RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
192 180 169 11 0 5 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:44:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:33:34
21389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:34:47
31265ALBERT CAMPS SERRA01:36:04

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:44:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:33:14
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:34:09
32033JAN MARGARIT SOLE01:37:14

3. - C.N. REUS PLOMS - 04:55:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:33:01
23894MARC CASANOVA SOLA01:38:09
33903MARC CIRERA CASELLAS01:43:51

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:02:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:32:20
2436JORDI BONET NIETO01:36:04
32237JOSE HOYOS ARCE01:53:51

5. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 05:14:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14738LUIS BIELSA ALLOZA01:41:11
22153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:45:02
32271JAIRO GARCIA ALONSO01:47:54

6. - C.N. VIC-ETB - 05:21:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12053EDUARD RODELLAS PLA01:41:01
21154TONI CASALS CASTELLAR01:49:51
33416XAVI PADRÓS FRANQUESA01:50:38

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:25:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14957FABIÁN HUERTAS JUDERIAS01:46:03
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:47:53
33354XAVIER LÓPEZ FERNÁNDEZ01:51:07

8. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:30:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1702JOAN SERRA PONS01:40:21
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:40:33
34472MARC BATLLE BASART02:09:28

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:40:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13418SERGIO GALISTEO CABANILLAS01:48:40
23244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:50:35
35854ESTEVE OLIVÉ BOIX02:01:26

10. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:48:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:47:44
21543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:55:01
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO02:05:25

11. - VEC CYCLING & RUN - 05:52:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11550RICARD VALL MALET01:49:14
21535MANEL HIDALGO ÁLVAREZ01:59:10
31559DANIEL REYES HIDALGO02:03:54

12. - CERRR IGUALADA - 05:52:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:43:22
23288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERO01:56:19
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:12:47

13. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:12:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12496VICTOR SANCHO GARRIGA02:00:28
25944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ02:03:45
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ02:08:07

14. - CLUB NATACIO RUBI - 06:17:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1619OSCAR PUNTI FIESTAS01:57:46
22477RAFAEL HIERRO PEREZ02:06:39
31393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL02:12:43

15. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:23:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU02:03:26
2435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA02:07:46
33253ÒSCAR FERNÁNDEZ02:12:42

16. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:32:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:45:35
23407GERARD GOMIS MOURE02:21:36
33348RAUL GUARDIOLA ROCA02:25:15

17. - CASBOI TRIATLO - 06:41:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11060JAVIER LORENTE SANCHEZ02:08:18
25999ANTONIO LORENTE SANCHEZ02:14:02
35805JOSE ANTONIO TROYA GARCÍA02:18:59

18. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:42:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13759MANUEL CARRION RUBIO01:51:49
21340ALEX ALDOMA BRUFAU02:22:57
33258JAIME ESCOLANO FERNANDEZ02:28:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32