RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
256 220 24 12 1900 90 21 17 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 14:03:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA04:30:12
22599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA04:41:08
3313DAVID ROVIRA DOÑATE04:52:38

2. - C.E. PICORNELL - 14:14:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11175JORDI GONZALEZ FARRE04:31:55
24379CARLES ARISA GONZALEZ04:50:14
31090RICARD MARI FERRER04:52:18

3. - CLUB NATACIO SITGES - 14:34:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI04:14:19
22312JOSEBA ARANA ESCALADA04:48:41
31760JOAN NEBLEZA MIRABENT05:31:01

4. - CLUB TRI5U - 14:41:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1322ROBERT MAYORAL SERRANO04:38:12
21692DANIEL SANCHEZ ROBLES04:46:34
3523JAVIER GOMEZ GUTIERREZ05:16:32

5. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 14:49:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11533LLUIS ALBERT VILAGINES I ROMERO04:54:20
21632DARIO XABIER PEREZ ENDERIZ04:56:49
33278DANI FARGUES GIMENO04:57:54

6. - TRI2WIN - 14:49:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASALVIA04:53:51
23497ANTONIO GARCIA MOLES 04:57:10
34348CESAR CAÑELLAS CLIMENT04:58:31

7. - CLUB TRIATLO PROSAN - 14:59:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1799EDGAR SARABIA BALDOMÀ04:42:54
2341ÀNGEL VIDAL I BOLDÚ05:02:18
34277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCH05:13:58

8. - TRIATLO JOVENT 79 - 15:01:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12852RAFAEL BETHENCOURT04:43:06
2511DAVID JIMENEZ ZAFRA04:51:57
33359ANTONI AMAT VENTURA05:26:46

9. - INFINITRI - 15:11:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12552JOAN TOMÀS ACOSTA04:28:14
22020MANUEL ALCAZAR MATEOS05:14:18
34610ENRIQUE TORNELL LÓPEZ05:28:30

10. - CTH PICASSENT - 15:12:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
17043ANGEL SANCHEZ NAVARRO04:49:00
27042JOSE MARIA HERNANDEZ HERNANDEZ04:59:53
37044LEONCIO OCTAVIO RAMIREZ MONZON05:23:09

11. - CLUB NATACIO RUBI - 15:15:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1853MANOLO GONZALEZ CUEVAS04:42:22
2370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE05:09:29
32441LLUIS GARCIA PAREDES05:24:02

12. - ASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATOLLS - 15:19:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉ04:33:38
23842MARIO PALOU BONELL05:17:34
34286JOSEP BONET OLIVART05:28:22

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 15:44:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO04:22:26
22142ORIOL GOMEZ FELIU05:28:03
34875RAUL MORET FORNOS05:53:48

14. - CERRR IGUALADA - 15:44:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS05:10:03
21780JOAN RAMON PUJOL BANUS05:15:37
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN05:18:59

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 16:11:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12946NARCÍS DOMINGO MAS05:07:37
23007MANUEL NOGALES ALTES05:26:40
3591JAUME ARANDA MARTÍN05:37:15

16. - C.A. IGUALADA - 16:13:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14433SERGI PUJABET SOLANICH04:56:37
24343JOAN MONTANER SOLÀ05:31:13
35958BERNAT VINYALS VILARNAU05:45:20

17. - CLUB ATLETIC VAL D´ARAN - 16:15:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13126MANUEL BROTO SALGUEIRO05:06:19
24653JORGE RODRIGUEZ JIMENEZ05:24:46
31106JAVIER CAVERO SAEZ05:44:36

18. - C.A. RIBAGORÇANA - 16:25:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13848ALEJANDRO ASENSIO FLORES05:07:40
2654ANTONIO GORDUN QUILES05:08:18
32230JUAN MANUEL HERNÁNDEZ BRUNA06:09:38

19. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 16:38:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1227JORDI RIU MUDARRA05:05:53
25544JORGE MERINO HERNÁNDEZ05:34:20
3724ALBERT ARENAS BONILLA05:57:48

20. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 16:40:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13012ALBERT QUIRCE MINGOT05:24:19
23045JORDI PELEGRI CUENCA05:33:40
34487LLUIS XAVIER GARRETA CASASES05:42:36

21. - UNIO ATLETICA RUBI - 17:54:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13880CARLOS PARDOS MARIN05:40:12
24791BRUNO RODRIGUEZ SUAREZ05:47:28
33882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONÇALVES06:26:59

22. - C.N. CATALUNYA - 18:14:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1970CARLES MATAS JOSE05:36:31
2969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN06:17:16
3975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDES06:20:35

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32