RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
513 501 12 0 7 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 04:36:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS01:31:26
2565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:32:17
32524JORDI RIAL COMELLAS01:32:30

2. - C.N. VIC-ETB - 04:37:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:30:26
2791MARTI QUER PUJOL01:32:58
33645MARTI LAZARO CORDERO01:33:47

3. - CLUB ESPORTIU TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:38:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET01:32:28
22396JOAN GRAS SOLER01:32:55
32728SANTI PELLEJERO GACIA01:33:14

4. - CERRR IGUALADA - 04:43:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1147JOAN FREIXA MARCELÓ01:31:54
21049ORIOL DALMAU ROSET01:35:45
34289LLUIS SIMÓN BENET01:35:51

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:44:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:31:21
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:33:40
34957FABIÁN HUERTAS JUDERÍAS01:39:35

6. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 04:45:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11542RAMON ZAPATA MAURI01:32:00
21782CRISTIAN BAIZAN DIAZ01:33:11
3169DANI JUAN SALLES01:39:55

7. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:49:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO01:35:55
23870RICARD COSTA PUIGPELAT01:36:40
3438JOAN SOLE CANAL01:37:13

8. - C.N. MATARO - 04:50:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1313DAVID ROVIRA DOÑATE01:36:02
2273FRANCESC PRAT BABILONI01:36:33
33081MARCO GAMEZ COBOS01:37:44

9. - CLUB NATACIO SITGES - 04:50:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:31:00
23792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:38:42
32312JOSEBA ARANA ESCALADA01:40:57

10. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:52:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA01:36:19
22515JORDI MUELA CASTRO01:36:51
32025JORDI UREÑA LARA01:39:03

11. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:52:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:33:32
2416RAFAEL TORO MARTINEZ01:35:59
32482ALBERT PUYAL MASGORET01:42:58

12. - C.E. TRIATHLONBCN - 04:53:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA01:31:46
23644MIQUEL SOLÉ VIVES01:40:48
33684ENRIC PULIDO ESCRUELA01:41:18

13. - CLUB GASSS TRIATLO - 04:57:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:33:12
2849CRISTIAN FERNANDEZ DOMINGUEZ 01:39:00
34730CARLOS GRACIA CALET01:44:48

14. - UNIO ATLETICA RUBI - 04:57:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ01:36:22
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:39:01
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:42:07

15. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:58:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES01:33:17
24414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:42:14
34967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ RAMOS01:42:30

16. - CLUB TRI5U - 04:59:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1578JORDI FREIXA SERRA01:36:17
23926RUBEN SERNA APARICIO01:40:59
34905FRANCESC TORRES01:41:46

17. - C.N. TARRACO - 05:00:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO01:33:33
23982RAFA PRADO GARCIA01:35:02
3367JOSEP CASANOVAS SARRAT01:51:47

18. - FASTTRIATLON CLUB - 05:00:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14825ARNAU PERICAS FIGUERAS01:35:38
22847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIA01:42:05
32117POL SENABRE SUÑER01:43:08

19. - C.A. IGUALADA - 05:02:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15214ALBERT FELIP SEGURA01:39:39
24433SERGI PUJABET SOLANICH01:40:41
35223ORIOL CASTELLS MILLET01:42:14

20. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:05:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:36:45
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:41:10
33369XAVIER SOLER RODRÍGUEZ01:47:37

21. - CLUB ATLETISME SANT BOI - 05:07:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14871RUBEN CASTRO ALGORA01:40:49
23076DAVID GIL MOLDES01:40:56
3518AMADEU BOSCH BRILLAS01:45:33

22. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:07:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15890ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:38:42
24794TONI FONT MARTI01:42:34
35581ALBERTO CARRASCO GARCIA01:46:42

23. - CLUB VO2 - 05:09:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRES01:39:42
21507ELOI SOLA LAGARES01:44:42
34246VÍCTOR UBEDA TIRADO01:44:52

24. - C.N. CATALUNYA - 05:09:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1325FERRAN BARCELO BADIA01:37:09
2750ANDRES JOSE SUAREZ GALLO01:45:52
32244MARC MAJOS CULLELL01:46:48

25. - C. ATLETISME MONTORNES - 05:10:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13834JORDI GRAU SOGAS01:31:28
25282JOSE LUIS LORENTE FERNANDEZ01:45:39
32181SERGIO ORTIGOSA MARCOS01:53:07

26. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:10:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:33:01
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:41:13
31087JOSE LUIS BELVIS ROMERO01:56:10

27. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 05:10:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:38:56
21513ERIC BESORA MOLINS01:44:13
35213NIL GAJA BALLARÓ01:47:45

28. - DISTANCE LA SALLE - 05:11:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13998JUAN BILBAO URIARTE01:36:36
22625ALBERT CASAS MEYA01:46:40
33820EMILIO LINCOLN VILAPLANA01:48:09

29. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:11:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1344ALEIX LLAVERIA JIMENEZ01:32:29
24363RUBEN TOLEDANO MARTIN01:49:07
35439MARC CAMBRA DOMÍNGUEZ01:50:00

30. - C.N. SABADELL - 05:12:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL01:39:07
23691ARTUR CUÑAT PELLICER01:40:36
33456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:52:19

31. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 05:13:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13299MANEL TORRES VELASCO01:38:35
22817DAVID BUSQUETS MASSA01:40:50
33037TONI LOPEZ CRUZ01:53:41

32. - C.E. PICORNELL - 05:14:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11296DAVID ALDEA PERONA01:40:09
23492CARLOS GIMENEZ HOYAS01:46:35
33712JORDI MONSERRAT TALTAVULL01:47:27

33. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 05:17:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1353XAVIER DALMAU I BERTRÁN01:36:56
23648SANTI CHINCHILLA CANO01:43:54
35524SERGI RIO MIRAT01:56:28

34. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:19:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAGA01:44:13
25785JESUS SORROCHE GOMERA01:46:32
34394SERGI VILCHEZ MUDARRA01:48:59

35. - CERDANYOLA CH - 05:19:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1836RAÚL CAROZ SEGURA01:45:54
22263MARCOS COELLO MIGUEL01:46:06
32591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ01:47:56

36. - TG TRIATLO SITGES - 05:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:44:52
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:47:04
34500FREDERIC CORDERAS IBARZ01:50:06

37. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:22:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA01:42:02
23698MARC CORTES RICART01:49:56
3426FRANCISCO GARCIA LASHERAS01:50:39

38. - CLUB TRITRAINING - 05:28:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13169XAVI ALVAREZ ESTANY01:47:05
24919ALBERT PLANAS MARTINEZ01:50:22
33276CARLOS ENCINAS BERNAL01:51:11

39. - VILADECANS TRIATLO - 05:29:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:46:42
22676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:51:06
3547ALEX MARTÍNEZ AVILA01:51:42

40. - C.E. PENEDES MARITIM - 05:29:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11526GIL LOPEZ DOMENECH01:45:35
23220ISAAC IDIARTE VALLS01:51:57
31532MARIO SEBASTIÁN SÁNCHEZ01:52:18

41. - CEME - 05:34:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASALVIA01:47:04
24195DAVID PASTOR CAMPANO01:50:43
32427JORDI GONZALEZ BARO01:56:43

42. - C.N. BADALONA - 05:36:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1488JOAN FABRE JORDAN01:41:01
22240JAUME GUBERN BOIX01:55:26
35487XAVIER RECASENS DE LA PIÑERA02:00:16

43. - TRIATLO PALLEJA - 05:37:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:38:47
25478MARCOS LOPEZ RUBIO01:57:33
33900LUIS DIAZ LOPEZ02:00:47

44. - TRIATLO RUNNING VIGIA - 05:39:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13173DAVID NEIRA PLA01:51:16
22592ISAAC GARCIA TORO01:52:07
3158JUAN LOPEZ CHAVES01:56:04

45. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 05:41:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12631JOSE AÑÓ BAEZ01:46:47
23714CARLOS SANFELIPE ALCARAZ01:57:11
33715CRISTOBAL CARA SERRANO01:57:11

46. - C.T. PARETS DEL VALLES - 05:42:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13780TONI LAPUENTE SALABERT01:47:51
2275DAVID CAMPOS CUCARELLA01:53:51
35928ANGEL CARREÑO TORRES02:00:52

47. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:47:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12966PABLO LAPREA BARROSO01:50:19
25963RICARD JORDA AMOR01:58:08
31274XAVIER GISPERT PORCAR01:58:50

48. - C.N. MOLINS DE REI - 05:48:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZ01:49:40
22624MARIO SERRANO LAZARO01:58:26
32127VÍCTOR OLIVE VIVANCOS02:00:48

49. - CLUB ESPORTIU 4TRIBARRATS - 05:49:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11212TONI RODRIGUEZ HERRERA01:50:57
2906XAVI LATORRE  CONEJOS01:55:32
31048CARLOS GARCIA BRULL02:03:29

50. - ABSOLUT SPORT - 05:55:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15650TIAGO CORDAS01:50:25
2775ANGEL RODRIGUEZ ABELLAN01:52:14
31256TAMER AL-KASSIMI VARGAS02:12:28

51. - C.A. LES TORTUGUES - 05:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13628DAVID CASTILLO TAMAYO01:50:32
25916ROGER ANGLADA BUSQUETS02:00:26
33630ENRIC MORA FERIA02:07:38

52. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 06:02:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13282ROGER BERNAT MACIAN01:54:46
23974SEGUNDO LOPEZ TOLEDO02:02:31
34271JAVIER VILLAR VILLAR02:04:48

53. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 06:04:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15451JOSEP MARIA ALCALA PRIETO01:53:43
24381EDU GUILLEN RUIZ02:03:41
34854DAVID LAPEÑA BOU02:07:31

54. - CLUB TRIASME TRIATLO - 06:41:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13931ALBERT GORDILLO ALFREDO02:08:17
24252JORDI CERVANTES MORALES02:13:18
35747MIQUEL GATNAU NAVARRO02:19:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32