RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
160 159 1 0 5000 20 2500 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERC.T. S.J. ABADESSESCDF01:23:2713700:27:1014100:46:5525.5801:14:0512300:09:2200:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:005400:20:216000:36:2033.0300:56:412200:07:1900:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4089CARLA BERTOS OLIVAFASTTRIATLON CLUBJNF01:09:5610300:23:158800:38:5530.8401:02:105200:07:4600:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2775ROGER SELLES OLOMIC.N. VIC-ETBJNM00:58:581200:18:501000:33:1836.0400:52:08800:06:5000:00:0000:00:00
2 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:59:161500:18:58700:33:0736.2400:52:051600:07:1100:00:0000:00:00
3 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:143400:19:324300:35:4333.600:55:156500:07:5900:00:0000:00:00
4 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:04:035800:20:325300:36:0433.2700:56:363400:07:2700:00:0000:00:00
5 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISACDM01:06:458000:21:296700:37:2332.100:58:526000:07:5300:00:0000:00:00
6 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:008600:21:499100:39:0630.6901:00:556800:08:0500:00:0000:00:00
7 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:09:279300:22:137900:38:3331.1301:00:469800:08:4100:00:0000:00:00
8 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETJNM01:12:206900:20:5712700:43:2727.6201:04:246200:07:5600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5124IVETTE MOLINO RAMÍRCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:27:0715200:29:3214000:46:5225.601:16:2414500:10:4300:00:0000:00:00
2 5190GEMMA RUIZ MARTINEZC.N. TARRACOABF01:31:5014700:28:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:47100:18:061800:33:5535.3800:52:01400:06:4600:00:0000:00:00
2 344ALEIX LLAVERIA JIMECAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M00:58:531100:18:491100:33:1936.0200:52:08200:06:4500:00:0000:00:00
3 3645MARTI LAZARO CORDERC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:141900:19:05400:33:0136.3500:52:061400:07:0800:00:0000:00:00
4 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:452700:19:25300:32:5436.4700:52:1912700:09:2600:00:0000:00:00
5 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:01:463000:19:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:01:522600:19:183200:35:1933.9800:54:371900:07:1500:00:0000:00:00
7 258JORDI CARRASCO BALDFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:185000:20:152500:34:5334.400:55:081500:07:1000:00:0000:00:00
8 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:283100:19:313800:35:3733.6900:55:082300:07:2000:00:0000:00:00
9 5408JUANJO AGÜERO RUIZFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:02:403300:19:322800:35:0234.2500:54:347100:08:0600:00:0000:00:00
10 3979JOAQUIN MARTINEZ GACERRR IGUALADASUB23M01:03:244300:20:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4382ARNAU ESTEFANELL PRCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:03:494000:20:013300:35:2433.900:55:258500:08:2400:00:0000:00:00
12 4779FERRAN ANGUERA GARCC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:03:543900:19:564700:35:5333.4400:55:496900:08:0500:00:0000:00:00
13 2879ESTEVE GONZALEZ CUXCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:08:137800:21:288900:38:5530.8401:00:235900:07:5000:00:0000:00:00
14 3017BERNAT VAQUÉ PIEDRACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23M01:08:528400:21:379300:39:1030.6401:00:477000:08:0500:00:0000:00:00
15 1276ANGEL PEREZ ZAMORAC.N. TARRACOABM01:09:058800:21:528000:38:3431.1101:00:269400:08:3900:00:0000:00:00
16 3071SERGI MATEU VIDALCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:078900:21:588600:38:5030.901:00:488000:08:1900:00:0000:00:00
17 1788POL VAQUE PIEDRAFITCLUB TRIATLO LLEIDA SUB23M01:09:419200:22:078200:38:4231.0101:00:4910400:08:5200:00:0000:00:00
18 5607EDUARD RODRÍGUEZ PECLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:12:387900:21:2812500:42:4228.101:04:108800:08:2800:00:0000:00:00
19 3042ERIK FERNANDEZ ARRACERDANYOLA CHSUB23M01:13:3610500:23:2011000:41:0529.2101:04:2511700:09:1100:00:0000:00:00
20 632RUBEN GALLART SAENZCLAROU TEAM ATTITUDESUB23M01:14:0611300:24:119700:39:5430.0801:04:0513700:10:0100:00:0000:00:00
21 5712DANIEL ARNAU MONTERCLAROU TEAM ATTITUDESUB23M01:26:3515300:29:3314500:47:3225.2501:17:0513000:09:3000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5181LEONOR FONT BALDUQUC.E. PICORNELLABF01:13:5011500:24:1610600:40:5329.3501:05:099900:08:4100:00:0000:00:00
2 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:15:4411900:24:4912400:42:2928.2501:07:188600:08:2600:00:0000:00:00
3 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF01:16:5513000:25:5411400:41:2428.9901:07:1813100:09:3700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:58:55700:18:121700:33:5535.3800:52:07600:06:4800:00:0000:00:00
2 3304MANEL VACA LÓPEZCLAROU TEAM ATTITUDEABM00:59:05800:18:122300:34:0435.2300:52:16700:06:4900:00:0000:00:00
3 2396JOAN GRAS SOLERCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:071400:18:56800:33:1436.1100:52:101000:06:5700:00:0000:00:00
4 692EDUARD QUERALT RADUC.N. REUS PLOMSABM00:59:311000:18:191500:33:5135.4500:52:102500:07:2100:00:0000:00:00
5 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM01:02:022300:19:113400:35:2833.8300:54:392600:07:2300:00:0000:00:00
6 3148JORDI RIERA VARGASCLAROU TEAM ATTITUDEABM01:02:515200:20:162700:34:5834.3200:55:144600:07:3700:00:0000:00:00
7 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:595300:20:166200:36:2732.9200:56:432100:07:1600:00:0000:00:00
8 3792JORDI ALBERT RAMOS CLUB NATACIÓ SITGESABM01:03:595500:20:305200:36:0133.3200:56:313500:07:2800:00:0000:00:00
9 4957FABIÁN HUERTAS JUDECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:107100:21:013600:35:3333.7600:56:344500:07:3600:00:0000:00:00
10 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:204200:20:036600:36:4532.6500:56:483900:07:3200:00:0000:00:00
11 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:129100:22:047600:38:2131.2901:00:255600:07:4700:00:0000:00:00
12 356MIGUEL ÁNGEL CASTRC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:09:389800:22:227800:38:2331.2601:00:4510500:08:5300:00:0000:00:00
13 3265ALBERT FIGUEROLA PRC.N. TARRACOABM01:13:2710900:23:3510400:40:4529.4501:04:2011100:09:0700:00:0000:00:00
14 1425SERGIO FERRIZ CASTACLUB NATACIO MINORISAABM01:14:2910600:23:2110900:41:0129.2601:04:2213800:10:0700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:10:2110800:23:298400:38:4530.9701:02:147500:08:0700:00:0000:00:00
2 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:13:2311200:24:0310800:41:0029.2701:05:038100:08:2000:00:0000:00:00
3 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:15:3912400:25:1712000:41:5028.6901:07:079000:08:3200:00:0000:00:00
4 5018LETICIA BARRIO LOREC.N. TARRACOABF01:18:5613200:26:0012800:43:4727.4101:09:4711300:09:0900:00:0000:00:00
5 1957BARBARA GINER HINTEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:19:3014400:28:0511600:41:2828.9401:09:3313400:09:5700:00:0000:00:00
6 1945GEMMA ZAPATER RODRIC.N. TARRACOABF01:23:2314600:28:1113700:45:5526.1301:14:0612000:09:1700:00:0000:00:00
7 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:23:5214100:27:5013600:45:4826.201:13:3814200:10:1400:00:0000:00:00
8 3521MONICA CRISOL SALASC.N. PRAT-TRIATLOABF01:24:3614300:28:0313800:46:1925.9101:14:2214100:10:1400:00:0000:00:00
9 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:29:3214900:29:2814800:48:4524.6201:18:1315100:11:1900:00:0000:00:00
10 4063ALESSANDRA HUERTA DTG TRIATLO SITGESABF01:30:4915500:30:5414700:48:4124.6501:19:3515000:11:1400:00:0000:00:00
11 1840JESSICA URBANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:32:4015700:31:4215000:49:3824.1801:21:2015200:11:2000:00:0000:00:00
12 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:35:2115800:32:1015300:51:2323.3501:23:3315300:11:4800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM00:58:48500:18:111900:33:5635.3600:52:07100:06:4100:00:0000:00:00
2 280RODRIGO TORRES HERNFASTTRIATLON CLUBABM00:58:50200:18:101600:33:5435.400:52:04300:06:4600:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:00900:18:132100:34:0135.2800:52:14500:06:4600:00:0000:00:00
4 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM00:59:03300:18:102000:34:0035.2900:52:10900:06:5300:00:0000:00:00
5 3834JORDI GRAU SOGASC. ATLETISME MONTORNESABM00:59:05600:18:121400:33:4135.6300:51:531700:07:1200:00:0000:00:00
6 2391CARLOS GALINDO ROONCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:12400:18:112200:34:0235.2600:52:131100:06:5900:00:0000:00:00
7 319AIMAR ASSAMA PELAEZC.N. TARRACOABM00:59:182200:19:10200:32:5436.4700:52:041800:07:1400:00:0000:00:00
8 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:311800:19:05600:33:0636.2500:52:112400:07:2000:00:0000:00:00
9 1564ISMAEL CHARRO RODRC. ATLETISME MONTORNESABM00:59:331300:18:541300:33:2435.9300:52:182000:07:1500:00:0000:00:00
10 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM01:00:172100:19:09500:33:0536.2700:52:146700:08:0300:00:0000:00:00
11 4290RAMON NICOLAS SANCHCERRR IGUALADAABM01:01:522800:19:292600:34:5834.3200:54:273000:07:2500:00:0000:00:00
12 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:364700:20:142400:34:4934.4700:55:034000:07:3300:00:0000:00:00
13 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:03:113800:19:493500:35:2833.8300:55:176100:07:5400:00:0000:00:00
14 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:04:026200:20:424800:35:5633.400:56:382700:07:2400:00:0000:00:00
15 2453OSCAR MARTINEZ LARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:04:066100:20:404500:35:4733.5400:56:274800:07:3900:00:0000:00:00
16 3417GERARD LLIGADAS PUIC.N. REUS PLOMSABM01:04:125100:20:166300:36:3232.8500:56:482800:07:2400:00:0000:00:00
17 1492MANEL DORADO DORADOCLUB NATACIO MINORISAABM01:04:134800:20:156100:36:2432.9700:56:394200:07:3400:00:0000:00:00
18 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM01:04:186500:20:504200:35:4333.600:56:335100:07:4500:00:0000:00:00
19 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:185900:20:365000:36:0033.3300:56:365000:07:4200:00:0000:00:00
20 5602JONATHAN MARQUEZ GAC.N. TARRACOABM01:04:196300:20:445100:36:0033.3300:56:444400:07:3500:00:0000:00:00
21 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:194600:20:126400:36:4032.7300:56:523300:07:2700:00:0000:00:00
22 483JOSÉ MARÍA CASTROCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:07:228100:21:326800:37:2432.0900:58:568700:08:2600:00:0000:00:00
23 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:07:238300:21:346900:37:2732.0400:59:018300:08:2200:00:0000:00:00
24 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM01:08:297500:21:197100:38:0031.5800:59:1911500:09:1000:00:0000:00:00
25 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:08:439400:22:137700:38:2331.2601:00:367400:08:0700:00:0000:00:00
26 3636JORGE EDWARD RODRIGC.N. PRAT-TRIATLOABM01:09:108200:21:339400:39:3030.3801:01:037300:08:0700:00:0000:00:00
27 862MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:509700:22:2010000:40:1929.7601:02:397600:08:1100:00:0000:00:00
28 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:5110200:23:148700:38:5330.8601:02:0710000:08:4400:00:0000:00:00
29 870SERGIO HERNÁN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:11:3310100:23:149000:39:0330.7301:02:1711800:09:1600:00:0000:00:00
30 2563JOAN CARLES SARSAL C.N. TARRACOABM01:13:1810400:23:2010700:40:5929.2801:04:1910800:08:5900:00:0000:00:00
31 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM01:13:3211100:23:4210100:40:2429.701:04:0612800:09:2600:00:0000:00:00
32 861VICTOR ADOLFO ARTUNC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:22:5612200:25:1414600:47:4325.1501:12:5713600:09:5900:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF01:13:3611800:24:499900:40:1229.8501:05:019300:08:3500:00:0000:00:00
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:5612600:25:2811900:41:4928.701:07:179600:08:3900:00:0000:00:00
3 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRC.N. PRAT-TRIATLOABF01:16:2113100:25:5911300:41:1829.0601:07:1710900:09:0400:00:0000:00:00
4 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF01:22:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4009NURIA RIVAS SAMANIECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:5014000:27:4813500:45:3226.3501:13:2012900:09:3000:00:0000:00:00
6 1902Mª ANGELS MARZO GOMCLUB NATACIÓ SITGESABF01:26:1215100:29:3013900:46:4925.6301:16:1913300:09:5300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:131600:18:58900:33:1536.0900:52:131200:07:0000:00:0000:00:00
2 5621JOHN MANUEL GALINDOCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:362500:19:17100:32:5036.5500:52:073700:07:2900:00:0000:00:00
3 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM01:01:341700:19:041200:33:2335.9500:52:2711200:09:0700:00:0000:00:00
4 1691FRANCESC CUEVAS PERC. ATLETISME MONTORNESABM01:02:073500:19:333000:35:0834.1600:54:413100:07:2600:00:0000:00:00
5 3299MANEL TORRES VELASCCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:02:143200:19:313900:35:3833.6800:55:091300:07:0500:00:0000:00:00
6 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:03:184400:20:084100:35:4133.6300:55:493600:07:2900:00:0000:00:00
7 454JORDI SANCHEZ PADILC.N. REUS PLOMSABM01:03:333700:19:385900:36:0933.200:55:475500:07:4600:00:0000:00:00
8 2636JORDI FERRE CAPAROCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:145600:20:315800:36:0933.200:56:404300:07:3400:00:0000:00:00
9 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:214500:20:106500:36:4032.7300:56:503800:07:3100:00:0000:00:00
10 4342JAUME GONZALEZ INSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:286000:20:375400:36:0533.2600:56:425400:07:4600:00:0000:00:00
11 2640CARLES GARCIA DELGAC.T. S.J. ABADESSESABM01:04:376400:20:474400:35:4433.5800:56:317200:08:0600:00:0000:00:00
12 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:177300:21:137000:37:4931.7300:59:027900:08:1500:00:0000:00:00
13 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:158500:21:478100:38:3831.0601:00:255800:07:5000:00:0000:00:00
14 2464RUBEN BONA CARNEROSCERDANYOLA CHABM01:08:203600:19:3711200:41:1629.0801:00:533200:07:2700:00:0000:00:00
15 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESABM01:08:498700:21:508500:38:4730.9401:00:377700:08:1200:00:0000:00:00
16 4735JONATHAN GARCIA RUBC.N. TARRACOABM01:09:487600:21:259500:39:3430.3301:00:5910200:08:4900:00:0000:00:00
17 2446GERARD VIVO ESCUDERCERDANYOLA CHABM01:11:2810700:23:239200:39:0930.6501:02:3210600:08:5600:00:0000:00:00
18 5963MARIO PERALTA CALDETG TRIATLO SITGESABM01:12:279900:22:2810200:40:4029.5101:03:0812100:09:1900:00:0000:00:00
19 397TONI MARTOS CAMPOSC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:18:3812100:25:1112900:43:4727.4101:08:5813200:09:4000:00:0000:00:00
20 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM01:30:5215400:29:4114900:49:1524.3701:18:5615400:11:5600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:13:2111600:24:1710300:40:4329.4701:05:008200:08:2100:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:15:3312500:25:2711500:41:2728.9501:06:549500:08:3900:00:0000:00:00
3 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:15:5212800:25:4511100:41:1029.1501:06:5510700:08:5700:00:0000:00:00
4 68MERCHE BONASTRE RODC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:16:2912700:25:3911800:41:4528.7401:07:2411000:09:0500:00:0000:00:00
5 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:18:5712300:25:1713200:44:4926.7801:10:0610300:08:5100:00:0000:00:00
6 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:19:0713600:27:0112600:42:4228.101:09:4312500:09:2400:00:0000:00:00
7 5051ELISABET VILANOVA LCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:23:5714200:27:5613400:45:2826.3901:13:2414400:10:3300:00:0000:00:00
8 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:25:1613900:27:3514400:47:2025.3501:14:5514300:10:2100:00:0000:00:00
9 5040BERYL BARBER MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:29:3815600:31:2814300:47:0525.4901:18:3314900:11:0500:00:0000:00:00
10 5154EVA LAMELA IZQUIERDTG TRIATLO SITGESV1F01:30:0214800:29:0715200:50:4723.6301:19:5413900:10:0800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1595JOSEP VILADOMS BELLC.N. REUS PLOMSV1M01:02:202900:19:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:462400:19:165500:36:0633.2400:55:222900:07:2400:00:0000:00:00
3 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHECLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:564900:20:152900:35:0334.2400:55:184700:07:3800:00:0000:00:00
4 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:077000:20:583700:35:3533.7200:56:334100:07:3400:00:0000:00:00
5 686SERGI MIRÓ PUIGVENTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:04:376600:20:514900:35:5833.3600:56:495700:07:4800:00:0000:00:00
6 1760JOAN NEBLEZA MIRABECLUB NATACIO SITGESV1M01:04:405700:20:325700:36:0833.2100:56:406600:08:0000:00:0000:00:00
7 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:05:167200:21:024600:35:5133.4700:56:538400:08:2300:00:0000:00:00
8 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M01:08:057400:21:177400:38:1631.3600:59:339100:08:3200:00:0000:00:00
9 878SERGIO GUZMAN ARROYCERDANYOLA CHV1M01:08:157700:21:267300:38:1031.4400:59:369700:08:3900:00:0000:00:00
10 788JAVIER PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:08:589000:22:038300:38:4231.0101:00:457800:08:1300:00:0000:00:00
11 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:109600:22:197500:38:1831.3301:00:379200:08:3300:00:0000:00:00
12 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M01:11:1910000:22:449600:39:5030.1301:02:3410100:08:4500:00:0000:00:00
13 2056FRANCISCO JAVIER HEC.N. TARRACOV1M01:13:3611400:24:169800:40:003001:04:1612200:09:2000:00:0000:00:00
14 3440MIQUEL JODAR CORRERTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:21:1713300:26:0413300:45:1426.5301:11:1813500:09:5900:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1909EULALIA CALVERAS AUC.T. S.J. ABADESSESV1F01:15:4512000:25:0912100:42:0628.501:07:158900:08:3000:00:0000:00:00
2 5147NURIA LAUCO MARTÍNECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:3412900:25:5111700:41:3328.8801:07:2411400:09:1000:00:0000:00:00
3 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV1F01:18:5313800:27:2712200:42:0928.4701:09:3611900:09:1700:00:0000:00:00
4 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:27:0715000:29:2914200:46:5525.5801:16:2414600:10:4300:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSCERRR IGUALADAV1M01:02:252000:19:074000:35:3933.6600:54:464900:07:3900:00:0000:00:00
2 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:034100:20:023100:35:1534.0400:55:175300:07:4600:00:0000:00:00
3 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:06:546800:20:567200:38:0031.5800:58:566400:07:5800:00:0000:00:00
4 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV1M01:12:309500:22:1610500:40:5129.3801:03:0712400:09:2300:00:0000:00:00
5 462RAFAEL GIMENO GARCIC.T. S.J. ABADESSESV1M01:15:2911000:23:4012300:42:2428.301:06:0412600:09:2500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:31:0214500:28:0715400:52:0223.0601:20:0914700:10:5300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:04:566700:20:545600:36:0633.2400:57:006300:07:5600:00:0000:00:00
2 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:21:1413400:26:2513000:43:4727.4101:10:1214800:11:0200:00:0000:00:00
3 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:26:4913500:26:5815100:49:4124.1501:16:3914000:10:1000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.T. S.J. ABADESSESV2M01:18:0711700:24:2113100:44:3526.9201:08:5611600:09:1100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32