RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
192 180 169 11 0 5 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2033JAN MARGARIT SOLECLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:37:14100:20:291701:06:5817.9201:27:27300:09:4700:00:4400:00:43
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:52:171900:22:545401:17:5215.4101:40:464300:11:3100:00:3400:00:29
3 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM02:11:075500:25:0110501:32:4812.9301:57:4910200:13:1800:00:4100:00:49
4 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:19:237200:25:4313101:38:3312.1802:04:1614900:15:0700:00:4600:00:42
5 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADAJNM02:25:477800:26:0914901:47:3211.1602:13:415400:12:0600:01:1700:00:54
6 7010GERARD BATET XAUSFEECJNM02:28:126200:25:2515301:51:0610.802:16:314600:11:4100:00:4200:00:35
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1806ARANTXA SALVADO VERPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:34:1616000:32:1614801:47:0611.202:19:2214500:14:5400:00:5100:00:43
2 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F03:00:2616100:32:1616602:13:139.0102:45:2914600:14:5700:00:5400:00:40
3 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDASUB23F03:15:3116800:36:5316802:19:468.5902:56:3916800:18:5200:00:5300:00:50
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:42:542700:23:192301:09:2017.3101:32:39700:10:1500:00:3900:00:29
2 3322JOAN QUINTANA CASANCLUB TRI-BUABM01:46:194700:24:123401:10:5816.9101:35:103200:11:0900:00:4500:00:34
3 2271JAIRO GARCIA ALONSOA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:47:547400:25:482201:09:1317.3401:35:019100:12:5300:00:3700:00:29
4 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M01:51:012000:22:544901:16:5515.601:39:493300:11:1200:00:4000:00:29
5 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:53:404800:24:175101:17:0315.5701:41:206300:12:2000:00:4500:00:33
6 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:55:017000:25:395301:17:3015.4801:43:095000:11:5200:00:5200:00:38
7 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:56:125300:24:376401:20:011501:44:384500:11:3400:00:4900:00:41
8 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNSUB23M02:03:5411300:27:217201:23:1814.4101:50:3910100:13:1500:00:5300:00:44
9 7004ALEX GUTIERREZ SALVLLICENCIA DE DIASUB23M02:47:1914900:30:0516202:01:339.8702:31:3815400:15:4100:01:0000:00:47
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:57:279100:26:325801:18:2615.301:44:586500:12:2900:00:4000:00:36
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:20300:20:54201:01:2519.5401:22:19600:10:0100:00:2400:00:21
2 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:33:011000:21:36101:01:0919.6201:22:45900:10:1600:00:3100:00:25
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:09500:20:58601:03:3518.8701:24:33200:09:3600:00:3200:00:27
4 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:47900:21:35401:02:0619.3201:23:412900:11:0600:00:3700:00:31
5 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:471400:21:571101:05:3418.301:27:31800:10:1600:00:3400:00:28
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:38:091500:22:051401:06:0518.1601:28:10400:09:5900:00:3200:00:30
7 7005PAU MARZALLICENCIA DE DIAABM01:40:273300:23:361301:05:5918.1901:29:352200:10:5200:00:4800:00:30
8 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:41:012900:23:241601:06:1718.101:29:413800:11:2000:00:2700:00:30
9 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:44:474100:23:541801:07:3417.7601:31:2810300:13:1900:00:4300:00:40
10 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉINDEPENDENTABM01:44:502600:23:153001:10:2017.0601:33:353600:11:1500:00:4000:00:38
11 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:47:494600:24:023801:12:2516.5701:36:273900:11:2200:00:3800:00:28
12 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:09:286800:25:369301:28:4713.5201:54:2314700:15:0500:00:4000:00:38
13 898JORDI FERRERAS JEREC.E. TRIATHLONBCNABM02:17:5713700:28:4211601:36:0612.4902:04:489800:13:0900:01:1400:00:47
14 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:19:0614000:28:5611101:35:1612.602:04:1214400:14:5400:00:4800:00:35
15 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:19:0910800:27:1512301:37:1612.3402:04:3114200:14:3800:00:5900:01:06
16 3340FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM02:19:2410100:27:0412601:37:4212.2802:04:4614100:14:3800:00:4600:00:31
17 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM02:21:1312600:27:5513201:39:4012.0402:07:3511600:13:3800:00:5300:01:18
18 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM02:22:2711500:27:2513801:41:1111.8602:08:3612000:13:5100:00:4800:00:42
19 4111JAUME VALLS CURSELLCERRR IGUALADAABM02:41:5315000:30:1315801:54:5910.4402:25:1216200:16:4100:01:2500:01:39
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:08:2111900:27:348901:27:4013.6901:55:149700:13:0700:01:0600:00:42
2 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:17:1915700:31:439901:31:0113.1802:02:4414000:14:3500:00:4900:00:34
3 7016EMMA ANDERSON CRYNSLLICENCIA DE DIAABF02:19:2514200:28:5712001:36:4312.4102:05:4011900:13:4500:01:0100:00:52
4 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:55:1516200:33:5616302:04:159.6602:38:1116400:17:0400:00:3900:00:32
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:141100:21:38301:01:3619.4801:23:14500:10:0000:00:3100:00:26
2 7011ARITZ ZUÑIGA MONREALLICENCIA DE DIAABM01:38:412200:23:01901:04:4318.5401:27:442500:10:5700:00:4200:00:30
3 702JOAN SERRA PONSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:40:211600:22:201901:07:4417.7201:30:041100:10:1700:00:3900:00:32
4 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:11800:21:262101:08:4917.4401:30:152400:10:5600:00:4100:00:31
5 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:43:513800:23:502001:08:4517.4501:32:353700:11:1600:00:3100:00:30
6 4957FABIÁN HUERTAS JUDECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:033900:23:513301:10:4216.9701:34:334200:11:3000:00:3600:00:34
7 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:48:115200:24:353601:11:2816.7901:36:035800:12:0800:00:3300:00:33
8 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:51:073000:23:255001:16:5615.601:40:211900:10:4600:00:4300:00:49
9 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:54:115100:24:305901:18:3615.2701:43:062800:11:0500:00:4300:00:35
10 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM02:06:259300:26:418401:26:5613.801:53:378700:12:4800:00:4800:00:44
11 5887XAVIER GRAELLS MONTC.E.T. DISTANCEABM02:11:1410400:27:109801:30:4413.2301:57:5410600:13:2000:00:5900:00:42
12 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM02:21:1310900:27:1513401:39:5112.0202:07:0612700:14:0700:00:5300:00:47
13 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:21:369600:26:5514101:41:5011.7802:08:458900:12:5100:01:1200:00:56
14 5513PAU ALONSO ZAGUIRREVEC CYCLING & RUNABM02:25:2215100:30:1413501:39:5612.0102:10:1015000:15:1200:00:4800:00:34
15 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:28:1210300:27:0814701:46:4511.2402:13:5313200:14:1900:01:1500:01:08
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5146NURIA FERRER CRUSELC.N. REUS PLOMSABF02:07:0812000:27:358501:26:5913.801:54:347000:12:3400:00:5500:00:42
2 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:17:3913500:28:2711401:35:5212.5202:04:1910400:13:2000:00:4900:00:43
3 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:27:4415500:31:4013301:39:5012.0202:11:3016000:16:1400:00:4900:00:32
4 1811EMMA PÉREZ CUERVACERRR IGUALADAABF02:52:3116600:36:0616101:59:0410.0802:35:1016500:17:2100:00:5600:00:47
5 1947PATRICIA ARAMBURU ZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:52:5916700:36:1215901:58:3710.1202:34:4916700:18:1000:01:1600:00:45
6 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:01:4315800:32:0516702:14:168.9402:46:2115100:15:2200:00:5400:00:36
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:34600:21:04501:02:1119.301:23:151200:10:1900:00:3400:00:28
2 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:36:04400:20:571001:04:4618.5301:25:431300:10:2100:00:3400:00:25
3 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:181800:22:221501:06:1118.1301:28:331800:10:4500:00:2800:00:23
4 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:45:024300:23:552601:09:4517.201:33:404000:11:2200:00:4400:00:36
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:45:352400:23:063101:10:2217.0501:33:285700:12:0700:00:4100:00:35
6 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:45:533700:23:483201:10:3217.0101:34:204400:11:3300:00:4100:00:34
7 3418SERGIO GALISTEO CABC. TRIATLO MONTORNESABM01:48:408800:26:292401:09:2217.301:35:518800:12:4900:00:5600:00:36
8 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:50:352100:22:585201:17:0715.5601:40:051400:10:3000:01:0100:00:32
9 3759MANUEL CARRION RUBICLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:51:495000:24:234501:15:3915.8601:40:024800:11:4700:00:5600:00:33
10 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:53:514200:23:545501:17:5515.401:41:495200:12:0200:00:5000:00:38
11 7007DAVID RAMOS VILANOVLLICENCIA DE DIAABM01:55:5012100:27:364201:15:001601:42:3610000:13:1400:00:0000:00:00
12 8014JAVIER GARCIA PACHELLICENCIA DE DIAABM01:57:007100:25:406101:19:0915.1601:44:496000:12:1100:00:4800:00:37
13 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM01:58:356500:25:287001:22:3114.5401:47:591500:10:3600:00:5200:00:31
14 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM02:00:587700:26:066601:22:0514.6201:48:118500:12:4700:00:4800:00:42
15 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC. TRIATLO MONTORNESABM02:01:261200:21:539401:28:5013.5101:50:431700:10:4300:00:5900:00:39
16 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:01:548000:26:146901:22:1514.5901:48:2910800:13:2500:01:0900:00:59
17 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM02:03:399800:27:027301:23:3914.3501:50:419200:12:5800:00:4100:00:42
18 2415CRISTIAN MARTÍNEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM02:04:0612400:27:477401:23:4014.3401:51:277400:12:3900:01:0000:00:47
19 8003CESAR CLARIANA BLANLLICENCIA DE DIAABM02:05:539900:27:028001:25:1414.0801:52:1611300:13:3700:00:5100:00:36
20 3302JONATAN CARDENAS PEA.C. PARETS RAVET BIKEABM02:06:039500:26:488301:26:4013.8501:53:287100:12:3500:01:2700:01:01
21 3203DANIEL SANCHEZ GONZC.N. REUS PLOMSABM02:07:1010500:27:128601:27:1913.7401:54:317600:12:3900:00:4100:00:40
22 1060JAVIER LORENTE SANCCASBOI TRIATLOABM02:08:1812300:27:468201:26:2413.8901:54:1012800:14:0800:00:4800:00:41
23 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:08:579000:26:329501:29:2713.4201:55:599300:12:5800:01:1400:00:40
24 7003ALBERTO RAMÍREZ AMLLICENCIA DE DIAABM02:17:258500:26:2412701:37:5712.2502:04:219500:13:0400:01:1300:01:08
25 8008ALEJANDRO MARTÍN MLLICENCIA DE DIAABM02:18:4211600:27:2512201:37:0012.3702:04:2513000:14:1700:00:0000:00:00
26 8009MIGUEL CASTRO ARANDLLICENCIA DE DIAABM02:20:2713000:28:1612901:38:1312.2202:06:2912200:13:5800:01:1900:01:23
27 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM02:23:0812700:28:0013701:40:4311.9102:08:4313500:14:2500:00:5500:00:44
28 7002ANGEL CASILLASLLICENCIA DE DIAABM02:26:0715300:31:3413001:38:2312.202:09:5715900:16:1000:01:0400:00:54
29 1697SERGI LOPEZ SILVAINDEPENDENTABM02:41:4813900:28:5616001:58:5310.0902:27:4912400:13:5900:02:2600:01:37
30 8007CARMELO TERUEL ROYOLLICENCIA DE DIAABM03:06:3515900:32:0916902:21:468.4602:53:557800:12:4000:01:3100:00:48
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:04:4811100:27:207601:24:2814.2101:51:489400:13:0000:00:4500:00:49
2 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F02:30:5011200:27:2115201:49:031102:16:2413600:14:2600:01:1100:00:48
3 5172MONICA OLIVER HERREPRAT TRIATLO 1994V1F02:32:2516500:34:3314001:41:4411.802:16:1715800:16:0800:01:0200:00:48
4 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:03:1316900:37:5716502:07:459.3902:45:4216600:17:3100:00:5000:00:41
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:04700:21:06801:04:4118.5501:25:471000:10:1700:00:3500:00:31
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:43:221700:22:212801:09:5417.1701:32:153100:11:0700:00:4600:00:49
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:44:213400:23:382701:09:5117.1801:33:292100:10:5200:00:2900:00:27
4 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:44:514000:23:522501:09:3417.2501:33:264100:11:2500:00:5000:00:37
5 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:45:523100:23:313501:11:0816.8701:34:393400:11:1300:00:5600:00:41
6 7009IVAN OULEGO MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:47:475400:24:542901:10:1717.0701:35:117200:12:3600:00:0000:00:00
7 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:48:212500:23:124001:13:2216.3601:36:344900:11:4700:00:3600:00:36
8 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:49:144900:24:213701:12:1216.6201:36:338100:12:4100:00:5000:00:37
9 3416XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:50:381300:21:554601:16:0215.7801:37:578000:12:4100:00:3700:00:30
10 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:50:442800:23:204801:16:2915.6901:39:492300:10:5500:00:4700:00:55
11 1112JOSE MARIA RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:55:298100:26:164701:16:2815.6901:42:448400:12:4500:00:4300:00:32
12 3269ABEL BLANQUE PARCERINDEPENDENTV1M01:55:4612200:27:454301:15:1415.9501:42:598600:12:4700:01:0100:00:55
13 3288JOSÉ ANTONIO MALLENCERRR IGUALADAV1M01:56:197500:25:495601:18:0315.3701:43:526400:12:2700:00:5900:00:47
14 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:124400:23:576801:22:0914.6101:46:063000:11:0600:00:4000:00:37
15 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M01:59:106400:25:286501:21:0814.7901:46:366900:12:3400:00:4500:00:55
16 7001ISMAEL LOPEZ VEGALLICENCIA DE DIAV1M02:00:075800:25:147101:22:3314.5401:47:476200:12:2000:00:0000:00:00
17 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:03:455700:25:137901:25:1214.0801:50:2510500:13:2000:00:5900:00:55
18 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:06:3911000:27:158101:25:2414.0501:52:3912500:14:0000:00:4800:00:36
19 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M02:07:1810000:27:039101:28:1013.6101:55:135300:12:0500:00:5300:00:44
20 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:08:216900:25:389601:29:3113.4101:55:099900:13:1200:00:4500:00:44
21 5999ANTONIO LORENTE SANCASBOI TRIATLOV1M02:14:0213300:28:2210101:31:1513.1501:59:3713400:14:2500:01:0100:00:43
22 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M02:14:4812800:28:0910601:33:0312.902:01:1211200:13:3600:01:0400:00:45
23 3916DAVID SABARIEGOS CACLUB ATLETISME OLESAV1M02:15:0213800:28:4310201:32:0013.0402:00:4313100:14:1900:00:4500:00:41
24 3380MIGUEL ANGEL RIOS OVEC CYCLING & RUNV1M02:16:008200:26:1611301:35:4512.5302:02:0112300:13:5900:01:1100:01:04
25 8004ALEJANDRO PONS SOLELLICENCIA DE DIAV1M02:16:248600:26:2512101:36:5312.3902:03:189600:13:0600:01:0800:01:27
26 8012SERGIO LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3811700:27:2812501:37:4112.2802:05:096600:12:2900:01:1700:00:59
27 3650JOSÉ MIGUEL TERNEROCERRR IGUALADAV1M02:17:405600:25:0213601:40:4011.9202:05:425100:11:5800:01:0100:00:48
28 7017DAVID IGLESIAS CABELLICENCIA DE DIAV1M02:19:1114600:29:1411501:35:5712.5102:05:1112600:14:0000:01:1300:00:54
29 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:25:1513600:28:2814201:42:0411.7602:10:3214300:14:4300:00:5800:00:53
30 2837ELOI JULIA BONMATITRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M02:26:0215600:31:4112401:37:3312.302:09:1416300:16:4800:01:4500:01:17
31 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:31:1414300:28:5715101:48:4411.0402:17:4111000:13:3300:00:4600:00:45
32 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:37:1514800:30:0215401:51:2910.7602:21:3115600:15:4400:00:5100:00:48
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8006AGUSTÍ ROC AMADORFEECV1M01:34:25200:20:35701:04:2518.6301:25:00100:09:2500:00:3200:00:31
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:333600:23:451201:05:4318.2601:29:282700:11:0500:00:3200:00:24
3 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:47:533500:23:423901:13:0616.4201:36:482600:11:0500:00:3400:00:28
4 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:49:513200:23:344401:15:2815.901:39:022000:10:4900:00:4000:00:35
5 619OSCAR PUNTI FIESTASCLUB NATACIO RUBIV1M01:57:468300:26:176001:18:5015.2201:45:077500:12:3900:00:5000:00:38
6 2273FRANCESC PADRO BAROT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:58:479200:26:416201:19:2515.1101:46:067900:12:4100:01:0300:00:37
7 2496VICTOR SANCHO GARRICLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:00:287300:25:446701:22:0714.6101:47:517300:12:3700:00:4900:00:37
8 7015JOSE FELIX DURAN FELLICENCIA DE DIAV1M02:03:324500:23:589201:28:2013.5801:52:183500:11:1400:01:1800:01:02
9 8005JUANJO GALLARDO GONFEECV1M02:04:366700:25:307801:24:5214.1401:50:2212900:14:1400:01:0600:00:45
10 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M02:07:469700:26:578801:27:2813.7201:54:2510700:13:2100:01:0000:01:03
11 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M02:07:557900:26:119701:29:3513.401:55:465900:12:0900:00:5300:00:38
12 7014TINO PALENCIA COLLAFEECV1M02:08:0311400:27:249001:27:5913.6401:55:237700:12:4000:00:0000:00:00
13 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:08:0714500:29:077501:24:2514.2201:53:3213900:14:3500:00:4500:00:34
14 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M02:12:4210700:27:1410001:31:0713.1701:58:2113300:14:2100:01:4300:00:59
15 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV1M02:12:439400:26:4110401:32:181301:58:5911800:13:4400:01:0800:01:03
16 1766EMILIO BLANCO NEBREPRAT TRIATLO 1994V1M02:12:438400:26:1910801:33:4012.8101:59:598300:12:4400:00:4500:00:34
17 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:13:028900:26:3010901:33:4012.8102:00:109000:12:5200:01:1800:01:09
18 8010JOSE MOLINAFEECV1M02:18:2914400:29:0611201:35:4012.5402:04:4611700:13:4300:00:5600:00:33
19 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M02:18:3814100:28:5611701:36:0812.4802:05:0411100:13:3400:00:5800:01:03
20 5805JOSE ANTONIO TROYA CASBOI TRIATLOV1M02:18:5911800:27:3012801:37:5912.2502:05:2910900:13:3000:01:0900:01:18
21 3325OLIVIER JAMETINDEPENDENTV1M02:20:117600:25:5913901:41:4011.802:07:396800:12:3200:00:5400:00:47
22 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M02:21:1114700:29:5411801:36:1112.4802:06:0514800:15:0600:00:5700:00:53
23 7013JOSE LUIS REYES PONFEECV1M02:26:1316300:34:1311901:36:2912.4402:10:4215200:15:3100:00:0000:00:00
24 7006RAMON FERNANDEZ FARLLICENCIA DE DIAV1M02:28:1812500:27:5214601:45:5211.3402:13:4413800:14:3400:01:1700:01:41
25 8011ESTEBAN MARIN PERISLLICENCIA DE DIAV1M02:31:5512900:28:0914501:44:1411.5102:12:2316900:19:3200:01:0300:01:04
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:47:442300:23:034101:14:0016.2201:37:031600:10:4100:00:4300:00:35
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:57:036100:25:246301:19:2815.101:44:526100:12:1100:00:4600:00:37
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:13:176600:25:2911001:34:1012.7401:59:3911500:13:3800:00:5100:00:41
4 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M02:19:375900:25:1514401:42:3611.702:07:514700:11:4600:01:0600:00:52
5 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:22:5710200:27:0714301:42:1311.7402:09:2011400:13:3700:01:1900:01:28
6 3260JOAN JOSEP ALBALADECLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:31:0110600:27:1215001:47:5911.1102:15:1115700:15:5000:00:4300:00:29
7 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M02:34:1213100:28:1715501:51:5910.7202:20:1612100:13:5600:01:0600:00:49
8 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M02:39:0915200:31:0915601:52:1810.6902:23:2715500:15:4200:01:2200:01:04
9 2484DAVID PARDO ESTADELINDEPENDENTV2M02:53:2215400:31:3816402:06:089.5102:37:4615300:15:3600:01:1200:00:47
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:55:496300:25:265701:18:1615.3301:43:425600:12:0700:01:0000:00:41
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:03:268700:26:267701:24:3014.201:50:566700:12:3000:00:5600:00:40
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:12:4713400:28:2510301:32:1613.0102:00:415500:12:0600:00:5200:00:40
4 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROV2M02:16:2313200:28:2010701:33:3512.8202:01:5513700:14:2800:01:1000:00:55
5 2174RAMON PICAS FARRIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:44:3316400:34:2115701:53:3510.5602:27:5616100:16:3700:01:3800:01:10
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:05:256000:25:178701:27:2613.7201:52:438200:12:4200:00:5500:00:56

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32