RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
160 159 1 0 5000 20 2500 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 03:56:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:58:48
22775ROGER SELLES OLOMI00:58:58
33645MARTI LAZARO CORDERO00:59:14
42217NIL MASNOU NOGUE00:59:16

2. - CLUB ESPORTIU TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:56:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:58:55
22396JOAN GRAS SOLER00:59:07
32391CARLOS GALINDO ROONEY00:59:12
45621JOHN MANUEL GALINDO ROONEY00:59:36

3. - C. ATLETISME MONTORNES - 03:59:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:59:03
23834JORDI GRAU SOGAS00:59:05
31564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ00:59:33
41691FRANCESC CUEVAS PEREZ01:02:07

4. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:01:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1344ALEIX LLAVERIA JIMENEZ00:58:53
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:59:13
31158MANEL ZUÑIGA FERRE00:59:31
42636JORDI FERRE CAPARO01:04:14

5. - FASTTRIATLON CLUB - 04:02:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:58:47
2280RODRIGO TORRES HERNAN00:58:50
3258JORDI CARRASCO BALDÓ01:02:18
4201AARON PAGES URBANO01:02:28

6. - C.N. REUS PLOMS - 04:06:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1692EDUARD QUERALT RADUA00:59:31
23894MARC CASANOVA SOLA01:01:52
31595JOSEP VILADOMS BELLART01:02:20
42524JORDI RIAL COMELLAS01:03:11

7. - CERRR IGUALADA - 04:10:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ01:01:52
2182HECTOR COLOM CASASSANYES01:02:25
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:03:18
43979JOAQUIN MARTINEZ GARCIA01:03:24

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:11:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:59:00
21746BERNAT RAMON CASTELLÀ01:04:03
34957FABIÁN HUERTAS JUDERÍAS01:04:10
41493JOAN ALARCÓN VILA01:04:19

9. - CLUB NATACIO SITGES - 04:12:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:00:17
23792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:03:59
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:04:07
42312JOSEBA ARANA ESCALADA01:04:18

10. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:13:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13299MANEL TORRES VELASCO01:02:14
22256JAKUB CHARA01:03:14
32817DAVID BUSQUETS MASSA01:03:59
43992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:04:00

11. - C.T. S.J. ABADESSES - 04:17:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:02:02
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:04:06
32640CARLES GARCIA DELGADO01:04:37
4490ALBERT LOPEZ ANTON01:06:54

12. - CLUB NATACIO MINORISA - 04:17:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAGA01:02:56
24382ARNAU ESTEFANELL PRADES01:03:49
31492MANEL DORADO DORADO01:04:13
45682ARNAU MONTIEL MORENO01:06:45

13. - UNIO ATLETICA RUBI - 04:19:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ01:02:46
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:03:03
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:04:56
43799JORDI RANGEL MORATA01:08:29

14. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:20:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1363ALEX ZANUY FANALS01:02:36
24779FERRAN ANGUERA GARCIA01:03:54
3686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:04:37
43636JORGE EDWARD RODRIGUEZ CORTES01:09:10

15. - C.N. TARRACO - 04:22:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1319AIMAR ASSAMA PELAEZ00:59:18
25602JONATHAN MARQUEZ GARCIA01:04:19
31276ANGEL PEREZ ZAMORA01:09:05
44735JONATHAN GARCIA RUBIO01:09:48

16. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 04:32:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSO01:07:22
21747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:07:23
33017BERNAT VAQUÉ PIEDRAFITA01:08:52
43071SERGI MATEU VIDAL01:09:07

17. - CERDANYOLA CH - 04:36:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN01:08:05
2878SERGIO GUZMAN ARROYO01:08:15
32464RUBEN BONA CARNEROS01:08:20
42446GERARD VIVO ESCUDERO01:11:28

18. - CLUB NATACIO BARCELONA - 04:39:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12879ESTEVE GONZALEZ CUXART01:08:13
2434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:09:00
34209ERIC MEYA CARRETERO01:09:27
45607EDUARD RODRÍGUEZ PERIS01:12:38

19. - CLAROU TEAM ATTITUDE - 04:42:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13304MANEL VACA LÓPEZ00:59:05
23148JORDI RIERA VARGAS01:02:51
3632RUBEN GALLART SAENZ01:14:06
45712DANIEL ARNAU MONTERDE01:26:35

20. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 04:42:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1356MIGUEL ÁNGEL CASTRO GARCIA01:09:38
2862MANUEL LARA PASCUAL01:10:50
34479DANIEL SERRANO COLL01:10:51
4870SERGIO HERNÁN LUNA01:11:33

21. - TRIATLO L´HOSPITALET - 05:09:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1788JAVIER PEREZ NUÑEZ01:08:58
24556ADRIAN RODRIGUEZ01:12:20
33440MIQUEL JODAR CORRERO01:21:17
45828MIGUEL PEREZ NUÑEZ01:26:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32