RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
513 501 12 0 7 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59QUERALT RIBA HERNANTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23F01:50:5420800:27:4220901:11:3728.4801:39:1914200:11:3500:00:0000:00:00
2 4049NEUS LLADO GUITARTC.A. IGUALADAABF02:04:3034100:29:5837501:22:0324.8601:52:0126000:12:2900:00:0000:00:00
3 6106LAURA SALASLLICENCIA DE DIASUB23F02:13:4044200:32:1140501:25:2523.8801:57:3643300:16:0400:00:0000:00:00
4 1829HELIA ROCHA IÑIGOC.N. MATAROABF02:15:2746300:33:0941401:26:2823.5901:59:3743100:15:5000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5181LEONOR FONT BALDUQUC.E. PICORNELLABF01:51:1915700:27:0523901:12:4828.0201:39:5311700:11:2600:00:0000:00:00
2 4051CLARA SEGUES VIDALC.N. CATALUNYAABF02:02:3333100:29:4934301:20:0025.501:49:4928300:12:4400:00:0000:00:00
3 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF02:03:3131900:29:3836801:21:1825.0901:50:5627200:12:3500:00:0000:00:00
4 85SUSAGNA RODRIGUEZ RCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:03:4240200:31:0933301:19:2125.7101:50:3032700:13:1200:00:0000:00:00
5 4078ANNA MONCADA ARANDATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF02:04:4844700:32:2031701:18:3625.9501:50:5636800:13:5200:00:0000:00:00
6 56ANNA PLANAS GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF02:04:4944800:32:2031301:18:1826.0501:50:3838100:14:1100:00:0000:00:00
7 1815BELÉN SALOMONI SCHWTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:06:3437600:30:4237601:22:0624.8501:52:4836300:13:4600:00:0000:00:00
8 1936ANDREA CASTRO HERRETRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:06:4742900:31:5736701:21:1725.101:53:1435000:13:3300:00:0000:00:00
9 1941CRISTINA MARTINEZ RTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:07:0444600:32:1935801:20:4725.2501:53:0637300:13:5800:00:0000:00:00
10 5075LEA LLORENS SÁNCHEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:07:3545700:32:4835501:20:3525.3201:53:2338400:14:1200:00:0000:00:00
11 3528JOANA PASCUAL   NICC.N. PRAT-TRIATLOABF02:13:3045800:32:5041201:26:0223.7101:58:5240100:14:3800:00:0000:00:00
12 5068LAURA MONTANER CHULCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF02:24:5948500:34:4543401:35:1321.4202:09:5841400:15:0100:00:0000:00:00
13 6109CARLA BOIX BUFIALLICENCIA DE DIAABF02:29:3044500:32:1844201:43:2219.7402:15:4036600:13:5000:00:0000:00:00
14 5168OLGA MARTIN RUBIOCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF02:31:4349400:36:5943901:37:4120.8802:14:4043800:17:0300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:54:5127800:28:5126601:14:1027.5101:43:0117500:11:5000:00:0000:00:00
2 4045IRENE RODRIGUEZ GUEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:57:0734300:30:0028201:14:5527.2301:44:5523100:12:1200:00:0000:00:00
3 1957BARBARA GINER HINTEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:57:5940400:31:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1889TABITA CABALLERO GOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:58:3039600:31:0628901:15:2727.0401:46:3319000:11:5700:00:0000:00:00
5 62MIREIA RODRIGUEZ CAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:00:1339700:31:0628801:15:2527.0501:46:3135900:13:4200:00:0000:00:00
6 105CAROLINA JORDI OLANC.T. S.J. ABADESSESABF02:02:0630600:29:2233701:19:3525.6301:48:5731800:13:0900:00:0000:00:00
7 1985LAURA GARCIA VILACLUB NATACIÓ BANYOLESABF02:05:0630400:29:1938001:22:4524.6501:52:0431000:13:0200:00:0000:00:00
8 5062ANA FUENTES GONZÀLECLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF02:08:3647300:33:5133501:19:2625.6801:53:1742400:15:1900:00:0000:00:00
9 4083LAURA HOMS GARCIAC.N. MATAROABF02:11:0346400:33:1038501:23:2924.4401:56:3939400:14:2400:00:0000:00:00
10 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF02:17:4546700:33:2542301:28:5422.9502:02:1942600:15:2600:00:0000:00:00
11 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:18:3647000:33:3442601:30:4322.4902:04:1738900:14:1900:00:0000:00:00
12 4063ALESSANDRA HUERTA DTG TRIATLO SITGESABF02:21:1448800:35:1642801:30:5722.4302:06:1341200:15:0100:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:5128900:29:0327601:14:4527.2901:43:4820700:12:0300:00:0000:00:00
2 5024MIRIAM LAGUNA ARANDVILADECANS TRIATLOABF01:57:2529600:29:0829601:16:0226.8301:45:1023700:12:1500:00:0000:00:00
3 76ELENA BARLABE BERNAC.A. IGUALADAABF02:00:5237700:30:4229801:16:1026.7801:46:5237500:14:0000:00:0000:00:00
4 3505SANDRA SARDINA FUECLUB VO2ABF02:03:4337000:30:3334501:20:0125.4901:50:3432000:13:0900:00:0000:00:00
5 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAABF02:06:4545500:32:2935601:20:3925.2901:53:0835700:13:3700:00:0000:00:00
6 1873ALEJANDRA FERNANDEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:09:2939800:31:0739701:24:4824.0601:55:5535200:13:3400:00:0000:00:00
7 1930YOLANDA LOPEZ BERDUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:10:0245100:32:2338901:24:0324.2701:56:2635500:13:3600:00:0000:00:00
8 1979SONIA DIAZ PEDROSACLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF02:14:4046600:33:2241301:26:1623.6501:59:3841500:15:0200:00:0000:00:00
9 3599CARMEN JIMÉNEZ DÍAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF02:18:2445000:32:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:50:2425500:28:3017501:09:5529.1801:38:2519300:11:5900:00:0000:00:00
2 39REGINA ANNA MOLA GIC.N. MATAROV1F01:53:4328800:29:0324601:12:5727.9601:42:0016300:11:4300:00:0000:00:00
3 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:56:1636000:30:1925401:13:1427.8601:43:3328000:12:4300:00:0000:00:00
4 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:56:5128200:28:5429101:15:3926.9701:44:3324200:12:1800:00:0000:00:00
5 4043MAR PUIG GUALSCLUB NATACIO MINORISAV1F02:03:0140000:31:0831801:18:3625.9501:49:4433500:13:1700:00:0000:00:00
6 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:11:1643400:32:0341101:25:4523.7901:57:4834500:13:2800:00:0000:00:00
7 5040BERYL BARBER MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:16:0349100:35:3640801:25:3523.8402:01:1141000:14:5200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1909EULALIA CALVERAS AUC.T. S.J. ABADESSESV1F01:53:2623400:28:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV1F01:57:2835700:30:1826701:14:2327.4301:44:4129400:12:4700:00:0000:00:00
3 1958LOLA BRUSAU ALÓSC.A. IGUALADAV1F02:01:2027700:28:5035301:20:2125.3901:49:1122900:12:0900:00:0000:00:00
4 6MONTSE JUNCAROL REGCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:09:5045300:32:2638401:23:2624.4501:55:5237200:13:5800:00:0000:00:00
5 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV1F02:26:0347700:34:0643801:37:2920.9302:11:3539700:14:2800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:04:5945600:32:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F02:35:0549900:38:5144001:37:4920.8602:16:4044100:18:2500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1935ISABEL GANDIA MARTÍC.E. SISTRELLSV2F02:06:2646500:33:2131501:18:2526.0101:51:4640200:14:4000:00:0000:00:00
2 74LISA COCKBURNCLAROU TEAM ATTITUDEV2F02:20:1449200:36:0942401:29:1522.8602:05:2440900:14:5000:00:0000:00:00
3 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:20:4448400:34:4242901:31:4322.2402:06:2538800:14:1900:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONSERRAT CLAVERO SC.N. REUS PLOMSV3F02:27:4049800:38:3343001:33:1221.8902:11:4543200:15:5500:00:0000:00:00
2 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F02:35:1549500:37:0044101:42:3519.8902:19:3542900:15:4000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:45:0112400:26:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM01:51:4225300:28:2719901:11:1328.6401:39:4020200:12:0200:00:0000:00:00
3 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLJNM01:52:196100:24:4929501:16:0126.8401:40:5013000:11:2900:00:0000:00:00
4 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOJNM01:55:5128000:28:5226901:14:3027.3801:43:2226200:12:2900:00:0000:00:00
5 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:57:4340900:31:1625101:13:1027.8801:44:2633400:13:1700:00:0000:00:00
6 2501MANEL TORRENTALLE TDISTANCE LA SALLEJNM01:58:0331200:29:2630401:16:5326.5301:46:1916500:11:4400:00:0000:00:00
7 620PAU PALLÀS NAVARROCLUB ESPORTIU SHISSEJNM02:21:0137500:30:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSSUB23M01:31:26000:00:00000:00:00001:21:53700:09:3300:00:0000:00:00
2 344ALEIX LLAVERIA JIMECAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:32:291900:23:301300:59:4134.1801:23:11300:09:1800:00:0000:00:00
3 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M01:33:332000:23:311400:59:4434.1501:23:152900:10:1800:00:0000:00:00
4 3645MARTI LAZARO CORDERC.N. VIC-ETBSUB23M01:33:472600:23:461000:59:2734.3101:23:134200:10:3400:00:0000:00:00
5 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:33:554100:24:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3998JUAN BILBAO URIARTEDISTANCE LA SALLESUB23M01:36:365300:24:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:38:427100:24:564701:03:1032.301:28:064400:10:3600:00:0000:00:00
8 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:45:169500:25:2814501:08:3729.7301:34:058900:11:1100:00:0000:00:00
9 1629ERIC ROIGE PASTORC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:46:0417900:27:159401:06:3430.6501:33:4923800:12:1500:00:0000:00:00
10 7018GENIS MATEU SALARICLLICENCIA DE DIASUB23M01:46:2721000:27:4211301:07:2030.301:35:0211500:11:2500:00:0000:00:00
11 3428IGNACIO SUAREZ COLOCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:47:0122100:27:5311201:07:1730.3201:35:1017700:11:5100:00:0000:00:00
12 5213NIL GAJA BALLARÓTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:47:4515400:27:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3048ISAAC GONZALEZ SANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:3718400:27:189701:06:3730.6201:33:5543000:15:4200:00:0000:00:00
14 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2ABM01:49:5931700:29:3713201:07:5930.0101:37:3625200:12:2300:00:0000:00:00
15 4241RICARD BOIXCLUB VO2SUB23M01:49:5925900:28:3216801:09:4029.2801:38:1217000:11:4700:00:0000:00:00
16 5439MARC CAMBRA DOMÍNGUCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:50:0026000:28:3317101:09:4429.2501:38:1716200:11:4300:00:0000:00:00
17 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. ATLETISME MONTORNESSUB23M01:53:1126300:28:3922201:12:0528.301:40:4425800:12:2700:00:0000:00:00
18 6114MARTI VERDEJOLLICENCIA DE DIASUB23M01:54:0421600:27:4825001:13:0827.8901:40:5631600:13:0800:00:0000:00:00
19 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2ABM01:57:0534500:30:0427001:14:3027.3801:44:3426700:12:3100:00:0000:00:00
20 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM02:02:5147100:33:3925901:13:3427.7301:47:1342700:15:3800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM01:31:46600:22:56500:59:0634.5201:22:021100:09:4400:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:32:28700:22:561901:00:1733.8401:23:13200:09:1500:00:0000:00:00
3 2396JOAN GRAS SOLERCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:32:553800:24:10600:59:0934.4901:23:191000:09:3600:00:0000:00:00
4 1782CRISTIAN BAIZAN DIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:33:111400:23:161701:00:0233.9801:23:181400:09:5300:00:0000:00:00
5 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:33:123500:23:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4825ARNAU PERICAS FIGUEFASTTRIATLON CLUBABM01:35:382700:23:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5502XAVI TOMASA SERRANCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:55900:23:025001:03:2032.2101:26:22800:09:3300:00:0000:00:00
8 3870RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:404600:24:373101:01:1633.301:25:536000:10:4700:00:0000:00:00
9 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM01:36:451500:23:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:36:514800:24:383201:01:2833.1901:26:065500:10:4500:00:0000:00:00
11 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:37:447900:25:062801:01:0733.3801:26:1313200:11:3100:00:0000:00:00
12 3792JORDI ALBERT RAMOS CLUB NATACIÓ SITGESABM01:38:428700:25:193401:02:0232.8901:27:2110800:11:2100:00:0000:00:00
13 4392OSCAR RECUENCO SALACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:39:177600:25:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3447FERRAN BALCELLS PICC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:39:3110800:25:444201:03:0032.3801:28:445800:10:4700:00:0000:00:00
15 4957FABIÁN HUERTAS JUDECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:3511500:25:543901:02:3932.5601:28:338100:11:0200:00:0000:00:00
16 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:40:4111200:25:524301:03:0632.3301:28:5816000:11:4300:00:0000:00:00
17 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:40:509700:25:296801:04:4431.5101:30:134700:10:3700:00:0000:00:00
18 3684ENRIC PULIDO ESCRUEC.E. TRIATHLONBCNABM01:41:1810500:25:416701:04:4331.5201:30:246900:10:5400:00:0000:00:00
19 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:41:4611700:25:567201:04:5231.4501:30:487600:10:5800:00:0000:00:00
20 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON CLUBABM01:42:054000:24:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 4967ALESANDER JAGOBA VIC.N. PRAT-TRIATLOABM01:42:3012000:25:598401:05:5430.9601:31:534600:10:3700:00:0000:00:00
22 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON CLUBABM01:43:086000:24:479901:06:5830.4601:31:4511300:11:2300:00:0000:00:00
23 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:2312200:26:0511801:07:3130.2101:33:365900:10:4700:00:0000:00:00
24 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLOABM01:44:4813500:26:3010301:07:0430.4201:33:349300:11:1400:00:0000:00:00
25 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM01:45:0714000:26:5010101:07:0030.4501:33:5010000:11:1700:00:0000:00:00
26 5629JUAN CORONADOCLUB VO2ABM01:45:2916100:27:0812301:07:3530.1801:34:435700:10:4600:00:0000:00:00
27 750ANDRES JOSE SUAREZ C.N. CATALUNYAABM01:45:5212100:25:5913901:08:2029.8501:34:1913500:11:3300:00:0000:00:00
28 6111ABEL BAU FORNÉSLLICENCIA DE DIAABM01:46:1916800:27:1112101:07:3430.1901:34:4513900:11:3400:00:0000:00:00
29 5581ALBERTO CARRASCO GACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:46:4211900:25:5814601:08:3829.7201:34:3621400:12:0600:00:0000:00:00
30 7029OSCAR GIL COLOMOLLICENCIA DE DIAABM01:47:0920600:27:3711701:07:3130.2101:35:0820100:12:0100:00:0000:00:00
31 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:47:3517100:27:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 3820EMILIO LINCOLN VILADISTANCE LA SALLEABM01:48:0934200:29:588801:06:1430.801:36:1218800:11:5700:00:0000:00:00
33 5886ALEXANDRE MARTINEZ TRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:50:3123000:28:0117801:09:5829.1601:37:5926800:12:3200:00:0000:00:00
34 7036DANIEL GALAN TAVARELLICENCIA DE DIAABM01:51:0523500:28:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 3784JORDI MARTIN LEIVA C.E. CATEDRA BIKESABM01:52:0115500:27:0424301:12:512801:39:5521500:12:0600:00:0000:00:00
36 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:52:1530700:29:2218001:10:0829.0901:39:3028700:12:4500:00:0000:00:00
37 4117CARLES SOLÀ BARDERACLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:53:0423900:28:1025501:13:1827.8301:41:2814500:11:3600:00:0000:00:00
38 4925ALEX FONTSERE VELILCLUB TRI5UABM01:53:4731800:29:3822101:11:5728.3501:41:3523300:12:1200:00:0000:00:00
39 506ALBERT DE PABLO LATI3 TRIATHLONABM01:56:2532000:29:3922801:12:1328.2501:41:5239900:14:3300:00:0000:00:00
40 2284DAVID BOSCH PEÑARROTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:57:4717800:27:1432201:18:4825.8901:46:0216800:11:4500:00:0000:00:00
41 5963RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:58:0835000:30:0827901:14:5327.2401:45:0131500:13:0700:00:0000:00:00
42 2488JOAN PUIG TOUSDISTANCE LA SALLEABM02:00:1933300:29:5031401:18:2326.0301:48:1321800:12:0600:00:0000:00:00
43 441JOSEP VIÑAS SELVATRIDIRABM02:03:1525800:28:3237101:21:5324.9101:50:2530100:12:5000:00:0000:00:00
44 6107IVÁN FERNÁNDEZ MURILLICENCIA DE DIAABM02:05:2242000:31:3733801:19:3925.6101:51:1637800:14:0600:00:0000:00:00
45 3468JOAN DALMAU BERENGUTRIATLO RUNNING VIGIAABM02:06:0037400:30:4136401:21:0825.1401:51:4938300:14:1100:00:0000:00:00
46 3947ARNAU FADÓ ANRICLUB TRIATLO SABADELLABM02:06:5639100:30:5736601:21:1225.1201:52:0940700:14:4700:00:0000:00:00
47 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM02:07:3843200:32:0037301:21:5624.901:53:5636000:13:4200:00:0000:00:00
48 4236SERGIO RODRÍGUEZ BECLUB VO2ABM02:09:2837300:30:4039401:24:4124.0901:55:2137900:14:0700:00:0000:00:00
49 419LLUIS BORRÁS CONTRECLUB TRITRAININGABM02:09:3135900:30:1940201:25:0723.9701:55:2637600:14:0500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM01:30:26300:22:29100:58:2734.901:20:56600:09:3000:00:0000:00:00
2 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM01:31:001800:23:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:21200:22:281100:59:3234.2701:22:00400:09:2100:00:0000:00:00
4 3834JORDI GRAU SOGASC. ATLETISME MONTORNESABM01:31:28400:22:291200:59:3434.2501:22:03500:09:2500:00:0000:00:00
5 1542RAMON ZAPATA MAURITRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:32:00500:22:37800:59:2434.3401:22:011800:09:5900:00:0000:00:00
6 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:32:302200:23:32200:58:3234.8501:22:043700:10:2600:00:0000:00:00
7 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:32:581100:23:121601:00:003401:23:121200:09:4600:00:0000:00:00
8 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. PRAT-TRIATLOABM01:33:176400:24:53300:58:3334.8401:23:261300:09:5100:00:0000:00:00
9 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:35:453100:23:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM01:35:513900:24:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:35:593200:23:593301:01:5932.9101:25:581900:10:0100:00:0000:00:00
12 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:36:022300:23:353601:02:2332.701:25:582100:10:0400:00:0000:00:00
13 4290RAMON NICOLAS SANCHCERRR IGUALADAABM01:36:042400:23:363501:02:1432.7801:25:502700:10:1400:00:0000:00:00
14 273FRANCESC PRAT BABILC.N. MATAROABM01:36:335500:24:432901:01:1233.3301:25:554900:10:3800:00:0000:00:00
15 325FERRAN BARCELO BADIC.N. CATALUNYAABM01:37:096700:24:552701:01:0333.4201:25:588800:11:1100:00:0000:00:00
16 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:37:137800:25:062501:00:5033.5301:25:5610100:11:1700:00:0000:00:00
17 1557DÍDAC DOMINGO CARRAINDEPENDENTABM01:38:009300:25:222301:00:4433.5901:26:0618300:11:5400:00:0000:00:00
18 6104JOSEP ROVIRA DACHSLLICENCIA DE DIAABM01:38:023000:23:564801:03:1432.2601:27:106400:10:5200:00:0000:00:00
19 5687ALEX LOPEZ CALAHORRCLUB FIT GYMABM01:38:195400:24:434401:03:0732.3201:27:503800:10:2900:00:0000:00:00
20 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:38:562800:23:496901:04:4431.5101:28:333300:10:2300:00:0000:00:00
21 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:39:077200:24:575201:03:3832.0601:28:354000:10:3200:00:0000:00:00
22 1296DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:40:098500:25:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1515JORDI GARRIGA CANALESPORTIU RIPOLLABM01:40:298600:25:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM01:40:365900:24:467901:05:2631.1801:30:123400:10:2400:00:0000:00:00
25 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:40:483300:23:598201:05:5030.9901:29:497800:10:5900:00:0000:00:00
26 4871RUBEN CASTRO ALGORACLUB ATLETISME SANT BOIABM01:40:493700:24:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:40:525200:24:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:40:539000:25:216401:04:3731.5701:29:587000:10:5500:00:0000:00:00
29 7026ALBERT SASOT VAÑOLLICENCIA DE DIAABM01:40:534200:24:208901:06:1930.7601:30:392600:10:1400:00:0000:00:00
30 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM01:40:579900:25:336501:04:4031.5501:30:135400:10:4400:00:0000:00:00
31 2453OSCAR MARTINEZ LARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:41:108100:25:087501:05:0731.3301:30:157100:10:5500:00:0000:00:00
32 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:42:116500:24:5410201:07:0030.4501:31:542800:10:1700:00:0000:00:00
33 2877FERRAN NAVARRO RAMIMARESME TRIATLO CLUBABM01:42:1310700:25:438001:05:3231.1301:31:157400:10:5800:00:0000:00:00
34 4414ALBERTO DIAZ LOPEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:42:146900:24:5510001:06:5930.4601:31:543200:10:2000:00:0000:00:00
35 2836DANI PEDRO HUERTACLUB TRI5UABM01:42:254500:24:3610701:07:0930.3801:31:455000:10:4000:00:0000:00:00
36 7024JORDI BARRACHINA ROLLICENCIA DE DIAABM01:43:084300:24:2514301:08:3129.7701:32:562500:10:1200:00:0000:00:00
37 3648SANTI CHINCHILLA CACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:43:5413100:26:238701:06:1330.8101:32:3610400:11:1800:00:0000:00:00
38 3089IVAN SANCHEZ ALCARATG TRIATLO SITGESABM01:44:5222500:27:569501:06:3630.6301:34:323100:10:2000:00:0000:00:00
39 1502IVAN VALENCIA PEDRAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:45:2816300:27:0911501:07:2030.301:34:297700:10:5900:00:0000:00:00
40 2539DAVID MARTINEZ GARCC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:46:0114900:26:588301:05:5230.9701:32:5032500:13:1100:00:0000:00:00
41 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:46:169100:25:2115101:09:0029.5701:34:2118700:11:5500:00:0000:00:00
42 2625ALBERT CASAS MEYADISTANCE LA SALLEABM01:46:4017500:27:1412801:07:4830.0901:35:0215000:11:3800:00:0000:00:00
43 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:46:4211000:25:4716601:09:3529.3201:35:2210600:11:2000:00:0000:00:00
44 333XAVIER BERNAUS ALDOP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:46:4614500:26:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 4807EDGAR MANZANO PERARCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:47:0020400:27:3312601:07:4630.101:35:1915600:11:4100:00:0000:00:00
46 5989ALBERT SOLA COLOMERC.N. PRAT-TRIATLOABM01:47:0216600:27:1014001:08:2329.8301:35:3312700:11:2900:00:0000:00:00
47 3169XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM01:47:0520200:27:3212501:07:3830.1601:35:1018600:11:5500:00:0000:00:00
48 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM01:47:2714700:26:5716301:09:2529.3901:36:228400:11:0500:00:0000:00:00
49 2460XAVIER RIERA MARGARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:47:4427100:28:469301:06:3230.6601:35:1825700:12:2600:00:0000:00:00
50 1466ALEX TENA CARDENASEVOLUTRION SANT BOIABM01:47:4618900:27:2415201:09:0129.5601:36:2510900:11:2100:00:0000:00:00
51 2611JORDI PLANAS MARTINTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:47:539400:25:2419601:11:0628.6901:36:3011100:11:2300:00:0000:00:00
52 6101ALBERTO ESTEBANEZ DC.D.E. 3STYLE TRIATLONABM01:47:5918600:27:2213801:08:1929.8601:35:4124100:12:1800:00:0000:00:00
53 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:48:0215800:27:0615701:09:1329.4701:36:1916100:11:4300:00:0000:00:00
54 6110DAVID SOLER FREIXASLLICENCIA DE DIAABM01:48:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 4394SERGI VILCHEZ MUDARCLUB NATACIO MINORISAABM01:48:5915600:27:0419201:10:5928.7401:38:037200:10:5600:00:0000:00:00
56 3745JOSEP ORIOL CANALS CLUB VO2ABM01:49:2223700:28:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:49:3624100:28:1115801:09:1729.4401:37:2822400:12:0800:00:0000:00:00
58 945JUAN JOSÉ ROBLES SAC.N. MOLINS DE REIABM01:49:4020100:27:3218201:10:1129.0701:37:4319100:11:5700:00:0000:00:00
59 425ALBERTO LOPEZ GINESINDEPENDENTABM01:49:4126400:28:3917001:09:4329.2601:38:2210500:11:1900:00:0000:00:00
60 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑC.N. PRAT-TRIATLOABM01:49:5623800:28:0816901:09:4129.2801:37:4922000:12:0700:00:0000:00:00
61 795ANTONI HERENA MONTUINDEPENDENTABM01:50:0120500:27:3520701:11:3328.5101:39:086800:10:5300:00:0000:00:00
62 4500FREDERIC CORDERAS ITG TRIATLO SITGESABM01:50:0624700:28:2216201:09:2229.4101:37:4425000:12:2200:00:0000:00:00
63 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.N. PRAT-TRIATLOABM01:50:1818100:27:1719101:10:5828.7501:38:1520600:12:0300:00:0000:00:00
64 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:50:1917300:27:1320501:11:2428.5701:38:3715900:11:4200:00:0000:00:00
65 3628DAVID CASTILLO TAMAC.A. LES TORTUGUESABM01:50:3223100:28:0218401:10:3628.901:38:3818500:11:5400:00:0000:00:00
66 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM01:51:0612600:26:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 3749ORIOL GONZÁLEZ MISEINDEPENDENTABM01:51:0826900:28:4518901:10:5628.7601:39:4112000:11:2700:00:0000:00:00
68 3276CARLOS ENCINAS BERNCLUB TRITRAININGABM01:51:1122300:27:5521301:11:4428.4401:39:3913300:11:3200:00:0000:00:00
69 7022XEVI PUIGDESENS PLALLICENCIA DE DIAABM01:51:1420000:27:3220401:11:2028.601:38:5225100:12:2200:00:0000:00:00
70 3682JOSE ANTONIO GARCIACLUB TRIATLO 226 SPIRITABM01:51:2321900:27:5219501:11:0128.7301:38:5326300:12:3000:00:0000:00:00
71 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:51:4819900:27:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 3233MIKEL LAKA URQUIDICLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:51:5333200:29:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 3018GERARD CABANES CLUC.N. PRAT-TRIATLOABM01:51:5932400:29:4417601:09:5529.1801:39:3924500:12:2000:00:0000:00:00
74 1532MARIO SEBASTIÁN SÁNC.E. PENEDES MARITIMABM01:52:1839000:30:5416101:09:2029.4201:40:1421000:12:0400:00:0000:00:00
75 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:52:2525400:28:3020101:11:1628.6201:39:4627600:12:3900:00:0000:00:00
76 2181SERGIO ORTIGOSA MARC. ATLETISME MONTORNESABM01:53:0716000:27:0727201:14:3727.3401:41:4411200:11:2300:00:0000:00:00
77 5451JOSEP MARIA ALCALA C.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:53:4329000:29:0523701:12:4528.0401:41:5017800:11:5300:00:0000:00:00
78 7035PAU ESTEVE ROJANOLLICENCIA DE DIAABM01:54:2736800:30:3119301:11:0028.7301:41:3130700:12:5600:00:0000:00:00
79 748IVÁN BERDUSÁN VEGAINDEPENDENTABM01:54:3228600:29:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM01:54:5932100:29:4024401:12:5327.9901:42:3325500:12:2600:00:0000:00:00
81 1060JAVIER LORENTE SANCCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:55:1032600:29:4723501:12:3528.1101:42:2229600:12:4800:00:0000:00:00
82 906XAVI LATORRE  CONEJCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM01:55:3231600:29:3424801:13:0327.9301:42:3730500:12:5500:00:0000:00:00
83 2505MANEL ARANDA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:55:3433000:29:4922301:12:0928.2701:41:5835400:13:3600:00:0000:00:00
84 2833DAVID QUINTANAS SANCLUB NATACIO BANYOLESABM01:55:5433900:29:5726001:13:3527.7201:43:3224800:12:2200:00:0000:00:00
85 5524SERGI RIO MIRATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:56:288000:25:0835401:20:2825.3501:45:366500:10:5200:00:0000:00:00
86 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:56:4035200:30:1522601:12:1028.2701:42:2538600:14:1500:00:0000:00:00
87 3815MARC SERRA MARIMONGAVA TRIATLOABM01:56:4732200:29:4328601:15:0327.1801:44:4619800:12:0100:00:0000:00:00
88 2804ALBERT SAAVEDRA MICCLUB NATACIO BANYOLESABM01:57:0134700:30:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM01:57:0821400:27:4630901:17:2826.3301:45:1418100:11:5400:00:0000:00:00
90 5478MARCOS LOPEZ RUBIOTRIATLO PALLEJAABM01:57:3335400:30:1727101:14:3227.3701:44:4928200:12:4400:00:0000:00:00
91 2624MARIO SERRANO LAZARC.N. MOLINS DE REIABM01:58:2624400:28:1931201:17:5826.1701:46:1722800:12:0900:00:0000:00:00
92 2360DANIEL ALTABELLA AGC.N. PRAT-TRIATLOABM01:58:4110200:25:3936101:20:5425.2201:46:3322500:12:0800:00:0000:00:00
93 4862SERGI GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:59:2225600:28:3111101:07:1630.3301:35:4744300:23:3500:00:0000:00:00
94 7023JORDI RIVASLLICENCIA DE DIAABM01:59:3825100:28:2434001:19:4525.5801:48:0912600:11:2900:00:0000:00:00
95 3826ANTONI JANDULA NOGUCLUB NATACIO MINORISAABM01:59:4035300:30:1728701:15:2427.0601:45:4137400:13:5900:00:0000:00:00
96 3900LUIS DIAZ LOPEZTRIATLO PALLEJAABM02:00:4745400:32:2627801:14:4727.2801:47:1335300:13:3400:00:0000:00:00
97 5928ANGEL CARREÑO TORREC.T. PARETS DEL VALLESABM02:00:5238900:30:5431001:17:3126.3201:48:2525900:12:2700:00:0000:00:00
98 1048CARLOS GARCIA BRULLCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM02:03:2938100:30:4532301:18:5025.8801:49:3537100:13:5400:00:0000:00:00
99 4152ELOI MARTINEZ SADURINDEPENDENTABM02:03:3941900:31:3332701:18:5825.8301:50:3131700:13:0800:00:0000:00:00
100 5587MARCOS MUELAS MORENC.N. PRAT-TRIATLOABM02:05:1518200:27:1741001:25:4323.801:53:0023900:12:1500:00:0000:00:00
101 7044BORIS ARROYOLLICENCIA DE DIAABM02:05:3217600:27:1439101:24:0724.2501:51:2138200:14:1100:00:0000:00:00
102 2160OMAR CASADO I TAHIRCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:05:5143300:32:0235701:20:4025.2901:52:4232200:13:0900:00:0000:00:00
103 2129ALBERT ROVIRALTA CAC.N. MOLINS DE REIABM02:06:0242300:31:3936201:21:0025.1901:52:3934100:13:2300:00:0000:00:00
104 7027XAVIER GARCÍA NARANLLICENCIA DE DIAABM02:06:4840800:31:1636001:20:5125.2301:52:0740300:14:4100:00:0000:00:00
105 2125ALEX FERRER MARTINEC. ATLETISME MONTORNESABM02:07:2944400:32:1534401:20:0125.4901:52:1641800:15:1300:00:0000:00:00
106 2742IVAN ROVIRA DOÑATECLUB VO2ABM02:11:5740700:31:1239201:24:2624.1601:55:3843500:16:1900:00:0000:00:00
107 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON CLUBABM02:13:5547500:34:0340901:25:3823.8201:59:4138500:14:1400:00:0000:00:00
108 5495AITOR CARBALLAR GARVILADECANS TRIATLOABM02:18:5049700:38:2237901:22:4224.6702:01:0443900:17:4600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:31:541000:23:06400:58:5434.6301:22:001500:09:5400:00:0000:00:00
2 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM01:32:561600:23:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:33:01800:23:022101:00:2433.7701:23:26900:09:3500:00:0000:00:00
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:321300:23:161500:59:5834.0201:23:143000:10:1800:00:0000:00:00
5 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:351200:23:121801:00:1533.8601:23:272200:10:0800:00:0000:00:00
6 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:404400:24:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:35:022500:23:383001:01:1333.3201:24:512300:10:1100:00:0000:00:00
8 2589JUAN MIGUEL MORENO CLUB TRIATLO IRWLABM01:36:061700:23:273801:02:3832.5701:26:052000:10:0100:00:0000:00:00
9 578JORDI FREIXA SERRACLUB TRI5UABM01:36:175600:24:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 589HERMIES BUSQUE CALC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:36:194700:24:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFMARESME TRIATLO CLUBABM01:37:358900:25:202401:00:4633.5701:26:0612900:11:2900:00:0000:00:00
12 3299MANEL TORRES VELASCCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:38:359600:25:294501:03:0832.3101:28:371700:09:5800:00:0000:00:00
13 2612ABEL ALMODOVAR MORATRIATLO PALLEJAABM01:38:478800:25:204001:02:4532.5101:28:055300:10:4200:00:0000:00:00
14 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:39:034900:24:385301:03:4032.0401:28:185600:10:4500:00:0000:00:00
15 1724SALVADOR PARTEGAS ACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:39:136800:24:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2ABM01:39:4210100:25:374601:03:0932.301:28:467300:10:5600:00:0000:00:00
17 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:40:075800:24:466001:04:0831.8101:28:549100:11:1300:00:0000:00:00
18 3926RUBEN SERNA APARICCLUB TRI5UABM01:40:5910000:25:356601:04:4331.5201:30:185200:10:4100:00:0000:00:00
19 4342JAUME GONZALEZ INSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:41:0211300:25:536101:04:0931.801:30:027900:11:0000:00:0000:00:00
20 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:41:1313200:26:245401:03:4631.9901:30:108300:11:0300:00:0000:00:00
21 4652ANTONIO GARCIA GARCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:42:0211400:25:546201:04:3031.6301:30:2415100:11:3800:00:0000:00:00
22 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:42:3411800:25:567801:05:2431.1901:31:209500:11:1400:00:0000:00:00
23 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:089200:25:2210801:07:1030.3701:32:324500:10:3600:00:0000:00:00
24 4358JESUS RODRIGUEZ CHAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:43:166600:24:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4678MIQUEL YAFARI DURANCLUB TRI5UABM01:43:3716500:27:107101:04:5131.4601:32:0114600:11:3600:00:0000:00:00
26 3144ERIC TORREJON COSTACLUB TRI5UABM01:44:0317400:27:137701:05:1731.2501:32:3013700:11:3300:00:0000:00:00
27 2763RAMSÉS RODRÍGUEZ ROI3 TRIATHLONABM01:44:0520700:27:427401:05:0331.3601:32:4510700:11:2000:00:0000:00:00
28 1456JAUME DE DIAGO CALLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:44:1019300:27:287301:05:0231.3701:32:3015400:11:4000:00:0000:00:00
29 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:44:406200:24:5113501:08:0429.9701:32:5516700:11:4500:00:0000:00:00
30 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2ABM01:44:4213700:26:429101:06:2530.7201:33:0714300:11:3500:00:0000:00:00
31 4246VÍCTOR UBEDA TIRADOCLUB VO2ABM01:44:5222900:28:016301:04:3631.5801:32:3723600:12:1500:00:0000:00:00
32 518AMADEU BOSCH BRILLACLUB ATLETISME SANT BOIABM01:45:337400:25:0116001:09:1829.4401:34:199400:11:1400:00:0000:00:00
33 1526GIL LOPEZ DOMENECHC.E. PENEDES MARITIMABM01:45:3513000:26:2213301:08:003001:34:229200:11:1300:00:0000:00:00
34 5282JOSE LUIS LORENTE FC. ATLETISME MONTORNESABM01:45:398300:25:1415601:09:1029.4901:34:249700:11:1500:00:0000:00:00
35 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM01:45:5312500:26:1413401:08:0229.9901:34:1614700:11:3700:00:0000:00:00
36 5785JESUS SORROCHE GOMECLUB NATACIO MINORISAABM01:46:3217200:27:1213101:07:5730.0201:35:0911000:11:2300:00:0000:00:00
37 5279RAIMON AMARO PUJOLESPORTIU RIPOLLABM01:46:3415900:27:0613001:07:5330.0501:34:5914400:11:3500:00:0000:00:00
38 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM01:46:3519500:27:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 2631JOSE AÑÓ BAEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:46:4724000:28:1110601:07:0830.3901:35:1912300:11:2800:00:0000:00:00
40 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM01:46:4821100:27:4411601:07:2330.2701:35:0715700:11:4100:00:0000:00:00
41 2547MIGUEL ANGEL JIMENECLUB ATLETISME SANT BOIABM01:47:0221200:27:4511401:07:2030.301:35:0519200:11:5700:00:0000:00:00
42 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:47:0422400:27:569801:06:5430.4901:34:5023500:12:1400:00:0000:00:00
43 3610JUAN PABLO MARTÍN LC.N. PRAT-TRIATLOABM01:47:057700:25:0621501:11:4728.4201:36:532400:10:1200:00:0000:00:00
44 1533LLUIS ALBERT VILAGIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:47:0719800:27:3112001:07:3430.1901:35:0520300:12:0200:00:0000:00:00
45 3369XAVIER SOLER RODRÍGC.T. S.J. ABADESSESABM01:47:3714600:26:5714901:08:5329.6201:35:5017300:11:4700:00:0000:00:00
46 3780TONI LAPUENTE SALABC.T. PARETS DEL VALLESABM01:47:5122800:28:0014101:08:2729.801:36:2711400:11:2400:00:0000:00:00
47 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM01:47:5621800:27:5115001:08:5729.5901:36:488600:11:0800:00:0000:00:00
48 675JAUME ANGULO PUERTACLUB VO2ABM01:48:0513900:26:4416501:09:3329.3301:36:1717400:11:4800:00:0000:00:00
49 5998VICENT DOMÈNECH FERC.E. NO TE PARESABM01:48:2733700:29:549001:06:2130.7501:36:1523200:12:1200:00:0000:00:00
50 3733NARCISO PÉREZ GONZÁC.N. PRAT-TRIATLOABM01:48:3129900:29:169201:06:2930.6801:35:4528900:12:4600:00:0000:00:00
51 3403FELIPE RECIO VALCARC.N. PRAT-TRIATLOABM01:48:4229800:29:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:49:0721700:27:5017401:09:4829.2301:37:3812800:11:2900:00:0000:00:00
53 897SERGIO EXTREMERA RUGAVA TRIATLOABM01:49:1327500:28:4815401:09:0729.5201:37:5510300:11:1800:00:0000:00:00
54 3734VÍCTOR APARICIO PALC.N. PRAT-TRIATLOABM01:49:2115200:27:0117301:09:4629.2401:36:4727100:12:3400:00:0000:00:00
55 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:5412700:26:1721201:11:4328.4501:38:0018200:11:5400:00:0000:00:00
56 5440RAÚL SÁNCHEZ GARCÍACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:50:1740500:31:1110501:07:0630.401:38:1719600:12:0000:00:0000:00:00
57 4919ALBERT PLANAS MARTICLUB TRITRAININGABM01:50:2218300:27:1820301:11:1928.601:38:3716900:11:4500:00:0000:00:00
58 5650TIAGO CORDASABSOLUT SPORTABM01:50:2522600:27:5919001:10:5828.7501:38:5712200:11:2800:00:0000:00:00
59 4232CARLOS ALBERTO MESAINDEPENDENTABM01:50:2932300:29:4314701:08:4129.701:38:2421100:12:0500:00:0000:00:00
60 5359SERGIO NAVARRO REDOCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:50:3428400:28:5615901:09:1729.4401:38:1324700:12:2100:00:0000:00:00
61 4195DAVID PASTOR CAMPANCEMEABM01:50:4321300:27:4519401:11:0128.7301:38:4618900:11:5700:00:0000:00:00
62 373DANIEL CHARLES QUINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:50:4927600:28:5016701:09:3529.3201:38:2525300:12:2400:00:0000:00:00
63 7031ANGEL GABAS POLOLLICENCIA DE DIAABM01:51:3620900:27:4222501:12:1028.2701:39:5216400:11:4400:00:0000:00:00
64 550JORDI CANDELA GARRINDEPENDENTABM01:51:3814100:26:5124901:13:0827.8901:39:5915300:11:3900:00:0000:00:00
65 367JOSEP CASANOVAS SAC.N. TARRACOABM01:51:4731000:29:2517701:09:5629.1701:39:2125600:12:2600:00:0000:00:00
66 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM01:51:4924600:28:2122001:11:5428.3701:40:1513800:11:3400:00:0000:00:00
67 3158MARC GRATACÒS MARTÍCLUB TRI5UABM01:51:5119600:27:3023401:12:3028.1401:40:0017600:11:5100:00:0000:00:00
68 3755ALEIX SIMARRO GENEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:52:0324900:28:2219701:11:1028.6701:39:3226500:12:3100:00:0000:00:00
69 2592ISAAC GARCIA TOROTRIATLO RUNNING VIGIAABM01:52:0732800:29:4917201:09:4529.2501:39:3427000:12:3300:00:0000:00:00
70 3307SEBASTIÀ JUSTICIA RCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:52:1217000:27:1125701:13:2827.7701:40:3913600:11:3300:00:0000:00:00
71 3832ANDRÉS JIMENEZ VERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:52:2719200:27:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 1636CARMELO COLACIOS GAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:53:0130300:29:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UABM01:53:0734400:30:0021001:11:3928.4701:41:3912400:11:2800:00:0000:00:00
74 7019LINO LOPEZ DOSOUTOLLICENCIA DE DIAABM01:53:1917700:27:1425801:13:3227.7401:40:4626900:12:3300:00:0000:00:00
75 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:53:2327000:28:4522901:12:1628.2301:41:0124900:12:2200:00:0000:00:00
76 1032JOSE CAPILLA CAICEDINDEPENDENTABM01:53:3618800:27:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 5373JAVIER MIMOSO MORENCERDANYOLA CHABM01:54:0330500:29:2020601:11:3128.5201:40:5132600:13:1200:00:0000:00:00
78 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:54:1324300:28:1526801:14:2827.3901:42:4313100:11:3000:00:0000:00:00
79 6105JOSÉ JOAQUÍN BURGOSLLICENCIA DE DIAABM01:54:3929300:29:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
80 3282ROGER BERNAT MACIAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:54:4629200:29:0624001:12:4828.0201:41:5430200:12:5200:00:0000:00:00
81 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:55:0431500:29:3224201:12:5028.0101:42:2227900:12:4200:00:0000:00:00
82 2432XAVIER VARGAS SANCHCLUB NATACIO MINORISAABM01:56:0031400:29:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
83 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:56:2232900:29:4923201:12:2428.1801:42:1338000:14:0900:00:0000:00:00
84 7030ALBERT TRULLÀS JIMÉLLICENCIA DE DIAABM01:56:2326800:28:4229301:15:5626.8701:44:3816600:11:4500:00:0000:00:00
85 3927ROBERTO MORGADOCLUB TRI5UABM01:56:3023600:28:0530201:16:3226.6601:44:3718000:11:5300:00:0000:00:00
86 3714CARLOS SANFELIPE ALJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:57:1136200:30:2027401:14:4327.301:45:0322200:12:0800:00:0000:00:00
87 5754ANTONIO ESCRIBANO MCLUB TRITRAININGABM01:57:3534000:29:5728301:14:5727.2201:44:5427800:12:4100:00:0000:00:00
88 551RAUL CONTIJOCH ALONC.N. MATAROABM01:57:4641400:31:2025201:13:1127.8801:44:3133200:13:1500:00:0000:00:00
89 5225MARC SOLER BLASCOSBR OPEN TEAMABM01:58:1534600:30:0628401:15:0027.201:45:0632100:13:0900:00:0000:00:00
90 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:3516900:27:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
91 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAABM01:59:0842400:31:4426101:13:3627.7201:45:2036500:13:4800:00:0000:00:00
92 2317XAVIER VILATERSANA VILADECANS TRIATLOABM02:00:0822700:28:0033901:19:4425.5901:47:4425400:12:2400:00:0000:00:00
93 5916ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM02:00:2638400:30:4830301:16:4826.5601:47:3630000:12:5000:00:0000:00:00
94 6102JAUME RIERA BOHERLLICENCIA DE DIAABM02:01:1635100:30:1131601:18:282601:48:3927400:12:3700:00:0000:00:00
95 4910SERGIO BRENES RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:01:3049600:38:0618601:10:4628.8301:48:5227500:12:3800:00:0000:00:00
96 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM02:01:3238800:30:5330701:17:1726.401:48:1033900:13:2200:00:0000:00:00
97 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM02:02:2138200:30:4632401:18:5125.8701:49:3728400:12:4400:00:0000:00:00
98 2737ALVAR PELLEJERO MONCLUB VO2ABM02:02:4633500:29:5234601:20:0625.4701:49:5829700:12:4800:00:0000:00:00
99 1232PEP XAMPRÓ ENERIZCLUB ESPORTIU SHISSEABM02:03:1238500:30:5032901:19:0825.7801:49:5833000:13:1400:00:0000:00:00
100 7033AITOR INVERNÓN DE CLLICENCIA DE DIAABM02:03:5237100:30:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 4360JORDI VAZQUEZ ANGULC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:04:0638000:30:4534901:20:1125.4401:50:5632300:13:1000:00:0000:00:00
102 4935FERRAN ARNALDO MAROASSOCIACIO ESPORTIVA corrABM02:04:1839300:31:0234801:20:1125.4401:51:1331400:13:0500:00:0000:00:00
103 2392DAVID GARCIA MANZANCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM02:04:2242600:31:4732001:18:4125.9301:50:2837000:13:5400:00:0000:00:00
104 7021ORIOL DRAPER MUNTLLICENCIA DE DIAABM02:04:2742700:31:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
105 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:04:3741700:31:2832101:18:4225.9201:50:1039500:14:2700:00:0000:00:00
106 7047ALFRED LIEURY BOHELLICENCIA DE DIAABM02:05:0136600:30:2838101:22:4624.6501:53:1417200:11:4700:00:0000:00:00
107 4924RAUL MARTÍNEZ PASTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:05:5040300:31:1033601:19:2725.6801:50:3742000:15:1300:00:0000:00:00
108 7040OSCAR JUAN RODRÍGUELLICENCIA DE DIAABM02:06:4338700:30:5338301:23:0224.5701:53:5529500:12:4800:00:0000:00:00
109 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. CASTELLET TRIATLÓABM02:07:3147200:33:5033001:19:1325.7501:53:0339600:14:2800:00:0000:00:00
110 7020IVAN BERMEJO PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:07:5546000:32:5235001:20:1525.4201:53:0740800:14:4800:00:0000:00:00
111 3931ALBERT GORDILLO ALFCLUB TRIASME TRIATLOABM02:08:1729700:29:1140701:25:2723.8701:54:3835800:13:3900:00:0000:00:00
112 2653JOAN FIGUERAS DURANCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:08:2035500:30:1740401:25:1423.9301:55:3129900:12:4900:00:0000:00:00
113 1029RAMON LUIS GOMEZ PLCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:09:5044300:32:1437201:21:5624.901:54:1042800:15:4000:00:0000:00:00
114 7016ESAU GRANADO ROMEROLLICENCIA DE DIAABM02:10:5846200:32:5338801:23:4224.3701:56:3539300:14:2300:00:0000:00:00
115 7017SANTI BANTULÀ I GÓMLLICENCIA DE DIAABM02:12:2846800:33:3240101:25:0523.9801:58:3736700:13:5100:00:0000:00:00
116 1256TAMER AL-KASSIMI VAABSOLUT SPORTABM02:12:2842800:31:5342001:27:2623.3301:59:1931900:13:0900:00:0000:00:00
117 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM02:12:3441800:31:3141501:26:4123.5301:58:1239000:14:2200:00:0000:00:00
118 3038ALBERT CAROZ SEGURATRIATLO RUNNING VIGIAABM02:12:3844100:32:1140301:25:1323.9401:57:2442200:15:1400:00:0000:00:00
119 7028MARC AYALA MALDONADLLICENCIA DE DIAABM02:13:0541100:31:1842201:28:1623.1101:59:3434800:13:3100:00:0000:00:00
120 5426JOSEP BAENA VALLSCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:17:1449000:35:2840601:25:2723.8702:00:5543400:16:1900:00:0000:00:00
121 414GONZALO CRESPO CONDCLUB TRITRAININGABM02:22:1843100:32:0043101:33:4221.7702:05:4243600:16:3600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 565SERGI RODRIGUEZ JIMC.N. REUS PLOMSV1M01:32:17100:22:262201:00:4133.6201:23:07100:09:1000:00:0000:00:00
2 2728SANTI PELLEJERO GACCLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:33:143400:23:59700:59:1934.3901:23:181600:09:5600:00:0000:00:00
3 1595JOSEP VILADOMS BELLC.N. REUS PLOMSV1M01:33:562900:23:50900:59:2634.3201:23:165100:10:4000:00:0000:00:00
4 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:36:222100:23:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 849CRISTIAN FERNANDEZ CLUB GASSS TRIATLOV1M01:39:003600:24:005901:04:0731.8201:28:076700:10:5300:00:0000:00:00
6 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:39:3111100:25:524101:02:5032.4701:28:426100:10:4900:00:0000:00:00
7 537DAVID RIBAS MASIPU.C. SANT CUGATV1M01:39:477500:25:025801:04:0731.8201:29:094800:10:3800:00:0000:00:00
8 2001SANTI COLLELL LLEONB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M01:40:177000:24:565601:03:5431.9201:28:5012100:11:2700:00:0000:00:00
9 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:40:467300:24:597601:05:1231.2901:30:114300:10:3500:00:0000:00:00
10 3076DAVID GIL MOLDESCLUB ATLETISME SANT BOIV1M01:40:565700:24:458101:05:4631.0201:30:313600:10:2500:00:0000:00:00
11 488JOAN FABRE JORDANC.N. BADALONAV1M01:41:016300:24:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:44:138400:25:1514401:08:3429.7501:33:493500:10:2400:00:0000:00:00
13 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHECLUB NATACIO MINORISAV1M01:44:135000:24:3915301:09:0229.5501:33:413900:10:3200:00:0000:00:00
14 3976XAVIER DE BLAS GONZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:44:3419100:27:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:45:1126500:28:405701:04:0031.8801:32:4026600:12:3100:00:0000:00:00
16 5771FRANCESC XAVIER ALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:45:3327900:28:515501:03:4831.9701:32:3930400:12:5400:00:0000:00:00
17 755ALEJANDRO FRIAS CHIC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:45:4413400:26:3013601:08:1229.9101:34:428200:11:0200:00:0000:00:00
18 2745JOSEP RICART ARENASCLUB TRI5UV1M01:45:4511600:25:5514801:08:5229.6201:34:477500:10:5800:00:0000:00:00
19 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M01:45:5415300:27:0211001:07:1530.3301:34:1714900:11:3700:00:0000:00:00
20 2263MARCOS COELLO MIGUECERDANYOLA CHV1M01:46:0615100:27:0010401:07:0530.4101:34:0520000:12:0100:00:0000:00:00
21 3337JORDI FLOTATS CASASNATS SPORT SAV1M01:46:3619000:27:2512401:07:3630.1801:35:0114100:11:3500:00:0000:00:00
22 2038ANDREU CATLLA SANTCCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:46:4419400:27:3012701:07:4730.101:35:1711800:11:2700:00:0000:00:00
23 1769DANIEL SANCHEZ-ULLOCEMEV1M01:47:0410300:25:4018701:10:5028.801:36:304100:10:3400:00:0000:00:00
24 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M01:47:2814300:26:5514201:08:3029.7801:35:2520500:12:0300:00:0000:00:00
25 6112JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:47:4322000:27:5212901:07:5230.0601:35:4419500:11:5900:00:0000:00:00
26 3794TONI SERRANO BARREICLUB TRIATLO BAIX MONTSENT2M01:47:4513300:26:2915501:09:0929.501:35:3821900:12:0700:00:0000:00:00
27 2177FRANCISCO AYASO MONC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:48:4316400:27:1018301:10:212901:37:319000:11:1200:00:0000:00:00
28 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:49:1729100:29:0610901:07:1130.3601:36:1730800:13:0000:00:0000:00:00
29 3698MARC CORTES RICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:49:5616700:27:1120801:11:3728.4801:38:488700:11:0800:00:0000:00:00
30 1212TONI RODRIGUEZ HERRCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSV1M01:50:5727300:28:4718101:10:0829.0901:38:5520400:12:0200:00:0000:00:00
31 3173DAVID NEIRA PLATRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:51:1621500:27:4721701:11:4828.4101:39:3515800:11:4100:00:0000:00:00
32 404OSCAR ORELLANA CODICLUB TRI5UV1M01:51:4618700:27:2324101:12:4928.0201:40:1214000:11:3400:00:0000:00:00
33 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M01:51:5718000:27:1623101:12:2228.1901:39:3824300:12:1900:00:0000:00:00
34 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M01:52:1923200:28:0223601:12:3928.0801:40:4115200:11:3800:00:0000:00:00
35 1361DAVID PRUÑONOSA GOTCLUB TRI5UV1M01:53:0927400:28:4823001:12:2228.1901:41:1019400:11:5900:00:0000:00:00
36 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M01:53:1415000:27:0027701:14:4727.2801:41:4711900:11:2700:00:0000:00:00
37 243DAVID VERGES MARTÍNCLUB VO2V1M01:53:2828500:28:5821401:11:4528.4301:40:4328800:12:4500:00:0000:00:00
38 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:53:4132500:29:4419801:11:1228.6501:40:5628500:12:4500:00:0000:00:00
39 229MANEL LÓPEZ SAMPIETINDEPENDENTV1M01:53:4326100:28:3522701:12:1328.2501:40:4830600:12:5500:00:0000:00:00
40 3750DANIEL AUTET GUBIERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:53:4739500:31:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 275DAVID CAMPOS CUCAREC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:53:5134900:30:0820001:11:1428.6401:41:2226100:12:2900:00:0000:00:00
42 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M01:54:2214200:26:5229201:15:4926.9101:42:4115500:11:4100:00:0000:00:00
43 662JORDI SAMANIEGO MUÑCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:54:3030000:29:1621801:11:5328.3801:41:0933800:13:2100:00:0000:00:00
44 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:56:1036500:30:2626401:13:3927.701:44:0521200:12:0500:00:0000:00:00
45 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M01:56:4331300:29:2626501:13:5327.6101:43:1934200:13:2400:00:0000:00:00
46 3151FRANCISCO JAVIER PEC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:56:4526700:28:4129401:15:5826.8501:44:3921700:12:0600:00:0000:00:00
47 3377FRANCESC TOLOSA VENCLUB VO2V1M01:57:0533600:29:5227501:14:4327.301:44:3526400:12:3000:00:0000:00:00
48 254DAVID GILCLUB VO2V1M01:57:0528300:28:5429901:16:1826.7401:45:1217900:11:5300:00:0000:00:00
49 3715CRISTOBAL CARA SERRJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:57:1136300:30:2127301:14:4227.3101:45:0322300:12:0800:00:0000:00:00
50 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:1840100:31:0925601:13:2427.7901:44:3328600:12:4500:00:0000:00:00
51 2556XAVIER CASTILLERO CLUB TRIATLO SABADELLV1M01:58:3130100:29:1730501:16:5526.5201:46:1224400:12:1900:00:0000:00:00
52 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:58:5026200:28:3731101:17:3626.2901:46:1327300:12:3700:00:0000:00:00
53 1384XAVIER ALOY CALAFC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:59:5239900:31:0830001:16:2326.7101:47:3124600:12:2100:00:0000:00:00
54 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M01:59:5225000:28:2233101:19:1425.7501:47:3624000:12:1600:00:0000:00:00
55 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCC.N. MOLINS DE REIV1M02:00:4840600:31:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 349JULIO CARDO CAÑADASC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:00:5419700:27:3136501:21:1025.1301:48:4123400:12:1300:00:0000:00:00
57 5939JOAN ANTONI MARTÍNECLUB ATLETISME SANT BOIV1M02:01:4432700:29:4831901:18:3825.9401:48:2633600:13:1800:00:0000:00:00
58 3974SEGUNDO LOPEZ TOLEDC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:02:3129400:29:0735201:20:1925.401:49:2631300:13:0500:00:0000:00:00
59 4271JAVIER VILLAR VILLAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:04:4841600:31:2734701:20:0725.4601:51:3432900:13:1400:00:0000:00:00
60 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M02:04:5239400:31:0432801:19:0125.8201:50:0540600:14:4700:00:0000:00:00
61 3145JORDI JIMENEZ REDONCLUB TRI5UV1M02:05:3736100:30:1937001:21:5124.9201:52:1034400:13:2700:00:0000:00:00
62 4254RAUL RUBIO ALONSOCLUB TRI5UV1M02:05:3841500:31:2535901:20:4825.2501:52:1334300:13:2500:00:0000:00:00
63 3656XAVI GONZALEZ PEREZVILADECANS TRIATLOV1M02:06:4327200:28:4639901:24:5424.0301:53:4031100:13:0300:00:0000:00:00
64 1332JOSE ANTONIO LOPEZ C.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:07:2338300:30:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 1355XAVIER GARCIA TOSCACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:07:4543900:32:1137801:22:2324.7601:54:3432400:13:1100:00:0000:00:00
66 823DANIEL GARCIA NIETOCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:08:0044900:32:2236301:21:0625.1501:53:2839800:14:3200:00:0000:00:00
67 3100RAFAEL SANCHEZ PISTC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:09:4043800:32:1039501:24:4224.0901:56:5229800:12:4800:00:0000:00:00
68 7043ALFREDO LOMBARDO ORLLICENCIA DE DIAV1M02:10:5146900:33:3338201:22:5524.601:56:2839200:14:2300:00:0000:00:00
69 2002DAVID MOLINA FERREINDEPENDENTV1M02:11:3143500:32:0639601:24:4324.0801:56:4940500:14:4200:00:0000:00:00
70 4252JORDI CERVANTES MORCLUB TRIASME TRIATLOV1M02:13:1844000:32:1141901:27:2023.3601:59:3136400:13:4700:00:0000:00:00
71 3981ANDRES BARRON BASTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:4548300:34:3039301:24:3324.1301:59:0340400:14:4200:00:0000:00:00
72 1594JAVIER BELVIS ROMERCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:13:5045900:32:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 2403JUAN RAMIREZ RUIZCLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M02:21:1547400:34:0242501:30:2422.5702:04:2643700:16:4900:00:0000:00:00
74 7041OSCAR GOMEZ CARVAJALLICENCIA DE DIAV1M02:24:3648700:35:0343301:34:2321.6102:09:2641700:15:1000:00:0000:00:00
75 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:24:4648000:34:1943501:35:1821.4102:09:3741600:15:0900:00:0000:00:00
76 3911ROBERT MATEU PUIGCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:29:0349300:36:1943701:37:2020.9602:13:3942500:15:2400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 353XAVIER DALMAU I BERCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:36:568200:25:102601:00:5633.4801:26:066200:10:5000:00:0000:00:00
2 2815JOAN CARLES CASTELLCLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:37:0110400:25:412001:00:1933.8201:26:008000:11:0100:00:0000:00:00
3 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:39:015100:24:405101:03:3032.1301:28:106300:10:5100:00:0000:00:00
4 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M01:39:3912900:26:193701:02:2732.6701:28:466600:10:5300:00:0000:00:00
5 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:39:559800:25:334901:03:1532.2501:28:488500:11:0700:00:0000:00:00
6 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV1M01:42:1410600:25:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 867SANTI BARRERA MARTTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:44:0413800:26:448601:06:0530.8701:32:499900:11:1500:00:0000:00:00
8 4116FRANCESC MARTINEZ MCLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV1M01:47:0624800:28:229601:06:3630.6301:34:5822700:12:0800:00:0000:00:00
9 1799KIKO CARMONA CEREZOCLUB ATLETISME SANT BOIV1M01:48:1922200:27:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:49:0912800:26:1920201:11:1828.6101:37:3713400:11:3200:00:0000:00:00
11 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:50:2618500:27:1921101:11:3928.4701:38:5812500:11:2800:00:0000:00:00
12 426FRANCISCO GARCIA LACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:50:3924200:28:1218501:10:4028.8701:38:5217100:11:4700:00:0000:00:00
13 2632PABLO GORDILLO HERNINDEPENDENTV1M01:51:0928700:29:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 775ANGEL RODRIGUEZ ABEABSOLUT SPORTV1M01:52:1423300:28:0323801:12:4528.0401:40:4811600:11:2600:00:0000:00:00
15 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:53:4638600:30:5017901:10:0229.1301:40:5230300:12:5400:00:0000:00:00
16 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:54:0225200:28:2624501:12:5627.9701:41:2227700:12:4000:00:0000:00:00
17 7038JORDI SERRA ORRIOLSLLICENCIA DE DIAV1M01:55:0933800:29:5523301:12:2828.1501:42:2329000:12:4600:00:0000:00:00
18 915JOSEP MARIA MORENO TRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:55:1730200:29:1725301:13:1327.8601:42:3029300:12:4700:00:0000:00:00
19 5977XAVIER VILALTA ISANCLUB NATACIO MINORISAV1M01:55:4637900:30:4421601:11:4728.4201:42:3133300:13:1500:00:0000:00:00
20 158JUAN LOPEZ CHAVESTRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:56:0414400:26:5530601:17:0226.4801:43:5722100:12:0700:00:0000:00:00
21 308JORDI COROMINES PAGINDEPENDENTV1M01:57:5439200:31:0128001:14:5327.2401:45:5419700:12:0000:00:0000:00:00
22 5487XAVIER RECASENS DE C.N. BADALONAV1M02:00:1634800:30:0730801:17:2326.3601:47:3029100:12:4600:00:0000:00:00
23 3938MIQUEL SANROMA COMEC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:01:2741300:31:2030101:16:3126.6601:47:5135600:13:3600:00:0000:00:00
24 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV1M02:02:0326600:28:4135101:20:1825.401:48:5931200:13:0400:00:0000:00:00
25 5692JOSEP SANTISO LOPEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:02:4936900:30:3232601:18:5625.8401:49:2833700:13:2100:00:0000:00:00
26 4420ALBERTO DAVIDCLUB TRI5UV1M02:03:3535800:30:1834101:19:4925.5601:50:0734600:13:2800:00:0000:00:00
27 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M02:03:4136400:30:2534201:19:5325.5401:50:1834000:13:2300:00:0000:00:00
28 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:05:3137200:30:3837701:22:0924.8301:52:4728100:12:4400:00:0000:00:00
29 6113VICTOR VILALTALLICENCIA DE DIAV1M02:05:3930900:29:2339001:24:0724.2501:53:3023000:12:0900:00:0000:00:00
30 4245FRANCISCO JAVIER JACLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M02:07:1447600:34:0332501:18:5325.8601:52:5638700:14:1800:00:0000:00:00
31 1275JOSEP FIGUEREO BAULC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:07:1643000:31:5836901:21:2625.0501:53:2436900:13:5200:00:0000:00:00
32 355RAFAEL DE LA VEGA GSBR OPEN TEAMV1M02:07:4136700:30:2837401:21:5824.8901:52:2642300:15:1500:00:0000:00:00
33 7039JOAN CONILL PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M02:14:0243700:32:1041801:27:1623.3801:59:2640000:14:3600:00:0000:00:00
34 2597FRANCISCO DAMASO GOTRIATLO RUNNING VIGIAV1M02:16:2247900:34:1041701:26:5923.4502:01:0941900:15:1300:00:0000:00:00
35 1318MANUEL AGUSTIÑO OTEVILADECANS TRIATLOV1M02:18:5048100:34:2341601:26:4123.5302:01:0444000:17:4600:00:0000:00:00
36 5747MIQUEL GATNAU NAVARCLUB TRIASME TRIATLOV1M02:19:5248600:34:5742701:30:5022.4602:05:4737700:14:0500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:42:0712300:26:067001:04:4731.4901:30:539600:11:1400:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:5113600:26:4012201:07:3430.1901:34:1414800:11:3700:00:0000:00:00
3 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:46:4316200:27:0811901:07:3130.2101:34:3920800:12:0400:00:0000:00:00
4 992JAUME TERES COSTACLAROU TEAM ATTITUDEV2M01:48:3524500:28:2013701:08:1429.901:36:3419900:12:0100:00:0000:00:00
5 815ALBERT LOPEZ CABALLCLUB NATACIO MINORISAV2M01:49:0614800:26:5718801:10:5128.7901:37:4810200:11:1800:00:0000:00:00
6 3305MANUEL MORENO CADENCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:51:2533400:29:5116401:09:2929.3601:39:2021300:12:0500:00:0000:00:00
7 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:52:2920300:27:3324701:13:0227.9301:40:3518400:11:5400:00:0000:00:00
8 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:56:2431100:29:2528101:14:5327.2401:44:1821600:12:0600:00:0000:00:00
9 1597DANIEL SAMSO CARSELINDEPENDENTV2M01:56:4925700:28:3229701:16:0926.7901:44:4122600:12:0800:00:0000:00:00
10 4161ANGEL MANCEBO ALVARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:56:5029500:29:0829001:15:3826.9701:44:4620900:12:0400:00:0000:00:00
11 3791LLUIS FUMANYA PUJOLINDEPENDENTV2M02:07:0546100:32:5233201:19:1725.7301:52:0941100:14:5600:00:0000:00:00
12 3882JOSE JOAQUIN PINHEIUNIO ATLETICA RUBIV2M02:07:1430800:29:2239801:24:5224.0401:54:1430900:13:0000:00:0000:00:00
13 4386JOSEP MARIA TÀPIES CLUB NATACIO MINORISAV2M02:08:2841200:31:1838701:23:4024.3801:54:5834700:13:3000:00:0000:00:00
14 3787JOSÉ MANUEL FIGUEICLUB NATACIO MINORISAV2M02:08:2841000:31:1738601:23:3924.3901:54:5634900:13:3200:00:0000:00:00
15 4385JOSÉ MARIA GUILLEN C.N. CASTELLET TRIATLÓV2M02:12:0743600:32:0840001:24:5824.0101:57:0641300:15:0100:00:0000:00:00
16 3476ESTEVE GRANADA I SACLUB TRITRAININGV2M02:22:3047800:34:0843201:34:0021.702:08:0839100:14:2200:00:0000:00:00
17 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M02:26:2448900:35:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:42:5810900:25:458501:05:5830.9201:31:439800:11:1500:00:0000:00:00
2 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV2M01:55:2635600:30:1821901:11:5328.3801:42:1133100:13:1500:00:0000:00:00
3 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV2M02:04:2442500:31:4633401:19:2525.6901:51:1132800:13:1300:00:0000:00:00
4 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:15:2745200:32:2442101:27:4923.2302:00:1342100:15:1400:00:0000:00:00
5 625ARTURO PASCUAL HUEINDEPENDENTV2M02:29:3748200:34:2443601:35:4221.3202:10:0644200:19:3100:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 891MIQUEL PUJOL CASADETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:54:3528100:28:5322401:12:0928.2701:41:0235100:13:3300:00:0000:00:00
2 1452JOSÉ RUIZ REYESC.E. SISTRELLSV3M01:58:3037800:30:4328501:15:0027.201:45:4329200:12:4700:00:0000:00:00
3 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:58:5942200:31:3826201:13:3727.7101:45:1536100:13:4400:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:58:5942100:31:3826301:13:3727.7101:45:1536200:13:4400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32