RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
211 203 8 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 756SERGI FUENTES SALASC.N. MATAROCDM01:06:567300:11:098100:37:1932.1600:48:287300:18:2800:00:0000:00:00
2 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:12:4913200:12:1715500:39:4330.2100:52:0023600:20:4900:00:0000:00:00
3 783JORDI GORJÓN VIVÓCLUB NATACIO SITGESCDM01:17:5217100:12:4728400:43:2127.6800:56:0830100:21:4400:00:0000:00:00
4 2550VICTOR GALLEGO HIDAC.N. SABADELLCDM01:18:273200:10:0240200:48:2924.7500:58:3116800:19:5600:00:0000:00:00
5 2915DANIEL MOLÉS SÁNCHECLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:21:2114000:12:2235400:46:0126.0800:58:2336100:22:5800:00:0000:00:00
6 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESCDM01:23:3033200:14:5432200:44:3526.9200:59:2939800:24:0100:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1939MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON CLUBJNF01:11:087100:11:0720900:41:1129.1400:52:189500:18:5000:00:0000:00:00
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROJNF01:15:0319200:13:0330400:43:5327.3500:56:565500:18:0700:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1587ALEJANDRO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:02:502300:09:502100:35:0734.1700:44:574100:17:5300:00:0000:00:00
2 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:07:436100:10:5510700:38:1431.3900:49:098300:18:3400:00:0000:00:00
3 2820ALBERTO CASADO AROCFASTTRIATLON CLUBJNM01:08:2911700:12:029600:37:5731.6200:49:597600:18:3000:00:0000:00:00
4 514TOMAS CALDAS CASAÑAC.N. MATAROJNM01:09:3911800:12:0413600:39:0530.700:51:097400:18:3000:00:0000:00:00
5 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:09:559400:11:3110200:38:0431.5200:49:3520100:20:2000:00:0000:00:00
6 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:09:596000:10:5314300:39:2230.4800:50:1515400:19:4400:00:0000:00:00
7 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTCDM01:11:1722200:13:2714600:39:2530.4400:52:527000:18:2500:00:0000:00:00
8 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:15:139300:11:2925900:42:4028.1300:54:0925500:21:0400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F01:14:088500:11:1921300:41:1729.0700:52:3629000:21:3200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1262LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:13400:09:10200:33:0636.2500:42:16400:15:5700:00:0000:00:00
2 258JORDI CARRASCO BALDFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:00:36200:08:58400:33:2635.8900:42:246000:18:1200:00:0000:00:00
3 503DANI GONZALEZ JIMENC.N. MATAROSUB23M01:01:51800:09:153600:35:4633.5500:45:01900:16:5000:00:0000:00:00
4 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:531600:09:402400:35:1933.9800:44:591000:16:5400:00:0000:00:00
5 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:03:004900:10:351000:34:2134.9300:44:565000:18:0400:00:0000:00:00
6 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYASUB23M01:05:478100:11:144900:36:2532.9500:47:395600:18:0800:00:0000:00:00
7 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:0911200:11:564100:35:5633.400:47:526600:18:1700:00:0000:00:00
8 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCSUB23M01:06:324400:10:325000:36:2532.9500:46:5714300:19:3500:00:0000:00:00
9 1380JORDI COROMINAS JODCLUB ESPORTIU TEAM CALELLSUB23M01:06:571900:09:466200:36:4432.6700:46:3021200:20:2700:00:0000:00:00
10 3048ISAAC GONZALEZ SANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:3515400:12:336500:36:5232.5500:49:2512100:19:1000:00:0000:00:00
11 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:09:2011900:12:0514000:39:1430.5900:51:194600:18:0100:00:0000:00:00
12 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:09:5021200:13:149800:37:5931.5900:51:138600:18:3700:00:0000:00:00
13 1480JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESSUB23M01:11:0615100:12:3018300:40:2129.7400:52:516400:18:1500:00:0000:00:00
14 2311GAUGERIC PIQUÉ CASTCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:11:102400:09:5024000:42:0328.5400:51:5312800:19:1700:00:0000:00:00
15 2165CARLOS BUJALANCE LUC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:12:5716500:12:4516300:39:5130.1100:52:3620300:20:2100:00:0000:00:00
16 1716SERGI GRIFELL COLOMCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:15:2724400:13:3820500:40:5729.300:54:3523900:20:5200:00:0000:00:00
17 3042ERIK FERNANDEZ ARRACERDANYOLA CHSUB23M01:16:1217400:12:5227000:43:0327.8700:55:5519600:20:1700:00:0000:00:00
18 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJASUB23M01:16:2919000:13:0221800:41:2628.9600:54:2832500:22:0100:00:0000:00:00
19 3123JORDI ADROVER GONFACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:16:5430200:14:2625700:42:3328.200:56:5916600:19:5500:00:0000:00:00
20 1586OSCAR GONZALEZ GARCSBR OPEN TEAMSUB23M01:17:3038100:16:0029300:43:3527.5300:59:354300:17:5500:00:0000:00:00
21 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. ATLETISME MONTORNESSUB23M01:18:5839900:16:2623100:41:3928.8100:58:0524000:20:5300:00:0000:00:00
22 2818RICARD DOGA MEDINYÀCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:20:4226700:13:5633600:44:5626.7100:58:5230900:21:5000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:06:433500:10:159300:37:4931.7300:48:048800:18:3900:00:0000:00:00
2 112NURIA PUBILL LLEONAFASTTRIATLON CLUBABF01:12:164500:10:3223700:41:5128.6700:52:2316000:19:5300:00:0000:00:00
3 1815BELÉN SALOMONI SCHWTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:18:5616200:12:4332900:44:4126.8600:57:2428800:21:3200:00:0000:00:00
4 1956ARANTXA LOPEZ GRAUCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABF01:29:3820300:13:1040500:48:5124.5601:02:0143500:27:3700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM00:59:47600:09:12800:34:1235.0900:43:24700:16:2300:00:0000:00:00
2 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM01:01:461000:09:183700:35:5033.4900:45:08800:16:3800:00:0000:00:00
3 1782CRISTIAN BAIZAN DIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:01:54000:00:00000:00:00000:44:551200:16:5900:00:0000:00:00
4 2829ANDREU MARIMON SASTFASTTRIATLON CLUBABM01:03:098200:11:141700:34:5234.4200:46:061300:17:0300:00:0000:00:00
5 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:03:316700:11:012300:35:1634.0300:46:171700:17:1400:00:0000:00:00
6 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:05:5710900:11:513900:35:5333.4400:47:446100:18:1300:00:0000:00:00
7 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAABSOLUT SPORTABM01:06:072800:09:568600:37:3931.8700:47:358000:18:3200:00:0000:00:00
8 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM01:07:0112500:12:114000:35:5433.4300:48:0510700:18:5600:00:0000:00:00
9 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:07:034300:10:318200:37:2932.0100:48:0011200:19:0300:00:0000:00:00
10 2294BERNAT VALLS MATEUDISTANCE LA SALLEABM01:07:293600:10:158800:37:4431.800:47:5913700:19:3000:00:0000:00:00
11 1146ORIOL PADROS VERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:08:2810200:11:425600:36:3932.7400:48:2118000:20:0700:00:0000:00:00
12 357LLUÍS BORRÀS RIERATRIATLO PALLEJAABM01:11:1032300:14:439700:37:5931.5900:52:427200:18:2800:00:0000:00:00
13 197XAVI PEÑA ROYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:12:2325500:13:4611300:38:2231.2800:52:0819300:20:1500:00:0000:00:00
14 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:12:5612700:12:1213500:39:0530.700:51:1729400:21:3900:00:0000:00:00
15 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. ATLETISME MONTORNESABM01:18:3039800:16:2216600:39:5530.0600:56:1733100:22:1300:00:0000:00:00
16 1115JAVIER NOTARIO PERIC.N. BADALONAABM01:19:275300:10:3938800:47:3325.2400:58:1226800:21:1500:00:0000:00:00
17 2488JOAN PUIG TOUSDISTANCE LA SALLEABM01:20:1617800:12:5635000:45:3326.3400:58:2930800:21:4700:00:0000:00:00
18 2120CRISTIAN TRIGUEROSC.T. PARETS DEL VALLESABM01:21:3031300:14:3427400:43:0727.8300:57:4138900:23:4900:00:0000:00:00
19 1314CARLES GOMEZ LOPEZINDEPENDENTABM01:32:2739700:16:2241900:50:4123.6801:07:0341900:25:2400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:06:106300:10:567500:37:0932.300:48:055100:18:0500:00:0000:00:00
2 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:10:5020800:13:1213200:39:0330.7300:52:158500:18:3500:00:0000:00:00
3 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF01:14:1419800:13:0816900:40:0529.9400:53:1325300:21:0100:00:0000:00:00
4 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF01:14:1919900:13:0916000:39:4830.1500:52:5727400:21:2200:00:0000:00:00
5 1985LAURA GARCIA VILACLUB NATACIÓ BANYOLESABF01:19:3423300:13:3231800:44:2227.0500:57:5429600:21:4000:00:0000:00:00
6 105CAROLINA JORDI OLANC.T. S.J. ABADESSESABF01:20:2518200:12:5936800:46:2925.8200:59:2824300:20:5700:00:0000:00:00
7 104VANESSA JORDI OLANOC.T.S.J. ABADESSESABF01:22:4418700:13:0137000:46:3725.7400:59:3836600:23:0600:00:0000:00:00
8 47LAURA RODRIGUEZ BOTCERDANYOLA CHABF01:30:4340900:16:4441100:50:002401:06:4439600:23:5900:00:0000:00:00
9 1871LAURA ORTIZ MEDINACLUB ESPAI ESPORT WELLNESABF01:33:4543500:19:1641600:50:3323.7401:09:4939500:23:5600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2391CARLOS GALINDO ROONCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:01:18900:09:183800:35:5033.4900:45:08600:16:1000:00:0000:00:00
2 1311LUCAS CHIRICOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:105200:10:38600:34:0735.1700:44:452200:17:2500:00:0000:00:00
3 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM01:02:167900:11:123200:35:3633.7100:46:48200:15:2800:00:0000:00:00
4 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:495100:10:36900:34:1934.9700:44:554200:17:5400:00:0000:00:00
5 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:326900:11:031900:34:5634.3500:45:593100:17:3300:00:0000:00:00
6 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC.N. MATAROABM01:04:35500:09:109500:37:5731.6200:47:072700:17:2800:00:0000:00:00
7 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM01:05:1312900:12:132700:35:2633.8700:47:393200:17:3400:00:0000:00:00
8 2625ALBERT CASAS MEYADISTANCE LA SALLEABM01:06:588600:11:215100:36:2732.9200:47:4812000:19:1000:00:0000:00:00
9 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:07:2215900:12:404500:36:1233.1500:48:527500:18:3000:00:0000:00:00
10 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:07:435800:10:4710100:38:0231.5500:48:4910100:18:5400:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:3614800:12:2713400:39:0430.7200:51:311400:17:0500:00:0000:00:00
12 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:069700:11:356600:36:5232.5500:48:2722300:20:3900:00:0000:00:00
13 2877FERRAN NAVARRO RAMIMARESME TRIATLO CLUBABM01:09:1516700:12:458000:37:1932.1600:50:0412500:19:1100:00:0000:00:00
14 2360DANIEL ALTABELLA AGC.N. PRAT-TRIATLOABM01:09:5915200:12:3112500:38:5630.8200:51:278100:18:3200:00:0000:00:00
15 2795FRANCISCO JAVIER DICLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:10:0317000:12:4711900:38:4530.9700:51:327700:18:3100:00:0000:00:00
16 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:12:1527600:14:079200:37:4931.7300:51:5620000:20:1900:00:0000:00:00
17 1753ALAN SALVADOR RODRICLUB NÀUTIC MASNOUABM01:14:1424500:13:3918700:40:2729.6700:54:0618200:20:0800:00:0000:00:00
18 2487JAVIER ELIZALDE HERDISTANCE LA SALLEABM01:14:4612800:12:1323800:41:5328.6500:54:0622500:20:4000:00:0000:00:00
19 2236HUGO BERMUDEZ CARPICLUB NATACIO BANYOLESABM01:15:3835600:15:1514900:39:2630.4300:54:4124700:20:5700:00:0000:00:00
20 2782GABRIEL PASCUAL GONCLUB ESPORTIU GIGGATRIABM01:17:2031100:14:3224500:42:1528.400:56:4721500:20:3300:00:0000:00:00
21 704CRISTIAN PACHECO ORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:19:0929100:14:1828700:43:2727.6200:57:4527900:21:2400:00:0000:00:00
22 1463DAVID PEREZ TERRADOINDEPENDENTABM01:19:2235100:15:0824800:42:1728.3800:57:2531700:21:5700:00:0000:00:00
23 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM01:20:0327800:14:0826800:43:0027.9100:57:0836000:22:5500:00:0000:00:00
24 684GERARD FRANCH MARGATRIATLO OLESAABM01:20:0533900:14:5931400:44:0627.2100:59:0525000:21:0000:00:0000:00:00
25 2596ANDRES GONZALEZ ORCLUB TRITRAININGABM01:20:0733600:14:5728200:43:1727.7200:58:1431100:21:5300:00:0000:00:00
26 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:23:0742700:17:5732100:44:3526.9201:02:3221700:20:3500:00:0000:00:00
27 2878RUBEN BENITEZ PEREZFASTTRIATLON CLUBABM01:43:1440300:16:3143400:55:2621.6501:11:5744200:31:1700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1929NEREIDA PUJOL ARIASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:19:5621000:13:1329800:43:4427.4400:56:5736300:22:5900:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:05:412500:09:515800:36:4232.700:46:3311900:19:0800:00:0000:00:00
2 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:0015000:12:294400:36:0833.2100:48:372100:17:2300:00:0000:00:00
3 796OLIVER GARRIDO LUQUCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:07:2013500:12:196300:36:4732.6200:49:066200:18:1400:00:0000:00:00
5 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM01:09:009100:11:279100:37:4931.7300:49:1615300:19:4400:00:0000:00:00
6 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM01:11:1423700:13:3513800:39:1230.6100:52:477100:18:2700:00:0000:00:00
7 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:12:077800:11:1217600:40:1029.8800:51:2223300:20:4500:00:0000:00:00
8 389JOSEP COMPANYÓ DONAC.A. XALOCABM01:12:1515800:12:3911400:38:2331.2600:51:0226500:21:1300:00:0000:00:00
9 2592ISAAC GARCIA TOROTRIATLO RUNNING VIGIAABM01:13:1326400:13:5311700:38:3931.0500:52:3222600:20:4100:00:0000:00:00
10 1450SALVADOR BOSCH CAMPC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:13:2112300:12:1018200:40:2029.7500:52:3023800:20:5100:00:0000:00:00
11 1081GERARD PONS RODRIGUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:13:299200:11:2721700:41:2628.9600:52:5321900:20:3600:00:0000:00:00
12 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:1522800:13:3017100:40:0629.9300:53:3622200:20:3900:00:0000:00:00
13 1266RAUL MOYA BLASCOFASTTRIATLON CLUBABM01:16:0025800:13:4921100:41:1429.100:55:0324500:20:5700:00:0000:00:00
14 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAABM01:18:2521700:13:2225500:42:3228.2100:55:5434200:22:3100:00:0000:00:00
15 2900CARLES SADÓ CASEROCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:18:3517200:12:4824700:42:1728.3800:55:0537800:23:3000:00:0000:00:00
16 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM01:19:4022900:13:3032600:44:3826.8900:58:0828900:21:3200:00:0000:00:00
17 1058ALBERT PELLICER FABINDEPENDENTABM01:19:4221900:13:2322200:41:3028.9200:54:5341300:24:4900:00:0000:00:00
18 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:19:4337000:15:3427800:43:1127.7900:58:4524800:20:5800:00:0000:00:00
19 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:19:5824300:13:3832400:44:3726.900:58:1529900:21:4300:00:0000:00:00
20 1424ROGER LOZANO ESTEBACLUB TRIATLO SABADELLABM01:23:2924000:13:3636700:46:2925.8201:00:0537500:23:2400:00:0000:00:00
21 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:24:4226000:13:5134600:45:2126.4600:59:1242100:25:3000:00:0000:00:00
22 525MANUEL GONZALEZ TRICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:26:2539500:16:2039300:47:5325.0601:04:1332700:22:1200:00:0000:00:00
23 1233JORDI NOMDEDEU HERNINDEPENDENTABM01:26:2724200:13:3742100:51:1223.4401:04:4929300:21:3800:00:0000:00:00
24 653CARLOS BARO VEGASINDEPENDENTABM01:29:1834700:15:0643100:54:2622.0501:09:3215600:19:4600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:16:0319600:13:0622300:41:3028.9200:54:3628200:21:2700:00:0000:00:00
2 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F01:17:1218600:13:0023600:41:5028.6900:54:5033700:22:2200:00:0000:00:00
3 119ELENA ALCOVER SAGRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:21:1127300:14:0436200:46:2225.8801:00:2623200:20:4500:00:0000:00:00
4 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:24:1734100:14:5936000:46:1825.9201:01:1736400:23:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:06:174000:10:267000:36:5632.4900:47:2210300:18:5500:00:0000:00:00
2 1760JOAN NEBLEZA MIRABECLUB NATACIO SITGESV1M01:07:349800:11:378700:37:4131.8400:49:186500:18:1600:00:0000:00:00
3 2749XAVIER ANTEQUERA SÀMARESME TRIATLO CLUBV1M01:07:5613700:12:206900:36:5432.5200:49:149100:18:4200:00:0000:00:00
4 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:08:0614600:12:245400:36:3432.8200:48:5811800:19:0800:00:0000:00:00
5 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:08:5512400:12:116100:36:4332.6800:48:5417500:20:0100:00:0000:00:00
6 2642JORDI BONILLA GONZATRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:09:0829700:14:227200:37:0532.3600:51:273700:17:4100:00:0000:00:00
7 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:1729900:14:248300:37:3131.9900:51:552000:17:2200:00:0000:00:00
8 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:2620100:13:1011200:38:2031.300:51:3010600:18:5600:00:0000:00:00
9 3121DAVID VERDURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:10:5613900:12:2116700:40:0129.9900:52:228200:18:3400:00:0000:00:00
10 165ANDRES LUQUE MESACERCLES SABADELLES 1856V1M01:11:1917700:12:5413700:39:0630.6900:52:0013100:19:1900:00:0000:00:00
11 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:11:4914900:12:2916200:39:4930.1400:52:1813800:19:3100:00:0000:00:00
12 2177FRANCISCO AYASO MONC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:11:5717500:12:5314500:39:2330.4700:52:1615100:19:4100:00:0000:00:00
13 2282JORDI GIMFERRER QUITRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:12:3711100:11:5519000:40:3429.5800:52:2918100:20:0800:00:0000:00:00
14 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:13:0718800:13:0117900:40:1929.7600:53:2015700:19:4700:00:0000:00:00
15 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M01:13:2314100:12:2216800:40:0129.9900:52:2325200:21:0000:00:0000:00:00
16 314JORDI ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROV1M01:13:2919300:13:0412300:38:5630.8200:52:0028300:21:2900:00:0000:00:00
17 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:13:3530900:14:3018000:40:2029.7500:54:509200:18:4500:00:0000:00:00
18 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:13:3930800:14:2916500:39:5530.0600:54:2412700:19:1500:00:0000:00:00
19 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:14:4631900:14:4016400:39:5330.0900:54:3319000:20:1300:00:0000:00:00
20 1596JOSE MARIA MORALES C.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M01:15:0829400:14:2019100:40:3529.5700:54:5519100:20:1300:00:0000:00:00
21 2972EUSEBI OCAÑA ALCOBECLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:15:2420600:13:1225000:42:1828.3700:55:3016400:19:5400:00:0000:00:00
22 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:16:3423000:13:3126100:42:4428.0800:56:1519700:20:1900:00:0000:00:00
23 2918JORDI ROSELL MATACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:17:016800:11:0328800:43:2827.6100:54:3134000:22:3000:00:0000:00:00
24 743JORDI ABAD GIMENEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV1M01:17:2632100:14:4223900:42:0128.5600:56:4323000:20:4300:00:0000:00:00
25 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M01:17:3426100:13:5221000:41:1429.100:55:0633800:22:2800:00:0000:00:00
26 289OSCAR TORRES LLORENC.N. MATAROV1M01:17:4118100:12:5828300:43:2027.6900:56:1827500:21:2300:00:0000:00:00
27 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:18:1725700:13:4726700:42:5827.9300:56:4529100:21:3200:00:0000:00:00
28 1338VICTOR MIGUEL GABARTRIATLO PALLEJAV1M01:18:3832900:14:5026900:43:0127.900:57:5123400:20:4700:00:0000:00:00
29 1077FERRAN LASTRA GINÉCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:3835000:15:0727700:43:1027.800:58:1720400:20:2100:00:0000:00:00
30 869MARIANO CARMONA SANTRIATLO PALLEJAV1M01:19:4834300:15:0327300:43:0627.8400:58:0929500:21:3900:00:0000:00:00
31 2776ALBERT OCHOA RODRÍGFASTTRIATLON CLUBV1M01:19:5321800:13:2336900:46:3025.8100:59:5317100:20:0000:00:0000:00:00
32 154DANIEL MARIN ZORITACERCLES SABADELLES 1856V1M01:21:2829600:14:2130100:43:5027.3800:58:1137300:23:1700:00:0000:00:00
33 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:22:1336500:15:2330800:43:5827.2900:59:2135600:22:5200:00:0000:00:00
34 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M01:22:1930600:14:2834500:45:2026.4700:59:4834300:22:3100:00:0000:00:00
35 823DANIEL GARCIA NIETOCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:22:2431700:14:3830000:43:5027.3800:58:2839400:23:5600:00:0000:00:00
36 3173DAVID NEIRA PLATRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:22:5943800:20:4225200:42:2228.3201:03:0416700:19:5500:00:0000:00:00
37 2503PABLO CABALLERO UFADISTANCE LA SALLEV1M01:23:3122100:13:2639900:48:1124.901:01:3731200:21:5400:00:0000:00:00
38 1352ÒSCAR BOVER CASTROTRIATLO PALLEJAV1M01:30:2536700:15:2742200:51:2723.3201:06:5438100:23:3100:00:0000:00:00
39 1457ALBERT GIMENEZ XAIXINDEPENDENTV1M01:32:5441100:16:5240400:48:4524.6201:05:3743400:27:1700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 100ANNA BUXO CALZADAC.A. XALOCV1F01:27:3040800:16:4332300:44:3726.901:01:2042900:26:1000:00:0000:00:00
2 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:28:5742300:17:3639200:47:4725.1101:05:2338300:23:3400:00:0000:00:00
3 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:43:1842800:18:0743300:54:3521.9801:12:4244100:30:3600:00:0000:00:00
4 1922M. ANGELES SALVADORCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:45:3743200:18:5143800:59:2920.1701:18:2043300:27:1700:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:035500:10:442900:35:3133.7900:46:153900:17:4800:00:0000:00:00
2 2815JOAN CARLES CASTELLCLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:04:4313300:12:18500:33:5435.400:46:127900:18:3100:00:0000:00:00
3 2773GERARD BOSCH MARTORC.A. XALOCV1M01:07:4910100:11:417700:37:1332.2400:48:5410200:18:5500:00:0000:00:00
4 1738SIQUEM VIVANCOS RODC.N. CATALUNYAV1M01:11:5421300:13:1613100:39:0130.7600:52:1714500:19:3700:00:0000:00:00
5 1771GUILLERMO SUSÍN CANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:2721500:13:1712100:38:4830.9300:52:0520600:20:2200:00:0000:00:00
6 1105ROGER BESORA NOYAC.N. CATALUNYAV1M01:12:4513600:12:2017000:40:0629.9300:52:2619900:20:1900:00:0000:00:00
7 1663JAUME MORROS MARTINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:13:0020500:13:1112900:39:0130.7600:52:1223500:20:4800:00:0000:00:00
8 775ANGEL RODRIGUEZ ABEABSOLUT SPORTV1M01:13:3836400:15:2315100:39:2730.4200:54:509300:18:4800:00:0000:00:00
9 1134ANTONI RIBAS I ARENC.N. MATAROV1M01:15:5111500:12:0022700:41:3628.8500:53:3633300:22:1500:00:0000:00:00
10 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:5734400:15:0423500:41:4628.7300:56:5011600:19:0700:00:0000:00:00
11 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:3616100:12:4329900:43:4727.4100:56:3025700:21:0600:00:0000:00:00
12 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M01:18:0728600:14:1426000:42:4028.1300:56:5426600:21:1300:00:0000:00:00
13 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:19:1530400:14:2729200:43:3327.5500:58:0026900:21:1500:00:0000:00:00
14 158JUAN LOPEZ CHAVESTRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:19:1738500:16:0629100:43:3227.5700:59:3814900:19:3900:00:0000:00:00
15 2597FRANCISCO DAMASO GOTRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:24:2928100:14:1136300:46:2225.8801:00:3339300:23:5600:00:0000:00:00
16 2622RAFAEL CHUECA BLASCABSOLUT SPORTV1M01:24:4742000:17:2237200:46:4925.6301:04:1121800:20:3600:00:0000:00:00
17 1566EDUARDO RATERA APARINDEPENDENTV1M01:25:1233000:14:5331200:44:0627.2100:58:5943000:26:1300:00:0000:00:00
18 1289JUAN SALVADOR VILLACLUB TRITRAININGV1M01:37:0336200:15:2143000:53:2522.4601:08:4643700:28:1700:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:068800:11:255200:36:2932.8900:47:5412600:19:1200:00:0000:00:00
2 2955JUAN CARLOS DEL BARC.T. S.J. ABADESSESV2M01:11:5727000:13:5912600:38:5730.8100:52:5610900:19:0100:00:0000:00:00
3 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M01:13:3220900:13:1220600:40:5729.300:54:0913400:19:2300:00:0000:00:00
4 1605JOAN BOADA SOLERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:15:4726800:13:5729600:43:4027.4800:57:375800:18:1000:00:0000:00:00
5 1042JOAN RECASENS ROSELC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV2M01:16:4127200:14:0320200:40:5529.3300:54:5830000:21:4300:00:0000:00:00
6 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:16:5134800:15:0722100:41:3028.9200:56:3719200:20:1400:00:0000:00:00
7 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:4628800:14:1523000:41:3928.8100:55:5439000:23:5200:00:0000:00:00
8 951JOAN BENACH VALLVERTRIATLO JOVENT 79V2M01:21:1232500:14:4424300:42:1028.4600:56:5440500:24:1800:00:0000:00:00
9 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:2238800:16:1140300:48:3124.7301:04:4241000:24:4000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2629LLUÍS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:19:1320700:13:1225400:42:3128.2200:55:4337900:23:3000:00:0000:00:00
2 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:21:4238700:16:0927900:43:1427.7600:59:2333500:22:1900:00:0000:00:00
3 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M01:25:3642400:17:4226600:42:5727.9401:00:3941600:24:5700:00:0000:00:00
4 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:27:4134600:15:0537400:46:5725.5601:02:0242500:25:3900:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:22:3731500:14:3633100:44:4626.8100:59:2237200:23:1500:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2071VICENÇ CLOTET ANTUNCLUB NATACIO MINORISAV3M01:24:0737100:15:3626400:42:5427.9700:58:3042400:25:3700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32