RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
256 220 24 12 1900 90 21 17 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMOSALTOKI TRIKIDEAKABF05:00:37700:27:578002:51:4331.4503:19:404001:40:5700:01:5900:00:41
2 1822CRISTINA PRAT DOTINFINITRIABF05:07:115800:32:226202:47:1932.2703:19:416401:47:3000:02:2300:00:38
3 4068CRISTINA LOBACO VALCAMBRILS CLUB TRIATLOABF06:04:2910300:35:3118203:17:5227.2903:53:2316502:11:0600:03:5000:01:54
4 3588ESTHER VIDAL PAJARECLUB ATLETIC VAL D´ARANABF06:09:1613700:37:1018803:19:3027.0703:56:4017002:12:3600:01:5900:01:58
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 97YOLANDA LOPEZ RAMIRCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF05:32:1213200:36:546502:48:2232.0703:25:1615202:06:5600:03:0300:01:30
2 1925TERESA JORI GARCIAINFINITRIABF05:46:3012200:36:2217503:13:1627.9403:49:3811301:56:5200:03:4500:01:38
3 1895RAQUEL GIL SOJOTRIATHELITEABF05:58:063600:30:4318703:19:0927.1203:49:5215602:08:1400:02:4500:01:29
4 62MIREIA RODRIGUEZ CAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF06:03:129500:35:0116703:09:4428.4603:44:4518302:18:2700:03:1400:01:56
5 1828RAQUEL MARTIN FERNAC.N. MATAROABF06:07:528100:34:0014103:04:4329.2303:38:4320202:29:0900:01:5000:01:13
6 5090ELISABET MUÑOZ GARCCLUB TRITRAININGABF06:57:4621700:56:0221603:40:1024.5304:36:1219102:21:3400:02:4700:01:29
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1889TABITA CABALLERO GOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF05:35:3913900:37:1216103:08:3628.6303:45:487501:49:5100:03:0200:00:48
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 109EVA RIBALTA FERRERC.A. IGUALADAV1F05:20:5016400:39:4311302:59:0430.1603:38:474401:42:0300:01:5200:00:41
2 5109LAURENCE LESTANGCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1F05:38:1715000:38:4513503:03:2129.4503:42:0610801:56:1100:02:0600:00:49
3 7041LAURA MARTIN HERRERLLICENCIA DE DIAV1F06:18:0020400:44:1521003:32:2625.4204:16:4113302:01:1900:04:2100:01:30
4 126BLANCA TRENAS HINOJTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F06:21:0917900:40:3320403:29:3125.7704:10:0416402:11:0500:03:5000:01:44
5 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F06:29:5619300:42:2620103:27:3926.0104:10:0518702:19:5100:02:2900:01:25
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F05:51:044200:31:1513703:03:5129.3703:35:0617802:15:5800:01:4500:01:27
2 5153M.ANGELES CHAMORRO CLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F06:15:5920800:45:0520603:30:1425.6904:15:1913002:00:4000:03:4600:01:39
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F06:41:2517100:40:0720203:28:1825.9204:08:2520402:33:0000:04:2000:02:29
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 499CARLOS ALFONSO PULIFASTTRIATLON CLUBSUB23M04:46:56300:26:493202:40:1833.6903:07:073701:39:4900:01:5400:01:03
2 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M05:28:0312800:36:4510402:57:0630.4903:33:519601:54:1200:03:1700:00:45
3 7033SERGI LÓPEZ CALBETLLICENCIA DE DIAABM05:28:296200:32:4312103:00:2329.9403:33:0610401:55:2300:04:0600:01:11
4 6084ALEJANDRO SANCHEZ CTRIATLON CIERZOSUB23M05:38:4414300:37:2210902:57:5230.3603:35:1414202:03:3000:02:3700:01:17
5 777DANIEL BERNABE PEREC.E. MEDITERRANISUB23M06:16:0111600:36:0218903:19:5727.0103:55:5918802:20:0200:03:2300:01:14
6 7022JORDI GARCIA CABEROLLICENCIA DE DIASUB23M06:38:4314700:38:0819903:27:3426.0204:05:4220502:33:0100:04:3500:02:51
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM04:32:182100:29:48702:30:2835.8903:00:161001:32:0200:01:3600:01:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM04:38:594700:32:003602:41:4233.403:13:42401:25:1700:01:2600:00:35
3 6061AMAURY DEHEZLLICENCIA DE DIAABM04:41:273800:30:461302:33:0235.2903:03:482701:37:3900:02:5300:01:25
4 4403GUILLERMO GABAS CANC.E. TRIATHLONBCNABM04:46:163700:30:451902:36:1134.5703:06:563401:39:2000:01:2500:00:47
5 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:49:552600:30:024402:43:0733.1103:13:092301:36:4600:02:0100:00:47
6 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM04:56:373500:30:383002:39:5733.7603:10:355701:46:0200:01:3600:01:23
7 4404SISCU HERNANDEZ SALTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:06:339400:34:536102:47:0232.3303:21:555101:44:3800:02:1900:01:09
8 6088XAVIER VIDAL FERNANLLICENCIA DE DIAABM05:09:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7010DAVID CASANOVAS FERLLICENCIA DE DIAABM05:13:261300:28:1911402:59:1530.1303:27:345501:45:5200:02:4700:01:17
10 7018MARC FARRÚS COLOMLLICENCIA DE DIAABM05:20:045200:32:121702:35:1634.7803:07:2817102:12:3600:02:4000:01:14
11 6076MARC ORANTES BRAVOLLICENCIA DE DIAABM05:25:1914100:37:1513803:03:5429.3603:41:094901:44:1000:03:0700:01:16
12 7009HÉCTOR PARRA CARRASLLICENCIA DE DIAABM05:26:2411500:36:018302:52:3431.2903:28:3512001:57:4900:02:3300:01:04
13 4610ENRIQUE TORNELL LÓPINFINITRIABM05:28:3013500:37:078402:52:3931.2803:29:4612601:58:4400:03:3700:01:06
14 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:31:1314600:37:479602:55:3530.7503:33:2212101:57:5100:03:0200:01:26
15 1106JAVIER CAVERO SAEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:44:3615600:39:1011502:59:2230.1103:38:3214902:06:0400:02:0000:01:17
16 7037ORIOL JIMÉNEZ CILLELLICENCIA DE DIAABM05:44:5819800:43:2411803:00:013003:43:2513402:01:3300:04:0400:02:06
17 7012OSCAR PÉREZ ARAUJOLLICENCIA DE DIAABM05:45:269900:35:2616403:09:0428.5603:44:3013102:00:5600:03:0100:00:55
18 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 - SURALABM05:47:0010000:35:2710002:56:0830.6603:31:3517702:15:2500:02:4600:01:10
19 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2 - SURALABM05:49:5116600:39:4412903:01:3929.7303:41:2315802:08:2800:04:1300:01:29
20 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM05:54:1316500:39:4319003:20:4826.8904:00:319201:53:4200:03:0900:01:19
21 7017PAU ALONSO HENZELLICENCIA DE DIAABM05:54:1919400:42:4418503:19:0027.1404:01:448801:52:3500:02:5500:01:11
22 6065CARLOS LLOVERA BAIGLLICENCIA DE DIAABM06:00:2913100:36:4613103:01:4629.7103:38:3219302:21:5700:03:1500:01:41
23 7011ROGER FILELLA NAVARLLICENCIA DE DIAABM06:05:4320900:45:0815903:07:2428.8203:52:3217402:13:1100:04:3500:01:50
24 7014RUBÉN SÁNCHEZ CASTLLICENCIA DE DIAABM06:08:3514500:37:328802:53:3331.1103:31:0521302:37:3000:04:5600:02:58
25 7008ALBERTO ROMÁN RODRÍLLICENCIA DE DIAABM06:36:5217600:40:2021403:37:3924.8104:17:5918402:18:5300:04:4500:02:19
26 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM06:46:5918900:42:0813303:03:0029.5103:45:0821903:01:5100:03:2500:01:30
27 3251MIQUEL GUERRERO SOLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM07:04:012500:30:0121703:56:4022.8204:26:4121202:37:2000:02:3200:02:30
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM04:14:19200:26:45202:22:3337.8802:49:18301:25:0100:01:2900:00:50
2 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB ESPORTIU IBERABM04:26:262800:30:10402:27:0036.7302:57:10601:29:1600:01:5100:00:54
3 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINFINITRIABM04:28:144800:32:03302:26:3736.8302:58:40701:29:3400:02:2400:01:08
4 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM04:30:244000:31:03602:29:3636.103:00:39801:29:4500:01:3600:00:56
5 7043ANGEL SANCHEZ NAVARCTH PICASSENTABM04:49:005400:32:171202:32:4735.3403:05:044801:43:5600:01:4300:00:56
6 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM04:52:18100:26:431002:31:1735.6902:58:009801:54:1800:01:4700:00:49
7 6062JUAN PEDRO VÁZQUEZ TRIECIJA NEVALUZABM04:54:165900:32:276302:47:2132.2703:19:481301:34:2800:02:4900:01:23
8 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM04:58:251000:28:125502:45:4232.5903:13:545001:44:3100:01:5500:00:46
9 6068JOSE LABRADOR SAMPILLICENCIA DE DIAABM04:59:498700:34:072702:39:0433.9503:13:116001:46:3800:02:3400:01:13
10 309POL NIN MORANTRIATLO OLESAABM05:02:377300:33:252202:37:5034.2103:11:157901:51:2200:02:0600:00:45
11 3148JORDI RIERA VARGAST-BIKES CLUB TRIATLOABM05:02:481700:29:263802:42:0033.3303:11:268001:51:2200:01:4600:01:13
12 2755DAVID GARCIA RODRIGCLUB TRIATLO MALGRATABM05:02:579800:35:214202:42:1933.2703:17:405301:45:1700:03:0600:00:54
13 227JORDI RIU MUDARRACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM05:05:536900:33:157002:49:4031.8303:22:554501:42:5800:02:2900:01:34
14 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM05:06:096500:32:5310502:57:1430.4703:30:071901:36:0200:02:3700:00:49
15 3126MANUEL BROTO SALGUECLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:06:199600:35:103302:40:2833.6503:15:387601:50:4100:02:0200:00:59
16 5563ORIOL VIDAL CAYROTEAM CALELLA TRIATHLONABM05:06:374500:31:575802:46:0232.5203:17:596901:48:3800:03:0700:01:46
17 1515JORDI GARRIGA CANALESPORTIU RIPOLLABM05:07:5813000:36:463902:42:0233.3303:18:487301:49:1000:01:5700:00:42
18 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM05:10:289100:34:382802:39:3233.8503:14:1010901:56:1800:01:5800:01:12
19 7038MARÇAL ESPARCH BORRLLICENCIA DE DIAABM05:11:0415900:39:387102:49:4631.8103:29:244301:41:4000:02:5200:01:38
20 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:13:4111000:35:406802:48:5431.9703:24:347201:49:0700:02:1700:00:51
21 1780JOAN RAMON PUJOL BACERRR IGUALADAABM05:15:376700:32:567502:50:2031.703:23:168701:52:2100:02:5800:01:05
22 523JAVIER GOMEZ GUTIERCLUB TRI5UABM05:16:325000:32:1012303:00:4029.8903:32:504701:43:4200:03:3200:01:08
23 7013ROBERT ALAS BOLLÓC.E. TRIATS.SOMABM05:19:227100:33:194902:44:2332.8503:17:4213502:01:4000:01:3400:00:59
24 6064ALBERT PRATS PORCELLLICENCIA DE DIAABM05:20:5311200:35:452902:39:3633.8303:15:2114802:05:3200:02:5100:01:47
25 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM05:22:277700:33:477702:50:3031.6703:24:1712301:58:1000:01:3900:01:08
26 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM05:25:443400:30:3512703:01:0829.8103:31:439501:54:0100:01:4200:00:52
27 2679BERNAT LOOMANS GUARINDEPENDENTABM05:31:187600:33:4212403:00:4629.8703:34:2811201:56:5000:03:4000:02:25
28 4609LLUÍS CANALS ALVAREINFINITRIABM05:31:4610700:35:3614903:05:2829.1203:41:047701:50:4200:02:5300:02:15
29 3231JORDI GAGO GARCÍACLUB TRIATLO ANYOSPARKABM05:34:053000:30:1815303:06:0329.0203:36:2111901:57:4400:02:1000:01:08
30 1600MARC BROTONS PARDOSTRI2WINABM05:35:148900:34:1811002:58:0730.3203:32:2513702:02:4900:03:5300:01:47
31 7027KILIAN MARTINEZ LEOLLICENCIA DE DIAABM05:43:207800:33:4814503:05:1029.1603:38:5814402:04:2200:03:3600:01:42
32 6087JORDI ALAMAN BUSQUELLICENCIA DE DIAABM05:56:3421000:45:1013903:04:1529.3103:49:2515402:07:0900:02:4200:01:50
33 7020JORDI PAMIES SAMPOLLLICENCIA DE DIAABM06:03:4019100:42:2114403:04:5929.1903:47:2017902:16:2000:04:3900:02:41
34 3222JOAN CASTELLANOS ALC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM06:06:3016300:39:4217703:15:0227.6903:54:4416702:11:4600:03:0800:01:56
35 5401MARC BAIGET GALLEGOCLUB TRITRAININGABM06:06:3719900:43:4419103:21:3726.7804:05:2113202:01:1600:04:2600:01:59
36 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM06:11:5021200:45:3412203:00:3729.903:46:1119902:25:3900:02:4500:01:36
37 6078JAVIER LANZA CUBILLLLICENCIA DE DIAABM06:12:0120300:44:1116903:11:1928.2303:55:3018002:16:3100:07:3100:05:13
38 7006RAÚL CARRASCO VELALLICENCIA DE DIAABM06:12:0419000:42:1618003:17:2727.3503:59:4316802:12:2100:05:0100:03:12
39 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM06:14:5811900:36:1510102:56:1330.6403:32:2821602:42:3000:02:1500:01:17
40 3292LUIS ENRIQUE RAMOS TRIDIRABM06:14:5920600:44:1621203:33:4625.2604:18:0211501:56:5700:06:0500:01:44
41 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM06:17:3118500:41:2517003:11:4328.1703:53:0819702:24:2300:01:5800:00:48
42 4197DANIEL HIDALGO BLANCLUB TRI5UABM06:20:0621100:45:1521303:35:0725.104:20:2212701:59:4400:04:5800:02:06
43 3962FERRAN SANJOSE MARQC. TRIATLO MONTORNESABM06:44:1616800:39:4620303:28:5125.8604:08:3720802:35:3900:03:3500:02:33
44 1214DAVID PEREZ TERRADOINDEPENDENTABM06:57:0120200:44:1021103:33:2125.3104:17:3121502:39:3000:02:4600:01:05
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM04:22:261500:28:41502:29:0136.2402:57:42201:24:4400:01:2100:00:43
2 1175JORDI GONZALEZ FARRC.E. PICORNELLABM04:31:55600:27:261102:32:3835.3803:00:04901:31:5100:01:1700:01:05
3 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAABM04:33:381400:28:222002:36:5134.4303:05:13501:28:2500:02:0000:00:46
4 322ROBERT MAYORAL SERRCLUB TRI5UABM04:38:12500:27:211602:34:4434.903:02:052001:36:0700:01:4900:00:58
5 799EDGAR SARABIA BALDOCLUB TRIATLO PROSANABM04:42:546100:32:40902:31:0435.7503:03:443301:39:1000:02:0700:00:58
6 2852RAFAEL BETHENCOURTTRIATLO JOVENT 79ABM04:43:061100:28:153102:40:0033.7503:08:151501:34:5100:01:5100:01:20
7 1692DANIEL SANCHEZ ROBLCLUB TRI5UABM04:46:34400:27:062402:38:493403:05:553801:40:3900:02:1800:01:10
8 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM04:48:41800:28:001502:33:5935.0703:01:596101:46:4200:01:2000:00:57
9 4379CARLES ARISA GONZAC.E. PICORNELLABM04:50:148500:34:043402:41:2033.4703:15:241401:34:5000:01:5600:01:11
10 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:52:381200:28:155102:44:4232.7903:12:573601:39:4100:01:4400:00:51
11 3166SERGIO GONZALEZ SANPRAT TRIATLO 1994ABM04:54:455300:32:164802:44:1932.8603:16:353101:38:1000:02:3600:01:17
12 1632DARIO XABIER PEREZ C.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:56:4914000:37:142302:38:4834.0103:16:023901:40:4700:02:4000:01:15
13 671JORDI PUIGFEL PALACC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:57:5510900:35:395002:44:2432.8503:20:032801:37:5200:03:2200:00:48
14 7042JOSE MARIA HERNANDECTH PICASSENTABM04:59:531800:29:326702:48:5031.9803:18:224101:41:3100:01:4400:00:59
15 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:00:308200:34:026402:47:5632.1603:21:583201:38:3200:04:0600:01:07
16 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:01:335700:32:204102:42:1433.2903:14:346301:46:5900:01:4500:01:18
17 3969JAUME TORRA MATEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM05:07:3417300:40:177202:49:5431.7803:30:112401:37:2300:03:4200:01:21
18 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM05:09:292400:29:594602:43:4632.9703:13:4510501:55:4400:01:4600:00:45
19 4497EDUARD TEBA ALBANELCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:11:364300:31:455602:45:5332.5503:17:389401:53:5800:02:3400:00:58
20 5780IVAN BRUCKC.N. MATAROABM05:15:424100:31:0814703:05:1429.1503:36:223501:39:2000:01:3000:00:57
21 6073ERNEST FARGUES LLORLLICENCIA DE DIAABM05:17:057400:33:2610602:57:2630.4303:30:525901:46:1300:03:3800:01:05
22 7035JORDI MOLINA FERRERLLICENCIA DE DIAABM05:23:4715100:38:467402:50:0231.7603:28:4810001:54:5900:02:1000:00:57
23 2441LLUIS GARCIA PAREDECLUB NATACIO RUBIABM05:24:0213800:37:119402:54:3730.9203:31:488601:52:1400:03:3600:01:12
24 4653JORGE RODRIGUEZ JIMCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM05:24:4612100:36:187802:50:3431.6603:26:5212201:57:5400:02:0800:01:10
25 2483JOSEP OCAÑA PRESCOLC.E. 3DREAMABM05:25:5510800:35:3810202:56:2930.603:32:079301:53:4800:02:5200:01:37
26 7034FRANCESC MORA MARCHLLICENCIA DE DIAABM05:26:2918000:40:3810302:56:5330.5303:37:317001:48:5800:03:5200:01:43
27 814JORDI PEIRÓ MATEUC.E. INEF LLEIDAABM05:26:378000:33:555202:45:1732.6703:19:1215502:07:2500:03:5500:01:20
28 7036WILLY ARELLANO RODRLLICENCIA DE DIAABM05:28:2914900:38:4210802:57:4930.3703:36:318301:51:5800:04:2500:01:51
29 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:37:1511700:36:1117103:11:5928.1303:48:107101:49:0500:03:2800:01:33
30 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM05:45:0113300:36:549202:53:5331.0603:30:4717502:14:1400:03:1900:01:14
31 5958BERNAT VINYALS VILAC.A. IGUALADAABM05:45:209200:34:4411102:58:0930.3103:32:5316902:12:2700:02:3000:00:59
32 7019RUBÈN MANAU CASASLLICENCIA DE DIAABM05:46:2621300:45:4415103:05:4729.0703:51:319901:54:5500:04:3200:02:05
33 2998NESTOR ANTON SANCHEC.E. NO TE PARESABM05:47:1110400:35:3214203:04:4829.2203:40:2015102:06:5100:05:3800:02:15
34 4791BRUNO RODRIGUEZ SUAUNIO ATLETICA RUBIABM05:47:2818400:41:0016303:08:4928.603:49:4911801:57:3900:02:4200:01:28
35 6066JORGE LAHUERTA PERELLICENCIA DE DIAABM05:52:5715700:39:1417803:16:5527.4203:56:0911101:56:4800:03:3200:02:20
36 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:55:5817200:40:1615203:05:5729.0403:46:1316202:09:4500:03:4600:01:05
37 3692ERIK TORNER ALTIMIRCLUB TRIATLO SABADELLABM05:58:3416000:39:3816603:09:2728.503:49:0516102:09:2900:04:0100:02:12
38 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:59:5711400:35:5914303:04:5129.2103:40:5018502:19:0700:05:1500:01:46
39 3786XAVIER CERES MATEOTRI2WINABM06:02:346600:32:5615703:07:1628.8403:40:1219402:22:2200:03:1800:02:32
40 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHABM06:20:3218700:41:4618103:17:4427.3103:59:3019002:21:0200:04:1000:01:40
41 2505MANEL ARANDA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM06:20:4110500:35:3316503:09:1328.5403:44:4620902:35:5500:04:2100:02:28
42 5863JOEL ROCA MARTICERRR IGUALADAABM06:23:1215800:39:2014803:05:2129.1303:44:4121402:38:3100:03:2700:01:59
43 6074MARCOS FEBAS FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM06:23:4218300:40:5217303:12:2228.0703:53:1420302:30:2800:04:1700:01:35
44 6072RAÚL NAVARRO REINOSLLICENCIA DE DIAABM06:29:5220700:44:3219803:27:0226.0804:11:3418102:18:1800:07:2000:04:15
45 6071JONATAN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM06:29:5317000:40:0620903:31:2725.5404:11:3318202:18:2000:03:5400:04:17
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1259SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M04:39:159700:35:17102:22:2737.9102:57:444201:41:3100:02:2000:00:39
2 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M04:41:085500:32:19802:30:5635.7803:03:152901:37:5300:01:4300:00:36
3 7004LUIS ROMERO PASCUALK0 TRIATLOI TALDEAV1M04:42:123200:30:241802:35:3334.7203:05:572101:36:1500:02:0000:01:18
4 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:51:574900:32:084502:43:0733.1103:15:152201:36:4200:02:4700:01:07
5 1769DANIEL SANCHEZ-ULLOTRI2WINV1M04:53:515100:32:115702:45:5532.5503:18:061801:35:4500:02:1600:00:53
6 1533LLUIS ALBERT VILAGIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:54:201900:29:372602:39:0133.9603:08:385401:45:4200:01:5000:01:11
7 3497ANTONIO GARCIA MOLETRI2WINV1M04:57:108800:34:155402:45:2632.6403:19:412501:37:2900:02:3500:00:53
8 3278DANI FARGUES GIMENOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:57:5410200:35:295902:46:4532.3803:22:141701:35:4000:04:0500:01:37
9 4348CESAR CAÑELLAS CLIMTRI2WINV1M04:58:317200:33:256902:49:3931.8303:23:041601:35:2700:02:4100:01:26
10 341ÀNGEL VIDAL I BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M05:02:1811800:36:118602:53:2331.1403:29:341201:32:4400:04:0300:01:05
11 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M05:02:2610600:35:349302:54:3530.9303:30:091101:32:1700:03:0600:01:06
12 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:07:378400:34:039802:56:0130.6803:30:042601:37:3300:03:0000:01:51
13 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M05:10:032000:29:456602:48:4032.0203:18:258101:51:3800:03:1700:01:43
14 7003RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M05:13:0018600:41:454302:43:0233.1203:24:476701:48:1300:03:4600:01:26
15 1263JORDI MARTINEZ SANTC.N. MATAROV1M05:14:0117800:40:277602:50:2831.6803:30:554601:43:0600:03:3300:01:16
16 4574ENRIC CLARAMUNT CODCLUB NATACIO BARCELONAV1M05:16:292300:29:5311202:58:4030.2203:28:336501:47:5600:02:1900:01:11
17 3012ALBERT QUIRCE MINGOCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M05:24:192200:29:529102:53:5331.0603:23:4512902:00:3400:02:1900:01:32
18 4286JOSEP BONET OLIVARTASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M05:28:22000:00:00000:00:00003:31:4411001:56:3800:00:0000:01:22
19 1760JOAN NEBLEZA MIRABECLUB NATACIO SITGESV1M05:31:012700:30:0413603:03:2729.4403:33:3111701:57:3000:03:1800:03:02
20 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M05:32:3412000:36:168502:52:4531.2603:29:0114302:03:3300:03:1200:00:47
21 3045JORDI PELEGRI CUENCCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M05:33:4012300:36:319502:55:1130.8203:31:4213602:01:5800:01:5700:00:46
22 5544JORGE MERINO HERNÁNCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M05:34:2014400:37:318102:51:5131.4203:29:2214602:04:5800:02:4700:01:00
23 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIV1M05:40:1215300:38:528202:51:5931.403:30:5116002:09:2100:02:2400:01:30
24 6077DANIEL MUÑOZ ANDRÉSLLICENCIA DE DIAV1M05:41:2713600:37:0815803:07:2328.8203:44:3111401:56:5600:03:5400:02:04
25 4487LLUIS XAVIER GARRETCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M05:42:3611100:35:4215503:07:0528.8603:42:4712801:59:4900:06:1400:01:55
26 475JAUME COMAS VIÑALSTRI2WINV1M05:42:367000:33:164702:44:1332.8803:17:2919802:25:0700:03:3900:01:33
27 2303ALEJANDRO PORCEL SAINFINITRIV1M05:43:0816100:39:4012003:00:2129.9403:40:0113802:03:0700:04:0800:01:30
28 5344ROGER ARCARONS LLONCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M05:43:236000:32:3517203:12:1728.0803:44:5212401:58:3100:03:2100:01:36
29 4812RAÜL CHACÓN CASESCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M05:54:379300:34:5017403:13:0327.9703:47:5315002:06:4400:07:0400:02:18
30 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M05:57:396800:33:1212603:01:0629.8203:34:1819602:23:2100:02:1600:01:12
31 724ALBERT ARENAS BONILCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M05:57:484400:31:4717903:17:2527.3503:49:1215902:08:3600:03:5200:03:36
32 6070CARLOS ARRANZ MAGAZLLICENCIA DE DIAV1M06:03:0219500:42:5715603:07:1228.8503:50:0917202:12:5300:03:5600:02:26
33 2230JUAN MANUEL HERNÁNDC.A. RIBAGORÇANAV1M06:09:3817700:40:2519303:22:1226.7104:02:3715302:07:0100:03:3900:01:39
34 6082CARLOS MULETLLICENCIA DE DIAV1M06:12:01000:00:00000:00:00004:00:5516602:11:0600:00:0000:03:15
35 7026ALBERT NEL-LO ANDRELLICENCIA DE DIAV1M06:18:1714800:38:3919603:26:2826.1504:05:0717302:13:1000:03:3800:02:00
36 6083JOSE MARIA VICENTE LLICENCIA DE DIAV1M06:37:1621600:47:5420003:27:3526.0104:15:2919202:21:4700:05:5300:02:16
37 7032JORDI COS CORTECANSLLICENCIA DE DIAV1M06:40:5919600:43:0819403:22:2926.6704:05:3720702:35:2200:04:0600:02:10
38 1141JORDI VERDU BARBEA.E. EKKE V1M06:58:5918100:40:4018403:18:3427.1903:59:1421802:59:4500:03:0400:01:15
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV1M04:30:121600:29:242102:37:2634.303:06:50101:23:2200:01:4400:00:56
2 853MANOLO GONZALEZ CUECLUB NATACIO RUBIV1M04:42:222900:30:161402:33:5735.0803:04:133001:38:0900:02:0900:01:03
3 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M04:58:396400:32:532502:38:5833.9703:11:516201:46:4800:02:5500:01:16
4 3848ALEJANDRO ASENSIO FC.A. RIBAGORÇANAV1M05:07:403900:30:533702:41:4833.3703:12:4110101:54:5900:02:1100:00:37
5 2020MANUEL ALCAZAR MATEINFINITRIV1M05:14:189000:34:329002:53:5331.0603:28:255601:45:5300:03:4200:01:25
6 6085CARLOS SOLANAS MONTRIATLON CIERZOV1M05:16:343300:30:297302:49:5531.7803:20:2410701:56:1000:02:5200:01:17
7 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M05:18:5920100:43:476002:46:4932.3703:30:366801:48:2300:02:5800:01:22
8 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:21:1712700:36:4111602:59:4630.0403:36:275201:44:5000:02:3700:01:17
9 7044LEONCIO OCTAVIO RAMCTH PICASSENTV1M05:23:098600:34:0511702:59:4930.0303:33:547401:49:1500:02:3500:02:02
10 6080JOSE ALBA VICOLLICENCIA DE DIAV1M05:24:4611300:35:569902:56:0330.6703:31:598901:52:4700:04:4700:01:33
11 3280RAMON MAY CALVETC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:25:167500:33:389702:55:4930.7103:29:2710601:55:4900:02:5300:00:58
12 3007MANUEL NOGALES ALTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:26:405600:32:1912803:01:1829.7803:33:379101:53:0300:02:4100:01:39
13 3359ANTONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M05:26:4612600:36:377902:51:3431.4703:28:1112501:58:3500:02:3400:01:15
14 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M05:32:44900:28:115302:45:1932.6603:13:3018602:19:1400:02:3700:01:01
15 4853ANGEL GARRIDO GARCITRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M05:34:4418200:40:4713203:02:1829.6203:43:058201:51:3900:03:0500:01:36
16 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV1M05:42:5612500:36:3613003:01:4529.7103:38:2114502:04:3500:02:3000:01:21
17 2874CARLOS LOPEZ HERNANTRI2WINV1M05:43:2012900:36:4513403:03:0829.4903:39:5314102:03:2700:03:4300:02:32
18 5977XAVIER VILALTA ISANCLUB NATACIO MINORISAV1M05:52:1617400:40:1916203:08:3728.6303:48:5614002:03:2000:04:2400:02:10
19 4345ALEJANDRO ZAPATER GSPINNINGDELBUENOV1M05:52:5318800:42:0216003:07:4428.7603:49:4613902:03:0700:03:1300:01:51
20 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M05:53:483100:30:1911903:00:1029.9703:30:2919502:23:1900:02:4100:01:35
21 4602JORDI SANLLEEHI MANCLUB NATACIO MINORISAV1M06:02:4621500:45:4820703:30:5525.604:16:435801:46:0300:05:2200:03:11
22 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV1M06:04:5314200:37:1612503:00:5229.8603:38:0820002:26:4500:05:0800:03:05
23 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M06:06:1215200:38:4818603:19:0527.1203:57:5315702:08:1900:05:0300:03:15
24 1189GERARD VALENTINES PCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M06:32:3817500:40:1918303:18:1527.2403:58:3420602:34:0400:04:0200:01:55
25 7030RAMON OSCAR TORRELLLLICENCIA DE DIAV1M06:37:4616200:39:4119203:21:5226.7504:01:3321002:36:1300:04:4500:02:17
26 4279FERNANDO GUERRICO GCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:46:4515500:39:0920803:31:0825.5804:10:1721102:36:2800:03:2200:03:40
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 654ANTONIO GORDUN QUILC.A. RIBAGORÇANAV2M05:08:187900:33:493502:41:2733.4503:15:169001:53:0200:02:2200:01:14
2 4277JOSE MARIA PUIG BELCLUB TRIATLO PROSANV2M05:13:5816700:39:464002:42:0933.303:21:558401:52:0300:04:0100:01:29
3 940GUSTAU RALUY BRUGUETRIATHELITEV2M05:14:336300:32:508902:53:3631.1103:26:266601:48:0700:02:3600:01:43
4 3842MARIO PALOU BONELLASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M05:17:344600:31:598702:53:2831.1303:25:278501:52:0700:03:2400:01:42
5 4161ANGEL MANCEBO ALVARTRI2WINV2M05:24:0910100:35:2810702:57:4730.3703:33:157801:50:5400:02:1300:01:46
6 3082JOSEP Mª BRUFAU PUICLUB TRIATLO PROSANV2M05:37:2613400:37:0014603:05:1029.1603:42:1010301:55:1600:03:5300:01:32
7 3056JOSEP SOLE LLOVETCLUB TRIATLO PROSANV2M05:40:5519200:42:2314003:04:1729.303:46:409701:54:1500:03:3200:02:24
8 1660BERNAT TURMO GRUASASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M05:40:5515400:39:0215403:06:5428.8903:45:5610201:54:5900:04:3500:03:22
9 3882JOSE JOAQUIN PINHEIUNIO ATLETICA RUBIV2M06:26:5920500:44:1521503:37:4124.8104:21:5614702:05:0300:03:1200:01:20
10 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M06:27:2121400:45:4719703:27:0126.0804:12:4817602:14:3300:05:2100:01:30
11 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROV2M06:29:3712400:36:3316803:09:4428.4603:46:1721702:43:2000:02:4400:01:19
12 1164XAVIER CARRACEDO METRIDIRV2M06:35:5819700:43:2319503:24:4126.3804:08:0420102:27:5400:03:4700:01:37
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV2M05:36:318300:34:0215003:05:2929.1103:39:3111601:57:0000:02:5900:01:19
2 975MIQUEL ANGEL SIMON C.N. CATALUNYAV2M06:20:3516900:39:5220503:30:0025.7104:09:5216302:10:4300:03:4300:02:15
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M06:17:1620000:43:4717603:13:1727.9403:57:0418902:20:1200:04:0300:03:20

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32