RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
211 203 8 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11262LUCAS MOLA DIAZ00:58:13
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:59:47
3258JORDI CARRASCO BALDÓ01:00:36

2. - C.N. MATARO - 03:09:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1503DANI GONZALEZ JIMENEZ01:01:51
21587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU01:02:50
32855ANTONIO ROLDAN GOMEZ01:04:35

3. - C.N. VIC-ETB - 03:11:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1559PAU MORENO MARTIN01:01:53
2835RAMON SALVANS ISERN01:03:00
32707MARC VILA MIARONS01:06:09

4. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:11:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:02:10
2363ALEX ZANUY FANALS01:02:49
3354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:06:17

5. - CLUB ESPORTIU TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:12:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY01:01:18
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:04:43
31380JORDI COROMINAS JODAR01:06:57

6. - C.N. CATALUNYA - 03:21:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:05:47
21078SERGI PI BOLTA01:07:03
32244MARC MAJOS CULLELL01:09:00

7. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:23:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:06:00
22764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:07:43
31490CARLES SUMARROCA BOIX01:09:20

8. - C.A. XALOC - 03:23:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12349DANIEL LEÓN FERRER01:06:32
22773GERARD BOSCH MARTORELL01:07:49
3663JORDI GONZALEZ BAUTISTA01:08:55

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:23:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11287JORDI MIRO I PEREZ01:07:06
21746BERNAT RAMON CASTELLÀ01:07:43
31493JOAN ALARCÓN VILA01:08:36

10. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:27:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1457AMAND REDONDO BRUNET01:04:03
21480JORDI MESAS BROSA01:11:06
31771GUILLERMO SUSÍN CANAL01:12:27

11. - CLUB NATACIO SITGES - 03:29:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11760JOAN NEBLEZA MIRABENT01:07:34
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:10:26
32311GAUGERIC PIQUÉ CASTELLÀ01:11:10

12. - DISTANCE LA SALLE - 03:29:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12625ALBERT CASAS MEYA01:06:58
22294BERNAT VALLS MATEU01:07:29
32487JAVIER ELIZALDE HEREDIA01:14:46

13. - ABSOLUT SPORT - 03:31:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:06:07
23035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:11:17
3775ANGEL RODRIGUEZ ABELLAN01:13:38

14. - CERRR IGUALADA - 03:33:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12194SERGIO BURON DE LA TORRE01:07:01
21211ISIDRE GUIXA MARTI01:08:06
3235JORDI CIVIT LIZARTE01:18:25

15. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:34:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13048ISAAC GONZALEZ SANTOS01:08:35
2197XAVI PEÑA ROY01:12:23
31081GERARD PONS RODRIGUEZ01:13:29

16. - TRIATLO PALLEJA - 03:39:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1357LLUÍS BORRÀS RIERA01:11:10
2350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:11:49
31343BERNAT TERMES COLL01:16:29

17. - C. ATLETISME MONTORNES - 03:39:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:02:16
22144SERGIO PULIDO PIÑA01:18:30
32142ORIOL GOMEZ FELIU01:18:58

18. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:40:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12802RAMON FIGUERAS MONER01:09:50
22795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALVO01:10:03
32818RICARD DOGA MEDINYÀ01:20:42

19. - CERDANYOLA CH - 03:40:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ01:11:14
22507CARLOS DAPENA GONZALEZ01:13:23
33042ERIK FERNANDEZ ARRABAL01:16:12

20. - TRIATLO RUNNING VIGIA - 03:41:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12642JORDI BONILLA GONZALEZ01:09:08
22592ISAAC GARCIA TORO01:13:13
3158JUAN LOPEZ CHAVES01:19:17

21. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:42:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX01:07:20
22918JORDI ROSELL MATA01:17:01
32900CARLES SADÓ CASERO01:18:35

22. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:43:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13121DAVID VERDURA01:10:56
21605JOAN BOADA SOLER01:15:47
33123JORDI ADROVER GONFAUS01:16:54

23. - C.N. SABADELL - 03:51:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11039CARLES SABATER CASALS01:13:07
22550VICTOR GALLEGO HIDALGO01:18:27
32412DAVID AMOR EXPOSITO01:19:43

24. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:57:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12520ANTONIO MARTOS GARCIA01:17:36
21077FERRAN LASTRA GINÉ01:18:38
3965LINO MONGE MIRO01:21:42

25. - CLUB TRITRAINING - 04:14:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1386RAFAEL RUIZ DELGADO01:17:34
22596ANDRES GONZALEZ ORTIZ01:20:07
31289JUAN SALVADOR VILLAR LARA01:37:03

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32