA - 05:25:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13370DAVID LUARNA GARCIA01:44:15
23829ROGER PEIXÓ FITÉ01:45:01
33383JOSE LUIS GARZON LANDABASO01:56:22

14. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:27:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:45:33
2435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:50:47
33253ÒSCAR FERNÁNDEZ01:51:33

15. - C.E. RAYOTEAM - 05:28:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1709GERMÀ BARROSO I PUJOL01:34:16
2215MARC ROURA GONELL01:51:26
35308CHRISTIAN GOMEZ MUÑOZ02:02:44

16. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:29:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11142FRANCESC MENOR DURAN01:49:38
22437DANIEL CARRASCO LUQUE01:49:49
31415KILIAN GARCIA JAMIN01:50:30

17. - CLUB ATLETISME OLESA - 05:33:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1382FERNANDO FERNANDEZ RODRIGUEZ01:37:07
23226MARC BARRANCO PONS01:45:48
32438ALBERT COLLADO VOLTA02:10:32

18. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 05:45:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14251JESUS PIÑERO SANTOS01:43:16
24283CARLES SOLE PIZARRO01:48:11
34298JONATAN MACIAS ARANA02:13:36

19. - T3R TRIATLO - 06:02:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1264GONZALO MARCHENA MARSET01:51:29
25245ABEL JOVÉ DOLZ01:55:57
33143AITOR FERNÁNDEZ GARCÍA02:15:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32